Panel administracyjny
PL | EN
II Bieg Ulicami Chojny

CHOJNA, 10.06.2017

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-19 08:38:09



5 km kobiety | Zgłoszonych: 16 | Opłaconych: 2
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
BARCZYK Beata Chojna (POL)
1991
2017-05-06 21:59:38 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
2.
BIELAWSKA Anna Trzcinskie wieczorne bieganie (POL)
1984
2017-05-05 22:44:58  
3.
JAZ Aneta ACTIVE Chojna (POL)
1999
C 2017-05-07 19:44:15  
4.
JAZ Iwona ACTIVE Chojna (POL)
1974
C 2017-05-12 19:00:53  
5.
JAZ Justyna ACTIVE Chojna (POL)
1999
C 2017-05-07 19:45:39  
6.
KOWALCZYK Kinga HOŻA TEAM SZCZECIN (POL)
1978
2017-05-17 09:47:26 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
7.
KURKOWSKA Angelika Kb Hermes Gryfino (POL)
1985
2017-05-06 22:30:16  
8.
PITURA Małgorzata Chojna (POL)
1982
C 2017-05-07 12:57:25  
9.
POŚNIAK Katarzyna ACTIVE Chojna (POL)
1999
C 2017-05-05 22:56:58  
10.
ROHRLACK Stefanie Prenzlau (DEU)
1986
2017-05-19 08:35:48  
11.
SZULC Anna Schwedt (POL)
1983
2017-05-19 06:35:15  
12.
SZURGOCIŃSKA Nikolina Kb Hermes Gryfino (POL)
1993
2017-05-17 19:13:09  
13.
TROCHIMIUK Justyna ACTIVE Chojna (POL)
1979
2017-05-17 19:29:47  
14.
WOLFF Annett Prenzlau (DEU)
1967
2017-05-19 08:38:09  
15.
ZIÓŁKOWSKA Andżelika Gryfino (POL)
1991
2017-05-09 22:12:31  
16.
ZIÓŁKOWSKA Justyna Trzcińsko-Zdrój (POL)
1976
2017-05-06 20:13:20  
Klasyfikacje
C Najlepsza zawodniczka i najlepszy zawodnik z Gminy Chojna


10 km mężczyźni | Zgłoszonych: 7 | Opłaconych: 3
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
BERG Thoralf Schwedt (DEU)
1972
2017-05-19 07:38:53  
2.
JAKUBIK Sławomir Chojna (POL)
1998
2017-05-09 14:09:37  
3.
KOWALCZYK Paweł HOŻA TEAM SZCZECIN (POL)
1976
2017-05-17 09:22:56 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
4.
MADERA Krzysztof ACTIVE Chojna (POL)
1984
2017-05-05 23:36:48 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
5.
MISIAK Arkadiusz HOŻA TEAM SZCZECIN (POL)
1972
2017-05-17 09:05:33 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
6.
STRZELEC Tomasz Wieczorne Bieganie w Gryfinie (POL)
1975
2017-05-09 19:08:39  
7.
TROCHIMIUK Andrzej ACTIVE Chojna (POL)
1978
2017-05-17 19:31:49  
Klasyfikacje
C Najlepsza zawodniczka i najlepszy zawodnik z Gminy Chojna
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.026279926300049 sekund
ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl