Panel administracyjny
PL | EN
Słupski Bieg Niepodległości

SŁUPSK, 11.11.2017

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-09-26 17:56:28



10 km | Zgłoszonych: 161 | Limit: 500 | Opłaconych: 63
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
ADRYAN Adam CKB (POL)
1975
2017-08-21 16:03:20 Tak
2.
ANDRIJCHUK Yurii KOLOMIJA (UKR)
1961
2017-08-21 19:04:03  
3.
BAŁASZ Paweł Słupsk (POL)
1977
S 2017-09-04 13:21:21 Tak
4.
BANCEWICZ Tomasz Salon Kosmetyczny DIAMENT (POL)
1980
S 2017-09-09 22:59:56 Tak
5.
BARAN Seweryn DRUTEX BYTÓW (POL)
1992
2017-08-21 14:05:26  
6.
BEDNARCZYK Arkadiusz STOPA Słupsk (POL)
1973
2017-08-21 12:43:23 Tak
7.
BEDNARCZYK Bożena STOPA Słupsk (POL)
1975
2017-09-24 16:02:10  
8.
BĘTLEWSKA Kamila Słupsk (POL)
1995
2017-09-25 23:55:21  
9.
BĘTLEWSKA Renata Słupsk (POL)
1971
2017-09-25 23:37:29  
10.
BIAŁAS Arkadiusz STOPA Słupsk (POL)
1975
S 2017-08-31 19:27:52 Tak
11.
BIELEWICZ Anna STOPA Słupsk (POL)
1977
2017-08-21 14:00:24 Tak
12.
BOGUSZ Marietta Night Runners Słupsk (POL)
1990
S 2017-08-30 13:08:10  
13.
BORECKI Grzegorz SP 6 w Słupsku (POL)
1978
2017-08-27 22:21:33  
14.
BORZĘCKI Norbert Koszalin (POL)
1980
2017-09-25 02:31:43  
15.
BOŚ Grzegorz Słupsk (POL)
1981
S 2017-08-21 13:59:24  
16.
BOŚ Sebastian Słupsk (POL)
1977
S 2017-08-29 19:18:17  
17.
BRZEZICKI Łukasz Kępice (POL)
1987
2017-08-22 15:53:25 Tak
18.
BURZYŃSKI Aleksander STOPA Słupsk (POL)
1977
S 2017-08-21 23:13:53 Tak
19.
CEJKO Dawid AŚNAEBAEM RMG Team (POL)
1996
2017-08-22 23:25:23  
20.
CERAPIŃSKI Maciek Słupsk (POL)
1982
S 2017-08-21 13:59:39 Tak
21.
CHYBA Bartłomiej Słupsk (POL)
1976
S 2017-09-14 10:06:01 Tak
22.
CISCHKE Michał BIEGAM DLA SIEBIE (POL)
1978
2017-08-29 14:26:09 Tak
23.
CZEPIEL Iwona KORZYBSKIE REKINY (POL)
1979
2017-08-22 12:09:32  
24.
CZEPIEL Łukasz KORZYBSKIE REKINY (POL)
1978
2017-08-22 12:14:58  
25.
CZERCHAWSKI janusz Siemianice (POL)
1969
2017-09-05 10:39:55  
26.
CZERWIŃSKI Waldemar Markos Running Team (POL)
1985
K 2017-09-25 11:48:11  
27.
ĆWIRKO Sławomir STOPA Słupsk (POL)
1972
K (S) 2017-08-21 12:30:30 Tak
28.
DĄBROWSKA-BAŁASZ Joanna Słupsk (POL)
1977
S 2017-09-04 13:18:25 Tak
29.
DAŃCZAK ALEKSANDER STOPA Słupsk (POL)
1987
2017-08-21 14:00:19  
30.
DĘGA Ryszard TUPOT Ustka (POL)
1955
2017-09-16 20:29:27  
31.
DEHAMCHI Tomasz Night Runners Słupsk (POL)
1994
2017-09-12 09:26:26  
32.
DREWNIAK Tomasz Słupsk (POL)
1975
S 2017-09-26 17:56:28  
33.
DRWAL Piotr Ustka (POL)
1973
2017-09-11 21:43:56  
34.
DWULIT Dominik KORZYBSKIE REKINY (POL)
1994
2017-09-05 00:00:58  
35.
DYŚKO Wojciech Słupsk (POL)
1984
S 2017-08-24 20:36:08  
36.
FABICH Adrian Aśnaebeam (POL)
1988
2017-08-22 19:02:03  
37.
FELSKA Katarzyna Night Runners Słupsk (POL)
1987
S 2017-08-23 06:05:59  
38.
GAJEK Artur KORZYBSKIE REKINY (POL)
1976
2017-08-22 13:24:28 Tak
39.
GAŁKOWSKA Patrycja KB Bryza Postomino (POL)
2001
2017-08-24 19:01:09  
40.
GAŁKOWSKI Dariusz SŁAWSKO (POL)
1969
2017-09-18 23:06:56 Tak
41.
GAWEŁ Zbigniew miastoSłupsk (POL)
1956
2017-08-27 15:30:31 Tak
42.
GIERESZ Agnieszka Smołdzino (POL)
1984
2017-09-23 23:28:30  
43.
GIERLACH Jacek STOPA Słupsk (POL)
1989
S 2017-09-05 22:09:56 Tak
44.
GORCZYŃSKI SEBASTIAN W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA (POL)
1982
2017-08-21 23:50:18  
45.
GÓRSKI ANTONI Lębork (POL)
1948
2017-09-22 11:04:40  
46.
GRABOWICZ Jerzy TUPOT USTKA (POL)
1947
2017-09-24 11:39:11  
47.
GRABOWICZ Michal Ustka (POL)
1973
2017-09-24 11:43:06  
48.
GRACHEL Darek NaTrasieTeam.pl (POL)
1990
S 2017-08-22 21:56:32  
49.
GRAŚ Paweł Słupsk (POL)
1990
S 2017-09-14 10:42:19  
50.
GRONDZIEWSKI Dariusz TP SKALAR Słupsk (POL)
1981
S 2017-09-20 07:30:54  
51.
GROTA Mariusz Słupsk (POL)
1980
2017-09-03 12:44:42  
52.
GWIAZDA Jarosław 7 BOW (POL)
1975
S 2017-09-19 12:39:58  
53.
HERMAN Arkadiusz Słupsk (POL)
1973
S 2017-09-21 22:49:07  
54.
JAROS Adam Słupsk (POL)
1975
S 2017-08-30 13:08:26  
55.
JAWORSKI Krzysztof SŁUPSK (POL)
1985
S 2017-08-23 09:14:23  
56.
KABACINSKI Bronislaw TUPOT USTKA (POL)
1947
2017-09-24 11:41:25  
57.
KARAŚ Radosław Night Runners Słupsk (POL)
1981
S 2017-08-29 19:30:53  
58.
KARGUL Jacek Night Runners Słupsk (POL)
1979
S 2017-09-06 12:30:44 Tak
59.
KLEJDYSZ Beata Słupsk (POL)
1974
2017-09-02 19:34:47  
60.
KLINKUSZ Adrian Markos Running Team (POL)
1978
K 2017-09-25 12:19:58 Tak
61.
KOCINSKI Maciej Gniezno (POL)
1969
2017-08-24 09:33:12  
62.
KOCIOŁEK Robert Słupski Klub Morsa (POL)
1963
S 2017-08-21 20:45:10 Tak
63.
KOŁODZIEJCZYK Danuta ProRunning Promotion (POL)
1964
2017-08-21 14:42:50  
64.
KOSICKA Anna Stopa Slupsk (POL)
1977
2017-08-21 14:45:16 Tak
65.
KOSICKA Iwona STOPA Słupsk (POL)
1979
S 2017-08-22 21:02:42 Tak
66.
KOSICKI Piotr Słupsk (POL)
1964
2017-09-07 10:44:04  
67.
KOSICKI Tomasz STOPA Słupsk (POL)
1979
S 2017-08-22 21:05:01 Tak
68.
KOWALEWSKI Maciej Endure Team (POL)
1978
S 2017-08-21 18:05:48 Tak
69.
KOWALSKI Krzysztof STOPA Słupsk (POL)
1957
2017-08-21 14:46:42 Tak
70.
KOWALSKI Łukasz Słupsk (POL)
1982
2017-09-14 20:10:52  
71.
KOZŁOWSKA Sylwia Słupsk (POL)
1988
S 2017-09-26 12:47:47  
72.
KRÓL Zbigniew STOPA Słupsk (POL)
1976
S 2017-09-17 20:10:09  
73.
KSIĄŻEK Daria AML SŁUPSK (POL)
2005
2017-08-24 21:34:17 Tak
74.
KSIĄŻEK Piotr KORZYBSKIE REKINY (POL)
1979
2017-08-24 21:42:37 Tak
75.
KUBASIK Arkadiusz Słupsk (POL)
1977
S 2017-09-01 10:39:14 Tak
76.
KUBIŃSKA Beata Night Runners Słupsk (POL)
1967
S 2017-09-21 19:39:36  
77.
KUBIŃSKI Rafał Night Runners Słupsk (POL)
1965
S 2017-09-21 19:37:20  
78.
KUCHAREK Marcin STOPA SŁUPSK (POL)
1972
S 2017-08-21 14:42:30 Tak
79.
KUHN Piotr Słupsk (POL)
1990
S 2017-09-19 22:39:23 Tak
80.
KULAK Rafał AŚNAEBAEM RMG Team (POL)
1978
2017-08-22 19:48:44  
81.
LEWANDOWSKA Beata BBL Słupsk (POL)
1978
2017-09-17 14:54:45 Tak
82.
LISIK Justyna Poranny patrol (POL)
1980
2017-09-19 21:31:04  
83.
LYCZKO Marzena Słupsk (POL)
1988
2017-08-30 11:10:55  
84.
MAŃSKI Tomasz AŚNAEBAEM RMG Team (POL)
1989
S 2017-08-22 19:28:27  
85.
MELANIUK Dariusz Słupsk (POL)
1968
S 2017-09-24 12:47:46  
86.
MISZKE Zygmunt Klub 42,2 Lębork (POL)
1960
2017-08-21 14:17:10  
87.
MŁYŃSKI Karol Klub 42,2 Lębork (POL)
1991
2017-08-21 14:12:39  
88.
MOSZCZYŃSKA Joanna Słupsk (POL)
1978
S 2017-09-23 23:36:31  
89.
MOSZCZYŃSKA Maja AML SŁUPSK (POL)
2005
S 2017-09-23 23:34:17  
90.
MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella Słupsk (POL)
1978
2017-08-27 13:49:32 Tak
91.
MULAWA Katarzyna Słupsk (POL)
1980
2017-09-10 12:54:57 Tak
92.
MYSZK Rafał Siemirowice (POL)
1979
2017-09-22 20:40:40 Tak
93.
NACHYŁA Piotr STOPA Słupsk (POL)
1971
S 2017-08-25 14:05:40 Tak
94.
NAGÓREK Kamil STOPA Słupsk (POL)
1983
S 2017-09-21 20:44:33 Tak
95.
NAGÓREK Krzysztof TUPOT Ustka (POL)
1957
2017-09-01 13:37:20 Tak
96.
NAZARKO Małgorzata BBL Słupsk (POL)
1976
S 2017-08-21 14:50:37  
97.
NOSAL Jolanta Krępa Słupska Cedrowa (POL)
1976
2017-09-01 11:40:27 Tak
98.
NOSAL Patryk Krępa Słupska Cedrowa (POL)
1976
2017-09-01 11:39:03 Tak
99.
NOWAK Paweł Słupsk (POL)
1992
S 2017-09-25 06:19:46  
100.
ORŁOWSKI Leszek Troll Team Słupsk (POL)
1958
S 2017-09-21 13:19:38 Tak
101.
PĘPKO Joanna Słupsk (POL)
1981
S 2017-09-25 14:01:50  
102.
PIETRASIK Przemysław Słupsk (POL)
1980
S 2017-08-29 11:28:16 Tak
103.
PIŁCZYŃSKI Zbigniew Słupsk (POL)
1963
2017-09-10 16:46:43 Tak
104.
PIOTRKOWSKI Tomasz STOPA Słupsk (POL)
1980
S 2017-08-21 14:20:11 Tak
105.
PIOTROWSKI Mirosław STOPA Słupsk (POL)
1964
S 2017-08-21 14:30:31 Tak
106.
POLEWIK Małgorzata Słupsk (POL)
1977
2017-09-21 13:37:03  
107.
PÓŁTORZYCKI Piotr STOPA SŁUPSK (POL)
1971
2017-08-21 13:31:02 Tak
108.
POPRAWSKI Patryk Słupsk (POL)
1998
S 2017-09-22 16:37:47  
109.
PRĘDKI Grzegorz KB Bryza Postomino (POL)
1985
2017-08-21 15:26:56  
110.
PRZYCHODA Anna AŚNAEBAEM RMG Team (POL)
1987
S 2017-08-22 22:54:35  
111.
RAKOWSKA Katarzyna Ustka (POL)
1986
2017-09-21 22:04:47  
112.
RATAJCZYK Grażyna Słupsk (POL)
1952
S 2017-08-22 07:12:41  
113.
RAWSKI Jaroslaw STOPA Słupsk (POL)
1965
2017-08-29 22:25:19 Tak
114.
RODZIŃSKI Damian Stopa Słupsk (POL)
1978
S 2017-09-13 19:29:10 Tak
115.
ROSIN-MYSZK Anetta Siemirowice (POL)
1981
2017-09-22 20:36:55 Tak
116.
RYBA Paweł Grabno (POL)
1973
2017-09-09 10:47:39  
117.
RYCHLIŃSKI Damian Słupsk (POL)
1983
2017-09-11 12:38:52 Tak
118.
SAŁACH Krzysztof W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA (POL)
1979
2017-09-17 13:54:03  
119.
SIDOR Mariusz Słupsk (POL)
1984
2017-09-24 20:42:19  
120.
SKĘPIEC Adam Słupsk (POL)
1978
2017-08-24 07:24:04  
121.
SKIERKA Grzegorz MKS Święc Sławno (POL)
1984
2017-09-20 20:19:11  
122.
SKOMOROWSKI Michał Morpol Racing Team (POL)
1985
2017-09-15 10:12:32 Tak
123.
SKORUPSKA Anna STOPA Słupsk (POL)
1977
S 2017-08-21 15:20:01 Tak
124.
SKORUPSKI Robert STOPA Słupsk (POL)
1978
S 2017-08-21 13:55:25 Tak
125.
SOBOŃ Wojciech Old Punks Słupsk (POL)
1964
S 2017-09-14 20:54:46 Tak
126.
STANULEWICZ Anita W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA (POL)
1974
2017-09-11 12:37:56  
127.
STANULEWICZ Marcin W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA (POL)
1975
2017-09-11 12:14:24  
128.
STRZELECKA-DRAGUN Halina IKS Zryw Słupsk (POL)
1955
S 2017-08-22 07:08:14  
129.
STRZELECKI Bogdan Słupsk (POL)
1951
S 2017-08-22 07:05:37  
130.
STRZELECKI Zbigniew KORZYBSKIE REKINY (POL)
1956
2017-08-22 13:27:34 Tak
131.
STUCKI Marcin Słupsk (POL)
1977
S 2017-09-25 17:51:54 Tak
132.
SUROWIEC Mariusz Ustka (POL)
1982
2017-09-12 16:26:24  
133.
SZCZEPANIAK Jacek korzybskie rekinyKępice (POL)
1967
2017-08-25 19:11:48 Tak
134.
SZEWCZUK Andrzej STOPA Słupsk (POL)
1953
S 2017-08-21 18:57:23 Tak
135.
SZEWCZYK Aleksandra FOTON (POL)
1989
S 2017-08-28 16:41:21  
136.
SZMIGIERO Arkadiusz W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA (POL)
1974
S 2017-08-26 14:50:45  
137.
SZMIGIERO Sebastian W.P.K SŁOÑ TEAM (POL)
1977
S 2017-09-19 17:25:57  
138.
SZOŁTYSIK Agnieszka Ustka (POL)
1981
2017-08-21 23:34:00  
139.
SZUMSKA Monika Słupsk (POL)
1980
2017-09-19 20:34:33  
140.
SZUMSKI Patryk Słupsk (POL)
2004
2017-09-19 20:37:07  
141.
SZYMAŃSKI Mateusz MIASTKO (POL)
1986
2017-08-21 14:58:53  
142.
TŁUCHOWSKI Jan STOPA Słupsk (POL)
1964
S 2017-08-21 17:04:23 Tak
143.
TRUSIAK Agnieszka Słupsk (POL)
1979
2017-09-10 16:07:12  
144.
TWITCHETT Iain Słupsk (POL)
1971
2017-08-21 21:45:58  
145.
TYBORCZYK-KARGUL Aneta Night Runners Słupsk (POL)
1982
S 2017-08-22 16:30:58 Tak
146.
WACHHOLZ Beata KB Bryza Postomino (POL)
1970
2017-09-15 07:42:26  
147.
WĄSICKA Wiktoria AML SŁUPSK (POL)
2005
S 2017-08-22 16:24:37 Tak
148.
WĄSICKI Jacek STOPA Słupsk (POL)
1973
S 2017-08-22 16:22:59 Tak
149.
WASYLKO Wojciech PROPACTA Słupsk (POL)
1989
S 2017-08-21 18:02:34  
150.
WEGNER Aneta Ustka (POL)
1980
2017-08-22 21:52:22  
151.
WENCŁAWSKI Michał AragorTeam/Night Runners Słupsk (POL)
1993
S 2017-09-26 15:51:36  
152.
WERNER KRZYSZTOF CORSIVA YACHTING (POL)
1976
K 2017-09-05 18:47:41  
153.
WIELGAT Łukasz KB Bryza Postomino (POL)
1986
2017-09-17 21:56:04  
154.
WYBRANIEC Karolina Audiołąka Team (POL)
1989
S 2017-08-22 07:34:11  
155.
ZABIELSKI Sebastian STOPA Słupsk (POL)
1980
2017-08-21 14:42:34 Tak
156.
ZALEWSKI Grzegorz Grzesław Igmar team Ustka (POL)
1982
2017-08-22 22:28:00  
157.
ZBLEWSKI Patryk Night Runners Słupsk (POL)
1984
S 2017-09-14 19:49:51  
158.
ZIELIŃSKA Danuta Ustka (POL)
1980
2017-09-03 00:11:24  
159.
ZUKOWSKA Julia AML SŁUPSK (POL)
2003
2017-09-17 13:13:33  
160.
ŻARNA Patryk Night Runners Słupsk (POL)
1979
S 2017-08-22 21:53:05  
161.
ŻYLICZ Paweł STOPA Słupsk (POL)
1993
S 2017-08-26 10:22:57 Tak
Klasyfikacje
S Słupszczanie/Słupszczanki
K Drużynowe Mistrzostwa Firm Kompozytowych
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.036401033401489 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl