Panel administracyjny
PL | EN
PolskaMan Triathlon Wolsztyn 2018

WOLSZTYN, 19.08.2018

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-09-25 22:02:16



dystans sprint (0.75/20/5) | Zgłoszonych: 5
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
FIJAŁKOWSKI Robert Wolsztyńska Akademia Biegowa (POL)
1970
2017-09-13 11:15:00  
2.
IZAJKO Patryk Poznań (POL)
1985
2017-09-24 18:41:39  
3.
JUSZCZYŃSKI Robert Wrocław (POL)
1996
2017-09-23 13:20:42  
4.
KOZŁOWSKI Krzysztof Kościan (POL)
1977
2017-09-22 19:36:57  
5.
MROCZKOWSKI Krystian EDI TEAM ZGORZELEC (POL)
1974
2017-09-25 14:11:19  


dystans krótki (1.5/40/10) | Zgłoszonych: 6
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
JACKOWIAK Piotr Brzeg (POL)
1986
2017-09-23 13:55:21  
2.
NOWICKI Cezary Niemaleko (POL)
1976
2017-09-22 14:36:32  
3.
OCIESIELSKA IZABELA Łódź (POL)
1970
2017-09-25 13:29:51  
4.
PIETRUSIŃSKI Robert Łódź (POL)
1962
2017-09-25 13:23:22  
5.
RADLIŃSKI Łukasz BRACIAKTRANS TRI TEAM (POL)
1976
2017-09-24 20:12:02  
6.
TRUDZIŃSKI Norbert NEOSPORT.PL Pogoń TRI Świebodzin (POL)
1974
2017-09-25 15:20:55  


dystans średni (1.9/20/21.1) | Zgłoszonych: 6
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
JABŁOŃSKI Oskar BS-TRI TEAM Wolsztyn (POL)
1995
2017-09-21 15:50:51  
2.
KUCAB Grzegorz TELEMOND-HOLDING (POL)
1980
2017-09-25 22:02:16  
3.
ŁUKOWSKI Dariusz Gmina Strzelce Opolskie (POL)
1964
2017-09-12 07:50:55  
4.
MALINOWSKI Mariusz TELEMOND-HOLDING (POL)
1976
2017-09-25 20:48:14  
5.
SARBAK Bartosz BS-TRI TEAM Wolsztyn (POL)
1996
2017-09-25 11:31:39  
6.
THOMAS Behrendt Team Erdinger Alkoholfrei (DEU)
1969
2017-09-25 12:10:38  


dystans długi (3.8/180/42.195) | Zgłoszonych: 7
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
GACKOWSKI Marcin BRACIAKTRASN TRI TEAM (POL)
1984
2017-09-24 09:31:48  
2.
GUTMAN Iftach intansity factor (ISR)
1979
2017-09-25 07:27:47  
3.
KRUSZONA Krzysztof BeOrganic / Deric Technik Team / Charming Plush (POL)
1981
2017-09-22 19:06:18  
4.
MATUSZEWSKI Nikodem Poznań (POL)
1989
2017-09-20 08:06:31  
5.
OLSZEWSKI Tomasz Dębica (POL)
1977
2017-09-23 10:52:53  
6.
WASIELEWSKI Marcin TELEMOND-HOLDING (POL)
1976
2017-09-25 20:08:13  
7.
WRÓBEL Maciej BeOrganic / Deric Technik Team / Charming Plush (POL)
1986
2017-09-22 19:53:43  
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.016395092010498 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl