Panel administracyjny
PL | EN
Słupski Bieg Niepodległości

SŁUPSK, 11.11.2017

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-07 12:24:10



10 km | Zgłoszonych: 637 | Opłaconych: 540 | Limit: 500
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
1
ADAMCZYK Patryk OZ USTKA (POL)
1995
2017-10-20 10:26:19 Tak
2.
2
ADRYAN Adam CKB (POL)
1975
2017-08-21 16:03:20 Tak
3.
3
ANDRIJCHUK Yurii KOLOMIJA (UKR)
1961
2017-08-21 19:04:03 Tak
4.
4
ANDRUSIUK Piotr Night Runners Słupsk (POL)
1975
S 2017-10-01 15:05:43 Tak
5.
5
ANDRYSKOWSKI Zdzisław kolarz- pol (POL)
1970
2017-10-14 20:51:08 Tak
6.
6
ANDRZEJCZAK Sławomir GRZESŁAW USTKA (POL)
1970
2017-09-28 11:21:47 Tak
7.
7
ANTOSIAK Grzegorz Słupsk (POL)
1992
S 2017-10-03 10:30:18 Tak
8.
8
AUGUSTYN Dominik PROPACTA running team (POL)
1990
S 2017-10-14 13:06:47 Tak
9.
15
BĄK Sebastian Jezierzyce (POL)
1987
2017-10-07 22:02:51 Tak
10.
9
BAŁASZ Paweł Słupsk (POL)
1977
S 2017-09-04 13:21:21 Tak
11.
10
BANCEWICZ Radosław Salon Kosmetyczny DIAMENT (POL)
1982
2017-10-07 09:42:24 Tak
12.
11
BANCEWICZ Tomasz Salon Kosmetyczny DIAMENT (POL)
1980
2017-09-09 22:59:56 Tak
13.
12
BARAN Seweryn DRUTEX BYTÓW (POL)
1992
2017-08-21 14:05:26 Tak
14.
13
BARTYZEL Wojciech LO REDZIKOWO (POL)
2001
2017-10-24 14:51:36 Tak
15.
14
BASARAB Piotr OSP Potęgowo (POL)
1979
2017-10-14 20:58:18 Tak
16.
16
BECK Tomasz Słupsk (POL)
1991
2017-10-23 11:24:10 Tak
17.
17
BEDNARCZYK Arkadiusz C-L (POL)
1973
2017-08-21 12:43:23 Tak
18.
18
BEDNARCZYK Bożena STOPA Słupsk (POL)
1975
2017-09-24 16:02:10 Tak
19.
BĘTLEWSKA Kamila Słupsk (POL)
1995
S 2017-09-25 23:55:21  
20.
BĘTLEWSKA Renata Słupsk (POL)
1971
S 2017-09-25 23:37:29  
21.
19
BIAŁAS Arkadiusz STOPA Słupsk (POL)
1975
S 2017-08-31 19:27:52 Tak
22.
20
BIBROWSKA Magdalena Słupsk (POL)
1978
S 2017-11-02 13:52:13 Tak
23.
BIEGAŃSKI Łukasz Słupsk (POL)
1992
S 2017-10-24 17:00:38  
24.
21
BIELEWICZ Anna STOPA Słupsk (POL)
1977
2017-08-21 14:00:24 Tak
25.
22
BIELIŃSKA Katarzyna Słupsk (POL)
1988
S 2017-10-25 22:51:05 Tak
26.
23
BIERZANOWSKI Rafał C-L sp. z o.o. (POL)
1975
S 2017-11-03 10:07:15 Tak
27.
24
BIŃCZAK PAWEŁ MLKS TUCHOLANKA/AŚ Słupsk (POL)
1984
S 2017-09-30 07:52:09 Tak
28.
25
BŁENCKI Piotr Night Runners Słupsk (POL)
1981
S 2017-10-09 18:49:29 Tak
29.
26
BOBER Jakub MIASTKO (POL)
1996
2017-10-27 20:14:21 Tak
30.
27
BOCIAN Maciej Charzykowy (POL)
1982
2017-10-28 13:00:39 Tak
31.
BOCZKOWSKA Agnieszka Słupsk (POL)
1989
2017-10-01 13:59:53  
32.
28
BOGUCKI Andrzej Słupsk (POL)
1985
S 2017-10-10 22:47:32 Tak
33.
29
BOGUMIŁOW Marcin Słupsk (POL)
1988
S 2017-10-03 09:36:26 Tak
34.
30
BOGUSZ Marietta Night Runners Słupsk (POL)
1990
S 2017-08-30 13:08:10 Tak
35.
31
BOJKOWSKA Ewa Jezierzany (POL)
1977
2017-10-10 21:51:34 Tak
36.
32
BOJKOWSKI Janusz KB Bryza Postomino (POL)
1975
2017-10-04 13:49:58 Tak
37.
33
BONDARENKO Jan Biegajło Słupsk (POL)
1954
S 2017-10-17 11:04:04 Tak
38.
34
BONISŁAWSKA Małgosia Sławno (POL)
1983
2017-10-31 22:10:45 Tak
39.
35
BONISŁAWSKI Jarosław Mam śwIRA (POL)
1980
2017-10-31 22:08:42 Tak
40.
36
BORECKI Antoni AML SŁUPSK (POL)
2005
2017-10-06 19:32:18 Tak
41.
37
BORECKI Grzegorz SP 6 w Słupsku (POL)
1978
2017-08-27 22:21:33 Tak
42.
38
BORECKI Michał Słupsk (POL)
1988
S 2017-10-31 09:24:16 Tak
43.
39
BORK Karolina Słupsk (POL)
1980
S 2017-10-03 20:05:08 Tak
44.
40
BOROWSKA Katarzyna Słupsk (POL)
1988
S 2017-10-26 10:14:10 Tak
45.
BORZĘCKI Norbert Koszalin (POL)
1980
2017-09-25 02:31:43  
46.
41
BOŚ Grzegorz Słupsk (POL)
1981
S 2017-08-21 13:59:24 Tak
47.
42
BOŚ Sebastian Słupsk (POL)
1977
S 2017-08-29 19:18:17 Tak
48.
43
BOWNIK Armand Słupsk (POL)
1965
S 2017-10-25 14:54:28 Tak
49.
44
BOŻEK Łukasz Morpol Racing Team (POL)
1983
S 2017-10-03 07:42:31 Tak
50.
45
BROLL Mariusz Jezierzyce (POL)
1983
2017-10-15 12:04:58 Tak
51.
46
BRYSIK Dariusz Słupsk (POL)
1980
S 2017-10-11 00:18:15 Tak
52.
47
BRZEZICKI Łukasz Kępice (POL)
1987
2017-08-22 15:53:25 Tak
53.
48
BRZOSTOWSKA Ewa KB Bryza Postomino (POL)
1979
2017-10-06 09:36:17 Tak
54.
49
BUREK Marcin Bagna Izbickie (POL)
1984
S 2017-10-27 21:57:12 Tak
55.
50
BURZYŃSKI Aleksander STOPA Słupsk (POL)
1977
S 2017-08-21 23:13:53 Tak
56.
51
BUTOWICZ Adam SZCZECINEK (POL)
1961
2017-10-31 23:09:34 Tak
57.
52
BUZE Małgorzata Sławno (POL)
1976
2017-10-17 09:16:56 Tak
58.
CAŁKA Magdalena Night Runners Słupsk (POL)
1991
S 2017-10-10 09:40:34  
59.
CEJKO Dawid AŚNAEBAEM RMG Team (POL)
1996
S 2017-08-22 23:25:23  
60.
53
CERAPIŃSKI Maciek Słupsk (POL)
1982
S 2017-08-21 13:59:39 Tak
61.
54
CHABOWSKI Paweł Słupsk (POL)
1979
S 2017-10-31 17:48:34 Tak
62.
55
CHMIEL Zbigniew Słupsk (POL)
1975
S 2017-10-31 11:57:19 Tak
63.
56
CHMIELEWSKI Marcin Dębnica Kaszubska (POL)
1972
2017-10-17 06:43:27 Tak
64.
57
CHODOR Izabela TKKF KOSZALIN (POL)
1981
2017-10-06 16:22:03 Tak
65.
58
CHODOR Martyna TKKF KOSZALIN (POL)
1983
2017-10-05 19:26:05 Tak
66.
59
CHRISTEN Wolfram ORANIENBURG (DEU)
1980
2017-11-03 08:19:46 Tak
67.
CHRISTYNIUK Piotr Słupsk (POL)
1974
S 2017-09-29 23:55:17  
68.
60
CHUDY HENRYK K S Olszewski i synowie Sławsko (POL)
1955
2017-10-19 11:30:02 Tak
69.
61
CHYBA Bartłomiej Słupsk (POL)
1976
S 2017-09-14 10:06:01 Tak
70.
62
CIESIELSKI Dawid KB Bryza Postomino (POL)
1993
2017-10-05 16:59:29 Tak
71.
63
CIEŚLAK Kalina AŚNAEBAEM (POL)
1980
S 2017-10-08 12:11:16 Tak
72.
64
CISCHKE Michał BIEGAM DLA SIEBIE (POL)
1978
2017-08-29 14:26:09 Tak
73.
65
CYWIŃSKA Agnieszka MIASTKO (POL)
1988
2017-09-30 23:02:53 Tak
74.
66
CZECH Roman K.B. GOCH BYTÓW (POL)
1949
S 2017-10-20 18:58:29 Tak
75.
67
CZEPIEL Iwona KORZYBSKIE REKINY (POL)
1979
2017-08-22 12:09:32 Tak
76.
CZEPIEL Łukasz KORZYBSKIE REKINY (POL)
1978
2017-08-22 12:14:58  
77.
68
CZERCHAWSKI janusz Siemianice (POL)
1969
2017-09-05 10:39:55 Tak
78.
69
CZERNIEWSKI Marcin 7 BOW (POL)
1990
S 2017-10-25 14:21:45 Tak
79.
70
CZERWIŃSKA Anna AŚNAEBAEM (POL)
1978
S 2017-10-31 22:58:37 Tak
80.
71
CZERWIŃSKI Waldemar Markos Running Team (POL)
1985
S 2017-09-25 11:48:11 Tak
81.
72
CZUBAK Tomasz BBL Słupsk (POL)
1973
S 2017-11-05 11:26:14 Tak
82.
73
CZYWIL Radosław Ustka (POL)
1977
2017-10-30 19:41:27 Tak
83.
74
CZYŻ Izbella STOPA Słupsk (POL)
1975
S 2017-10-17 16:51:18 Tak
84.
80
DĄBROWSKA-BAŁASZ Joanna Słupsk (POL)
1977
S 2017-09-04 13:18:25 Tak
85.
75
DACZ Edyta Słupsk (POL)
1982
S 2017-11-01 07:40:06 Tak
86.
76
DAŃCZAK ALEKSANDER STOPA Słupsk (POL)
1987
2017-08-21 14:00:19 Tak
87.
77
DARKOWSKA Marta Smołdzino (POL)
1983
2017-10-22 13:29:12 Tak
88.
78
DAWIDOWICZ Łukasz Słupsk (POL)
1981
S 2017-10-31 08:58:15 Tak
89.
79
DAWIDOWICZ Żaneta Słupsk (POL)
1977
S 2017-10-31 09:09:36 Tak
90.
DĘGA Ryszard TUPOT Ustka (POL)
1955
2017-09-16 20:29:27  
91.
DEHAMCHI Tomasz Night Runners Słupsk (POL)
1994
S 2017-09-12 09:26:26  
92.
81
DREJARSKI Tomasz Słupsk (POL)
1991
S 2017-10-27 00:44:44 Tak
93.
82
DREWNIAK Tomasz Słupsk (POL)
1975
S 2017-09-26 17:56:28 Tak
94.
83
DRWAL Piotr Ustka (POL)
1973
2017-09-11 21:43:56 Tak
95.
85
DUDA Grzegorz OSP Bukówka (POL)
1979
2017-10-04 06:52:34 Tak
96.
84
DUBACKI Stanisław kazimierz Night Runners Słupsk (POL)
1977
2017-10-31 23:10:26 Tak
97.
DUDEK Daniel Słupsk (POL)
1992
S 2017-10-23 18:33:01  
98.
86
DWULIT Dominik KORZYBSKIE REKINY (POL)
1994
2017-09-05 00:00:58 Tak
99.
87
DYJAS Klaudiusz Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku (POL)
1979
S 2017-10-11 21:51:19 Tak
100.
88
DYŚ Jarosław Markos Running Team (POL)
1976
S 2017-10-20 20:46:09 Tak
101.
89
DYŚKO Wojciech Słupsk (POL)
1984
S 2017-08-24 20:36:08 Tak
102.
90
DZIEKANOWSKI Bartosz Słupsk (POL)
1988
S 2017-10-31 20:47:29 Tak
103.
FABICH Adrian Aśnaebeam (POL)
1988
2017-08-22 19:02:03  
104.
91
FELSKA Katarzyna Night Runners Słupsk (POL)
1987
S 2017-08-23 06:05:59 Tak
105.
92
FILICZKOWSKA Jowita AŚNAEBAEM RMG Team (POL)
1977
S 2017-10-23 09:30:07 Tak
106.
93
FIRKOWSKA Katarzyna Siemianice (POL)
1979
2017-10-31 20:54:36 Tak
107.
94
FIRKOWSKA Patrycja Siemianice (POL)
1997
2017-10-31 20:42:17 Tak
108.
95
FIRLONG Maciej Markos Running Team (POL)
1982
S 2017-10-20 19:22:38 Tak
109.
FISCHER Justyna miastoSłupsk (POL)
1997
2017-10-23 17:53:26  
110.
FORMELA Krzysztof Słupsk (POL)
1976
S 2017-11-01 09:03:37  
111.
96
FORDOŃSKA Magdalena Redzikowo (POL)
1977
2017-10-12 21:34:40 Tak
112.
97
FORMELLA Beata Słupsk (POL)
1980
S 2017-10-31 08:21:21 Tak
113.
FRASZCZYK Przemysław Siemianice (POL)
1979
2017-10-31 11:18:18  
114.
98
FRUBA Andrzej BBL Słupsk (POL)
1958
2017-10-15 20:35:25 Tak
115.
99
FRUBA Karina STOPA Słupsk (POL)
1983
2017-10-14 13:21:29 Tak
116.
100
FURMAN Tomasz Słupsk (POL)
1979
S 2017-10-08 20:16:10 Tak
117.
101
FURSEWICZ Bartłomiej Vacu Activ Gym - KS BURZA (POL)
1982
2017-10-17 14:18:31 Tak
118.
102
FURSEWICZ-WRÓBEL Monika AŚNAEBAEM (POL)
1985
S 2017-10-30 21:17:23 Tak
119.
103
GAFFKE Krzysztof W.P.K. SŁOŃ TEAM (POL)
1979
S 2017-10-25 21:05:51 Tak
120.
104
GAGO Jakub Słupsk (POL)
1986
S 2017-10-31 18:14:49 Tak
121.
105
GAJEK Artur KORZYBSKIE REKINY (POL)
1976
2017-08-22 13:24:28 Tak
122.
GAJEWSKI Andrzej SSI Aktywni Damnica (POL)
1977
2017-11-01 13:41:18  
123.
106
GAŁKOWSKA Patrycja KB Bryza Postomino (POL)
2001
2017-08-24 19:01:09 Tak
124.
107
GAŁKOWSKI Dariusz SŁAWSKO (POL)
1969
2017-09-18 23:06:56 Tak
125.
110
GĄSECKA Aleksandra Słupsk (POL)
1989
S 2017-10-10 15:54:00 Tak
126.
GAWEŁ Andrzej ROL-GAW (POL)
1959
S 2017-09-28 20:29:05  
127.
108
GAWEŁ Zbigniew miastoSłupsk (POL)
1956
S 2017-08-27 15:30:31 Tak
128.
109
GAWRON Anna Słupsk (POL)
1988
S 2017-11-01 17:37:14 Tak
129.
111
GIERESZ Agnieszka Smołdzino (POL)
1984
2017-09-23 23:28:30 Tak
130.
GIERLACH Jacek STOPA Słupsk (POL)
1989
S 2017-09-05 22:09:56  
131.
112
GILBERT Miki Słupsk (USA)
1964
2017-10-30 14:11:53 Tak
132.
113
GILBERT Ricky Słupsk (USA)
1963
2017-10-30 14:02:09 Tak
133.
114
GLISZCZYŃSKI Łukasz UKSN Sprint Sławno (POL)
1999
2017-11-05 10:52:38 Tak
134.
115
GODEŃ Janusz Słupsk (POL)
1957
S 2017-10-01 20:49:37 Tak
135.
116
GOŁĘBIOWSKI Adrian Słupsk (POL)
2002
S 2017-10-02 08:49:29 Tak
136.
117
GORCZYŃSKI SEBASTIAN W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA (POL)
1982
2017-08-21 23:50:18 Tak
137.
119
GÓRSKI ANTONI Lębork (POL)
1948
2017-09-22 11:04:40 Tak
138.
118
GOSTOMCZYK KRZYSZTOF SŁAWNO (POL)
1979
2017-10-13 19:50:55 Tak
139.
120
GRABOWICZ Jerzy TUPOT USTKA (POL)
1947
2017-09-24 11:39:11 Tak
140.
121
GRABOWICZ Michal Ustka (POL)
1973
2017-09-24 11:43:06 Tak
141.
122
GRABOWSKI Przemysław GRAS Korzybie (POL)
1979
2017-10-01 21:01:28 Tak
142.
GRACHEL Darek NaTrasieTeam.pl (POL)
1990
S 2017-08-22 21:56:32  
143.
123
GRAFF Norbert BIEGAM DLA SIEBIE (POL)
1982
2017-10-13 10:36:09 Tak
144.
GRAŚ Paweł Słupsk (POL)
1990
S 2017-09-14 10:42:19  
145.
124
GREBIENIK Andrzej W.P.K SŁOÑ TEAM (POL)
1974
S 2017-10-18 16:55:00 Tak
146.
125
GREGORCZYK Piotr Słupsk (POL)
1977
S 2017-10-16 06:39:27 Tak
147.
126
GROCHOWSKI Henryk Słupsk (POL)
1968
S 2017-10-12 09:44:36 Tak
148.
GRONDZIEWSKI Marcin SŁUPSK (POL)
1987
S 2017-10-20 11:31:36  
149.
127
GRONDZIEWSKI Dariusz TP SKALAR Słupsk (POL)
1981
S 2017-09-20 07:30:54 Tak
150.
128
GROTA Mariusz Słupsk (POL)
1980
S 2017-09-03 12:44:42 Tak
151.
1003
GRUGEL Artur CORSIVA YACHTING (POL)
1970
K 2017-11-06 12:28:40  
152.
129
GRULKOWSKI Damian Słupsk (POL)
1970
S 2017-10-09 16:21:43 Tak
153.
130
GRZEGORCZYK Aneta LO REDZIKOWO (POL)
1981
S 2017-10-24 14:44:28 Tak
154.
131
GRZELAK Karina Rozbiegany koszalin (POL)
1977
2017-10-31 14:22:01 Tak
155.
132
GUTAROWICZ Robert Smołdzino (POL)
1991
2017-10-06 23:58:25 Tak
156.
133
GWIAZDA Jarosław 7 BOW (POL)
1975
S 2017-09-19 12:39:58 Tak
157.
HANC Michał HaJaLe 16 (POL)
1985
2017-11-01 14:57:22  
158.
134
HAUPA Wojciech Ustka (POL)
1971
2017-10-03 09:54:57 Tak
159.
135
HELLER ZDZISŁAW Koszalin (POL)
1956
2017-10-16 20:57:27 Tak
160.
136
HERMAN Arkadiusz Słupsk (POL)
1973
S 2017-09-21 22:49:07 Tak
161.
137
HERMAN Karina Słupsk (POL)
1972
S 2017-10-25 09:50:24 Tak
162.
138
HOLAK Kamila BBL Słupsk (POL)
1982
S 2017-10-19 22:20:46 Tak
163.
139
HOLAK Monika BBL Słupsk (POL)
1983
S 2017-10-19 23:00:20 Tak
164.
140
HRYHOROWICZ Joanna Night Runners Słupsk (POL)
1979
S 2017-10-27 05:08:08 Tak
165.
141
IGNACZAK Grzegorz Słupsk Handbike (POL)
1980
S 2017-10-04 23:27:59 Tak
166.
142
IWANIEC Dariusz TKKF KOSZALIN (POL)
1975
2017-10-20 08:05:18 Tak
167.
JABŁOŃSKI Krzysztof MTS HAMER MIASTKO (POL)
1982
2017-10-11 22:18:31  
168.
143
JABŁOŃSKI Tomasz SPOKO Sławno (POL)
1979
2017-10-31 22:27:00 Tak
169.
144
JAKIMA Szymon Słupsk (POL)
1983
2017-10-22 20:13:57 Tak
170.
145
JAKOSALEM Paul Słupsk (USA)
1977
2017-11-01 10:21:39 Tak
171.
146
JANKE Katarzyna Żychlin (POL)
1982
2017-10-23 11:29:54 Tak
172.
147
JANKIEWICZ Helena MTS HAMER MIASTKO (POL)
1979
2017-10-31 08:17:02 Tak
173.
148
JANKIEWICZ Tomasz MTS HAMER MIASTKO (POL)
1975
2017-10-04 17:55:35 Tak
174.
149
JANUSIAK Tomasz PROPACTA running team (POL)
1990
S 2017-10-11 13:36:15 Tak
175.
JANUSZEWSKI Maciej postomino (POL)
1985
2017-11-01 18:22:13  
176.
150
JARMOSZ Łukasz Słupsk (POL)
1992
S 2017-10-16 16:47:33 Tak
177.
151
JAROS Adam Słupsk (POL)
1975
S 2017-08-30 13:08:26 Tak
178.
152
JASKÓLSKI Piotr Night Runners Słupsk (POL)
1985
S 2017-10-16 13:15:07 Tak
179.
153
JASTERZĘBSKI Dawid Słupsk (POL)
1993
S 2017-10-03 10:33:41 Tak
180.
154
JAWORSKI Krzysztof SŁUPSK (POL)
1985
S 2017-08-23 09:14:23 Tak
181.
155
JAWORSKI Robert postomino (POL)
1976
2017-10-11 04:55:42 Tak
182.
156
JAŻDŻEWESKA Elżbieta niezrzeszony (POL)
1986
S 2017-10-12 08:40:33 Tak
183.
158
JĘCEK Krzysztof Markos Running Team (POL)
1985
2017-10-11 11:17:09 Tak
184.
159
JĘDRZEJCZAK Paweł Słupsk (POL)
1999
2017-11-01 17:15:38 Tak
185.
157
JEFIMCZYK Norbert LKS Fenix Słupsk (POL)
1999
2017-10-20 13:42:36 Tak
186.
160
JONIK Maciej MJR (POL)
1971
S 2017-10-08 00:43:57 Tak
187.
161
JUNAK Jakub AML Słupsk (POL)
2003
S 2017-10-04 18:07:43 Tak
188.
162
KABACINSKI Bronislaw TUPOT USTKA (POL)
1947
2017-09-24 11:41:25 Tak
189.
163
KACZMAREK Wieslaw Slupsk (POL)
1959
S 2017-10-03 21:17:59 Tak
190.
164
KAMELSKI Piotr Olszewski I Synowie (POL)
1973
2017-10-31 22:29:01 Tak
191.
165
KAMIŃSKA Justyna STOPA Słupsk (POL)
1975
2017-10-03 21:44:33 Tak
192.
166
KAMIŃSKI Witold STOPA Słupsk (POL)
1973
2017-10-03 21:41:55 Tak
193.
167
KANIAK Sławomir Orlen CUK (POL)
1976
S 2017-10-27 12:39:53 Tak
194.
168
KANIGOWSKI Grzegorz SzwagierkiZlaska (POL)
1980
2017-10-22 18:26:55 Tak
195.
169
KANIGOWSKI Lech Słupsk (POL)
1954
S 2017-10-25 21:08:07 Tak
196.
170
KARAŚ Radosław Night Runners Słupsk (POL)
1981
S 2017-08-29 19:30:53 Tak
197.
171
KARGUL Jacek Night Runners Słupsk (POL)
1979
S 2017-09-06 12:30:44 Tak
198.
KARNOWSKI Radosław Słupsk (POL)
1971
S 2017-10-24 21:24:03  
199.
172
KAROLAK Anna STOPA Słupsk (POL)
1985
2017-11-05 10:50:37 Tak
200.
173
KAROLAK Asia Słupsk (POL)
1985
S 2017-10-30 08:46:48 Tak
201.
174
KAROLCZAK Cezary Sławno (POL)
1976
2017-10-16 01:15:45 Tak
202.
175
KARPOWICZ Joanna GEOVERTEX.PL/JOANNAKARPOWICZ.COM (POL)
1981
S 2017-10-07 18:52:36 Tak
203.
176
KARWASZ Krzysztof Kwakowo (POL)
1974
2017-10-24 23:36:45 Tak
204.
177
KASIŃSKA Mariola Słupsk (POL)
1974
S 2017-10-31 14:07:51 Tak
205.
KAWAŁEK Piotr Gryf24.pl (POL)
1977
2017-10-20 07:37:37  
206.
178
KAZIÓW Ryszard STOPA Słupsk (POL)
1953
S 2017-10-30 18:48:50 Tak
207.
179
KAZUSEK Jan KB BRYZA Postomino (POL)
1950
2017-10-06 13:27:25 Tak
208.
180
KĘPIŃSKI Marcin Aktywna Fabryka (POL)
1984
S 2017-10-18 08:52:12 Tak
209.
181
KĘPKA Adrian Darłowo/Wiekowo (POL)
1995
2017-10-25 10:36:50 Tak
210.
KĘPKA Karolina STOPA Słupsk (POL)
1975
S 2017-10-04 17:58:17  
211.
182
KIELAR Robert Słupsk (POL)
1976
2017-11-01 21:35:58 Tak
212.
183
KLASA Jan NOŻYNO (POL)
1955
2017-10-11 21:28:31 Tak
213.
184
KLASA Michał Akademia Biegowa Amator Kiełpino (POL)
1974
2017-10-08 19:12:02 Tak
214.
185
KLEJDYSZ Beata Słupsk (POL)
1974
S 2017-09-02 19:34:47 Tak
215.
186
KLIMSKA Paulina Night Runners słupsk (POL)
1987
S 2017-10-03 18:42:55 Tak
216.
187
KLIMSKI Michał Markos Running Team (POL)
1988
S 2017-10-03 15:54:27 Tak
217.
188
KLINKUSZ Adrian Markos Running Team (POL)
1978
S 2017-09-25 12:19:58 Tak
218.
189
KŁUSEK Marek Słupsk (POL)
1977
S 2017-10-08 22:29:01 Tak
219.
190
KNITTER-KLASA Edyta Akademia Biegowa Amator Kiełpino (POL)
1966
2017-10-08 19:15:22 Tak
220.
191
KOBIEROWSKI Edward K.B. GOCH BYTÓW (POL)
1978
2017-10-17 22:24:36 Tak
221.
192
KOBIEROWSKI Sławomir K.B. GOCH BYTÓW / 7BOW (POL)
1981
S 2017-10-17 22:18:17 Tak
222.
KOCINSKI Maciej Gniezno (POL)
1969
2017-08-24 09:33:12  
223.
193
KOCIOŁEK Robert Słupski Klub Morsa (POL)
1963
S 2017-08-21 20:45:10 Tak
224.
194
KOŁODZIEJCZYK Danuta ProRunning Promotion (POL)
1964
2017-08-21 14:42:50 Tak
225.
195
KOŁTONOWSKI Jakub LO REDZIKOWO (POL)
2001
2017-10-24 14:54:17 Tak
226.
196
KONKEL Aga Koszalin (POL)
1984
2017-10-20 12:11:26 Tak
227.
197
KONKEL Joanna MKS Święc Sławno (POL)
1966
2017-10-09 18:49:32 Tak
228.
198
KONKEL Łukasz koszalin (POL)
1979
2017-10-20 12:15:23 Tak
229.
199
KONOBRODZKI Piotr Słupsk (POL)
1965
S 2017-10-04 14:24:35 Tak
230.
KOROLCZUK Karolina Sławno (POL)
1986
2017-10-11 20:42:37  
231.
200
KOSICKA Anna Stopa Slupsk (POL)
1977
2017-08-21 14:45:16 Tak
232.
201
KOSICKA Iwona STOPA Słupsk (POL)
1979
S 2017-08-22 21:02:42 Tak
233.
202
KOSICKI Piotr Słupsk (POL)
1964
S 2017-09-07 10:44:04 Tak
234.
203
KOSICKI Tomasz STOPA Słupsk (POL)
1979
S 2017-08-22 21:05:01 Tak
235.
204
KOŚCIESZA Michał Ustka (POL)
1988
2017-10-30 19:16:21 Tak
236.
KOŚLA Justyna Night Runners Słupsk (POL)
1980
2017-11-01 08:06:31  
237.
205
KOT Daniel Słupsk (POL)
1975
S 2017-10-30 11:45:12 Tak
238.
206
KOWAL Wiktoria STOPA Słupsk (POL)
2001
S 2017-10-06 16:27:31 Tak
239.
207
KOWAL Zbigniew STOPA Słupsk (POL)
1977
S 2017-10-06 16:20:38 Tak
240.
KOWALCZYK Justyna W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA (POL)
1984
2017-10-03 13:30:26  
241.
208
KOWALCZYK Krzysztof MIASTKO (POL)
1980
2017-10-26 23:23:38 Tak
242.
209
KOWALCZYK Maciej KS Tęcza (POL)
1985
2017-10-29 21:46:10 Tak
243.
210
KOWALEWSKA Marta Słupsk (POL)
1978
S 2017-10-11 20:40:03 Tak
244.
211
KOWALEWSKI Maciej Endure Team (POL)
1978
S 2017-08-21 18:05:48 Tak
245.
212
KOWALSKI Krzysztof STOPA Słupsk (POL)
1957
S 2017-08-21 14:46:42 Tak
246.
KOWALSKI Łukasz Słupsk (POL)
1982
S 2017-09-14 20:10:52  
247.
KOZŁOWSKA Sylwia Słupsk (POL)
1988
S 2017-09-26 12:47:47  
248.
213
KOZUB Tomasz ŁOSOŚ T.E.A.M. (POL)
1983
2017-10-18 21:40:27 Tak
249.
KOŹMIŃSKA Lucyna Słupsk (POL)
1985
S 2017-10-10 21:01:21  
250.
214
KRAJEWSKA Justyna Słupsk (POL)
1992
S 2017-10-09 09:14:41 Tak
251.
215
KRAMEK Janusz Siemianice (POL)
1962
2017-10-18 17:19:52 Tak
252.
216
KREKORA Marcin JKBMK (POL)
1977
2017-10-29 13:32:22 Tak
253.
218
KRÓL Zbigniew STOPA Słupsk (POL)
1976
S 2017-09-17 20:10:09 Tak
254.
217
KROPIDŁOWSKI Zdzisław mts hamer MIASTKO (POL)
1967
2017-10-22 15:24:11 Tak
255.
219
KRUGŁA Aleksandra Słupsk (POL)
1989
S 2017-10-31 17:52:35 Tak
256.
KRUSZYNSKI Stanislaw RUNNERSWALDE DARŁOWO,KLUB MORSÓW (POL)
1960
2017-10-20 23:58:20  
257.
KRZACZEK Agnieszka Słupsk (POL)
1979
S 2017-11-02 08:37:19  
258.
220
KSIĄŻEK Daria AML SŁUPSK (POL)
2005
2017-08-24 21:34:17 Tak
259.
221
KSIĄŻEK Piotr KORZYBSKIE REKINY (POL)
1979
2017-08-24 21:42:37 Tak
260.
KUBARKO Robert STOLKO Słupsk (POL)
1968
S 2017-10-04 15:12:08  
261.
222
KUBASIK Arkadiusz Słupsk (POL)
1977
S 2017-09-01 10:39:14 Tak
262.
223
KUBERA Kajetan AŚNAEBAEM (POL)
1994
2017-10-26 11:35:03 Tak
263.
224
KUBIŃSKA Beata Night Runners Słupsk (POL)
1967
S 2017-09-21 19:39:36 Tak
264.
225
KUBIŃSKI Rafał Night Runners Słupsk (POL)
1965
S 2017-09-21 19:37:20 Tak
265.
226
KUCHAREK Marcin STOPA SŁUPSK (POL)
1972
S 2017-08-21 14:42:30 Tak
266.
227
KUCHARSKI Radek Centrum Kettlebell Słupsk (POL)
1977
S 2017-10-15 19:03:22 Tak
267.
228
KUCHARSKI Tomasz Słupsk (POL)
1974
S 2017-10-18 09:18:48 Tak
268.
229
KUCHENBEKIER Arkadiusz MTS HAMER MIASTKO (POL)
1976
2017-10-17 13:18:56 Tak
269.
230
KUCHENBEKIER Ilona MTS HAMER MIASTKO (POL)
1979
2017-10-17 13:22:39 Tak
270.
231
KUCZKO Daniel 1. Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza Świdwin (POL)
1978
2017-10-19 21:20:44 Tak
271.
232
KUHN Piotr Słupsk (POL)
1990
S 2017-09-19 22:39:23 Tak
272.
233
KUJAWA Grzegorz Słupsk (POL)
1980
S 2017-10-27 14:11:59 Tak
273.
KUL Kinga Słupsk (POL)
1981
S 2017-10-01 21:19:20  
274.
234
KULAK Rafał AŚNAEBAEM RMG Team (POL)
1978
2017-08-22 19:48:44 Tak
275.
236
KUŁAKOWSKI Dawid TKKF KOSZALIN (POL)
1977
2017-10-02 21:22:53 Tak
276.
235
KULCZYK Katarzyna KB Bryza Postomino (POL)
1982
2017-10-03 16:17:07 Tak
277.
237
KURKUL Alicja KB Bryza Postomino (POL)
1991
2017-10-06 12:52:49 Tak
278.
238
KURKUL Janek KB Bryza Postomino (POL)
1999
2017-10-03 20:03:31 Tak
279.
239
KURKUL Przemek KB Bryza Postomino (POL)
1995
2017-10-03 20:01:59 Tak
280.
240
KUZIO Waldemar Słupsk (POL)
1978
S 2017-10-01 08:07:31 Tak
281.
KWAPIS Olga TriForceSłupsk (POL)
1986
2017-10-05 10:26:18  
282.
KWAPIS Wojciech TriForceSłupsk (POL)
1979
2017-10-05 08:14:36  
283.
241
KWASNIEWSKI Marcin BBL Słupsk (POL)
1973
2017-10-07 16:27:02 Tak
284.
242
KWAŚNIAK Zdzisław STOPA Słupsk (POL)
1960
S 2017-10-04 21:56:40 Tak
285.
243
KWAŚNICKI Wojciech Strzebielino (POL)
1976
2017-10-28 13:13:21 Tak
286.
259
ŁAKOMSKA Wanda Słupsk (POL)
1955
S 2017-10-15 18:58:42 Tak
287.
260
ŁAKOMSKI Janusz Słupsk (POL)
1949
S 2017-10-15 18:56:46 Tak
288.
261
ŁAKOMSKI Wojciech Słupsk (POL)
1987
S 2017-10-15 18:54:09 Tak
289.
ŁAŃCUCKI Jarosłąw Słupsk (POL)
1984
S 2017-10-13 20:06:30  
290.
244
LANGE Piotr MIASTKO (POL)
1969
2017-10-31 23:17:37 Tak
291.
245
LANGE Renata Słupsk (POL)
1972
S 2017-10-20 15:58:49 Tak
292.
246
LASKA Agnieszka Święc Sławno (POL)
1974
2017-10-14 21:14:25 Tak
293.
247
LASKA Grzegorz OZ USTKA (POL)
1983
2017-10-20 10:24:54 Tak
294.
248
LASZCZYK Kasia Siemianice (POL)
1984
2017-10-06 18:54:05 Tak
295.
249
LEDEMAN Marek Siemianice (POL)
1967
2017-10-15 19:50:35 Tak
296.
250
LELUKIEWICZ Rafał STOPA Słupsk (POL)
1983
S 2017-10-04 08:59:29 Tak
297.
251
LEPKA Bartosz Słomiane Bambusy/Słupsk (POL)
1982
S 2017-10-27 09:19:06 Tak
298.
252
LERCZYŃSKI Szymon Słupsk (POL)
1983
S 2017-10-23 07:42:34 Tak
299.
LESZCZYŃSKI Tomasz Słupsk (POL)
1983
S 2017-10-30 09:57:03  
300.
LEWANDOWSKA Daria Ustka (POL)
1999
2017-10-19 21:44:47  
301.
253
LEWANDOWSKA Beata BBL Słupsk (POL)
1978
S 2017-09-17 14:54:45 Tak
302.
254
LEWANDOWSKA Oliwia AML SŁUPSK (POL)
2003
S 2017-10-15 22:21:18 Tak
303.
255
LEWANDOWSKA-KULAK Joanna Aśnaebaem (POL)
1978
2017-10-31 23:33:09 Tak
304.
LIS Krzysztof Słupsk (POL)
2000
2017-10-28 23:27:56  
305.
256
LISIK Justyna Poranny patrol (POL)
1980
S 2017-09-19 21:31:04 Tak
306.
257
LITWIN Barbara BBL Słupsk (POL)
1983
S 2017-10-04 21:13:39 Tak
307.
258
LITWIN Karolina KB BRYZA Postomino (POL)
1993
2017-10-06 13:23:50 Tak
308.
LUBIŃSKA Liliana Night Runners Słupsk (POL)
1967
S 2017-10-24 22:48:46  
309.
LUBKIEWICZ Magdalena Słupsk (POL)
1973
S 2017-10-31 18:32:09  
310.
262
ŁUSZCZYŃSKI Bogdan STOPA Słupsk (POL)
1982
S 2017-10-12 15:23:13 Tak
311.
LYCZKO Marzena Słupsk (POL)
1988
S 2017-08-30 11:10:55  
312.
263
MACHAŁA Mariusz SUCHORZE (POL)
1980
2017-10-10 19:51:00 Tak
313.
264
MAJCHRZAK Dariusz Centralny Poligon Sił Powietrznych (POL)
1967
2017-10-31 16:08:13 Tak
314.
265
MAJCHRZAK Łukasz Centralny Poligon Sił Powietrznych (POL)
1990
2017-10-31 16:06:46 Tak
315.
266
MAJKOWSKA Magdalena Słupsk (POL)
1990
S 2017-10-16 11:02:42 Tak
316.
267
MAJKOWSKI Krzysztof Kaliop Poland (POL)
1988
S 2017-10-16 11:01:32 Tak
317.
MALEK Ewelina Dębnica Kaszubska (POL)
1986
2017-10-13 09:56:29  
318.
268
MALEK Krzysztof Ustka (POL)
1980
2017-10-26 08:39:51 Tak
319.
269
MANKIEWICZ Piotr Florian Chojnice (POL)
1985
2017-10-29 19:16:04 Tak
320.
270
MAŃSKI Tomasz AŚNAEBAEM (POL)
1989
S 2017-08-22 19:28:27 Tak
321.
271
MARCZAK Małgorzata amator Żelkowo (POL)
1960
2017-10-01 14:53:09 Tak
322.
272
MARKIEWICZ Aleksandra Słupsk (POL)
1984
S 2017-10-31 08:42:33 Tak
323.
273
MARZEC Tomasz Doktorbajk (POL)
1989
S 2017-09-27 12:18:16 Tak
324.
274
MASŁOWSKI Mateusz 6.WOG Ustka/Masło_biega (POL)
1986
S 2017-10-10 20:58:41 Tak
325.
275
MATUSIAK Tomasz Szkoła Policji Słupsk (POL)
1972
S 2017-11-03 09:33:37 Tak
326.
276
MATUSZEWSKI Rafał 7 BOW (POL)
1974
2017-10-16 18:08:55 Tak
327.
277
MATYSIUK Grzegorz Słupsk (POL)
1971
S 2017-10-21 23:31:04 Tak
328.
278
MAZUR Cezary Gdańsk (POL)
1988
2017-10-14 15:03:38 Tak
329.
279
MEGGER Agata SIEMIANICE (POL)
1974
2017-10-31 08:04:11 Tak
330.
280
MEISTER Frank ORANIENBURG (DEU)
1980
2017-11-03 08:22:12 Tak
331.
281
MEJER Jarosław KRS TKKF "Jastrząb" Ruda Śląska (POL)
1992
2017-10-31 08:55:25 Tak
332.
282
MELANIUK Dariusz Słupsk (POL)
1968
S 2017-09-24 12:47:46 Tak
333.
283
MERDA Katarzyna MTS HAMER MIASTKO (POL)
1982
2017-10-20 15:54:25 Tak
334.
284
MERDA Piotr MTS HAMER MIASTKO (POL)
1979
2017-10-20 15:50:27 Tak
335.
285
METERA Piotr RUNNERSWALDE DARŁOWO (POL)
1987
2017-10-26 18:08:19 Tak
336.
286
MICERSKI Tomasz TKKF KOSZALIN (POL)
1976
2017-10-04 15:56:18 Tak
337.
MICHALAK Marek Jezierzyce (POL)
1993
2017-10-18 09:02:01  
338.
287
MICHORZEWSKI Maciej CORSIVA YACHTING (POL)
1978
2017-10-21 17:55:49 Tak
339.
288
MIELCZAREK Mateusz Night Runners Słupsk (POL)
1986
S 2017-10-30 12:47:04 Tak
340.
289
MIERZLIKIN Natalia Słupsk (POL)
1989
S 2017-10-18 17:01:20 Tak
341.
MIKINKA Magdalena SŁAWNO SŁAWNO (POL)
1984
2017-10-14 20:39:11  
342.
290
MIŃKOWSKI Marcin Słupsk (POL)
1986
S 2017-10-29 12:00:53 Tak
343.
MISZKE Agnieszka Farm Trans Polska (POL)
1991
2017-10-05 18:51:04  
344.
291
MISZKE Zygmunt Klub 42,2 Lębork (POL)
1960
2017-08-21 14:17:10 Tak
345.
292
MISZUK Przemek Słupsk (POL)
1991
S 2017-10-03 08:56:53 Tak
346.
293
MŁOCEK Robert Słupsk (POL)
1973
S 2017-10-13 17:34:19 Tak
347.
294
MŁYŃSKI Karol Klub 42,2 Lębork (POL)
1991
2017-08-21 14:12:39 Tak
348.
295
MOROŃ Tomasz Night Runners Słupsk (POL)
1976
S 2017-11-07 12:24:10 Tak
349.
296
MOROZ Kacper Słupsk (POL)
2002
S 2017-10-22 12:20:33 Tak
350.
297
MOROZ Magdalena Biegajło Słupsk (POL)
1980
S 2017-10-18 22:04:13 Tak
351.
298
MOSZCZYŃSKA Joanna Słupsk (POL)
1978
S 2017-09-23 23:36:31 Tak
352.
299
MOSZCZYŃSKA Maja AML SŁUPSK (POL)
2005
S 2017-09-23 23:34:17 Tak
353.
300
MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella Słupsk (POL)
1978
S 2017-08-27 13:49:32 Tak
354.
301
MOTYCZYŃSKA Patrycja Siemianice (POL)
1990
2017-10-30 20:03:15 Tak
355.
302
MROCZEK Przemysław NIGHT RUNNERS SŁUPSK (POL)
1976
2017-10-24 14:26:20 Tak
356.
MRUGALSKI Stanisław Miastko (POL)
1964
2017-10-25 14:53:00  
357.
303
MULAWA Katarzyna Słupsk (POL)
1980
S 2017-09-10 12:54:57 Tak
358.
304
MURAWSKA Katarzyna AŚNAEBAEM (POL)
1980
S 2017-10-22 18:21:45 Tak
359.
305
MURAWSKI Rafał AŚNAEBAEM (POL)
1980
S 2017-10-22 18:35:21 Tak
360.
306
MYSZK Rafał Siemirowice (POL)
1979
2017-09-22 20:40:40 Tak
361.
MYTYCH Marcin Dębnica Kaszubska (POL)
1980
2017-10-22 10:10:53  
362.
307
NACHYŁA Piotr STOPA Słupsk (POL)
1971
S 2017-08-25 14:05:40 Tak
363.
308
NADOLNY Piotr AŚNAEBAEM (POL)
1974
2017-10-26 11:45:22 Tak
364.
309
NAGÓREK Kamil STOPA Słupsk (POL)
1983
S 2017-09-21 20:44:33 Tak
365.
310
NAGÓREK Krzysztof TUPOT Ustka (POL)
1957
S 2017-09-01 13:37:20 Tak
366.
311
NARLOCH Wojciech Pawłówko (POL)
1982
2017-10-29 16:25:34 Tak
367.
312
NARODZONEK Paweł Słupsk (POL)
1992
2017-10-28 12:12:32 Tak
368.
313
NAZARKO Małgorzata BBL Słupsk (POL)
1976
S 2017-08-21 14:50:37 Tak
369.
314
NEJMAN Sławomir CKB Słupsk (POL)
1975
2017-10-30 23:05:57 Tak
370.
NGUYEN Tina Redzikowo (POL)
1985
2017-11-02 10:01:16  
371.
NIEWADZIŁ Jakub LO REDZIKOWO (POL)
2001
2017-10-24 14:56:42  
372.
315
NIEWĘGŁOWSKI Paweł Siemirowice (POL)
1983
2017-10-15 11:26:38 Tak
373.
316
NITA Krzysztof MIASTKO (POL)
1986
2017-10-20 08:04:02 Tak
374.
317
NOREK Ryszard sławno (POL)
1951
2017-10-05 10:51:46 Tak
375.
318
NOSAL Jolanta Krępa Słupska Cedrowa (POL)
1976
2017-09-01 11:40:27 Tak
376.
319
NOSAL Patryk Krępa Słupska Cedrowa (POL)
1976
2017-09-01 11:39:03 Tak
377.
320
NOWACKI Rafał Tripaka Przechlewo (POL)
1977
2017-10-30 16:32:07 Tak
378.
NOWAK Agnieszka PAP Grasz (POL)
1984
S 2017-10-19 20:32:27  
379.
NOWAK Paweł Słupsk (POL)
1992
S 2017-09-25 06:19:46  
380.
321
NOWAKOWSKI Mariusz Strzelino (POL)
1972
2017-10-25 23:27:43 Tak
381.
322
OBERT Paweł Damnica (POL)
1978
2017-10-25 12:13:53 Tak
382.
323
OCHNIO RYSZARD POLONIA JASTROWIE (POL)
1975
2017-10-17 20:20:20 Tak
383.
324
OLECHNOWICZ Sławomir STOPA Słupsk (POL)
1975
S 2017-10-30 20:35:54 Tak
384.
325
OLECHNOWICZ Zbigniew TUPOT Ustka (POL)
1948
S 2017-10-30 20:31:35 Tak
385.
326
OLESZEK Jerzy Grzesław Igmar team Ustka (POL)
1971
2017-10-30 14:50:41 Tak
386.
327
ORŁOWSKI Leszek Troll Team Słupsk (POL)
1958
S 2017-09-21 13:19:38 Tak
387.
328
PACHOLCZYK Krzysztof Słupsk (POL)
1988
S 2017-10-03 13:41:20 Tak
388.
329
PAKUŁA Mateusz Słupsk (POL)
1985
S 2017-10-15 19:22:19 Tak
389.
330
PAŃKA Patrycja Słupsk (POL)
1984
S 2017-10-21 21:14:36 Tak
390.
331
PAŃKA Wiktoria AML SŁUPSK (POL)
2004
S 2017-10-21 21:16:30 Tak
391.
332
PARCHONIUK Adam Słupsk (POL)
1985
S 2017-10-03 15:07:06 Tak
392.
333
PARWANICKI Wiktor TUPOT USTKA (POL)
1944
2017-10-04 18:41:08 Tak
393.
334
PATYNA Paweł Słupsk (POL)
1988
S 2017-09-29 07:47:30 Tak
394.
335
PELO ARTUR 1 LĘBORSKI BATALION ZMECHANIZOWANY/ 7 BOW (POL)
1978
2017-10-21 21:35:17 Tak
395.
337
PĘPKO Joanna Słupsk (POL)
1981
S 2017-09-25 14:01:50 Tak
396.
336
PETA ANDRZEJ Miastko (POL)
1970
2017-10-19 18:05:47 Tak
397.
338
PIEKARSKA Aneta Kwakowo (POL)
1984
2017-10-26 10:20:36 Tak
398.
339
PIELICH Konrad Legnica (POL)
1985
S 2017-10-20 09:04:56 Tak
399.
340
PIETRASIK Przemysław Słupsk (POL)
1980
S 2017-08-29 11:28:16 Tak
400.
341
PIETRZYCKI andrzej niezrzeszony (POL)
1954
S 2017-10-07 10:44:08 Tak
401.
342
PIŁCZYŃSKI Zbigniew Słupsk (POL)
1963
S 2017-09-10 16:46:43 Tak
402.
343
PIOTRKOWSKI Tomasz STOPA Słupsk (POL)
1980
S 2017-08-21 14:20:11 Tak
403.
PIOTROWSKI Mirosław STOPA Słupsk (POL)
1964
S 2017-08-21 14:30:31  
404.
PŁACZEK Stefan Słupsk (POL)
1980
S 2017-10-30 20:33:39  
405.
PŁOSZAJ Adam GTS Czarna Dąbrówka (POL)
1991
2017-10-02 05:19:26  
406.
344
POKORNY Edward TUPOT Ustka (POL)
1948
2017-10-19 10:53:06 Tak
407.
345
POLAK Szymon Rozbiegany Koszalin (POL)
1974
2017-10-07 10:31:32 Tak
408.
346
POLAŃSKI Błażej LO REDZIKOWO (POL)
2001
2017-10-24 14:47:50 Tak
409.
347
POLECHOŃSKA EMILIA Noskowo (POL)
1989
2017-10-04 10:28:30 Tak
410.
348
POLEWIK Małgorzata Słupsk (POL)
1977
S 2017-09-21 13:37:03 Tak
411.
354
PÓŁTORZYCKI Piotr STOPA SŁUPSK (POL)
1971
S 2017-08-21 13:31:02 Tak
412.
349
PONARAD Magdalena Lubowidz (POL)
1981
2017-10-07 18:29:27 Tak
413.
350
PONARAD Piotr Lubowidz (POL)
1984
2017-10-08 16:19:29 Tak
414.
351
POPRAWSKI Patryk Słupsk (POL)
1998
S 2017-09-22 16:37:47 Tak
415.
POTOCKA Kinga AŚNAEBAEM (POL)
1981
S 2017-10-08 09:40:18  
416.
POTOCKI Hubert AŚNAEBAEM (POL)
1978
S 2017-10-08 09:39:21  
417.
352
POZORSKI Krzysztof Markos Running Team (POL)
1981
2017-10-09 17:18:57 Tak
418.
353
POZORSKI Zbyszek Night Runners Słupsk (POL)
1956
S 2017-10-14 18:58:10 Tak
419.
355
PRĘDKI Grzegorz KB Bryza Postomino (POL)
1985
2017-08-21 15:26:56 Tak
420.
356
PRZYCHODA Anna AŚNAEBAEM RMG Team (POL)
1987
2017-08-22 22:54:35 Tak
421.
PUĆ Aleksandra Ustka (POL)
1999
2017-10-19 21:43:17  
422.
357
PYTLIK Łukasz GŁÓWCZYCE (POL)
1997
2017-10-31 18:35:56 Tak
423.
358
RACZYŃSKA Anna Słupsk (POL)
1980
S 2017-10-28 22:22:48 Tak
424.
359
RAKOWSKA Katarzyna Ustka (POL)
1986
2017-09-21 22:04:47 Tak
425.
360
RATAJ Olga Słupsk (POL)
1985
2017-10-21 10:04:07 Tak
426.
361
RATAJCZYK Grażyna Słupsk (POL)
1952
S 2017-08-22 07:12:41 Tak
427.
362
RATAJCZYK Monika Słupsk (POL)
1984
2017-10-17 16:10:52 Tak
428.
363
RAWALD Mathias ORANIEMBURG (DEU)
1980
2017-11-03 08:24:47 Tak
429.
364
RAWSKI Jaroslaw STOPA Słupsk (POL)
1965
S 2017-08-29 22:25:19 Tak
430.
365
REMUS Janusz AŚNAEBAEM (POL)
1973
2017-10-08 09:23:01 Tak
431.
366
REMUS Monika AŚNAEBAEM (POL)
1974
2017-10-08 09:15:16 Tak
432.
367
RESZKOWSKI Sebastian BAZA 44 (POL)
1987
2017-10-11 11:59:33 Tak
433.
368
RODZIŃSKI Damian Stopa Słupsk (POL)
1978
S 2017-09-13 19:29:10 Tak
434.
RODZOCH Daniel Warszawa (POL)
1988
2017-10-18 16:58:36  
435.
369
ROGALA Krystian MIASTKO (POL)
1981
2017-10-12 22:17:44 Tak
436.
370
ROLBIECKI Łukasz Kobylnica (POL)
1981
2017-10-31 20:18:16 Tak
437.
371
ROMANÓW Przemek Trucht Tarchomin Team, Rajszew (POL)
1982
2017-10-22 17:18:43 Tak
438.
372
ROMBALSKA Julia Słupsk (POL)
1997
S 2017-10-29 23:43:22 Tak
439.
ROSIAK Damian Sławno (POL)
1991
2017-10-02 19:41:18  
440.
373
ROSIAK Jacek Słupsk (POL)
1974
S 2017-10-01 18:18:28 Tak
441.
374
ROSIN-MYSZK Anetta Siemirowice (POL)
1981
2017-09-22 20:36:55 Tak
442.
375
ROSZKOWSKI Damian Bagna Izbickie (POL)
1984
S 2017-10-27 22:11:50 Tak
443.
376
RUDNIK Janina Krępa Słupska (POL)
1977
2017-10-22 14:16:27 Tak
444.
377
RUDNIK Krzysztof Krępa Słupska (POL)
1980
2017-10-23 19:15:58 Tak
445.
378
RUDNIK Tomasz MIASTKO ^^, RUN&MTB (POL)
1983
2017-10-26 19:49:52 Tak
446.
379
RUDZKI Wojciech Alior Running Team (POL)
1979
2017-10-03 20:12:06 Tak
447.
380
RUDZKI Zbigniew Słupsk (POL)
1954
S 2017-10-03 22:19:35 Tak
448.
381
RUSZCZYŃSKI Łukasz Węzeł Łączności Słupsk (POL)
1984
S 2017-10-27 22:52:22 Tak
449.
382
RUTECKA Sylwia TUPOT Ustka (POL)
1982
2017-10-09 11:08:17 Tak
450.
383
RUTKOWSKA Joanna GKS Kaszubi Luzino (POL)
1976
2017-10-30 15:15:24 Tak
451.
384
RUTKOWSKA Jolanta Słupsk (POL)
1971
S 2017-10-28 14:55:38 Tak
452.
385
RYBA Paweł Grabno (POL)
1973
2017-09-09 10:47:39 Tak
453.
386
RYCHLIŃSKI Damian Słupsk (POL)
1983
S 2017-09-11 12:38:52 Tak
454.
387
RYGIELSKI Arkadiusz MKS Święc Sławno (POL)
1988
2017-10-12 11:02:31 Tak
455.
388
RZĄDKOWSKI Hubert Ustka (POL)
1970
2017-10-08 11:03:23 Tak
456.
389
RZĄDKOWSKI Maria Ustka (POL)
1975
2017-10-08 11:00:29 Tak
457.
RZEPECKA Anna CIECHANÓW (POL)
1975
2017-10-31 12:48:36  
458.
390
SADOSKI Tomasz niezrzeszony (POL)
1986
2017-10-29 10:18:26 Tak
459.
392
SAŁABON Grzegorz Lębork (POL)
1966
2017-10-20 10:46:52 Tak
460.
393
SAŁACH Krzysztof W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA (POL)
1979
S 2017-09-17 13:54:03 Tak
461.
394
SAŁAJ Angelika Słupsk (POL)
1987
2017-10-16 10:48:48 Tak
462.
391
SALAMONIK PIOTR Słupsk (POL)
1966
S 2017-10-30 19:35:19 Tak
463.
395
SCHURER Ingo ORANIENBURG (DEU)
1980
2017-11-03 08:23:28 Tak
464.
396
SIDOR Mariusz Słupsk (POL)
1984
S 2017-09-24 20:42:19 Tak
465.
397
SIENKIEWICZ Daniel Gdańsk (POL)
1992
2017-10-27 21:44:50 Tak
466.
398
SIKORA Sebastian Słupsk (POL)
1980
2017-10-20 11:10:42 Tak
467.
399
SIKORSKA Grazyna Bobolice (POL)
1961
2017-10-12 19:00:50 Tak
468.
400
SIKORSKA Katarzyna Słupsk (POL)
1973
S 2017-10-26 22:57:12 Tak
469.
401
SIKORSKI Witold KB RUN 42 (POL)
1961
2017-10-03 11:15:24 Tak
470.
402
SIUPIK-WINISZEWSKA Małgorzata winiszewski.com (POL)
1982
S 2017-10-20 12:07:39 Tak
471.
SKĘPIEC Adam Słupsk (POL)
1978
S 2017-08-24 07:24:04  
472.
403
SKIBIŃSKI Rafał Słupsk (POL)
1975
S 2017-10-15 18:05:58 Tak
473.
404
SKIERKA Grzegorz MKS Święc Sławno (POL)
1984
2017-09-20 20:19:11 Tak
474.
405
SKOMOROWSKI Michał Morpol Racing Team (POL)
1985
2017-09-15 10:12:32 Tak
475.
406
SKORUPSKA Anna STOPA Słupsk (POL)
1977
S 2017-08-21 15:20:01 Tak
476.
407
SKORUPSKI Robert STOPA Słupsk (POL)
1978
S 2017-08-21 13:55:25 Tak
477.
408
SKWAREK Monika Słupsk (POL)
1987
S 2017-10-01 21:19:45 Tak
478.
409
SŁODZIŃSKI Gabriel Jezierzyce (POL)
1990
2017-10-07 21:48:28 Tak
479.
410
SŁOMSKI Zenon KORZYBSKIE REKINY (POL)
1946
2017-10-12 09:40:34 Tak
480.
411
SMOLIŃSKI Krzysztof Głobino (POL)
1978
2017-10-05 21:42:04 Tak
481.
412
SOBCZYK Damian KB Bryza Postomino (POL)
1990
2017-10-06 13:12:35 Tak
482.
413
SOBOLEWSKI Tomasz Strzelino (POL)
1979
2017-10-12 15:17:32 Tak
483.
414
SOBOŃ Wojciech Old Punks Słupsk (POL)
1964
S 2017-09-14 20:54:46 Tak
484.
415
SOKOŁOWSKA Alicja Night Runners Słupsk/ Masters Słupsk (POL)
1985
S 2017-10-30 19:01:55 Tak
485.
416
SOKOŁOWSKI Ryszard LKS FENIX Słupsk (POL)
1987
S 2017-10-06 22:02:36 Tak
486.
SOMINKA Marcin Słupsk (POL)
1990
S 2017-10-11 15:13:58  
487.
417
SPALIK MARIUSZ MTS Hamer Miastko (POL)
1972
2017-10-26 21:50:57 Tak
488.
418
STANIASZEK Buogusław TUPOT Ustka (POL)
1952
2017-10-01 06:48:32 Tak
489.
419
STANIASZEK Elżbieta Głobino (POL)
1981
2017-10-11 09:11:48 Tak
490.
420
STANIASZEK Romuald Głobino (POL)
1978
2017-10-05 10:17:21 Tak
491.
STANULEWICZ Anita W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA (POL)
1974
2017-09-11 12:37:56  
492.
421
STANULEWICZ Marcin W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA (POL)
1975
2017-09-11 12:14:24 Tak
493.
422
STASIAK Przemysław GŁÓWCZYCE (POL)
1991
2017-10-03 11:51:23 Tak
494.
STASZCZUK Ewelina Słupsk (POL)
1986
S 2017-10-25 18:43:45  
495.
423
STAWICKI Marek OSP Smołdzino (POL)
1970
2017-10-08 22:10:52 Tak
496.
424
STEC Jakub Słupsk (POL)
1984
2017-10-30 20:52:57 Tak
497.
425
STENCEL Grzegorz AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO (POL)
1970
2017-10-09 09:43:05 Tak
498.
426
STENCEL Katarzyna AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO (POL)
1972
2017-10-09 09:49:48 Tak
499.
STĘPIEŃ Rysard Słupsk (POL)
1959
S 2017-10-17 15:48:50  
500.
427
STĘPNIEWSKI Marcin Markos Running Team (POL)
1971
2017-10-07 21:19:07 Tak
501.
428
STEREŃCZAK Jolanta Słupsk (POL)
1975
S 2017-10-02 21:20:16 Tak
502.
429
STOKES Erick Słupsk (USA)
1981
2017-11-01 10:35:44 Tak
503.
STOPA Marcin OSP Karsino (POL)
1981
2017-10-20 12:44:38  
504.
430
STRĄK Aleksandra Słupsk (POL)
1998
2017-10-30 23:18:20 Tak
505.
431
STROBECK Kyle Słupsk (USA)
1971
S 2017-11-02 09:53:07 Tak
506.
432
STRUŚ Artur KB Bryza Postomino (POL)
1964
2017-10-06 13:08:33 Tak
507.
433
STRYJEWSKI Rafał Sławno (POL)
1989
2017-10-04 18:33:19 Tak
508.
434
STRZELECKA-DRAGUN Halina IKS Zryw Słupsk (POL)
1955
S 2017-08-22 07:08:14 Tak
509.
435
STRZELECKI Bogdan Słupsk (POL)
1951
S 2017-08-22 07:05:37 Tak
510.
436
STRZELECKI Zbigniew KORZYBSKIE REKINY (POL)
1956
2017-08-22 13:27:34 Tak
511.
437
STUCKI Marcin Słupsk (POL)
1977
S 2017-09-25 17:51:54 Tak
512.
438
SURLAS Paweł Kraków (POL)
1998
2017-10-03 19:25:32 Tak
513.
SUROWIEC Mariusz Ustka (POL)
1982
2017-09-12 16:26:24  
514.
SYSKI Aleksander Słupsk (POL)
1987
S 2017-10-22 20:53:11  
515.
439
SZABAT Daria Decathlon Słupsk (POL)
1992
S 2017-10-21 16:32:16 Tak
516.
440
SZABAT Milena Decathlon Słupsk (POL)
1995
S 2017-10-31 22:17:59 Tak
517.
SZAFRANIEC- JĘCEK Iwona Krępa Słupska (POL)
1987
2017-10-11 11:23:29  
518.
441
SZCZEBLEWSKI Józef Koszalin (POL)
1953
2017-10-19 19:34:20 Tak
519.
442
SZCZEPANIAK Jacek korzybskie rekinyKępice (POL)
1967
2017-08-25 19:11:48 Tak
520.
SZCZERBA Mariusz Słupsk (POL)
1989
S 2017-10-24 15:58:54  
521.
443
SZEWCZUK Andrzej STOPA Słupsk (POL)
1953
S 2017-08-21 18:57:23 Tak
522.
444
SZEWCZUK Piotr Słupsk (POL)
1989
S 2017-10-10 15:52:43 Tak
523.
SZEWCZYK Aleksandra FOTON (POL)
1989
S 2017-08-28 16:41:21  
524.
445
SZKOŁUDA Miłosz Decathlon Koszalin (POL)
1994
2017-10-25 10:34:59 Tak
525.
446
SZKUDLAREK Zbigniew TUPOT Ustka (POL)
1953
2017-10-15 11:19:22 Tak
526.
SZMIGIERO Arkadiusz W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA (POL)
1974
S 2017-08-26 14:50:45  
527.
SZMIGIERO Sebastian W.P.K SŁOÑ TEAM (POL)
1977
S 2017-09-19 17:25:57  
528.
447
SZOŁTYSIK Agnieszka Ustka (POL)
1981
2017-08-21 23:34:00 Tak
529.
448
SZOPIŃSKI Tomasz KB Bryza Postomino (POL)
1983
2017-09-30 23:04:25 Tak
530.
449
SZPITER Tomasz OLAWS ZŁOTORYJA (POL)
1969
2017-10-16 23:23:48 Tak
531.
450
SZREMSKI Marek KM PSP Słupsk JRG nr 2 (POL)
1970
2017-10-15 22:12:43 Tak
532.
451
SZTANDERA Kacper Słupsk (POL)
1998
2017-10-31 08:27:11 Tak
533.
452
SZUDOBAJ Hanna BBL (POL)
1967
S 2017-10-13 22:42:41 Tak
534.
SZUMSKA Monika Słupsk (POL)
1980
S 2017-09-19 20:34:33  
535.
SZUMSKI Patryk Słupsk (POL)
2004
S 2017-09-19 20:37:07  
536.
453
SZURGOCIŃSKI Paweł Słupsk (POL)
1990
S 2017-10-30 04:57:49 Tak
537.
454
SZWARC Rafał CORSIVA YACHTING (POL)
1985
2017-10-23 07:36:23 Tak
538.
455
SZWEDA Ewelina Sianowo (POL)
1993
2017-10-15 16:32:30 Tak
539.
456
SZYC Krystyna MIASTKO (POL)
1964
2017-10-04 20:52:25 Tak
540.
457
SZYMAŃSKI Mateusz MIASTKO (POL)
1986
2017-08-21 14:58:53 Tak
541.
458
SZYMAŃSKI Tomasz Słupsk (POL)
1972
S 2017-10-30 22:22:55 Tak
542.
459
SZYPOSZYŃSKI Mikołaj Słupsk (POL)
2000
S 2017-10-31 18:02:53 Tak
543.
460
ŚLEFARSKI Andrzej STOPA Słupsk (POL)
1974
S 2017-10-16 08:49:10 Tak
544.
461
ŚWIĄTEK Szymon Słupsk (POL)
1977
S 2017-10-28 18:40:30 Tak
545.
462
ŚWIDZIŃSKA Katarzyna Kobylnica (POL)
1962
2017-11-02 13:56:28 Tak
546.
463
ŚWIDZIŃSKI Piotr Kobylnica (POL)
1961
2017-11-02 13:54:34 Tak
547.
464
TELESIEWICZ HENRYK OLSZEWSKI I SYNOWIE (POL)
1947
2017-10-21 13:47:42 Tak
548.
TEREFENKO Joanna LKS Jantar Ustka (POL)
1993
2017-10-09 12:44:45  
549.
TŁUCHOWSKI Jan STOPA Słupsk (POL)
1964
S 2017-08-21 17:04:23  
550.
465
TOŁEK Jarosław Słupsk (POL)
1973
S 2017-10-16 19:39:47 Tak
551.
466
TOPOLIŃSKI Ireneusz KB Bryza Postomino (POL)
1979
2017-10-16 15:27:28 Tak
552.
TREDER Paweł Audiołąka Team (POL)
1990
2017-10-24 21:42:22  
553.
467
TRUSIAK Agnieszka Słupsk (POL)
1979
S 2017-09-10 16:07:12 Tak
554.
468
TRUSIAK Mateusz Słupsk (POL)
2001
S 2017-10-29 18:01:40 Tak
555.
469
TURCZYN Tomasz "Dziennik Sławieński" - Sławno (POL)
1977
2017-10-05 21:09:40 Tak
556.
470
TUROWSKA Agata Decathlon Słupsk (POL)
1996
2017-11-01 13:12:49 Tak
557.
TUROWSKA Katarzyna Ustka (POL)
1963
2017-10-22 21:01:26  
558.
471
TUROWSKI Michał Decathlon Słupsk (POL)
1992
2017-10-21 16:23:14 Tak
559.
472
TUROWSKI Wojciech Ustka (POL)
1967
2017-10-22 20:58:18 Tak
560.
473
TURSKA Paulina Słupsk (POL)
1987
S 2017-10-19 09:37:45 Tak
561.
474
TWITCHETT Iain Słupsk (POL)
1971
S 2017-08-21 21:45:58 Tak
562.
475
TYBORCZYK-KARGUL Aneta Night Runners Słupsk (POL)
1982
S 2017-08-22 16:30:58 Tak
563.
476
TYSZKA Michał Night Runners Słupsk (POL)
1978
S 2017-10-28 20:30:43 Tak
564.
477
URZĘDOWSKI Przemysław Siemirowice (POL)
1987
2017-10-31 18:10:11 Tak
565.
478
WACHHOLZ Beata KB Bryza Postomino (POL)
1970
2017-09-15 07:42:26 Tak
566.
479
WALIŃSKA Agnieszka Słupsk (POL)
1973
S 2017-10-13 21:19:43 Tak
567.
482
WĄSICKA Wiktoria AML SŁUPSK (POL)
2005
S 2017-08-22 16:24:37 Tak
568.
483
WĄSICKI Jacek STOPA Słupsk (POL)
1973
S 2017-08-22 16:22:59 Tak
569.
WĄSICKI SEBASTIAN Ambitious Runners Team (POL)
1988
2017-10-23 16:55:15  
570.
480
WASYLKO Wojciech PROPACTA Running Team (POL)
1989
S 2017-08-21 18:02:34 Tak
571.
481
WAWRZYNIAK Anna Słupsk (POL)
1977
2017-10-20 15:20:29 Tak
572.
WEGNER Aneta Ustka (POL)
1980
2017-08-22 21:52:22  
573.
484
WEGNER Przemysław Ustka (POL)
1978
2017-10-17 15:44:24 Tak
574.
491
WĘGRZYN- KUCHAREK Joanna małgosia Słupsk (POL)
1976
S 2017-10-04 23:16:50 Tak
575.
485
WENCŁAWSKI Michał AragorTeam/Night Runners Słupsk (POL)
1993
S 2017-09-26 15:51:36 Tak
576.
486
WERBIŃSKI Waldemar Słupsk (POL)
1960
S 2017-10-11 13:58:19 Tak
577.
487
WERENC Remigiusz Słupsk (POL)
1986
S 2017-10-27 20:31:05 Tak
578.
488
WERNER Katarzyna Słupsk (POL)
1988
S 2017-10-06 17:09:05 Tak
579.
489
WERNER KRZYSZTOF CORSIVA YACHTING (POL)
1976
2017-09-05 18:47:41 Tak
580.
490
WERRA Krzysztof Słupsk (POL)
1969
S 2017-10-12 06:06:44 Tak
581.
492
WĘSIERSKA-MUŁYK Marzena NIGHT RUNNERS SŁUPSK (POL)
1985
S 2017-10-18 22:00:12 Tak
582.
493
WIATRZYK Krzysztof Darłowo (POL)
1970
2017-10-10 19:22:43 Tak
583.
494
WIECZOREK Alan AML Słupsk (POL)
2000
S 2017-10-26 16:31:48 Tak
584.
WIECZOREK Jacek Slawno (POL)
1979
2017-10-19 03:16:12  
585.
WIECZOREK Monika Słupsk (POL)
1988
S 2017-10-11 21:03:00  
586.
495
WIELGAT Łukasz KB Bryza Postomino (POL)
1986
2017-09-17 21:56:04 Tak
587.
WIELIKDZIEŃ Aleksandra Decathlon Słupsk (POL)
1997
S 2017-10-21 16:28:02  
588.
496
WILCZYŃSKI Piotr Jezierzyce (POL)
1980
2017-10-01 12:32:10 Tak
589.
497
WILMONT Krzysztof Decathlon Słupsk (POL)
1987
S 2017-10-21 16:25:26 Tak
590.
498
WILUSZ Krzysztof Słupsk (POL)
1981
S 2017-10-14 10:37:31 Tak
591.
499
WINISZEWSKI Karol winiszewski.com (POL)
1983
S 2017-10-20 12:04:57 Tak
592.
500
WIRKUS Małgorzata Słupsk (POL)
1993
S 2017-10-24 17:04:22 Tak
593.
501
WIRKUS Rafał Bytów (POL)
1980
2017-10-25 21:19:24 Tak
594.
502
WISNIEWSKI Mieczysław STOPA Słupsk (POL)
1954
S 2017-10-27 21:16:20 Tak
595.
503
WIŚNIEWSKI Radosław Słupsk (POL)
1975
S 2017-10-23 14:59:56 Tak
596.
WITKA Grażyna Pocancerowani- biegnę odczarować raka (POL)
1967
2017-10-01 21:31:16  
597.
WITKA Piotr Pocancerowani- biegnę odczarować raka (POL)
1965
2017-10-01 21:35:54  
598.
504
WITKIEWICZ Eryk Białogard (POL)
1976
2017-10-16 19:56:34 Tak
599.
505
WITKIEWICZ Magda kb 10 Białogard (POL)
1978
2017-10-16 20:01:14 Tak
600.
506
WŁODARCZYK Marta STOPA Słupsk (POL)
1984
S 2017-10-19 21:03:19 Tak
601.
512
WÓDCZAK Katarzyna KB Bryza Postomino (POL)
1993
2017-10-03 17:29:52 Tak
602.
513
WÓJCIK Agnieszka Trucht Tarchomin Team, Rajszew (POL)
1982
2017-10-22 17:21:30 Tak
603.
514
WÓJCIK Damian RUNNERSWALDE DARŁOWO (POL)
1970
2017-10-31 22:14:27 Tak
604.
507
WOJDASIEWICZ Tadeusz Korzybskie Rekiny~Rowerzysta/Biegacz/Turysta:-P (POL)
1986
2017-09-30 19:06:02 Tak
605.
508
WOJTAN Małgorzata Obłęże (POL)
1986
2017-10-13 09:51:23 Tak
606.
509
WOJTECKA Beata Słupsk (POL)
1968
S 2017-10-29 10:19:04 Tak
607.
510
WOŁOCH Mateusz Markos Running Team (POL)
1988
2017-10-30 09:01:20 Tak
608.
511
WOŹNIAK Monika Siemianice (POL)
1980
2017-10-31 08:25:40 Tak
609.
515
WRÓBLEWSKI Mateusz KORZYBSKIE REKINY (POL)
1994
2017-10-10 23:06:39 Tak
610.
516
WRZACHOL Piotr Ustka (POL)
1996
2017-10-23 07:51:53 Tak
611.
517
WYBRANIEC Karolina Audiołąka Team (POL)
1989
S 2017-08-22 07:34:11 Tak
612.
518
WYSZOMIRSKI Marek Słupsk (POL)
1985
S 2017-10-16 22:46:00 Tak
613.
519
ZABIELSKI Sebastian STOPA Słupsk (POL)
1980
S 2017-08-21 14:42:34 Tak
614.
520
ZAGRODZKI Ireneusz TUPOT Ustka (POL)
1956
2017-10-09 09:52:55 Tak
615.
ZAJKO Michał Słupsk (POL)
1987
S 2017-10-13 23:42:12  
616.
521
ZALEWSKI Grzegorz Grzesław Igmar team Ustka (POL)
1982
2017-08-22 22:28:00 Tak
617.
522
ZARZYCKI Dariusz Ustka (POL)
1979
2017-10-03 20:12:55 Tak
618.
523
ZARZYCKI Leszek Gałęzinowo (POL)
1956
2017-10-25 07:02:50 Tak
619.
524
ZAWADA Piotr Słupsk (POL)
1967
S 2017-11-01 12:59:21 Tak
620.
525
ZAWIEROWSKA Ewelina Grzesław Igmar team Ustka (POL)
1985
2017-10-01 07:34:17 Tak
621.
526
ZAWIEROWSKI Michał Ustka (POL)
1983
2017-10-27 12:46:14 Tak
622.
ZBLEWSKI Patryk Night Runners Słupsk (POL)
1984
S 2017-09-14 19:49:51  
623.
527
ZDUŃCZYK Joanna Krępa Słupska (POL)
1976
2017-10-21 08:01:43 Tak
624.
528
ZDUŃCZYK TOMASZ STOPA Słupsk (POL)
1976
2017-10-21 07:50:55 Tak
625.
529
ZDUŃSKA Agnieszka C-L Sp. z o.o. (POL)
1976
S 2017-11-01 21:33:52 Tak
626.
530
ZGANIACZ Andrzej STOPA Słupsk (POL)
1978
2017-10-23 17:56:43 Tak
627.
532
ZIELIŃSKA Danuta Ustka (POL)
1980
2017-09-03 00:11:24 Tak
628.
531
ZIELINSKA Marzena Słupsk (POL)
1972
S 2017-10-30 21:23:41 Tak
629.
533
ZIELONKA Ryszard SURSUM Lębork (POL)
1962
2017-10-18 14:19:01 Tak
630.
537
ŻUKOWSKA Julia AML SŁUPSK (POL)
2003
2017-09-17 13:13:33 Tak
631.
534
ZWIRDOWSKI Andrzej MIASTKO ŻWIRSON&RUNNER (POL)
1986
2017-10-26 19:49:49 Tak
632.
535
ZYGOWSKA Paulina Słupsk (POL)
1980
S 2017-10-20 16:06:18 Tak
633.
ŻARNA Patryk Night Runners Słupsk (POL)
1979
S 2017-08-22 21:53:05  
634.
536
ŻUKOWICZ Sylwia Dębnica Kaszubska (POL)
1993
2017-11-07 09:06:24 Tak
635.
540
ŻYŁA Robert Słupsk (POL)
1977
S 2017-10-31 16:11:50 Tak
636.
538
ŻYLICZ Paweł STOPA Słupsk (POL)
1993
S 2017-08-26 10:22:57 Tak
637.
539
ŻYLIŃSKI Jacek CKB Słupsk (POL)
1976
S 2017-10-25 16:55:45 Tak
Klasyfikacje
S Słupszczanie/Słupszczanki
K Drużynowe Mistrzostwa Firm Kompozytowych
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.20270800590515 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl