Panel administracyjny
PL | EN
III Trzciński Bieg Wzdłuż Murów pod nazwą Szlakiem Średniowiecznej Architektury

TRZCIŃSKO-ZDRÓJ, 27.05.2017

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-04-19 22:12:45



10 km | Zgłoszonych: 39 | Limit: 120 | Opłaconych: 13
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
ANDRZEJCZAK Jan Moryn (POL)
1949
2017-03-24 22:49:09  
2.
BIELAWSKA Anna Trzcinskie wieczorne bieganie (POL)
1984
T 2017-03-14 20:12:19  
3.
BORYSEWICZ Alfred Dębno (POL)
1960
2017-04-14 10:23:46  
4.
10
CZEKALSKI TOMASZ A G B NYGUS Chojna (POL)
1980
2017-04-02 12:34:16 Tak
5.
GLUBS Wioletta CHOJNA (POL)
1975
2017-04-07 23:00:37  
6.
GONTARZ Karol Trzcińsko-Zdrój (POL)
1999
T 2017-04-19 22:12:45  
7.
5
GÓRSKI Bernard Mierno (POL)
1962
2017-03-15 00:52:42 Tak
8.
GOSPODARCZYK Zbigniew w Myślibórz (POL)
1960
2017-03-15 20:43:30  
9.
JANKOWSKI Zbigniew CHOJNA (POL)
1989
2017-04-11 21:14:16  
10.
KIJO Patryk Szczecin (POL)
1981
2017-04-18 14:24:03  
11.
11
KOŁUCKI Arkadiusz 12BZ Stargard (POL)
1984
2017-03-26 21:54:09 Tak
12.
KUCHTA Piotr KB Pionier Szczecin (POL)
1988
2017-03-23 18:38:59  
13.
6
KUROWSKI Sebastian Trzcińsko-Zdrój (POL)
1983
T 2017-03-21 10:24:47 Tak
14.
LEWANDOWSKI Leszek Myślibórz (POL)
1963
2017-03-28 18:45:43  
15.
13
LEWONIEC Szymon Stargard (POL)
1984
2017-03-14 21:19:15 Tak
16.
ŁOGIN Marcin Trzcińsko-Zdrój/SMT Szczecin (POL)
1984
2017-03-24 00:07:36  
17.
ŁOGIN Dorota SMT Szczecin (POL)
1987
2017-03-24 00:06:26  
18.
2
MADERA Krzysztof ACTIVE Chojna (POL)
1984
2017-03-14 22:53:58 Tak
19.
MAKOWSKI Dariusz Kb Hermes Gryfino (POL)
1968
2017-03-15 22:22:07  
20.
MALISZEWSKI Piotr RAZ Szczecin (POL)
1981
2017-04-12 22:47:05  
21.
1
OSETEK Emilian Góralice (POL)
1963
T 2017-03-14 11:42:55 Tak
22.
PASZKIEWICZ KRZYSZTOF MODLITWA BIEGANIA Gryfino (POL)
1972
2017-04-10 13:36:43  
23.
9
PAWLEWSKI KRZYSZTOF A G B NYGUS Chojna (POL)
1975
2017-04-02 12:32:37 Tak
24.
3
POGORZELSKI Daniel PGB Sportowa Paczka (POL)
1979
2017-03-14 15:58:14 Tak
25.
POSNIAK Katarzyna ACTIVE Chojna (POL)
1999
2017-03-22 17:46:40  
26.
12
POTASZNIK Artur Maratończyk Team Szczecin (POL)
1972
2017-04-09 17:23:29 Tak
27.
4
PRZYGRODZKI Grzegorz Góralice (POL)
1988
T 2017-03-18 20:52:28 Tak
28.
STRELCZUK Mariusz ACTIVE CHOJNA (POL)
1976
2017-03-26 13:08:45  
29.
SZURGOCIŃSKA Nikolina Kb Hermes Gryfino (POL)
1993
2017-03-15 09:42:15  
30.
7
SZURGOCIŃSKI PIOTR A G B NYGUS Chojna (POL)
1973
2017-04-02 12:28:17 Tak
31.
TOMASZEK Małgorzata Stargard (POL)
1992
2017-04-18 10:49:35  
32.
TROCHIMIUK Andrzej ACTIVE Chojna (POL)
1978
2017-03-14 20:25:34  
33.
TROCHIMIUK Justyna ACTIVE Chojna (POL)
1979
2017-03-14 20:26:40  
34.
WALCZAK Alicja Szczecin (POL)
1986
2017-04-18 14:30:13  
35.
WAWRZYNIUK Mariusz KS Team Baryła Gorzów (POL)
1979
2017-03-14 19:13:54  
36.
WIŚNIEWICZ Paweł Szczecin (POL)
1990
2017-03-16 10:21:07  
37.
WOJNACH ANDRZEJ Wieczorne bieganie w Szczecinie (POL)
1970
2017-03-25 01:42:46  
38.
8
ZAZULAK Andrzej CHOJNA (POL)
1963
2017-03-29 20:52:08 Tak
39.
ZIÓŁKOWSKA Justyna Trzcińsko-Zdrój (POL)
1976
T 2017-03-14 12:48:20  
Klasyfikacje
T Najlepszy zawodnik/zawodniczka z Gminy Trzcińsko-Zdrój (tylko 10 km)


Nordic Walking 5 km | Zgłoszonych: 1 | Limit: 30 | Opłaconych: 1
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
1
POGORZELSKA Sylwia Szczecin (POL)
1981
2017-03-14 16:07:40 Tak
Klasyfikacje
T Najlepszy zawodnik/zawodniczka z Gminy Trzcińsko-Zdrój (tylko 10 km)
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.041646003723145 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl