Panel administracyjny
PL | EN
3. GOAL ZERO HERO RUN 2017

BYDGOSZCZ, 09.09.2017

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-24 09:49:43



5 km | Zgłoszonych: 23 | Opłaconych: 8
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
BANACH Tomasz TOMEK BIEGA GRUDZIĄDZ (POL)
1985
2017-05-13 21:44:37 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
2.
CIESIELSKI Piotr 2102 (POL)
1971
S 2017-05-07 22:24:29  
3.
CZAPSKI Kacper Philip Morris (POL)
1989
2017-05-16 12:41:55  
4.
DOŚ Katarzyna Shell (POL)
1975
S 2017-05-10 16:13:28  
5.
FOLMER Łukasz Gdańsk (POL)
1989
2017-05-16 11:15:47  
6.
KASPRZAK Dominik Szczecin (POL)
1989
2017-04-27 21:20:28  
7.
KEMPA Arkadiusz RUN Bydgoszcz (POL)
1974
2017-04-28 20:51:40 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
8.
ŁASIŃSKA Klaudia Bydgoszcz (POL)
1980
2017-04-28 09:01:28  
9.
LEMPEK Joanna Bydgoszcz (POL)
1979
2017-04-30 20:06:29  
10.
LEMPEK Wiktoria Bydgoszcz (POL)
2001
2017-05-02 22:53:33  
11.
LEPPERT Agnieszka AgMed Bydgoszcz (POL)
1989
2017-04-27 23:53:41 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
12.
MORYC Beata Shell (POL)
1972
2017-05-09 09:32:26  
13.
NIEMCZYK Ula Chojnice (POL)
1980
2017-04-29 06:12:50  
14.
OGRODOWICZ Marcin 2119 (POL)
1975
S 2017-05-08 14:15:38 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
15.
ORWAT Jacek 2119 (POL)
1990
S 2017-05-08 14:24:15  
16.
P A T O L O G Ekskluzywny LP 500 (POL)
1976
2017-04-28 19:55:56 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
17.
POPOWSKA Barbara RUN BYDGOSZCZ (POL)
1955
S 2017-04-25 18:58:54 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
18.
SIERASZEWSKI Rafał Bydgoszcz (POL)
1977
2017-05-08 15:07:16  
19.
SKOPOWSKA Agnieszka Bydgoszcz (POL)
1977
2017-05-21 15:48:17  
20.
SMOLIŃSKI Krzysztof GAZETA POMORSKA (POL)
1986
2017-05-08 14:42:02 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
21.
SNIADECKI Tomasz CBRE - cudowny Tomasz (POL)
1980
2017-05-24 09:49:43  
22.
WOźNIACKA Beata Azyl dla Jeży (POL)
1965
2017-05-23 00:27:11 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
23.
ZIÓŁKOWSKI Tomasz 2106 (POL)
1980
S 2017-05-08 20:34:50  
Klasyfikacje
S Pracownik Shell


10 km | Zgłoszonych: 17 | Opłaconych: 13
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
BARSZCZEWSKA Marlena Szczecin (POL)
1979
S 2017-05-09 23:12:28 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
2.
BARSZCZEWSKI Jacek Szczecin (POL)
1979
2017-05-09 23:19:01 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
3.
GROSZEWSKI Grzegorz KasioGrzech (POL)
1982
2017-04-29 20:21:51 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
4.
KOWNACKA Aleksandra Świnoujście (POL)
1983
S 2017-05-16 15:48:49 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
5.
KOWNACKA Ewa Świnoujście (POL)
1988
2017-05-16 16:15:09 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
6.
KOWNACKI Bartosz Świnoujście (POL)
1981
2017-05-16 16:08:10 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
7.
MADRY Marcin Shell (POL)
1978
S 2017-05-08 14:13:31 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
8.
MARIAŃSKI Jakub Warszawa (POL)
1990
S 2017-05-08 13:59:23  
9.
MAŚNICKI Kamil Szczecin (POL)
1978
S 2017-05-08 14:13:42  
10.
MOLENDA Rafal Warszawa (POL)
1976
S 2017-05-08 14:03:25 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
11.
OLKOWSKI Eugeniusz Bydgoszcz (POL)
1954
2017-04-27 23:27:30 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
12.
RYBKA Ilona Bydgoszcz (POL)
1973
2017-04-28 19:38:49 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
13.
SKOPOWSKI Krzysztof Bydgoszcz (POL)
1976
2017-05-24 07:37:00  
14.
SKRĘTA Maciej Podgaje (POL)
1978
S 2017-05-08 14:27:17 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
15.
SOBOLEWSKA Aleksandra Bydgoszcz (POL)
1994
2017-05-02 19:45:34  
16.
SZCZECINSKA Beata Gdańsk (POL)
1970
S 2017-05-08 15:17:09 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
17.
TUŻYLAK Katarzyna KasioGrzech (POL)
1984
2017-04-29 19:35:56 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
Klasyfikacje
S Pracownik Shell


300 m | Zgłoszonych: 12
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
BOGUSZEWICZ Natalia kołobrzeg (POL)
2009
2017-05-09 12:54:14  
2.
IDZIAK Rozalia Bydgoszcz (POL)
2009
2017-05-09 00:21:11  
3.
JAMRÓZ Kacper Bydgoszcz (POL)
2012
2017-04-28 22:47:44  
4.
KRZYŻAŃSKA Pola Bydgoszcz TRIATHLON TEAM (POL)
2009
2017-04-29 14:29:16  
5.
LEMPEK Jakub Bydgoszcz (POL)
2011
2017-05-02 22:41:51  
6.
PABIŚ Paulina Gorzów Wlkp. (POL)
2010
2017-05-09 12:10:11  
7.
POPOWSKA Lena Bydgoszcz (POL)
2010
2017-05-09 00:25:01  
8.
SKOPOWSKI Filip Bydgoszcz (POL)
2009
2017-05-24 08:12:02  
9.
SKOPOWSKI Michał Bydgoszcz (POL)
2010
2017-05-24 08:16:56  
10.
SKRĘTA Ignacy Piła (POL)
2011
2017-05-08 14:31:26  
11.
WIECZOREK Victoria Bydgoszcz (POL)
2011
2017-04-28 19:54:30  
12.
ZAGOZDZON Jakub Soleccy biegacze (POL)
2008
2017-04-29 08:47:46  
Klasyfikacje
S Pracownik Shell


1 km | Zgłoszonych: 14
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
BARTNIK Wiktoria Gdańsk (POL)
2006
2017-04-25 14:48:40  
2.
IDZIAK Błażej Bydgoszcz (POL)
2003
2017-05-09 00:23:19  
3.
JAMRÓZ Maksymilian Murowaniec (POL)
2007
2017-04-28 22:29:36  
4.
KEMPA Julia Błękitny Delfin (POL)
2005
2017-04-28 21:11:26  
5.
KRZYŻAŃSKI Kacper Bydgoszcz TRIATHLON TEAM (POL)
2007
2017-04-29 14:37:27  
6.
ŁASIŃSKI Szymon Bydgoszcz (POL)
2004
2017-04-28 08:57:05  
7.
LEMPEK Dominika Błękitny Delfin (POL)
2005
2017-04-30 19:54:42  
8.
MĄDRY Aleksandra Warszawa (POL)
2004
2017-05-08 14:28:42  
9.
MĄDRY Maja Warszawa (POL)
2005
2017-05-08 14:31:37  
10.
MĄDRY Nadia Warszawa (POL)
2005
2017-05-08 14:30:31  
11.
MAŚNICKI Mateusz Szczecin (POL)
2006
2017-05-08 14:18:48  
12.
MAŚNICKI Mateusz Szczecin (POL)
2006
2017-05-08 14:19:51  
13.
NOWAKOWSKI Oskar Bydgoszcz (POL)
2003
2017-04-28 22:23:37  
14.
POPOWSKA Olga Bydgoszcz (POL)
2005
2017-05-02 16:54:16  
Klasyfikacje
S Pracownik Shell
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.087824821472168 sekund
ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl