Panel administracyjny
PL | EN
Bieg dla dzieci w ramach VII Biegu Przemysława

PLESZEW, 17.09.2017

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-21 22:31:41



Bieg Przedszkolaka 100 m (2011 i młodsi) (dopuszcza się bieg z rodzicem za rękę) | Zgłoszonych: 42
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia
1.
ALEKSANDRA Bilińska Pleszew (POL)
2013
2017-08-10 13:33:35
2.
ANTCZAK Alan Pleszew (POL)
2013
2017-07-24 16:08:56
3.
BALCER Bartłomiej Pleszew (POL)
2014
2017-08-06 17:44:06
4.
BAŁONIAK Kacper Pleszew (POL)
2011
2017-08-17 14:54:55
5.
BUCZKOWSKA Martyna NinOPleszew (POL)
2011
2017-08-10 12:51:14
6.
BUCZKOWSKA Oliwia Pleszew (POL)
2012
2017-08-10 12:40:11
7.
CHRZANOWSKA Natasza Pleszew (POL)
2012
2017-07-28 09:19:53
8.
CZERNIEJEWSKA Julia Janków Pierwszy (POL)
2012
2017-07-25 08:23:04
9.
CZERNIEJEWSKI Antoni Janków Pierwszy (POL)
2014
2017-07-25 08:48:46
10.
DURSKA Marianna Pleszew (POL)
2015
2017-08-18 20:32:34
11.
GOŁYGOWSKI Nikodem Pleszew (POL)
2011
2017-08-16 15:14:02
12.
HAŁAŁAJDA Antoni Pleszew (POL)
2012
2017-07-26 11:53:22
13.
JANKOWSKA Wiktoria Pleszew (POL)
2011
2017-07-27 16:43:50
14.
JANKOWSKI Wojciech Pleszew (POL)
2011
2017-07-27 16:45:38
15.
JASIŃSKA Iga Prusy (POL)
2015
2017-08-06 17:33:54
16.
KŁOPOCKI Julian Pleszew (POL)
2012
2017-07-24 20:21:37
17.
ŁYSKAWKA Mikołaj Pleszew (POL)
2012
2017-07-24 21:25:17
18.
MALICKI Seweryn Zeusek (POL)
2012
2017-08-17 09:29:31
19.
MIELCAREK Antonina Pleszew (POL)
2013
2017-08-17 15:13:20
20.
NAWROCKA Małgorzata Fitness Klub Active Fit Pleszew (POL)
2011
2017-07-31 15:54:46
21.
NOWACKI Paweł Pleszew (POL)
2011
2017-07-25 11:49:35
22.
NOWAK Filip Pleszew (POL)
2012
2017-08-10 12:56:03
23.
NOWICKA Łucja Pleszew (POL)
2012
2017-08-02 22:44:20
24.
OSICKA Amelia Osicki Team Parkrun Poznań (POL)
2012
2017-08-05 21:55:53
25.
OSUCH Artur Pleszew (POL)
2014
2017-07-27 20:11:39
26.
OSUCH Jacek Pleszew (POL)
2012
2017-07-27 20:08:42
27.
PATERKA Agata Fitness Klub Active Fit Pleszew (POL)
2011
2017-08-12 14:29:24
28.
PAWŁOWSKI Aleksander TACZANOW PIERWSZY (POL)
2013
2017-07-25 16:10:51
29.
PIETRZAK Julia Pleszew (POL)
2011
2017-07-24 16:15:44
30.
POMIECIŃSKI Jakub Pleszew (POL)
2013
2017-07-28 20:35:09
31.
PTAK Stanisław Pleszew (POL)
2012
2017-07-24 19:40:21
32.
SIEMASZ Aleksander Pleszew (POL)
2012
2017-07-26 17:38:41
33.
SOBCZAK Zuzanna Pleszew (POL)
2012
2017-07-25 18:18:21
34.
SOKOŁOWSKI Krzysztof Pleszew (POL)
2011
2017-07-25 20:34:54
35.
TANAŚ Filip Pleszew (POL)
2014
2017-08-16 13:53:53
36.
TARKA Maja Pleszew (POL)
2011
2017-07-29 23:44:40
37.
TOMCZAK Wojciech Gołuski (POL)
2014
2017-08-13 21:56:48
38.
VOGT Aleksandra Pleszew (POL)
2016
2017-07-27 21:29:35
39.
WOŹNIAK Antoni Ostrowski Bratek (POL)
2013
2017-08-07 22:30:24
40.
ZIĘCIAK Maja Pleszew (POL)
2012
2017-07-26 06:25:06
41.
ŻABIUK Ksawery Ostrów Wielkopolski (POL)
2012
2017-08-16 13:41:44
42.
ŻABIUK Natasza Ostrów Wielkopolski (POL)
2012
2017-08-16 13:38:27


Bieg dzieci 1-3 SP 200 m (2008-2010) | Zgłoszonych: 42
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia
1.
ANDRASZAK Oskar Prusy (POL)
2008
2017-08-06 17:29:12
2.
ANTCZAK Wojciech Pleszew (POL)
2010
2017-07-24 16:04:37
3.
BAŁONIAK Adam Pleszew (POL)
2008
2017-08-17 14:51:43
4.
BIERNACIK Małgorzata Pleszew (POL)
2009
2017-07-24 21:10:17
5.
BILIŃSKI KAMIL Pleszew (POL)
2010
2017-08-10 13:29:20
6.
BOGACZ Krystian Pleszew (POL)
2009
2017-07-25 07:45:42
7.
BUCZKOWSKI Szymon Pleszew (POL)
2009
2017-08-10 12:20:55
8.
CYRULEWSKA Julia Pleszew (POL)
2009
2017-08-09 22:39:17
9.
CZERNIEJEWSKA Maja Janków Pierwszy (POL)
2009
2017-07-25 08:18:55
10.
FIACHOWSKI Piotr Pleszew (POL)
2008
2017-07-29 12:40:39
11.
GARSZTKA Oskar Pleszew (POL)
2010
2017-07-26 23:56:25
12.
GRACZYK Vanessa Pleszew (POL)
2010
2017-07-25 16:12:46
13.
GRAŚ Jakub Pleszew (POL)
2010
2017-08-10 13:47:02
14.
HAŁAJDA Kacper Pleszew (POL)
2010
2017-07-26 12:00:54
15.
KACZMAREK Nadia Pleszew (POL)
2009
2017-07-24 11:15:03
16.
KASPRZAK Artur Pleszew (POL)
2010
2017-07-24 23:23:34
17.
KOLANOWSKA Maja Pleszew (POL)
2009
2017-07-28 09:36:59
18.
KOSMALA Martyna Pleszew (POL)
2010
2017-08-03 10:35:11
19.
KRAWCZYK Marcel Pleszew (POL)
2008
2017-08-16 15:07:23
20.
KRAWCZYK Zofia Pleszew (POL)
2009
2017-07-28 08:56:32
21.
KUBASIK Wojciech Pleszew (POL)
2009
2017-08-06 19:19:15
22.
ŁAKOMIAK Lena śrem (POL)
2010
2017-08-10 16:39:24
23.
MALESSA Michał Dzika Drużyna (POL)
2008
2017-07-25 13:20:25
24.
MATUSZAK Tomasz Pleszew (POL)
2009
2017-07-27 21:13:28
25.
NIEMCZEWSKI Filip Pleszew (POL)
2009
2017-08-06 07:40:00
26.
NIEWIADA Nikola Pleszew (POL)
2008
2017-07-27 17:26:26
27.
PAWLAK Maksymilian Pleszew (POL)
2009
2017-07-27 20:16:44
28.
PERA Olimpia Pleszew (POL)
2009
2017-08-17 22:08:34
29.
PEŚLA Hubert Ostrów WLKP (POL)
2008
2017-08-14 12:38:34
30.
PILARCZYK Michał Pleszew (POL)
2010
2017-07-27 06:34:38
31.
PIŁKA Judyta Chocz(cie) z nami! (POL)
2010
2017-08-08 12:03:45
32.
POMIECIŃSKI Bartosz Pleszew (POL)
2010
2017-07-28 20:33:45
33.
RADOMSKI Arkadiusz Pleszew (POL)
2009
2017-08-18 08:31:24
34.
RUSKI Mateusz Pleszew (POL)
2009
2017-08-13 22:04:01
35.
SIERŻANT Piotr Pleszew (POL)
2008
2017-07-24 10:41:06
36.
STASIAK Natalia Janków Pierwszy (POL)
2010
2017-08-14 21:14:06
37.
SZCZEPANIAK Michal Pleszew (POL)
2009
2017-07-25 10:14:07
38.
SZEHYŃSKI Kamil Pleszew (POL)
2010
2017-08-21 22:31:41
39.
URBAN Liwia Pleszew (POL)
2009
2017-08-10 11:05:01
40.
URBANIAK Dominik Pleszew (POL)
2009
2017-08-19 21:57:51
41.
VOGT Michalina Pleszew (POL)
2010
2017-07-27 21:25:56
42.
ZAWADA Zofia Kuczków (POL)
2008
2017-07-25 12:14:35


Bieg klas 4-6 SP 600 m (2005-2007) | Zgłoszonych: 35
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia
1.
BALCER Patryk Pleszew (POL)
2007
2017-08-06 17:39:15
2.
BIERNACIK Jan Pleszew (POL)
2007
2017-07-24 21:14:57
3.
BIERNAT Magdalena Krotoszyn (POL)
2006
2017-08-15 20:32:14
4.
BIERNAT Zofia Krotoszyn (POL)
2005
2017-08-15 20:27:04
5.
BUCZKOWSKA Nikola Pleszew (POL)
2006
2017-08-10 12:08:35
6.
BUCZKOWSKI Piotr Pleszew (POL)
2007
2017-08-10 12:15:10
7.
CHRZANOWSKA Maria Pleszew (POL)
2007
2017-07-28 09:18:30
8.
CHUDY Paweł GOSTYŃ (POL)
2007
2017-07-30 18:12:36
9.
DERWICH Tymoteusz Pleszew (POL)
2007
2017-08-10 23:55:10
10.
FRANCZAK Jakub Pleszew (POL)
2006
2017-08-06 21:47:13
11.
GRABOWSKI Oskar Pleszew (POL)
2005
2017-08-20 21:25:32
12.
GRAŚ Aleksandra Pleszew (POL)
2006
2017-08-10 13:45:07
13.
JANKOWSKI Bartłomiej Pleszew (POL)
2005
2017-07-27 16:40:50
14.
KACZMAREK Igor Pleszew (POL)
2005
2017-07-24 11:12:03
15.
KNAPPE Andżelika Pleszew (POL)
2006
2017-07-27 17:19:46
16.
KONIECZNY Jan Pleszew (POL)
2006
2017-08-10 09:23:38
17.
KOZŁOWICZ Igor Pleszew (POL)
2007
2017-08-10 11:22:18
18.
KOZŁOWICZ Natasza Pleszew (POL)
2005
2017-08-10 11:29:45
19.
KRAWCZYK Nadia Pleszew (POL)
2006
2017-08-16 15:03:07
20.
KUBASIK Jakub Pleszew (POL)
2005
2017-08-06 19:15:00
21.
MIELCAREK Aleksandra Pleszew (POL)
2007
2017-08-17 15:09:32
22.
NOWACKI Mikołaj Pleszew (POL)
2007
2017-07-25 11:55:44
23.
NOWAK Oscar Pleszew (POL)
2007
2017-08-10 12:52:12
24.
OSICKA Zuzanna Osicki Team Parkrun Poznań (POL)
2006
2017-08-05 21:53:00
25.
PALUSZKIEWICZ Wiktoria Pleszew (POL)
2007
2017-07-31 14:43:30
26.
PANOWICZ Jakub Ostrów Wielkopolski (POL)
2006
2017-08-21 12:21:30
27.
PATERKA Franciszek Fitness Klub Active Fit Pleszew (POL)
2007
2017-08-12 14:22:40
28.
PAWŁOWSKI Franciszek TACZANOW PIERWSZY (POL)
2007
2017-07-25 16:03:09
29.
POHL Igor Pleszew (POL)
2006
2017-08-08 13:03:46
30.
POMIECIŃSKI Patryk Pleszew (POL)
2007
2017-07-28 20:32:09
31.
SIERŻANT Milena Pleszew (POL)
2007
2017-07-24 10:38:39
32.
SOKOŁOWSKI Filip Pleszew (POL)
2007
2017-07-25 20:37:39
33.
SZCZEPANIAK Wojciech Pleszew (POL)
2007
2017-07-25 10:12:36
34.
TUZIMEK Arkadiusz LKS OSiR Pleszew (POL)
2005
2017-08-18 20:01:19
35.
VOGT Anna Pleszew (POL)
2007
2017-07-27 21:27:47


Bieg klas 7 SP i 2-3 GIM 600 m (2002-2004) | Zgłoszonych: 1
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia
1.
SZYMONIAK Michal Pleszew (POL)
2003
2017-08-10 10:59:09
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.029215812683105 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl