Panel administracyjny
PL | EN
Kaszubski Triathlon

TUCHOMIE, 15.07.2017

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-03-22 21:51:50



triathlon (800+14+5) | Zgłoszonych: 36 | Opłaconych: 17 | Limit: 150
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
ANDRYSKOWSKI Marek Celinka Team Lębork (POL)
1979
2017-03-21 09:48:29 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
2.
AUGUSTYNIAK Mirosława MAMY TO! (POL)
1976
2017-03-17 22:13:40 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
3.
BARTNIK Tomasz KS Tęcza/#zawszewpałę Poznań (POL)
1976
2017-03-18 15:14:10 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
4.
DUNIA Wojciech MAMY TO! (POL)
1978
2017-03-17 17:20:32 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
5.
FLIS Marcin Padł na Ryj Team (POL)
1981
2017-03-17 22:46:07 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
6.
GRABIAS Aleksandra MAMY TO! (POL)
1988
2017-03-18 16:47:11  
7.
HELIOS Dawid CrossElite (POL)
1990
2017-03-21 12:36:37  
8.
HERZOG Dorota Gdańsk (POL)
1985
2017-03-19 21:20:20 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
9.
JACIŃSKI Rafał MAMY TO! (POL)
1976
2017-03-18 09:34:19  
10.
JANKOWIAK Anna Koleczkowo (POL)
1974
2017-03-22 21:51:50  
11.
JANKOWIAK Dariusz Koleczkowo (POL)
1972
2017-03-22 21:48:00  
12.
JANKOWSKI Jacek Posnania Poznań (POL)
1993
2017-03-20 23:31:52 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
13.
JARMUŻ Wojciech CROSSFITTEAM PRUSZCZ GDAŃSKI (POL)
1983
2017-03-17 19:53:42 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
14.
JASTRZĘBSKI Wojtek KS Tęcza (POL)
1986
2017-03-18 11:18:07  
15.
JAWORSKA Justyna Gdynia (POL)
1982
2017-03-21 11:06:46  
16.
JONIEC-ANDRYSKOWSKA Marina Celinka Team Lębork (POL)
1984
2017-03-21 09:50:40 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
17.
KOPECKA Natalia Tuchomie (POL)
1988
2017-03-21 10:07:07  
18.
KOZAKOWSKI Tomasz KWIDZYN (POL)
1975
2017-03-18 07:55:37 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
19.
LEW-KIEDROWSKA Magdalena Ciemno (POL)
1992
L 2017-03-17 21:55:40  
20.
MACH Paulina Pruszcz Biega (POL)
1982
2017-03-17 17:46:03 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
21.
MAŃCZAK Ilona Padł na Ryj Team (POL)
1987
2017-03-17 22:52:14 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
22.
MARCZAK Marek Pruszcz Biega (POL)
1970
2017-03-17 18:03:26  
23.
MARCZAK Renata Pruszcz Biega (POL)
1975
2017-03-17 18:07:27  
24.
MEGIER Łukasz Tuchomie (POL)
1982
L 2017-03-18 09:52:41 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
25.
MIENTKA Joanna Padł na Ryj Team (POL)
1987
2017-03-18 06:16:52 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
26.
NAWALANIEC Wojciech Studzienice (POL)
1985
2017-03-20 09:16:16  
27.
PALIWODA Wiktor KS Tęcza (POL)
1986
2017-03-17 19:12:09  
28.
RADTKE Rafał KB GOCH Bytów (POL)
1979
2017-03-17 20:34:42  
29.
REMLEIN Kasia Poznań (POL)
1980
2017-03-17 18:25:53  
30.
ROMPA Martyna CrossElite (POL)
1996
2017-03-22 21:27:20 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
31.
SROCZYŃSKI Marcin KS Tęcza (POL)
1971
2017-03-17 17:17:06 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
32.
STACHERSKI ŁUKASZ Biegamyrazem.pl/ MAMY TO! (POL)
1989
2017-03-17 20:26:50  
33.
SZEWCZYK Anna ŁódĽ (POL)
1986
2017-03-17 19:14:29  
34.
WˇSICKI Jacek STOPA SŁUPSK (POL)
1973
2017-03-17 19:09:33  
35.
WIDOMSKI Robert MAMY TO! (POL)
1975
2017-03-17 18:57:31  
36.
WIKTOROWICZ Dariusz MAMY TO! (POL)
1972
2017-03-18 09:43:53 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
Klasyfikacje
L Zawodnicy z terenu gminy Tuchomie i Lipnica
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.031673908233643 sekund
ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl