Panel administracyjny
PL | EN
X Bieg Uliczny Tuchomska Pętla

TUCHOMIE, 30.07.2017

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-19 13:11:14



60 m | Zgłoszonych: 6
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
GRUBA Zuzanna GKS My¶liwiec Tuchomie (POL)
2016
2017-05-09 21:07:19  
2.
MOKŁOWICZ Klara Wejherowo (POL)
2014
2017-05-09 21:41:02  
3.
MOKŁOWICZ Eliza Wejherowo (POL)
2011
2017-05-09 21:39:08  
4.
SABISZ Antonina Bytów (POL)
2016
2017-05-19 13:09:57  
5.
SABISZ Zofia Bytów (POL)
2014
2017-05-19 13:08:20  
6.
STENCEL Anna Czarna D±brówka (POL)
2012
2017-05-10 20:03:46  


100 m | Zgłoszonych: 2
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
CAŁA Lena CAŁA Team (POL)
2010
2017-05-09 22:09:18  
2.
STENCEL Filip Czarna D±brówka (POL)
2010
2017-05-10 20:05:28  


400 m | Zgłoszonych: 1
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
CAŁA Dawid CAŁA Team (POL)
2007
2017-05-09 22:10:58  


5 km OPEN kobiety | Zgłoszonych: 2
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
CAŁA Małgorzata CAŁA Team (POL)
1979
2017-05-09 22:01:07  
2.
SKWERES-KUCHTA Gosia Platynowa Drużyna (POL)
1981
2017-05-09 21:43:13  


Marszobieg 1.2 km | Zgłoszonych: 7
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
KUIK STUDZIŃSKA Małgorzata Tuchomie (POL)
1977
2017-05-09 21:41:13  
2.
KUIK STUDZIŃSKA Paulina Tuchomie (POL)
2005
2017-05-10 17:03:45  
3.
KUIK STUDZIN¦KI Damian Tuchomie (POL)
2004
2017-05-10 17:10:12  
4.
KUIK STUDZŃSKI Zbigniew Tuchomie (POL)
1977
2017-05-10 17:13:40  
5.
MOKŁOWICZ Ania Wejherowo (POL)
1982
2017-05-09 21:56:27  
6.
RUDNIK Agnieszka Florian Chojnice (POL)
1994
2017-05-09 16:45:56  
7.
RUDNIK Teresa Florian Chojnice (POL)
1953
2017-05-09 16:46:57  


10 km mężczyĽni OPEN | Zgłoszonych: 5
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
CAŁA Bartosz CAŁA Team (POL)
1978
2017-05-09 22:03:46  
2.
MOKŁOWICZ Piotr Wejherowo (POL)
1982
2017-05-09 21:44:35  
3.
RUDNIK Jerzy Florian Chojnice (POL)
1952
2017-05-09 16:44:48  
4.
SABISZ Łukasz Bytów (POL)
1987
2017-05-19 13:11:14  
5.
STENCEL Maciej DRUTEX BYTÓW (POL)
1980
2017-05-10 20:08:04  
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.10944390296936 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl