Panel administracyjny
PL | EN
II Ogólnopolski Festiwal Biegowy o PUCHAR BRICOMARCHE

IŁAWA, 04.06.2017

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-03-20 22:43:32



5 km | Zgłoszonych: 2
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
KOPIŃSKI Robert Kwidzyn Biega (POL)
1974
2017-03-03 21:21:44  
2.
SIEBERT Sandra Iława (POL)
1992
2017-03-03 22:12:25  
Klasyfikacje
I Najszybszy Iławianin/Iławianka
B Najszybi biegacze z klubów Iławy/Nowego Miasta Lubawskiego/Lubawy


10 km | Zgłoszonych: 40
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
AMBROZIAK-SZĘDA Beata IŁAWA BIEGA (POL)
1972
2017-03-03 08:45:02  
2.
BAłDYGA Anna Runeda (POL)
1978
2017-03-11 20:55:26  
3.
BAŁDYGA Sławomir Runeda (POL)
1974
2017-03-15 19:40:27  
4.
BARSZCZEWSKA Sylwia Iława (POL)
1979
2017-03-14 23:34:17  
5.
BRYMERSKA Aneta IŁAWA BIEGA (POL)
1980
2017-03-05 08:39:23  
6.
BRYMERSKI Zbigniew IŁAWA BIEGA (POL)
1976
2017-03-05 08:43:57  
7.
CHYżYńSKA Marzena Szczepkowo (POL)
1976
2017-03-05 15:38:11  
8.
CHYŻYŃSKI Dariusz Szczepkowo (POL)
1973
2017-03-05 15:43:24  
9.
CIECHANOWSKI Andrzej IŁAWA BIEGA (POL)
1960
I I 2017-03-05 21:21:21  
10.
CZABAJ Jacek Kwidzyn Biega (POL)
1967
2017-03-02 15:27:32  
11.
CZEPEK Andrzej Nowe Miasto Lubawskie (POL)
1970
B B 2017-03-14 23:35:49  
12.
DEMBIŃSKA Joanna IŁAWA BIEGA (POL)
1978
2017-03-02 15:22:18  
13.
DOMKA Krzysztof Rezerwowe Psy (POL)
1983
2017-03-02 12:51:46  
14.
DUBANOWSKI Sławomir Iława (POL)
1973
2017-03-19 15:57:12  
15.
GOSTKOWSKI Wiesław Kurzętnik Biega (POL)
1958
2017-03-16 07:58:43  
16.
JABŁOŃSKI Marcin IŁAWA BIEGA (POL)
1975
2017-03-05 10:04:53  
17.
JURKIEWICZ Sławomir Rozbiegany Susz (POL)
1980
2017-03-17 17:07:46  
18.
KANIEWSKA Agnieszka IŁAWA BIEGA (POL)
1984
2017-03-02 14:27:01  
19.
KANIEWSKI Piotr IŁAWA BIEGA (POL)
1982
2017-03-02 14:22:24  
20.
KAPU¦CIŃSKI Maciej Iława Biega (POL)
1994
I B 2017-03-20 22:43:32  
21.
KLEIN Marcin Nowe Miasto Lubawskie (POL)
1983
2017-03-02 17:55:21  
22.
KOŁECKI Michał Tri NEGU / IŁAWA BIEGA (POL)
1995
2017-03-02 11:35:18  
23.
KREZYMON Arkadiusz Iława (POL)
2000
2017-03-03 15:33:23  
24.
KROTOWSKI Witold IŁAWA BIEGA (POL)
1984
I 2017-03-19 19:23:15  
25.
KWIATKOWSKI Wiesław IŁAWA/FRANCISZKOWO (POL)
1967
I 2017-03-11 19:27:34  
26.
MROZOWSKI Adam Kwidzyn Biega (POL)
1973
2017-03-11 11:13:31  
27.
NEROWSKI Paweł Iława (POL)
1986
I 2017-03-02 17:26:01  
28.
PAĆKOWSKI Dawid Pokrzydowo (POL)
1986
2017-03-19 21:12:14  
29.
PIJANOWSKA Ewelina IŁAWA BIEGA (POL)
1972
2017-03-02 11:01:52  
30.
PIOTROWICZ Tomasz . (POL)
1976
2017-03-20 12:13:56  
31.
PO¬NIAK Cezary Kwidzyn Biega (POL)
1972
2017-03-05 15:53:35  
32.
RAJKOWSKI Leszek Iława (POL)
1978
2017-03-12 13:09:45  
33.
RENKEL-BUCHA Ewa Nowe Miasto Lubawskie (POL)
1980
2017-03-15 06:04:41  
34.
RUTKOWSKA Aleksandra Kwidzyn (POL)
1995
2017-03-12 23:34:42  
35.
SITNIK Sylwia OSP Z±browo/SOK Iława (POL)
1993
2017-03-02 12:12:20  
36.
¦WIĘCKI Dariusz SPORT A-Z TEAM IŁAWA (POL)
1974
I B 2017-03-02 17:52:52  
37.
¦WIĘCKI Przemysław SPORT A-Z TEAM IŁAWA (POL)
1987
I B 2017-03-02 19:05:08  
38.
¦WIĘCKI Sławomir SPORT A-Z TEAM IŁAWA (POL)
1975
I B 2017-03-02 17:12:20  
39.
WACŁAWSKI Krzysztof OrkaMasters Iława (POL)
1965
B I 2017-03-15 08:11:03  
40.
ZADROŻNY Robert Iława (POL)
1970
2017-03-02 12:49:56  
Klasyfikacje
I Najszybszy Iławianin/Iławianka
B Najszybi biegacze z klubów Iławy/Nowego Miasta Lubawskiego/Lubawy


2.5 km | Zgłoszonych: 2
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
DRZEWIECKA Natalia Iława (POL)
2005
2017-03-02 11:36:26  
2.
¦WIĘCKA Julia SPORT A-Z TEAM IŁAWA (POL)
2003
I B 2017-03-02 17:54:28  
Klasyfikacje
I Najszybszy Iławianin/Iławianka
B Najszybi biegacze z klubów Iławy/Nowego Miasta Lubawskiego/Lubawy
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.029726982116699 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl