Panel administracyjny
PL | EN
Kwidzyńska Biegowa Piona

KWIDZYN, 25.11.2017

Opłata za start wg regulaminu 10 PLN,
płatna do 20.11.2017 na konto umieszczone w regulaminie.

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-16 22:02:47



5 km | Zgłoszonych: 170 | Limit: 170 | Opłaconych: 146
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
BADURA Krystian Kwidzyn (POL)
1983
k 2017-10-18 16:15:29 Tak
2.
BALMAS Piotr Kwidzyn (POL)
1986
k 2017-10-18 14:50:57 Tak
3.
BARTOSIAK Ryszard Gmina Gardeja Biega (POL)
1964
K 2017-10-21 22:50:45 Tak
4.
BIAŁKOWSKI Krzysztof Gmina Gardeja Biega (POL)
1995
2017-10-18 15:49:56 Tak
5.
BIAŁKOWSKI Paweł Gmina Gardeja Biega (POL)
2001
2017-10-30 22:08:54 Tak
6.
BIEDRZYCKA Natalia Kwidzyn (POL)
1997
K 2017-10-30 20:36:44 Tak
7.
BINCZAK Patryk Kwidzyn (POL)
2000
K 2017-10-20 15:13:12  
8.
BISKO Karolina 18 WOG Wejherowo (POL)
1984
2017-10-21 20:00:23 Tak
9.
BISKUPSKI Paweł Multi-Service S.A. (POL)
1987
k 2017-10-19 08:59:12 Tak
10.
BŁAŻEJEWSKI Dariusz Klub HDK w Świeciu (POL)
1968
2017-10-25 19:59:09 Tak
11.
BOGUSZ Mateusz TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN (POL)
1989
K 2017-10-18 16:29:02 Tak
12.
BRODZIK Kamila Kwidzyn (POL)
1982
K 2017-10-18 13:54:19 Tak
13.
CHODUKIEWICZ Monika GERKE FIGHT TEAM (POL)
2001
K 2017-10-23 19:23:17 Tak
14.
CHRZANOWSKA Cecylia Aktywne Lisewo (POL)
1959
2017-10-30 19:55:47 Tak
15.
CHUDZIK Krzysztof Sztum Biega (POL)
1989
2017-10-21 18:32:41 Tak
16.
CIECHOWSKA Alicja Aktywne Lisewo (POL)
1971
2017-10-30 18:36:09 Tak
17.
DARDA Sylwia Kwidzyn (POL)
1984
K 2017-10-22 08:25:13 Tak
18.
DERDOWSKI Michał LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (POL)
1993
2017-10-30 13:28:52 Tak
19.
DZIKOWSKI Łukasz Kwidzyn (POL)
1982
k 2017-10-25 11:58:44 Tak
20.
FALASA Joanna Pszczółki (POL)
1977
2017-10-30 10:29:10 Tak
21.
FALASA Krzysztof Pszczółki (POL)
1979
2017-10-29 14:30:05 Tak
22.
FAŁKOWSKI Jarosław Gmina Gardeja Biega (POL)
1986
2017-10-20 07:12:26 Tak
23.
FAYOSE Olalekan Multi-Service S.A. (POL)
1986
k 2017-10-19 08:43:33 Tak
24.
FILIPIAK Mariusz Sztum Biega (POL)
1988
2017-10-21 18:48:44  
25.
GARSKA Joanna Świat płytek u Kryspina (POL)
1974
2017-10-21 20:46:55 Tak
26.
GARSKI Kryspin Świat płytek u Kryspina (POL)
1976
2017-10-21 20:47:38 Tak
27.
GASIOR Pawel Rozbiegany Susz (POL)
1986
2017-11-15 20:03:07 Tak
28.
GŁODOWSKA Dorota Kwidzyn (POL)
1967
K 2017-10-18 19:54:20 Tak
29.
GŁODOWSKI Tomasz Kwidzyn (POL)
1960
K 2017-10-18 19:50:02 Tak
30.
GŁOWALA Piotr TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN (POL)
1990
K 2017-10-18 11:21:24  
31.
GOSK Anna KS PODLASIE Bialystok (POL)
1990
2017-11-15 20:01:57 Tak
32.
GRACZYK Katarzyna Kwidzyn (POL)
1979
k 2017-10-21 12:53:25 Tak
33.
GRADKOWSKA Małgorzata Kwidzyn (POL)
1972
K 2017-10-25 13:51:28 Tak
34.
GROMELSKA Agnieszka Kwidzyn (POL)
1978
K 2017-10-26 15:12:21 Tak
35.
HAPKE Tomasz TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN (POL)
1977
2017-10-29 19:44:05 Tak
36.
HILLAR Jacek Kwidzyn (POL)
1971
K 2017-11-16 22:02:47 Tak
37.
HISZCZYŃSKI Jakub Kwidzyn (POL)
1989
K 2017-10-26 15:15:35 Tak
38.
IZDEBSKI Paweł Mareza (POL)
1988
2017-10-22 16:56:44  
39.
JABŁOŃSKA Monika Kwidzyn (POL)
1984
k 2017-10-19 10:11:43  
40.
JAKUBEK Patryk Świat płytek u Kryspina (POL)
1997
2017-10-21 20:39:20 Tak
41.
JANIK ROMAN Kwidzyn Biega (POL)
1953
K 2017-10-18 21:20:04 Tak
42.
JARZĘBSKI Ireneusz Kwidzyn Biega (POL)
1966
k 2017-10-28 21:05:56 Tak
43.
JERZYK Michał TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN (POL)
1986
2017-10-18 12:48:19 Tak
44.
JERZYK ANETA TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN (POL)
1976
2017-10-18 17:53:35 Tak
45.
JERZYK Paulina Wiśliny (POL)
1987
2017-10-21 14:08:09 Tak
46.
JERZYK Paweł Wiśliny (POL)
1982
2017-10-21 14:04:39 Tak
47.
JERZYK ROBERT TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN (POL)
1975
2017-10-18 17:56:10 Tak
48.
JEŻOWSKA Agata Multi-Service S.A. (POL)
1987
k 2017-10-19 08:39:44 Tak
49.
JURKIEWICZ Aldona Rozbiegany Susz (POL)
1982
2017-11-15 20:02:36 Tak
50.
JURKIEWICZ Sławomir Rozbiegany Susz (POL)
1980
2017-11-15 20:01:07 Tak
51.
KACZOROWSKI Michał Kwidzyn Biega (POL)
1984
2017-10-18 20:28:14 Tak
52.
KALKOWSKA Justyna Multi-Service S.A. (POL)
1978
k 2017-10-19 08:35:04 Tak
53.
KALKOWSKI Krzysztof Multi-Service S.A. (POL)
1981
k 2017-10-19 08:37:40 Tak
54.
KARWOWSKA Angelika Grudziądz (POL)
1984
2017-10-18 11:44:29  
55.
KASPRZYK Dariusz Darek biega:) (POL)
1971
k 2017-10-28 21:37:55 Tak
56.
KASZECKA Wiktoria Sadlinki (POL)
1985
2017-10-30 12:00:55 Tak
57.
KASZUBOWSKI Zenon Active Malbork (POL)
1964
2017-10-18 19:52:50 Tak
58.
KISIELEWSKA Anna Kwidzyn (POL)
1973
2017-10-18 11:45:11 Tak
59.
KŁACZYŃSKI Mariusz Grudziądz (POL)
1979
2017-10-18 13:04:08 Tak
60.
KOLAŚ Aleksandra Kwidzyn (POL)
1978
k 2017-10-21 15:52:18 Tak
61.
KOŁECKI Michał ROZBIEGANY SUSZ / TRI NEGU (POL)
1995
2017-11-15 20:03:16 Tak
62.
KOLIŃSKI Krzysztof Gmina Gardeja Biega (POL)
1989
2017-10-27 21:55:25 Tak
63.
KOŁTONOWSKA Agnieszka tRUNsformacja Gniew (POL)
1986
2017-10-30 16:48:42 Tak
64.
KOPCZYŃSKA Ewa Wymiatacze (POL)
1980
k 2017-10-23 20:24:53  
65.
KORALEWSKI Mariusz KWIDZYŃSKI BIEGACZ (POL)
1985
K 2017-10-30 19:52:16 Tak
66.
KOSAKOWSKI Łukasz Kwidzyn (POL)
1990
k 2017-10-25 12:24:33 Tak
67.
KOSAKOWSKI Marek Kwidzyn (POL)
1992
k 2017-10-25 12:28:06 Tak
68.
KOSIANOWSKA Monika Grupa Malbork (POL)
1969
2017-10-25 13:36:51 Tak
69.
KOTOWICZ Bartosz Kwidzyn Biega (POL)
1979
K 2017-10-18 21:00:59 Tak
70.
KOWALEWSKI Łukasz Gmina Gardeja Biega (POL)
1983
2017-10-18 19:18:49 Tak
71.
KOWALSKA-PASIEKA Bożena Drużyna Szpiku (POL)
1961
k 2017-10-18 20:11:12 Tak
72.
KOWALSKI Kamil siepomaga.pl (POL)
1988
K 2017-10-18 22:55:46  
73.
KREFTA DAGMARA Nowe (POL)
1980
2017-10-24 19:04:29 Tak
74.
KRUPA Paweł (POL)
1992
K 2017-10-30 19:41:12 Tak
75.
KRUPA Tomasz TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN (POL)
1983
2017-10-18 11:00:34 Tak
76.
KRZESZOWSKI Tomasz Kwidzyn (POL)
1983
K 2017-10-22 11:02:00 Tak
77.
KRZYSZTOFIAK Anna Kwidzyn (POL)
1992
K 2017-10-28 10:54:54 Tak
78.
KRZYSZTOFIAK Grazyna Kwidzyn (POL)
1958
k 2017-10-27 09:17:06  
79.
KUBACKA-CIEŚLAK Anna Kwidzyn (POL)
1985
2017-10-18 12:30:05 Tak
80.
KUDEŁKA Dariusz Kwidzyn (POL)
1985
K 2017-10-27 15:33:59 Tak
81.
KUJAWSKA Małgorzata tRUNsformacja Gniew (POL)
1969
2017-10-30 23:30:01 Tak
82.
KUJTKOWSKA Agnieszka Kwidzyn (POL)
1978
k 2017-10-21 21:20:04 Tak
83.
ŁEPEK Teresa V RUNNER (POL)
1993
2017-10-18 12:02:48 Tak
84.
LESZCZYŃSKA Beata Kwidzyn (POL)
1966
k 2017-10-19 20:57:13 Tak
85.
LIBERACKA Agnieszka Okrągła Łąka (POL)
1978
2017-10-27 18:27:42 Tak
86.
LIZIŃSKI Dariusz Prabuty (POL)
1980
2017-10-22 22:12:20 Tak
87.
LOKŚ Grażyna Janowo (POL)
1971
2017-11-15 20:07:44 Tak
88.
LOKŚ Sławomir bbl starogard gd (POL)
1976
2017-11-15 20:05:55 Tak
89.
ŁOŚ Adam Kwidzyn Biega (POL)
1985
2017-10-27 07:33:14 Tak
90.
ŁOŚ Małgorzata BigYellowFoot Adventure Team (POL)
1987
2017-10-27 07:24:03 Tak
91.
ŁOŚ Tadeusz Kwidzyn (POL)
1956
K 2017-10-27 07:43:51 Tak
92.
LUBOWSKA Beata Kwidzyn (POL)
1973
k 2017-10-24 10:11:49 Tak
93.
LUBOWSKA Marta Kwidzyn (POL)
1995
k 2017-10-28 08:02:54 Tak
94.
ŁUKASIA Kamil KKL RODŁO Kwidzyn (POL)
2001
k 2017-10-27 14:21:06 Tak
95.
ŁUPIŃSKI Tomasz Kwidzyn (POL)
1987
K 2017-10-31 05:22:12 Tak
96.
MACIEJEWSKA Anna TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN (POL)
1986
K 2017-10-18 14:30:22 Tak
97.
MĄCZEWSKA Marzena Grudziądz (POL)
1969
2017-10-24 22:15:29 Tak
98.
MAROWSKA Paulina Kwidzyn (POL)
1982
K 2017-10-21 19:57:34 Tak
99.
MASIAK Rafał Torcik (POL)
1982
k 2017-10-19 23:18:44 Tak
100.
MASYS Agnieszka Grupa Malbork (POL)
1978
2017-10-20 07:41:15 Tak
101.
MICHALSKI Krzysztof Kwidzyn Biega (POL)
1979
K 2017-10-18 17:31:00 Tak
102.
MIERZCHALSKA Maja Kwidzyn (POL)
1979
K 2017-10-21 18:58:41 Tak
103.
MROZOWSKI Adam Kwidzyn Biega (POL)
1973
K 2017-10-18 21:43:55 Tak
104.
MURAWSKA Monika Kwidzyn (POL)
1991
k 2017-10-23 22:17:04  
105.
MURAWSKI Michał Gmina Gardeja Biega (POL)
1983
2017-10-18 22:30:10  
106.
NOWICKA Patrycja TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN (POL)
2000
K 2017-10-18 14:52:02 Tak
107.
NOWICKA Katarzyna TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN (POL)
1977
2017-10-18 14:56:36 Tak
108.
OLSZEWSKI Bogusław Cyklo Kwidzyn (POL)
1984
K 2017-10-25 08:25:29 Tak
109.
OLSZEWSKI Łukasz Kwidzyn (POL)
1983
K 2017-10-18 17:38:39 Tak
110.
OSTROWSKI Filip KKL RODŁO Kwidzyn (POL)
2001
K 2017-10-27 14:17:41 Tak
111.
OTLEWSKI Marcin Kwidzyn (POL)
1978
K 2017-10-28 15:22:22 Tak
112.
PAWLUK Jarosław Kwidzyn Biega (POL)
1972
K 2017-11-12 18:33:36 Tak
113.
PĘK Grzegorz ŻOŁNIERZE (POL)
1973
2017-10-24 19:36:31  
114.
PIÓRKOWSKA Wioletta Okrągła Łąka (POL)
1973
2017-10-27 17:48:50 Tak
115.
PIÓRKOWSKI Michał Multi-Service S.A. (POL)
1991
k 2017-10-19 08:44:25 Tak
116.
PIS Bartosz Gdańsk (POL)
1972
2017-11-15 20:09:08 Tak
117.
PLACKOWSKA Sylwia IP KWIDZYN TEAM (POL)
1991
k 2017-10-30 20:15:10 Tak
118.
PŁATEK Małgorzata Aktywne Lisewo (POL)
1983
2017-10-30 18:05:38 Tak
119.
PŁOSZAJ Anna Kwidzyn (POL)
1977
2017-10-22 23:27:42 Tak
120.
PŁOSZAJ Ewa Kwidzyn Biega (POL)
1979
k 2017-10-20 19:07:04 Tak
121.
POŹNIAK Cezary Kwidzyn Biega (POL)
1972
K 2017-10-30 11:53:51 Tak
122.
PROCAJŁO Justyna Grudziądz (POL)
1983
2017-10-30 15:15:41  
123.
PRUSAK Piotr Gdańsk (POL)
1971
2017-10-30 10:12:35 Tak
124.
REKSA Sylwia Sztum (POL)
1975
2017-10-21 18:28:41  
125.
RESZCZYŃSKI Adam Kwidzyn (POL)
1967
k 2017-10-22 15:46:31  
126.
ROPIŃSKA Kamila wtorkowy trening (POL)
1983
2017-10-30 20:42:19 Tak
127.
RUMINSKA Katarzyna Grudziądz (POL)
1987
2017-10-31 09:03:43 Tak
128.
RUTKOWSKA Sylwia Grudziądz (POL)
1980
2017-10-30 11:11:28 Tak
129.
RZĄDCA Marcin Kwidzyn (POL)
1979
K 2017-11-12 18:23:26 Tak
130.
SAMP Michał Kwidzyn (POL)
1975
K 2017-11-12 18:29:02 Tak
131.
SARNAT Kamila Gmina Gardeja Biega (POL)
2000
2017-11-02 12:37:06  
132.
SCHODOWSKI PRZEMYSŁAW Kwidzyn (POL)
1971
2017-10-27 11:10:56 Tak
133.
SŁAWIŃSKA Monika Wymiatacze (POL)
1983
k 2017-10-18 13:39:45 Tak
134.
SŁAWIŃSKI Damian LKS Zorza Gdynia (POL)
1987
2017-10-23 17:51:07 Tak
135.
SLIPCEWICZ Tomasz IP KWIDZYN TEAM (POL)
1970
2017-10-18 13:06:02  
136.
SMOLIŃSKA Anna Kwidzyn (POL)
1981
K 2017-10-18 23:20:48 Tak
137.
SMURZYŃSKI Piotr Alusia Team (POL)
1988
K 2017-10-19 08:45:21 Tak
138.
SOCHACKI Michał Kwidzyn (POL)
1987
k 2017-10-26 15:08:37  
139.
STEFANIAK Katarzyna Cyklo Kwidzyn (POL)
1977
K 2017-10-19 22:22:51 Tak
140.
STĘPIEŃ Wojciech Kwidzyn (POL)
1977
2017-10-27 08:36:02 Tak
141.
SZALKOWSKI Jacek Kwidzyn Biega (POL)
1972
2017-10-20 17:26:23 Tak
142.
SZCZEPAŃSKI Krzysztof MTB Kwidzyn Team (POL)
1981
2017-10-24 11:04:57  
143.
SZCZEPAŃSKI Leszek Traktor Team Gmina Kwidzyn (POL)
1990
K 2017-10-30 19:38:44 Tak
144.
SZCZYKUTOWICZ Tomasz szalony Gdańsk biega / Gdański biegacz (POL)
1989
2017-10-18 17:47:43  
145.
SZOZDA Grzegorz No Limits Kwidzyn (POL)
1991
k 2017-10-24 07:35:33 Tak
146.
SZYMAŃSKA Monika Kwidzyn (POL)
1992
k 2017-10-27 15:41:06  
147.
SZYTNIEWSKI Grzegorz Sosnowa Team Grudziądz (POL)
1965
2017-10-30 18:56:45 Tak
148.
ŚCISŁOWSKA Aleksandra Parpary (POL)
1980
2017-10-28 00:36:52 Tak
149.
ŚCISŁOWSKI Rafał Parpary (POL)
1978
2017-10-28 00:29:51 Tak
150.
TACZYŃSKI Marcin Gmina Gardeja Biega (POL)
1984
2017-10-30 20:51:28 Tak
151.
TARASZKIEWICZ Marcin KKL RODŁO Kwidzyn (POL)
2000
k 2017-10-27 14:20:20 Tak
152.
TORBOWSKI Damian KP PSP KWIDZYN (POL)
1988
K 2017-10-26 20:22:30 Tak
153.
TRZCIŃSKI Radosław TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN (POL)
1987
K 2017-10-18 10:51:51 Tak
154.
TUMIŁOWICZ Jerzy TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN (POL)
1951
k 2017-10-18 23:18:16 Tak
155.
URBAN Henryk Alusia Team (POL)
1958
K 2017-11-15 20:02:46 Tak
156.
WALICKI Mateusz Gmina Gardeja Biega (POL)
1999
2017-10-29 13:47:33  
157.
WALKIEWICZ Agnieszka Kwidzyn (POL)
1981
k 2017-10-19 20:00:38 Tak
158.
WALKIEWICZ Zbigniew Kwidzyn (POL)
1981
2017-10-19 20:00:23 Tak
159.
WAWRZYNIAK Krzysztofa Prabuty (POL)
1971
2017-10-29 16:38:11 Tak
160.
WAWRZYNIAK Zbigniew Prabuty (POL)
1968
2017-10-29 16:40:51 Tak
161.
WDOWCZYK Piotr Akademia Biegania Grudziądz (POL)
1983
2017-10-18 11:58:55  
162.
WIERNICKA Paulina KTS Ironman/ Runfitneska Kwidzyn (POL)
1990
K 2017-10-18 12:25:59 Tak
163.
WÓJCIK Beata Kwidzyn Biega (POL)
1971
2017-10-18 17:48:50 Tak
164.
WÓJCIK Piotr Kwidzyn Biega (POL)
1971
2017-10-18 17:45:29 Tak
165.
WOJTACKI Tomasz Sosnowa Team Grudziądz (POL)
1976
2017-10-29 21:23:47 Tak
166.
WOLF Magdalena KTS Ironman (POL)
1981
K 2017-10-24 19:42:17  
167.
ZIELIŃSKI Henryk Kwidzyn (POL)
1952
K 2017-10-18 19:27:58 Tak
168.
ZIELINSKI Paweł Kwidzyn (POL)
1982
k 2017-10-30 19:53:33 Tak
169.
ŻEMETRO Ryszard LKS Zantyr Sztum (POL)
1964
2017-10-18 21:27:19 Tak
170.
ŻYGAŁKO Piotr Gmina Gardeja Biega/ Bajkowe też biega (POL)
1990
K 2017-10-18 18:40:13 Tak
Klasyfikacje
K Najlepszy Kwidzynianin/nka
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.061568021774292 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl