Panel administracyjny
PL | EN
II Półmaraton we wrotkarstwie szybkim o Dzban Bernarda

GRODZISK WIELKOPOLSKI, 30.04.2017

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-04-24 07:34:26



krasnale 100 m | Zgłoszonych: 6 | Opłaconych: 5
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
JAKUBOWSKA Julia Mosina (POL)
2013
2017-04-12 21:33:53 Tak
2.
KACZMAREK Wojciech SKATE2CITY (POL)
2013
N 2017-03-08 09:35:14 Tak
3.
KRYSTEK Gabriel Grodzisk Wielkopolki (POL)
2014
2017-03-17 13:10:43 Tak
4.
OWCZAREK Jonasz Scate2City (POL)
2013
G 2017-03-26 19:07:27 Tak
5.
TUCHOLSKA Alina UKS ORLICA (POL)
2014
2017-04-09 23:28:24  
6.
WITAJEWSKA Zosia Scate2City (POL)
2013
2017-03-15 15:46:46 Tak
Klasyfikacje
G Powiar grodziski
N Powiat nowotomyski


krasnale 300 m | Zgłoszonych: 18 | Opłaconych: 17
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
ADAMCZAK Julia SKATE2CITY (POL)
2011
G 2017-03-13 21:57:04 Tak
2.
BASIŃSKA Amelia SKATE2CITY (POL)
2011
G 2017-03-11 10:25:52 Tak
3.
BOROWIAK Zofia Skate 2 city (POL)
2011
G 2017-03-26 19:18:37 Tak
4.
GINTER Kinga SKATE2CITY (POL)
2012
G 2017-03-24 10:24:23 Tak
5.
HUMERSKA Emilia SKATE2CITY (POL)
2012
G 2017-03-11 14:18:01 Tak
6.
KAMINIARZ Olivier SKATE2CITY (POL)
2011
2017-03-08 14:10:41 Tak
7.
KOTOWSKA Agata SKATE2CITY (POL)
2012
G 2017-03-07 18:16:51 Tak
8.
KRYSTEK Wiktoria Skate 2 city (POL)
2011
G 2017-03-11 12:43:12 Tak
9.
ŁAPA Marta Grodzisk Wlkp (POL)
2012
2017-03-07 20:48:21 Tak
10.
MENET Martyna SKATE2CITY (POL)
2012
G 2017-03-07 20:00:07 Tak
11.
PIECHOTA Konstanty Skate 2 city (POL)
2012
G 2017-03-19 19:26:13 Tak
12.
PRONIEWICZ Anna SKATE2CITY (POL)
2011
N 2017-03-07 21:34:25 Tak
13.
RICHLIK Lena Scate2City (POL)
2012
2017-04-05 14:39:40 Tak
14.
ROGOZIŃSKA Julia SKATE2CITY (POL)
2010
2017-03-07 13:24:59 Tak
15.
TOMASZEWSKA Gabriela Grodzisk Wielkopolki (POL)
2011
G 2017-03-14 22:23:29  
16.
WITAJEWSKA Helena Skate2City (POL)
2011
2017-03-15 15:44:34 Tak
17.
ZADOŃ Olaf SKATE2CITY (POL)
2011
G 2017-03-12 13:56:57 Tak
18.
ZUZAK Miłosz Grodzisk Wielkopolki (POL)
2011
2017-03-12 10:25:16 Tak
Klasyfikacje
G Powiar grodziski
N Powiat nowotomyski


800 m | Zgłoszonych: 30 | Opłaconych: 28
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
ADAMCZAK Wojciech SKATE2CITY (POL)
2009
G 2017-03-13 21:52:49 Tak
2.
BARTOSZEK Lena TR Starblade (POL)
2009
2017-04-22 21:18:49 Tak
3.
BRUZI Weronika Grodzisk Wielkopolski (POL)
2010
2017-03-14 17:49:00 Tak
4.
CIURA Jakub SKATE2CITY (POL)
2009
G 2017-03-08 09:30:33 Tak
5.
FÓRMANIAK Mateusz SKATE2CITY (POL)
2010
G 2017-03-07 20:11:11 Tak
6.
GINTER Norbert SKATE2CITY (POL)
2009
G 2017-03-07 13:40:52 Tak
7.
GRZYWIŃSKA Zofia WTŁ STEGNY WARSZAWA (POL)
2009
2017-03-30 21:35:30 Tak
8.
JAKUBOWSKA Zofia Mosina (POL)
2009
2017-04-12 21:29:41 Tak
9.
KACZMAREK Natalia Grodzisk Wielkopolski (POL)
2010
N 2017-03-08 21:25:29 Tak
10.
KLISZ Nadia SKATE2CITY (POL)
2009
2017-04-12 11:32:20 Tak
11.
KOPRUCKA Dominika SKATE2CITY (POL)
2009
G 2017-03-07 14:23:09 Tak
12.
KRYNOJEWSKI Bruno SKATE2CITY (POL)
2009
G 2017-03-26 19:10:43 Tak
13.
LACHERSKA Lena SKATE2CITY (POL)
2009
2017-03-26 19:26:41 Tak
14.
ŁAPA Jakub SKATE2CITY (POL)
2009
G 2017-03-07 20:52:24 Tak
15.
MICHALCZAK Barbara Grodzisk wlkp (POL)
2009
G 2017-03-09 18:27:48 Tak
16.
NOWAKOWSKA Martyna Kościan Team (POL)
2010
2017-03-30 18:29:00 Tak
17.
PAJCHROWSKA Lena Opalenica (POL)
2009
N 2017-03-26 19:05:27 Tak
18.
PIECHOTA Adam skate2city (POL)
2009
G 2017-03-19 19:20:26 Tak
19.
PŁUCIENNIK Weronika SKATE2CITY (POL)
2009
N 2017-03-07 18:27:55 Tak
20.
POLAK Roksana IUKS DZIEWIĄTKA TOMASZÓW MAZ. (POL)
2010
2017-04-19 22:30:46 Tak
21.
PRONIEWICZ Konstancja Grodzisk Wielkopolski (POL)
2009
N 2017-03-07 21:24:42 Tak
22.
PRZYBYLSKI Aleksander Scate2City (POL)
2010
G 2017-04-20 19:11:22 Tak
23.
SIERPOWSKA Alicja POZNAŃ (POL)
2010
2017-04-21 16:53:06  
24.
SIERPOWSKI Mateusz POZNAŃ (POL)
2010
2017-04-21 17:06:51  
25.
STRUGAŁA Jan Nowy tomyśl (POL)
2009
N 2017-03-08 14:41:31 Tak
26.
SYGUŁA Sandra IUKS DZIEWIĄTKA TOMASZÓW MAZ. (POL)
2009
2017-03-29 09:42:38 Tak
27.
URBANIAK Ksawery Kościan (POL)
2009
2017-04-10 12:57:00 Tak
28.
WĄCHNICKA Jaśmina Scate2City (POL)
2010
2017-03-17 13:37:51 Tak
29.
WALTER Amelia Kościan Team (POL)
2010
2017-03-21 15:39:20 Tak
30.
ZUZAK Eliza Grodzisk Wielkopolski (POL)
2009
2017-03-12 10:22:12 Tak
Klasyfikacje
G Powiar grodziski
N Powiat nowotomyski


1 km | Zgłoszonych: 32 | Opłaconych: 31
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
BARANIAK Julia Grodzisk Wielkopolski (POL)
2008
2017-04-13 10:57:23 Tak
2.
BARAŃSKA Zuzanna SKATE2CITY (POL)
2008
G 2017-03-07 12:47:27 Tak
3.
BOCHNA Kinga SKATE2CITY (POL)
2008
G 2017-03-11 15:49:13 Tak
4.
BUKOWIAN Adela Skate 2 city (POL)
2008
G 2017-03-13 09:12:12 Tak
5.
FÓRMANIAK Martyna SKATE2CITY (POL)
2007
G 2017-03-07 20:05:55 Tak
6.
GIELNIK Julia Grodzisk Wielkopolki (POL)
2008
2017-04-13 21:30:26 Tak
7.
GOGULSKA Patrycja Edi team Zgorzelec (POL)
2007
2017-04-19 12:53:56 Tak
8.
HEINRICH Julia Rolla Speed Team / www.sklep.rolla.pl (POL)
2008
2017-03-21 11:11:58 Tak
9.
JANAS Kacper Skate 2 city (POL)
2007
G 2017-03-26 19:29:12 Tak
10.
KACZMAREK Julia SKATE2CITY (POL)
2008
N 2017-03-13 17:42:48 Tak
11.
KACZMAREK Monika Grodzisk Wlkp (POL)
2008
2017-04-15 16:21:43 Tak
12.
KAFARSKA Maja UKS ZWOLEŃ-TEAM (POL)
2007
2017-03-09 21:14:21 Tak
13.
KOWALCZYK Amelia UKS ZWOLEŃ-TEAM (POL)
2008
2017-03-09 22:11:22 Tak
14.
KRUPA Matylda SKATE2CITY (POL)
2007
G 2017-03-10 20:53:24 Tak
15.
LIPOWICZ Oliwia Nowy Tomysl (POL)
2007
N 2017-03-08 19:08:24 Tak
16.
MENET Julia SKATE2CITY (POL)
2007
G 2017-03-07 19:57:57 Tak
17.
MICHAŁOWSKA Irmina Grodzisk Wielkopolki (POL)
2008
G 2017-03-10 16:09:31 Tak
18.
MIEŃKO Amelia SKATE2CITY (POL)
2007
G 2017-03-11 12:42:03 Tak
19.
NOWAK Amelia Grodzisk Wielkopolski (POL)
2007
2017-03-10 06:48:43 Tak
20.
PAWŁOWSKA Zosia SKATE2CITY (POL)
2008
G 2017-03-26 19:22:02 Tak
21.
POLAK Julia IUKS DZIEWIĄTKA TOMASZÓW MAZ. (POL)
2007
2017-04-19 22:33:46 Tak
22.
RAPACZ Michalina Grodzisk Wlkp. (POL)
2008
G 2017-03-08 17:41:41 Tak
23.
SAPIJASZKO Oliwia Legia Warszawa (POL)
2008
2017-03-31 10:44:58 Tak
24.
SEMBA Izabela POZNAŃ (POL)
2007
2017-04-21 12:58:46 Tak
25.
SIERPOWSKA Martyna POZNAŃ (POL)
2007
2017-04-21 17:04:06  
26.
STRUGAŁA Aleksander Nowy Tomysl (POL)
2007
N 2017-03-08 14:38:18 Tak
27.
SZARAWAGA Zofia SKATE2CITY (POL)
2007
N 2017-03-14 10:39:20 Tak
28.
WĄCHNICKA Liljana Skate 2 city (POL)
2008
G 2017-03-26 19:13:47 Tak
29.
WĄCHNICKI Igor Scate2City (POL)
2008
2017-03-17 13:30:43 Tak
30.
ZADOŃ Malwina SKATE2CITY (POL)
2008
G 2017-03-12 14:02:32 Tak
31.
ZIELEŚKIEWICZ Zofia Skate 2 city (POL)
2008
2017-03-14 10:20:38 Tak
32.
ŻYWICKA LENA SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
2007
2017-04-20 15:42:00 Tak
Klasyfikacje
G Powiar grodziski
N Powiat nowotomyski


3.1 km | Zgłoszonych: 43 | Opłaconych: 38
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
BAŁĘCZNY Mariusz UKS ORLICA (POL)
2005
2017-03-28 21:51:50  
2.
BARANOWSKI Eryk Skate2City (POL)
2005
2017-04-21 22:44:52 Tak
3.
BERLIŃSKI Oskar UKS ZWOLEŃ-TEAM (POL)
2004
2017-03-09 10:38:24 Tak
4.
BOGUCKA Nikola Rakoniewice (POL)
2004
G 2017-03-12 14:18:31 Tak
5.
DANIELIK Paula IUKS DZIEWIĄTKA TOMASZÓW MAZ. (POL)
2005
2017-04-19 22:41:03 Tak
6.
FAJFER Liwia SKATE2CITY (POL)
2006
G 2017-03-26 19:23:18 Tak
7.
GOGULSKA Wiktoria Edi team Zgorzelec (POL)
2006
2017-04-19 12:48:42 Tak
8.
GRZYWIŃSKA Julia WTŁ STEGNY WARSZAWA (POL)
2006
2017-03-30 21:28:29 Tak
9.
JANISZEWSKA Artur UKS ZWOLEŃ-TEAM (POL)
2004
2017-03-30 18:12:14 Tak
10.
JANISZEWSKI Artur UKS ZWOLEŃ-TEAM (POL)
2004
2017-03-27 14:50:39 Tak
11.
JASZTAL Alicja UKS ORLICA (POL)
2004
2017-03-28 21:07:24  
12.
KAFARSKA Adrianna UKS ZWOLEŃ-TEAM (POL)
2004
2017-03-09 21:15:33 Tak
13.
KOMPA Małgorzata IUKS DZIEWIĄTKA TOMASZÓW MAZ. (POL)
2004
2017-04-21 01:03:29 Tak
14.
KOTFASIŃSKA Zosia UKS ZWOLEŃ-TEAM (POL)
2003
2017-03-09 22:24:59 Tak
15.
KOWALCZYK Olivia UKS ZWOLEŃ-TEAM (POL)
2003
2017-03-09 22:15:07 Tak
16.
KOZAR Kaja IUKS DZIEWIĄTKA TOMASZÓW MAZ. (POL)
2004
2017-04-21 00:59:30 Tak
17.
KUCHARCZAK Zuzanna Grodzisk Wielkopolski (POL)
2006
G 2017-04-02 09:46:20 Tak
18.
KULA Magdalena UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki (POL)
2006
G 2017-04-04 08:44:24  
19.
LACHERSKA Emilia Skate 2 city (POL)
2006
G 2017-03-26 19:25:50 Tak
20.
ŁĘKOWSKA Patrycja SKATE2CITY (POL)
2006
G 2017-03-26 19:20:02 Tak
21.
LEŚNIEWSKA Izabela SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
2005
2017-04-03 21:27:04 Tak
22.
LEWANDOWSKA Patrycja UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki (POL)
2005
2017-04-20 12:25:11 Tak
23.
MICHALSKA Maja UKS ZWOLEŃ-TEAM (POL)
2003
2017-03-28 21:39:05 Tak
24.
OWCZREK Klaudia SKATE2CITY (POL)
2006
G 2017-03-26 19:28:02 Tak
25.
PAŚ Dominik Pasiol Team Wrocław (POL)
2003
2017-03-29 06:26:05 Tak
26.
PIOTROWSKI Daniel SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
2004
2017-04-06 17:36:54 Tak
27.
ROGOZIŃSKA Amelia SKATE2CITY (POL)
2006
2017-03-07 15:02:50 Tak
28.
RUDNICKA Aleksandra Skate 2 city (POL)
2006
G 2017-03-20 06:27:25 Tak
29.
SAPIJASZKO Mikołaj Legia Warszawa (POL)
2004
2017-03-31 10:43:07 Tak
30.
SIKORA Staniaław SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
2006
2017-04-05 20:04:05 Tak
31.
SIKORA Zuzanna SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
2004
2017-04-05 20:04:54 Tak
32.
SITNIK Kamil UKS ZRYW SŁOMCZYN (POL)
2005
2017-03-31 21:00:04  
33.
SOŁTYSIAK Wiktoria Grodzisk Wielkopolski (POL)
2005
G 2017-04-21 13:23:14 Tak
34.
STEĆ Amelia UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki (POL)
2005
2017-04-01 21:45:59 Tak
35.
STRUGAŁA Patrycja Grodzisk Wielkopolski (POL)
2005
G 2017-03-15 16:07:45 Tak
36.
ŚMIESZEK Urszula Grodzisk Wielkopolski (POL)
2006
G 2017-04-14 10:12:52 Tak
37.
TYSZKIEWICZ Klaudia UKS ZWOLEŃ-TEAM (POL)
2006
2017-03-09 22:05:09 Tak
38.
WĄCHNICKI Krystian Skate 2 city (POL)
2005
G 2017-03-26 19:12:37 Tak
39.
WIŚNIEWSKI Piotr SKATE2CITY (POL)
2006
G 2017-03-07 14:33:55 Tak
40.
WOJNAR Kinga UKS ORLICA (POL)
2005
2017-03-28 21:08:20  
41.
WOJTAKOWSKI Szymon IUKS DZIEWIĄTKA TOMASZÓW MAZ. (POL)
2005
2017-04-24 07:34:26 Tak
42.
ZGRZYWA Marek Junior Jabra Roller Team (POL)
2003
2017-03-08 17:00:43 Tak
43.
ZYGUŁA Amelia Rakoniewice (POL)
2004
G 2017-03-12 21:00:43 Tak
Klasyfikacje
G Powiar grodziski
N Powiat nowotomyski


9.3 km | Zgłoszonych: 40 | Opłaconych: 32
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
RACHWALSKA Radosława SKATE2CITY (POL)
1965
G 2017-04-01 08:19:10 Tak
2.
ADAMIAK Julia UKS ZNICZ KŁODZKO (POL)
2003
2017-03-28 23:51:38 Tak
3.
BARCZYŃSKI​ Szymon UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki (POL)
2002
2017-03-31 15:07:57 Tak
4.
BECH Mieszko UKS ZNICZ KŁODZKO (POL)
2002
2017-03-31 00:46:39 Tak
5.
BECH Róża UKS ZNICZ KŁODZKO (POL)
2002
2017-03-28 23:52:55 Tak
6.
BEREZECKA Anna TUKS Roztocze Tomaszów Lubelski (POL)
2003
2017-03-31 21:16:44 Tak
7.
BIAŁA Michalina NOWY TOMYŚL (POL)
1986
N 2017-03-31 11:49:26  
8.
BOGUCKA Barbara Rakoniewice (POL)
1970
G 2017-03-12 14:12:28 Tak
9.
BUKOWIAN Adela Skate 2 city (POL)
1968
G 2017-03-13 09:15:36 Tak
10.
CHRÓST Patrycja Grodzisk Wielkopolski (POL)
1982
G 2017-03-07 14:10:58  
11.
CIELNIAK Bartosz TUKS Roztocze Tomaszów Lubelski (POL)
2002
2017-03-31 21:08:31 Tak
12.
CZYŻ LIDIA 3MajFormę Lubsko (POL)
1969
2017-04-21 18:55:22  
13.
DELA Katarzyna IUKS Dziewiatka Tomaszów Mazowiecki (POL)
2001
2017-04-01 08:37:44  
14.
DOBOSZ Maria UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki (POL)
2003
2017-04-14 08:30:30  
15.
DOBROWOLSKA Marta UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki (POL)
2002
2017-03-31 15:20:19 Tak
16.
FERENC Jakub TUKS Roztocze Tomaszów Lubelski (POL)
2002
2017-03-31 21:10:49 Tak
17.
FLEJSZER Łukasz UKS ZWOLEŃ-TEAM (POL)
1983
2017-03-09 08:03:53 Tak
18.
GODLEWSKI Mateusz UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki (POL)
2003
2017-03-31 18:25:37 Tak
19.
GUMIENIAK Michał TUKS Roztocze Tomaszów Lubelski (POL)
2002
2017-03-31 21:05:55 Tak
20.
JAGMIN Bogusław 3MajFormę Lubsko (POL)
1949
2017-03-30 09:24:01 Tak
21.
JUZELUK Jakub TUKS Roztocze Tomaszów Lubelski (POL)
2002
2017-03-31 21:12:14 Tak
22.
KOŁODZIEJ Rafał PlichWyścig.pl Roll4Life (POL)
1973
2017-04-23 18:47:39 Tak
23.
KRYSTEK Dariusz Grodzisk Wielkopolski (POL)
1981
G 2017-03-26 19:16:59 Tak
24.
KSIĄŻKIEWICZ JAROSŁAW 3MajFormę Lubsko (POL)
1964
2017-04-21 19:03:52  
25.
LANGE Julita Grodzisk Wielkopolski (POL)
1971
G 2017-03-07 18:02:54 Tak
26.
LEBDA Jan UKS ZNICZ KŁODZKO (POL)
2002
2017-03-31 00:44:50 Tak
27.
MAIK Klaudia Grodzisk Wielkopolski (POL)
1990
G 2017-04-14 22:30:33 Tak
28.
MARCZAK Ewa POZNAŃ (POL)
1961
2017-04-21 17:59:43  
29.
MENET Krystian SKATE2CITY (POL)
1979
G 2017-03-07 20:03:00 Tak
30.
MIKOSA Wojciech UKS ZNICZ KŁODZKO (POL)
2002
2017-03-31 00:41:13 Tak
31.
NIEŚCIOR Weronika TUKS Roztocze Tomaszów Lubelski (POL)
2003
2017-03-31 21:18:01 Tak
32.
NOREK Natalia Nowy Tomyśl (POL)
1998
N 2017-03-10 22:08:48 Tak
33.
PAWŁOWSKI Hubert Grodzisk Wlkp. (POL)
1991
G 2017-03-12 22:05:09  
34.
PIOTROWSKA KRYSTYNA SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
1972
2017-04-20 19:20:46 Tak
35.
PROBOLA Karina TUKS Roztocze Tomaszów Lubelski (POL)
2003
2017-03-31 21:19:43 Tak
36.
PUTKOWSKI Rafał TUKS Roztocze Tomaszów Lubelski (POL)
2003
2017-03-31 21:15:13 Tak
37.
STANKIEWICZ Krzysztof Kraków (POL)
1974
2017-04-14 15:12:14 Tak
38.
ŚMIAŁKOWSKA Martyna UKS ZWOLEŃ-TEAM (POL)
2002
2017-03-09 19:35:43 Tak
39.
WRONA Nina UKS ZNICZ KŁODZKO (POL)
2003
2017-03-28 23:50:34 Tak
40.
ŻYWICKA Kinga SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
1979
2017-04-20 20:34:54 Tak
Klasyfikacje
G Powiar grodziski
N Powiat nowotomyski


21.7 km | Zgłoszonych: 186 | Opłaconych: 145
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
JANKO-MIELCARSKA Ewa Korona Wilanów (POL)
1958
2017-03-18 20:25:53  
2.
ADAMSKI Jan Legia Warszawa Masters (POL)
1983
2017-04-18 22:14:51  
3.
ANDREARCZYK Marcin plichwyscig (POL)
1980
2017-04-20 14:07:54  
4.
BANNACH Arkadiusz Grodzisk Wielkopolski (POL)
1995
G 2017-03-07 14:36:14 Tak
5.
BARAN Wojciech Media Creation-Mapei (POL)
1990
2017-03-07 16:41:26 Tak
6.
BECH Artur UKS ZNICZ KŁODZKO (POL)
1970
2017-03-28 23:26:00 Tak
7.
BECH Karolina UKS ZNICZ KŁODZKO (POL)
2000
2017-03-28 23:30:30 Tak
8.
BENEDIK Lukas JABRA ROLLER TEAM (POL)
1994
2017-04-19 08:26:34  
9.
BINIEK Marcin AZS AWF KATOWICE (POL)
1976
2017-04-20 13:44:37 Tak
10.
BOGUSŁAWSKI Karol PlichWyścig.pl Roll4Life (POL)
1995
2017-03-30 22:30:31 Tak
11.
BOSIEK Karolina IUKS DZIEWIĄTKA TOMASZÓW MAZ. (POL)
2000
2017-03-29 14:07:35 Tak
12.
BRYCHCY Artur SKATE2CITY (POL)
1979
G 2017-04-03 06:29:14 Tak
13.
BUJACZ Marcin Łódź (POL)
1989
2017-03-29 16:38:53 Tak
14.
CHOJECKI Dariusz Bydgoszcz (POL)
1965
2017-04-14 20:54:13 Tak
15.
CHOJNACKI Bartosz Media Creation-Mapei (POL)
1992
2017-03-07 16:36:15 Tak
16.
CIEĆKO Dawid TUKS Roztocze Tomaszów Lubelski (POL)
2001
2017-03-31 21:01:21 Tak
17.
CIESLAK Roland IUKS Dziewiatka Tomaszów Mazowiecki (POL)
1988
2017-03-30 23:20:54 Tak
18.
CIĘŻKI Paweł AZS AWF Katowice / der-Rollenshop.de POWERSLIDE (POL)
1991
2017-04-12 09:21:55 Tak
19.
CZUSZ Magdalena Zico Racing Team/ AZS AWF Katowice (POL)
1993
2017-04-15 17:27:55 Tak
20.
DEUS Grzegorz AZS AWF KATOWICE (POL)
1977
2017-04-01 16:09:54 Tak
21.
DOBRZYŃSKI Mateusz PlichWyścig.pl Roll4Life Poznań (POL)
1992
2017-03-29 16:35:50 Tak
22.
DOPIERAŁA Magdalena Bydgoszcz (POL)
1966
2017-04-14 21:20:32  
23.
DUDA Marcin Rolla Speed Team / www.sklep.rolla.pl (POL)
1980
2017-03-07 14:50:19  
24.
DYMISZKIEWICZ Aniela Uks PROLUBE/ plichwyscig.pl / Uks viking (POL)
1997
2017-04-17 20:14:57 Tak
25.
FILIPIAK Ernest roll4life (POL)
1971
2017-03-18 14:08:46 Tak
26.
FILIPKOWSKI Mariusz Jabra RT Friends (POL)
1977
2017-04-19 00:44:22 Tak
27.
FLEJSZER Łukasz U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM (POL)
1983
2017-03-28 09:28:03 Tak
28.
GABRYSZAK Marek Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" (POL)
1966
2017-04-04 20:44:11 Tak
29.
GACH Sonia Legia Warszawa (POL)
1993
2017-04-12 09:46:07 Tak
30.
GĄDEK Wojciech Silesia Skating (POL)
1971
2017-04-17 23:31:18  
31.
GĄGAŁA Włodzimierz Milicz (POL)
1966
2017-04-11 08:38:38 Tak
32.
GAJEWSKA Kaja UKS ORLICA (POL)
2001
2017-03-28 08:06:39 Tak
33.
GANZENKO Sergii Professional League of Speedskating Ukraine (UKR)
1989
2017-04-14 21:19:39 Tak
34.
GĄSECKA Karolina IUKS DZIEWIĄTKA TOMASZÓW MAZ. (POL)
1999
2017-03-30 21:34:51 Tak
35.
GAWEŁ Rafał AZS AWF KATOWICE (POL)
1991
2017-03-14 20:40:10 Tak
36.
GAWRACZYŃSKA Anna WTŁ STEGNY WARSZAWA (POL)
1954
2017-03-30 21:14:00 Tak
37.
GINTROWICZ Grażyna SKATE2CITY (POL)
1970
G 2017-03-13 09:38:15 Tak
38.
GLAMKOWSKA Aleksandra UKS ORLICA (POL)
1997
2017-04-12 16:39:25 Tak
39.
GŁODOWSKI Bogdan GSŁ Czarne Pantery (POL)
1979
2017-03-17 09:26:30 Tak
40.
GNIAZDOWSKI Marek TR Starblade (POL)
1967
2017-04-06 22:00:00 Tak
41.
GOŁECKA Bożena ROLLA SPEED TEAM (POL)
1965
2017-03-31 19:22:33 Tak
42.
GOSS Aleksandra Zico Racing Team / UKS Zryw Slomczyn (POL)
1989
2017-03-29 16:03:28 Tak
43.
GRADOWSKI Piotr Legia Warszawa Masters (POL)
1979
2017-03-07 12:33:21 Tak
44.
GRZANECKI Marcin Zico Racing Team / UKS Zryw Slomczyn (POL)
1978
2017-04-21 12:59:31  
45.
JABRZYK Natalia IUKS DZIEWIĄTKA TOMASZÓW MAZ. (POL)
2001
2017-03-30 20:59:49 Tak
46.
JANOWIAK Anna TR Starblade (POL)
1974
2017-04-10 10:59:49  
47.
JANOWICZ Tomasz PROLUBE (POL)
1977
2017-03-07 13:00:58  
48.
JAROCIŃSKI Krzysztof PlichWyścig.pl Roll4Life (POL)
1987
2017-03-29 19:36:51 Tak
49.
KABZA Grzegorz SKATE2CITY (POL)
1969
N 2017-03-07 18:18:33 Tak
50.
KABZA Lucyna SKATE2CITY (POL)
1972
N 2017-03-07 18:24:39 Tak
51.
KACZMAREK Olga IUKS DZIEWIĄTKA TOMASZÓW MAZ. (POL)
1999
2017-03-30 21:32:49 Tak
52.
KANDULSKI Filip Grodzisk Wielkopolski (POL)
1995
G 2017-03-27 22:23:35 Tak
53.
KANIA Marek Legia Warszawa (POL)
1999
2017-04-12 09:36:36 Tak
54.
KANIA Maria Legia Warszawa (POL)
2000
2017-04-12 09:39:54 Tak
55.
KANJERSKI Jerzy ROLLA SPEED TEAM (POL)
1940
2017-04-19 21:41:50  
56.
KARAŚ Dominika Legia Warszawa Masters (POL)
1985
2017-03-20 21:10:10 Tak
57.
KARAŚ Tomasz Legia Warszawa Masters (POL)
1983
2017-03-20 21:15:22 Tak
58.
KASPERSKA Justyna SKATE2CITY (POL)
1985
G 2017-03-11 08:21:54 Tak
59.
KOC Marcin Rolla Speed Team / www.sklep.rolla.pl (POL)
1977
2017-04-11 19:29:49 Tak
60.
KONKOL Jaroslaw Jabra RT Friends (POL)
1964
2017-04-06 09:02:19 Tak
61.
KOPEĆ Beata szkółka rolkowa wodzu (POL)
1991
2017-03-15 12:01:33  
62.
KOSCIOWSKA agnieszka Zico Racing Speed Team (POL)
1984
2017-03-31 20:32:00 Tak
63.
KOŚCIUK Jakub Jabra Roller Team/UKS Orlica (POL)
1993
2017-03-31 15:12:54 Tak
64.
KOWALSKI Filip IUKS DZIEWIĄTKA TOMASZÓW MAZ. (POL)
2000
2017-03-30 20:42:14 Tak
65.
KOZŁOWSKA Ewa Nowy Tomyśl (POL)
1973
N 2017-03-07 17:36:29  
66.
KOZŁOWSKI Mirosław Nowy Tomyśl (POL)
1968
N 2017-03-07 17:34:16  
67.
KRAJEWSKA Grzegorz www.rolkigrojec.pl (POL)
1982
2017-04-20 09:53:12 Tak
68.
KRAWCZYK Tomasz TUKS Roztocze Tomaszów Lubelski (POL)
1998
2017-03-31 20:46:15 Tak
69.
KROEHNKE Stanisław Zico Racing Speed Team (POL)
1993
2017-03-07 13:39:22 Tak
70.
KRZYŻANOWSKI Roman Wolsztyn (POL)
1971
2017-04-21 11:17:45  
71.
KUNIGOWSKI Jan LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA (POL)
1943
2017-03-28 11:50:28 Tak
72.
KUŚMIERZ Magda TUKS Roztocze Tomaszów Lubelski (POL)
2001
2017-03-31 20:54:57 Tak
73.
KWIATKOWSKI Łukasz Generon Moriw Grudziądz (POL)
1985
2017-03-29 23:07:00 Tak
74.
KWIATKOWSKI Radoslaw Generon Moriw Grudziądz (POL)
1987
2017-04-21 21:38:37  
75.
LIZUT KRZYSZTOF TR Starblade (POL)
1959
2017-04-05 07:20:40 Tak
76.
ŁUBEK Włodzimierz AMATOR (POL)
1959
2017-04-21 16:32:52  
77.
MĄDROSZYK Dawid SKATE2CITY (POL)
1989
N 2017-04-04 14:07:30 Tak
78.
MAIK Jarosław SKATE2CITY (POL)
1976
G 2017-03-07 14:30:14 Tak
79.
MAJEWSKI Piotr SKATE2CITY (POL)
1955
G 2017-03-07 12:25:43 Tak
80.
MAJORCZYK Katarzyna roll4life (POL)
1990
G 2017-03-13 06:24:35 Tak
81.
MASŁOWSKI Aleksander Softronic Skate Team- Barlinek (POL)
1952
2017-03-07 19:11:22 Tak
82.
MAZURAK Zbigniew TR Starblade (POL)
1975
2017-03-15 14:07:23 Tak
83.
MAZUREK Sebastian Gdynia (POL)
1987
2017-03-30 12:22:05 Tak
84.
MAZUREK Wiesław Gdynia (POL)
1968
2017-03-30 12:28:44 Tak
85.
MIKULSKA-ŻYTO Katarzyna Zico Racing Speed Team (POL)
1988
2017-04-19 06:39:43  
86.
MILER Łukasz PLICHWYSCIG.PL (POL)
1987
2017-03-31 13:19:57 Tak
87.
MILISZEWSKI Aleksander Stowarzyszenie Silesia Skating (POL)
1968
2017-03-21 15:12:53  
88.
MODRZEJESKI Wldemar FC Karamuczo (POL)
1995
2017-04-02 17:43:30  
89.
MUSZER Pia Stowarzyszenie Silesia Skating (POL)
1995
2017-04-10 00:36:10  
90.
MYSZKIEWICZ Andrzej Września (POL)
1948
2017-03-07 14:00:27 Tak
91.
NOREK Adrian roll4life (POL)
1987
2017-03-13 06:28:32 Tak
92.
NOREK Anna Nowy Tomysl (POL)
1972
N 2017-03-10 22:17:29 Tak
93.
NOREK Miłosz Skate2City (POL)
1969
N 2017-03-10 21:38:00 Tak
94.
NOWAKOWSKA Romana Kościan Team (POL)
1979
2017-03-30 18:10:24 Tak
95.
OGONOWSKI Jacek Kórnik (POL)
1956
2017-04-08 23:28:02 Tak
96.
OGONOWSKI Kamil UKS ZNICZ KŁODZKO (POL)
1999
2017-03-28 23:34:11 Tak
97.
OGONOWSKI Marek UKS ZNICZ KŁODZKO (POL)
1972
2017-03-28 23:27:49 Tak
98.
OLSZOWSKI Henryk Kraków (POL)
1960
2017-04-18 13:54:47 Tak
99.
OSZCZYK grzegorz amator (POL)
1958
2017-04-21 15:00:47  
100.
OTREBSKA Katarzyna Stowarzyszenie Silesia Skating (POL)
1987
2017-03-31 16:54:27 Tak
101.
OWCZAREK Mateusz IUKS DZIEWIĄTKA TOMASZÓW MAZ. (POL)
1997
2017-03-30 22:09:40 Tak
102.
PAŚ Tomek Pasiol Team Wrocław (POL)
1975
2017-03-07 16:12:39 Tak
103.
PATORA Jerzy SKATE2CITY (POL)
1952
N 2017-03-07 13:53:47 Tak
104.
PAWELEC Mirosław JABRA ROLLER TEAM (POL)
1983
2017-04-10 08:25:13  
105.
PAWLAK Romuald Ostrów Wielkopolski (POL)
1960
2017-03-20 13:03:35 Tak
106.
PIELECH Piotr Legia Warszawa Masters (POL)
1977
2017-03-19 12:13:44 Tak
107.
PIETKIEWICZ Zuzanna PLICHWYSCIG.PL (POL)
1994
2017-04-12 13:53:01 Tak
108.
PIOTROWSKI Daniel SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
2001
2017-04-06 20:13:16 Tak
109.
PIOTROWSKI Jakub IUKS DZIEWIĄTKA TOMASZÓW MAZ. (POL)
2000
2017-03-28 19:24:20 Tak
110.
PIOWCZYK Michał Stowarzyszenie Silesia Skating (POL)
2000
2017-03-30 22:47:16 Tak
111.
PISZ Natalia Jabra RT Friends (POL)
1985
2017-03-07 22:08:17 Tak
112.
PLESKACZ Emil TUKS Roztocze Tomaszów Lubelski (POL)
2001
2017-03-31 21:03:18  
113.
PODSIADŁO Krzysztof Legia Warszawa (POL)
1999
2017-04-12 09:48:16 Tak
114.
PORTASIAK Grzegorz SZEWCZYK TEAM (POL)
1984
2017-03-31 17:40:55 Tak
115.
PRIEBE Jacek roll4life.pl (POL)
1967
2017-03-07 16:54:53 Tak
116.
PRONOBIS Mateusz Silesia Skating (POL)
1982
2017-04-21 10:11:58 Tak
117.
PTASZYŃSKA Natalia LESZNO (POL)
1985
2017-04-18 21:14:55 Tak
118.
RACZYŃSKI Dawid UKS ZNICZ KŁODZKO (POL)
2000
2017-03-28 23:35:58 Tak
119.
ROMAŃCZUKIEWICZ Kinga UKS ZNICZ KŁODZKO (POL)
1999
2017-03-28 23:32:25 Tak
120.
RUTKOWSKA Irena POZNAŃ (POL)
1961
2017-03-07 19:48:43 Tak
121.
RUTKOWSKI Wojciech CZERWONAK BIEGA (POL)
1954
2017-03-07 21:11:54 Tak
122.
SACZUK Wojciech TWISTER TRÓJMIASTO (POL)
1966
2017-03-07 15:37:52  
123.
SADŁO Mariusz Swarzędz (POL)
1971
2017-03-09 16:11:34  
124.
SAPIJASZKO Łukasz Legia Warszawa Masters (POL)
1977
2017-03-31 10:38:00 Tak
125.
SAPIJASZKO Marta Legia Warszawa Masters (POL)
1980
2017-03-31 10:40:39 Tak
126.
SAWICKI Grzegorz Edi team Zgorzelec (POL)
1971
2017-04-14 10:02:06  
127.
SENDECKA Katarzyna TUKS Roztocze Tomaszów Lubelski (POL)
2000
2017-03-31 20:48:58 Tak
128.
SENDECKA Katarzyna TUKS Roztocze Tomaszów Lubelski (POL)
2001
2017-03-31 20:51:38 Tak
129.
SIERPOWSKI Zbigniew PlichWyścig.pl Roll4Life Poznań (POL)
1978
2017-03-30 23:22:31 Tak
130.
SITNIK Edyta UKS ZRYW SŁOMCZYN (POL)
1967
2017-04-04 16:01:15  
131.
SITNIK Tomasz UKS ZRYW SŁOMCZYN (POL)
1974
2017-04-04 15:49:12  
132.
SKINDER Monika TUKS Roztocze Tomaszów Lubelski (POL)
2001
2017-03-31 20:52:46 Tak
133.
SKORUPIŃSKI Szymon Leszno (POL)
1985
2017-04-18 21:22:12 Tak
134.
SŁABOSZEWSKI Artur SKATE2CITY (POL)
1970
G 2017-03-27 22:02:17 Tak
135.
SŁOWIK Arkadiusz Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" (POL)
1960
2017-04-05 07:18:17 Tak
136.
SMOLINSKA Barbara UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki (POL)
2001
2017-03-31 23:15:57 Tak
137.
SOCZOMSKI MIROSŁAW Edi team Zgorzelec (POL)
1965
2017-03-29 13:23:36 Tak
138.
SOLGA Mateusz AZS AWF KATOWICE (POL)
1988
2017-03-14 20:36:46 Tak
139.
SROKA Mateusz roll4life (POL)
1989
2017-03-24 22:45:00 Tak
140.
STANISZEWSKA Kasia Skorzewo (POL)
1973
2017-03-07 21:01:22 Tak
141.
STANISZEWSKI Jarosław TR Starblade (POL)
1972
2017-04-05 11:52:33 Tak
142.
STANKIEWICZ Anna Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" (POL)
1960
2017-04-15 18:08:38 Tak
143.
STĘPIEŃ Magdalena SKATE2CITY (POL)
1987
G 2017-03-14 23:04:40 Tak
144.
STRZAŁKOWSKI Andrzej Płońsk (POL)
1964
2017-04-14 08:57:44 Tak
145.
SYKUT Piotr SSW Malta (POL)
1970
2017-04-11 15:40:47  
146.
SZARAWAGA Agata SKATE2CITY (POL)
1982
N 2017-03-14 10:24:53 Tak
147.
SZUMLAS Arkadiusz JABRA RTF / MRZEZINO (POL)
2000
2017-03-13 07:59:41 Tak
148.
SZUMLAS Dorota JABRA RTF / MRZEZINO (POL)
1978
2017-03-13 08:02:01 Tak
149.
SZUMLAS Jacek JABRA RTF / MRZEZINO (POL)
1975
2017-03-13 07:53:53 Tak
150.
SZYCHOWIAK Sylwester Poznań (POL)
1972
2017-03-18 15:27:50  
151.
SZYMKIEWICZ Aleksandra UKS ORLICA (POL)
1997
2017-03-28 22:33:15 Tak
152.
SZYSZKA Hubert Zico Racing Speed Team (POL)
1975
2017-04-19 21:06:37 Tak
153.
ŚLĄSKI Piotr Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie (POL)
1999
2017-04-08 20:47:33 Tak
154.
ŚLĄSKI Piotr Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie (POL)
1973
2017-04-08 20:49:38 Tak
155.
ŚLIWIŃSKI Henryk ROLLA SPEED TEAM Toruń (POL)
1954
2017-04-11 22:54:39 Tak
156.
ŚWIĄTEK Jan Zico Racing Team / UKS Zryw Slomczyn (POL)
1998
2017-03-30 23:06:40 Tak
157.
TATARATA Konrad JABRA ROLLER TEAM (POL)
1995
2017-04-19 08:22:36  
158.
TOMASZEWSKI Łuki Grodzisk Wielkopolki (POL)
1985
G 2017-03-14 22:28:56  
159.
TRAWCZYŃSKI Adam Legia Warszawa Masters (POL)
1988
2017-04-20 00:01:03  
160.
TUCHOLSKA Ewa UKS ORLICA (POL)
1989
2017-04-09 23:29:54  
161.
TUZEL SZYMON PLICHWYSCIG.PL (POL)
1992
2017-03-31 19:55:20 Tak
162.
URYZAJ Karolina SKATE2CITY (POL)
1974
N 2017-03-07 12:28:04 Tak
163.
VAŠKO Marian Košice (SVK)
1978
2017-04-19 18:22:20  
164.
WALCZAK Agnieszka SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
2001
2017-04-07 11:54:05 Tak
165.
WALCZAK Anna SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
2000
2017-04-07 11:57:04 Tak
166.
WALICH Maciej PlichWyścig.pl Roll4Life (POL)
1988
2017-03-31 07:51:33 Tak
167.
WALKOWIAK Michał POZNAŃ (POL)
1982
2017-03-08 06:55:42  
168.
WALOSIK Piotr ROLL4LIFE (POL)
1975
2017-03-24 19:50:44 Tak
169.
WALTER Agata Kościan Team (POL)
1982
2017-03-13 15:08:35 Tak
170.
WARCHOŁ Łukasz WSR POLSKATER (POL)
1982
2017-04-19 21:00:03 Tak
171.
WAWRZYNIAK Michał roll4life.pl (POL)
1991
2017-03-07 19:44:17 Tak
172.
WIECZOREK Piotr TR Starblade (POL)
1966
2017-04-06 17:10:25 Tak
173.
WILCZAK Teresa SKATE2CITY (POL)
1954
N 2017-03-09 20:16:04 Tak
174.
WILCZYŃSKI Mirosław Wałcz (POL)
1963
2017-04-20 08:01:30 Tak
175.
WOJCIECHOWSKI Michał Rakownia (POL)
1974
2017-04-09 21:26:19 Tak
176.
WÓJCIK Tomasz WOŁOMIN (POL)
1973
2017-03-07 21:05:51 Tak
177.
WRÓBEL Antoni TWISTER TRÓJMIASTO (POL)
1947
2017-04-10 18:05:10 Tak
178.
WRONA Michał UKS ZNICZ KŁODZKO (POL)
1979
2017-03-28 23:24:11 Tak
179.
ZACZKOWSKA Wioletta TR Starblade (POL)
1975
2017-03-17 08:21:47 Tak
180.
ZAWADZKI Mieczysław Stargard (POL)
1977
2017-04-12 16:13:38  
181.
ZGRZYWA Agnieszka Jabra RT Friends (POL)
1969
2017-03-17 11:49:07 Tak
182.
ZIEMCZONEK Agnieszka UKS ORLICA (POL)
1973
2017-03-28 00:35:25  
183.
ZIÓŁKOWSKI Julian Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy" (POL)
1967
2017-03-07 16:38:15  
184.
ZOREMBA Jan AZSAWF Katowice (POL)
1953
2017-04-06 22:27:23  
185.
ŻÓŁKIEWSKI Jan TUKS Roztocze Tomaszów Lubelski (POL)
2000
2017-03-31 20:56:45 Tak
186.
ŻUREK Damian IUKS DZIEWIĄTKA TOMASZÓW MAZ. (POL)
1999
2017-03-30 22:20:23 Tak
Klasyfikacje
G Powiar grodziski
N Powiat nowotomyski
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.3563539981842 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl