Panel administracyjny
PL | EN
VII Iławski Półmaraton LA RIVE im. Antoniego Gierszewskiego

IŁAWA, 10.09.2017

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-04-26 21:58:21



21.097 km | Zgłoszonych: 37
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
BAGIńSKI Krzysztof Ostróda Runners (POL)
1974
2017-04-03 23:43:46  
2.
BRYMERSKA Aneta Iława (POL)
1980
2017-04-09 11:00:55  
3.
BRYMERSKI Zbigniew Iława (POL)
1976
I 2017-04-09 11:03:03  
4.
CHOJNOWSKI Andrzej Iława (POL)
1969
I 2017-04-09 20:07:45  
5.
CIECHACKI Piotr Starzykowo (POL)
1985
2017-04-04 20:41:27  
6.
CZABAJ Jacek Kwidzyn Biega (POL)
1967
2017-04-04 08:50:06  
7.
DĄBROWSKI Paweł Grudziądz (POL)
1994
2017-04-15 20:48:59  
8.
DęBOWSKI Marcin IKS Atka Elbląg (POL)
1976
2017-04-20 18:28:35  
9.
DEJEWSKI Tomasz NW Run (POL)
1984
2017-04-04 11:48:04  
10.
GAWLIK Justyna Ciechanów/ RunnersClub.pl (POL)
1994
2017-04-26 17:58:12  
11.
GROLL Ryszard niezależny/samowystarczalny (POL)
1964
2017-04-09 07:54:14  
12.
JASTRZĘBSKI Rafał Babięty Wielkie (POL)
1981
2017-04-12 07:11:47  
13.
JĘDRA Andrzej Poznań (POL)
1973
2017-04-12 16:27:17  
14.
JURECKA EWA JABLONOWO POMORSKIE (POL)
1965
2017-04-26 21:58:21  
15.
KĘPIŃSKI Sławomir Dawaj Sławo (POL)
1968
2017-04-03 18:47:44  
16.
KLEIN Marcin KURZĘTNIK BIEGA (POL)
1983
2017-04-14 15:38:08  
17.
KLONOWSKI Marcin LKS Zantyr Sztum (POL)
1989
2017-04-14 11:56:55  
18.
KOŁECKI Michał TRI NEGU / IŁAWA BIEGA (POL)
1995
I 2017-04-03 20:55:37  
19.
KONECZNIAK Artur Dolna Grupa (POL)
1980
2017-04-04 14:13:53  
20.
KREZYMON Arkadiusz Iława (POL)
2000
2017-04-07 15:14:45  
21.
LANKOWSKA-KLEMT Agnieszka UrWis Olsztyn (POL)
1981
2017-04-16 04:15:38  
22.
LASKOWSKI Karol Laskowski Team (POL)
1983
2017-04-04 14:07:12  
23.
LASKOWSKI Wojciech Laskowski Team (POL)
1985
2017-04-04 14:10:30  
24.
LENARD daniel Olsztyn (POL)
1987
2017-04-04 21:03:52  
25.
LISEK Ewa Nidzica Biega (POL)
1980
2017-04-13 20:58:49  
26.
MAĆKIEWICZ Bartosz AZS KU Politechnika Gdańska (POL)
1997
2017-04-03 21:30:51  
27.
MATWIEJCZUK Arkadiusz OrkaMasters Iława (POL)
1962
I 2017-04-03 16:57:30  
28.
MROCZYŃSKI Piotr Brodnica (POL)
1957
2017-04-25 12:51:16  
29.
PIOTROWSKA Justyna Butowo (POL)
1977
2017-04-04 07:34:41  
30.
PRUSIK Arkadiusz Nidzica Biega (POL)
1982
2017-04-23 14:08:36  
31.
PRZYBYLSKI Krzysztof Warszawa (POL)
1984
2017-04-25 02:08:52  
32.
ROWICKA Aneta MisiOtim (POL)
1978
2017-04-03 21:25:08  
33.
RUCZYŃSKI Norbert Iława (POL)
1978
2017-04-09 20:28:36  
34.
SUWIŃSKI Arkadiusz Bieg Po Moc (POL)
1968
2017-04-23 16:34:29  
35.
ŚWIĘCKI Dariusz SPORT A-Z TEAM IŁAWA (POL)
1974
I 2017-04-03 15:12:35  
36.
ZIEJA Andrzej Skazani na sukces (POL)
1979
2017-04-24 13:03:00  
37.
ZMUDCZYŃSKI Stanisław Pruszków (POL)
1975
2017-04-03 10:39:02  
Klasyfikacje
I Najlepszy Iławianin/Iławianka


Młody maratończyk | Zgłoszonych: 2
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
RUCZYŃSKI Kacper Iława (POL)
2005
2017-04-09 20:23:50  
2.
ŚWIĘCKA Julia SPORT A-Z TEAM IŁAWA (POL)
2003
I 2017-04-03 15:11:33  
Klasyfikacje
I Najlepszy Iławianin/Iławianka


Nordic Walking | Zgłoszonych: 3
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
FEDAN Teresa Iława (POL)
1956
I 2017-04-10 21:42:13  
2.
GRABOWSKA Elżbieta Morąg (POL)
1957
2017-04-10 21:46:50  
3.
PANKOWSKA Danuta Iława (POL)
1953
I 2017-04-10 21:57:08  
Klasyfikacje
I Najlepszy Iławianin/Iławianka


Ja też Lubię Biegać (przedszkolaki, klasy I-III) | Zgłoszonych: 2
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
DEJEWSKA Lena NW Run (POL)
2010
2017-04-04 11:49:23  
2.
DEJEWSKA Zofia NW Run (POL)
2014
2017-04-04 11:51:05  
Klasyfikacje
I Najlepszy Iławianin/Iławianka
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.033941030502319 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl