Panel administracyjny
PL | EN
3. GOAL ZERO HERO RUN 2017

BYDGOSZCZ, 09.09.2017

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-06-25 22:50:59



5 km | Zgłoszonych: 46 | Opłaconych: 19
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
BANACH Tomasz TOMEK BIEGA GRUDZIĄDZ (POL)
1985
2017-05-13 21:44:37 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
2.
BISKUPSKA Ewa BYDGOSZCZ (POL)
1981
2017-06-05 00:00:42 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
3.
CICHAŃSKI Marcin 2115 (POL)
1987
S 2017-06-13 10:43:36  
4.
CIESIELSKI Piotr 2102 (POL)
1971
S 2017-05-07 22:24:29  
5.
CZAPSKI Kacper Philip Morris (POL)
1989
2017-05-16 12:41:55  
6.
DANIELEK Adam Biegam, żeby się nie spocić! (POL)
1978
2017-06-01 20:50:07 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
7.
DOŚ Katarzyna Shell (POL)
1975
S 2017-05-10 16:13:28  
8.
FLOREK Milena RE MEDIA TEAM (POL)
1986
2017-06-13 08:34:02 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
9.
FOLMER Łukasz Gdańsk (POL)
1989
2017-05-16 11:15:47  
10.
GIERJATOWICZ Maria Bydgoszcz (POL)
1978
2017-06-19 13:47:45 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
11.
GRABSKA Sylwia Bydgoszcz (POL)
1991
2017-06-25 20:57:06  
12.
GROT Monika Łochowo (POL)
1983
2017-06-25 22:45:16  
13.
HARACEWIAT Cezary Bydgoszcz (POL)
1961
2017-06-15 16:19:14 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
14.
KASPRZAK Dominik Szczecin (POL)
1989
2017-04-27 21:20:28  
15.
KEMPA Arkadiusz RUN Bydgoszcz (POL)
1974
2017-04-28 20:51:40 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
16.
KINOWSKA Joanna SHELL 2209 (POL)
1982
S 2017-06-06 20:14:17 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
17.
KOZIŃSKI Mateusz Atria Concept (POL)
1985
2017-05-31 23:47:40  
18.
KRZYŻANOWSKA Monika 2115 (POL)
1981
S 2017-06-13 10:39:25  
19.
LADA Przemysław Stale biegam - Nova Trading (POL)
1984
2017-06-13 23:08:40  
20.
ŁASIŃSKA Klaudia Bydgoszcz (POL)
1980
2017-04-28 09:01:28  
21.
LEMPEK Joanna Bydgoszcz (POL)
1979
2017-04-30 20:06:29  
22.
LEMPEK Wiktoria Bydgoszcz (POL)
2001
2017-05-02 22:53:33  
23.
LEPPERT Agnieszka AgMed Bydgoszcz (POL)
1989
2017-04-27 23:53:41 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
24.
MARGULSKI Dariusz Toruń WD02 (POL)
1970
S 2017-05-29 14:17:49 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
25.
MELLEM Ania Biegające babeczki (POL)
1991
2017-05-31 20:36:05 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
26.
MELLEM- ZWIEWKA Małgorzata Klub Biegające Babeczki (POL)
1977
2017-05-31 20:10:37 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
27.
MORYC Beata Shell (POL)
1972
S 2017-05-09 09:32:26  
28.
NIEMCZYK Ula Chojnice (POL)
1980
2017-04-29 06:12:50  
29.
OGRODOWICZ Marcin 2119 (POL)
1975
S 2017-05-08 14:15:38 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
30.
ORWAT Jacek 2119 (POL)
1990
S 2017-05-08 14:24:15  
31.
P A T O L O G Ekskluzywny LP 500 (POL)
1976
2017-04-28 19:55:56 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
32.
PIĄTEK Lidia Klub Biegających Babeczek (POL)
1977
2017-05-31 09:22:57  
33.
POPOWSKA Barbara RUN BYDGOSZCZ (POL)
1955
S 2017-04-25 18:58:54 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
34.
POTRZEBOWSKI Marek Bydgoszcz (POL)
1983
2017-05-31 21:45:59 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
35.
PUJANEK Piotr Dental One (POL)
1976
2017-06-05 14:21:25  
36.
REPCZYŃSKI Tomasz Bydgoszcz (POL)
1990
2017-06-09 11:46:39 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
37.
SIERASZEWSKI Rafał Bydgoszcz (POL)
1977
S 2017-05-08 15:07:16  
38.
SKOPOWSKA Agnieszka Bydgoszcz (POL)
1977
2017-05-21 15:48:17  
39.
SMOLIŃSKI Krzysztof GAZETA POMORSKA (POL)
1986
2017-05-08 14:42:02 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
40.
SNIADECKI Tomasz CBRE - cudowny Tomasz (POL)
1980
2017-05-24 09:49:43  
41.
SZADKOWSKA ANNA BBL Inowroclaw/Inowrocław Biega (POL)
1957
2017-06-25 00:38:28  
42.
SZTURO Lidia Bydgoszcz (POL)
1981
2017-05-31 18:54:13  
43.
WIDŹGOWSKA Sylwia Bydgoszcz (POL)
1979
2017-06-11 09:11:55  
44.
WOŹNIACKA Beata Azyl dla Jeży (POL)
1965
2017-05-23 00:27:11 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
45.
ZIELIŃSKI Radosław Bydgoszcz (POL)
1986
2017-06-25 20:54:32  
46.
ZIÓŁKOWSKI Tomasz 2106 (POL)
1980
S 2017-05-08 20:34:50  
Klasyfikacje
S Pracownik Shell


10 km | Zgłoszonych: 28 | Opłaconych: 18
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
BARSZCZEWSKA Marlena Szczecin (POL)
1979
S 2017-05-09 23:12:28 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
2.
BARSZCZEWSKI Jacek Szczecin (POL)
1979
2017-05-09 23:19:01 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
3.
BORAKIEWICZ Joanna Bydgoszcz (POL)
1986
2017-06-16 22:01:25  
4.
CISZEWSKA Emilia Bydgoszcz (POL)
1986
2017-05-31 09:16:27  
5.
FLOREK Paweł RE MEDIA TEAM (POL)
1986
2017-06-13 08:32:20 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
6.
GROSZEWSKI Grzegorz KasioGrzech (POL)
1982
2017-04-29 20:21:51 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
7.
KOWALSKI Krzysztof OCELOTY Kruszyn Krajeński (POL)
1980
2017-06-21 23:22:55  
8.
KOWNACKA Aleksandra Świnoujście (POL)
1983
S 2017-05-16 15:48:49 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
9.
KOWNACKA Ewa Świnoujście (POL)
1988
2017-05-16 16:15:09 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
10.
KOWNACKI Bartosz Świnoujście (POL)
1981
2017-05-16 16:08:10 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
11.
LORKOWSKA Maria RUN BYDGOSZCZ (POL)
1989
2017-06-14 11:57:12  
12.
MADRY Marcin Shell (POL)
1978
S 2017-05-08 14:13:31 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
13.
MARIAŃSKI Jakub Warszawa (POL)
1990
S 2017-05-08 13:59:23  
14.
MAŚNICKI Kamil Szczecin (POL)
1978
S 2017-05-08 14:13:42 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
15.
MOLENDA Rafal Warszawa (POL)
1976
S 2017-05-08 14:03:25 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
16.
OLKOWSKI Eugeniusz Bydgoszcz (POL)
1954
2017-04-27 23:27:30 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
17.
POTRZEBOWSKA Agata Bydgoszcz (POL)
1985
2017-05-31 21:44:29 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
18.
RYBKA Ilona Bydgoszcz (POL)
1973
2017-04-28 19:38:49 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
19.
SKOPOWSKI Krzysztof Bydgoszcz (POL)
1976
2017-05-24 07:37:00 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
20.
SKRĘTA Maciej Podgaje (POL)
1978
S 2017-05-08 14:27:17 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
21.
SOBOLEWSKA Aleksandra Bydgoszcz (POL)
1994
2017-05-02 19:45:34  
22.
SZAJNOWSKI Rafał Szczecin (POL)
1997
2017-06-02 07:57:48  
23.
SZCZECINSKA Beata Gdańsk (POL)
1970
S 2017-05-08 15:17:09 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
24.
SZYMAŃSKI Tomasz Bydgoszcz (POL)
1980
2017-06-18 20:12:51  
25.
TUŻYLAK Katarzyna KasioGrzech (POL)
1984
2017-04-29 19:35:56 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
26.
WIDŹGOWSKI Przemysław Bydgoszcz (POL)
1978
2017-06-11 07:57:23  
27.
WIŚNIEWSKA Aleksandra Mrocza (POL)
2000
2017-06-25 22:50:59  
28.
ZWIEWKA Sebastian BUSHIDO Bydgoszcz (POL)
1976
2017-05-31 20:36:04 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
Klasyfikacje
S Pracownik Shell


300 m | Zgłoszonych: 24
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
BARAŃSKI Oskar Przedszkole "Kacperkowy Światek" (POL)
2013
2017-06-22 10:17:36  
2.
BISKUPSKI Dominik Bydgoszcz (POL)
2008
2017-06-05 00:14:25  
3.
BOGUSZEWICZ Natalia kołobrzeg (POL)
2009
2017-05-09 12:54:14  
4.
FLOREK Stanisław RE MEDIA TEAM (POL)
2013
2017-06-13 08:33:11  
5.
IDZIAK Rozalia Bydgoszcz (POL)
2009
2017-05-09 00:21:11  
6.
JAMRÓZ Kacper Bydgoszcz (POL)
2012
2017-04-28 22:47:44  
7.
KOWALSKA Alicja OCELOTY Kruszyn Krajeński (POL)
2013
2017-06-21 23:29:45  
8.
KOWALSKA Natalia OCELOTY Kruszyn Krajeński (POL)
2009
2017-06-21 23:27:39  
9.
KRZYŻAŃSKA Pola Bydgoszcz TRIATHLON TEAM (POL)
2009
2017-04-29 14:29:16  
10.
ŁASIŃSKI Marcel Borówno (POL)
2013
2017-06-12 14:23:54  
11.
LEMPEK Jakub Bydgoszcz (POL)
2011
2017-05-02 22:41:51  
12.
PABIŚ Paulina Gorzów Wlkp. (POL)
2010
2017-05-09 12:10:11  
13.
PALACZ Dawid Bydgoszcz (POL)
2011
2017-05-31 14:25:14  
14.
POPOWSKA Lena Bydgoszcz (POL)
2010
2017-05-09 00:25:01  
15.
PUJANEK Weronika Dental One (POL)
2009
2017-06-05 14:25:12  
16.
SKOPOWSKI Filip Bydgoszcz (POL)
2009
2017-05-24 08:12:02  
17.
SKOPOWSKI Michał Bydgoszcz (POL)
2010
2017-05-24 08:16:56  
18.
SKRĘTA Ignacy Piła (POL)
2011
2017-05-08 14:31:26  
19.
SZATKOWSKI Piotr Warszawa (POL)
2011
2017-06-20 10:45:14  
20.
SZYMAŃSKA Zosia Bydgoszcz (POL)
2012
2017-06-18 20:17:45  
21.
TUBISZ Mikołaj Bydgoszcz (POL)
2011
2017-05-31 14:27:43  
22.
WIDŹGOWSKA Lena Bydgoszcz (POL)
2008
2017-06-11 09:16:43  
23.
WIECZOREK Victoria Bydgoszcz (POL)
2011
2017-04-28 19:54:30  
24.
ZAGOZDZON Jakub Soleccy biegacze (POL)
2008
2017-04-29 08:47:46  
Klasyfikacje
S Pracownik Shell


1 km | Zgłoszonych: 18
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
BARTNIK Wiktoria Gdańsk (POL)
2006
2017-04-25 14:48:40  
2.
DURA Łukasz Bydgoszcz (POL)
2007
2017-06-25 14:06:24  
3.
IDZIAK Błażej Bydgoszcz (POL)
2003
2017-05-09 00:23:19  
4.
JAMRÓZ Maksymilian Murowaniec (POL)
2007
2017-04-28 22:29:36  
5.
KEMPA Julia Błękitny Delfin (POL)
2005
2017-04-28 21:11:26  
6.
KRZYŻAŃSKI Kacper Bydgoszcz TRIATHLON TEAM (POL)
2007
2017-04-29 14:37:27  
7.
ŁASIŃSKI Szymon Bydgoszcz (POL)
2004
2017-04-28 08:57:05  
8.
LEMPEK Dominika Błękitny Delfin (POL)
2005
2017-04-30 19:54:42  
9.
MĄDRY Aleksandra Warszawa (POL)
2004
2017-05-08 14:28:42  
10.
MĄDRY Maja Warszawa (POL)
2005
2017-05-08 14:31:37  
11.
MĄDRY Nadia Warszawa (POL)
2005
2017-05-08 14:30:31  
12.
MARGULSKI Filip Toruń WD02 (POL)
2005
2017-05-29 14:14:40  
13.
MAŚNICKI Mateusz Szczecin (POL)
2006
2017-05-08 14:18:48  
14.
MAŚNICKI Mateusz Szczecin (POL)
2006
2017-05-08 14:19:51  
15.
NOWAKOWSKI Oskar Bydgoszcz (POL)
2003
2017-04-28 22:23:37  
16.
POPOWSKA Olga Bydgoszcz (POL)
2005
2017-05-02 16:54:16  
17.
STRZYżOWSKI Nikodem Judo Gwardia Bydgoszcz (POL)
2006
2017-06-22 15:28:01  
18.
TYLICKI Bartosz Bydgoszcz (POL)
2002
2017-06-05 00:08:51  
Klasyfikacje
S Pracownik Shell
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.097687005996704 sekund
ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl