Panel administracyjny
PL | EN
VII Iławski Półmaraton LA RIVE im. Antoniego Gierszewskiego

IŁAWA, 10.09.2017

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-06-25 22:46:38



21.097 km | Zgłoszonych: 113 | Opłaconych: 15
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
AGACIŃSKI Marek Łódź (POL)
1984
2017-06-06 19:33:46 Tak
2.
ANZEL Jerzy Brodnica Biega (POL)
1966
2017-05-05 13:13:10 Tak
3.
BAGIŃSKI Krzysztof Ostróda Runners (POL)
1974
2017-04-03 23:43:46  
4.
BARANOWSKA Alina Nidzica Biega (POL)
1976
2017-05-25 14:25:45  
5.
BARANOWSKI Grzegorz Nidzica Biega (POL)
1974
2017-05-25 14:20:58  
6.
BARTNIKOWSKI Marcin Team Kopeć (POL)
1978
2017-05-23 19:37:28  
7.
BOJARSKA Agnieszka Płock (POL)
1978
2017-06-14 17:53:52  
8.
BRYMERSKA Aneta Iława (POL)
1980
2017-04-09 11:00:55  
9.
BRYMERSKI Zbigniew Iława (POL)
1976
I 2017-04-09 11:03:03  
10.
CAP Tomasz ROZBIEGANY SUSZ (POL)
1972
2017-06-13 14:50:01  
11.
CHOJNOWSKI Andrzej Iława (POL)
1969
I 2017-04-09 20:07:45 Tak
12.
CHOMIK Przemysław FRASTAŚ Poznań (POL)
1976
2017-06-24 20:57:36  
13.
CHRABONSZCZ Jerzy ostroda (POL)
1957
2017-06-21 13:24:31  
14.
CHRABONSZCZ Maria ostroda (POL)
1960
2017-06-21 13:31:57  
15.
CHYŻYŃSKA Marzena szczepkowo (POL)
1976
2017-05-09 16:18:32  
16.
CIECHACKI Piotr Starzykowo (POL)
1985
2017-04-04 20:41:27  
17.
CIECHANOWSKI Andrzej IŁAWA BIEGA (POL)
1960
I 2017-06-05 07:08:16  
18.
CZABAJ Jacek Kwidzyn Biega (POL)
1967
2017-04-04 08:50:06  
19.
DĄBROWSKI Paweł Grudziądz (POL)
1994
2017-04-15 20:48:59  
20.
DALKIEWICZ Dariusz Susz (POL)
1973
2017-06-10 18:05:10 Tak
21.
DĘBOWSKI Marcin IKS Atka Elbląg (POL)
1976
2017-04-20 18:28:35  
22.
DEJEWSKI Tomasz NW Run (POL)
1984
2017-04-04 11:48:04 Tak
23.
DOMERADZKI Krzysztof Sokół Bodzanów (POL)
1992
2017-06-16 10:36:27  
24.
DUDZIEC Marcin KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO (POL)
1984
2017-06-11 21:40:57  
25.
DULKOWSKI Jarek Łubudubu (POL)
1979
2017-06-25 22:46:38  
26.
DZIERGIEWICZ Andrzej Ostróda (POL)
1992
2017-06-10 18:51:08 Tak
27.
ETMAŃSKI Radek IŁAWA BIEGA (POL)
1980
I 2017-06-22 15:02:23  
28.
FILIP Wiktor Iława (POL)
1996
I 2017-05-01 05:53:18  
29.
GAWLIK Justyna Ciechanów/ RunnersClub.pl (POL)
1994
2017-04-26 17:58:12  
30.
GRACZYK Waldemar Ostróda Runners (POL)
1970
2017-06-23 12:34:59  
31.
GROLL Ryszard niezależny/samowystarczalny (POL)
1964
2017-04-09 07:54:14  
32.
JABŁOŃSKI Marcin IŁAWA BIEGA (POL)
1975
2017-06-10 22:58:54  
33.
JAGODZIŃSKI PIOTR Kwidzyn Biega (POL)
1964
2017-06-16 21:46:46  
34.
JANKOWSKI Grzegorz ostroda (POL)
1966
2017-05-25 18:31:04 Tak
35.
JASKÓLSKI Rafał Gniew (POL)
1974
2017-05-08 08:33:40  
36.
JASTRZĘBSKI Rafał Babięty Wielkie (POL)
1981
2017-04-12 07:11:47  
37.
JĘDRA Andrzej Poznań (POL)
1973
2017-04-12 16:27:17 Tak
38.
JESZKO Barbara Nidzica Biega (POL)
1973
2017-06-01 12:41:28  
39.
JURCZAK Kamil Grudziądz (POL)
1985
2017-06-24 08:09:19  
40.
JURECKA EWA JABLONOWO POMORSKIE (POL)
1965
2017-04-26 21:58:21  
41.
JURKIEWICZ Aldona ROZBIEGANY SUSZ (POL)
1982
2017-06-21 20:59:10  
42.
JURKIEWICZ Sławomir ROZBIEGANY SUSZ (POL)
1980
2017-06-21 20:53:53  
43.
KARCZEWSKA Olga PACKMAN TEAM (POL)
1990
2017-06-12 21:08:46  
44.
KARPIŃSKA Monika SięBiega (POL)
1978
2017-05-04 13:10:27  
45.
KASPRZYK Dariusz Kwidzyn (POL)
1971
2017-05-24 05:35:41  
46.
KĘPIŃSKI Sławomir Dawaj Sławo (POL)
1968
2017-04-03 18:47:44 Tak
47.
KLEIN Marcin KURZĘTNIK BIEGA (POL)
1983
2017-04-14 15:38:08  
48.
KLIMCZAK Paweł Warszawa (POL)
1980
2017-04-28 10:57:02 Tak
49.
KLONOWSKI Marcin LKS Zantyr Sztum (POL)
1989
2017-04-14 11:56:55  
50.
KOŁECKI Michał TRI NEGU / IŁAWA BIEGA (POL)
1995
I 2017-04-03 20:55:37  
51.
KONECZNIAK Artur Dolna Grupa (POL)
1980
2017-04-04 14:13:53  
52.
KONIECZNY Adrian Iława (POL)
1993
I 2017-06-11 22:17:25  
53.
KOPAŃSKA-CHOMIK Wioletta FRASTAŚ Poznań (POL)
1976
2017-06-24 20:53:45  
54.
KORZYB Bartosz Ostróda Runners (POL)
1983
2017-06-12 19:50:54  
55.
KOSZCZKA Karol IŁAWA BIEGA (POL)
1976
I 2017-05-04 21:47:11  
56.
KOSZCZKA Magdalena IŁAWA BIEGA (POL)
1976
I 2017-05-04 21:50:25  
57.
KOŻUCHOWSKI Wojciech OSP Ząbrowo (POL)
1979
2017-05-22 20:51:49  
58.
KREZYMON Arkadiusz Iława (POL)
2000
2017-04-07 15:14:45  
59.
LANKOWSKA-KLEMT Agnieszka UrWis Olsztyn (POL)
1981
2017-04-16 04:15:38  
60.
LASKOWSKI Karol Laskowski Team (POL)
1983
2017-04-04 14:07:12  
61.
LASKOWSKI Wojciech Laskowski Team (POL)
1985
2017-04-04 14:10:30  
62.
LEMKOWSKI Rafał Rakowiec (POL)
1984
2017-05-22 22:31:44  
63.
LENARD daniel Olsztyn (POL)
1987
2017-04-04 21:03:52  
64.
LINKNER Łukasz IŁAWA BIEGA (POL)
1984
2017-05-23 07:46:03  
65.
LISEK Ewa Nidzica Biega (POL)
1980
2017-04-13 20:58:49  
66.
LISIAK Patryk FRASTAŚ Poznań (POL)
1975
2017-05-30 22:15:21  
67.
MAĆKIEWICZ Bartosz AZS KU Politechnika Gdańska (POL)
1997
2017-04-03 21:30:51  
68.
MALINOWSKI Piotr Warszawa (POL)
1966
2017-06-18 21:18:26  
69.
MARKIEWICZ Paweł Elbląg (POL)
1983
2017-06-17 22:17:03  
70.
MATWIEJCZUK Arkadiusz OrkaMasters Iława (POL)
1962
I 2017-04-03 16:57:30  
71.
MISZTAL Grzegorz Nidzica Biega (POL)
1977
2017-05-23 11:34:47  
72.
MROCZYŃSKI Piotr Brodnica (POL)
1957
2017-04-25 12:51:16 Tak
73.
OLSZEWIK Arkadiusz Ostróda Runners (POL)
1974
2017-06-23 22:01:09  
74.
OLSZEWSKI Jacek Nowe Gulczewo (POL)
1977
2017-06-14 16:28:02  
75.
OPOROWSKI Sebastian Środa Wlkp. (POL)
1973
2017-06-19 09:06:38  
76.
OSIECKA Anna Płock (POL)
1977
2017-06-14 15:51:32  
77.
PANKOWSKA Katarzyna OrkaMasters Iława (POL)
1983
I 2017-06-13 09:05:34  
78.
PIEŃDAK Grzegorz EXPOM (POL)
1982
2017-05-04 20:15:24  
79.
PIOTROWSKA Justyna Butowo (POL)
1977
2017-04-04 07:34:41  
80.
PODLEWSKA Anna Olsztyn (POL)
1980
2017-06-12 10:41:30  
81.
PODLEWSKI Tomasz Olsztyn (POL)
1978
2017-06-12 10:43:06  
82.
PRELLA Przemysław Ostróda (POL)
1982
2017-06-21 23:15:34  
83.
PRUSIK Arkadiusz Nidzica Biega (POL)
1982
2017-04-23 14:08:36  
84.
PRZYBYLSKI Krzysztof Warszawa (POL)
1984
2017-04-25 02:08:52 Tak
85.
PSIUK Andrzej Rybno (POL)
1964
2017-06-02 15:35:00  
86.
ROWICKA Aneta MisiOtim (POL)
1978
2017-04-03 21:25:08 Tak
87.
RUCZYŃSKI Norbert Iława (POL)
1978
2017-04-09 20:28:36  
88.
RYGIELSKI ARKADIUSZ MKS ŚWIĘC SŁAWNO (POL)
1988
2017-06-12 21:02:05  
89.
SADOWSKI Piotr Ostróda Rescue Team (POL)
1984
2017-05-26 22:59:44  
90.
SITNIK Sylwia IŁAWA BIEGA (POL)
1993
2017-05-29 18:02:05  
91.
SKÓRSKI Maciej Kwidzyn Biega (POL)
1985
2017-05-13 11:54:56  
92.
SMOLIŃSKA Iwona Wąbrzeżno (POL)
1972
2017-06-22 14:16:29  
93.
STANKIEWICZ Krzysztof Ostróda Runners (POL)
1982
2017-06-14 14:48:29  
94.
STRZAŁKOWSKI Marcin Dla Olgi i Olka (POL)
1983
2017-06-17 22:49:45  
95.
SULIMA ROBERT Grupa Trójmiasto (POL)
1971
2017-06-19 17:33:33  
96.
SUWIŃSKI Arkadiusz Bieg Po Moc (POL)
1968
2017-04-23 16:34:29  
97.
SZATKIEWICZ Sławomir Ostróda (POL)
1980
2017-06-12 17:52:51  
98.
SZCZECINA Rafał IŁAWA BIEGA (POL)
1978
I 2017-05-04 18:54:06 Tak
99.
SZULC Paweł Grudziądz (POL)
1970
2017-05-19 22:24:36  
100.
SZWEJKOWSKA-DUDZIEC Marta KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO (POL)
1986
2017-06-11 21:37:38  
101.
ŚWIĘCKI Dariusz SPORT A-Z TEAM IŁAWA (POL)
1974
I 2017-04-03 15:12:35  
102.
ŚWIĘTKOWSKI Tadeusz Iława (POL)
1951
I 2017-06-09 02:00:54  
103.
TEREBIŃSKI Radosław Iława (POL)
1979
2017-05-10 16:21:11  
104.
TOMASZEWSKA Joanna Biegacze Gorszego Sortu (POL)
1973
2017-05-30 20:59:03  
105.
TRZEBIATOWSKI Michał Biegacze Gorszego Sortu (POL)
1975
I 2017-05-30 20:01:29  
106.
TYBURSKI Mariusz IŁAWA BIEGA (POL)
1988
I 2017-04-27 17:04:26  
107.
WAWRZYŃCZYK - MALINOWSKA Ania Warszawa (POL)
1967
2017-06-18 21:11:45  
108.
WOJDYŁO Mariusz Brodnica (POL)
1987
2017-05-11 23:42:23 Tak
109.
ZALEWSKI Mirosław Wąbrzeżno (POL)
1968
2017-04-30 10:40:48  
110.
ZIEJA Andrzej Skazani na sukces (POL)
1979
2017-04-24 13:03:00  
111.
ZIELIŃSKI Przemysław Team Jana (POL)
1976
2017-06-25 21:43:19  
112.
ZMUDCZYŃSKI Stanisław Pruszków (POL)
1975
2017-04-03 10:39:02  
113.
ZURAWSKI Jaroslaw Nowe Miasto Lubawskie (POL)
1971
2017-06-11 22:13:51  
Klasyfikacje
I Najlepszy Iławianin/Iławianka


Młody maratończyk | Zgłoszonych: 7
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
BORUCKA Julia Iława (POL)
2007
2017-06-06 20:59:08  
2.
CZEPŁO Magdalena Nidzica Biega (POL)
2003
2017-06-23 15:19:37  
3.
FIAŁKOWSKA Julia Iława (POL)
2005
2017-05-15 13:56:47  
4.
KOWALSKA Aleksandra Iława (POL)
2004
I 2017-06-22 18:08:10  
5.
MADEJ Wojciech Iława (POL)
2007
I 2017-06-18 00:07:06  
6.
RUCZYŃSKI Kacper Iława (POL)
2005
2017-04-09 20:23:50  
7.
ŚWIĘCKA Julia SPORT A-Z TEAM IŁAWA (POL)
2003
I 2017-04-03 15:11:33  
Klasyfikacje
I Najlepszy Iławianin/Iławianka


Nordic Walking | Zgłoszonych: 5
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
ADAMEK Danuta Iława (POL)
1965
2017-06-23 19:35:49  
2.
FEDAN Teresa Iława (POL)
1956
I 2017-04-10 21:42:13  
3.
GRABOWSKA Elżbieta Morąg (POL)
1957
2017-04-10 21:46:50  
4.
PANKOWSKA Danuta Iława (POL)
1953
I 2017-04-10 21:57:08  
5.
SZCZECINA Aleksandra Iława (POL)
1953
2017-06-23 19:39:48  
Klasyfikacje
I Najlepszy Iławianin/Iławianka


Ja też Lubię Biegać (przedszkolaki, klasy I-III) | Zgłoszonych: 12
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
BORUCKA Zuzanna Iława (POL)
2010
2017-06-06 21:00:47  
2.
BORUCKA Zuzanna Iława (POL)
2010
2017-06-06 21:02:24  
3.
DEJEWSKA Lena NW Run (POL)
2010
2017-04-04 11:49:23  
4.
DEJEWSKA Zofia NW Run (POL)
2014
2017-04-04 11:51:05  
5.
GUZOWSKA Zuzanna Iława (POL)
2012
2017-04-28 13:40:32  
6.
KONDRATOWICZ Kuba Rezerwowe Psy (POL)
2011
2017-06-18 13:16:21  
7.
MADEJ Mateusz Iława (POL)
2010
2017-06-17 23:55:05  
8.
SADOWSKA Michalina Ostróda (POL)
2013
2017-05-26 23:08:59  
9.
SIARA Mateusz szkoła podstawowa nr 1 w iławie (POL)
2010
2017-06-19 16:02:09  
10.
STAWSKI Igor IŁAWA BIEGA (POL)
2010
2017-06-04 20:24:47  
11.
SZCZUPLIŃSKA Lena Iława (POL)
2013
2017-06-04 20:13:04  
12.
ZURAWSKA Malgorzata Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2010
2017-06-11 22:28:53  
Klasyfikacje
I Najlepszy Iławianin/Iławianka
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.073920011520386 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl