Panel administracyjny
PL | EN
PolskaMan Triathlon Wolsztyn 2018

WOLSZTYN, 19.08.2018

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2018-04-17 21:49:06



dystans sprint (0.75/20/5) | Zgłoszonych: 20 | Opłaconych: 12
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
BARTKOWIAK DAWID BIURO RACHUNKOWE TRADEMARK D.B. PIŁA (POL)
1974
2017-12-28 11:06:56 Tak
2.
FIJAŁKOWSKI Robert Wolsztyńska Akademia Biegowa (POL)
1970
2017-09-13 11:15:00  
3.
GŁADYSZ Dariusz Częstochowa (POL)
1969
2017-10-22 18:57:41  
4.
IZAJKO Patryk Poznań (POL)
1985
2017-09-24 18:41:39  
5.
JABŁOŃSKI PIOTR Świebodzin (POL)
1982
2018-03-25 23:08:17 Tak
6.
JANKUN Wojciech Nowy Tomyśl (POL)
1981
2017-12-31 12:02:16  
7.
JĘCZMIONKA Andrzej Wolsztyn (POL)
1952
2018-02-12 20:15:49  
8.
JUSZCZYŃSKI Robert Wrocław (POL)
1996
2017-09-23 13:20:42  
9.
KASIŃSKI Artur Zbąszyń (POL)
1973
2018-02-23 13:16:49 Tak
10.
KOSMALA Mateusz Sąsiedzka Wataha Kamień (POL)
1983
2017-11-26 11:34:55 Tak
11.
KOT Paweł Łosie w kosmosie (POL)
1995
2017-12-28 14:15:39 Tak
12.
KOZŁOWSKA Patrycja Łosie w kosmosie (POL)
1995
2017-12-28 14:30:59 Tak
13.
KOZŁOWSKI Krzysztof Kościan (POL)
1977
2017-09-22 19:36:57 Tak
14.
KRYSIŃSKA Aleksandra Łosie w kosmosie (POL)
1995
2017-12-28 17:37:01 Tak
15.
KULKA Łukasz Sąsiedzka Watacha Kamień (POL)
1985
2017-11-25 21:51:05 Tak
16.
ŁAZOWSKI Adrian SKS Oborniki (POL)
1990
2017-12-29 19:39:45 Tak
17.
MAŁKO Mirosław NOSiR Namysłów/Triada Namysłów (POL)
1971
2017-10-26 17:24:11  
18.
MROCZKOWSKI Krystian EDI TEAM ZGORZELEC (POL)
1974
2017-09-25 14:11:19  
19.
PIECHOCKI Mateusz Karpicko (POL)
1997
2018-02-28 18:43:16 Tak
20.
SOBOTA Krzysztof SKS Oborniki (POL)
2000
2018-03-13 09:05:48 Tak


dystans krótki (1.5/40/10) | Zgłoszonych: 56 | Opłaconych: 41
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
ADAMCZAK Daniel Wolsztyn (POL)
1982
2018-01-17 09:40:31 Tak
2.
BIELAWSKA Justyna RAGABA MEBLE TEAM (POL)
1980
2018-02-01 21:49:38 Tak
3.
BRUKWIŃSKA Marta TGV Club (POL)
1990
2017-12-30 17:38:39 Tak
4.
CEGLAREK Łukasz Żędowice (POL)
1991
2017-10-24 11:11:04 Tak
5.
DWORNICZAK Tomasz Poznań (POL)
1986
2017-11-20 12:27:32 Tak
6.
FRĄK Mirosław Lublin (POL)
1969
2017-12-30 13:34:08  
7.
GRUH Andrzej Bobrzany (POL)
1950
2017-12-15 08:44:58 Tak
8.
GRZEGOROWSKI Beata Leszno (POL)
1977
2018-02-28 22:04:21  
9.
HERBOWSKI Piotr Szamotuły (POL)
1976
2018-03-25 19:45:12 Tak
10.
IMIANOWSKI Eryk Klub Sportowy Kasztelanka (POL)
2001
2017-12-27 14:17:57 Tak
11.
IMIANOWSKI Konrad Klub Sportowy kasztelanka (POL)
2000
2017-09-29 21:44:10 Tak
12.
JACKOWIAK Piotr SurowyProjekt (POL)
1986
2017-09-23 13:55:21  
13.
JĘDRZEJEWSKI Jakub Wrocław (POL)
1987
2018-03-26 21:52:11  
14.
KAFARSKA Urszula FTI Racing Team (POL)
1993
2018-01-18 12:30:15 Tak
15.
KASPEROWICZ Dariusz SZCZECIN (POL)
1975
2017-12-08 19:52:09 Tak
16.
KAWCZYŃSKI Marek Śrem (POL)
1987
2018-01-05 23:34:30 Tak
17.
KOŁTUNOWICZ Paweł HS24 - Wrocław (POL)
1983
2017-12-30 18:29:29 Tak
18.
KOŁUDZKI Piotr Rysie Łódź (POL)
1982
2017-09-30 19:56:00  
19.
KOMINIAREK Jakub Gniezno (POL)
1986
2017-12-31 11:16:23 Tak
20.
KOTLARSKA Agnieszka Chwalim (POL)
1975
2018-01-01 20:14:47  
21.
KOWALSKI KAZIMIERZ Sekcja TRI Akademia Wojsk Lądowych (POL)
1961
2018-04-11 21:38:13  
22.
LEMAŃSKI Piotr WROCŁAW (POL)
1985
2017-12-29 18:39:07 Tak
23.
LUBARSKI Marcin 3MM Racing Academy (POL)
1984
2017-12-23 11:02:50 Tak
24.
LUBIK Jarosław Sieraków (POL)
1988
2018-02-02 13:35:11  
25.
MALAMIS Karolina Wrocław (POL)
1985
2018-01-12 15:51:03  
26.
MARCZEWSKI BARTOSZ Tri Mission (POL)
1983
2018-01-12 15:16:17 Tak
27.
MATKOWSKA Agnieszka Poznań (POL)
1988
2017-12-31 11:41:29 Tak
28.
MIELNICKI Wojciech Tri Mission (POL)
1978
2018-02-03 21:49:16 Tak
29.
MYŚKOW Elżbieta Tri Mission (POL)
1976
2018-03-24 11:53:41 Tak
30.
MYŚKOW LESZEK Tri Mission (POL)
1976
2018-03-24 11:50:13 Tak
31.
NOGAJ Jacek Lusowo (POL)
1969
2018-04-01 18:44:09 Tak
32.
NOWAK Dariusz Wolsztyn (POL)
1982
2018-03-14 11:50:23 Tak
33.
NOWICKI Cezary Niemaleko (POL)
1976
2017-09-22 14:36:32 Tak
34.
NOWICKI Emil Jezierzyce Kościelne (POL)
1988
2017-11-12 15:47:41 Tak
35.
OCIESIELSKA IZABELA Łódź (POL)
1970
2017-09-25 13:29:51 Tak
36.
PASTUSZKA Łukasz legnica (POL)
1982
2017-12-18 12:19:21 Tak
37.
PIECZYŃSKI Bartłomiej MaxElektro (POL)
1984
2017-12-31 18:59:44 Tak
38.
PIETRUSIŃSKI Robert Łódź (POL)
1962
2017-09-25 13:23:22 Tak
39.
PILC Maciej Dres i Laczki (POL)
1979
2018-03-28 15:01:19 Tak
40.
PTAK-WYRWA Joanna Wolsztyn (POL)
1977
2018-01-06 13:48:40  
41.
RADLIŃSKI Łukasz BRACIAKTRANS TRI TEAM (POL)
1976
2017-09-24 20:12:02 Tak
42.
ROZKRUT Paweł Niezrzeszony (POL)
1974
2017-10-03 22:04:49  
43.
SIDOR Adam niezrzeszony (POL)
1972
2018-02-25 22:33:28 Tak
44.
SKORUPIŃSKI Marek REAL LESZNO (POL)
1976
2017-12-27 09:15:01 Tak
45.
SNELA-DALESZYŃSKA Sabrina szczecin (POL)
1980
2018-04-09 09:18:39  
46.
SOBOLEWSKI Krzysztof KM Sport IRT Zielona Góra (POL)
1974
2017-12-14 14:15:06 Tak
47.
STAWIAK Paweł Soczek Team (POL)
1987
2017-10-19 11:25:52 Tak
48.
SZALACHA Jędrzej CSWP Triathlon Team (POL)
1979
2017-12-31 10:32:54 Tak
49.
SZAŁANKIEWICZ Rafał Tri Mission (POL)
1989
2018-01-07 16:28:56 Tak
50.
SZCZEPAŃSKI Rafał M4plus (POL)
1974
2017-11-16 08:45:32 Tak
51.
SZCZESNY Andrzej Hamburg (DEU)
1954
2018-02-09 10:19:54 Tak
52.
SZOTA Robert SMT Szczecin (POL)
1988
2017-12-04 14:37:14 Tak
53.
TRUDZIŃSKI Norbert NEOSPORT.PL Pogoń TRI Świebodzin (POL)
1974
2017-09-25 15:20:55  
54.
WIELGUS Mariusz Velocity (POL)
1991
2017-11-14 09:45:24  
55.
WOJTASZYK Szymon Borzęciczki (POL)
1983
2018-01-23 21:37:47 Tak
56.
WYRWA Marcin Wolsztyn (POL)
1976
2018-01-06 13:41:40  


dystans średni (1.9/90/21.1) | Zgłoszonych: 86 | Opłaconych: 57
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
ADAMCZYK Maciej SKS Oborniki / FTI RACING TEAM (POL)
1981
2017-12-28 14:13:02 Tak
2.
ANDRZEJEWSKI Bartosz GRA-COM Centrum Rowerowe Murowana Goślina (POL)
1985
2017-12-11 19:17:29 Tak
3.
BASZKO Damian Poznań (POL)
1970
2017-09-28 19:37:40 Tak
4.
BIELAWSKA Justyna RAGABA MEBLE TEAM (POL)
1980
2018-04-14 19:39:42  
5.
BIELAWSKI Damian RAGABA MEBLE TEAM (POL)
1980
2018-02-01 21:42:41 Tak
6.
BIENIECKI Jacek Biniols Team (POL)
1965
2017-09-29 13:34:48 Tak
7.
BOCHEŃSKI Maciej FTI TRI Racing Team/endoholics (POL)
1980
2017-12-30 15:49:58 Tak
8.
BOROWCZAK Leszek TEAM BOROWCZAK (POL)
1975
2018-04-17 21:49:06  
9.
BOROWIAK Mariusz Jary (POL)
1976
2017-10-04 08:44:05  
10.
BOSSOG Marcel Triathlon Potsdam e.V (DEU)
1976
2017-12-04 00:23:42 Tak
11.
BUKOWSKI Arkadiusz SKS Oborniki (POL)
1976
2017-12-30 20:16:17 Tak
12.
DUBIEC Bogdan MMS TAEM TRIATHLON (POL)
1968
2017-12-22 15:41:13 Tak
13.
DULEBA Marzanna Wrocław (POL)
1977
2018-03-31 15:38:51  
14.
GARCZAREK Tomasz Kościan (POL)
1972
2017-12-30 15:07:47 Tak
15.
GÓRNICKI Łukasz MMS TAEM TRIATHLON (POL)
1976
2017-12-14 10:09:19 Tak
16.
HEPNER Tomasz Chodzież (POL)
1988
2018-03-19 22:24:54 Tak
17.
HOŁUBOWICZ Grzegorz Gorzów Wielkopolski (POL)
1980
2017-09-27 14:43:45 Tak
18.
JABŁOŃSKI Oskar BS-TRI TEAM Wolsztyn (POL)
1995
2017-09-21 15:50:51 Tak
19.
JĘDRZEJCZAK Marcin Velocity/K.S Tęcza (POL)
1991
2018-01-09 11:51:32  
20.
JELONEK Łukasz Wrocław (POL)
1983
2018-01-13 13:44:51  
21.
JEZIÓŁKOWSKI Jakub Gira Się Kręci (POL)
1983
2017-12-18 16:55:41 Tak
22.
KACZMAREK Marcin SMT Szczecin (POL)
1988
2017-12-25 21:01:36 Tak
23.
KASZUBOWSKI Patryk Agroturystyka Danielówka (POL)
1978
2018-02-28 23:33:58 Tak
24.
KATHRIN Liebmann Triathlon Potsdam e.V (POL)
1962
2018-02-18 09:41:57 Tak
25.
KIJAK Ireneusz AlleSport (POL)
1985
2017-12-27 12:09:08 Tak
26.
KLĘKA Beata Bełchatów (POL)
1974
2018-03-31 17:51:14  
27.
KLĘKA Marcin Lskk Bełchatów (POL)
1977
2018-03-31 17:53:23  
28.
KOGUT BARTŁOMIEJ Tri Mission (POL)
1981
2017-12-17 16:46:59 Tak
29.
KOPACZ Grzegorz www.sportstuff.com.pl (POL)
1985
2017-12-06 20:53:32  
30.
KOSICKI Tomasz GKS Tarnovia (POL)
1989
2018-03-31 15:05:54  
31.
KOTLARSKI Andrzej Siedlec (POL)
1979
2017-12-31 19:53:50 Tak
32.
KRAKOWIAK Grzegorz Granowo (POL)
1977
2017-09-27 19:37:56 Tak
33.
KUCAB Grzegorz TELEMOND-HOLDING (POL)
1980
2017-09-25 22:02:16 Tak
34.
KUSIK Zbigniew GIRA SIĘ KRĘCI Poznań (POL)
1982
2017-12-29 13:44:10  
35.
KWAŚNIK Krzysztof Niechlów (POL)
1985
2017-12-30 15:49:09 Tak
36.
KWIECIŃSKI Krzysztof SMT Szczecin (POL)
1984
2017-11-27 23:10:29 Tak
37.
LACZYNSKA Malwina Warszawa (POL)
1987
2018-01-23 18:05:56  
38.
ŁAWNICZAK Dominik Nottingham (POL)
1978
2017-11-02 20:28:50 Tak
39.
LEOPOLD Marcin Zgrupka Team Komorniki (POL)
1976
2017-12-22 11:04:01 Tak
40.
LICHACZ Ania Smolec (POL)
1981
2017-12-16 17:37:34 Tak
41.
LICHACZ Miłosz Smolec (POL)
1983
2017-11-07 08:44:44 Tak
42.
LIS Rafał Triathlon Club Wrocław (POL)
1974
2017-10-01 10:57:12 Tak
43.
ŁUKOWSKI Dariusz Gmina Strzelce Opolskie (POL)
1964
2017-09-12 07:50:55 Tak
44.
MACHYŃSKI Marcin Poznań (POL)
1980
2017-10-23 21:47:16  
45.
MACKIEWICZ Katarzyna Ultra Diabły Team Lubrza (POL)
1976
2017-12-06 11:25:24  
46.
MAJCHRZAK Michał TGV Club (POL)
1985
2017-12-30 10:31:36 Tak
47.
MAŁECKI Mateusz 111.kegel.pl (POL)
1982
2017-11-04 19:39:37 Tak
48.
MALINOWSKI Mariusz TELEMOND-HOLDING (POL)
1976
2017-09-25 20:48:14 Tak
49.
MALISZEWSKI Bolesław Zielona Góra (POL)
1979
2017-12-18 11:39:18 Tak
50.
MARTYNOWSKI Łukasz Opole (POL)
1982
2018-02-28 23:38:06  
51.
MAŚNICA-SZYMAŃSKA Joanna Wolsztyn (POL)
1976
2017-10-10 20:20:42  
52.
MICHAŁOWSKI Bartosz TGV TEAM Kościan (POL)
1980
2017-12-29 22:00:40 Tak
53.
MIERKIEWICZ Michał Środa Wlkp. (POL)
1987
2017-12-05 08:12:02 Tak
54.
MIKOŁAJCZYK Jacek Poznań (POL)
1964
2017-12-28 00:10:29 Tak
55.
MIKOŁAJCZYK Tomasz explorador (POL)
1979
2017-12-26 13:04:24 Tak
56.
MROCZKOWSKI Karol Wrocław (POL)
1990
2017-12-05 09:13:54 Tak
57.
NADOLSKA Barbara Sks Oborniki (POL)
1985
2017-12-29 09:25:20 Tak
58.
NIEWIADA Maciej explorador (POL)
1981
2017-12-27 21:19:40 Tak
59.
NOWACZYK Przemysław ADRENALINA FITNESS TEAM (POL)
1980
2017-12-28 11:34:18 Tak
60.
NOWAK Adrian Pobiedziska Racing Team (POL)
1976
2017-09-27 08:07:00 Tak
61.
OBUCHOWICZ Artur FWS Bike Team (POL)
1979
2017-12-29 10:55:15  
62.
OSTROWSKI Tomasz Włoszczowa (POL)
1988
2018-02-25 01:45:30 Tak
63.
OWSIANNIK GRZEGORZ LEGNICA (POL)
1976
2017-12-27 20:33:06 Tak
64.
PIESIK JAROSŁAW Wolsztyński Klub Biegowy (POL)
1964
2018-01-26 22:45:03 Tak
65.
POSACKI ZBIGNIEW Wołów Biega (POL)
1977
2017-11-26 23:19:03  
66.
PREIN Uwe Potsdam (DEU)
1956
2018-02-18 12:33:19  
67.
RUBIŃSKI Przemysław Człowiek Tona Trenuje Triathlona (POL)
1977
2017-12-30 17:31:29  
68.
SAŁATA ROMAN BIKE TEAM TEMMPO WAŁBRZYCH (POL)
1978
2017-11-12 13:38:04 Tak
69.
SARBAK Bartosz BS-TRI TEAM Wolsztyn (POL)
1996
2017-09-25 11:31:39  
70.
SKORUPINSKI Jarosław OPONYEXPRESS (POL)
1966
2018-02-24 21:24:53  
71.
STARZYK Łukasz GVT (POL)
1985
2017-12-29 22:47:20 Tak
72.
STEFANIAK Łukasz SZCZECIN (POL)
1978
2017-12-31 09:37:55  
73.
SZARAPANOWSKI Marcin Ultra Diabły Team Lubrza (POL)
1977
2017-12-31 18:35:29 Tak
74.
SZYPORTA Waldemar ACTIVRUN NAMYSŁÓW (POL)
1972
2017-12-31 18:11:16  
75.
ŚWIATŁOŃ-SZYDEŁKO Małgorzata Czarni Rokitki (POL)
1989
2017-11-23 12:00:26 Tak
76.
TARCZEWSKI Tomasz ZAWIERCIE (POL)
1979
2017-10-05 22:27:30  
77.
THOMAS Behrendt Team Erdinger Alkoholfrei (DEU)
1969
2017-09-25 12:10:38 Tak
78.
WALIGÓRSKI Łukasz Wolsztyński Klub Biegowy (POL)
1983
2018-04-09 14:29:42  
79.
WALIGÓRSKI Waldemar Tri Helut/Diamant Pro Sport (POL)
1979
2017-12-22 15:57:31 Tak
80.
WAŃSKI Robert Wolsztyn (POL)
1972
2018-04-08 22:09:28  
81.
WIĄCEK Karol Swarzędz (POL)
1984
2017-12-27 13:02:32 Tak
82.
WIDLARZ Sebastian Wolsztyn (POL)
1977
2017-11-19 10:39:02  
83.
WITKO-BŁASZCZYK Sebastian JAWORZYNA ŚLĄSKA (POL)
1981
2018-03-23 09:15:11 Tak
84.
WOJTKIEWICZ WIESLAW TAWERNA PAULINA (POL)
1978
2018-01-17 17:17:41  
85.
WOŹNIAK Maciej TGV TEAM Kościan (POL)
1980
2017-12-29 11:11:51 Tak
86.
ZAKRZEWSKI Adam wiry (POL)
1972
2017-12-29 07:36:21 Tak


dystans długi (3.8/180/42.195) | Zgłoszonych: 83 | Opłaconych: 67
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
BARAN JACEK CWB S.A. (POL)
1967
2017-12-03 13:26:18 Tak
2.
BIELICKI BARTOSZ Running Team Milicz (POL)
1980
2018-03-01 13:03:00  
3.
BŁASIK Krzysztof camouflage_shop (POL)
1973
2017-11-21 10:58:17 Tak
4.
BRAULIŃSKI Michał Power of Science Training Centre (POL)
1992
2017-11-30 00:43:35  
5.
BYCHOWSKI Piotr Warszawa (POL)
1979
2017-09-30 08:14:52 Tak
6.
CON Lesław Drezdenko (POL)
1965
2017-12-28 09:06:57 Tak
7.
CZAJKOWSKI Paweł BCT Team Gdynia (POL)
1981
2017-09-30 23:30:09 Tak
8.
CZAPRACKI Dominik Opalenica (POL)
1976
2017-12-28 08:29:02 Tak
9.
DAHLKE Matthias Runners Point (DEU)
1969
2017-12-31 13:49:55 Tak
10.
DANIELCZUK Dominik Doman TEAM (POL)
1984
2017-12-29 14:20:49 Tak
11.
DĘBICKI Artur Gdynia (POL)
1968
2017-12-05 11:00:40 Tak
12.
DWORNICKI Kamil Wrocław (POL)
1984
2017-10-06 14:28:06 Tak
13.
EGGLE Markus Team Erdinger Alkoholfrei (DEU)
1974
2017-12-19 15:19:40  
14.
FRITZSCHE Victoria Team Erdinger Alkoholfrei (DEU)
1988
2017-12-27 10:58:39 Tak
15.
GACKOWSKI Marcin BRACIAKTRANS TRI TEAM (POL)
1984
2017-09-24 09:31:48 Tak
16.
GLAC Stanisław KWMBLM (CZE)
1962
2018-02-21 15:51:19 Tak
17.
GŁOWACKI Arek Biała (POL)
1979
2017-10-25 15:28:15 Tak
18.
GRZEGORCZYK Tomasz Piła (POL)
1967
2017-09-29 20:59:23 Tak
19.
GUTMAN Iftach intansity factor (ISR)
1979
2017-09-25 07:27:47 Tak
20.
HAJNOS-MAŁECKA Maria Slow Motion 111 (POL)
1984
2017-10-13 21:38:43 Tak
21.
HUDYKA Sebastian legnica (POL)
1971
2017-12-03 17:09:44 Tak
22.
IDZIKOWSKI Jacek Sątopy (POL)
1982
2017-09-29 08:03:24 Tak
23.
JANKE Katarzyna Poznań (POL)
1986
2017-12-27 11:43:03 Tak
24.
JASTRZĘBSKI Wojciech K.S Tęcza (POL)
1986
2017-10-16 09:29:44 Tak
25.
JEZIÓŁKOWSKI Jakub Gira Się Kręci (POL)
1983
2017-12-18 16:26:04  
26.
KĄDZIELA Rafał AKB Lidzbark Warmiński (POL)
1975
2017-12-28 22:32:50 Tak
27.
KAŹMIERSKI Michał Lusówko (POL)
1978
2018-01-03 12:36:12 Tak
28.
KLIMEK Antoni Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN (POL)
1985
2017-12-22 15:00:16 Tak
29.
KOCIUBA Przemysław TTSzczecin (POL)
1989
2017-11-07 21:22:35 Tak
30.
KORZENIOWSKI Mirosław Wrocław (POL)
1978
2017-12-02 13:00:34 Tak
31.
KOSIOŁ ANDRZEJ Tri Mission (POL)
1964
2017-12-28 18:41:03 Tak
32.
KOZYRA Janusz Najlepszy1 (POL)
1976
2018-01-30 23:36:59  
33.
KRAWCZAK Krzysztof Warszawa (POL)
1991
2017-12-23 16:43:01 Tak
34.
KRUSZONA Krzysztof BeOrganic / Deric Technik Team / Charming Plush (POL)
1981
2017-09-22 19:06:18 Tak
35.
KUCHTA Izabela Trucht Tarchomin Team (POL)
1978
2017-09-30 22:36:49 Tak
36.
LECH Jacek Ultra Diabły Team Lubrza (POL)
1978
2017-10-16 12:16:10 Tak
37.
LESZCZYŃSKI Michał Syberian Husky Team (POL)
1978
2017-11-22 07:52:45 Tak
38.
ŁUSZCZ Piotr Bravehearts Legionowo (POL)
1990
2017-12-28 15:57:30 Tak
39.
MACIOROWSKA Ewa Wrocław (POL)
1984
2018-01-20 23:42:35  
40.
MAJKA Leszek GT RAT WROCŁAW (POL)
1967
2017-12-12 15:43:30 Tak
41.
MANFRED Loth Laufgruppe Raguhn (DEU)
1958
2017-12-16 21:20:01 Tak
42.
MATERNA Roman SPAR POLSKA (POL)
1967
2018-03-28 11:15:56 Tak
43.
MATUSZEWSKI Nikodem Poznań (POL)
1989
2017-09-20 08:06:31  
44.
MAZUR Hubert KB MiŚ Borek Wlkp. (POL)
1987
2017-11-28 12:42:03  
45.
MIELNIK Krzysztof Lipno (POL)
1972
2018-01-16 12:22:24 Tak
46.
MLECZEK Tadeusz Tadek Team (POL)
1958
2017-12-19 12:04:28 Tak
47.
MOTZKUS Steffen Wolfen (DEU)
1980
2017-12-27 19:16:57 Tak
48.
NIESŁAŃCZYK Dawid Rybnik (POL)
1991
2017-12-18 14:11:54 Tak
49.
OŁOWSKI Jakub BISKUPIEC (POL)
1984
2018-03-21 14:52:38  
50.
OLSZEWSKI Tomasz Dębica (POL)
1977
2017-09-23 10:52:53 Tak
51.
ORWAT Tomasz Grupa ROTO MTB (POL)
1974
2017-12-19 12:56:07 Tak
52.
OZDOBA Krzysztof Tri Mission (POL)
1973
2017-12-15 13:03:15 Tak
53.
PALUS Malgorzata Piaseczno (POL)
1976
2017-10-20 22:19:16 Tak
54.
PARZYBUT Jan Postęp team (POL)
1965
2017-12-23 21:52:04 Tak
55.
PAWLAK Piotr PKO Bank Polski (POL)
1975
2018-01-14 22:53:27 Tak
56.
PODSIADŁO Łukasz Brembo (POL)
1984
2018-02-15 23:16:50 Tak
57.
POKOJOWCZYK Leszek BELLA CIAO (POL)
1956
2018-03-27 09:13:15 Tak
58.
POKOJOWCZYK Zbigniew BELLA CIAO (POL)
1957
2018-03-27 09:22:20 Tak
59.
POLESNÝ Martin TRI-SPACE (CZE)
1980
2017-12-27 10:46:51 Tak
60.
PTAK Wojciech Litwin Triathlon Team (POL)
1985
2017-12-25 20:53:37 Tak
61.
PUKACKI Grzegorz Ronin Czerwieńsk (POL)
1972
2017-12-27 11:22:54 Tak
62.
ROJEK Andrzej Olsztyn (POL)
1971
2018-04-06 15:55:59  
63.
RYBAK Paweł Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe Tarnowskie Góry (POL)
1977
2017-09-27 08:38:25  
64.
RZEPECKA Anna KB tkkf promyk Ciechanów (POL)
1975
2018-01-20 20:53:38  
65.
STANKIEWICZ IRENEUSZ A DRUGI EMERYT BIEGA; START ŚCINAWA (POL)
1967
2018-01-16 17:28:52 Tak
66.
SUSZ Artur RACH-MAR S.C. (POL)
1977
2017-12-29 17:20:54 Tak
67.
SZARAPANOWSKI Damian Ultra Diabły Team Lubrza (POL)
1978
2017-10-16 22:55:31 Tak
68.
SZEWCZYK Michał Cyklofan (POL)
1989
2017-09-27 22:33:02 Tak
69.
SZPITER Tomasz OLAWS ZŁOTORYJA (POL)
1969
2017-12-30 23:54:34 Tak
70.
SZUMILAS Mariusz Lubin (POL)
1978
2017-11-20 08:07:05 Tak
71.
ŚWIĄTEK Remik Poznań (POL)
1976
2017-10-16 16:29:11  
72.
TŘÍSKA Jaroslav VSK Humanita Praha (CZE)
1976
2018-03-16 11:53:02 Tak
73.
VONDRA Vítězslav SPORTICUS team (POL)
1979
2018-03-31 09:13:15  
74.
WALIGÓRSKI Ryszard Wolsztyński Klub Biegowy (POL)
1957
2018-04-09 14:32:19  
75.
WARDYŃSKI Jarosław Świat Maratończyka Kożuchów (POL)
1971
2017-10-19 09:21:57 Tak
76.
WASIELEWSKI Marcin TELEMOND-HOLDING (POL)
1976
2017-09-25 20:08:13 Tak
77.
WINCZAKIEWICZ Piotr Najlepszy2 (POL)
1978
2018-01-30 23:41:13  
78.
WISZNIEWSKI Bartosz FIZIA TEAM (POL)
1974
2017-12-08 13:56:18 Tak
79.
WOŁOSZYN Konrad BRACIAKTRANS TRI TEAM (POL)
1976
2017-09-29 21:11:24 Tak
80.
WRÓBEL Maciej BeOrganic / Deric Technik Team / Charming Plush (POL)
1986
2017-09-22 19:53:43 Tak
81.
ZAJĄC Filip Ola&Tosia&Gaja Team (POL)
1978
2017-12-31 17:25:51 Tak
82.
ZAKĘŚ Bartosz Warszawa (POL)
1985
2017-10-04 14:27:11 Tak
83.
ZIMNIEWICZ Jacek Klub Biegacza Kompania Piwowarska (POL)
1978
2017-11-13 15:01:28 Tak
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.29860901832581 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl