Panel administracyjny
PL | EN
V Maks Mila

TERESIN, 17.06.2017

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-21 19:12:46



16 km 670 m | Zgłoszonych: 71
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
BARANSKI Ireneusz DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL)
1965
2017-05-17 09:53:54  
2.
BASIAK Bogdan Topołowa (POL)
1967
T 2017-05-17 10:15:34  
3.
BORAWSKA ANNA Mała Lady Pank Biegam dla Siebie (POL)
1977
2017-05-16 10:26:05  
4.
BRZEZIŃSKA Ilona KREJZI TIM BŁONIE (POL)
1983
2017-05-11 21:17:02  
5.
CIESIELSKI Mariusz DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL)
1988
2017-05-09 07:42:21  
6.
COTELNIC Michał Sochaczew (POL)
1988
2017-05-12 15:46:30  
7.
CZAPLA Sławomir DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL)
1972
2017-05-09 17:45:50  
8.
DĄBROWSKI Paweł KB Ożarów Mazowiecki Biega (POL)
1987
2017-05-09 10:51:51  
9.
DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo / runemilrun.pl (POL)
1986
2017-05-15 22:19:23  
10.
DOMANSKI Dariusz MAKÓWKA (POL)
1966
2017-05-08 19:32:10  
11.
DUDEK RADOSŁAW DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL)
1976
2017-05-08 21:20:35  
12.
DZIEKAŃSKA Beata DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL)
1981
2017-05-09 20:23:26  
13.
GAJEWSKI Jacek Danfoss / DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL)
1975
2017-05-20 11:28:00  
14.
GÓRECKI Rafał Dystans Leszno (POL)
1978
2017-05-11 23:36:46  
15.
GÓRZYŃSKI Mateusz Elzbietow (POL)
1986
T 2017-05-07 21:24:59  
16.
GUNIA Mariusz ZADYSZKA Oświęcim (POL)
1965
2017-05-18 22:56:03  
17.
JAWORSKI Arkadiusz Izabelin (POL)
1982
2017-05-09 12:12:13  
18.
KALOTA Mariusz Teresin (POL)
1991
2017-05-14 12:35:36  
19.
KARAŚ Jarek Paprotnia (POL)
1980
T 2017-05-13 12:31:28  
20.
KARSZNIA Paweł Warszawa (POL)
1987
2017-05-17 08:55:42  
21.
KIESZEK TADEUSZ Dystans Leszno (POL)
1956
2017-05-08 22:50:18  
22.
KLEINA Marek AKM Olimp Olsztyn (POL)
1974
2017-05-05 19:57:30  
23.
KLIMKIEWICZ Marcin DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL)
1977
2017-05-08 20:59:20  
24.
KOCIMSKI Jan KM AKTYWNI Sochaczew (POL)
1948
2017-05-09 21:31:19  
25.
KORNACKA Hanna DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL)
1974
2017-05-08 21:49:34  
26.
KORNATOWSKI Andrzej DZIKI ZABORÓW (POL)
1974
2017-05-12 22:25:14  
27.
KOWALSKI Adrian KM AKTYWNI Sochaczew (POL)
1988
2017-05-08 17:26:13  
28.
KSYNA Bogusław OSP Kamion (POL)
1956
2017-05-15 09:09:40  
29.
KUBIAK Tomasz Teresin (POL)
1991
T 2017-05-14 08:36:10  
30.
KULIK Jacek Dogoń Grodzisk Mazowiecki (POL)
1963
2017-05-19 13:05:45  
31.
KUSIO Marcin DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL)
1976
2017-05-09 18:24:46  
32.
KWIATKOWSKA Renata KB Ożarów Mazowiecki Biega (POL)
1968
2017-05-12 13:36:41  
33.
KWIATKOWSKI Michał Teresin (POL)
1982
T 2017-05-19 17:24:08  
34.
LENART Artur Zadyszka Oświęcim (POL)
1971
2017-05-19 08:48:09  
35.
LENART Joanna Zadyszka Oświęcim (POL)
1969
2017-05-19 08:50:50  
36.
LEWANDOWSKI Sławomir KM AKTYWNI Sochaczew (POL)
1977
2017-05-15 15:17:39  
37.
MIKULSKI Tomek Kampinos (POL)
1996
2017-05-03 19:11:34  
38.
ORACKA Marta DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL)
1982
2017-05-09 11:32:20  
39.
OSTROWSKA Eliza KREJZI TIM BŁONIE (POL)
1979
2017-05-12 16:28:25  
40.
OSTROWSKI PIOTR KREJZI TIM BŁONIE (POL)
1977
2017-05-12 16:26:49  
41.
PACHOLSKI Marcin KREJZI TIM BŁONIE (POL)
1977
2017-05-11 21:05:18  
42.
PAPUGA DARIUSZ Zadyszka Oświęcim (POL)
1965
2017-05-17 22:49:47  
43.
PAPUGA IWONA Zadyszka Oświęcim (POL)
1968
2017-05-17 22:47:33  
44.
PAWłOWSKI Michał UKS Filipides Teresin (POL)
1998
T 2017-05-02 13:52:06  
45.
POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila Uks Ekonomik Maratończyk Lębork / runemilrun.pl (POL)
1990
2017-05-15 22:17:06  
46.
REPLIŃSKA EDYTA DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL)
1976
2017-05-08 20:40:46  
47.
ROSA Maria Teresin (POL)
1978
T 2017-05-09 09:24:31  
48.
RYBARZ Artur Zadyszka Oświęcim (POL)
1964
2017-05-21 19:12:46  
49.
SKONECZNY Daniel Biegi Grodzisk Mazowiecki (POL)
1974
2017-05-09 08:38:05  
50.
SKRZECZ Iwona DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL)
1983
2017-05-10 12:37:46  
51.
SKRZECZ Marcin DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL)
1981
2017-05-10 12:34:33  
52.
SKRZYPCZAK Hubert RunningPowerPlay (POL)
1979
2017-05-09 10:48:49  
53.
STANKIEWICZ Anna DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL)
1983
2017-05-08 21:11:23  
54.
STRZELECKI Andrzej Ślęzak Team (POL)
1978
2017-05-08 21:14:41  
55.
SZAFLIK Mariusz Rajsport Active (POL)
1972
2017-05-08 21:27:07  
56.
SZYDLIK Arkadiusz DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL)
1982
2017-05-19 12:58:20  
57.
SZYDLIK JOANNA DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL)
1979
2017-05-19 13:06:44  
58.
SZYMAŃSKA Malwina Pruszków (POL)
1980
2017-05-08 11:11:45  
59.
ŚNIADECKA Liudmyla KREJZI TIM BŁONIE (UKR)
1975
2017-05-21 12:03:45  
60.
TOPOLEWSKA Katarzyna DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL)
1983
2017-05-09 23:33:47  
61.
WAJMAN Krzysztof Izabelin (POL)
1980
2017-05-08 20:45:29  
62.
WICHNIEWICZ Agnieszka DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL)
1979
2017-05-09 19:15:55  
63.
WIERZBICKI Zbigniew DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL)
1975
2017-05-09 17:48:35  
64.
WOJCIECHOWSKA Dorota DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL)
1979
2017-05-08 22:10:43  
65.
WOJCIK Pawel Zadyszka Oświęcim (POL)
1998
2017-05-16 21:15:48  
66.
WYRWICKI Maksymilian Teresin (POL)
1988
T 2017-05-08 21:06:24  
67.
ZĄBCZŃSKI Adam Sochaczew (POL)
1995
2017-05-08 18:40:47  
68.
ZAJĄCZKOWSKA Zuzanna Sochaczew (POL)
1998
2017-05-08 18:43:03  
69.
ZANOBERG Arkadiusz Teresin (POL)
1987
T 2017-05-21 09:39:06  
70.
ZDZIARSKI PIOTR DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL)
1979
2017-05-09 21:46:08  
71.
ZIÓŁKOWSKI Adam Dystans Leszno (POL)
1974
2017-05-12 20:31:09  
Klasyfikacje
T Mieszkańcy Gminy Teresin
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.025200128555298 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl