Panel administracyjny
PL | EN
24. Bieg św. Dominika - Prolog Goń Św. Dominika

GDAŃSK, 05.08.2017

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-06-21 21:58:58



1.2 km | Zgłoszonych: 137
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia
1.
BĄBEL Jan Gdańsk (POL)
2010
2017-06-06 09:09:46
2.
BĄBEL Sebastian Gdańsk (POL)
1974
2017-06-06 09:13:00
3.
BANDURA Kaja Bartoszyce (POL)
2003
2017-06-09 08:00:09
4.
BANDURA Miłosz Bartoszyce (POL)
2009
2017-06-09 08:03:37
5.
BEDNAREK Marcin Gdańsk (POL)
1982
2017-05-12 18:28:40
6.
BEDNAREK Marta Gdańsk (POL)
1983
2017-05-12 18:27:24
7.
BIERNACIAK Anna Gdańsk (POL)
1989
2017-05-19 17:18:53
8.
BIERNACIAK Piotr Gdańsk (POL)
1991
2017-05-19 17:17:23
9.
BISKO Karolina GDYNIA (POL)
1984
2017-06-05 17:24:55
10.
BORK Stanislaw Gdańsk (POL)
2014
2017-06-05 17:27:06
11.
DALKE JOWITA Zabiegane Dwie (POL)
1983
2017-06-07 01:50:33
12.
DANIŁÓW Karolina Gdańsk (POL)
1981
2017-05-14 13:04:49
13.
DOMŻALSKA Martyna Rumia (POL)
1999
2017-06-12 11:21:25
14.
DOMŻALSKA Wioletta Rumia (POL)
1975
2017-06-12 11:23:55
15.
DYDYNA Krzysztof Kąty Rybackie (POL)
1969
2017-05-20 23:48:22
16.
FOT Iwona Pruszcz Gdański (POL)
1978
2017-05-08 11:05:11
17.
FOT- GOŚCIŃSKA Agnieszka Pruszcz Gdański (POL)
2016
2017-05-08 11:06:27
18.
GADOMSKA Maria RUN BYDGOSZCZ (POL)
1952
2017-05-06 11:51:25
19.
GARSTKOWIAK-SOBIERAJ​ Anna Gdańsk (POL)
1984
2017-06-04 23:07:42
20.
GŁOWACZ Renata Słupsk (POL)
1980
2017-06-21 20:40:56
21.
GÓRSKI ANTONI Lębork (POL)
1948
2017-06-16 09:00:19
22.
GRYMEK Julian Kraków (POL)
2010
2017-06-10 08:06:36
23.
HELAND Beata Gdańsk (POL)
1971
2017-06-12 09:30:04
24.
HELAND Grzegorz Gdańsk (POL)
2006
2017-06-12 09:23:09
25.
HELAND Jan Gdańsk (POL)
1969
2017-06-12 09:26:22
26.
JAROCKA Katarzyna GDYNIA (POL)
1993
2017-06-20 21:34:46
27.
JAROCKA Małgorzata GDYNIA (POL)
1994
2017-06-20 21:36:28
28.
JAROCKI Jarosław GDYNIA (POL)
1991
2017-06-20 21:38:01
29.
JAROCKI Tomasz GDYNIA (POL)
1961
2017-06-20 21:32:54
30.
JAROSZ Przemysław Gdańsk (POL)
2006
2017-06-21 21:58:58
31.
KAMIEń Magdalena AWF Warszawa (POL)
1996
2017-06-12 21:00:30
32.
KAMIEń Monika AWF Warszawa (POL)
2003
2017-06-12 20:57:13
33.
KAPITAŃCZYK Marian Poznań (POL)
1955
2017-05-28 18:55:51
34.
KARWOWSKA Danuta Mosty (POL)
1983
2017-05-29 10:53:43
35.
KARWOWSKI Krystian Mosty (POL)
1981
2017-05-29 10:55:32
36.
KARWOWSKI Tymoteusz Mosty (POL)
2007
2017-05-29 10:52:07
37.
KASIERSKA Ewa katarzyna WKB META LUBLINIEC (POL)
1948
2017-06-07 23:25:25
38.
KASPROWICZ Maria Gdańsk (POL)
1987
2017-06-04 19:53:45
39.
KASPROWICZ Sławomir Gdańsk (POL)
1987
2017-06-04 19:56:53
40.
KORDEK Anna Gdańsk (POL)
1983
2017-05-12 16:19:31
41.
KORDEK Paweł Gdańsk (POL)
2012
2017-05-12 16:23:56
42.
KORDEK Rafał Gdańsk (POL)
1984
2017-05-12 16:30:01
43.
KORDEK Robert Gdańsk (POL)
2015
2017-05-12 16:26:44
44.
KOWNACKA Emilia MALBORK (POL)
2012
2017-06-07 09:02:24
45.
KOWNACKI Bartłomiej MALBORK (POL)
1977
2017-06-07 08:49:19
46.
KOZŁOWSKA Ola IKS Atak Elbląg (POL)
2006
2017-05-23 13:52:02
47.
KRAWCZYK Anna Gdańsk (POL)
1979
2017-05-29 20:42:31
48.
KUCIŃSKI Łukasz Elbląg (POL)
1992
2017-05-15 17:57:43
49.
LENC Janusz Bydgoszcz (POL)
1953
2017-05-25 21:32:29
50.
LENC Sebastian TKKF Kolejarz Bydgoszcz (POL)
1978
2017-06-21 19:29:01
51.
LIGMAN Adrian Gdańsk (POL)
2009
2017-05-14 13:00:02
52.
LIGMAN Aneta UG SJO (POL)
1981
2017-05-12 22:07:32
53.
LIGMAN Damian UG SJO (POL)
2004
2017-05-14 12:58:03
54.
LIGMAN Wacław UG SJO (POL)
1976
2017-05-12 22:05:38
55.
LISOWSKA Kasia Gdańsk (POL)
2010
2017-06-19 15:24:57
56.
LISOWSKI Krzyś Gdańsk (POL)
2011
2017-06-19 15:27:01
57.
LISOWSKI Tomasz Gdańsk (POL)
1980
2017-06-19 15:22:19
58.
ŁOBKO Czesława Gdańsk (POL)
1949
2017-05-19 17:20:43
59.
LULIS Zbigniew Gdańsk (POL)
1960
2017-06-18 20:42:07
60.
MACZYŃSKI Grzegorz TKKF Kolejarz Bydgoszcz (POL)
1966
2017-06-21 19:09:34
61.
MAKOWSKA Elżbieta GDYNIA (POL)
1955
2017-05-25 22:58:10
62.
MASŁOWSKA Ewelina Elbląg (POL)
1984
2017-06-10 23:25:37
63.
MASłOWSKI Adam Elbląg (POL)
1982
2017-06-10 23:28:17
64.
MASłOWSKI Kacper Elbląg (POL)
2012
2017-06-10 23:32:44
65.
MASłOWSKI Mikołaj Elbląg (POL)
2011
2017-06-10 23:30:31
66.
MATEJA Dominik POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK (POL)
2010
2017-06-19 17:44:56
67.
MATEJA Maciej POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK (POL)
1975
2017-06-19 17:46:24
68.
MAZURKIEWICZ Hubert Gdańsk (POL)
2011
2017-06-05 19:11:30
69.
MAZURKIEWICZ Przemek Gdańsk (POL)
1980
2017-06-05 19:09:26
70.
MAZURKIEWICZ Sylwia Gdańsk (POL)
1980
2017-06-05 19:06:24
71.
MENCEWICZ Paweł Forma Wodzisław Śląski (POL)
1972
2017-06-21 20:48:05
72.
MIELEWSKA Marzena Gdańsk (POL)
1970
2017-05-21 22:15:14
73.
MIELEWSKA Natasza Gdańsk (POL)
2001
2017-05-21 22:17:17
74.
MIGZA Amelia Gdańsk (POL)
2006
2017-05-29 20:46:44
75.
MIGZA Sławomir HALLO TAXI Gdańsk (POL)
1972
2017-05-29 20:49:21
76.
MIGZA Szymon Gdańsk (POL)
2008
2017-05-29 20:44:50
77.
MINKO Dariusz Gdańsk (POL)
1981
2017-06-05 21:45:38
78.
MISIUK Anna Gdańsk (POL)
1979
2017-06-21 21:56:24
79.
MISIUK Krzysztof Gdańsk (POL)
1977
2017-06-21 21:57:59
80.
MURAWSKA Monika GMINA GARDEJA BIEGA (POL)
1987
2017-05-09 09:40:06
81.
MURAWSKI Arkadiusz GMINA GARDEJA BIEGA (POL)
2012
2017-05-09 09:42:31
82.
MURAWSKI Maciej GMINA GARDEJA BIEGA (POL)
2008
2017-05-09 09:41:30
83.
MURAWSKI Michał GMINA GARDEJA BIEGA (POL)
1983
2017-05-09 09:43:19
84.
OLSZEWSKA Anita Gdańsk (POL)
1989
2017-06-05 21:46:47
85.
OSOWSKA - BĄBEL Anna Gdańsk (POL)
1970
2017-06-06 09:06:19
86.
OSOWSKI Maciej GDYNIA (POL)
1967
2017-06-06 08:56:14
87.
PESCHKE Monika Gdańsk (POL)
1988
2017-06-06 09:16:47
88.
PIETRZYCKI Sławek Runeda (POL)
1971
2017-05-13 13:14:48
89.
PIOTROWSKA Aneta Gdańsk (POL)
1976
2017-06-02 07:55:34
90.
PIOTROWSKI Tomek Gdańsk (POL)
2012
2017-06-02 08:01:26
91.
PLATA Karolina GDYNIA (POL)
1979
2017-06-05 18:35:04
92.
PLATA Michał GDYNIA (POL)
2005
2017-06-05 18:38:41
93.
PLATA Ola GDYNIA (POL)
2007
2017-06-05 18:40:00
94.
PLATA Tomasz GDYNIA (POL)
1977
2017-06-05 18:36:50
95.
PRUSAK Kacper GDAŃSK/KS PORTOWIEC GDAŃSK (POL)
2003
2017-06-10 22:10:21
96.
ROMSKA Karolina Żukowo (POL)
1984
2017-06-05 11:54:20
97.
ROMSKA Władysława Żukowo (POL)
1951
2017-06-05 12:09:03
98.
ROMSKA-WENTA Dorota Żukowo (POL)
1982
2017-06-05 11:58:33
99.
RUMKOWSKA Beata Gdynia OBŁUŻE (POL)
1984
2017-06-13 22:51:02
100.
RUMKOWSKI Piotr Gdynia OBŁUŻE (POL)
1983
2017-06-13 22:49:11
101.
RUTKOWSKA Anna Gdańsk (POL)
1972
2017-05-23 12:26:38
102.
RUTKOWSKA Paulina Gdańsk (POL)
1998
2017-05-23 12:29:52
103.
RUTKOWSKI Mirosław Gdańsk (POL)
1970
2017-05-23 12:24:16
104.
SIKOROWICZ-MATEJA Elżbieta POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK (POL)
1977
2017-06-19 17:41:28
105.
SIOMAK Michał Gdańsk (POL)
1977
2017-06-05 17:23:15
106.
SIOMAK Michalina Gdańsk (POL)
2005
2017-06-05 17:33:20
107.
SOBIERAJ Grzegorz Gdańsk (POL)
1982
2017-06-04 23:02:43
108.
SOBIERAJ Piotr Gdańsk (POL)
2013
2017-06-04 23:10:54
109.
SOWA Renia IKS Atak Elbląg (POL)
1973
2017-05-23 13:54:28
110.
STENKA Karolina BKR CYKLISTA (POL)
1985
2017-06-05 18:55:26
111.
STOLARCZYK Maciej Gdańsk (POL)
1970
2017-05-09 06:52:14
112.
STOLARSKA Anita Kolbudy (POL)
1980
2017-06-17 23:18:56
113.
STOLARSKI Jacek GDANSK (POL)
1969
2017-06-17 23:20:21
114.
STOLARSKI Mateusz GDANSK (POL)
2008
2017-06-17 23:17:00
115.
SUCHODOLSKA Magda UG SJO (POL)
1991
2017-05-14 13:10:12
116.
SUCHOMSKI Eugeniusz TKKF Kolejarz Bydgoszcz (POL)
1957
2017-06-21 19:15:13
117.
SZAŁKOWSKI Dariusz ADS-SERWIS.PL (POL)
1967
2017-05-06 22:05:18
118.
SZPYRA Edward GDYNIA (POL)
1947
2017-06-08 12:14:02
119.
SZRAJER Krzysztof Gdańsk (POL)
1985
2017-06-05 17:51:54
120.
SZUMIŁO Jacek Gdańsk (POL)
2006
2017-06-05 08:59:27
121.
SZUMIŁO Marcin Gdańsk (POL)
1973
2017-06-05 09:02:21
122.
SZWICHTENBERG Magdalena BKR CYKLISTA (POL)
1986
2017-06-05 19:23:39
123.
TANDEK Victoria Gdańsk (POL)
2001
2017-05-21 22:19:47
124.
TKACZYK Elżbieta MALBORK (POL)
1976
2017-06-07 09:00:23
125.
WALKUSZ Mirosław Gdańsk (POL)
1960
2017-06-05 21:51:06
126.
WALKUSZ-MINKO Ewelina Gdańsk (POL)
1985
2017-06-05 21:47:28
127.
WĄSICKA Anna WŁÓCZYBUTY (POL)
1983
2017-06-09 18:37:28
128.
WĄSICKA Czesława WŁÓCZYBUTY (POL)
1952
2017-06-09 18:36:18
129.
WĄSICKI Andrzej WŁÓCZYBUTY (POL)
1955
2017-06-09 18:35:04
130.
WĄSICKI Mariusz WŁÓCZYBUTY (POL)
1980
2017-06-09 18:32:34
131.
WENTA Aleksandra Żukowo (POL)
2006
2017-06-05 12:03:04
132.
WENTA Julia Żukowo (POL)
2002
2017-06-05 12:01:17
133.
WENTA Marek Żukowo (POL)
1978
2017-06-05 12:04:41
134.
WÓJCIK Damian Runnerswalde Darłowo (POL)
1970
2017-05-06 08:20:01
135.
WOŻNIAK Iga Gdańsk (POL)
2004
2017-05-27 14:15:41
136.
WOŻNIAK Krzysztof Gdańsk (POL)
1976
2017-05-27 14:14:10
137.
ZIĘCINA MIRELA Kraków (POL)
1965
2017-06-10 08:02:42
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.033558130264282 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl