Panel administracyjny
PL | EN
II Bieg o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Piotrkowie Kujawskim

PIOTRKÓW KUJAWSKI, 01.07.2017

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-06-25 13:10:39



10 km | Zgłoszonych: 112 | Limit: 120
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
BASA JACEK LIUKS KRUSZWICA (POL)
1976
2017-04-13 21:35:58  
2.
BETLIŃSKA Agata Lubraniec (POL)
1975
2017-06-06 21:29:21  
3.
BETLIŃSKI Patryk Piotrków Kuawjski (POL)
1983
P 2017-04-22 22:06:57  
4.
BŁASZYK Mateusz Poco Loco AT (POL)
1987
2017-06-05 20:54:46  
5.
BOLEWSKA BOLEWICZ Joanna Radziejów (POL)
1975
2017-05-25 11:37:00  
6.
BUDKIEWICZ Radosław Bydgoszcz (POL)
1988
2017-05-06 18:38:25  
7.
BUGAJNY Andrzej koło (POL)
1965
2017-06-01 22:36:13  
8.
CHEŁMICKI Grzegorz Lipno (POL)
1961
2017-06-11 09:55:36  
9.
CHEŁMICKI Michał Lipno (POL)
1990
2017-06-11 09:50:18  
10.
CHMIELEWSKI Marcin Szczecin (POL)
1978
2017-04-11 16:02:05  
11.
CHRZANOWSKI Adam Bud-rem koło (POL)
1985
2017-06-16 10:00:13  
12.
CHRZANOWSKI Krzysztof Bud-rem koło (POL)
1957
2017-06-16 09:53:32  
13.
DˇBROWIECKI Patryk 10po7 (POL)
1983
2017-05-23 06:59:27  
14.
DADZIBÓG Paweł Klub Sportowy Unia Leszcze (POL)
1989
2017-06-06 21:01:27  
15.
DANIELAK Mateusz Lubraniec (POL)
1996
2017-05-29 10:57:03  
16.
DANIELEWSKI Mateusz Bozon (POL)
1994
2017-05-23 23:29:51  
17.
DEPTA Jakub Piotrków Kuawjski (POL)
1998
2017-04-07 19:03:15  
18.
DRˇŻEK Hubert Stargard (POL)
1980
2017-05-25 20:37:55  
19.
DRˇŻEK Witold 10po7 (POL)
1982
2017-05-22 22:07:26  
20.
DROZD Michał Nasielsk (POL)
1980
2017-04-27 08:55:06  
21.
DWOJAK Piotr osięciny (POL)
1976
2017-05-22 23:10:50  
22.
DYBOWSKA Anna Sadlno (POL)
2002
2017-06-21 13:17:39  
23.
DYBOWSKA Ilona P¶cininek (POL)
1985
2017-06-21 13:01:11  
24.
DZIUBA Michał FiS-Ski/ Płowce (POL)
1994
2017-06-05 10:53:43  
25.
EWERT Tomasz NO NAME TEAM (POL)
1978
2017-05-23 07:28:48  
26.
FABIJAŃSKI Łukasz ŁódĽ (POL)
1983
2017-04-18 22:25:27  
27.
FARYŃSKA Monika BKS Kujawiak Włocławek (POL)
1980
2017-04-27 15:20:51  
28.
FARYŃSKI Ireneusz BKS Kujawiak Włocławek (POL)
1976
2017-04-27 15:16:58  
29.
GAJEWSKI Maciej Włocławek (POL)
1982
2017-04-20 13:44:48  
30.
GOLA Grzegorz Markowo (POL)
1971
2017-04-24 18:18:01  
31.
GROCHOWALSKI RAFAŁ 21 BLT/ K.B SPRINT ¦WIDWIN (POL)
1978
2017-06-15 16:24:00  
32.
HOSSA Andrzej KS ZRYW RADZIEJÓW (POL)
1964
2017-04-20 19:45:06  
33.
JAKUBIEC Adam Intel Runners (POL)
1985
2017-06-19 11:54:20  
34.
JAKUBOWSKA Anna Brze¶ć (POL)
1984
2017-06-13 21:57:22  
35.
JAKUBOWSKI Jakub osieciny (POL)
1994
2017-05-28 23:15:53  
36.
JAKUBOWSKI KAMIL osięciny (POL)
1991
2017-05-29 11:24:15  
37.
JANKA Joanna KOCHAM Kujawy (POL)
1974
2017-05-05 10:46:58  
38.
JAROŃSKI Tomasz Piotrków Kujawski (POL)
1976
P 2017-04-16 23:19:59  
39.
JOACHIMIAK Kinga BANK SPÓŁDZIELCZY W NAKLE NAD NOTECIˇ (POL)
1987
2017-06-03 18:48:09  
40.
KALOTA Joanna TORUŃ (POL)
1989
2017-04-18 15:03:58  
41.
KAROLAK ADAM OLIMPIA Nowa Wie¶ (OMN)
1988
P 2017-05-06 15:53:17  
42.
KAWCZYŃSKI Kamil Piotrków Kuawjski (POL)
1985
P 2017-04-18 12:58:18  
43.
KLIMEK Magdalena Włocławek (POL)
1980
2017-05-24 19:06:07  
44.
KOLAŃSKI Bartosz Poznań (POL)
1973
2017-04-06 09:23:55  
45.
KOŁODZIEJCZAK Eliasz Piotrków Kujawski (POL)
1997
P 2017-06-18 23:06:53  
46.
KOŁODZIEJCZAK Mateusz BSPK Team (POL)
1993
P 2017-06-19 22:57:57  
47.
KOŁOSOWSKI Marcin Włocławek (POL)
1971
2017-06-24 20:42:57  
48.
KO¬MIŃSKA Anna Zryw Radziejów (POL)
1977
2017-06-19 23:14:32  
49.
KO¬MIŃSKI Paweł Start Radziejów (POL)
1999
2017-06-18 23:32:57  
50.
KRYSKE Bartosz Białe Błota (POL)
1985
2017-06-19 22:36:23  
51.
KUCHARSKI Wojciech Piotrków Kujawski (POL)
1991
P 2017-05-10 15:15:47  
52.
KUCZEK Monika KS ZRYW RADZIEJÓW (POL)
1980
2017-06-18 21:32:15  
53.
KUCZEK Piotr KS Zryw Radziejów (POL)
1978
2017-06-18 15:13:28  
54.
KULIGOWSKI Daniel Piotrków Kuawjski (POL)
1991
P 2017-04-06 19:31:40  
55.
ŁAWNICZAK Ewa SOMPOLNO (POL)
1978
2017-06-17 08:18:48  
56.
LEWICKI Mikołaj Radziejów (POL)
1991
2017-06-21 16:46:52  
57.
LINOWIECKI Dawid Radziejów (POL)
1988
2017-06-11 10:28:47  
58.
ŁOSIAK Kacper Domtel-Sport (POL)
1993
B (Bank Zachodni WBK) 2017-06-21 15:46:34  
59.
ŁUKASZEWSKI Jarek Włocławek (POL)
1989
2017-06-12 17:04:43  
60.
MAJDA Przemysław Baszta Wyszyna (POL)
1978
2017-06-06 21:35:11  
61.
MAJEWSKI Michał Konin (POL)
1993
2017-06-15 13:48:01  
62.
MAKOWSKI Pawel osięciny (POL)
1992
2017-05-22 23:24:12  
63.
MAŃKOWSKI Przemysław Piotrków Kujawski (POL)
1987
P 2017-04-22 22:11:29  
64.
MARCINIAK Elżbieta BSPK Team (POL)
1983
P 2017-06-20 08:49:16  
65.
MATUSZEWSKA Elżbieta Włocławek (POL)
1980
2017-06-19 16:51:54  
66.
MĘCZYŃSKI Piotr 6 BPD Kraków (POL)
1969
2017-06-16 09:28:41  
67.
MIREK Emilian Kruszwica (POL)
1987
2017-06-14 18:49:39  
68.
MŁODZIENIAK Paweł Baszta Wyszyna (POL)
1964
2017-06-06 21:40:35  
69.
PAŃKA Adam Gdynia (POL)
1988
2017-06-09 16:26:34  
70.
PANOWICZ Marek Inowrocław (POL)
1970
2017-06-12 10:41:42  
71.
PARADOWSKI Krystian Włocławek (POL)
1978
2017-05-24 19:38:49  
72.
PAWLOWSKI Marcin Włocławek (POL)
1979
2017-06-25 13:10:39  
73.
PECYNA Marek NO NAME TEAM (POL)
1984
2017-05-17 13:07:56  
74.
PIEKARSKI Szymon Klub Sportowy Unia Leszcze (POL)
1994
2017-06-06 20:39:40  
75.
PODOLSKI Kamil Torzewo (POL)
1995
2017-06-19 10:58:17  
76.
PODORSKI Bogusław Chodecz (POL)
1972
2017-06-18 21:55:27  
77.
POPIELA​ Maksymilian BANK SPÓŁDZIELCZY W NAKLE NAD NOTECIˇ (POL)
1977
2017-06-03 18:38:18  
78.
POPŁONOWSKI Paweł Włocławek (POL)
1960
2017-04-28 15:48:30  
79.
POTURALSKA Agata Poco Loco AT (POL)
1985
2017-05-30 14:17:35  
80.
RAUS Kamil Pobiegnę dla Dzieciaków (POL)
1984
2017-05-24 19:09:48  
81.
ROBAKOWSKI Artur Fundacja Modrak (POL)
1990
2017-06-18 12:43:25  
82.
ROSZAK ZBIGNIEW TG SOKÓŁ GNIEWKOWO (POL)
1988
2017-06-04 15:42:49  
83.
RUTKOWSKA Elzbieta Włocławek (POL)
1973
2017-06-06 20:49:37  
84.
RZETELNA Sylwia Inowrocław (POL)
1970
2017-05-08 21:53:42  
85.
SEEGER Jessica Piotrków Kuawjski (POL)
1994
2017-04-24 11:02:22  
86.
SIEKACZ Jolanta Broniewek (POL)
1975
2017-06-19 16:23:22  
87.
SIEKACZ Mariusz Broniewek (POL)
1973
2017-06-19 16:21:29  
88.
SIKORSKI Dawid 10po7 (POL)
1981
2017-05-21 21:52:24  
89.
SYNAKIEWICZ Tomasz BANK SPÓŁDZIELCZY W NAKLE NAD NOTECIˇ (POL)
1981
2017-05-30 09:56:58  
90.
SZCZEPANIAK Ewa Kruszwica (POL)
1981
2017-05-08 16:03:01  
91.
SZTOLCMAN Piotr GKS FABIANKI (POL)
1990
2017-06-04 23:27:39  
92.
¦RUBAS Paweł Urz±d Miasta Radziejów (POL)
1979
2017-06-08 14:20:44  
93.
TWOREK Paweł Białystok (POL)
1986
2017-04-18 21:40:29  
94.
URBANIAK Bartosz Grzegorzew (POL)
1993
2017-05-22 20:37:25  
95.
URBANIAK Dariusz Grzegorzew (POL)
1970
2017-05-22 21:30:11  
96.
URBANIAK Dominik Grzegorzew (POL)
1999
2017-05-22 20:43:37  
97.
WALCZAK-PECYNA Michalina NO NAME TEAM (POL)
1984
2017-05-17 13:11:08  
98.
WAŁOWSKA Justyna NO NAME TEAM (POL)
1984
2017-05-22 23:53:40  
99.
WASIELEWSKI Maciej Karsk/Fundacja Modrak (POL)
1990
2017-06-18 12:34:21  
100.
WASZAK Hubert Piotrków Kujawski (POL)
1978
2017-04-27 16:41:25  
101.
WASZAK Roman WOPR (POL)
1963
2017-06-21 12:02:36  
102.
WICHLIŃSKI Tomasz Piotrków Kujawski (POL)
1999
2017-05-26 17:29:34  
103.
WI¦NIEWSKA Karolina KS ZRYW RADZIEJÓW (POL)
1984
2017-04-19 14:59:45  
104.
WITCZAK Ola GKS FABIANKI (POL)
1977
2017-06-25 11:30:07  
105.
WOJCIECHOWSKI Jonasz Radziejów (POL)
1999
2017-06-21 16:45:15  
106.
WO¬NIAK Marek florian chojnice (POL)
1961
2017-06-16 10:05:11  
107.
ZIELENTARSKA Natalia Piotrków Kujawski (POL)
1996
P 2017-06-09 20:29:09  
108.
ZIEMLEWICZ Piotr Boguchwała (POL)
1999
2017-06-18 22:58:25  
109.
ZIENTARA Marcin BSPK Team (POL)
1984
P 2017-06-19 21:56:36  
110.
ZIENTARA Wojciech Radziejów (POL)
1988
2017-06-18 20:47:22  
111.
ZUCHLKE - BIEGANOWSKA Katarzyna Popowo (POL)
1984
2017-05-05 09:55:30  
112.
ŻABIŃSKI Radosław Włocławek (POL)
1986
2017-06-20 20:25:53  
Klasyfikacje
B Pracownik Banku
P Najlepszy Piotrkowianin
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.031459093093872 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl