Panel administracyjny
PL | EN
Bieg do Pustego Grobu

SŁUPSK, 29.04.2017

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-03-23 00:27:43



10 km | Zgłoszonych: 38 | Opłaconych: 8
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
BIŃCZAK PAWEŁ MLKS TUCHOLANKA (POL)
1984
2017-03-09 18:04:13  
2.
CAŁKA Magdalena NIGHT RUNNERS SŁUPSK (POL)
1991
2017-03-10 14:37:48 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
3.
CERAPIŃSKI Maciek Słupsk (POL)
1982
2017-03-09 12:31:26  
4.
CHROMIEC Gabriela Słupsk (POL)
1994
2017-03-12 16:40:40  
5.
DAMPS Julita NIGHT RUNNERS SŁUPSK (POL)
1981
2017-03-09 14:54:04 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
6.
DUDEK Wojciech Słupsk (POL)
1989
2017-03-10 21:03:34  
7.
DWULIT Dominik KORZYBSKIE REKINY (POL)
1994
2017-03-14 21:50:37  
8.
DWULIT Jakub KORZYBSKIE REKINY (POL)
1998
2017-03-14 21:52:36  
9.
DYŚKO Wojciech Słupsk (POL)
1984
2017-03-09 14:17:56  
10.
GAFFKE Krzysztof Szkoła Podoficerska Marynarki Wojennej (POL)
1979
2017-03-15 08:58:12  
11.
GARSKA Joanna Świat Płytek u Kryspina (POL)
1974
2017-03-19 20:06:32  
12.
GARSKI Kryspin Świat Płytek /SexyRunners (POL)
1976
2017-03-19 20:08:56  
13.
GZIK Radoslaw W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA (POL)
1985
2017-03-09 08:10:48  
14.
JANKOWSKA Justyna Mróweczki (POL)
1986
2017-03-11 21:43:01 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
15.
JAROS Adam Krępa Słupska (POL)
1975
2017-03-11 01:18:36  
16.
KAWAŁEK Piotr GRYF24.PL (POL)
1977
2017-03-09 10:34:59  
17.
KOŚLA Justyna NIGHT RUNNERS SŁUPSK (POL)
1980
2017-03-12 18:01:15  
18.
KRYGIER Małgorzata W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA (POL)
2001
2017-03-12 16:17:10  
19.
ŁABROSZEWICZ Bartosz Wrześnica (POL)
1993
2017-03-12 16:49:07  
20.
LESZCZYŃSKI Tomasz Słupsk (POL)
1983
2017-03-13 17:51:42  
21.
MADEJ Krzysztof Mróweczki (POL)
1985
2017-03-11 22:01:03 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
22.
MARCZAK Andrzej Główczyce (POL)
1958
2017-03-10 19:44:46  
23.
MARCZAK Małgorzata amator Żelkowo (POL)
1960
2017-03-08 20:32:36  
24.
MATYSIUK Grzegorz 7BOW Słupsk (POL)
1971
2017-03-13 22:05:04  
25.
MIKOŁAJCZAK Przemysław Słupsk (POL)
1983
2017-03-12 14:18:09  
26.
MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella Słupsk (POL)
1978
2017-03-12 16:38:21 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
27.
PACHOLCZYK Krzysztof Słupsk (POL)
1988
2017-03-13 14:47:00  
28.
SKIERKA Grzegorz MKS Święc Sławno (POL)
1984
2017-03-15 21:51:44  
29.
STANIASZEK Bogusław Klub biegacza Tupot Ustka (POL)
1952
2017-03-13 17:34:21  
30.
SULL Agnieszka NIGHT RUNNERS SŁUPSK (POL)
1973
2017-03-10 09:36:58 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
31.
SULL Kacper NIGHT RUNNERS SŁUPSK (POL)
1998
2017-03-10 09:41:50 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
32.
SZMIGIERO Sebastian W.P.K Słoń Team (POL)
1977
2017-03-09 20:00:52  
33.
SZOŁTYSIK Agnieszka Grzesław Ustka (POL)
1981
2017-03-09 09:45:47 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
34.
WASYLKO Wojciech Słupsk (POL)
1989
2017-03-10 22:01:50  
35.
WYBRANIEC Karolina Słupsk (POL)
1989
2017-03-09 08:12:43  
36.
ZAWIEROWSKA Ewelina Grzesław Ustka (POL)
1985
2017-03-09 11:19:13  
37.
ZAWIEROWSKI Michał Ustka (POL)
1983
2017-03-09 10:35:28  
38.
ŻYLICZ Paweł STOPA Słupsk (POL)
1993
2017-03-22 17:00:39  


Nordic Walking 6 km | Zgłoszonych: 5
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
NAPIONTEK Elżbieta Świat Płytek u Kryspina (POL)
1948
2017-03-19 20:11:44  
2.
SOLAK Halina Bytów (POL)
1950
2017-03-19 20:10:11  
3.
SZUDARSKI Edward Dwa Kije Słupsk (POL)
1958
2017-03-23 00:25:57  
4.
SZUDARSKI Marek Dwa Kije Słupsk (POL)
1988
2017-03-23 00:27:43  
5.
WILKOŁEK-SZUDARSKA Saturnina Dwa Kije Słupsk (POL)
1959
2017-03-22 23:20:11  
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.15954208374023 sekund
ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl