Panel administracyjny
PL | EN
XIII Półmaraton Węgorza - żołnierze

WĘGORZEWO, 02.05.2017

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-04-21 15:59:55



21.097 km | Zgłoszonych: 206 | Limit: 220
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
ADAMIEC Mateusz 2 pułk rozpoznawczy JW 4055 (POL)
1986
2017-04-10 10:34:50  
2.
ADAMKIEWICZ Krzysztof 20BZ Bartoszyce (POL)
1980
2017-04-04 13:03:09  
3.
ADAMSKA Justyna 1 bp Wesoła (POL)
1990
2017-04-06 07:48:23  
4.
AMBROZIAK Aleksandra 15 BZ Giżycko (POL)
1979
2017-04-06 11:33:29  
5.
AMBROZIAK Marcin 15 BZ Giżycko (POL)
1985
2017-04-06 11:25:04  
6.
ANDRUKAJTIS Arkadiusz 11 Mazurski Pu?k Artylerii W?gorzewo (POL)
1981
2017-04-13 08:24:40  
7.
ANDRULEWICZ Halina 11 Mazurski Pu?k Artylerii W?gorzewo (POL)
1981
2017-04-13 08:49:16  
8.
ANDRZEJEWSKI Ireneusz 11 Mazurski Pu?k Artylerii W?gorzewo (POL)
1971
2017-04-12 14:14:43  
9.
ANTCZAK-WIĘCŁAWEK Joanna 16 Batalion Dowodzenia Elbląg (POL)
1977
2017-04-06 11:18:57  
10.
ARDZIEWICZ Andrzej 18 pułk rozpoznawczy Białystok (POL)
1990
2017-04-10 09:46:30  
11.
ARKISIEWICZ Sławomir 20BZ Bartoszyce (POL)
1969
2017-04-04 13:03:43  
12.
BAŁANDA Marcin 2 Mazowiecki Pułk Saperów Kazuń Nowy (POL)
1989
2017-04-06 11:43:14  
13.
BAŃKA Wojciech 2 pułk rozpoznawczy JW 4055 (POL)
1970
2017-04-10 10:32:10  
14.
BARANOWSKA Maria 11 Mazurski Pu?k Artylerii W?gorzewo (POL)
1982
2017-04-13 08:39:26  
15.
BARTOSIK Tomasz 18 pułk rozpoznawczy Białystok (POL)
1977
2017-04-10 09:42:21  
16.
BERUT Grzegorz 15 pplot Gołdap (POL)
1971
2017-04-10 10:18:20  
17.
BŁASZCZYK Artur 1 bp Wesoła (POL)
1979
2017-04-06 07:36:50  
18.
BORCZYK Łukasz 2 Mazowiecki Pułk Saperów Kazuń Nowy (POL)
1986
2017-04-06 11:45:21  
19.
BRYŁA Artur 20BZ Bartoszyce (POL)
1971
2017-04-04 13:04:09  
20.
BRYNDA Marcin 15 pplot Gołdap (POL)
1988
2017-04-10 10:22:44  
21.
CAŁKA Sylwia 2 ORel wraz z 8 bWRE (Przasnysz) (POL)
1987
2017-04-06 10:49:39  
22.
CHODAŃ Anna 11 Mazurski Pu?k Artylerii W?gorzewo (POL)
1981
2017-04-13 08:45:59  
23.
CHOMICZEWSKI Jacek 15 pplot Gołdap (POL)
1970
2017-04-10 10:20:54  
24.
CHOSZCZEWSKI Marcin 2 ORel wraz z 8 bWRE (Przasnysz) (POL)
1980
2017-04-04 13:15:41  
25.
CHYLAK Adrianna 15 pplot Gołdap (POL)
1984
2017-04-10 10:26:10  
26.
CIECIERSKI Paweł 20BZ Bartoszyce (POL)
1981
2017-04-04 13:01:01  
27.
CIELICKI Przemysław 4 PCh Brodnica (POL)
1980
2017-04-04 12:21:43  
28.
CIUCHNICKI Bartosz 18 pułk rozpoznawczy Białystok (POL)
1984
2017-04-10 09:43:38  
29.
CIULKIN Robert 18 pułk rozpoznawczy Białystok (POL)
1974
2017-04-10 09:34:16  
30.
CYPIONKA Honorata 9 BWD DG RSZ Białobrzegi (POL)
1986
2017-04-10 09:19:18  
31.
ĆWIKLIŃSKI Tomasz 16 Batalion Dowodzenia Elbląg (POL)
1980
2017-04-06 11:04:00  
32.
DUCHNOWSKI Łukasz 15 BZ Giżycko (POL)
1984
2017-04-06 11:24:37  
33.
DZIEDZIULA Jarosław 2 ORel wraz z 8 bWRE (Przasnysz) (POL)
1966
2017-04-06 10:46:24  
34.
DZIĘGIELEWSKI Adam 18 pułk rozpoznawczy Białystok (POL)
1981
2017-04-10 09:40:23  
35.
DZIEMIAN Andrzej 15 pplot Gołdap (POL)
1970
2017-04-10 10:19:06  
36.
ECHTA Marcin 11 Mazurski Pu?k Artylerii W?gorzewo (POL)
1981
2017-04-13 08:32:22  
37.
ERDON Maciej 9 pułk rozpoznawczy Lidzbark Warmiński (POL)
1975
2017-04-04 11:52:49  
38.
FLAGA Przemysław 15 BZ Giżycko (POL)
1983
2017-04-06 11:26:02  
39.
GAJOS Mateusz 2 Mazowiecki Pułk Saperów Kazuń Nowy (POL)
1978
2017-04-06 11:46:59  
40.
GAWEŁ Dariusz 2 ORel wraz z 8 bWRE (Przasnysz) (POL)
1968
2017-04-06 10:44:31  
41.
GIL Martyna 20BZ Bartoszyce (POL)
1991
2017-04-04 12:44:43  
42.
GOŁĘBIEWSKI Stefan 9BBKPanc (Braniewo) (POL)
1973
2017-04-04 11:33:40  
43.
GOLMANOWSKI Krzysztof 4 PCh Brodnica (POL)
1978
2017-04-04 12:18:23  
44.
GORLEWSKA Paulina 11 Mazurski Pu?k Artylerii W?gorzewo (POL)
1982
2017-04-13 08:41:36  
45.
GROSZYK Agata 20BZ Bartoszyce (POL)
1979
2017-04-04 12:47:01  
46.
HINTZ Anna 11 Mazurski Pu?k Artylerii W?gorzewo (POL)
1981
2017-04-13 08:43:56  
47.
HORBA Kamil 20BZ Bartoszyce (POL)
1986
2017-04-04 12:53:49  
48.
INSTYŃSKI Marek 4 PCh Brodnica (POL)
1979
2017-04-04 12:19:32  
49.
INTEK Magdalena 2 ORel wraz z 8 bWRE (Przasnysz) (POL)
1992
2017-04-06 10:48:49  
50.
IWASZCZUK Krzysztof 18 pułk rozpoznawczy Białystok (POL)
1969
2017-04-10 09:35:58  
51.
JACEWICZ Zbigniew 11 Mazurski Pu?k Artylerii W?gorzewo (POL)
1971
2017-04-12 14:12:21  
52.
JACYNA Dariusz 20BZ Bartoszyce (POL)
1970
2017-04-04 13:04:33  
53.
JAKACKI Grzegorz 11 Mazurski Pu?k Artylerii W?gorzewo (POL)
1971
2017-04-12 14:10:03  
54.
JAKUBIEC Karol 2 Mazowiecki Pułk Saperów Kazuń Nowy (POL)
1972
2017-04-06 11:52:27  
55.
JANUSZEWSKI Karol 4 PCh Brodnica (POL)
1983
2017-04-04 12:08:49  
56.
JASZCZUK Piotr 15 BZ Giżycko (POL)
1970
2017-04-06 11:29:05  
57.
JEDLIŃSKI Andrzej 16 Batalion Dowodzenia Elbląg (POL)
1983
2017-04-06 11:09:54  
58.
JĘDRAS Krzysztof 16 Batalion Dowodzenia Elbląg (POL)
1981
2017-04-06 11:07:59  
59.
JĘDRASZEK Tomasz 4 PCh Brodnica (POL)
1981
2017-04-04 12:17:21  
60.
JĘDRUSZCZAK Tomasz 2 pułk rozpoznawczy JW 4055 (POL)
1981
2017-04-10 10:30:08  
61.
JUREWICZ Dariusz 15 pplot Gołdap (POL)
1974
2017-04-10 10:17:44  
62.
JURKIEWICZ Błażej 15 BZ Giżycko (POL)
1986
2017-04-06 11:25:40  
63.
KACNER Tomasz 2 ORel wraz z 8 bWRE (Przasnysz) (POL)
1976
2017-04-04 13:16:21  
64.
KACPERSKI Janusz 2 Mazowiecki Pułk Saperów Kazuń Nowy (POL)
1980
2017-04-06 11:47:47  
65.
KACZMARSKI Patryk 2 Mazowiecki Pułk Saperów Kazuń Nowy (POL)
1989
2017-04-06 11:44:10  
66.
KACZMARSKI Tadeusz 1 bp Wesoła (POL)
1966
2017-04-06 07:44:20  
67.
KADŁUBEK Mateusz 9 BWD DG RSZ Białobrzegi (POL)
1981
2017-04-10 09:07:56  
68.
KALENIK Joanna 2 ORel wraz z 8 bWRE (Przasnysz) (POL)
1977
2017-04-06 10:50:42  
69.
KALETA Jan 9 BWD DG RSZ Białobrzegi (POL)
1970
2017-04-10 08:57:34  
70.
KAMIŃSKI Antoni 18 pułk rozpoznawczy Białystok (POL)
1959
2017-04-10 09:25:53  
71.
KOGUCIUK Konrad 1 bp Wesoła (POL)
1991
2017-04-06 07:28:08  
72.
KOJŁO Sławomir 15 pplot Gołdap (POL)
1966
2017-04-10 10:11:42  
73.
KOŁODZIK Rafał 9 BWD DG RSZ Białobrzegi (POL)
1986
2017-04-10 09:09:35  
74.
KOłODZIK Rafał 9 BWD DG RSZ Białobrzegi (POL)
1986
2017-04-21 15:59:55  
75.
KOŁODZIŃSKI Mirosław 20BZ Bartoszyce (POL)
1978
2017-04-04 13:02:40  
76.
KOŃPA Krzysztof 4 PCh Brodnica (POL)
1971
2017-04-04 12:37:40  
77.
KORKOSZ Roman 16 Batalion Dowodzenia Elbląg (POL)
1969
2017-04-06 11:12:51  
78.
KORPUSIK Marcin 20BZ Bartoszyce (POL)
1979
2017-04-04 12:59:46  
79.
KOWALSKI Karol 20BZ Bartoszyce (POL)
1994
2017-04-04 12:56:37  
80.
KOZAK Łukasz 11 Mazurski Pu?k Artylerii W?gorzewo (POL)
1981
2017-04-13 08:27:47  
81.
KOZIARSKA Anna 16 Batalion Dowodzenia Elbląg (POL)
1984
2017-04-06 11:16:18  
82.
KOŻYCZKOWSKI Edward 9 BWD DG RSZ Białobrzegi (POL)
1985
2017-04-10 09:14:40  
83.
KRAKÓWKA Grzegorz 16 Batalion Dowodzenia Elbląg (POL)
1975
2017-04-06 11:05:34  
84.
KRAŚNICKI Mariusz 15 BZ Giżycko (POL)
1973
2017-04-06 11:27:20  
85.
KRAWCZUK Anna 2 pułk rozpoznawczy JW 4055 (POL)
1984
2017-04-10 10:35:58  
86.
KRÓLAK Przemysław 15 BZ Giżycko (POL)
1978
2017-04-06 11:27:51  
87.
KRUPIŃSKI Andrzej 2 Mazowiecki Pułk Saperów Kazuń Nowy (POL)
1969
2017-04-06 11:55:52  
88.
KRYSKE Bartosz 9BBKPanc (Braniewo) (POL)
1985
2017-04-04 11:37:51  
89.
KWARTA Maciej 9 BWD DG RSZ Białobrzegi (POL)
1988
2017-04-10 09:13:29  
90.
KWIATKOWSKA Monika 4 PCh Brodnica (POL)
1981
2017-04-04 12:34:08  
91.
KWIATKOWSKI Robert 2 ORel wraz z 8 bWRE (Przasnysz) (POL)
1983
2017-04-04 13:10:45  
92.
ŁABUDA Sławomir 16 Batalion Dowodzenia Elbląg (POL)
1975
2017-04-06 11:01:43  
93.
LANGE Grzegorz 15 pplot Gołdap (POL)
1978
2017-04-10 10:15:14  
94.
LANGE Monika 9 BWD DG RSZ Białobrzegi (POL)
1991
2017-04-10 09:20:38  
95.
LANGNER Leszek 9 pułk rozpoznawczy Lidzbark Warmiński (POL)
1971
2017-04-04 11:54:31  
96.
ŁAZARSKI Janusz 2 ORel wraz z 8 bWRE (Przasnysz) (POL)
1983
2017-04-04 13:09:29  
97.
LESIUK Piotr 9 BWD DG RSZ Białobrzegi (POL)
1976
2017-04-10 09:01:15  
98.
LEŚNIAK Piotr 1 bp Wesoła (POL)
1978
2017-04-06 07:39:00  
99.
LEWA Mikołaj 2 Mazowiecki Pułk Saperów Kazuń Nowy (POL)
1992
2017-04-06 11:46:13  
100.
LIDKOWSKA Paulina 16 Batalion Dowodzenia Elbląg (POL)
1994
2017-04-06 11:17:28  
101.
LIPIAK Sandra 15 pplot Gołdap (POL)
1988
2017-04-10 10:24:05  
102.
LIŚKIEWICZ Anna 9BBKPanc (Braniewo) (POL)
1985
2017-04-04 11:43:21  
103.
ŁOMIŃSKA-ŚWIERCZAK Magda 20BZ Bartoszyce (POL)
1983
2017-04-04 12:45:39  
104.
LUBAŚ Mariusz 1 bp Wesoła (POL)
1974
2017-04-06 07:40:35  
105.
ŁUKOWSKA Monika 9BBKPanc (Braniewo) (POL)
1988
2017-04-04 11:44:33  
106.
MAKOWSKI Michał 2 ORel wraz z 8 bWRE (Przasnysz) (POL)
1986
2017-04-04 13:08:54  
107.
MARCHLEWSKI Patryk 9BBKPanc (Braniewo) (POL)
1993
2017-04-04 11:39:47  
108.
MARCINKIEWICZ Krzysztof 15 BZ Giżycko (POL)
1964
2017-04-06 11:28:42  
109.
MARCZUK Wojciech 18 pułk rozpoznawczy Białystok (POL)
1974
2017-04-10 09:29:00  
110.
MARKOWSKI Paweł 11 Mazurski Pu?k Artylerii W?gorzewo (PK) (POL)
1985
2017-04-13 09:03:26  
111.
MATCZUK Grzegorz 1 bp Wesoła (POL)
1971
2017-04-06 07:45:16  
112.
MATUSIAK Ewelina 18 pułk rozpoznawczy Białystok (POL)
1985
2017-04-10 09:51:33  
113.
MAZUR Rafał 4 PCh Brodnica (POL)
1984
2017-04-04 12:15:19  
114.
MAZUROWSKA Małgorzata 11 Mazurski Pu?k Artylerii W?gorzewo (POL)
1982
2017-04-13 08:36:34  
115.
MERCHEL Dariusz 1 bp Wesoła (POL)
1969
2017-04-06 07:46:10  
116.
MICHALSKI Arkadiusz 9 BWD DG RSZ Białobrzegi (POL)
1981
2017-04-10 09:02:41  
117.
MICHNO Mariusz 9BBKPanc (Braniewo) (POL)
1974
2017-04-04 11:30:37  
118.
MIECIELICA Robert 15 BZ Giżycko (POL)
1981
2017-04-06 11:26:31  
119.
MIKOŁAJEWICZ Przemysław 9 BWD DG RSZ Białobrzegi (POL)
1986
2017-04-10 09:10:52  
120.
MŁODZIKOWSKI Paweł 1 bp Wesoła (POL)
1987
2017-04-06 07:22:08  
121.
MORGIEWICZ Łukasz 11 Mazurski Pu?k Artylerii W?gorzewo (POL)
1982
2017-04-13 08:34:33  
122.
MOŻEJKO Marek 20BZ Bartoszyce (POL)
1974
2017-04-04 13:00:11  
123.
NAPIERSKI Wojciech 15 BZ Giżycko (POL)
1972
2017-04-06 11:26:57  
124.
NAROJCZYK Arkadiusz 2 ORel wraz z 8 bWRE (Przasnysz) (POL)
1975
2017-04-04 13:14:20  
125.
NAROŹNIAK Robert 9 BWD DG RSZ Białobrzegi (POL)
1969
2017-04-10 08:56:42  
126.
NAWROCKI Sławomir 15 pplot Gołdap (POL)
1964
2017-04-10 10:20:03  
127.
NESTROWICZ Łukasz 1 bp Wesoła (POL)
1985
2017-04-06 07:24:31  
128.
NIEPSUJ Marcin 4 PCh Brodnica (POL)
1981
2017-04-04 12:16:23  
129.
NIKONOWICZ Ewa 15 BZ Giżycko (POL)
1980
2017-04-06 11:33:03  
130.
OGNICH Izabela 15 pplot Gołdap (POL)
1978
2017-04-10 10:23:21  
131.
OLAK Zbigniew 1 bp Wesoła (POL)
1970
2017-04-06 07:47:33  
132.
OLFIER Elżbieta 15 BZ Giżycko (POL)
1987
2017-04-06 11:31:19  
133.
OLKOWSKI Rafał 9 pułk rozpoznawczy Lidzbark Warmiński (POL)
1979
2017-04-04 11:58:40  
134.
OLSZEWSKA Monika 18 pułk rozpoznawczy Białystok (POL)
1985
2017-04-10 09:30:37  
135.
OLSZEWSKI Marek 9 pułk rozpoznawczy Lidzbark Warmiński (POL)
1976
2017-04-04 12:03:03  
136.
OSSOWSKI Jakub 16 Batalion Dowodzenia Elbląg (POL)
1992
2017-04-06 11:09:02  
137.
PIERWANICKI Krzysztof 20BZ Bartoszyce (POL)
1982
2017-04-04 12:58:12  
138.
PIETRZAK Kornelia 20BZ Bartoszyce (POL)
1992
2017-04-04 12:43:56  
139.
PIETRZYKOWSKA Katarzyna 1 bp Wesoła (POL)
1989
2017-04-06 07:49:18  
140.
PIÓRKOWSKA Aleksandra 9 pułk rozpoznawczy Lidzbark Warmiński (POL)
1990
2017-04-04 11:49:58  
141.
PODGÓRSKA Iwona 18 pułk rozpoznawczy Białystok (POL)
1991
2017-04-10 09:54:10  
142.
PONIEWOZIK Mariusz 1 bp Wesoła (POL)
1979
2017-04-06 07:41:42  
143.
PREDENKIEWICZ Mariusz 11 Mazurski Pu?k Artylerii W?gorzewo (POL)
1981
2017-04-13 08:30:35  
144.
PRZYBYŁEK Franciszek 18 pułk rozpoznawczy Białystok (POL)
1983
2017-04-10 09:47:53  
145.
PUCZYŁOWSKA Katarzyna 16 Batalion Dowodzenia Elbląg (POL)
1987
2017-04-06 11:15:08  
146.
RAKOWSKI Tomasz 9 pułk rozpoznawczy Lidzbark Warmiński (POL)
1977
2017-04-04 11:55:54  
147.
RAMOTOWSKI Mariusz 15 BZ Giżycko (POL)
1968
2017-04-06 11:30:51  
148.
RANISZEWSKA Marzena 2 ORel wraz z 8 bWRE (Przasnysz) (POL)
1978
2017-04-06 10:52:03  
149.
RATAJCZAK Paweł 15 pplot Gołdap (POL)
1980
2017-04-10 10:16:56  
150.
REKOWSKI Tomasz 9 pułk rozpoznawczy Lidzbark Warmiński (POL)
1970
2017-04-04 12:04:46  
151.
ROGIEWICZ Andrzej 2 ORel wraz z 8 bWRE (Przasnysz) (POL)
1993
2017-04-04 13:07:59  
152.
RUDNIK Anna 4 PCh Brodnica (POL)
1980
2017-04-04 12:33:07  
153.
SARNOWSKI Piotr 4 PCh Brodnica (POL)
1971
2017-04-04 12:36:56  
154.
SIECZKOWSKA Ewa 15 pplot Gołdap (POL)
1990
2017-04-10 10:25:23  
155.
SIEMIĘTKOWSKI Przemysław 4 PCh Brodnica (POL)
1983
2017-04-04 12:12:46  
156.
SIKORSKI Krystian 20BZ Bartoszyce (POL)
1992
2017-04-04 12:56:14  
157.
SIOK Dariusz 9BBKPanc (Braniewo) (POL)
1969
2017-04-04 11:09:06  
158.
SIUDEJ Marcin 15 BZ Giżycko (POL)
1984
2017-04-06 11:24:16  
159.
SKŁODOWSKI Tomasz 11 Mazurski Pu?k Artylerii W?gorzewo (POL)
1971
2017-04-12 14:34:17  
160.
SKOMAROWSKA Barbara 2 Mazowiecki Pułk Saperów Kazuń Nowy (POL)
1985
2017-04-06 11:59:56  
161.
SMOCZYŃSKI Rafał 2 ORel wraz z 8 bWRE (Przasnysz) (POL)
1978
2017-04-04 13:18:21  
162.
SOBIERSKI Mariusz 9BBKPanc (Braniewo) (POL)
1974
2017-04-04 11:35:17  
163.
SOLIWODA Jacek 15 BZ Giżycko (POL)
1974
2017-04-06 11:28:13  
164.
SOSNOWSKI Krystian 20BZ Bartoszyce (POL)
1985
2017-04-04 12:58:44  
165.
STRĄCZEK Michał 9 BWD DG RSZ Białobrzegi (POL)
1976
2017-04-10 09:04:17  
166.
STRUPIECHOWSKI Maciej 1 bp Wesoła (POL)
1988
2017-04-06 07:32:06  
167.
STUDZIŃSKA Iwona 16 Batalion Dowodzenia Elbląg (POL)
1978
2017-04-06 11:20:14  
168.
STYŚ Marcin 2 Mazowiecki Pułk Saperów Kazuń Nowy (POL)
1981
2017-04-06 11:48:58  
169.
SUTKOWSKA Katarzyna 15 BZ Giżycko (POL)
1982
2017-04-06 11:32:38  
170.
SZAŁYŃSKI Łukasz 18 pułk rozpoznawczy Białystok (POL)
1988
2017-04-10 09:49:46  
171.
SZCZEPANKOWSKI Jarosław 2 Mazowiecki Pułk Saperów Kazuń Nowy (POL)
1972
2017-04-06 11:51:05  
172.
SZCZUTKOWSKI Karol 4 PCh Brodnica (POL)
1983
2017-04-04 12:10:35  
173.
SZKARADEK Paweł 1 bp Wesoła (POL)
1989
2017-04-06 07:34:59  
174.
SZLASZYŃSKI Przemysław 15 pplot Gołdap (POL)
1983
2017-04-10 10:21:43  
175.
SZOPIŃSKI Tomasz 9BBKPanc (Braniewo) (POL)
1983
2017-04-04 11:04:57  
176.
SZOST Sandra 2 ORel wraz z 8 bWRE (Przasnysz) (POL)
1990
2017-04-06 10:47:23  
177.
SZPIGIEL Piotr 9BBKPanc (Braniewo) (POL)
1984
2017-04-04 11:00:02  
178.
ŚLUSARZ Krzysztof 9BBKPanc (Braniewo) (POL)
1966
2017-04-04 10:55:29  
179.
ŚWIĘTOŃ Krzysztof 15 pplot Gołdap (POL)
1976
2017-04-10 10:13:13  
180.
TABOR Anna 9 BWD DG RSZ Białobrzegi (POL)
1991
2017-04-10 09:16:44  
181.
TACKA Daniel 16 Batalion Dowodzenia Elbląg (POL)
1987
2017-04-06 11:11:52  
182.
TOMKIEWICZ Edyta 9BBKPanc (Braniewo) (POL)
1988
2017-04-04 11:45:57  
183.
TROJAN Dawid 18 pułk rozpoznawczy Białystok (POL)
1985
2017-04-10 09:45:08  
184.
TYBURSKI Mariuz 2 ORel wraz z 8 bWRE (Przasnysz) (POL)
1976
2017-04-04 13:14:58  
185.
TYLUS Ireneusz 9 BWD DG RSZ Białobrzegi (POL)
1977
2017-04-10 09:06:46  
186.
TYSZKA Tomasz 18 pułk rozpoznawczy Białystok (POL)
1977
2017-04-10 09:38:25  
187.
WALESZCZAK Patryk 2 Mazowiecki Pułk Saperów Kazuń Nowy (POL)
1995
2017-04-06 11:42:16  
188.
WASIK Jacek 2 pułk rozpoznawczy JW 4055 (POL)
1990
2017-04-10 10:33:19  
189.
WEREDA Grażyna 1 bp Wesoła (POL)
1989
2017-04-06 07:50:34  
190.
WIELGUS Krystian 15 pplot Gołdap (POL)
1978
2017-04-10 10:16:08  
191.
WÓJCIK Arkadiusz 9BBKPanc (Braniewo) (POL)
1970
2017-04-12 09:10:42  
192.
WÓJCIK Wojciech 1 bp Wesoła (POL)
1977
2017-04-06 07:43:21  
193.
WOJNOWSKI Radosław 4 PCh Brodnica (POL)
1983
2017-04-04 12:13:54  
194.
WOŹNIAK Michał 9 BWD DG RSZ Białobrzegi (POL)
1980
2017-04-10 09:05:26  
195.
WRÓBEL Zbigniew 11 Mazurski Pu?k Artylerii W?gorzewo (POL)
1971
2017-04-12 14:13:19  
196.
WRÓBLEWSKA Joanna 4 PCh Brodnica (POL)
1980
2017-04-04 12:36:11  
197.
WYSOCKI Stanisław 18 pułk rozpoznawczy Białystok (POL)
1975
2017-04-10 09:32:20  
198.
ZAJĄC Bartosz 9 BWD DG RSZ Białobrzegi (POL)
1987
2017-04-10 09:12:11  
199.
ZAKRZEWSKI Paweł 9BBKPanc (Braniewo) (POL)
1983
2017-04-04 11:41:54  
200.
ZAKRZEWSKI Paweł 2 ORel wraz z 8 bWRE (Przasnysz) (POL)
1985
2017-04-04 13:13:36  
201.
ZALESKI Bartłomiej 16 Batalion Dowodzenia Elbląg (POL)
1977
2017-04-06 11:06:47  
202.
ZALEWSKA Kamila 1 Brygada Lotnictwa Wojsk Lądowych Inowrocław (POL)
1984
2017-04-11 09:42:33  
203.
ZAREMBA Tomasz 11 Mazurski Pu?k Artylerii W?gorzewo (POL)
1981
2017-04-13 08:20:32  
204.
ZARZECKA Monika 15 pplot Gołdap (POL)
1993
2017-04-10 10:24:39  
205.
ZIACH Mateusz 16 Batalion Dowodzenia Elbląg (POL)
1987
2017-04-06 11:11:03  
206.
ŻUKOWSKA Natalia 4 PCh Brodnica (POL)
1986
2017-04-04 12:27:27  
Klasyfikacje
W Węgorzewianin/Węgorzewianka
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.22439289093018 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl