Panel administracyjny
PL | EN
Lekkoatletyka dla każdego OWM

WARSZAWA, 21.04.2018

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2018-04-21 07:35:12



600 m dziewczęta klasy IV | Zgłoszonych: 450 | Limit: 1
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
2172
ADAMCZYK Maja Trzebinia (POL)
2007
2018-04-04 22:32:27  
2.
1871
ADAMKIEWICZ Daria Radom (POL)
2007
2018-04-11 21:08:56  
3.
2321
ALBRECHT Wiktoria Września (POL)
2007
2018-04-15 11:24:27  
4.
566
ANHALT Dobrosława BIAŁE BŁOTA (POL)
2007
2018-04-15 14:37:00  
5.
233
DOBOSZYŃSKA Anna Warszawa-Praga Południe (POL)
2007
2018-04-06 18:05:50  
6.
241
MARTYNIUK Anna Warszawa-Praga Południe (POL)
2007
2018-04-06 18:10:21  
7.
611
ARCISZEWSKA Maria Białystok (POL)
2007
2018-04-14 19:46:19  
8.
2453
BACHORZ Zuzanna Żerków (POL)
2007
2018-04-15 12:22:56  
9.
952
GÓRKA Wiktoria Jedlińsk-Warka (POL)
2007
2018-04-15 21:45:29  
10.
1388
BAJSZCZAK Zofia Mogielnica/Otrębusy (POL)
2007
2018-04-12 00:09:51  
11.
1994
BANY Adrianna Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2007
2018-04-05 19:13:41  
12.
228
BARABASZ Lena Warszawa-Praga Południe (POL)
2007
2018-04-13 21:40:43  
13.
719
BARTKOWICZ Martyna CHEŁM (POL)
2008
2018-04-15 13:12:29  
14.
1207
BARTOŚ Aleksandra Łódź (POL)
2007
2018-04-13 17:27:43  
15.
229
BARTULA Gabrysia Warszawa-Praga Południe (POL)
2007
2018-04-14 16:16:36  
16.
906
BAUER Oliwia GRUDZIĄDZ (POL)
2007
2018-04-14 23:54:38  
17.
1208
BEDNAREK Antonina Łódź (POL)
2007
2018-04-13 17:28:28  
18.
1209
BEDNARSKA Alicja Łódź (POL)
2007
2018-04-13 17:50:12  
19.
2086
BEDNARZ Aleksandra Stalowa Wola (POL)
2007
2018-04-11 09:52:49  
20.
764
BEDNARZ Otylia Chełmno (POL)
2007
2018-04-13 22:29:40  
21.
1717
BEZŁZ Julia Piaseczno (POL)
2007
2018-04-12 08:48:06  
22.
2173
BIAŁKA Justyna Trzebinia (POL)
2007
2018-04-15 12:50:10  
23.
470
BIAŁKOWSKA Gracjana Bełchatów (POL)
2007
2018-04-15 10:07:14  
24.
1075
BINIEK Tamara Kluczbork(Byczyna) (POL)
2007
2018-04-14 22:58:58  
25.
2454
BŁASZCZYK Joanna Żerków (POL)
2007
2018-04-15 12:56:24  
26.
1355
BOĆKOWSKA Kinga Mława (POL)
2007
2018-04-14 16:19:50  
27.
2455
BORKIEWICZ Amelia Żerków (POL)
2007
2018-04-15 12:11:00  
28.
1872
BORUC Zuzanna Radom (POL)
2007
2018-04-12 22:37:49  
29.
720
BORYS Julia CHEŁM (POL)
2007
2018-04-15 13:18:28  
30.
2365
BRANECA Nikola ZAMOŚĆ (POL)
2007
2018-04-15 13:59:26  
31.
3
BRANIEWSKA Pola Warszawa-Białołęka (POL)
2007
2018-04-11 16:15:35  
32.
907
BRODOWSKA Julia GRUDZIĄDZ (POL)
2007
2018-04-14 23:52:56  
33.
450
BRZEZIŃSKA Martyna Baruchowo (POL)
2007
2018-04-05 20:34:49  
34.
2133
BRZOZA Aleksandra TORUŃ (POL)
2007
2018-04-13 11:10:14  
35.
1757
BUDZIKA Emilia PLESNA (POL)
2007
2018-04-17 16:48:00  
36.
612
BUDZISZ Kinga Białystok (POL)
2007
2018-04-14 19:40:16  
37.
2251
BUJALSKA Nina Włocławek (POL)
2007
2018-04-07 10:40:15  
38.
471
BUKOWY Alicja Bełchatów (POL)
2007
2018-04-15 10:41:50  
39.
765
BULIŃSKA Zuzanna Chełmno (POL)
2007
2018-04-14 18:50:27  
40.
2366
BUMBUL Klarysa ZAMOŚĆ (POL)
2007
2018-04-15 13:57:26  
41.
523
BURACZEWSKA Maja BIAŁA PODLASKA (POL)
2007
2018-04-15 11:40:31  
42.
1639
BUREK Anna Ostrowiec Świętokrzyski (POL)
2007
2018-04-13 21:31:05  
43.
1758
BURNAT Julia PLESNA (POL)
2007
2018-04-17 16:49:09  
44.
1389
CEGŁA Zuzanna Mogielnica/Otrębusy (POL)
2007
2018-04-10 10:55:51  
45.
859
CENDROWSKA Martyna Częstochowa (POL)
2007
2018-04-13 19:50:37  
46.
1995
CHEŁMIŃSKA Karolina Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2007
2018-04-15 19:42:21  
47.
1593
CHOIŃSKA Julia Orneta (POL)
2007
2018-04-09 22:24:13  
48.
1007
PŁOCIŃSKA Julia Kalisz (POL)
2007
2018-04-15 13:53:39  
49.
1500
CHORĄGIEWSKA Patrycja Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2007
2018-04-09 19:13:20  
50.
1120
CHYNAŁ Anna Kraków (POL)
2007
2018-04-15 19:26:28  
51.
1827
CIARKA Patrycja Płońsk (POL)
2007
2018-04-12 08:19:13  
52.
1501
CIESZEWSKA Amelia Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2007
2018-04-09 19:16:39  
53.
2213
CIUPAK Marta Wąbrzeźno (POL)
2007
2018-04-12 20:44:49  
54.
676
CYCKOWSKA Blanka BYDGOSZCZ (POL)
2007
2018-04-18 21:19:59  
55.
1454
CZAJKOWSKA Nel Nakło nad Notecią (POL)
2007
2018-04-11 20:44:37  
56.
1672
CZECZOTKA Paulina Pabianice (POL)
2007
2018-04-13 21:43:30  
57.
1210
CZERNIELEWSKA Anna Łódź (POL)
2007
2018-04-13 17:51:39  
58.
1260
CZERWIŃSKA Izabela Łomża (POL)
2007
2018-04-15 08:57:47  
59.
951
CZERWONKA Natalia Jedlińsk-Warka (POL)
2007
2018-04-17 13:56:36  
60.
908
CZUBASZEK Cecylia GRUDZIĄDZ (POL)
2007
2018-04-14 21:46:47  
61.
1356
CZYŻYK Amelia Mława (POL)
2007
2018-04-14 16:21:04  
62.
232
DARTULA Gabrysia Warszawa-Praga Południe (POL)
2007
2018-04-14 16:15:20  
63.
1502
DEPCZYŃSKA Wiktoria Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2007
2018-04-09 19:12:13  
64.
524
DERKACZ Julia BIAŁA PODLASKA (POL)
2007
2018-04-15 11:41:05  
65.
1211
DŁUŻNIEWSKA Martyna Łódź (POL)
2007
2018-04-13 17:24:39  
66.
401
DOBKIEWICZ Klaudia AUGUSTÓW (POL)
2007
2018-04-14 22:32:02  
67.
1640
DROBEK Renata Ostrowiec Świętokrzyski (POL)
2007
2018-04-11 18:16:40  
68.
1212
DRÓŻDŻ Oliwia Łódź (POL)
2007
2018-04-13 17:26:15  
69.
1828
DRWIEGA Katarzyna Płońsk (POL)
2007
2018-04-12 08:22:44  
70.
1213
DRYZEK Inka Łódź (POL)
2007
2018-04-13 17:22:46  
71.
1076
DUTKIEWICZ Magdalena Kluczbork(Byczyna) (POL)
2007
2018-04-14 22:07:18  
72.
90
DYBIEC Roksana Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-07 18:52:29  
73.
1077
DZIWIŃSKA Magdalena Kluczbork(Byczyna) (POL)
2007
2018-04-14 22:09:51  
74.
1545
EJDYS Emilia Olsztyn (POL)
2007
2018-04-08 22:06:43  
75.
567
GĄSECKA Alicja BIAŁE BŁOTA (POL)
2007
2018-04-15 14:10:58  
76.
1162
FABIAŃSKA Aleksandra Kruszwica (POL)
2007
2018-04-13 17:49:54  
77.
613
FIDZIUKIEWICZ Maria Białystok (POL)
2007
2018-04-14 19:42:58  
78.
1873
FIGURA Iga Radom (POL)
2007
2018-04-11 21:03:35  
79.
2322
FIOŁEK Julia Września (POL)
2007
2018-04-15 11:25:52  
80.
1390
FRĄCZEK Angelika Mogielnica/Otrębusy (POL)
2007
2018-04-11 23:54:48  
81.
2410
FRANKOWSKA Zofia Zduńska Wola (POL)
2007
2018-04-13 16:33:01  
82.
2257
SŁOMKA Gabriela Włocławek (POL)
2007
2018-04-07 10:25:30  
83.
1673
GAJEWSKA Emilia Pabianice (POL)
2007
2018-04-13 18:52:47  
84.
1874
GAJOS Sandra Radom (POL)
2007
2018-04-11 21:05:36  
85.
1763
GAŁACH Kornelia PŁOCK (POL)
2007
2018-04-13 19:33:17  
86.
91
GARTKIEWICZ Marta Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-07 18:32:06  
87.
677
GĄSIOR Aleksandra BYDGOSZCZ (POL)
2007
2018-04-11 21:55:00  
88.
1261
GAWRYCH Wiktoria Łomża (POL)
2007
2018-04-15 11:15:13  
89.
92
GERŁOWSKA Emilia Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-14 18:16:01  
90.
4
GIBAŁA Zuzanna Warszawa-Białołęka (POL)
2007
2018-04-11 15:09:18  
91.
234
GIETLER Nina Warszawa-Praga Południe (POL)
2007
2018-04-13 10:05:37  
92.
678
GIOCHEV Martyna BYDGOSZCZ (POL)
2007
2018-04-18 21:16:19  
93.
1875
GLEGUŁA Maja Radom (POL)
2007
2018-04-12 22:36:32  
94.
1078
GŁUCHY Martyna Kluczbork(Byczyna) (POL)
2007
2018-04-14 22:46:34  
95.
2214
GOŁĘBIEWSKA Kamila Wąbrzeźno (POL)
2007
2018-04-14 12:28:49  
96.
309
GOLEC Zofia Warszawa-Ząbki (POL)
2007
2018-04-14 21:56:17  
97.
2215
GÓRTATOWSKA Roksana Wąbrzeźno (POL)
2007
2018-04-14 12:35:27  
98.
235
GOSK Maja Warszawa-Praga Południe (POL)
2007
2018-04-10 12:48:26  
99.
310
GOZDOWSKA Łucja Warszawa-Ząbki (POL)
2007
2018-04-14 20:07:02  
100.
2216
GRANDA Kornelia Wąbrzeźno (POL)
2007
2018-04-12 20:48:03  
101.
1262
GRĘDA Nicola Łomża (POL)
2007
2018-04-15 10:49:06  
102.
1594
GRODŹ Weronika Orneta (POL)
2007
2018-04-09 22:27:10  
103.
5
GRUSZCZYNSKA Zuzanna Warszawa-Białołęka (POL)
2007
2018-04-11 16:18:26  
104.
813
GRYCZEWSKA Sylwia CYPRIANKA (POL)
2007
2018-04-08 16:04:50  
105.
1455
GRZECHOWIAK Lena Nakło nad Notecią (POL)
2007
2018-04-11 20:34:27  
106.
953
GRZESIK Małgorzata Jedlińsk-Warka (POL)
2007
2018-04-06 21:44:54  
107.
1173
GRZEŚKOWIAK Aleksandra Kruszwica (POL)
2007
2018-04-14 20:51:07  
108.
472
HAŁADAJ Barbara Bełchatów (POL)
2007
2018-04-15 10:35:06  
109.
1456
KLECZEWSKA Patrycja Nakło nad Notecią (POL)
2007
2018-04-10 18:23:01  
110.
525
HAWRYLUK Nina BIAŁA PODLASKA (POL)
2007
2018-04-15 11:17:03  
111.
2456
HEJDUK Celina Żerków (POL)
2007
2018-04-15 12:48:04  
112.
402
HOŁUB Aleksandra AUGUSTÓW (POL)
2007
2018-04-14 22:30:38  
113.
526
HRYCIUK Martyna BIAŁA PODLASKA (POL)
2007
2018-04-15 11:16:29  
114.
2087
JACHER Natalia Stalowa Wola (POL)
2007
2018-04-11 09:45:54  
115.
2367
JAGUCAK Kornelia ZAMOŚĆ (POL)
2007
2018-04-15 13:54:48  
116.
2044
JAKUBASZEK Oliwia Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2007
2018-04-14 13:53:51  
117.
403
JAKUBIAK Kamila AUGUSTÓW (POL)
2007
2018-04-14 20:39:00  
118.
2045
JAKUBIK Gabriela Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2007
2018-04-14 13:27:36  
119.
568
JANKOWSKA Marika BIAŁE BŁOTA (POL)
2007
2018-04-15 11:40:02  
120.
1163
JANKOWSKA Olga Kruszwica (POL)
2007
2018-04-14 20:39:04  
121.
1047
JANUSZKIEWICZ Otylia Kielce (POL)
2007
2018-04-12 20:53:40  
122.
6
JASIŃKSA Maja Warszawa-Białołęka (POL)
2007
2018-04-11 09:19:47  
123.
1996
JAWORSKA Magdalena Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2007
2018-04-15 19:50:19  
124.
1457
JENDRZEJEWSKA Jagoda Nakło nad Notecią (POL)
2007
2018-04-10 18:04:21  
125.
2253
JANKOWSKA Kamila Włocławek (POL)
2007
2018-03-31 10:03:52  
126.
245
SANDOMIRSKA Joanna Warszawa-Praga Południe (POL)
2007
2018-04-06 18:07:55  
127.
93
JUNG-RĄBALSKA Oliwia Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-09 14:17:04  
128.
236
JUNIEWICZ Zuzanna Warszawa-Praga Południe (POL)
2007
2018-04-06 18:11:10  
129.
1048
JUSZCZAK Katarzyna Kielce (POL)
2007
2018-04-12 20:53:04  
130.
451
KACPRZYK Nikola Baruchowo (POL)
2007
2018-04-05 20:31:36  
131.
237
KACZMARCZYK Gabriela Warszawa-Praga Południe (POL)
2007
2018-04-13 21:56:34  
132.
1641
KACZMARSKA Amelia Ostrowiec Świętokrzyski (POL)
2007
2018-04-11 18:21:10  
133.
1458
KACZYŃSKA Amelia Nakło nad Notecią (POL)
2007
2018-04-11 20:37:23  
134.
2134
KALBARCZYK Julia TORUŃ (POL)
2007
2018-04-13 11:13:18  
135.
1876
KALEMBA Oliwia Radom (POL)
2007
2018-04-12 22:38:51  
136.
1718
KALINOWSKA Helena Piaseczno (POL)
2007
2018-04-12 08:49:26  
137.
1935
KAMIŃSKA Klaudia Siedlce (POL)
2007
2018-04-11 14:56:27  
138.
1595
KAMOLA Michalina Orneta (POL)
2007
2018-04-09 22:27:36  
139.
7
KANIA Aleksandra Warszawa-Białołęka (POL)
2007
2018-04-11 16:32:01  
140.
1008
KANICKA Lena Kalisz (POL)
2007
2018-04-15 13:28:40  
141.
766
KAŃSKA Viktora Chełmno (POL)
2007
2018-04-14 18:59:04  
142.
1049
KARBOWNIK Zuzanna Kielce (POL)
2007
2018-04-12 20:54:54  
143.
1357
KAROL Blanka Mława (POL)
2007
2018-04-14 16:14:15  
144.
1877
KAROLAK Amelia Radom (POL)
2007
2018-04-12 23:14:25  
145.
1263
KAROLAK Zuzanna Łomża (POL)
2007
2018-04-15 11:39:32  
146.
569
KAROW Natasza BIAŁE BŁOTA (POL)
2007
2018-04-15 11:54:24  
147.
1936
KARWOWSKA Wiktoria Siedlce (POL)
2007
2018-04-15 07:26:05  
148.
94
KAŹMIERCZAK Beata Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-08 15:52:04  
149.
1674
KAŹMIERSKA Paulina Pabianice (POL)
2007
2018-04-13 21:41:45  
150.
1596
KĘDZIERSKA Alicja Orneta (POL)
2007
2018-04-09 22:28:47  
151.
1214
KEJNA Patrycja Łódź (POL)
2007
2018-04-13 18:06:53  
152.
2323
KEMPIUK Zuzanna Września (POL)
2007
2018-04-15 11:21:15  
153.
1878
KICIOR Eliza Radom (POL)
2007
2018-04-15 21:52:31  
154.
1264
KIJEK Julia Łomża (POL)
2007
2018-04-15 11:17:22  
155.
1879
KIL Aleksandra Radom (POL)
2007
2018-04-12 22:33:57  
156.
1503
KILANOWSKA Patrycja Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2007
2018-04-09 19:27:39  
157.
8
KISŁOW Paulina Warszawa-Białołęka (POL)
2007
2018-04-11 15:55:29  
158.
1265
KLIMASZEWSKA Amelia Łomża (POL)
2007
2018-04-15 11:16:21  
159.
1215
KLIMCZAK Zuzanna Łódź (POL)
2007
2018-04-13 17:31:47  
160.
1391
KOBIERSKA Kornelia Mogielnica/Otrębusy (POL)
2007
2018-04-12 00:16:58  
161.
1764
KOBZA Alicja PŁOCK (POL)
2007
2018-04-13 19:33:49  
162.
909
KOKOSZYNKA Martyna GRUDZIĄDZ (POL)
2007
2018-04-14 23:50:41  
163.
954
KOLANOWSKA Agnieszka Jedlińsk-Warka (POL)
2007
2018-04-12 17:04:32  
164.
527
KOLEŚNICKA Daria BIAŁA PODLASKA (POL)
2007
2018-04-15 11:14:42  
165.
528
KOŁODZIEJCZUK Alicja BIAŁA PODLASKA (POL)
2007
2018-04-15 11:17:50  
166.
2368
KOPER Martyna ZAMOŚĆ (POL)
2008
2018-04-15 13:46:25  
167.
529
KORPAK Iga BIAŁA PODLASKA (POL)
2008
2018-04-03 17:02:32  
168.
311
KORYCKA Anna Warszawa-Ząbki (POL)
2007
2018-04-05 13:36:21  
169.
814
KOSIŃSKA Paulina CYPRIANKA (POL)
2007
2018-04-08 16:01:34  
170.
2324
KOSMALA Nikola Września (POL)
2007
2018-04-15 11:22:17  
171.
1597
KOWALCZYK Magdalena Orneta (POL)
2007
2018-04-09 22:27:59  
172.
2457
KOWALCZYK Zuzanna Żerków (POL)
2007
2018-04-15 12:24:07  
173.
815
KOWALSKA Małgorzata CYPRIANKA (POL)
2007
2018-04-07 20:41:47  
174.
95
KOWALSKA Weronika Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-07 19:07:19  
175.
1459
KOWALSKA Zuzanna Nakło nad Notecią (POL)
2007
2018-04-10 18:16:39  
176.
1050
KOZIOŁ Angelika Kielce (POL)
2007
2018-04-12 20:56:10  
177.
816
KOZŁOWSKA Patrycja CYPRIANKA (POL)
2007
2018-04-08 16:03:45  
178.
96
KRASUSKA Łucja Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-07 19:02:58  
179.
404
KROTOSZYŃSKA Martyna AUGUSTÓW (POL)
2007
2018-04-14 20:35:35  
180.
1642
KRYJ Wiktoria Ostrowiec Świętokrzyski (POL)
2007
2018-04-11 18:11:05  
181.
2458
KRZACZKOWSKA Natasza Żerków (POL)
2007
2018-04-15 12:14:24  
182.
955
KRZEŚNIAK Natalia Jedlińsk-Warka (POL)
2007
2018-04-06 21:42:00  
183.
1546
KSIĄŻEK Amelia Olsztyn (POL)
2007
2018-04-12 22:17:10  
184.
239
KUBACKA Natalia Warszawa-Praga Południe (POL)
2007
2018-04-13 21:33:19  
185.
2411
KUBIAK Amelia Zduńska Wola (POL)
2007
2018-04-13 13:53:51  
186.
860
KUBIK Julia Częstochowa (POL)
2007
2018-04-13 19:51:20  
187.
97
KUCHARSKA Justyna Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-07 18:34:10  
188.
1164
KUJAWIŃSKA Patrycja Kruszwica (POL)
2007
2018-04-13 17:50:46  
189.
1938
KULIK Maja Siedlce (POL)
2007
2018-04-15 07:55:00  
190.
1460
KUNICKA Weronika Nakło nad Notecią (POL)
2007
2018-04-10 18:13:02  
191.
1392
KURCIŃSKA Maja Mogielnica/Otrębusy (POL)
2007
2018-04-10 11:02:09  
192.
1939
KUREK Justyna Siedlce (POL)
2007
2018-04-15 07:17:01  
193.
1305
KURZYNA Aniela LUBLIN (POL)
2007
2018-04-15 12:32:47  
194.
956
KUTKOWSKA Nikola Jedlińsk-Warka (POL)
2007
2018-04-12 22:51:20  
195.
1393
KUTYŁA Magdalenna Mogielnica/Otrębusy (POL)
2007
2018-04-10 11:10:10  
196.
910
KWIATKOWSKA Olga GRUDZIĄDZ (POL)
2007
2018-04-14 21:28:51  
197.
679
LANGE Martyna BYDGOSZCZ (POL)
2007
2018-04-18 21:18:20  
198.
2412
ŁASOCHA Honorata Zduńska Wola (POL)
2007
2018-04-15 22:10:04  
199.
1997
ŁEBEK Karolina Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2007
2018-04-15 19:43:32  
200.
530
LECH Katarzyna BIAŁA PODLASKA (POL)
2007
2018-04-15 11:24:13  
201.
861
LEMANSKA Amelia Częstochowa (POL)
2007
2018-04-13 19:52:05  
202.
2217
LEWANDOWSKA Julia Wąbrzeźno (POL)
2007
2018-04-14 12:18:23  
203.
1165
LEWANDOWSKA Olga Kruszwica (POL)
2007
2018-04-14 20:40:11  
204.
9
LEWANDOWSKA Róża Warszawa-Białołęka (POL)
2007
2018-04-11 00:12:11  
205.
1166
LIPIŃSKA Maria Kruszwica (POL)
2007
2018-04-13 17:40:37  
206.
531
LIPKA Gabriela BIAŁA PODLASKA (POL)
2007
2018-04-15 11:41:42  
207.
2218
LISOWSKA Daria Wąbrzeźno (POL)
2007
2018-04-12 20:37:50  
208.
98
ŁODYGA Małgorzata Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-12 07:18:16  
209.
1009
LOSY Zofia Kalisz (POL)
2007
2018-04-15 13:27:38  
210.
680
LUBA Aleksandra BYDGOSZCZ (POL)
2007
2018-04-11 21:53:32  
211.
911
ŁUCZAK Nikola GRUDZIĄDZ (POL)
2007
2018-04-14 21:41:23  
212.
99
LUDWINIAK Martyna Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-10 21:27:49  
213.
768
MACHALSKA Nicola Chełmno (POL)
2007
2018-04-13 22:01:21  
214.
100
MACIĄŻEK Hanna Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-10 22:16:00  
215.
912
MACIEJEWSKA Melania GRUDZIĄDZ (POL)
2007
2018-04-14 21:33:05  
216.
2135
MACIEJEWSKA Weronika TORUŃ (POL)
2007
2018-04-15 19:18:42  
217.
1461
MADECKA Zosia Nakło nad Notecią (POL)
2007
2018-04-13 21:22:19  
218.
230
BONDARUK Magdalena Warszawa-Praga Południe (POL)
2007
2018-04-06 18:08:40  
219.
957
MAGIERA Ewelina Jedlińsk-Warka (POL)
2007
2018-04-12 22:50:29  
220.
247
SZWEMBERG Maja Warszawa-Praga Południe (POL)
2007
2018-04-06 18:06:31  
221.
101
MAJCHROWSKA Matylda Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-07 18:46:24  
222.
1765
MAJEWSKA Maja PŁOCK (POL)
2007
2018-04-12 21:53:37  
223.
1079
ZAREMBA Zuzanna Kluczbork(Byczyna) (POL)
2007
2018-04-14 22:57:33  
224.
1462
MALIK Anna Nakło nad Notecią (POL)
2007
2018-04-11 20:42:27  
225.
1547
MALINOŚ Paulina Olsztyn (POL)
2007
2018-04-09 15:30:40  
226.
681
MAŁKOWSKA Julia BYDGOSZCZ (POL)
2007
2018-04-11 21:51:53  
227.
2219
MANELSKA Weronika Wąbrzeźno (POL)
2007
2018-04-14 12:38:19  
228.
1216
MARCINKOWSKA Nadia Łódź (POL)
2007
2018-04-13 17:55:29  
229.
2088
MARKOWICZ Weronika Stalowa Wola (POL)
2007
2018-04-11 10:05:25  
230.
2220
MARKUSZEWSKA Nadia Wąbrzeźno (POL)
2007
2018-04-17 06:11:30  
231.
238
KARCZEWSKA Martyna Warszawa-Praga Południe (POL)
2007
2018-04-06 18:09:23  
232.
312
MARUSZAK Oliwia Warszawa-Ząbki (POL)
2007
2018-04-05 13:39:15  
233.
452
MECHUŁA Nadia Baruchowo (POL)
2007
2018-04-04 20:03:27  
234.
2136
MELERSKA Lidia TORUŃ (POL)
2007
2018-04-13 11:08:13  
235.
2221
MELLER Dominika Wąbrzeźno (POL)
2007
2018-04-14 12:44:12  
236.
1643
MENDUCKA Martyna Ostrowiec Świętokrzyski (POL)
2007
2018-04-11 18:24:23  
237.
1167
MIKOŁAJCZAK Maja Kruszwica (POL)
2007
2018-04-14 20:47:54  
238.
913
MIKOŁAJCZAK Wiktoria GRUDZIĄDZ (POL)
2007
2018-04-14 22:28:49  
239.
405
MIKOŁANIS Martyna AUGUSTÓW (POL)
2007
2018-04-14 20:24:46  
240.
1307
MISZTAL Amelia LUBLIN (POL)
2007
2018-04-15 12:18:44  
241.
483
MŁÓDZIK Sandra Bełchatów (POL)
2007
2018-04-15 10:35:53  
242.
1998
MŁYNARCZYK Michalina Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2007
2018-04-15 19:56:41  
243.
1766
MORZE Natalia PŁOCK (POL)
2007
2018-04-12 22:04:27  
244.
570
MROTEK Marta BIAŁE BŁOTA (POL)
2007
2018-04-15 13:05:26  
245.
1644
MULARSKA Aleksandra Ostrowiec Świętokrzyski (POL)
2007
2018-04-13 21:32:24  
246.
1394
MULARSKA Majka Mogielnica/Otrębusy (POL)
2007
2018-04-12 00:15:17  
247.
2222
MURAWSKA Klaudia Wąbrzeźno (POL)
2007
2018-04-14 12:23:14  
248.
1880
MUSIALIK Zuzanna Radom (POL)
2007
2018-04-11 21:01:18  
249.
2255
MUSZYŃSKA Karina Włocławek (POL)
2007
2018-04-10 08:50:04  
250.
1759
MYJKOWSKA Gabriela PLESNA (POL)
2007
2018-04-17 16:50:18  
251.
2147
NADOLNA Amelia TORUŃ (POL)
2007
2018-04-13 11:09:09  
252.
1999
NARKINTOWICZ Maria Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2007
2018-04-12 22:35:30  
253.
914
NARTOWSKA Nikola GRUDZIĄDZ (POL)
2007
2018-04-14 23:17:57  
254.
1402
GIZOWSKA Nela Mogielnica/Otrębusy (POL)
2007
2018-04-12 00:07:35  
255.
1940
NICEWICZ Alicja Siedlce (POL)
2007
2018-04-11 15:06:52  
256.
1548
NIKIEL Nina Olsztyn (POL)
2007
2018-04-08 22:07:31  
257.
1645
NOROWSKA Julia Ostrowiec Świętokrzyski (POL)
2007
2018-04-11 18:19:55  
258.
1549
NOSKOWSKA Zofia Olsztyn (POL)
2007
2018-04-09 15:31:12  
259.
1675
NOWAK Maja Pabianice (POL)
2007
2018-04-13 18:20:11  
260.
817
NOWAKOWSKA Agata CYPRIANKA (POL)
2007
2018-04-14 22:07:38  
261.
2325
NOWICKA Laura Września (POL)
2007
2018-04-15 10:22:30  
262.
958
OFICJALSKA Patrycja Jedlińsk-Warka (POL)
2007
2018-04-12 22:55:01  
263.
242
OGRODNICZEK Oliwia Warszawa-Praga Południe (POL)
2008
2018-04-06 18:13:27  
264.
1121
OLCHAWA Róża Kraków (POL)
2007
2018-04-15 19:23:18  
265.
473
OLCZYK Anna Bełchatów (POL)
2007
2018-04-15 10:29:50  
266.
313
OLEŚ Patrycja Warszawa-Ząbki (POL)
2007
2018-04-14 21:54:16  
267.
243
OLIK Katarzyna Warszawa-Praga Południe (POL)
2007
2018-04-13 22:41:03  
268.
406
OŁOWNIUK Amelia AUGUSTÓW (POL)
2007
2018-04-14 22:31:23  
269.
2137
ORŁOWSKA Jagoda TORUŃ (POL)
2007
2018-04-15 19:18:15  
270.
532
ORŁOWSKA Karolina BIAŁA PODLASKA (POL)
2007
2018-04-15 11:13:46  
271.
102
ORŁOWSKA Zuzanna Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-10 20:12:14  
272.
1266
OSIECKA Ewelina Łomża (POL)
2007
2018-04-15 11:38:38  
273.
2138
OSIKA Iga TORUŃ (POL)
2007
2018-04-15 19:21:53  
274.
1676
OSIŃSKA Maja Pabianice (POL)
2007
2018-04-13 21:42:15  
275.
1941
OSTAS Gabriela Siedlce (POL)
2007
2018-04-11 15:22:32  
276.
1080
OŚLIZŁO Antonina Kluczbork(Byczyna) (POL)
2007
2018-04-14 22:21:52  
277.
1767
PACHNIEWSKA Julia PŁOCK (POL)
2007
2018-04-12 21:36:36  
278.
1942
PAJĘCKA Lena Siedlce (POL)
2007
2018-04-10 11:24:47  
279.
2494
PAJOR Aleksandra GRUDZIĄDZ (POL)
2007
2018-04-21 07:35:12  
280.
103
PAPROCKA Agata Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-07 18:25:46  
281.
666
PARADA Tatiana BuskoZdrój (POL)
2007
2018-04-12 20:27:06  
282.
1677
PASIKOWSKA Marta Pabianice (POL)
2007
2018-04-13 21:41:07  
283.
2089
PASZTA Aleksandra Stalowa Wola (POL)
2007
2018-04-11 10:05:48  
284.
1308
PATKOWSKA Aleksandra LUBLIN (POL)
2007
2018-04-15 12:43:48  
285.
2000
PAWLAK Aleksandra Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2007
2018-04-15 19:23:05  
286.
682
PAWLAK Oliwia BYDGOSZCZ (POL)
2007
2018-04-18 21:23:34  
287.
2413
PAWLIKOWSKA Adrianna Zduńska Wola (POL)
2007
2018-04-15 22:03:46  
288.
2369
PAWŁOWSKA Daria ZAMOŚĆ (POL)
2007
2018-04-15 13:47:56  
289.
314
PAWLUK Dominika Warszawa-Ząbki (POL)
2007
2018-04-14 20:07:50  
290.
1395
PAWLUK Julia Mogielnica/Otrębusy (POL)
2007
2018-04-08 12:33:13  
291.
1358
PEPŁOWSKA Aleksandra Mława (POL)
2007
2018-04-14 16:22:18  
292.
1646
PERCHEL Nela Ostrowiec Świętokrzyski (POL)
2007
2018-04-11 18:06:47  
293.
1647
PERZYŃSKA Klaudia Ostrowiec Świętokrzyski (POL)
2007
2018-04-11 18:04:54  
294.
2139
PIECUN Julia TORUŃ (POL)
2007
2018-04-15 19:20:59  
295.
407
KUNDA Weronika AUGUSTÓW (POL)
2007
2018-04-14 20:21:39  
296.
2092
PIERÓG Agata Stalowa Wola (POL)
2007
2018-04-11 09:51:58  
297.
10
PINGWARA Martyna Warszawa-Białołęka (POL)
2007
2018-04-11 09:23:42  
298.
1648
PODPORA Natalia Ostrowiec Świętokrzyski (POL)
2007
2018-04-11 17:56:37  
299.
2370
PODPORA Natalia ZAMOŚĆ (POL)
2007
2018-04-15 13:53:26  
300.
231
CHARLIŃSKA Pola Warszawa-Praga Południe (POL)
2007
2018-04-06 18:05:05  
301.
1649
POŁETEK Natalia Ostrowiec Świętokrzyski (POL)
2007
2018-04-11 18:02:16  
302.
1168
POPIELARZ Kinga Kruszwica (POL)
2007
2018-04-14 20:45:37  
303.
104
POPIOŁEK Anna Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-14 18:17:11  
304.
959
POPŁAWSKA Wiktoria Jedlińsk-Warka (POL)
2007
2018-04-12 22:52:32  
305.
408
POPŁAWSKA Maria AUGUSTÓW (POL)
2007
2018-04-14 21:36:20  
306.
1678
PORADECKA Adrianna Pabianice (POL)
2007
2018-04-13 18:51:07  
307.
960
POTRZEBOWSKA Maja Jedlińsk-Warka (POL)
2007
2018-04-13 22:28:14  
308.
1309
PTASZYŃSKA Emilia LUBLIN (POL)
2007
2018-04-15 12:44:34  
309.
2001
PTASZYŃSKA Patrycja Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2007
2018-04-12 22:38:00  
310.
409
PUCZYŁOWSKA Aleksandra AUGUSTÓW (POL)
2007
2018-04-14 20:29:48  
311.
11
RACHWALSKA Zofia Warszawa-Białołęka (POL)
2007
2018-04-11 18:02:49  
312.
105
RADOMSKA Kamila Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-07 18:48:19  
313.
2256
RAFALSKA Gabriela Włocławek (POL)
2007
2018-04-06 09:53:14  
314.
1768
REDA Oliwia PŁOCK (POL)
2007
2018-04-12 21:54:50  
315.
961
ROMANOWSKA Aleksandra Jedlińsk-Warka (POL)
2007
2018-04-12 23:01:15  
316.
962
ROMANOWSKA Julia Jedlińsk-Warka (POL)
2007
2018-04-12 22:59:48  
317.
106
ROMANOWSKA Oliwia Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-09 13:06:35  
318.
533
ROSIŃSKA Agnieszka BIAŁA PODLASKA (POL)
2007
2018-04-14 13:35:54  
319.
244
ROŻKO Róża Warszawa-Praga Południe (POL)
2008
2018-04-06 18:12:10  
320.
2046
RUTKOWSKA Wiktoria Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2007
2018-04-14 13:33:08  
321.
315
RYBSKA Weronika Warszawa-Ząbki (POL)
2007
2018-04-14 21:55:28  
322.
1359
RZEPLIŃSKA Zuzanna Mława (POL)
2007
2018-04-14 16:12:34  
323.
1550
SACZUK Oliwia Olsztyn (POL)
2007
2018-04-09 15:30:12  
324.
2140
SADOWSKA Hanna TORUŃ (POL)
2007
2018-04-15 19:17:23  
325.
1396
SAWICKA Ola Mogielnica/Otrębusy (POL)
2007
2018-04-17 22:39:14  
326.
1310
SEJ Milena LUBLIN (POL)
2007
2018-04-15 12:12:16  
327.
1217
SEMPACH Maja Łódź (POL)
2007
2018-04-13 17:25:29  
328.
1397
SENATOR Maria Mogielnica/Otrębusy (POL)
2007
2018-04-10 10:34:27  
329.
1719
SEŃCZYK Maja Piaseczno (POL)
2007
2018-04-12 08:45:03  
330.
410
SIEDLECKA Oliwia AUGUSTÓW (POL)
2007
2018-04-14 20:21:00  
331.
683
SIEKIERSKA Maria BYDGOSZCZ (POL)
2007
2018-04-11 21:50:44  
332.
2174
SIERKA Julia Trzebinia (POL)
2007
2018-04-15 14:27:18  
333.
1650
SIKORA Julia Ostrowiec Świętokrzyski (POL)
2008
2018-04-12 20:12:14  
334.
1463
SIKORSKA Zuzanna Nakło nad Notecią (POL)
2007
2018-04-10 18:15:27  
335.
769
SKOCZKOWSKA Weronika Chełmno (POL)
2007
2018-04-14 18:54:13  
336.
1218
SKOCZYLAS Weronika Łódź (POL)
2007
2018-04-13 17:32:31  
337.
107
SKOPCZYŃSKA Dominika Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-14 18:11:29  
338.
316
SKUBERA Julia Warszawa-Ząbki (POL)
2007
2018-04-14 20:04:51  
339.
108
SŁUPECKA Zofia Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-10 22:17:51  
340.
1551
SMOLICZ Pola Olsztyn (POL)
2007
2018-04-09 15:31:37  
341.
1651
SMUGA Natalia Ostrowiec Świętokrzyski (POL)
2007
2018-04-11 18:25:29  
342.
1943
SMUP Natalia Siedlce (POL)
2007
2018-04-11 14:59:04  
343.
246
SPIEWAK Anna Warszawa-Praga Południe (POL)
2007
2018-04-13 21:31:28  
344.
317
STAŃCZYK Judyta Warszawa-Ząbki (POL)
2007
2018-04-14 20:06:06  
345.
1051
STAROŃ Wiktoria Kielce (POL)
2007
2018-04-12 20:59:50  
346.
109
STEFAŃSKA Marika Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-09 14:19:53  
347.
1652
DZIKOWSKA Wiktoria Ostrowiec Świętokrzyski (POL)
2007
2018-04-11 18:08:39  
348.
1052
STEPIEŃ Adrianna Kielce (POL)
2007
2018-04-12 21:00:56  
349.
1399
STĘPNIEWSKA Oliwia Mogielnica/Otrębusy (POL)
2007
2018-04-10 10:42:25  
350.
1398
STĘPNIEWSKA Marlena Mogielnica/Otrębusy (POL)
2007
2018-04-11 20:12:16  
351.
110
STOLARSKA Zuzanna Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-12 07:20:30  
352.
1053
STRUSKA Aleksandra Kielce (POL)
2008
2018-04-12 20:57:27  
353.
1944
STRZYZEWSKA Julia Siedlce (POL)
2007
2018-04-12 06:32:04  
354.
1769
SUŁEK Julia PŁOCK (POL)
2007
2018-04-13 19:31:59  
355.
571
SYTEK Zofia BIAŁE BŁOTA (POL)
2007
2018-04-15 13:57:21  
356.
1653
SZAFRAŃSKA Olga Ostrowiec Świętokrzyski (POL)
2008
2018-04-11 18:18:33  
357.
1311
SZAŁACHA Daria LUBLIN (POL)
2008
2018-04-15 12:33:35  
358.
770
SZALATY Matryna Chełmno (POL)
2007
2018-04-14 18:58:20  
359.
2223
SZAŁWIŃSKA Kinga Wąbrzeźno (POL)
2007
2018-04-14 12:46:05  
360.
1010
SZCZĘSNA Małgorzata Kalisz (POL)
2007
2018-04-15 13:30:07  
361.
1770
SZEWC Nikola PŁOCK (POL)
2007
2018-04-12 22:05:05  
362.
2414
SZEWCZYK Anna Zduńska Wola (POL)
2007
2018-04-13 09:52:36  
363.
318
SZKODZIŃSKA Zuzanna Warszawa-Ząbki (POL)
2007
2018-04-14 20:03:06  
364.
1122
SZOŁTYSIK Patrycja Kraków (POL)
2007
2018-04-15 19:24:46  
365.
818
SZOTKOWSKA Zofia CYPRIANKA (POL)
2007
2018-04-14 22:19:46  
366.
667
SZTUK Kaja BuskoZdrój (POL)
2007
2018-04-12 20:31:28  
367.
1081
SZYDŁOWSKA Maja Kluczbork(Byczyna) (POL)
2007
2018-04-14 22:30:21  
368.
2258
SZYMBARA Natalia Włocławek (POL)
2007
2018-04-06 09:52:10  
369.
2326
SZYMKOWIAK Maria Września (POL)
2007
2018-04-15 10:20:03  
370.
1598
SZYSZKA Paulina Orneta (POL)
2007
2018-04-09 22:26:08  
371.
111
ŚCIUBA Michalina Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-10 21:28:12  
372.
915
ŚLIWIŃSKA Nadia GRUDZIĄDZ (POL)
2007
2018-04-14 23:48:54  
373.
2415
ŚMIETAŃSKA Lena Zduńska Wola (POL)
2007
2018-04-13 09:56:31  
374.
2259
ŚWIDER Amelia Włocławek (POL)
2007
2018-04-07 10:24:17  
375.
1504
TARANOWSKA Oliwia Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2007
2018-04-09 19:14:53  
376.
1505
TARANOWSKA Zofia Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2007
2018-04-09 19:15:54  
377.
2459
TASIEMSKA Anastazja Żerków (POL)
2007
2018-04-15 12:17:54  
378.
721
TERLECKA Zuzanna CHEŁM (POL)
2008
2018-04-15 13:11:16  
379.
112
TOMICZAK Matylda Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-07 19:05:19  
380.
862
TRĄBCZYŃŚKA Julia Częstochowa (POL)
2007
2018-04-13 19:47:28  
381.
1400
TRUSZKIEWICZ Maja Mogielnica/Otrębusy (POL)
2007
2018-04-11 20:27:42  
382.
12
TRUSZKOWSKA Maja Warszawa-Białołęka (POL)
2007
2018-04-11 08:18:22  
383.
2371
TUCKA Wiktoria ZAMOŚĆ (POL)
2007
2018-04-15 13:54:10  
384.
722
TUREWICZ Nikola CHEŁM (POL)
2008
2018-04-15 13:23:11  
385.
2416
UBYCH Wiktoria Zduńska Wola/Sieradz (POL)
2007
2018-04-13 09:33:40  
386.
2460
URBANIAK Julia Żerków (POL)
2007
2018-04-15 12:18:52  
387.
684
URBAŃSKA Lea BYDGOSZCZ (POL)
2007
2018-04-11 21:47:25  
388.
2417
UTRACKA Zofia Zduńska Wola/Sieradz (POL)
2007
2018-04-13 09:44:26  
389.
1312
WALCZAK Anastazja LUBLIN (POL)
2007
2018-04-15 12:11:36  
390.
917
WARECKA Wiktoria GRUDZIĄDZ (POL)
2007
2018-04-14 23:37:57  
391.
916
WARECKA Jagoda GRUDZIĄDZ (POL)
2007
2018-04-14 23:39:50  
392.
1313
WAROWNA Karolina LUBLIN (POL)
2008
2018-04-15 12:45:16  
393.
963
WĄSOWSKA Hanna Jedlińsk-Warka (POL)
2007
2018-04-12 22:53:34  
394.
1314
WAŚKOWICZ Małgorzata LUBLIN (POL)
2007
2018-04-15 12:14:18  
395.
2252
HAŚKIEWICZ Weronika Włocławek (POL)
2007
2018-03-31 09:22:17  
396.
2131
WIĄCEK Amelia Września (POL)
2007
2018-04-15 11:23:25  
397.
1829
WIĘCŁAWSKA Anna Płońsk (POL)
2007
2018-04-12 08:21:44  
398.
572
WIELGOSZ Wiktoria BIAŁE BŁOTA (POL)
2007
2018-04-15 13:56:18  
399.
2260
WIERZBICKA Maja Włocławek (POL)
2007
2018-04-06 09:57:51  
400.
1082
WIETECHA Wiktoria Kluczbork(Byczyna) (POL)
2007
2018-04-14 22:33:04  
401.
1881
WIETESKA Urszula Radom (POL)
2007
2018-04-12 22:32:56  
402.
2254
KACZKOWSKA Wiktoria Włocławek (POL)
2007
2018-03-31 09:18:59  
403.
251
WOŹNIAK Wiktoria Warszawa-Praga Południe (POL)
2007
2018-04-06 18:07:16  
404.
1830
WILCZEWSKA Wiktoria Płońsk (POL)
2007
2018-04-12 08:17:52  
405.
1326
WIŚNIEWSKA Emilia LUBLIN (POL)
2007
2018-04-15 12:23:58  
406.
2224
WIŚNIEWSKA Malwina Wąbrzeźno (POL)
2007
2018-04-14 12:47:46  
407.
1011
WIŚNIEWSKA Wiktoria Kalisz (POL)
2007
2018-04-15 13:51:09  
408.
248
WITAN Milena Warszawa-Praga Południe (POL)
2007
2018-04-13 21:35:31  
409.
685
WITKOWSKA Barbara BYDGOSZCZ (POL)
2007
2018-04-11 21:49:22  
410.
249
WŁOSZCZAK Maria Warszawa-Praga Południe (POL)
2007
2018-04-13 09:51:50  
411.
1831
WODZYŃSKA Michalina Płońsk (POL)
2007
2018-04-12 08:22:03  
412.
2262
WOJCIECHOWSKA -LAMSALLAK Maria Włocławek (POL)
2007
2018-04-07 10:35:30  
413.
2225
WOJCIECHOWSKA Weronika Wąbrzeźno (POL)
2007
2018-04-14 13:11:41  
414.
1720
WÓJCIK Judyta Piaseczno (POL)
2007
2018-04-12 08:47:32  
415.
1315
WÓJCIK Wiktoria LUBLIN (POL)
2007
2018-04-15 12:13:00  
416.
1882
WOJTUNIK Klaudia Radom (POL)
2007
2018-04-12 23:03:18  
417.
474
WOLANKIEWICZ Nikola Bełchatów (POL)
2007
2018-04-15 10:17:25  
418.
250
WOLKENSTEIN Katarzyna Warszawa-Praga Południe (POL)
2007
2018-04-10 12:49:14  
419.
13
WOŁOSZCZAK Emilia Warszawa-Białołęka (POL)
2007
2018-04-11 09:18:19  
420.
819
WOŹNIAK Wiktoria CYPRIANKA (POL)
2007
2018-04-14 22:22:28  
421.
2263
WOŹNICA Anna Włocławek (POL)
2007
2018-04-10 08:51:36  
422.
1267
WYGNAŁ Monika Łomża (POL)
2007
2018-04-15 11:14:07  
423.
2327
WYRĘBSKA Wiktoria Września (POL)
2007
2018-04-15 11:16:35  
424.
723
WYROSTEK Natalia CHEŁM (POL)
2008
2018-04-15 13:22:39  
425.
1219
WYRWAS Kinga Łódź (POL)
2007
2018-04-13 18:05:34  
426.
1945
WYSZOMIRSKA Magdalena Siedlce (POL)
2007
2018-04-15 07:15:57  
427.
2141
ZABIELSKA Barbara TORUŃ (POL)
2007
2018-04-15 19:17:45  
428.
1506
ZABŁOTNA Oliwia Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2007
2018-04-09 19:14:09  
429.
113
ZACHEWICZ Małgorzata Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-07 19:13:28  
430.
1123
ZAJĄC Kamila Kraków (POL)
2007
2018-04-15 19:45:54  
431.
2418
ZAJĄCZKOWSKA Hanna Zduńska Wola (POL)
2007
2018-04-15 22:04:07  
432.
1599
ZAJĄCZKOWSKA Magdalena Orneta (POL)
2007
2018-04-09 22:25:21  
433.
114
ZAPORSKA Lena Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-09 14:15:21  
434.
1169
ZAREMBA Alicja Kruszwica (POL)
2007
2018-04-13 17:16:48  
435.
1124
ZAUCHA Aleksandra Kraków (POL)
2007
2018-04-15 19:25:34  
436.
614
ZAWISTOWSKA Wiktoria Białystok (POL)
2007
2018-04-14 20:28:27  
437.
252
ZBOROWSKA Aleksandra Warszawa-Praga Południe (POL)
2008
2018-04-06 18:12:52  
438.
319
ZDUŃCZYK Julia Warszawa-Ząbki (POL)
2007
2018-04-10 19:43:03  
439.
918
ZEHNER Iga GRUDZIĄDZ (POL)
2007
2018-04-14 21:36:58  
440.
475
ZIELIŃSKA Julia Bełchatów (POL)
2007
2018-04-15 10:40:58  
441.
1600
ZIENKIEWICZ Eliza Orneta (POL)
2007
2018-04-09 22:26:39  
442.
2142
ZIÓŁKOWSKA Maria TORUŃ (POL)
2007
2018-04-15 19:14:26  
443.
2143
ZIÓŁKOWSKA Weronika TORUŃ (POL)
2007
2018-04-15 19:16:02  
444.
2261
WIERZBICKA Zofia Włocławek (POL)
2007
2018-03-31 09:26:56  
445.
1170
ZUBEL Zuzanna Kruszwica (POL)
2007
2018-04-14 20:47:05  
446.
767
KOŁODKO Zuzanna Chełmno (POL)
2007
2018-04-14 18:44:26  
447.
240
KUDLIK Zuzanna Warszawa-Praga Południe (POL)
2007
2018-04-06 18:03:51  
448.
1679
ZYS Joanna Pabianice (POL)
2007
2018-04-13 21:43:08  
449.
919
ŻURAWSKA Angelika GRUDZIĄDZ (POL)
2007
2018-04-14 21:15:15  
450.
534
ŻYDEK Natalia BIAŁA PODLASKA (POL)
2007
2018-04-15 11:42:14  


600 m chłopcy klasy IV | Zgłoszonych: 332 | Limit: 1
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
320
ADACH Tomasz Warszawa-Ząbki (POL)
2007
2018-04-14 22:22:49  
2.
477
ADAMCZYK Michał Bełchatów (POL)
2007
2018-04-15 10:33:19  
3.
476
ADAMCZYK Michal Bełchatów (POL)
2007
2018-04-15 10:31:53  
4.
1083
ADAMSKI Przemysław Kluczbork(Byczyna) (POL)
2007
2018-04-14 23:19:33  
5.
1760
ADWENT Bartłomiej PLESNA (POL)
2007
2018-04-17 16:43:26  
6.
478
AKSMAN Kacper Bełchatów (POL)
2007
2018-04-15 10:27:36  
7.
573
ANHALT Karol BIAŁE BŁOTA (POL)
2007
2018-04-15 11:51:07  
8.
2002
ANTUKH Eugen Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2007
2018-04-15 19:33:03  
9.
115
ANULEWICZ Oliwier Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-12 07:22:42  
10.
1220
ARHAYEM Jakub Łódź (POL)
2007
2018-04-13 17:47:23  
11.
574
ARUNASI Uba BIAŁE BŁOTA (POL)
2007
2018-04-15 14:28:15  
12.
1084
BANAŚ Jakub Kluczbork(Byczyna) (POL)
2007
2018-04-14 22:51:44  
13.
253
BAŃDA Tomasz Warszawa-Praga Południe (POL)
2008
2018-04-06 18:14:47  
14.
1464
GŁACZYŃSKI. Wiktor Nakło nad Notecią (POL)
2007
2018-04-10 18:05:46  
15.
479
BIEGAŃSKI Krzysztof Bełchatów (POL)
2007
2018-04-15 10:36:37  
16.
1552
BIEKSZA Maksymilian Olsztyn (POL)
2007
2018-04-15 12:21:16  
17.
1601
BIELIŃSKI Jakub Orneta (POL)
2007
2018-04-09 22:30:30  
18.
116
BIENIECKI Stefan Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-12 07:25:24  
19.
1553
BIEŃKOWSKI Marcin Olsztyn (POL)
2007
2018-04-09 15:28:23  
20.
1125
BIERÓWKA Patryk Kraków (POL)
2007
2018-04-15 19:37:33  
21.
1126
BIGAJ Dawid Kraków (POL)
2007
2018-04-15 19:36:47  
22.
117
BIZON Jacek Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-12 07:24:31  
23.
1085
BOJKO Kacper Kluczbork(Byczyna) (POL)
2007
2018-04-14 23:22:15  
24.
2372
BOSIAK Jarosław ZAMOŚĆ (POL)
2007
2018-04-15 14:01:29  
25.
1602
BRALCZYK Kacper Orneta (POL)
2007
2018-04-09 22:29:17  
26.
118
BUGAŁA Jakub Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-10 21:32:43  
27.
724
CELIŃSKI Mateusz CHEŁM (POL)
2007
2018-04-15 13:22:01  
28.
920
CERSKI Wiktor GRUDZIĄDZ (POL)
2007
2018-04-14 21:58:13  
29.
2461
CHABIERSKI Piotr Żerków (POL)
2007
2018-04-15 12:46:39  
30.
535
CHALIMONIUK Jakub BIAŁA PODLASKA (POL)
2007
2018-04-14 13:37:30  
31.
686
CHODOROWSKI Szymon BYDGOSZCZ (POL)
2007
2018-04-11 21:59:56  
32.
480
CHOJNACKI Hubert Bełchatów (POL)
2007
2018-04-15 10:38:15  
33.
321
CHOLEWSKI Damian Warszawa-Ząbki (POL)
2007
2018-04-14 22:28:13  
34.
964
CHRZANOWSKI Daniel Jedlińsk-Warka (POL)
2007
2018-04-12 22:56:00  
35.
1127
CHUDY Albert Kraków (POL)
2007
2018-04-15 19:38:03  
36.
2462
CHUDY Krzysztof Żerków (POL)
2007
2018-04-15 12:12:42  
37.
575
CHUMEŃCZUK Bartosz BIAŁE BŁOTA (POL)
2007
2018-04-15 14:05:14  
38.
576
CICHOWICZ Filip BIAŁE BŁOTA (POL)
2007
2018-04-15 14:00:38  
39.
1554
CIECIUCH Piotr Olsztyn (POL)
2007
2018-04-08 21:53:35  
40.
1360
CIESIELSKI Adrian Mława (POL)
2007
2018-04-14 16:07:36  
41.
1507
CIESZEWSKI Adam Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2007
2018-04-09 19:17:23  
42.
1832
CZAJKOWSKI Przemysław Płońsk (POL)
2007
2018-04-12 08:19:53  
43.
2373
CZAPKA Dawid ZAMOŚĆ (POL)
2008
2018-04-15 14:00:48  
44.
1946
CZARNOCKI Bartosz Siedlce (POL)
2007
2018-04-12 06:28:14  
45.
1947
CZARNOCKI Jakub Siedlce (POL)
2007
2018-04-12 06:31:01  
46.
1555
DĄBROWSKI Tomasz Olsztyn (POL)
2007
2018-04-08 21:52:32  
47.
119
DĘBIŃSKI Tadeusz Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-10 21:32:25  
48.
1171
DERENDA Oliwier Kruszwica (POL)
2007
2018-04-13 21:35:11  
49.
1986
DERLATKA Kordian Skarżysko (POL)
2007
2018-04-12 21:03:52  
50.
453
DESKA Szymon Baruchowo (POL)
2007
2018-04-07 20:58:42  
51.
2047
DMOCHOWSKI Dawid Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2007
2018-04-14 14:04:28  
52.
1771
DOBRZENIAK Jan PŁOCK (POL)
2009
2018-04-13 19:26:22  
53.
322
DOMAGAŁA Kamil Warszawa-Ząbki (POL)
2007
2018-04-10 21:17:20  
54.
120
DULIŃSKI Maciej Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-15 10:21:58  
55.
121
DYBIEC Alan Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-07 18:50:46  
56.
1721
DZIEWOŃSKI Marcel Piaseczno (POL)
2007
2018-04-12 08:52:37  
57.
1172
EJZENCHART Mateusz Kruszwica (POL)
2007
2018-04-13 21:33:01  
58.
411
FILIPKOWSKI Mariusz AUGUSTÓW (POL)
2007
2018-04-14 20:19:11  
59.
2328
FIOŁKA Adrian Września (POL)
2007
2018-04-15 10:57:17  
60.
2175
ŁYSIAK Igor Trzebinia (POL)
2007
2018-04-15 14:26:30  
61.
1401
GAJEWSKI Kamil Mogielnica/Otrębusy (POL)
2007
2018-04-15 09:35:12  
62.
1948
GAŁĄZKA Kacper Siedlce (POL)
2007
2018-04-11 15:13:24  
63.
122
GĘBARSKI Max Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-15 00:04:04  
64.
687
GIL Hubert BYDGOSZCZ (POL)
2007
2018-04-11 21:57:19  
65.
1403
GŁĄBIKOWSKI Maciek Mogielnica/Otrębusy (POL)
2007
2018-04-12 00:18:30  
66.
577
GLAZA Mikołaj BIAŁE BŁOTA (POL)
2007
2018-04-15 11:14:47  
67.
1404
GŁOWA Kacper Mogielnica/Otrębusy (POL)
2007
2018-04-10 10:30:25  
68.
1086
GŁUSZAK Błażej Kluczbork(Byczyna) (POL)
2007
2018-04-14 22:18:58  
69.
1268
GODLEWSKI Paweł Łomża (POL)
2007
2018-04-15 11:33:36  
70.
254
GONTA Kacper Warszawa-Praga Południe (POL)
2007
2018-04-10 12:49:47  
71.
1949
GÓRSKI Dominik Siedlce (POL)
2007
2018-04-12 06:43:02  
72.
2144
GÓRSKI Kacper TORUŃ (POL)
2007
2018-04-13 11:05:11  
73.
820
GORZYCKI Jgor CYPRIANKA (POL)
2007
2018-04-14 21:59:27  
74.
1833
GOSZCZYŃSKI Franciszek Płońsk (POL)
2007
2018-04-12 08:20:19  
75.
821
GRABOWSKI Aleksander CYPRIANKA (POL)
2007
2018-04-07 20:31:59  
76.
921
GRACZKOWSKI Fiilip GRUDZIĄDZ (POL)
2007
2018-04-14 23:57:57  
77.
1316
GROCHOLA Jacek LUBLIN (POL)
2007
2018-04-15 12:42:16  
78.
1087
GRZELAK Bartłomiej Kluczbork(Byczyna) (POL)
2007
2018-04-14 22:20:30  
79.
688
GWIAZDOWSKI Dominik BYDGOSZCZ (POL)
2007
2018-04-11 21:56:15  
80.
689
HOFFMANN Marcel BYDGOSZCZ (POL)
2007
2018-04-11 21:58:34  
81.
255
HRYCZ Julian Warszawa-Praga Południe (POL)
2007
2018-04-13 22:00:32  
82.
256
JAGIEŁŁO Bartosz Warszawa-Praga Południe (POL)
2007
2018-04-13 10:03:22  
83.
725
JAGIEŁO Wiktor CHEŁM (POL)
2007
2018-04-15 13:36:25  
84.
1838
WIŚNIEWSKI Jakub Płońsk (POL)
2007
2018-04-12 08:25:01  
85.
1761
JANKOWSKI Wiktor PLESNA (POL)
2007
2018-04-17 16:45:19  
86.
1054
JANUCHTA Dawid Kielce (POL)
2007
2018-04-12 21:01:55  
87.
1221
JARANOWSKI Radomir Łódź (POL)
2007
2018-04-13 17:37:44  
88.
481
JASIŃSKI Lukasz Bełchatów (POL)
2007
2018-04-15 10:21:13  
89.
1834
JĘDRASZCZAK Wiktor Płońsk (POL)
2007
2018-04-12 08:23:14  
90.
257
JEJEŻEWSKI Stefan Warszawa-Praga Południe (POL)
2007
2018-04-13 21:48:26  
91.
1654
JESIONEK Mateusz Ostrowiec Świętokrzyski (POL)
2007
2018-04-11 18:31:45  
92.
771
JEZIORSKI Filip Chełmno (POL)
2007
2018-04-13 22:13:26  
93.
578
JEŹDZIKOWSKI Adam BIAŁE BŁOTA (POL)
2007
2018-04-15 14:01:36  
94.
1883
JURCZAK Jakub Radom (POL)
2007
2018-04-12 23:02:08  
95.
482
JURCZAK Jerzy Bełchatów (POL)
2007
2018-04-15 10:34:04  
96.
1603
JURCZYK Szymon Orneta (POL)
2007
2018-04-09 22:29:43  
97.
2226
KACZMARCZYK Kamil Wąbrzeźno (POL)
2007
2018-04-12 21:27:50  
98.
454
KACZMAREK Szymon Baruchowo (POL)
2007
2018-04-07 21:01:27  
99.
1737
KALINOWSKI Bartek Piaseczno (POL)
2007
2018-04-12 08:50:16  
100.
2227
KALINOWSKI Mateusz Wąbrzeźno (POL)
2007
2018-04-14 13:31:57  
101.
323
KARAZIN Maksim Warszawa-Ząbki (POL)
2007
2018-04-14 22:21:21  
102.
922
KARNIA Ksawery GRUDZIĄDZ (POL)
2007
2018-04-14 22:19:06  
103.
1269
KARWOWSKI Jakub Łomża (POL)
2007
2018-04-15 11:35:12  
104.
923
KAZIMIERCZAK Wojciech GRUDZIĄDZ (POL)
2007
2018-04-14 23:07:07  
105.
1361
KĘDZIERSKI Paweł Mława (POL)
2007
2018-04-14 16:15:24  
106.
1835
KICEK Tomasz Płońsk (POL)
2007
2018-04-12 08:20:40  
107.
726
KLAJNERT Dawid CHEŁM (POL)
2007
2018-04-15 13:21:22  
108.
1222
KLESZCZ Igor Łódź (POL)
2007
2018-04-13 18:10:12  
109.
2329
KLIMCZAK Filip Września (POL)
2007
2018-04-15 11:26:53  
110.
258
KOCIEMSKI Patryk Warszawa-Praga Południe (POL)
2007
2018-04-10 12:50:16  
111.
1088
KOŁODZIEJSKI Paweł Kluczbork(Byczyna) (POL)
2007
2018-04-14 23:16:33  
112.
2176
KOŁTUN Cyprian Trzebinia (POL)
2007
2018-04-15 14:24:41  
113.
1405
KOMOSIŃSKI Kuba Mogielnica/Otrębusy (POL)
2007
2018-04-12 00:18:57  
114.
690
KOMPA-MRÓZ Jakub BYDGOSZCZ (POL)
2007
2018-04-18 21:25:32  
115.
1406
KOŃCZAK Kacper Mogielnica/Otrębusy (POL)
2008
2018-04-08 12:43:07  
116.
412
KONDRACKI Mateusz AUGUSTÓW (POL)
2007
2018-04-14 20:17:53  
117.
2463
KORACH Krystian Żerków (POL)
2007
2018-04-15 13:00:52  
118.
324
KOSZEWSKI Jan Warszawa-Ząbki (POL)
2007
2018-04-14 22:26:06  
119.
1508
KOTŁOWSKI Igor Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2007
2018-04-09 14:10:31  
120.
259
KOWALA Patryk Warszawa-Praga Południe (POL)
2007
2018-04-13 21:57:59  
121.
2177
KOWALCZYK Kamil Trzebinia (POL)
2007
2018-04-15 14:23:33  
122.
1128
KOWALIŃSKI Tomasz Kraków (POL)
2007
2018-04-15 19:39:41  
123.
1772
KOWALSKI Jakub PŁOCK (POL)
2007
2018-04-13 19:35:09  
124.
822
KOWALSKI Jan CYPRIANKA (POL)
2007
2018-04-07 20:43:01  
125.
1937
KOZAK Michał Siedlce (POL)
2007
2018-04-12 06:36:53  
126.
1950
KOZAK Michał Siedlce (POL)
2007
2018-04-15 07:37:17  
127.
2264
KOZŁOWSKI Szymon Włocławek (POL)
2007
2018-04-17 05:55:18  
128.
1556
KOZON Konrad Olsztyn (POL)
2007
2018-04-15 12:18:19  
129.
1680
KRAWCZYK Jędrzej Pabianice (POL)
2007
2018-04-13 21:37:55  
130.
1465
KRÓL Maksymilian Nakło nad Notecią (POL)
2007
2018-04-11 20:47:27  
131.
1836
KROPISZ Franciszek Płońsk (POL)
2007
2018-04-12 08:21:01  
132.
2048
KRUK Kuba Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2007
2018-04-14 14:00:24  
133.
1681
KRUK Wiktor Pabianice (POL)
2007
2018-04-13 21:39:07  
134.
123
KRUPA Rafał Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-09 14:20:44  
135.
2419
KRZYSZTOFIAK Wiktor Zduńska Wola/Sieradz (POL)
2007
2018-04-13 09:46:19  
136.
2090
KSIĄŻEK Kamil Stalowa Wola (POL)
2007
2018-04-11 09:50:38  
137.
2420
KUBIAK Jan Zduńska Wola (POL)
2007
2018-04-13 09:53:55  
138.
1089
KUJAWA Kevin Kluczbork(Byczyna) (POL)
2007
2018-04-14 23:18:13  
139.
2049
KUROWICKI Marcel Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2007
2018-04-14 14:06:55  
140.
2145
ŁABIAK Damian TORUŃ (POL)
2007
2018-04-13 11:06:45  
141.
1223
LACHOWICZ Kacper Łódź (POL)
2007
2018-04-13 17:38:43  
142.
1773
LEJMAN Jakub PŁOCK (POL)
2007
2018-04-12 21:38:04  
143.
14
LESZCZYŃSKI Konstanty Warszawa-Białołęka (POL)
2007
2018-04-11 09:15:43  
144.
1466
OBRUSZKIEWICZ Emilian Nakło nad Notecią (POL)
2007
2018-04-10 18:09:30  
145.
1090
KACZMARCZYK Dawid Kluczbork(Byczyna) (POL)
2007
2018-04-14 22:56:17  
146.
2265
LIS Michał Włocławek (POL)
2007
2018-04-07 10:39:16  
147.
2266
LIS Mikołaj Włocławek (POL)
2007
2018-04-07 10:38:13  
148.
615
LITWINOWICZ Szymon Białystok (POL)
2007
2018-04-14 20:43:32  
149.
772
ŁÓJ Tymoteusz Chełmno (POL)
2007
2018-04-13 22:06:17  
150.
1317
ŁUSZCZUK Szymon LUBLIN (POL)
2007
2018-04-15 12:34:19  
151.
2003
LYSANOV Kyrylo Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2007
2018-04-15 19:45:24  
152.
2464
ŁYSKAWA Marcel Żerków (POL)
2007
2018-04-15 13:10:51  
153.
2330
MACIEJEWSKI Bartosz Września (POL)
2007
2018-04-15 11:28:03  
154.
863
MĄDRY Mateusz Częstochowa (POL)
2007
2018-04-13 19:53:14  
155.
1174
MĄDRY Wiktor Kruszwica (POL)
2007
2018-04-13 21:30:44  
156.
2091
MAJKA Dominik Stalowa Wola (POL)
2007
2018-04-11 10:06:41  
157.
1467
MAŁYSZ Jonatan Nakło nad Notecią (POL)
2007
2018-04-11 20:46:31  
158.
773
MANIKOWSKI Fabian Chełmno (POL)
2007
2018-04-13 22:10:47  
159.
124
MAŃSKI Artur Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-09 12:58:48  
160.
1722
MARCINEK Rafał Piaseczno (POL)
2007
2018-04-12 08:53:17  
161.
325
MARDYŁO Dawid Warszawa-Ząbki (POL)
2007
2018-04-14 22:22:09  
162.
1055
MARKOWSKI Wiktor Kielce (POL)
2007
2018-04-12 20:55:28  
163.
15
MARSZAŁEK Filip Warszawa-Białołęka (POL)
2007
2018-04-10 23:20:26  
164.
1951
MATUSZEWSKI Kuba Siedlce (POL)
2007
2018-04-12 06:49:22  
165.
125
MELEROWICZ Jan Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-07 18:43:45  
166.
1362
MICHALSKI Kacper Mława (POL)
2007
2018-04-14 16:17:27  
167.
727
MIELNICZUK Kacper CHEŁM (POL)
2007
2018-04-15 13:17:35  
168.
1723
MIKA Kilian Piaseczno (POL)
2007
2018-04-12 08:46:02  
169.
2146
MIKOŁAJCZYK Piotr TORUŃ (POL)
2007
2018-04-13 10:53:03  
170.
1224
MILCZARSKI Mikołaj Łódź (POL)
2007
2018-04-13 17:42:16  
171.
1837
MILEWSKI. Michał Płońsk (POL)
2007
2018-04-12 08:21:23  
172.
965
MIŁKOWSKI Dawid Jedlińsk-Warka (POL)
2007
2018-04-13 22:30:24  
173.
1655
MISIURA Patryk Ostrowiec Świętokrzyski (POL)
2007
2018-04-11 18:30:32  
174.
1774
MODERADZKI Paweł PŁOCK (POL)
2007
2018-04-12 21:35:32  
175.
1656
MOJECKI Brayan Ostrowiec Świętokrzyski (POL)
2007
2018-04-11 18:33:09  
176.
16
MOLENDOWSKI Kacper Warszawa-Białołęka (POL)
2007
2018-04-10 23:22:31  
177.
2267
MOLEWSKI Franciszek Włocławek (POL)
2007
2018-04-06 09:49:36  
178.
326
MOŚCICKI Maksymilian Warszawa-Ząbki (POL)
2007
2018-04-14 22:18:44  
179.
1270
MROCZKOWSKI Maciej Łomża (POL)
2007
2018-04-15 11:31:34  
180.
1775
NADOLSKI Mikołaj PŁOCK (POL)
2007
2018-04-12 21:33:49  
181.
2004
NARKINTOWICZ Karol Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2007
2018-04-12 22:33:48  
182.
728
NARÓG Mateusz CHEŁM (POL)
2007
2018-04-15 13:14:49  
183.
17
NECZAJ-HRUZEWICZ Kubrat Warszawa-Białołęka (POL)
2007
2018-04-12 13:04:45  
184.
484
NEIGEBAUER Mikołaj Bełchatów (POL)
2007
2018-04-15 10:24:35  
185.
126
NIEDZIÓŁKA Leszek Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-10 22:13:46  
186.
2421
NIKODEM Fabian Zduńska Wola/Sieradz (POL)
2007
2018-04-13 09:48:03  
187.
1175
WOJTAS Mikołaj Kruszwica (POL)
2007
2018-04-14 20:52:49  
188.
579
NOWAKOWKI Marcel BIAŁE BŁOTA (POL)
2007
2018-04-15 14:03:53  
189.
1657
NOWOCIEŃ Konrad Ostrowiec Świętokrzyski (POL)
2007
2018-04-11 18:28:33  
190.
127
NOWOGÓRSKI Łukasz Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-07 18:28:55  
191.
327
OCHNIO Alan Warszawa-Ząbki (POL)
2007
2018-04-14 22:27:27  
192.
1468
OKONIEWSKI Franciszek Nakło nad Notecią (POL)
2007
2018-04-11 20:45:34  
193.
1271
OŁDAKOWSKI Filip Łomża (POL)
2007
2018-04-15 11:52:54  
194.
2500
OLEJNIK Mikołaj Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-20 22:34:16  
195.
2178
ŁYSIAK Jakub Trzebinia (POL)
2007
2018-04-15 13:06:26  
196.
2050
OMIECIUCH Paweł Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2007
2018-04-14 14:51:10  
197.
2228
DYLEWSKI Mikołaj Wąbrzeźno (POL)
2007
2018-04-12 21:24:49  
198.
1776
OWCZARSKI Krystian PŁOCK (POL)
2007
2018-04-12 21:57:02  
199.
18
OZDOBA Szymon Warszawa-Białołęka (POL)
2007
2018-04-10 23:24:39  
200.
1952
PACZUSKI Przemysław Siedlce (POL)
2007
2018-04-13 10:43:03  
201.
1318
PADUCH Bartosz LUBLIN (POL)
2008
2018-04-15 12:40:11  
202.
2422
PAKUŁA Igor Zduńska Wola (POL)
2007
2018-04-13 16:39:37  
203.
128
PAŁKA Adam Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-09 13:02:26  
204.
1176
PALUSZAK Oliwier Kruszwica (POL)
2007
2018-04-14 20:53:54  
205.
2051
PANKIEWICZ Jakub Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2007
2018-04-14 14:17:55  
206.
1091
PARYPA Remigiusz Kluczbork(Byczyna) (POL)
2007
2018-04-14 22:23:13  
207.
1092
PAWŁOWICZ Braian Kluczbork(Byczyna) (POL)
2007
2018-04-14 22:48:17  
208.
691
PAWŁOWSKI Filip BYDGOSZCZ (POL)
2007
2018-04-11 22:01:58  
209.
1129
PAWŁOWSKI Jakub Kraków (POL)
2007
2018-04-15 19:37:10  
210.
328
PĘKAŁA Bogusław Warszawa-Ząbki (POL)
2007
2018-04-14 22:23:48  
211.
1093
PELCZAR Filip Kluczbork(Byczyna) (POL)
2007
2018-04-14 22:24:48  
212.
1094
PELCZAR Jan Kluczbork(Byczyna) (POL)
2007
2018-04-14 22:27:02  
213.
2268
PIASECKI Filip Włocławek (POL)
2007
2018-04-06 09:57:00  
214.
580
PILCH Dawid BIAŁE BŁOTA (POL)
2007
2018-04-15 14:06:28  
215.
581
PIERZYŃSKI Alan BIAŁE BŁOTA (POL)
2007
2018-04-15 14:09:33  
216.
1272
PIĘTKA Piotr Łomża (POL)
2007
2018-04-15 11:32:34  
217.
2179
PILARCZYK Filip Trzebinia (POL)
2007
2018-04-15 12:49:19  
218.
1777
PIOTROWSKI Dominik PŁOCK (POL)
2007
2018-04-13 19:34:24  
219.
1056
PIWOWARCZYK Filip Kielce (POL)
2007
2018-04-12 20:58:47  
220.
2148
POLIT Grzegorz TORUŃ (POL)
2007
2018-04-15 19:16:55  
221.
729
PROKOPOWIZ Marcel CHEŁM (POL)
2007
2018-04-15 13:32:18  
222.
260
PRYWATA Krzysztof Warszawa-Praga Południe (POL)
2007
2018-04-13 21:37:40  
223.
2093
PRZETACZNIK Adrian Stalowa Wola (POL)
2007
2018-04-11 09:58:56  
224.
1095
PRZYBYSZ Robert Kluczbork(Byczyna) (POL)
2007
2018-04-14 23:20:56  
225.
2005
PTASZYŃSKI Dawid Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2007
2018-04-12 22:36:57  
226.
129
PURTA Bartosz Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-12 07:21:40  
227.
2052
PYTEL Mateusz Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2007
2018-04-14 14:16:23  
228.
329
RĄCZKA Igor Warszawa-Ząbki (POL)
2007
2018-04-14 22:17:07  
229.
1604
RACZKOWSKI Adrian Orneta (POL)
2007
2018-04-09 22:30:05  
230.
261
RASZKOWSKI Aleksander Warszawa-Praga Południe (POL)
2008
2018-04-06 18:15:29  
231.
262
REDŁOWSKI Patryk Warszawa-Praga Południe (POL)
2008
2018-04-06 18:14:10  
232.
864
REMBISZ Bartosz Częstochowa (POL)
2007
2018-04-13 22:02:36  
233.
774
RICHTER Damian Chełmno (POL)
2007
2018-04-13 22:23:30  
234.
19
RÓJ Mikołaj Warszawa-Białołęka (POL)
2007
2018-04-10 23:15:12  
235.
966
RUDNIKOWSKI Patryk Jedlińsk-Warka (POL)
2007
2018-04-06 21:59:45  
236.
20
RUTKOWSKI Adam Warszawa-Białołęka (POL)
2007
2018-04-11 15:07:28  
237.
775
RUTKOWSKI Jacek Chełmno (POL)
2007
2018-04-13 22:08:36  
238.
616
RYBNIK Krzysztof Białystok (POL)
2007
2018-04-14 20:13:48  
239.
1884
SADKOWSKI Oskar Radom (POL)
2007
2018-04-12 22:40:27  
240.
413
SADŁOWSKI Antoni AUGUSTÓW (POL)
2007
2018-04-14 21:38:48  
241.
823
SADOWSKI Oliwier CYPRIANKA (POL)
2007
2018-04-08 16:09:46  
242.
485
SADZIŃSKI Marcel Bełchatów (POL)
2007
2018-04-15 10:38:56  
243.
486
SEROCZYŃSKI Adam Bełchatów (POL)
2007
2018-04-15 10:31:05  
244.
2094
SERWIŃSKI Kacper Stalowa Wola (POL)
2007
2018-04-11 10:07:38  
245.
2006
SETA Sebastian Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2007
2018-04-15 19:59:56  
246.
2149
SIELCZAK Szymon TORUŃ (POL)
2007
2018-04-13 10:59:52  
247.
1557
SIENKIEWICZ Dominik Olsztyn (POL)
2007
2018-04-09 15:28:57  
248.
414
SIEŃKO Maciej AUGUSTÓW (POL)
2007
2018-04-14 20:16:37  
249.
776
SIKUT Mikołaj Chełmno (POL)
2007
2018-04-13 22:21:26  
250.
2053
SINIAKOWSKI Adam Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2007
2018-04-14 14:49:35  
251.
2269
SKONIECZNY Krystian Włocławek (POL)
2007
2018-04-07 10:41:43  
252.
777
SKORUPSKI Mateusz Chełmno (POL)
2007
2018-04-13 22:26:31  
253.
2229
SOBOCIŃSKI Franciszek Wąbrzeźno (POL)
2007
2018-04-14 12:26:32  
254.
21
SOBOLEWSKI Wojciech Warszawa-Białołęka (POL)
2007
2018-04-10 23:18:15  
255.
1319
STACHURSKI Patryk LUBLIN (POL)
2007
2018-04-15 12:43:00  
256.
778
STĘPIEŃ Filip Chełmno (POL)
2007
2018-04-14 19:00:07  
257.
2270
STĘPIŃSKI Adam Włocławek (POL)
2007
2018-04-07 10:23:00  
258.
487
STOLECKI Szymon Bełchatów (POL)
2007
2018-04-15 10:39:38  
259.
1057
STRUSKI Igor Kielce (POL)
2007
2018-04-12 20:54:13  
260.
1407
STRZESZYŃSKI Rafał Mogielnica/Otrębusy (POL)
2007
2018-04-11 01:08:35  
261.
1096
STYRCZEWSKI Dawid Kluczbork(Byczyna) (POL)
2007
2018-04-14 22:29:04  
262.
1778
SUŁEK Wiktor PŁOCK (POL)
2007
2018-04-13 19:32:24  
263.
455
SUWAŁA Jakub Baruchowo (POL)
2007
2018-04-05 20:50:55  
264.
130
SZADKOWSKI Michał Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-14 19:51:15  
265.
1177
SZATKOWSKI Kasjan Kruszwica (POL)
2007
2018-04-13 21:34:10  
266.
2230
SZCZEPAŃSKI Paweł Wąbrzeźno (POL)
2007
2018-04-14 12:32:19  
267.
967
SZCZUROWSKI Michał Jedlińsk-Warka (POL)
2007
2018-04-06 21:58:41  
268.
1408
SZELĄG Marcel Mogielnica/Otrębusy (POL)
2007
2018-04-10 10:21:11  
269.
131
SZMAGAŁA Jakub Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-14 18:32:10  
270.
779
SZPANKIEWICZ Bartosz Chełmno (POL)
2007
2018-04-13 22:04:33  
271.
2007
SZUSTKOWSKI Maksymilian Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2008
2018-04-06 23:00:33  
272.
2054
SZYMAŃSKI Filip Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2007
2018-04-14 13:57:24  
273.
582
SZYMAŃSKI Wojciech BIAŁE BŁOTA (POL)
2007
2018-04-15 13:03:23  
274.
2465
SZYMCZYK Mikołaj Żerków (POL)
2007
2018-04-15 12:26:13  
275.
617
SZYSZKO Piotr Białystok (POL)
2007
2018-04-14 20:23:53  
276.
488
ŚLEDZIONA Mikołaj Bełchatów (POL)
2007
2018-04-15 10:26:13  
277.
730
ŚLEPACZUK Mateusz CHEŁM (POL)
2007
2018-04-15 13:37:11  
278.
22
ŚNIADOWSKI Bartłomiej Warszawa-Białołęka (POL)
2007
2018-04-10 23:26:58  
279.
1097
ŚPIEWAK Bartosz Kluczbork(Byczyna) (POL)
2007
2018-04-14 23:15:01  
280.
651
ŚWIĄTKOWIAK Jakub Borzytuchom (POL)
2007
2018-04-11 19:28:48  
281.
1409
ŚWIDERSKI Jan Mogielnica/Otrębusy (POL)
2007
2018-04-12 00:10:47  
282.
731
TARKA Norbert CHEŁM (POL)
2007
2018-04-15 13:29:15  
283.
732
TASZYCKI Alan CHEŁM (POL)
2008
2018-04-15 13:32:58  
284.
1098
THOMANN Roch Kluczbork(Byczyna) (POL)
2007
2018-04-14 22:31:39  
285.
489
TMOWSKI Maciej Bełchatów (POL)
2007
2018-04-15 10:37:25  
286.
330
TOMCZAK Jan Warszawa-Ząbki (POL)
2007
2018-04-10 19:44:58  
287.
1273
TOMCZAK Wojciech Łomża (POL)
2007
2018-04-15 10:45:01  
288.
2180
TRYFANÓW Patryk Trzebinia (POL)
2007
2018-04-04 22:36:16  
289.
2271
TRZCIŃSKI Wiktor Włocławek (POL)
2007
2018-04-06 09:56:05  
290.
2423
WAWRZYNIAK Kacper Zduńska Wola (POL)
2007
2018-04-13 16:36:17  
291.
2424
URBAN Eryk Zduńska Wola (POL)
2007
2018-04-13 16:37:36  
292.
1178
URBAŃSKI Wiktor Kruszwica (POL)
2007
2018-04-13 21:31:41  
293.
1058
WANAT Marcel Kielce (POL)
2007
2018-04-12 20:56:40  
294.
1779
WARDA Jan PŁOCK (POL)
2007
2018-04-13 19:35:55  
295.
2425
WARDĘGA Filip Zduńska Wola (POL)
2007
2018-04-13 16:34:37  
296.
331
WASIŁOWSKI Dawid Warszawa-Ząbki (POL)
2007
2018-04-14 22:25:26  
297.
1179
WEKWEJT Dawid Kruszwica (POL)
2007
2018-04-13 18:02:29  
298.
1274
WENCEK Tomasz Łomża (POL)
2007
2018-04-15 11:56:52  
299.
583
WESOŁOWSKI Emil BIAŁE BŁOTA (POL)
2007
2018-04-15 11:15:44  
300.
1469
WIERZEWSKI Antoni Nakło nad Notecią (POL)
2007
2018-04-10 18:11:03  
301.
968
WILK Eryk Jedlińsk-Warka (POL)
2007
2018-04-13 22:13:00  
302.
1885
WITKOWSKI Adam Radom (POL)
2007
2018-04-15 22:20:31  
303.
969
WŁODARSKI Kacper Jedlińsk-Warka (POL)
2007
2018-04-14 09:44:08  
304.
132
WÓJCIK Kacper Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-14 19:53:23  
305.
536
MYĆ Jakub BIAŁA PODLASKA (POL)
2008
2018-04-15 11:32:27  
306.
1558
WOJDYŁO Adam Olsztyn (POL)
2007
2018-04-09 15:29:42  
307.
2466
WOJTCZAK Dominik Żerków (POL)
2007
2018-04-15 12:20:15  
308.
925
WOJTYSIAK Jakub GRUDZIĄDZ (POL)
2007
2018-04-14 23:20:21  
309.
490
WOLANKIEWICZ Sebastian Bełchatów (POL)
2007
2018-04-15 10:28:48  
310.
2231
WOŁK Bartłomiej Wąbrzeźno (POL)
2007
2018-04-12 20:50:08  
311.
2426
WOŹNIAK Bartosz Zduńska Wola (POL)
2007
2018-04-13 09:54:44  
312.
2331
WUJEK Jakub Września (POL)
2007
2018-04-15 10:55:37  
313.
2055
WUJEK Oliwier Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2007
2018-04-14 14:14:40  
314.
1839
WYNIMKO Bartosz Płońsk (POL)
2007
2018-04-12 08:22:22  
315.
926
ZABIELSKI Remigiusz GRUDZIĄDZ (POL)
2007
2018-04-14 23:56:10  
316.
1762
ZAJĄC Norbert PLESNA (POL)
2007
2018-04-17 16:46:04  
317.
1099
ZAREMBA Wojciech Kluczbork(Byczyna) (POL)
2007
2018-04-14 22:36:08  
318.
332
ZAWADKA Marcel Warszawa-Ząbki (POL)
2007
2018-04-14 22:24:40  
319.
2467
ZAWORSKI Antoni Żerków (POL)
2007
2018-04-15 12:21:23  
320.
133
ZBRZEZNY Bartłomiej Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-09 13:04:51  
321.
692
ZDANOWICZ Igor BYDGOSZCZ (POL)
2007
2018-04-11 22:00:55  
322.
134
ZDUN Kacper Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-15 10:22:17  
323.
1225
ZDUŃCZYK Oskar Łódź (POL)
2007
2018-04-13 17:43:07  
324.
1780
ZEMŁO Piotr PŁOCK (POL)
2007
2018-04-12 21:55:49  
325.
927
ZIELIŃSKI Marcel GRUDZIĄDZ (POL)
2007
2018-04-14 22:02:57  
326.
135
ZIELIŃSKI Mateusz Warszawa-Bielany (POL)
2007
2018-04-14 19:28:21  
327.
2150
ZURAWSKI Kacper TORUŃ (POL)
2007
2018-04-13 11:01:22  
328.
970
ZYCHOWICZ Morgan Jedlińsk-Warka (POL)
2007
2018-04-12 17:09:32  
329.
491
ŻAK Igor Bełchatów (POL)
2007
2018-04-15 10:54:32  
330.
1012
ŻARNECKI Odyseusz Kalisz (POL)
2007
2018-04-15 13:52:23  
331.
2008
ŻULIŃSKI Dominik Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2007
2018-04-15 19:29:36  
332.
733
ŻYCKI Michał CHEŁM (POL)
2007
2018-04-15 13:33:39  


600 m dziewczęta klasy V | Zgłoszonych: 359 | Limit: 1
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
2332
ALBRECHT Julia Września (POL)
2006
2018-04-15 11:30:27  
2.
2273
HAŚKIEWICZ Aleksandra Włocławek (POL)
2006
2018-03-31 09:23:55  
3.
2427
AMERNIK Zuzanna Zduńska Wola (POL)
2006
2018-04-13 16:29:48  
4.
2428
ANGERMAN Maria Zduńska Wola (POL)
2006
2018-04-13 16:31:18  
5.
2274
MORAWSKA Anna Włocławek (POL)
2006
2018-03-31 09:10:46  
6.
1013
ANTKOWIAK Klaudia Kalisz (POL)
2006
2018-04-15 13:45:21  
7.
2333
ANTKOWIAK Zuzanna Września (POL)
2006
2018-04-15 10:15:39  
8.
267
MĄCZYŃSKA Antonina Warszawa-Praga Południe (POL)
2006
2018-04-06 17:59:46  
9.
263
ARKUSZEWSKA Julia Warszawa-Praga Południe (POL)
2006
2018-04-13 09:54:49  
10.
1275
BAGIŃSKA Ewa Łomża (POL)
2006
2018-04-15 11:03:53  
11.
492
BARAŃSKA Zuzanna Bełchatów (POL)
2006
2018-04-15 10:43:46  
12.
2056
BARSZCZ Oliwia Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2006
2018-04-13 22:54:02  
13.
734
BARTKOWICZ Oliwia CHEŁM (POL)
2006
2018-04-15 13:07:30  
14.
333
BEREZOWSKA Maria Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-09 19:16:49  
15.
780
BESZCZYŃSKA Jagoda Chełmno (POL)
2006
2018-04-13 22:56:33  
16.
334
BEVI Sonia Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-14 21:57:51  
17.
1320
BILSKA Alicja LUBLIN (POL)
2006
2018-04-15 12:35:21  
18.
2334
BŁASZCZAK Aleksandra Września (POL)
2006
2018-04-15 10:13:03  
19.
2468
BOCHNIAK Julia Żerków (POL)
2006
2018-04-15 13:13:45  
20.
23
BOGUSZ Amelia Warszawa-Białołęka (POL)
2006
2018-04-15 19:35:19  
21.
2374
BRUDNOWSKA Amelia ZAMOŚĆ (POL)
2006
2018-04-15 14:06:55  
22.
2272
BRZEZIŃSKA Maja Włocławek (POL)
2006
2018-04-07 10:33:16  
23.
24
BUGAŁA Zuzanna Warszawa-Białołęka (POL)
2006
2018-04-11 16:40:37  
24.
1470
BURYTA Laura Nakło nad Notecią (POL)
2006
2018-04-10 18:25:12  
25.
2095
BUTRYN Kornelia Stalowa Wola (POL)
2006
2018-04-11 09:54:38  
26.
136
CHABIOR Alicja Warszawa-Bielany (POL)
2006
2018-04-12 07:27:35  
27.
1363
CHLASTOSZ Maja Mława (POL)
2006
2018-04-14 16:26:12  
28.
971
CHMIELEWSKA Julia Jedlińsk-Warka (POL)
2006
2018-04-06 21:43:38  
29.
1364
CHMIELEWSKA Kaja Mława (POL)
2006
2018-04-15 12:04:45  
30.
456
CHMIELEWSKA Martyna Baruchowo (POL)
2006
2018-04-05 20:44:39  
31.
420
ANZULEWICZ Ada AUGUSTÓW (POL)
2006
2018-04-14 21:39:31  
32.
1605
CHODKIEWICZ Amelia Orneta (POL)
2006
2018-04-09 22:31:32  
33.
865
MALIGÓWKA Aleksandra Częstochowa (POL)
2006
2018-04-12 23:54:36  
34.
2375
CHROMIEC Kamila ZAMOŚĆ (POL)
2006
2018-04-15 13:56:11  
35.
2009
CHWEDORCZUK Marta Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2006
2018-04-15 19:55:23  
36.
1781
CICHOCKA Joanna PŁOCK (POL)
2006
2018-04-13 19:44:54  
37.
1276
CWALINA Angelika Łomża (POL)
2006
2018-04-15 11:37:46  
38.
1410
CZACHOWICZ Anna Mogielnica/Otrębusy (POL)
2006
2018-04-12 00:08:47  
39.
693
CZERWIŃSKA Weronika BYDGOSZCZ (POL)
2006
2018-04-13 15:45:31  
40.
2010
CZUBAK Dominika Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2006
2018-04-12 22:40:10  
41.
25
CZUBASZEK Izabela Warszawa-Białołęka (POL)
2006
2018-04-12 13:08:02  
42.
866
DANECKA Aleksandra Częstochowa (POL)
2006
2018-04-13 21:52:52  
43.
1509
DEMBIŃSKA Julia Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2006
2018-04-09 18:45:36  
44.
1130
DŁUGA Wiktoria Kraków (POL)
2006
2018-04-15 19:35:56  
45.
1782
DOBRZENIAK Aleksandra PŁOCK (POL)
2006
2018-04-13 19:27:08  
46.
972
DUSZA Anna Jedlińsk-Warka (POL)
2006
2018-04-13 21:58:04  
47.
824
DYDECKA Zuzanna CYPRIANKA (POL)
2006
2018-04-08 15:51:17  
48.
335
DYL Ania Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-14 22:08:01  
49.
493
DYLEWSKA Amelia Bełchatów (POL)
2006
2018-04-15 10:51:59  
50.
2232
DZIADUSZEWSKA Aleksandra Wąbrzeźno (POL)
2006
2018-04-12 21:13:54  
51.
264
DZIEDZIC Hanna Warszawa-Praga Południe (POL)
2006
2018-04-13 21:43:11  
52.
1180
DZIERŻAWSKA Daria Kruszwica (POL)
2006
2018-04-13 17:37:27  
53.
26
DZIEWICKA Lidia Warszawa-Białołęka (POL)
2006
2018-04-11 16:13:05  
54.
1724
DZIEWOŃSKA Malwina Piaseczno (POL)
2006
2018-04-12 08:52:07  
55.
336
FADROWSKA Ewa Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-09 17:29:44  
56.
1510
FAFIŃSKA Paulina Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2006
2018-04-09 18:58:25  
57.
1277
FERENC Amelia Łomża (POL)
2006
2018-04-15 11:20:19  
58.
1725
FRANKOWSKA Lidia Piaseczno (POL)
2006
2018-04-12 11:13:32  
59.
618
FURMANIAK Zuzanna Białystok (POL)
2006
2018-04-14 21:25:17  
60.
735
FURMANIUK Julia CHEŁM (POL)
2006
2018-04-15 13:20:20  
61.
2376
FUS Joanna ZAMOŚĆ (POL)
2006
2018-04-15 14:03:09  
62.
1886
GADAJSKA Wiktoria Radom (POL)
2006
2018-04-11 21:09:50  
63.
494
GAJDA Zuzanna Bełchatów (POL)
2006
2018-04-15 10:45:38  
64.
736
GAJOSZ Wiktoria CHEŁM (POL)
2006
2018-04-15 13:37:51  
65.
2011
GALIŃSKA Eliza Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2006
2018-04-05 19:19:39  
66.
825
GAŁKA Małgorzata CYPRIANKA (POL)
2006
2018-04-14 21:33:36  
67.
1059
GARBAT Klaudia Kielce (POL)
2006
2018-04-12 20:51:45  
68.
265
GĄSIEWSKA Wiktoria Warszawa-Praga Południe (POL)
2006
2018-04-15 22:29:18  
69.
337
GASZKOWSKA Antonina Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-09 17:30:33  
70.
2181
GERTNER Zuzanna Trzebinia (POL)
2006
2018-04-15 12:03:04  
71.
1559
GIERACH Angelika Olsztyn (POL)
2006
2018-04-08 22:13:49  
72.
266
GIL Natalia Warszawa-Praga Południe (POL)
2006
2018-04-13 10:13:40  
73.
2377
GITA Maria ZAMOŚĆ (POL)
2006
2018-04-15 14:06:10  
74.
2469
GOLA Daria Żerków (POL)
2006
2018-04-15 12:50:27  
75.
338
GOŁAWSKA Magda Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-14 22:03:45  
76.
1131
GÓRA Małgorzata Kraków (POL)
2006
2018-04-15 19:27:38  
77.
2378
GÓRA Natalia ZAMOŚĆ (POL)
2006
2018-04-15 13:49:10  
78.
1993
GÓRNICKA Lena Skierniewice (POL)
2006
2018-04-13 19:21:43  
79.
584
GOZA Wiktoria BIAŁE BŁOTA (POL)
2006
2018-04-15 11:37:59  
80.
826
GRACZYK Oliwia CYPRIANKA (POL)
2006
2018-04-14 21:54:29  
81.
1411
GROCHAL Martyna Mogielnica/Otrębusy (POL)
2006
2018-04-10 10:14:45  
82.
537
GRYTA Gabriela BIAŁA PODLASKA (POL)
2006
2018-04-15 11:29:35  
83.
2096
GRZELAK Aleksandra Stalowa Wola (POL)
2006
2018-04-11 10:04:57  
84.
1181
GRZEŚKOWIAK Nadia Kruszwica (POL)
2006
2018-04-13 17:38:48  
85.
1511
GRZYBIŃSKA Maria Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2006
2018-04-09 19:01:15  
86.
2097
GRZYBOWSKA Gabriela Stalowa Wola (POL)
2006
2018-04-11 09:57:19  
87.
1726
GRZYWACZ Zuzanna Piaseczno (POL)
2006
2018-04-12 11:13:54  
88.
415
GUGNOWSKA Natalia AUGUSTÓW (POL)
2006
2018-04-14 21:33:38  
89.
1783
GULCZYŃSKA Liwia PŁOCK (POL)
2006
2018-04-12 21:40:48  
90.
1953
GWIAZDECKA Wiktoria Siedlce (POL)
2006
2018-04-09 19:07:50  
91.
1100
HELIOS Aleksandra Kluczbork(Byczyna) (POL)
2006
2018-04-14 23:00:47  
92.
2470
IDZIKOWSKA Julia Żerków (POL)
2006
2018-04-15 12:59:26  
93.
1101
ISKIERKA Maria Kluczbork(Byczyna) (POL)
2006
2018-04-14 22:03:14  
94.
2151
JABŁOŃSKA Maja TORUŃ (POL)
2006
2018-04-15 19:22:20  
95.
339
JACZEWSKA Amelia Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-14 22:06:09  
96.
27
JAGUŚ Weronika Warszawa-Białołęka (POL)
2006
2018-04-11 09:49:19  
97.
1471
JAKŚ Marcelina Nakło nad Notecią (POL)
2006
2018-04-10 18:02:17  
98.
1512
JAKUBOWSKA Patrycja Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2006
2018-04-09 19:00:18  
99.
827
JANCZAK Ewelina CYPRIANKA (POL)
2006
2018-04-14 22:17:55  
100.
1060
JANISZEWSKA Maja Kielce (POL)
2006
2018-04-12 20:48:35  
101.
585
LASKOWSKA Joanna BIAŁE BŁOTA (POL)
2006
2018-04-15 11:38:57  
102.
1472
JANKOWSKA Iga Nakło nad Notecią (POL)
2006
2018-04-10 18:00:54  
103.
2152
JAROSIŃSKA Maria TORUŃ (POL)
2006
2018-04-15 19:23:38  
104.
668
JASIAK Agnieszka BuskoZdrój (POL)
2006
2018-04-12 20:30:10  
105.
828
JASIŃSKA Aleksandra CYPRIANKA (POL)
2006
2018-04-14 21:24:58  
106.
1412
JASTRZĘDSKA Ewelina Mogielnica/Otrębusy (POL)
2006
2018-04-15 09:56:37  
107.
1727
JASZCZYK Amelia Piaseczno (POL)
2006
2018-04-12 11:14:26  
108.
2182
JAŚKACZEK Małgorzata Trzebinia (POL)
2006
2018-04-15 13:01:52  
109.
2012
JAŻDŻYK Jagna Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2006
2018-04-05 19:15:46  
110.
1182
JORDANOWSKA Natalia Kruszwica (POL)
2006
2018-04-14 20:42:34  
111.
138
JÓŹWIAK Wiktoria Warszawa-Bielany (POL)
2006
2018-04-14 19:43:26  
112.
1887
KACZKOWSKA Anna Radom (POL)
2006
2018-04-12 22:57:24  
113.
1888
KACZKOWSKA Marta Radom (POL)
2006
2018-04-12 22:58:33  
114.
1226
KACZMAREK Maria Łódź (POL)
2006
2018-04-13 17:20:43  
115.
2153
KALATA Martyna TORUŃ (POL)
2006
2018-04-13 11:12:18  
116.
2154
KALINOWSKA Kinga TORUŃ (POL)
2006
2018-04-15 19:19:38  
117.
340
KALISZEWICZ Paulina Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-14 22:02:44  
118.
788
KARULSKA Lena Chełmno (POL)
2006
2018-04-14 18:57:22  
119.
781
KARULSKA Lena Chełmno (POL)
2006
2018-04-14 19:11:18  
120.
2379
KARWAN Konstancja ZAMOŚĆ (POL)
2006
2018-04-15 13:55:30  
121.
1278
KARWOWSKA Kamila Łomża (POL)
2006
2018-04-15 11:36:30  
122.
928
KAWAŁKOWSKA Maja GRUDZIĄDZ (POL)
2006
2018-04-14 22:43:05  
123.
359
KAŹMIERSKA Maja Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-10 11:09:56  
124.
341
KAŹMIERSKA Maja Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-10 19:50:11  
125.
782
KĘSIK Wiktoria Chełmno (POL)
2006
2018-04-13 22:36:10  
126.
1227
KŁACZEK Wiktoria Łódź (POL)
2006
2018-04-13 17:33:34  
127.
1728
KLAUS Kamila Piaseczno (POL)
2006
2018-04-12 08:53:46  
128.
1682
KLEPACZ Barbara Pabianice (POL)
2006
2018-04-13 18:50:03  
129.
1606
KLIMCZAK Amelia Orneta (POL)
2006
2018-04-09 22:32:46  
130.
737
KOKŁOWSKA Natalia CHEŁM (POL)
2006
2018-04-15 13:05:49  
131.
2233
KOLCZYŃSKA Julia Wąbrzeźno (POL)
2006
2018-04-14 13:10:00  
132.
2471
KONIECZNA Kinga Żerków (POL)
2006
2018-04-15 12:28:20  
133.
694
KORYTOWSKA Olga BYDGOSZCZ (POL)
2006
2018-04-13 15:48:09  
134.
619
KOSK Julia Białystok (POL)
2006
2018-04-14 19:57:06  
135.
1683
KOTYNIA Natalia Pabianice (POL)
2006
2018-04-13 18:50:31  
136.
2380
KOWALCZYK Wiktoria ZAMOŚĆ (POL)
2006
2018-04-15 14:07:33  
137.
2013
KOWALSKA Daria Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2006
2018-04-05 19:17:16  
138.
1321
KRAMEK Aleksandra LUBLIN (POL)
2006
2018-04-15 12:19:27  
139.
2335
KRASKA Zofia Września (POL)
2006
2018-04-15 10:17:45  
140.
1322
KRASOŃ Alicja LUBLIN (POL)
2006
2018-04-15 12:40:58  
141.
2155
KRAWCZYK Maja TORUŃ (POL)
2006
2018-04-15 19:20:28  
142.
738
KRUK Nikola CHEŁM (POL)
2006
2018-04-15 13:19:17  
143.
1183
KRYSIAK Julia Kruszwica (POL)
2006
2018-04-14 20:43:34  
144.
1729
KRZESIŃSKA Gabriela Piaseczno (POL)
2006
2018-04-12 11:15:00  
145.
1014
KRZESZKIEWICZ Aleksandra Kalisz (POL)
2006
2018-04-15 13:42:02  
146.
1658
KUBIK Oliwia Ostrowiec Świętokrzyski (POL)
2006
2018-04-11 18:26:54  
147.
2057
KUCHAREK EWA Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2006
2018-04-14 14:02:42  
148.
1061
KUCHARSKA Magdalena Kielce (POL)
2006
2018-04-12 20:49:26  
149.
1513
KUCI,ŃSKA Klaudia Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2006
2018-04-09 18:47:52  
150.
1184
KUKUCZKA Aleksandra Kruszwica (POL)
2006
2018-04-13 17:35:36  
151.
28
KULISIEWICZ Agata Warszawa-Białołęka (POL)
2006
2018-04-11 09:27:48  
152.
29
KUPISZ Kamila Warszawa-Białołęka (POL)
2006
2018-04-11 16:46:05  
153.
2381
KURANTOWICZ Katarzyna ZAMOŚĆ (POL)
2006
2018-04-15 13:50:30  
154.
1784
KWIATKOWSKA Karolina PŁOCK (POL)
2006
2018-04-12 21:41:42  
155.
1473
ŁASA Olga Nakło nad Notecią (POL)
2006
2018-04-13 21:18:22  
156.
2234
ŁASIŃSKA Julia Wąbrzeźno (POL)
2006
2018-04-14 12:51:47  
157.
2336
LASKOWSKA Michalina Września (POL)
2006
2018-04-15 10:10:08  
158.
2382
LASZUK Aleksandra ZAMOŚĆ (POL)
2006
2018-04-15 13:49:47  
159.
1514
ŁAWICKA Kamila Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2006
2018-04-09 18:49:54  
160.
30
LECH Nadia Warszawa-Białołęka (POL)
2006
2018-04-11 15:12:03  
161.
31
LECH Weronika Warszawa-Białołęka (POL)
2006
2018-04-15 19:36:14  
162.
139
LENCZYK Amelia Warszawa-Bielany (POL)
2006
2018-04-10 20:29:53  
163.
140
LESZCZUK Hanna Warszawa-Bielany (POL)
2006
2018-04-12 07:29:23  
164.
1015
LESZKA Katarzyna Kalisz (POL)
2006
2018-04-15 13:47:44  
165.
1684
LESZKIEWICZ Michalina Pabianice (POL)
2006
2018-04-13 18:35:46  
166.
141
LETZA Katarzyna Warszawa-Bielany (POL)
2006
2018-04-10 20:31:42  
167.
2235
LISOWSKA Klaudia Wąbrzeźno (POL)
2006
2018-04-12 20:55:42  
168.
1279
ŁOJEWSKA Martyna Łomża (POL)
2006
2018-04-15 11:02:19  
169.
1730
LUBIK Wiktoria Piaseczno (POL)
2006
2018-04-12 11:15:27  
170.
142
LUDWINIAK Amelia Warszawa-Bielany (POL)
2006
2018-04-10 21:30:54  
171.
1185
MACINA Julia Kruszwica (POL)
2006
2018-04-14 20:46:24  
172.
620
MAĆKOWIAK Oliwia Białystok (POL)
2006
2018-04-14 20:02:41  
173.
1415
RYŚ Magda Mogielnica/Otrębusy (POL)
2006
2018-04-11 23:59:36  
174.
2383
MAJDANIK Lena ZAMOŚĆ (POL)
2006
2018-04-15 13:56:52  
175.
32
MALCZEWSKA Wiktoria Warszawa-Białołęka (POL)
2006
2018-04-11 16:10:28  
176.
495
MAŁYSZA Amelia Bełchatów (POL)
2006
2018-04-15 10:51:11  
177.
1413
MARCHEL Alicja Mogielnica/Otrębusy (POL)
2006
2018-04-12 00:11:46  
178.
416
MARCINKIEWICZ Julia AUGUSTÓW (POL)
2006
2018-04-14 22:29:02  
179.
2384
MARCYNIUK Eliza ZAMOŚĆ (POL)
2006
2018-04-15 14:10:56  
180.
1954
MARCZAK Lena Siedlce (POL)
2006
2018-04-09 19:06:31  
181.
2236
MARKUSZEWSKA Oliwia Wąbrzeźno (POL)
2006
2018-04-12 20:52:14  
182.
33
MARSZAŁ Nikola Warszawa-Białołęka (POL)
2006
2018-04-11 16:47:07  
183.
1785
MAŚLANA Kalina PŁOCK (POL)
2006
2018-04-12 22:07:32  
184.
1414
MATYSIAK Julia Mogielnica/Otrębusy (POL)
2006
2018-04-15 00:03:23  
185.
1062
MICHALCZYK Aleksandra Kielce (POL)
2006
2018-04-12 20:47:51  
186.
496
MICHALSKA Oliwia Bełchatów (POL)
2006
2018-04-15 10:53:43  
187.
621
MICKIEWICZ Kinga Białystok (POL)
2006
2018-04-14 19:58:00  
188.
1365
MIESZANEK Aleksandra Mława (POL)
2006
2018-04-14 16:27:16  
189.
929
MIKOŁAJCZAK Marika GRUDZIĄDZ (POL)
2006
2018-04-14 22:23:18  
190.
2098
MILCZANOWSKA Zuzanna Stalowa Wola (POL)
2006
2018-04-11 10:06:13  
191.
417
MILEWSKA Karolina AUGUSTÓW (POL)
2006
2018-04-14 20:28:43  
192.
1889
MIROSZ Zuzanna Radom (POL)
2006
2018-04-12 22:29:31  
193.
1280
MODZELEWSKA Weronika Łomża (POL)
2006
2018-04-15 11:05:24  
194.
34
MOLENDA Marcelina Warszawa-Białołęka (POL)
2006
2018-04-11 09:21:35  
195.
669
MOLENDOWSKA Julia BuskoZdrój (POL)
2006
2018-04-12 20:26:26  
196.
1186
MORITZ Nicola Kruszwica (POL)
2006
2018-04-14 20:41:23  
197.
2237
MURAWSKA Karolina Wąbrzeźno (POL)
2006
2018-04-12 21:33:13  
198.
867
MUSIK Klaudia Częstochowa (POL)
2006
2018-04-13 21:50:15  
199.
2275
MUSZYŃSKA Natalia Włocławek (POL)
2006
2018-04-10 08:53:52  
200.
1281
MYŚLIŃSKA Wiktoria Łomża (POL)
2006
2018-04-15 10:57:42  
201.
868
NICIA Emilia Częstochowa (POL)
2006
2018-04-12 23:51:46  
202.
35
NIEDBAŁKO Magdalena Warszawa-Białołęka (POL)
2006
2018-04-11 16:14:08  
203.
2385
NOWAK Oliwia ZAMOŚĆ (POL)
2006
2018-04-15 14:08:08  
204.
1474
NOWICKA Jagoda Nakło nad Notecią (POL)
2006
2018-04-11 20:35:54  
205.
1416
SKALSKA Ola Mogielnica/Otrębusy (POL)
2006
2018-04-11 23:58:49  
206.
342
OLCZAK Alicja Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-14 22:01:49  
207.
1228
OLCZAK Liwia Łódź (POL)
2006
2018-04-13 18:01:51  
208.
1289
OLSZEWSKA Marysia Łomża (POL)
2006
2018-04-15 11:23:21  
209.
2014
ORSZULAK Maria Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2006
2018-04-15 19:53:27  
210.
973
ORZECHOWSKA Zuzanna Jedlińsk-Warka (POL)
2006
2018-04-06 21:56:02  
211.
586
ORZECHOWSKA Aneta BIAŁE BŁOTA (POL)
2006
2018-04-15 13:55:08  
212.
587
ORZECHOWSKA Noemi BIAŁE BŁOTA (POL)
2006
2018-04-15 13:54:02  
213.
1890
ORZELSKA Klara Radom (POL)
2006
2018-04-11 21:00:14  
214.
622
ORZEPOWSKA Gabriela Białystok (POL)
2006
2018-04-14 20:03:32  
215.
623
ORZEPOWSKA Patrycja Białystok (POL)
2006
2018-04-14 20:03:52  
216.
143
OSAKOWICZ Inga Warszawa-Bielany (POL)
2006
2018-04-09 14:23:13  
217.
1685
OSOWSKA Hanna Pabianice (POL)
2006
2018-04-13 21:40:23  
218.
1323
OSTROWSKA Dominika LUBLIN (POL)
2006
2018-04-15 12:30:30  
219.
1229
PACHNIEWICZ Zofia Łódź (POL)
2006
2018-04-13 18:14:14  
220.
829
PAPIS Oliwia CYPRIANKA (POL)
2006
2018-04-08 15:50:00  
221.
588
PARUCH Anastazja BIAŁE BŁOTA (POL)
2006
2018-04-15 14:35:07  
222.
497
PASTUSIAK Patrycja Bełchatów (POL)
2006
2018-04-15 10:50:14  
223.
1016
PASZEWSKA Patrycja Kalisz (POL)
2006
2018-04-15 13:46:42  
224.
1891
PAWLAK Anna Radom (POL)
2006
2018-04-12 22:30:28  
225.
457
PAWLAK Julia Baruchowo (POL)
2006
2018-04-04 19:42:13  
226.
974
PAWLUK Antonina Jedlińsk-Warka (POL)
2006
2018-04-17 14:05:57  
227.
2015
PERAK Zuzanna Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2006
2018-04-12 22:41:33  
228.
144
PIĄTKOWSKA Oliwia Warszawa-Bielany (POL)
2006
2018-04-09 14:22:27  
229.
1840
PIERŚCIŃSKA Julia Płońsk (POL)
2006
2018-04-12 08:23:37  
230.
1017
PIESTRZYŃSKA Wiktoria Kalisz (POL)
2006
2018-04-15 13:43:36  
231.
36
PIETRZAK Gabriela Warszawa-Białołęka (POL)
2006
2018-04-15 19:34:22  
232.
343
PIOTROWSKA Aleksandra Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-09 19:18:58  
233.
1018
PŁOCIŃSKA Julia Kalisz (POL)
2006
2018-04-15 13:49:52  
234.
1019
PŁONKA Oliwia Kalisz (POL)
2006
2018-04-15 13:25:49  
235.
1331
POJĘTA Małgorzata LUBLIN (POL)
2006
2018-04-15 12:22:34  
236.
830
POLITOWSKA Zuzanna CYPRIANKA (POL)
2006
2018-04-06 18:51:01  
237.
344
POLKOWSKA Katarzyna Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-05 13:37:47  
238.
345
POŁOSA Aleksandra Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-14 22:07:07  
239.
346
PONICHTERA Karolina Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-14 22:04:36  
240.
145
PRYCEL Kinga Warszawa-Bielany (POL)
2006
2018-04-12 07:26:38  
241.
347
PRZESZŁO Olga Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-11 17:53:18  
242.
146
PUSTELNIK Agata Warszawa-Bielany (POL)
2006
2018-04-09 14:22:55  
243.
1366
RACKA Nikola Mława (POL)
2006
2018-04-14 16:33:04  
244.
538
RACZKOWSKA Paulina BIAŁA PODLASKA (POL)
2006
2018-04-15 11:30:22  
245.
1475
RADAJEWSKA Iga Nakło nad Notecią (POL)
2006
2018-04-11 20:43:32  
246.
2472
RADOMSKA Martyna Żerków (POL)
2006
2018-04-15 12:29:30  
247.
365
RAJSKI Nina Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-10 11:07:21  
248.
348
RAJSKI Nina Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-10 19:47:57  
249.
1607
RATAJCZAK Gabriela Orneta (POL)
2006
2018-04-09 22:33:16  
250.
2156
RATKIEWICZ Julia TORUŃ (POL)
2006
2018-04-15 19:20:05  
251.
1282
RESKO Oliwia Łomża (POL)
2006
2018-04-15 11:00:03  
252.
37
RETKE Agata Warszawa-Białołęka (POL)
2006
2018-04-11 09:47:47  
253.
48
RETKE Alicja Warszawa-Białołęka (POL)
2006
2018-04-11 09:46:35  
254.
539
SZYMANIUK Oliwia BIAŁA PODLASKA (POL)
2006
2018-04-15 11:31:22  
255.
268
ROZESŁANIEC Zuzanna Warszawa-Praga Południe (POL)
2006
2018-04-10 12:50:53  
256.
869
RUSZEL Maja Częstochowa (POL)
2006
2018-04-12 23:52:58  
257.
2238
RYBINKOWSKA Karina Wąbrzeźno (POL)
2006
2018-04-14 12:54:01  
258.
2157
RYGIELSKA Dominika TORUŃ (POL)
2006
2018-04-13 11:11:14  
259.
1187
RZEEPKA Malwina Kruszwica (POL)
2006
2018-04-15 11:57:44  
260.
930
SALA Malwina GRUDZIĄDZ (POL)
2006
2018-04-14 21:24:54  
261.
418
SALIK Oliwia AUGUSTÓW (POL)
2006
2018-04-14 20:39:53  
262.
2386
SANKIEWICZ Amelia ZAMOŚĆ (POL)
2006
2018-04-15 13:52:40  
263.
498
SAWICKA Lena Bełchatów (POL)
2006
2018-04-15 10:47:21  
264.
1608
SIERPIŃSKA Urszula Orneta (POL)
2006
2018-04-11 10:33:38  
265.
349
SINGH Maja Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-14 22:01:01  
266.
831
SKIERSKA Zuzanna CYPRIANKA (POL)
2006
2018-04-14 21:41:45  
267.
350
SKŁADANOWSKA Natalia Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-14 22:12:17  
268.
1609
SKOWYRSKA Pola Orneta (POL)
2006
2018-04-09 22:31:08  
269.
147
SŁONECKA Natalia Warszawa-Bielany (POL)
2006
2018-04-10 22:19:46  
270.
1324
SŁUPCZYŃSKA Milena LUBLIN (POL)
2006
2018-04-15 12:20:06  
271.
1560
SOANOWSKA Hanna Olsztyn (POL)
2006
2018-04-08 21:48:12  
272.
1230
SOBCZYŃSKA Marta Łódź (POL)
2006
2018-04-13 17:30:49  
273.
2387
SOKOŁOWSKA Zuzanna ZAMOŚĆ (POL)
2006
2018-04-15 13:48:33  
274.
270
WĄSAK Sonia Warszawa-Praga Południe (POL)
2006
2018-04-06 17:58:59  
275.
1610
SONTOWSKA Zuzanna Orneta (POL)
2006
2018-04-09 22:33:40  
276.
148
SOSAK Wiktoria Warszawa-Bielany (POL)
2006
2018-04-12 07:28:27  
277.
1731
SOSNOWSKA Karolina Piaseczno (POL)
2006
2018-04-13 11:46:28  
278.
2183
SRAGA Zuzanna Trzebinia (POL)
2006
2018-04-15 13:08:57  
279.
38
STAŃCZYK Aleksandra Warszawa-Białołęka (POL)
2006
2018-04-11 09:45:09  
280.
1325
STANEK Julia LUBLIN (POL)
2006
2018-04-15 12:16:22  
281.
1732
STANKOWSKA Martyna Piaseczno (POL)
2006
2018-04-12 11:12:26  
282.
1188
STOLARSKA Zuzanna Kruszwica (POL)
2006
2018-04-15 12:46:41  
283.
2099
STRZELEC Małgorzata Stalowa Wola (POL)
2006
2018-04-11 09:57:46  
284.
269
SUCHECKA Julia Warszawa-Praga Południe (POL)
2006
2018-04-13 22:04:40  
285.
1955
SUCHODOŁA Kinga Siedlce (POL)
2006
2018-04-12 06:33:55  
286.
39
SZACKA Inga Warszawa-Białołęka (POL)
2006
2018-04-11 09:42:46  
287.
1611
SZCZĄCHOR Wiktoria Orneta (POL)
2006
2018-04-09 22:32:04  
288.
589
SZCZĘSNA Ewa BIAŁE BŁOTA (POL)
2006
2018-04-15 13:59:04  
289.
1476
SZCZEŚNIAK Julia Nakło nad Notecią (POL)
2006
2018-04-13 21:14:25  
290.
870
SZEWCZYKOWSKA Nikola Częstochowa (POL)
2006
2018-04-13 21:51:35  
291.
1020
SZLACHTA Olga Kalisz (POL)
2006
2018-04-15 13:26:50  
292.
1132
SZOT Otylia Kraków (POL)
2006
2018-04-15 19:46:41  
293.
1561
SZPYRKA Kaja Olsztyn (POL)
2006
2018-04-08 21:46:42  
294.
1733
SZTUREMSKA Nikola Piaseczno (POL)
2006
2018-04-12 11:13:01  
295.
2473
SZYMANKIEWICZ Dominika Żerków (POL)
2006
2018-04-15 12:31:00  
296.
499
SZYMAŃSKA Aleksadra Bełchatów (POL)
2006
2018-04-15 10:42:51  
297.
1021
SIPURZYŃSKA Hanna Kalisz (POL)
2006
2018-04-15 14:20:28  
298.
40
SZYMANSKA Joanna Warszawa-Białołęka (POL)
2006
2018-04-11 16:45:09  
299.
1612
SZYMBORSKA Gabriela Orneta (POL)
2006
2018-04-09 22:34:01  
300.
1231
SZYMCZAK Zofia Łódź (POL)
2006
2018-04-13 17:21:48  
301.
2474
SZYMCZYK Zuzanna Żerków (POL)
2006
2018-04-15 12:34:02  
302.
2100
SZYMCZYSZYN Milena Stalowa Wola (POL)
2006
2018-04-11 10:02:12  
303.
652
ŚCIGAŁA Natalia Borzytuchom (POL)
2006
2018-04-11 19:30:56  
304.
2184
ŚLEDZIŃSKA Martyna Trzebinia (POL)
2006
2018-04-15 13:12:52  
305.
653
ŚWIĄTKOWIAK Julianna Borzytuchom (POL)
2006
2018-04-11 19:31:38  
306.
931
ŚWIDER Kinga GRUDZIĄDZ (POL)
2006
2018-04-14 23:35:21  
307.
2388
ŚWIGOST Emilia ZAMOŚĆ (POL)
2006
2018-04-15 14:08:49  
308.
1367
TAŃSKA Julia Mława (POL)
2006
2018-04-14 16:35:11  
309.
1562
TARGOŃSKA Zuzanna Olsztyn (POL)
2006
2018-04-09 15:32:20  
310.
1786
TEKLAK Wiktoria PŁOCK (POL)
2006
2018-04-12 20:07:09  
311.
1063
TRELA Anna Kielce (POL)
2006
2018-04-12 20:50:07  
312.
1133
TWARDOSZ Karolina Kraków (POL)
2006
2018-04-15 19:28:08  
313.
1515
TYKARSKA Karolina Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2006
2018-04-09 18:59:06  
314.
2475
TYL Zofia Żerków (POL)
2006
2018-04-15 12:35:03  
315.
2389
UJMA Karolina ZAMOŚĆ (POL)
2006
2018-04-15 14:04:05  
316.
2390
UJMA Martyna ZAMOŚĆ (POL)
2006
2018-04-15 14:03:43  
317.
41
URBAŃSKA Julia Warszawa-Białołęka (POL)
2006
2018-04-11 16:44:12  
318.
351
WALACIK Emilia Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-11 17:52:48  
319.
975
WALCZAK Julia Jedlińsk-Warka (POL)
2006
2018-04-06 21:57:29  
320.
1477
WALERCZYK Amelia Nakło nad Notecią (POL)
2006
2018-04-11 20:30:10  
321.
2476
WAŁĘSA Katarzyna Żerków (POL)
2006
2018-04-15 12:49:36  
322.
2016
WALISIEWICZ Urszula Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2006
2018-04-12 22:39:09  
323.
458
WARDYŃSKA Oliwia Baruchowo (POL)
2006
2018-04-09 17:02:23  
324.
1189
WARMUZ Kinga Kruszwica (POL)
2006
2018-04-13 17:41:58  
325.
419
WASILEWSKA Emilia AUGUSTÓW (POL)
2006
2018-04-14 22:29:52  
326.
1734
WASILEWSKA Paulina Piaseczno (POL)
2006
2018-04-12 11:16:03  
327.
1478
WEŁNIAK Klaudia Nakło nad Notecią (POL)
2006
2018-04-11 20:38:48  
328.
871
WIATROWSKA Maria Częstochowa (POL)
2006
2018-04-12 23:50:24  
329.
2391
WIECZERZAK Emilia ZAMOŚĆ (POL)
2006
2018-04-15 14:00:06  
330.
1735
WIEŚNIAK Małgorzata Piaseczno (POL)
2006
2018-04-12 11:16:31  
331.
149
WILIŃSKA Hanna Warszawa-Bielany (POL)
2006
2018-04-10 20:28:28  
332.
783
WIŚNIEWSKA Jagoda Chełmno (POL)
2006
2018-04-14 19:10:31  
333.
1787
WIŚNIEWSKA Martyna PŁOCK (POL)
2006
2018-04-13 19:45:39  
334.
695
WIŚNIEWSKA Oktawia BYDGOSZCZ (POL)
2006
2018-04-18 21:26:50  
335.
784
WITKOWSKA Kalina Chełmno (POL)
2006
2018-04-14 18:48:16  
336.
1102
WŁODEK Maja Kluczbork(Byczyna) (POL)
2006
2018-04-14 22:34:55  
337.
2477
WŁOSZCZYK Amelia Żerków (POL)
2006
2018-04-15 12:51:46  
338.
2478
WŁOSZCZYK Roksana Żerków (POL)
2006
2018-04-15 12:53:08  
339.
2276
WOJCIECHOWSKA -LAMSALLAK Joanna Włocławek (POL)
2006
2018-04-07 10:27:42  
340.
42
WÓJCIK Oliwia Warszawa-Białołęka (POL)
2006
2018-04-11 16:12:04  
341.
2239
WOJNAROWSKA Nadia Wąbrzeźno (POL)
2006
2018-04-12 21:25:48  
342.
1417
WOŻNIAK Paulina Mogielnica/Otrębusy (POL)
2006
2018-04-08 18:58:22  
343.
2392
WRÓBEL Julia ZAMOŚĆ (POL)
2006
2018-04-15 14:04:56  
344.
1
WYCHÓDZKA Eliza Warszawa (POL)
2006
2018-03-28 12:10:55  
345.
1418
WYSOCKA Julia Mogielnica/Otrębusy (POL)
2006
2018-04-12 00:11:17  
346.
371
ZAJDEL Kinga Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-09 19:18:11  
347.
352
ZAJDEL Kinga Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-09 19:32:40  
348.
271
ZAKRZEWSKA Maria Warszawa-Praga Południe (POL)
2006
2018-04-10 12:51:27  
349.
1419
ZAŁĘCKA Amelia Mogielnica/Otrębusy (POL)
2006
2018-04-08 18:45:02  
350.
832
ZALEWSKA Zuzanna CYPRIANKA (POL)
2006
2018-04-08 15:56:06  
351.
1892
ZGORZELAK Kornelia Radom (POL)
2006
2018-04-15 22:18:57  
352.
1283
ZIEMKIEWICZ Aleksandra Łomża (POL)
2006
2018-04-15 10:52:46  
353.
1613
ZIENKIEWICZ Kinga Orneta (POL)
2006
2018-04-09 22:32:25  
354.
1103
ZIÓŁKOWSKA Maja Kluczbork(Byczyna) (POL)
2006
2018-04-14 22:44:55  
355.
932
ZMIERCZAK Laura GRUDZIĄDZ (POL)
2006
2018-04-14 22:50:37  
356.
353
ZUBCZYŃSKA Amelia Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-14 21:58:51  
357.
1284
ZYSK Róża Łomża (POL)
2006
2018-04-15 11:19:00  
358.
43
ŻAK Alicja Warszawa-Białołęka (POL)
2006
2018-04-12 13:12:28  
359.
272
ŻMIJEWSKA Aleksandra Warszawa-Praga Południe (POL)
2006
2018-04-15 22:33:15  


600 m chłopcy klasy V | Zgłoszonych: 209 | Limit: 1
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
150
AMBROZIK Adrian Warszawa-Bielany (POL)
2006
2018-04-09 13:00:55  
2.
2479
ANRZEJCZAK Jeremi Żerków (POL)
2006
2018-04-15 12:27:23  
3.
2185
ATROSZCZYK Igor Trzebinia (POL)
2006
2018-04-15 12:04:39  
4.
1479
AUGUSTYN Piotr Nakło nad Notecią (POL)
2006
2018-04-10 18:26:17  
5.
2277
BAJRASZEWSKI Tomasz Włocławek (POL)
2006
2018-04-07 10:43:42  
6.
1893
BĄKOWSKI Oskar Radom (POL)
2006
2018-04-12 22:44:01  
7.
2058
BARSZCZ Jakub Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2006
2018-04-13 22:59:30  
8.
1327
BARSZCZ Szymon LUBLIN (POL)
2006
2018-04-15 12:38:06  
9.
2241
KUBIAK Bartosz Wąbrzeźno (POL)
2006
2018-04-12 21:29:29  
10.
933
BEDNARCZYK Igor GRUDZIĄDZ (POL)
2006
2018-04-14 22:08:16  
11.
1894
BEDNARCZYK Maciek Radom (POL)
2006
2018-04-12 17:05:56  
12.
500
BEDNAREK Bartłomiej Bełchatów (POL)
2006
2018-04-15 10:52:53  
13.
273
BIEDRZYCKI Kajetan Warszawa-Praga Południe (POL)
2006
2018-04-10 12:51:57  
14.
1736
BIEŃKOWSKI Kajetan Piaseczno (POL)
2006
2018-04-12 08:44:16  
15.
1232
BIERNAT Antoni Łódź (POL)
2006
2018-04-13 17:36:05  
16.
354
BŁACHUT Oliwier Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-14 22:16:14  
17.
274
BOGDANOWICZ Krystian Warszawa-Praga Południe (POL)
2006
2018-04-14 12:14:42  
18.
872
BOROWICZ Adam Częstochowa (POL)
2006
2018-04-12 23:59:33  
19.
1480
BRZYKCY Kamil Nakło nad Notecią (POL)
2006
2018-04-13 21:15:49  
20.
355
BUDZISZEWSKI Bartosz Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-10 19:55:31  
21.
2240
CELEBUCKI Michał Wąbrzeźno (POL)
2006
2018-04-14 12:56:54  
22.
976
CELUCH Igor Jedlińsk-Warka (POL)
2006
2018-04-13 22:11:10  
23.
785
CICHOWLAS Karol Chełmno (POL)
2006
2018-04-13 22:39:33  
24.
654
CIERZAN Bartosz Borzytuchom (POL)
2006
2018-04-11 19:32:39  
25.
1285
CZAPLICKI Aleksander Łomża (POL)
2006
2018-04-15 11:44:00  
26.
624
CZARNOCKI Maciej Białystok (POL)
2006
2018-04-14 20:39:46  
27.
1134
CZYSZCZOŃ Łukasz Kraków (POL)
2006
2018-04-15 19:40:30  
28.
1420
CZYŻ Bartek Mogielnica/Otrębusy (POL)
2006
2018-04-11 20:30:46  
29.
2101
DĄBEK Dawid Stalowa Wola (POL)
2006
2018-04-11 10:07:06  
30.
137
DĄBROWSKI Krzysztof Warszawa-Bielany (POL)
2006
2018-04-12 07:30:30  
31.
151
DĄBROWSKI Krzysztof Warszawa-Bielany (POL)
2006
2018-04-12 07:31:04  
32.
1233
DAŁEK Szymon Łódź (POL)
2006
2018-04-13 17:41:36  
33.
934
SŁOWIŃSKI Patryk GRUDZIĄDZ (POL)
2006
2018-04-14 23:59:52  
34.
1190
DEGÓRSKI Antoni Kruszwica (POL)
2006
2018-04-13 21:29:49  
35.
2059
DMOCHOWSKI Kamil Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2006
2018-04-14 14:41:47  
36.
356
DOMAGAŁA Kamil Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-09 19:33:51  
37.
1104
DRECZKA Paweł Kluczbork(Byczyna) (POL)
2006
2018-04-14 22:49:46  
38.
2429
DUDCZAK Kamil Zduńska Wola/Sieradz (POL)
2006
2018-04-15 19:40:55  
39.
2158
DYBOWSKI Jakub TORUŃ (POL)
2006
2018-04-13 10:58:01  
40.
1421
GRABOWSKI Franek Mogielnica/Otrębusy (POL)
2006
2018-04-12 00:06:42  
41.
786
FROST Mikołaj Chełmno (POL)
2006
2018-04-13 22:35:00  
42.
1686
GAJDA Mikołaj Pabianice (POL)
2006
2018-04-13 18:45:24  
43.
2430
GAJEWSKI Łukasz Zduńska Wola (POL)
2006
2018-04-13 16:18:49  
44.
833
GAJOWNICZEK Kamil CYPRIANKA (POL)
2006
2018-04-08 16:11:51  
45.
1286
GAJOWNICZEK Patryk Łomża (POL)
2006
2018-04-15 11:52:07  
46.
357
GAŁĄZKA Wiktor Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-14 22:37:28  
47.
2480
GLINKOWSKI Mikołaj Żerków (POL)
2006
2018-04-15 13:09:51  
48.
834
GOŁĘBIEWSKI Adrian CYPRIANKA (POL)
2006
2018-04-14 22:14:55  
49.
1956
GOŁOŚ Dawid Siedlce (POL)
2006
2018-04-11 15:19:03  
50.
2060
GRĄDZKI Dominik Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2006
2018-04-14 14:47:49  
51.
1687
GRUNTKOWSKI Jakub Pabianice (POL)
2006
2018-04-13 18:44:17  
52.
739
GRUSZKA Dawid CHEŁM (POL)
2006
2018-04-15 13:31:14  
53.
740
GONDEK Norbert CHEŁM (POL)
2006
2018-04-15 13:31:32  
54.
2278
GRZEŚ Paweł Włocławek (POL)
2006
2018-04-10 09:01:01  
55.
1368
GRZYBICKI Dawid Mława (POL)
2006
2018-04-14 16:25:06  
56.
358
GUZIŃSKI Wojciech Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-14 22:38:21  
57.
44
HAJDUGA Łukasz Warszawa-Białołęka (POL)
2006
2018-04-11 00:00:44  
58.
501
HAMCZYK Maksymilian Bełchatów (POL)
2006
2018-04-15 10:49:26  
59.
1064
JAGIEŁKO Filip Kielce (POL)
2006
2018-04-12 20:52:26  
60.
1563
JAKUBOWSKI Dominik Olsztyn (POL)
2006
2018-04-08 21:49:13  
61.
625
JANICKI Miłosz Białystok (POL)
2006
2018-04-14 19:47:53  
62.
459
JANIK Szymon Baruchowo (POL)
2006
2018-04-05 19:45:43  
63.
275
JANKOWSKI Jacob Warszawa-Praga Południe (POL)
2006
2018-04-15 22:38:40  
64.
2279
JANKOWSKI Maciej Włocławek (POL)
2006
2018-04-07 10:32:00  
65.
1191
JANUSZEK Antoni Kruszwica (POL)
2006
2018-04-14 20:54:43  
66.
2280
JARECKI Cezary Włocławek (POL)
2006
2018-04-10 09:01:57  
67.
787
JAWORSKI Tomasz Chełmno (POL)
2006
2018-04-13 22:52:32  
68.
670
JĘDRZEJOWSKI Michał BuskoZdrój (POL)
2006
2018-04-12 20:27:54  
69.
152
KĄCKI Maciej Warszawa-Bielany (POL)
2006
2018-04-10 21:35:01  
70.
1422
KACZANOWSKI Błażej Mogielnica/Otrębusy (POL)
2006
2018-04-12 00:18:00  
71.
1105
KACZMARCZYK Jakub Kluczbork(Byczyna) (POL)
2006
2018-04-14 23:04:18  
72.
1192
KACZMAREK Mikołaj Kruszwica (POL)
2006
2018-04-14 20:49:33  
73.
2431
KALINOWSKI Gabriel Zduńska Wola (POL)
2006
2018-04-13 16:21:07  
74.
590
KANIEWSKI Maksymilian BIAŁE BŁOTA (POL)
2006
2018-04-15 12:40:44  
75.
2432
KAPEK Mikołaj Zduńska Wola/Sieradz (POL)
2006
2018-04-15 19:43:12  
76.
45
KAPIRULIN Dmytro Warszawa-Białołęka (POL)
2006
2018-04-10 23:28:47  
77.
1957
KĘDZIERSKI Bartosz Siedlce (POL)
2006
2018-04-09 19:11:15  
78.
153
KHYRPAYEV Arseni Warszawa-Bielany (POL)
2006
2018-04-10 20:20:40  
79.
1287
KIEŁCZEWSKI Mikołaj Łomża (POL)
2006
2018-04-15 11:55:02  
80.
1234
KLESZCZ Jakub Łódź (POL)
2006
2018-04-13 18:09:41  
81.
2102
KLINGER Rafał Stalowa Wola (POL)
2006
2018-04-11 09:59:25  
82.
46
KOCHANIAK Jan Warszawa-Białołęka (POL)
2006
2018-04-11 15:10:41  
83.
1106
KOKOT Patryk Kluczbork(Byczyna) (POL)
2006
2018-04-14 23:05:53  
84.
1564
KOŁNIERZAK Kamil Olsztyn (POL)
2006
2018-04-08 21:44:24  
85.
1369
KORYTOWSKI Jakub Mława (POL)
2006
2018-04-14 16:23:48  
86.
696
ZIEMNIAK Antoni Nakło nad Notecią (POL)
2006
2018-04-13 15:51:11  
87.
421
KOSENKO Mykyta AUGUSTÓW (POL)
2006
2018-04-14 20:27:41  
88.
1193
KOSIAK Jakub Kruszwica (POL)
2006
2018-04-13 17:53:07  
89.
835
KOSZTOWNY Szymon CYPRIANKA (POL)
2006
2018-04-14 21:19:54  
90.
671
KOWALCZYK Jakub BuskoZdrój (POL)
2006
2018-04-12 20:25:27  
91.
360
KOWALCZYK Konstanty Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-09 17:27:56  
92.
2281
KOWALSKI Piotr Włocławek (POL)
2006
2018-03-31 09:55:53  
93.
361
KOWALSKI Wojciech Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-09 19:20:05  
94.
1895
KRAJCARZ Oskar Radom (POL)
2006
2018-04-12 23:04:28  
95.
1022
KRASZEWSKI Maciej Kalisz (POL)
2006
2018-04-15 13:48:46  
96.
977
KRAWCZYK Jakub Jedlińsk-Warka (POL)
2006
2018-04-06 21:53:57  
97.
154
KRAWCZYK Jakub Warszawa-Bielany (POL)
2006
2018-04-14 17:53:10  
98.
1688
KRĘGIEL Franciszek Pabianice (POL)
2006
2018-04-13 18:44:49  
99.
2393
KRUPA Michał ZAMOŚĆ (POL)
2006
2018-04-15 14:02:01  
100.
2061
KSIĘŻOPOLSKI Michał Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2006
2018-04-13 22:57:10  
101.
2394
KULESZA Jakub ZAMOŚĆ (POL)
2006
2018-04-15 14:11:36  
102.
836
KULIGOWSKI Rafał CYPRIANKA (POL)
2006
2018-04-07 20:44:47  
103.
362
LASECKI Nikodem Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-14 22:36:02  
104.
2395
LEPIONKA Adrian ZAMOŚĆ (POL)
2006
2018-04-15 14:05:37  
105.
47
LEWANDOWSKI Kajetan Warszawa-Białołęka (POL)
2006
2018-04-11 00:11:17  
106.
1788
LEWICKI Jakub PŁOCK (POL)
2006
2018-04-12 22:03:35  
107.
1614
LINDORF Adrian Orneta (POL)
2006
2018-04-09 22:34:29  
108.
2159
ŁOPUSZYŃSKI Szymon TORUŃ (POL)
2006
2018-04-15 19:19:14  
109.
1370
MALCZEWSKI Konrad Mława (POL)
2006
2018-04-14 16:40:14  
110.
837
MAŁKOWSKI Marcin CYPRIANKA (POL)
2006
2018-04-14 22:02:22  
111.
2337
MANICKI Kacper Września (POL)
2006
2018-04-15 10:58:44  
112.
655
MANIKOWSKI Miłosz Borzytuchom (POL)
2006
2018-04-11 19:33:23  
113.
363
MIAZEK Oliwier Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-10 19:56:28  
114.
935
MIECZNIK Dominik GRUDZIĄDZ (POL)
2006
2018-04-14 23:26:01  
115.
1235
MOTYL Marcin Łódź (POL)
2006
2018-04-13 17:44:41  
116.
1288
MROCZKOWSKI Rafał Łomża (POL)
2006
2018-04-15 11:30:32  
117.
1194
NABORCZYK Norbert Kruszwica (POL)
2006
2018-04-14 20:48:48  
118.
1328
NAKONIECZNY Erwin LUBLIN (POL)
2006
2018-04-15 12:41:42  
119.
155
NAROŻNIK Jakub Warszawa-Bielany (POL)
2006
2018-04-07 19:11:34  
120.
540
NIEŚCIORUK Kacper BIAŁA PODLASKA (POL)
2006
2018-04-15 11:35:16  
121.
2282
OGRODZIŃSKI Ludwik Włocławek (POL)
2006
2018-04-07 10:31:02  
122.
1516
PAŁKOWSKI Paweł Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2006
2018-04-09 19:28:24  
123.
1565
PARCIAK Wiktor Olsztyn (POL)
2006
2018-04-08 21:43:00  
124.
2017
PAWŁOWSKI Jakub Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2006
2018-04-05 19:18:29  
125.
1371
PAWŁOWSKI Jan Mława (POL)
2006
2018-04-14 16:28:35  
126.
2186
PETKA Kamil Trzebinia (POL)
2006
2018-04-15 13:06:51  
127.
156
PHAM Filip Warszawa-Bielany (POL)
2006
2018-04-10 20:24:06  
128.
1065
PIASECKI Bartłomiej Kielce (POL)
2006
2018-04-12 20:47:15  
129.
741
PIEŃKOWSKI Filip CHEŁM (POL)
2006
2018-04-15 13:35:27  
130.
2396
PIEPRZOWSKI Piotr ZAMOŚĆ (POL)
2006
2018-04-15 14:12:15  
131.
2062
PIEROG Igor Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2006
2018-04-13 22:52:18  
132.
502
PIETRASIAK Bartosz Bełchatów (POL)
2006
2018-04-15 10:46:23  
133.
1195
PILARSKI Mateusz Kruszwica (POL)
2006
2018-04-13 21:28:31  
134.
838
PIŁAT Jan CYPRIANKA (POL)
2006
2018-04-08 16:08:35  
135.
1789
PIÓRKOWSKI Mateusz PŁOCK (POL)
2006
2018-04-12 21:39:14  
136.
1841
PIURKOWSKI Alan Płońsk (POL)
2006
2018-04-12 08:23:55  
137.
364
PŁUSZEWSKI Kajetan Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-09 12:32:53  
138.
1842
PODLIŃSKI Jakub Płońsk (POL)
2006
2018-04-12 08:27:07  
139.
2063
PODNIESIŃSKI Dawid Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2006
2018-04-17 22:35:20  
140.
1236
PODRAŻKA Mikołaj Łódź (POL)
2006
2018-04-13 17:48:34  
141.
1196
POGORZAŁY Adrian Kruszwica (POL)
2006
2018-04-13 21:27:31  
142.
2160
POKORNIECKI Łukasz TORUŃ (POL)
2006
2018-04-15 19:22:48  
143.
1481
POLASZEWSKI Konrad Nakło nad Notecią (POL)
2006
2018-04-13 21:17:04  
144.
541
POLOK Damian BIAŁA PODLASKA (POL)
2006
2018-04-15 11:23:14  
145.
1107
PROTSEK Viacheslav Kluczbork(Byczyna) (POL)
2006
2018-04-15 10:45:21  
146.
1237
PRZYBYLSKI Hubert Łódź (POL)
2006
2018-04-13 17:49:21  
147.
1615
RADWAN Maciej Orneta (POL)
2006
2018-04-09 22:34:48  
148.
1023
RAK Piotr Kalisz (POL)
2006
2018-04-15 13:34:16  
149.
49
RODAKOWSKI Bartosz Warszawa-Białołęka (POL)
2006
2018-04-11 09:10:40  
150.
1790
RUTKOWSKI Jakub PŁOCK (POL)
2006
2018-04-12 20:02:51  
151.
2064
RYTEL Piotr Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2006
2018-04-13 23:00:56  
152.
503
SEROCZYŃSKI Damian Bełchatów (POL)
2006
2018-04-15 11:49:11  
153.
504
SEROCZYŃSKI Emil Bełchatów (POL)
2006
2018-04-15 10:48:35  
154.
1738
SEWERYŃSKI Grzegorz Piaseczno (POL)
2006
2018-04-12 08:48:55  
155.
697
SIERADZKI Jakub BYDGOSZCZ (POL)
2006
2018-04-13 15:50:03  
156.
2187
SIERKA Oliwier Trzebinia (POL)
2006
2018-04-04 22:34:10  
157.
1958
SIKORSKI Krzysztof Siedlce (POL)
2006
2018-04-13 10:33:03  
158.
1238
SITKIEWICZ Kamil Łódź (POL)
2006
2018-04-13 17:35:23  
159.
1566
SKOWRONEK Michał Olsztyn (POL)
2006
2018-04-08 21:45:20  
160.
460
SKOWROŃSKI Piotr Baruchowo (POL)
2006
2018-04-05 21:04:23  
161.
1959
SKUP Jakub Siedlce (POL)
2006
2018-04-11 14:52:54  
162.
1066
SŁOMA Antoni Kielce (POL)
2006
2018-04-12 20:51:10  
163.
839
SMOLIŃSKI Błażej CYPRIANKA (POL)
2006
2018-04-14 21:36:01  
164.
840
SOBCZAK Mikołaj CYPRIANKA (POL)
2006
2018-04-14 21:28:14  
165.
366
SOWA Krzysztof Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-10 11:06:32  
166.
1239
STALA Wiktor Łódź (POL)
2006
2018-04-13 17:36:56  
167.
1135
STAŚKO Dawid Kraków (POL)
2006
2018-04-15 19:39:06  
168.
367
STRĄK Mateusz Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-14 22:13:18  
169.
542
SZAMUK Kacper BIAŁA PODLASKA (POL)
2006
2018-04-15 11:35:56  
170.
2188
SZCZUREK Michał Trzebinia (POL)
2006
2018-04-15 13:11:28  
171.
368
SZERSZEŃ Fabian Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-14 22:36:44  
172.
157
SZEWCZUK Aleksander Warszawa-Bielany (POL)
2006
2018-04-14 19:49:42  
173.
2433
SZEWCZYK Jakub Zduńska Wola (POL)
2006
2018-04-13 09:21:33  
174.
158
SZEWCZYK Szymon Warszawa-Bielany (POL)
2006
2018-04-14 17:54:23  
175.
2103
SZWAJKA Aleksander Stalowa Wola (POL)
2006
2018-04-11 10:03:41  
176.
369
SZWARC Franciszek Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-09 19:20:59  
177.
626
SZYRENOS Krzysztof Białystok (POL)
2006
2018-04-14 20:40:36  
178.
1108
ŚLIWIŃSKI Maciej Kluczbork(Byczyna) (POL)
2006
2018-04-14 23:02:39  
179.
1329
ŚWIĆ Artur LUBLIN (POL)
2006
2018-04-15 12:39:20  
180.
1423
TJULIAN Walas Mogielnica/Otrębusy (POL)
2006
2018-04-12 00:04:11  
181.
543
TROI Hubert BIAŁA PODLASKA (POL)
2006
2018-04-15 11:34:31  
182.
1240
TRUSKOLASKI Karol Łódź (POL)
2006
2018-04-13 17:46:30  
183.
1109
TUREK Dominik Kluczbork(Byczyna) (POL)
2006
2018-04-14 22:53:18  
184.
2104
TWOREK Damian Stalowa Wola (POL)
2006
2018-04-11 09:55:12  
185.
1567
TYBOROWSKI Leon Olsztyn (POL)
2006
2018-04-08 21:50:04  
186.
2161
WAROT Jakub TORUŃ (POL)
2006
2018-04-15 19:21:29  
187.
50
WAWRYK Mateusz Warszawa-Białołęka (POL)
2006
2018-04-10 23:31:21  
188.
1689
WDOWIAK Jędrzej Pabianice (POL)
2006
2018-04-13 21:38:31  
189.
159
WIATROWSKI Hubert Warszawa-Bielany (POL)
2006
2018-04-15 10:19:14  
190.
1197
WITKOWSKI Igor Kruszwica (POL)
2006
2018-04-14 20:55:41  
191.
51
WÓJCIK Gabriel Warszawa-Białołęka (POL)
2006
2018-04-11 00:06:58  
192.
276
WOJSA Kamil Warszawa-Praga Południe (POL)
2006
2018-04-10 12:52:37  
193.
160
WÓJTOWICZ Tymon Warszawa-Bielany (POL)
2006
2018-04-10 20:17:51  
194.
1136
WOŁEK Błażej Kraków (POL)
2006
2018-04-15 19:38:40  
195.
370
WOŹNICA Teodor Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-12 13:04:40  
196.
1424
WRÓBEL Mikołaj Mogielnica/Otrębusy (POL)
2006
2018-04-12 00:10:18  
197.
936
ZABIELSKI Sebastian GRUDZIĄDZ (POL)
2006
2018-04-15 00:01:37  
198.
841
ZABOROWSKI Adrian CYPRIANKA (POL)
2006
2018-04-14 21:48:26  
199.
372
ZAPRAWA Ksawery Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-10 19:53:55  
200.
2283
ZAWITOWSKI Adam Włocławek (POL)
2006
2018-03-31 09:30:35  
201.
2065
ZEMŁO Kuba Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2006
2018-04-13 22:55:30  
202.
161
ZIAREK Konrad Warszawa-Bielany (POL)
2006
2018-04-10 23:34:14  
203.
277
ZIELIŃSKI Karol Warszawa-Praga Południe (POL)
2006
2018-04-14 12:12:50  
204.
162
ZIEMSKI Antoni Warszawa-Bielany (POL)
2006
2018-04-10 21:35:23  
205.
278
ZIUŁKOWSKI Piotr Warszawa-Praga Południe (POL)
2006
2018-04-13 09:45:42  
206.
789
ZŁOTOWSKI Szymon Chełmno (POL)
2006
2018-04-13 22:33:43  
207.
2018
ZWOLIŃSKI Maciej Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2006
2018-04-15 19:48:46  
208.
373
ŻÓRAWSKI Piotr Warszawa-Ząbki (POL)
2006
2018-04-14 22:35:21  
209.
842
ŻURAŃSKI Tomasz CYPRIANKA (POL)
2006
2018-04-14 22:04:50  


600 m dziewczęta klasy VI | Zgłoszonych: 363 | Limit: 1
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
511
SZYMAŃSKA Wiktoria Bełchatów (POL)
2005
2018-04-13 09:53:39  
2.
52
ABRAMOWICZ Weronika Warszawa-Białołęka (POL)
2005
2018-04-11 16:39:01  
3.
1024
ADAMCIO Dagmara Kalisz (POL)
2005
2018-04-15 13:18:15  
4.
1896
ADAMCZYK Julia Radom (POL)
2005
2018-04-11 21:14:16  
5.
1987
ANDRE Katarzyna Skarżysko (POL)
2005
2018-04-12 21:06:08  
6.
2162
ANDRZEJCZAK Natalia TORUŃ (POL)
2005
2018-04-13 11:16:35  
7.
591
ANHALT Anna BIAŁE BŁOTA (POL)
2005
2018-04-15 11:44:51  
8.
53
BĄBRYCH Marta Warszawa-Białołęka (POL)
2005
2018-04-14 20:30:14  
9.
672
BANAŚ Izaella BuskoZdrój (POL)
2005
2018-04-12 20:24:42  
10.
422
BANAŚ Wiktoria AUGUSTÓW (POL)
2005
2018-04-14 20:22:27  
11.
1897
BARDZIAK Maria Radom (POL)
2005
2018-04-12 22:27:54  
12.
2284
BARTMAN Maja Włocławek (POL)
2005
2018-04-07 09:45:48  
13.
54
BARTOŁD Anna Warszawa-Białołęka (POL)
2005
2018-04-11 16:21:41  
14.
2189
BARTOŃ Magdalena Trzebinia (POL)
2005
2018-04-15 13:13:41  
15.
374
BIELECKA Oliwia Warszawa-Ząbki (POL)
2005
2018-04-09 19:44:43  
16.
873
BIGDOWSKA Hanna Częstochowa (POL)
2005
2018-04-13 19:59:20  
17.
505
BŁASZCZYK Nikola Bełchatów (POL)
2005
2018-04-15 10:58:13  
18.
1791
BŁASZKIEWICZ Katarzyna PŁOCK (POL)
2005
2018-04-12 20:05:58  
19.
843
BONIEC Weronika CYPRIANKA (POL)
2005
2018-04-14 22:10:04  
20.
1067
BOREK Alicja Kielce (POL)
2005
2018-04-12 20:42:15  
21.
845
BORKOWSKA Martyna CYPRIANKA (POL)
2005
2018-04-14 21:08:56  
22.
844
BORKOWSKA Martyna CYPRIANKA (POL)
2005
2018-04-14 21:05:53  
23.
627
BOROWIK Gabriela Białystok (POL)
2005
2018-04-14 20:13:04  
24.
55
BRANIEWSKA Julia Warszawa-Białołęka (POL)
2005
2018-04-11 16:16:59  
25.
2397
BRODZIAK Milena ZAMOŚĆ (POL)
2005
2018-04-15 13:51:19  
26.
874
BRONDEL Julia Częstochowa (POL)
2005
2018-04-13 21:54:23  
27.
1898
BROŻYNA Nikola Radom (POL)
2005
2018-04-11 21:02:13  
28.
1988
BRZUSKA Katarzyna Skarżysko (POL)
2005
2018-04-12 20:38:49  
29.
423
BUJNOWSKA Maja AUGUSTÓW (POL)
2005
2018-04-14 20:13:58  
30.
56
BURLEWICZ Antonina Warszawa-Białołęka (POL)
2005
2018-04-12 12:55:39  
31.
1616
CEBULA Aurelia Orneta (POL)
2005
2018-04-09 22:35:36  
32.
163
CECKO Patrycja Warszawa-Bielany (POL)
2005
2018-04-14 17:45:27  
33.
2243
CELEBUCKA Natalia Wąbrzeźno (POL)
2005
2018-04-14 13:23:39  
34.
1961
CELINSKA -JANOWICZ Martyna Siedlce (POL)
2005
2018-04-09 19:09:58  
35.
1960
CELIŃSKA Natalia Siedlce (POL)
2005
2018-04-09 19:13:44  
36.
742
CHARCZUK Eliza CHEŁM (POL)
2005
2018-04-15 13:27:57  
37.
743
CHARĘZA Karolina CHEŁM (POL)
2005
2018-04-15 13:27:19  
38.
279
CHARLIŃSKA Maja Warszawa-Praga Południe (POL)
2005
2018-04-06 17:41:58  
39.
1962
CHAZAN Maja Siedlce (POL)
2005
2018-04-15 19:46:11  
40.
698
CHECHŁA Natalia BYDGOSZCZ (POL)
2005
2018-04-18 21:28:21  
41.
1290
CHOJNOWSKA Wiktoria Łomża (POL)
2005
2018-04-15 11:50:31  
42.
1291
CHRZANOWSKA Magda Łomża (POL)
2005
2018-04-15 11:49:17  
43.
1425
CHWAŁOWSKA Natalia Mogielnica/Otrębusy (POL)
2005
2018-04-12 00:12:40  
44.
1517
CHYCZEWSKA Oliwia Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2005
2018-04-09 19:29:08  
45.
2481
CIEŚLAK Weronika Żerków (POL)
2005
2018-04-15 12:44:13  
46.
544
CIOK Aleksandra BIAŁA PODLASKA (POL)
2005
2018-04-15 11:40:00  
47.
1292
CIUKSZO Agnieszka Łomża (POL)
2005
2018-04-15 10:50:57  
48.
1617
CYBULSKA Wiktoria Orneta (POL)
2005
2018-04-09 22:36:02  
49.
1690
CYNKIER Nikola Pabianice (POL)
2005
2018-04-13 21:39:49  
50.
978
CZERWONKA Julka Jedlińsk-Warka (POL)
2005
2018-04-13 22:23:10  
51.
2285
CZŁAPIŃSKA Oliwia Włocławek (POL)
2005
2018-04-10 08:57:08  
52.
937
CZUBASZEK Weronika GRUDZIĄDZ (POL)
2005
2018-04-14 22:53:02  
53.
699
ĆWIKLIŃSKA Natalia BYDGOSZCZ (POL)
2005
2018-04-13 15:53:22  
54.
1025
DĄBRÓWKA Lena Kalisz (POL)
2005
2018-04-15 13:23:30  
55.
1293
DĄBROWSKA Karolina Łomża (POL)
2005
2018-04-15 11:24:49  
56.
1518
DĄBROWSKA Michalina Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2005
2018-04-09 18:52:39  
57.
280
DANIS Natalia Warszawa-Praga Południe (POL)
2005
2018-04-15 22:31:14  
58.
1739
DĘBECKA Barbara Piaseczno (POL)
2005
2018-04-12 08:57:07  
59.
979
DOBRASIEWICZ Klaudyna Jedlińsk-Warka (POL)
2005
2018-04-13 22:05:39  
60.
980
DOBRZAŃSKA Weronika Jedlińsk-Warka (POL)
2005
2018-04-15 21:49:19  
61.
744
DOHOJDA Gabriela CHEŁM (POL)
2005
2018-04-15 12:57:24  
62.
2163
DOKSA Maja TORUŃ (POL)
2005
2018-04-13 11:17:37  
63.
2434
DOMAŃSKA Sylwia Zduńska Wola (POL)
2005
2018-04-15 22:09:34  
64.
628
DRĄGOWSKA Małgorzata Białystok (POL)
2005
2018-04-14 20:30:06  
65.
1740
DZIERŻAWSKA Weronika Piaseczno (POL)
2005
2018-04-12 11:33:10  
66.
2338
EBREM Melisa Września (POL)
2005
2018-04-15 10:54:10  
67.
1899
FIGURA Dominika Radom (POL)
2005
2018-04-12 22:31:43  
68.
1426
FIJAK Julia Mogielnica/Otrębusy (POL)
2005
2018-04-12 00:16:11  
69.
281
FILIPCZUK Gabriela Warszawa-Praga Południe (POL)
2005
2018-04-10 12:53:54  
70.
545
FILIPOWICZ Łucja BIAŁA PODLASKA (POL)
2005
2018-04-15 11:28:50  
71.
1659
FIRMANTY Wiktoria Ostrowiec Świętokrzyski (POL)
2005
2018-04-11 18:36:16  
72.
790
FORNEJ Agata Chełmno (POL)
2005
2018-04-13 23:07:48  
73.
1741
FRĄCZEK Antonina Piaseczno (POL)
2005
2018-04-12 11:32:42  
74.
1427
GAJEWSKA Kamila Mogielnica/Otrębusy (POL)
2005
2018-04-10 11:07:21  
75.
1137
GAŁAT Emilia Kraków (POL)
2005
2018-04-15 19:33:20  
76.
2482
GARBAREK Małgorzata Żerków (POL)
2005
2018-04-15 12:58:16  
77.
629
GIERAŁTOWSKA Anna Białystok (POL)
2005
2018-04-14 19:48:47  
78.
745
GŁOWACKA Wiktoria CHEŁM (POL)
2005
2018-04-15 13:24:45  
79.
2286
GOLASIŃSKA Nikola Włocławek (POL)
2005
2018-04-07 09:50:43  
80.
1742
GONTAREK Weronika Piaseczno (POL)
2005
2018-04-12 11:32:06  
81.
791
GÓRA Celina Chełmno (POL)
2005
2018-04-13 22:41:08  
82.
2435
ŁUSIAK Zuzanna Zduńska Wola/Sieradz (POL)
2005
2018-04-13 09:55:28  
83.
1026
GOŹDZIEWICZ Julia Kalisz (POL)
2005
2018-04-15 13:40:03  
84.
2483
GRAD Jagoda Żerków (POL)
2005
2018-04-15 13:12:38  
85.
375
GRADUS Klara Warszawa-Ząbki (POL)
2005
2018-04-09 17:29:01  
86.
2339
GRĘBKA Oliwia Września (POL)
2005
2018-04-15 11:31:38  
87.
2190
GREGORCZYK Julia Trzebinia (POL)
2005
2018-04-15 12:53:36  
88.
700
GRZELAK Paulina BYDGOSZCZ (POL)
2005
2018-04-18 21:33:38  
89.
2019
GRZESIAK Kornelia Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2005
2018-04-12 22:44:23  
90.
461
GRZYBOWSKA Kamila Baruchowo (POL)
2005
2018-04-05 19:51:50  
91.
282
HAMELIŃSKA Natalia Warszawa-Praga Południe (POL)
2005
2018-04-15 22:30:27  
92.
462
HAN Wiktoria Baruchowo (POL)
2005
2018-04-05 20:04:17  
93.
424
HAPONIK Paulina AUGUSTÓW (POL)
2005
2018-04-14 20:14:59  
94.
1434
TORCHALSKA Helena Mogielnica/Otrębusy (POL)
2005
2018-04-12 00:02:45  
95.
1241
HORNA Dominika Łódź (POL)
2005
2018-04-13 17:52:26  
96.
1792
JABŁOŃSKA Agata PŁOCK (POL)
2005
2018-04-12 22:09:43  
97.
2484
JAKRZEWSKA Liwia Żerków (POL)
2005
2018-04-15 12:36:31  
98.
1138
JAKUBOWSKA Alicja Kraków (POL)
2005
2018-04-15 19:30:16  
99.
376
JAKUBOWSKA Karolina Warszawa-Ząbki (POL)
2005
2018-04-14 20:09:18  
100.
2340
JANKOWIAK Gabriela Września (POL)
2005
2018-04-15 10:43:18  
101.
1568
JANUCHTA Kinga Olsztyn (POL)
2005
2018-04-08 22:04:38  
102.
981
JANUS Julia Jedlińsk-Warka (POL)
2005
2018-04-13 22:01:40  
103.
2341
JANUSZKIEWICZ Matylda Września (POL)
2005
2018-04-15 10:41:58  
104.
377
JAWORSKA Alicja Warszawa-Ząbki (POL)
2005
2018-04-14 19:49:46  
105.
1793
KACZMARCZYK Kinga PŁOCK (POL)
2005
2018-04-12 20:03:54  
106.
1569
KALISZ Julia Olsztyn (POL)
2005
2018-04-08 22:08:23  
107.
1433
SKALSKA Kamila Mogielnica/Otrębusy (POL)
2005
2018-04-11 23:58:13  
108.
378
KAMIŃSKA Julia Warszawa-Ząbki (POL)
2005
2018-04-14 19:55:19  
109.
1963
KAMIŃSKA Natalia Siedlce (POL)
2005
2018-04-11 15:16:58  
110.
1618
KANIA Pola Orneta (POL)
2005
2018-04-09 22:36:23  
111.
1027
KANICKA Inga Kalisz (POL)
2005
2018-04-15 13:21:36  
112.
1242
KEJNA Patrycja Łódź (POL)
2005
2018-04-13 17:53:20  
113.
506
KEMPNIAK Nadia Bełchatów (POL)
2005
2018-04-15 11:02:36  
114.
283
KĘPA Aleksandra Warszawa-Praga Południe (POL)
2005
2018-04-15 22:32:48  
115.
1794
KIJEK Klaudia PŁOCK (POL)
2005
2018-04-12 22:12:31  
116.
1028
KLAR Oliwia Kalisz (POL)
2005
2018-04-15 13:20:36  
117.
1691
KLESZCZ Lidia Pabianice (POL)
2005
2018-04-13 18:29:59  
118.
1619
KLIMIUK Eliza Orneta (POL)
2005
2018-04-09 22:36:46  
119.
284
KOŁODZIEJCZYK Maria Warszawa-Praga Południe (POL)
2005
2018-04-14 12:16:44  
120.
285
KOŁODZIEJCZYK Maria Warszawa-Praga Południe (POL)
2005
2018-04-14 12:17:03  
121.
982
KOŁODZIEJSKA Oliwia Jedlińsk-Warka (POL)
2005
2018-04-06 21:55:07  
122.
875
KOMOROWSKA Wiktoria Częstochowa (POL)
2005
2018-04-12 23:46:35  
123.
592
KONERA Wiktoria BIAŁE BŁOTA (POL)
2005
2018-04-15 11:36:56  
124.
1964
KONOPKA Patrycja Siedlce (POL)
2005
2018-04-15 07:42:20  
125.
425
KOPICZKO Julia AUGUSTÓW (POL)
2005
2018-04-14 22:28:05  
126.
164
KORDEK Oliwia Warszawa-Bielany (POL)
2005
2018-04-07 18:57:57  
127.
792
KOTOWICZ Marta Chełmno (POL)
2005
2018-04-13 22:45:00  
128.
2398
KOWALCZYK Oliwia ZAMOŚĆ (POL)
2005
2018-04-15 14:09:27  
129.
2287
KOWALEWSKA Amelia Włocławek (POL)
2005
2018-04-07 10:20:26  
130.
1198
KOWALSKA Agnieszka Kruszwica (POL)
2005
2018-04-15 11:38:43  
131.
507
KOWALSKA Katarzyna Bełchatów (POL)
2005
2018-04-15 10:55:21  
132.
1965
KOZAK Joanna Siedlce (POL)
2005
2018-04-13 07:28:45  
133.
1294
KOZIKOWSKA Ewelina Łomża (POL)
2005
2018-04-15 11:09:20  
134.
1029
KOZŁOWSKA Olivia Kalisz (POL)
2005
2018-04-15 14:10:42  
135.
701
KRAKOWIAK Wiktoria BYDGOSZCZ (POL)
2005
2018-04-13 15:56:13  
136.
2020
KRAMER Helena Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2005
2018-04-15 19:34:57  
137.
846
KRASIŃSKA Natalia CYPRIANKA (POL)
2005
2018-04-08 16:00:11  
138.
938
KRAUZE Julia GRUDZIĄDZ (POL)
2005
2018-04-14 22:55:32  
139.
546
KRÓL Maja BIAŁA PODLASKA (POL)
2005
2018-04-15 11:19:43  
140.
847
KRÓLIK Oliwia CYPRIANKA (POL)
2005
2018-04-14 21:45:37  
141.
876
KROMOŁOWSKA Iga Częstochowa (POL)
2005
2018-04-12 23:47:45  
142.
165
KRUPA Karolina Warszawa-Bielany (POL)
2005
2018-04-09 14:24:32  
143.
939
KRUZYNSKA Oliwia GRUDZIĄDZ (POL)
2005
2018-04-15 00:03:32  
144.
2288
KRZEMIŃSKA Emilia Włocławek (POL)
2005
2018-03-31 09:54:16  
145.
1795
KRZEMIŃSKA Maja PŁOCK (POL)
2005
2018-04-12 22:10:28  
146.
1030
KRZESIŃSKA Zuzana Kalisz (POL)
2005
2018-04-15 13:37:08  
147.
848
KRZYWIEC Zuzanna CYPRIANKA (POL)
2005
2018-04-07 20:35:14  
148.
1796
KUBICZ Magdalena PŁOCK (POL)
2005
2018-04-13 19:42:09  
149.
286
KUCHTA Ula Warszawa-Praga Południe (POL)
2005
2018-04-13 09:48:47  
150.
2191
KUDINA Margo Trzebinia (POL)
2005
2018-04-15 13:03:56  
151.
1243
KUDŁA Karina Łódź (POL)
2005
2018-04-13 18:13:41  
152.
1199
KUJAWIŃSKA Weronika Kruszwica (POL)
2005
2018-04-13 17:43:04  
153.
1797
KWIATKOWSKA Natalia PŁOCK (POL)
2005
2018-04-12 21:45:18  
154.
2164
ŁAKOMSKA Olga TORUŃ (POL)
2005
2018-04-13 11:22:08  
155.
287
ŁASAK Natalia Warszawa-Praga Południe (POL)
2005
2018-04-06 17:45:18  
156.
1372
LASKOWSKA Aleksandra Mława (POL)
2005
2018-04-14 16:37:13  
157.
793
LATUSZEK Oliwia Chełmno (POL)
2005
2018-04-13 22:42:24  
158.
2485
ŁAWICKA Oliwia Żerków (POL)
2005
2018-04-15 12:37:55  
159.
1692
LEWANDOWSKA Anna Pabianice (POL)
2005
2018-04-13 18:35:06  
160.
1429
LEWANDOWSKA Oliwia Mogielnica/Otrębusy (POL)
2005
2018-04-14 10:36:45  
161.
849
LEWANDOWSKA Wiktoria CYPRIANKA (POL)
2005
2018-04-14 21:39:12  
162.
794
ŁÓJ Martyna Chełmno (POL)
2005
2018-04-13 22:43:40  
163.
166
ŁOSIUK Maja Warszawa-Bielany (POL)
2005
2018-04-09 14:24:46  
164.
1519
ŁUGIEWICZ Michalina Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2005
2018-04-09 18:53:59  
165.
1966
ŁUKA Gabriela Siedlce (POL)
2005
2018-04-13 07:06:17  
166.
288
LUTY Ewelina Warszawa-Praga Południe (POL)
2005
2018-04-13 22:08:12  
167.
1306
MACKIEWICZ Magdalena LUBLIN (POL)
2005
2018-04-15 12:26:17  
168.
702
MAGIEROWSKA Katarzyna BYDGOSZCZ (POL)
2005
2018-04-13 15:57:19  
169.
1431
PENCONEK Majka Mogielnica/Otrębusy (POL)
2005
2018-04-12 00:00:51  
170.
426
MAKAREWICZ Laura AUGUSTÓW (POL)
2005
2018-04-14 20:12:57  
171.
57
MAKOWSKA Anna Warszawa-Białołęka (POL)
2005
2018-04-15 19:11:50  
172.
167
MAŁAŚNICKA Karolina Warszawa-Bielany (POL)
2005
2018-04-12 07:38:11  
173.
983
MALEC Maja Jedlińsk-Warka (POL)
2005
2018-04-13 22:26:55  
174.
795
MAŁECKA Kamila Chełmno (POL)
2005
2018-04-14 18:52:55  
175.
2165
MAŁECKA Liliana TORUŃ (POL)
2005
2018-04-13 11:33:05  
176.
1482
MALIK Aleksandra Nakło nad Notecią (POL)
2005
2018-04-11 20:41:24  
177.
1483
MALIK Magdalena Nakło nad Notecią (POL)
2005
2018-04-11 20:39:59  
178.
508
MALINOWSKA Oliwia Bełchatów (POL)
2005
2018-04-15 10:58:54  
179.
1570
MALISZEWSKA Wiktoria Olsztyn (POL)
2005
2018-04-09 15:32:55  
180.
796
MAŁKOWSKA Julia Chełmno (POL)
2005
2018-04-14 18:49:39  
181.
850
MAŃKOWSKA Maja CYPRIANKA (POL)
2005
2018-04-08 15:59:11  
182.
1295
MARCZYKOWSKA Oliwia Łomża (POL)
2005
2018-04-15 11:45:27  
183.
703
MARZEC Kalina BYDGOSZCZ (POL)
2005
2018-04-18 21:30:59  
184.
746
MAZUREK Patrycja CHEŁM (POL)
2005
2018-04-15 13:14:04  
185.
1484
MICHAŁEK Maja Nakło nad Notecią (POL)
2005
2018-04-13 21:20:23  
186.
1068
MICHALSKA Małgorzata Kielce (POL)
2005
2018-04-12 20:46:22  
187.
1139
MICHOŃ Oliwia Kraków (POL)
2005
2018-04-15 19:31:01  
188.
877
MIEDZIŃSKA Natalia Częstochowa (POL)
2005
2018-04-13 21:55:31  
189.
2244
MIKULSKA Greta Wąbrzeźno (POL)
2005
2018-04-12 21:11:49  
190.
1069
MISTACHOWICZ Maja Kielce (POL)
2005
2018-04-12 20:45:39  
191.
1798
MŁYŃSKA Julia PŁOCK (POL)
2005
2018-04-12 20:04:56  
192.
58
MOLENDA Julia Warszawa-Białołęka (POL)
2005
2018-04-11 16:53:52  
193.
1140
MORĄG Alicja Kraków (POL)
2005
2018-04-15 19:30:41  
194.
1244
MORAWIEC Maja Łódź (POL)
2005
2018-04-13 18:01:13  
195.
747
MRÓZ Marlena CHEŁM (POL)
2005
2018-04-15 13:03:21  
196.
1660
MUCHA Patrycja Ostrowiec Świętokrzyski (POL)
2005
2018-04-11 18:37:19  
197.
379
MYŚLIŃSKA Klaudia Warszawa-Ząbki (POL)
2005
2018-04-14 20:00:47  
198.
1141
NAGIĘĆ Nikola Kraków (POL)
2005
2018-04-15 19:29:58  
199.
704
NAGÓREK Dominika BYDGOSZCZ (POL)
2005
2018-04-18 21:29:51  
200.
59
NAGRABA Natalka Warszawa-Białołęka (POL)
2005
2018-04-11 16:32:59  
201.
1296
NAPIÓRKOWSKA Agnieszka Łomża (POL)
2005
2018-04-15 11:10:32  
202.
2245
NARODZONEK Weronika Wąbrzeźno (POL)
2005
2018-04-14 13:01:27  
203.
1693
NETTIK Julia Pabianice (POL)
2005
2018-04-13 18:53:32  
204.
380
NIEMIRA Aleksandra Warszawa-Ząbki (POL)
2005
2018-04-14 19:56:39  
205.
2105
NIZIO Zuzanna Stalowa Wola (POL)
2005
2018-04-11 10:03:12  
206.
1989
NIZIOŁEK Aleksandra Skarżysko (POL)
2005
2018-04-12 20:38:12  
207.
1245
NOWAK Maja Łódź (POL)
2005
2018-04-13 18:15:26  
208.
797
NOWICKA Natala Chełmno (POL)
2005
2018-04-14 19:13:18  
209.
811
NOWICKA Natalia Chełmno (POL)
2005
2018-04-14 19:09:47  
210.
810
NOWICKA Natalia Chełmno (POL)
2005
2018-04-14 18:55:33  
211.
1330
OBARA Ewelina LUBLIN (POL)
2005
2018-04-15 12:31:23  
212.
1110
OLSZEWSKA Anastazja Kluczbork(Byczyna) (POL)
2005
2018-04-14 23:29:04  
213.
60
OPAT Klaudia Warszawa-Białołęka (POL)
2005
2018-04-11 16:20:03  
214.
984
ORZEŁ Julia Jedlińsk-Warka (POL)
2005
2018-04-13 22:14:47  
215.
705
WAJER Martyna BYDGOSZCZ (POL)
2005
2018-04-13 16:04:59  
216.
1373
OSTROWSKA Katarzyna Mława (POL)
2005
2018-04-14 16:36:36  
217.
1430
OSUCHOWSKA Gabrysia Mogielnica/Otrębusy (POL)
2005
2018-04-12 00:50:59  
218.
381
PAŃKO Julia Warszawa-Ząbki (POL)
2005
2018-04-14 19:57:43  
219.
168
PAPIS Oliwia Warszawa-Bielany (POL)
2005
2018-04-08 15:58:14  
220.
2289
PASTERNAK Weronika Włocławek (POL)
2005
2018-03-31 09:47:20  
221.
1111
PASZEK Martyna Kluczbork(Byczyna) (POL)
2005
2018-04-14 22:43:12  
222.
1297
PATALAN Oliwia Łomża (POL)
2005
2018-04-15 11:08:11  
223.
289
PĄTEK Zuzanna Warszawa-Praga Południe (POL)
2005
2018-04-06 17:54:22  
224.
1428
HOMEL Patrycja Mogielnica/Otrębusy (POL)
2005
2018-04-12 00:01:32  
225.
515
PAWELUS Amelia Bełchatów (POL)
2005
2018-04-15 10:57:14  
226.
509
PAWELUS Amelia Bełchatów (POL)
2005
2018-04-15 11:28:56  
227.
1900
PAWIŃSKA Natalia Radom (POL)
2005
2018-04-11 20:58:49  
228.
2290
PAWŁOWSKA Karolina Włocławek (POL)
2005
2018-04-10 08:56:07  
229.
593
PEPLIŃSKA Zofia BIAŁE BŁOTA (POL)
2005
2018-04-15 13:07:23  
230.
169
PETRYKOWSKA Agata Warszawa-Bielany (POL)
2005
2018-04-11 00:14:13  
231.
170
PIASECKA Joanna Warszawa-Bielany (POL)
2005
2018-04-09 14:25:00  
232.
656
PIECHOWSKA Roksana Borzytuchom (POL)
2005
2018-04-11 14:33:30  
233.
1432
PIEKARZ Daria Mogielnica/Otrębusy (POL)
2005
2018-04-10 11:04:26  
234.
1374
PIOTRKOWSKA Zuzanna Mława (POL)
2005
2018-04-15 12:05:28  
235.
748
PIOTROWSKA Maja CHEŁM (POL)
2005
2018-04-15 12:59:41  
236.
1694
PISERA Julia Pabianice (POL)
2005
2018-04-13 18:51:39  
237.
798
PŁATEK Weronika Chełmno (POL)
2005
2018-04-13 23:02:25  
238.
61
PŁOCHOCKA Oliwia Warszawa-Białołęka (POL)
2005
2018-04-15 19:26:20  
239.
2399
PODPORA Paulina ZAMOŚĆ (POL)
2005
2018-04-15 13:52:00  
240.
1246
POGREBNAIA Agata Łódź (POL)
2005
2018-04-13 18:02:40  
241.
1247
POGREBNAIA Maria Łódź (POL)
2005
2018-04-13 18:03:04  
242.
1200
POPIELARZ Agata Kruszwica (POL)
2005
2018-04-14 20:44:38  
243.
1743
PORZYCKA Małgorzata Piaseczno (POL)
2005
2018-04-12 11:09:12  
244.
1967
PROCHENKA Katarzyna Siedlce (POL)
2005
2018-04-09 19:14:59  
245.
1520
PRUCHNIEWSKA Aleksandra Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2005
2018-04-09 18:55:03  
246.
1298
PUCHALSKA Patrycja Łomża (POL)
2005
2018-04-15 11:26:14  
247.
799
PUDLEWSKA Kornelia Chełmno (POL)
2005
2018-04-13 23:00:35  
248.
800
RADOMSKA Karolina Chełmno (POL)
2005
2018-04-13 22:47:05  
249.
1248
REG Hanna Łódź (POL)
2005
2018-04-13 18:00:07  
250.
2166
REIWER Martyna TORUŃ (POL)
2005
2018-04-15 19:23:14  
251.
1968
ROMAN Małgorzata Siedlce (POL)
2005
2018-04-15 19:48:13  
252.
1661
ROMANOWSKA Nikola Ostrowiec Świętokrzyski (POL)
2005
2018-04-11 18:34:50  
253.
1031
ROSIAK Zofia Kalisz (POL)
2005
2018-04-15 13:40:56  
254.
464
ROZWORSKA Paulina Baruchowo (POL)
2005
2018-04-07 21:11:06  
255.
1901
RÓŻAŃSKA Maja Radom (POL)
2005
2018-04-15 21:47:21  
256.
290
ROŻKO Wiktoria Warszawa-Praga Południe (POL)
2005
2018-04-10 12:53:25  
257.
706
RYMASZEWSKA Marcela BYDGOSZCZ (POL)
2005
2018-04-18 21:34:50  
258.
851
RZADKOWOLSKA Julia CYPRIANKA (POL)
2005
2018-04-14 21:56:36  
259.
2486
RZEPCZYK Wiktoria Żerków (POL)
2005
2018-04-15 12:45:32  
260.
2167
SCHMIDT Wiktoria TORUŃ (POL)
2005
2018-04-13 11:34:13  
261.
940
SCHULTZ Martyna GRUDZIĄDZ (POL)
2005
2018-04-14 22:39:45  
262.
941
SIEDLECKA Hanna GRUDZIĄDZ (POL)
2005
2018-04-14 22:48:42  
263.
1969
SIENKIEWICZ Julia Siedlce (POL)
2005
2018-04-12 06:41:59  
264.
1299
SIOK Katarzyna Łomża (POL)
2005
2018-04-15 11:27:05  
265.
1799
SKIBIŃSKA Zuzanna PŁOCK (POL)
2005
2018-04-13 19:43:52  
266.
942
SKONIECZNA Rozalia GRUDZIĄDZ (POL)
2005
2018-04-14 23:30:49  
267.
1070
SKUCIŃSKA Zuzanna Kielce (POL)
2005
2018-04-12 20:43:05  
268.
463
KOTWAS Alicja Baruchowo (POL)
2005
2018-04-05 20:16:36  
269.
382
SMOLARCZYK Agata Warszawa-Ząbki (POL)
2005
2018-04-14 19:59:36  
270.
171
SMOLARCZYK Julia Warszawa-Bielany (POL)
2005
2018-04-09 14:23:48  
271.
510
SOBOŃ Oliwia Bełchatów (POL)
2005
2018-04-15 10:56:26  
272.
383
SOCHACKA Sonia Warszawa-Ząbki (POL)
2005
2018-04-09 12:34:00  
273.
2021
SOKÓŁ Aleksandra Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2005
2018-04-05 19:22:10  
274.
2022
SOKÓŁ Oliwia Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2005
2018-04-05 19:21:03  
275.
1300
SOKOŁOWSKA Paulina Łomża (POL)
2005
2018-04-15 11:06:48  
276.
62
SOKULSKA Karolina Warszawa-Białołęka (POL)
2005
2018-04-11 16:54:46  
277.
1695
SOLORZ Martyna Pabianice (POL)
2005
2018-04-13 18:20:55  
278.
1521
SOWIŃSKA Wiktoria Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2005
2018-04-09 19:29:56  
279.
878
STACHURSKA Julia Częstochowa (POL)
2005
2018-04-13 21:56:53  
280.
63
STANISZ Natalia Warszawa-Białołęka (POL)
2005
2018-04-11 16:35:01  
281.
985
STASZOWSKA Amelia Jedlińsk-Warka (POL)
2005
2018-04-12 17:11:18  
282.
707
STAŚKIEWICZ Lena BYDGOSZCZ (POL)
2005
2018-04-18 21:32:14  
283.
986
STEFANKIEWICZ Ada Jedlińsk-Warka (POL)
2005
2018-04-12 17:03:04  
284.
658
STOLC Oliwia Borzytuchom (POL)
2005
2018-04-11 19:38:23  
285.
1522
STRAUS Oktawia Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2005
2018-04-09 18:55:55  
286.
1485
STRZELEWICZ Nikola Nakło nad Notecią (POL)
2005
2018-04-10 18:29:09  
287.
64
SUCHENEK Aleksandra Warszawa-Białołęka (POL)
2005
2018-04-12 13:00:02  
288.
2023
SUCHOWOLAK Lena Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2005
2018-04-05 19:23:40  
289.
594
LASKOWSKA Joanna BIAŁE BŁOTA (POL)
2005
2018-04-15 11:55:24  
290.
2400
SZALA Laura ZAMOŚĆ (POL)
2005
2018-04-15 14:10:09  
291.
547
SZARUBKO Ela BIAŁA PODLASKA (POL)
2005
2018-04-15 11:28:01  
292.
2291
SZCEPAŃSKA Nikola Włocławek (POL)
2005
2018-04-07 09:48:08  
293.
2436
SZCZEPANIAK Wiktoria Zduńska Wola/Sieradz (POL)
2005
2018-04-13 09:50:58  
294.
2106
SZCZEPANIK Julia Stalowa Wola (POL)
2005
2018-04-11 10:02:51  
295.
1696
SZCZEŚNIAK Paulina Pabianice (POL)
2005
2018-04-13 18:30:23  
296.
172
SZMAGAŁA Kaja Warszawa-Bielany (POL)
2005
2018-04-10 20:14:27  
297.
2292
SZMAJDA Weronika Włocławek (POL)
2005
2018-04-10 08:55:00  
298.
173
SZOYA Zuzanna Warszawa-Bielany (POL)
2005
2018-04-11 00:16:12  
299.
2293
SZTENDEREWICZ Kornelia Włocławek (POL)
2005
2018-03-31 09:40:05  
300.
801
SZULC Kalina Chełmno (POL)
2005
2018-04-14 18:51:37  
301.
1970
SZYNKIEWICZ Magdalena Siedlce (POL)
2005
2018-04-15 19:47:20  
302.
1620
ŚLIWIŃSKA Oliwia Orneta (POL)
2005
2018-04-09 22:37:09  
303.
174
ŚLIWKA Maria Warszawa-Bielany (POL)
2005
2018-04-09 14:24:17  
304.
1249
ŚMIECHOWICZ Julia Łódź (POL)
2005
2018-04-13 18:04:00  
305.
65
ŚWIĄTEK Małgorzata Warszawa-Białołęka (POL)
2005
2018-04-18 21:04:41  
306.
987
ŚWIERCZYŃSKA Paulina Jedlińsk-Warka (POL)
2005
2018-04-13 22:20:19  
307.
749
ŚWIETLICKA Agnieszka CHEŁM (POL)
2005
2018-04-15 13:13:19  
308.
750
TABISZEWSKA Katarzyna CHEŁM (POL)
2005
2018-04-15 13:28:38  
309.
1800
TARKA Amelia PŁOCK (POL)
2005
2018-04-12 22:11:48  
310.
66
TARŁOWSKA Zofia Warszawa-Białołęka (POL)
2005
2018-04-12 13:10:35  
311.
751
TARNOWSKA Dominika CHEŁM (POL)
2005
2018-04-15 13:01:29  
312.
879
TRĄBCZYŃSKA Nadia Częstochowa (POL)
2005
2018-04-12 23:49:02  
313.
752
TRUSZKOWSKA Estera CHEŁM (POL)
2005
2018-04-15 13:09:24  
314.
2192
TRYFANÓW Wiktoria Trzebinia (POL)
2005
2018-04-04 21:55:21  
315.
1032
TWARDOWSKA Emilia Kalisz (POL)
2005
2018-04-15 13:24:32  
316.
2107
TYRA Agata Stalowa Wola (POL)
2005
2018-04-11 09:56:25  
317.
753
URBAN Weronika CHEŁM (POL)
2005
2018-04-15 13:23:53  
318.
802
URBAŃSKA Karolina Chełmno (POL)
2005
2018-04-13 22:58:25  
319.
852
URBAŃSKA Martyna CYPRIANKA (POL)
2005
2018-04-08 16:06:49  
320.
1744
WANDEL Julia Piaseczno (POL)
2005
2018-04-12 08:51:33  
321.
988
WASIAK Natalia Jedlińsk-Warka (POL)
2005
2018-04-17 14:07:45  
322.
2499
WIERZBICKA Kinga Włocławek (POL)
2005
2018-04-20 22:29:49  
323.
754
WDOWIAK Wiktoria CHEŁM (POL)
2005
2018-04-15 12:56:07  
324.
1033
WIŚNIEWSKA Emilia Kalisz (POL)
2005
2018-04-15 13:38:04  
325.
803
WIŚNIEWSKA Monika Chełmno (POL)
2005
2018-04-13 22:59:19  
326.
384
WITAK Wiktoria Warszawa-Ząbki (POL)
2005
2018-04-14 20:01:28  
327.
1112
WŁOCH Aleksandra Kluczbork(Byczyna) (POL)
2005
2018-04-14 23:07:11  
328.
512
WOJCIECHOWSKA Marta Bełchatów (POL)
2005
2018-04-15 11:01:33  
329.
989
WÓJCIK Ada Jedlińsk-Warka (POL)
2005
2018-04-17 14:09:39  
330.
1332
WÓJCIK Julia LUBLIN (POL)
2005
2018-04-15 12:36:59  
331.
2294
WOJTCZAK Paulina Włocławek (POL)
2005
2018-04-07 10:42:39  
332.
943
WOJTECKA Natalia GRUDZIĄDZ (POL)
2005
2018-04-14 22:45:54  
333.
1697
WRÓBEL Magdalena Pabianice (POL)
2005
2018-04-13 18:34:37  
334.
1801
WSILEWSKA Agata PŁOCK (POL)
2005
2018-04-12 20:08:06  
335.
2342
WUJEK Marta Września (POL)
2005
2018-04-15 10:23:57  
336.
1201
WYLANDOWSKA Marta Kruszwica (POL)
2005
2018-04-13 17:48:15  
337.
1301
WYSOCKA Aleksandra Łomża (POL)
2005
2018-04-15 10:54:24  
338.
385
WYSZOMIERSKA Weronika Warszawa-Ząbki (POL)
2005
2018-04-14 19:58:38  
339.
1802
ZABIELSKA Natalia PŁOCK (POL)
2005
2018-04-12 22:15:30  
340.
67
ZADRĄG Małgorzata Warszawa-Białołęka (POL)
2005
2018-04-12 13:34:27  
341.
1071
ZAJĄC Aleksandra Kielce (POL)
2005
2018-04-12 20:41:42  
342.
1902
ZAJĄC Oliwia Radom (POL)
2005
2018-04-12 22:47:19  
343.
2437
ZALEWSKA Hanna Zduńska Wola (POL)
2005
2018-04-15 22:02:55  
344.
175
ZALEWSKA Zuzanna Warszawa-Bielany (POL)
2005
2018-04-11 00:22:19  
345.
386
ZARĘBA Ewa Warszawa-Ząbki (POL)
2005
2018-04-10 19:57:45  
346.
2295
ZAROSLIŃSKA Martyna Włocławek (POL)
2005
2018-04-10 08:59:32  
347.
2296
ZAWADZKA Agata Włocławek (POL)
2005
2018-04-03 09:19:37  
348.
68
ZEGAN Julia Warszawa-Białołęka (POL)
2005
2018-04-12 12:47:40  
349.
804
ZEH Wiktoria Chełmno (POL)
2005
2018-04-13 23:06:04  
350.
990
ZIELIŃSKA Julia Jedlińsk-Warka (POL)
2005
2018-04-06 21:51:03  
351.
2297
ZIELIŃSKA Amelia Włocławek (POL)
2005
2018-04-18 21:02:08  
352.
2298
ZIELIŃSKA Nikola Włocławek (POL)
2005
2018-03-31 09:28:40  
353.
2024
ZIMNA Julia Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2005
2018-04-12 22:43:17  
354.
387
ZIOŁO Zuzanna Warszawa-Ząbki (POL)
2005
2018-04-11 17:51:42  
355.
1990
ZIOMEK Zuzanna Skarżysko (POL)
2005
2018-04-12 20:39:25  
356.
2242
BALAWAJDER Zuzanna Wąbrzeźno (POL)
2005
2018-04-12 21:15:20  
357.
2299
ŻAKOWIECKA Vanessa Włocławek (POL)
2005
2018-04-10 08:58:10  
358.
2246
ŻBIKOWSKA Weronika Wąbrzeźno (POL)
2005
2018-04-14 12:59:11  
359.
1803
ŻEBERKIEWICZ Nadia PŁOCK (POL)
2005
2018-04-12 21:52:29  
360.
1804
ŻENDARSKA Agnieszka PŁOCK (POL)
2005
2018-04-12 21:50:02  
361.
805
ŻULEWSKA Oliwia Chełmno (POL)
2005
2018-04-13 23:09:07  
362.
2025
ŻULIŃSKA Kamila Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2005
2018-04-15 19:39:49  
363.
1571
ŻURAWSKA Małgorzata Olsztyn (POL)
2005
2018-04-08 22:24:15  


600 m chłopcy klasy VI | Zgłoszonych: 241 | Limit: 1
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
427
ANDRULEWICZ Jakub AUGUSTÓW (POL)
2005
2018-04-14 20:20:11  
2.
991
BALICKI Szymon Jedlińsk-Warka (POL)
2005
2018-04-17 12:14:59  
3.
1698
BANASIAK Patryk Pabianice (POL)
2005
2018-04-13 18:43:07  
4.
176
BARAN Mateusz Warszawa-Bielany (POL)
2005
2018-04-14 17:35:22  
5.
2067
BARSZCZ Adrian Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2005
2018-04-13 23:04:30  
6.
2026
BARTOSIŃSKI Wiktor Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2005
2018-04-15 20:02:09  
7.
428
JAWOROWSKI Filip AUGUSTÓW (POL)
2005
2018-04-14 21:34:22  
8.
2401
BŁAJDA Marcin ZAMOŚĆ (POL)
2005
2018-04-15 13:58:12  
9.
465
BŁASZCZYK Hubert Baruchowo (POL)
2005
2018-04-05 19:57:27  
10.
992
BOGACZ Kacper Jedlińsk-Warka (POL)
2005
2018-04-17 14:01:33  
11.
177
BOGDAŃSKI Bartłomiej Warszawa-Bielany (POL)
2005
2018-04-14 17:27:56  
12.
853
BONIEC Gabriel CYPRIANKA (POL)
2005
2018-04-14 22:12:15  
13.
880
BORAWSKI Mikołaj Częstochowa (POL)
2005
2018-04-13 00:03:10  
14.
1805
BORUCKI Jakub PŁOCK (POL)
2005
2018-04-12 22:00:39  
15.
1806
BORUCKI Kacper PŁOCK (POL)
2005
2018-04-12 22:01:12  
16.
1807
BROCIEK Marcin PŁOCK (POL)
2005
2018-04-12 19:57:58  
17.
1113
IVANYTSKYI Viktor Kluczbork(Byczyna) (POL)
2005
2018-04-14 23:09:09  
18.
595
BRODALA Makymilian BIAŁE BŁOTA (POL)
2005
2018-04-15 12:38:16  
19.
993
BRZEŹNIAK Kacper Jedlińsk-Warka (POL)
2005
2018-04-12 16:45:40  
20.
69
BUDZIŃSKI Fabian Warszawa-Białołęka (POL)
2005
2018-04-12 13:06:49  
21.
2300
BUJALSKI Marcel Włocławek (POL)
2005
2018-04-07 10:34:21  
22.
630
BZINKIEWICZ Kacper Białystok (POL)
2005
2018-04-14 20:42:50  
23.
659
CAŁA Krzysztof Borzytuchom (POL)
2005
2018-04-11 19:34:24  
24.
2027
CHWEDORCZUK Jan Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2005
2018-04-15 19:37:52  
25.
596
CICHOWICZ Kamil BIAŁE BŁOTA (POL)
2005
2018-04-15 14:02:48  
26.
806
CICHOWLAS Jakub Chełmno (POL)
2005
2018-04-13 22:50:47  
27.
2068
CIEKOT Paweł Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2005
2018-04-13 23:07:14  
28.
1903
CISZEK Jakub Radom (POL)
2005
2018-04-15 22:15:40  
29.
466
CZAJKOWSKI Kacper Baruchowo (POL)
2005
2018-04-05 20:12:02  
30.
1142
CZAPKOWICZ Paweł Kraków (POL)
2005
2018-04-15 19:40:54  
31.
2108
CZUBA Emanuel Stalowa Wola (POL)
2005
2018-04-11 10:00:52  
32.
178
CZYŻ Jan Warszawa-Bielany (POL)
2005
2018-04-12 19:05:05  
33.
179
CZYŻCZYŻ Jan Warszawa-Bielany (POL)
2005
2018-04-12 19:03:10  
34.
1114
ĆWIELĄG Mateusz Kluczbork(Byczyna) (POL)
2005
2018-04-14 23:10:34  
35.
1375
DĄBROWSKI Dominik Mława (POL)
2005
2018-04-14 16:35:54  
36.
1808
DĄBROWSKI Jacob PŁOCK (POL)
2005
2018-04-12 20:01:16  
37.
1809
DESPERAT Mateusz PŁOCK (POL)
2005
2018-04-12 22:05:47  
38.
291
DŁUŻNIEWSKI Oliwier Warszawa-Praga Południe (POL)
2005
2018-04-10 12:54:25  
39.
1810
DOLNY Sylwester PŁOCK (POL)
2005
2018-04-13 19:36:34  
40.
1811
DOMDALSKI Damian PŁOCK (POL)
2005
2018-04-12 22:16:25  
41.
673
DUDA Jakub BuskoZdrój (POL)
2005
2018-04-12 20:29:29  
42.
292
DYMARSKI Jakub Warszawa-Praga Południe (POL)
2005
2018-04-14 12:19:22  
43.
2028
DZIEŁAK Piotr Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2005
2018-04-15 19:58:12  
44.
180
EKES Grzegorz Warszawa-Bielany (POL)
2005
2018-04-07 19:09:21  
45.
1115
EWERTOWSKI Tytus Kluczbork(Byczyna) (POL)
2005
2018-04-14 22:16:07  
46.
293
FARUGA Jakub Warszawa-Praga Południe (POL)
2005
2018-04-10 12:54:51  
47.
70
FASZCZA Michał Warszawa-Białołęka (POL)
2005
2018-04-12 13:05:49  
48.
2343
FIBNER Jakub Września (POL)
2005
2018-04-15 11:15:07  
49.
2066
FIEDCZAK Adam Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2005
2018-04-14 15:04:00  
50.
1376
FIJAŁKOWSKI Piotr Mława (POL)
2005
2018-04-14 16:37:46  
51.
1333
FRANCZAK Bartosz LUBLIN (POL)
2005
2018-04-15 12:38:43  
52.
1116
FRANKIEWICZ Roman Kluczbork(Byczyna) (POL)
2005
2018-04-14 23:24:39  
53.
631
GAC Jakub Białystok (POL)
2005
2018-04-14 20:31:29  
54.
881
GŁĘBOCKI Kamil Częstochowa (POL)
2005
2018-04-13 21:42:17  
55.
2438
GLINKOWSKI Wiktor Zduńska Wola (POL)
2005
2018-04-13 09:26:25  
56.
2247
GŁOWACKI Maciej Wąbrzeźno (POL)
2005
2018-04-12 21:07:23  
57.
807
GODEK Jakub Chełmno (POL)
2005
2018-04-13 23:04:49  
58.
1812
GOLACIK Wojciech PŁOCK (POL)
2005
2018-04-12 21:47:24  
59.
944
GOLAU Wojciech GRUDZIĄDZ (POL)
2005
2018-04-14 23:33:20  
60.
1905
GOLEC Bruno Radom (POL)
2005
2018-04-12 22:46:11  
61.
1302
GÓRSKI Szymon Łomża (POL)
2005
2018-04-15 11:58:03  
62.
2069
GRABARSKI Bartosz Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2005
2018-04-13 23:05:53  
63.
2070
GRABOWSKI Mateusz Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2005
2018-04-14 14:25:27  
64.
1906
GRZYWACZ Wiktor Radom (POL)
2005
2018-04-15 21:46:26  
65.
994
HARENZA Rafał Jedlińsk-Warka (POL)
2005
2018-04-13 22:21:24  
66.
467
JABŁOŃSKI Piotr Baruchowo (POL)
2005
2018-04-05 20:48:40  
67.
1523
JACKOWSKI Mateusz Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2005
2018-04-09 19:03:23  
68.
1907
JADUŁA Wiktor Radom (POL)
2005
2018-04-11 21:51:10  
69.
1072
JANISZEWSKI Filip Kielce (POL)
2005
2018-04-12 20:43:40  
70.
854
JAWORSKI Mateusz CYPRIANKA (POL)
2005
2018-04-15 09:30:50  
71.
2029
JAWORSKI Tymoteusz Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2005
2018-04-15 20:01:07  
72.
1334
STĘPIEŃ Jakub LUBLIN (POL)
2005
2018-04-15 12:36:04  
73.
808
JEZIORNY Hubert Chełmno (POL)
2005
2018-04-13 22:54:03  
74.
1073
JURCZYK Aleksander Kielce (POL)
2005
2018-04-12 20:44:17  
75.
2071
JURKOWSKI Mateusz Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2005
2018-04-14 15:02:22  
76.
755
KĄDZIELA Bartłomiej CHEŁM (POL)
2005
2018-04-15 13:04:39  
77.
181
KANDUŁA Wiktor Warszawa-Bielany (POL)
2005
2018-04-15 10:19:38  
78.
1991
KASPROWICZ Igor Skarżysko (POL)
2005
2018-04-12 20:37:25  
79.
1908
KLIMKOWSKI Dawid Radom (POL)
2005
2018-04-15 21:53:53  
80.
1117
KLIMOWICZ Kacper Kluczbork(Byczyna) (POL)
2005
2018-04-14 23:25:29  
81.
2109
KOCHMAŃSKI Mateusz Stalowa Wola (POL)
2005
2018-04-11 10:08:06  
82.
1303
KOHLMAN Bartek Łomża (POL)
2005
2018-04-15 11:56:04  
83.
2248
KOLCZYŃSKI Jan Wąbrzeźno (POL)
2005
2018-04-14 13:08:10  
84.
1621
KOLĘDO Sebastian Orneta (POL)
2005
2018-04-09 22:38:13  
85.
388
KOLESZUK Bartłomiej Warszawa-Ząbki (POL)
2005
2018-04-14 22:34:17  
86.
182
KOSIERADZKI Bartłomiej Warszawa-Bielany (POL)
2005
2018-04-12 07:40:23  
87.
294
KOŚCIANIUK Paweł Warszawa-Praga Południe (POL)
2005
2018-04-15 22:39:05  
88.
1813
KOTARSKI Adam PŁOCK (POL)
2005
2018-04-12 22:02:08  
89.
1250
KOWALSKI Kacper Łódź (POL)
2005
2018-04-13 18:07:57  
90.
1909
KOZŁOWSKI Wiktor Radom (POL)
2005
2018-04-12 22:45:00  
91.
183
KRASZEWSKI Konrad Warszawa-Bielany (POL)
2005
2018-04-12 07:41:20  
92.
2193
KRAWCZYK Wiktor Trzebinia (POL)
2005
2018-04-15 12:06:34  
93.
1814
KRUPIŃSKI Filip PŁOCK (POL)
2005
2018-04-12 22:02:44  
94.
2439
KRZOSKA Adam Zduńska Wola (POL)
2005
2018-04-13 09:57:23  
95.
2487
JAKUBOWSKI Paweł Żerków (POL)
2005
2018-04-15 13:06:16  
96.
756
KUC Piotr CHEŁM (POL)
2005
2018-04-15 13:30:35  
97.
1202
KUCHARSKI Kacper Kruszwica (POL)
2005
2018-04-14 20:50:22  
98.
513
KUCIŃSKI Wiktor Bełchatów (POL)
2005
2018-04-15 11:00:42  
99.
995
KUNA Franciszek Jedlińsk-Warka (POL)
2005
2018-04-13 22:16:16  
100.
1910
KUPIDURA Jan Radom (POL)
2005
2018-04-15 21:54:42  
101.
2194
KURDZIEL Łukasz Trzebinia (POL)
2005
2018-04-15 12:07:29  
102.
809
KURZEJA Mateusz Chełmno (POL)
2005
2018-04-14 23:14:40  
103.
295
KWIATKOWSKI Krzysztof Warszawa-Praga Południe (POL)
2005
2018-04-13 10:08:57  
104.
1699
LACH Wojciech Pabianice (POL)
2005
2018-04-13 18:21:27  
105.
184
ŁAGÓD Cyprian Warszawa-Bielany (POL)
2005
2018-04-09 14:25:57  
106.
2195
ŁAPCIK Artur Trzebinia (POL)
2005
2018-04-15 13:05:46  
107.
1436
LATO Franek Mogielnica/Otrębusy (POL)
2005
2018-04-19 10:41:20  
108.
632
LEBIEDZIŃSKI Dawid Białystok (POL)
2005
2018-04-14 19:50:58  
109.
1911
LEWANDOWSKI Dawid Radom (POL)
2005
2018-04-15 21:55:31  
110.
1486
LEWANDOWSKI Paweł Nakło nad Notecią (POL)
2005
2018-04-10 18:14:22  
111.
1034
LOSY Michał Kalisz (POL)
2005
2018-04-15 13:31:54  
112.
708
LUBA Jakub BYDGOSZCZ (POL)
2005
2018-04-13 16:11:42  
113.
633
ŁUKASZUK Maciej Białystok (POL)
2005
2018-04-14 20:38:16  
114.
1437
NADSTAWNY Maciek Mogielnica/Otrębusy (POL)
2005
2018-04-12 00:03:13  
115.
996
MAJEWSKI Bartosz Jedlińsk-Warka (POL)
2005
2018-04-12 16:52:34  
116.
882
MAJEWSKI Mateusz Częstochowa (POL)
2005
2018-04-13 00:01:35  
117.
185
MARCHWACKI Rafał Warszawa-Bielany (POL)
2005
2018-04-09 14:26:16  
118.
1035
MARCINIAK Kacper Kalisz (POL)
2005
2018-04-15 14:17:51  
119.
2344
MARCZAK Jeremiasz Września (POL)
2005
2018-04-15 11:33:53  
120.
514
MARKOWIAK Mateusz Bełchatów (POL)
2005
2018-04-15 10:59:43  
121.
186
MARZYJANEK Michał Warszawa-Bielany (POL)
2005
2018-04-14 17:37:19  
122.
2440
GONERA Jakub Zduńska Wola (POL)
2005
2018-04-13 13:54:38  
123.
2196
MATUSIK Norbert Trzebinia (POL)
2005
2018-04-15 12:08:37  
124.
1745
MIELCAREK Ignacy Piaseczno (POL)
2005
2018-04-12 23:00:23  
125.
2168
MINKLEJ Adrian TORUŃ (POL)
2005
2018-04-13 11:25:47  
126.
296
MIROSŁAW Jan Warszawa-Praga Południe (POL)
2005
2018-04-13 22:06:29  
127.
997
MITURSKI Konrad Jedlińsk-Warka (POL)
2005
2018-04-14 09:30:43  
128.
1524
MOCZADŁO Miłosz Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2005
2018-04-09 18:56:44  
129.
2197
MOLIK Wiktor Trzebinia (POL)
2005
2018-04-15 12:09:23  
130.
999
TUZIMEK Cyprian Jedlińsk-Warka (POL)
2005
2018-04-17 14:03:54  
131.
709
MUSIAŁ Filip BYDGOSZCZ (POL)
2005
2018-04-13 16:10:04  
132.
1971
NICEWICZ Bartosz Siedlce (POL)
2005
2018-04-11 15:20:57  
133.
2345
NIEDZIELSKI Mikołaj Września (POL)
2005
2018-04-15 11:34:53  
134.
389
NIEMIRA Michał Warszawa-Ząbki (POL)
2005
2018-04-14 22:30:34  
135.
297
NIEWIADOMSKI Sebastian Warszawa-Praga Południe (POL)
2005
2018-04-15 22:34:21  
136.
187
OLECHOWSKI Kamil Warszawa-Bielany (POL)
2005
2018-04-11 00:20:29  
137.
188
ORZEŁ Borys Warszawa-Bielany (POL)
2005
2018-04-07 18:55:19  
138.
298
OSTACHOWSKI Antoni Warszawa-Praga Południe (POL)
2005
2018-04-13 21:28:33  
139.
1438
OSTROWSKI Igor Mogielnica/Otrębusy (POL)
2005
2018-04-10 10:18:47  
140.
1815
OSTROWSKI Kamil PŁOCK (POL)
2005
2018-04-12 21:43:22  
141.
998
OSTRZYŻEK Michał Jedlińsk-Warka (POL)
2005
2018-04-12 16:50:10  
142.
189
PACZKOWSKI Mateusz Warszawa-Bielany (POL)
2005
2018-04-12 07:38:57  
143.
2
PAPIS Kacper Warszawa (POL)
2005
2018-04-14 18:04:07  
144.
1912
PAWLACZYK Dawid Radom (POL)
2005
2018-04-12 22:42:36  
145.
2301
PAWŁOWSKI Oliwier Włocławek (POL)
2005
2018-04-07 09:51:50  
146.
2110
PELC Patryk Stalowa Wola (POL)
2005
2018-04-11 10:01:33  
147.
2111
PEMPUŚ Adrian Stalowa Wola (POL)
2005
2018-04-11 10:00:26  
148.
1118
PENCAKOWSKI Kacper Kluczbork(Byczyna) (POL)
2005
2018-04-14 23:23:35  
149.
190
PIASECKI Stanisław Warszawa-Bielany (POL)
2005
2018-04-09 14:25:21  
150.
2402
PIATNOCZKA Antoni ZAMOŚĆ (POL)
2005
2018-04-15 13:58:50  
151.
710
PIEKARSKI Bartosz BYDGOSZCZ (POL)
2005
2018-04-13 16:08:01  
152.
390
PIEKARZ Filip Warszawa-Ząbki (POL)
2005
2018-04-14 22:29:04  
153.
2302
PIETRZAK Michał Włocławek (POL)
2005
2018-04-10 09:04:59  
154.
2112
PILAWA Błażej Stalowa Wola (POL)
2005
2018-04-11 09:59:50  
155.
1143
PIŁKA Dariusz Kraków (POL)
2005
2018-04-15 19:41:31  
156.
2113
PŁAZA Adrian Stalowa Wola (POL)
2005
2018-04-11 10:04:13  
157.
2114
PŁAZA Michał Stalowa Wola (POL)
2005
2018-04-11 10:04:29  
158.
1622
PLETA Dawid Orneta (POL)
2005
2018-04-09 22:37:54  
159.
1972
PODNIESIŃSKI Michał Siedlce (POL)
2005
2018-04-11 15:09:18  
160.
1913
POGODZIŃSKI Jan Radom (POL)
2005
2018-04-15 21:56:22  
161.
711
POPIOŁEK Bartosz BYDGOSZCZ (POL)
2005
2018-04-13 16:06:52  
162.
429
POPŁAWSKI Jan AUGUSTÓW (POL)
2005
2018-04-14 21:37:01  
163.
1304
PRUSINOWSKI Adam Łomża (POL)
2005
2018-04-15 11:29:29  
164.
191
PYCIARZ Franciszek Warszawa-Bielany (POL)
2005
2018-04-10 21:33:52  
165.
468
PYSZKOWSKI Paweł Baruchowo (POL)
2005
2018-04-04 19:30:04  
166.
192
RADKE Maksymilian Warszawa-Bielany (POL)
2005
2018-04-03 19:58:06  
167.
1816
RELIKOWSKI Kacper PŁOCK (POL)
2005
2018-04-12 20:00:11  
168.
2488
ROBAKOWSKI Filip Żerków (POL)
2005
2018-04-15 12:39:11  
169.
391
ROGALSKI Patryk Warszawa-Ząbki (POL)
2005
2018-04-14 22:32:37  
170.
1817
ROGOWICZ Bartosz PŁOCK (POL)
2005
2018-04-12 21:44:18  
171.
1914
ROKITA Piotr Radom (POL)
2005
2018-04-15 21:59:26  
172.
392
RÓŻAŃSKI Michał Warszawa-Ząbki (POL)
2005
2018-04-10 11:04:35  
173.
1746
RUTKA Antoni Piaseczno (POL)
2005
2018-04-12 15:33:43  
174.
660
RYDUCHOWSKI Hubert Borzytuchom (POL)
2005
2018-04-11 19:35:36  
175.
657
RYDUCHOWSKI Hubert Borzytuchom (POL)
2005
2018-04-11 19:37:49  
176.
548
RYSIEV Serhii BIAŁA PODLASKA (POL)
2005
2018-04-15 11:20:30  
177.
1335
SADOWSKI Bartosz LUBLIN (POL)
2005
2018-04-15 12:32:11  
178.
1074
SALUS Rafał Kielce (POL)
2005
2018-04-12 20:44:55  
179.
193
SATWIN Franciszek Warszawa-Bielany (POL)
2005
2018-04-10 21:35:58  
180.
1747
SEŃCZYK Filip Piaseczno (POL)
2005
2018-04-12 08:46:51  
181.
757
SIEŃKO Patryk CHEŁM (POL)
2005
2018-04-15 13:29:54  
182.
1843
SKIERSKI Mateusz Płońsk (POL)
2005
2018-04-12 08:24:27  
183.
1844
SKIERSKI Mikołaj Płońsk (POL)
2005
2018-04-12 08:24:38  
184.
194
SKOPCZYŃSKI Filip Warszawa-Bielany (POL)
2005
2018-04-14 17:40:32  
185.
71
SNOPEK Krystian Warszawa-Białołęka (POL)
2005
2018-04-10 23:59:12  
186.
1915
SOLA Nikodem Radom (POL)
2005
2018-04-12 22:41:21  
187.
812
SOŁTYS Jakub Chełmno (POL)
2005
2018-04-13 22:55:03  
188.
2198
SRAGA Jakub Trzebinia (POL)
2005
2018-04-15 13:08:31  
189.
634
STĘPKOWSKI Marcin Białystok (POL)
2005
2018-04-14 20:41:35  
190.
1144
STOKŁOSA Patryk Kraków (POL)
2005
2018-04-15 19:41:47  
191.
855
SUSKI Jan CYPRIANKA (POL)
2005
2018-04-07 20:36:52  
192.
2346
SZAFRAŃSKI Bartosz Września (POL)
2005
2018-04-15 11:32:45  
193.
2403
SZALA Maciej ZAMOŚĆ (POL)
2005
2018-04-15 14:02:34  
194.
2030
SZCZEPAŃSKI Łukasz Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2005
2018-04-15 19:46:56  
195.
195
SZCZEPKOWSKI Krzysztof Warszawa-Bielany (POL)
2005
2018-04-10 21:34:21  
196.
2072
SZERSZEŃ Konrad Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2005
2018-04-14 15:14:21  
197.
2199
SZUBA Kamil Trzebinia (POL)
2005
2018-04-15 13:12:24  
198.
2489
SZULC Sebastian Żerków (POL)
2005
2018-04-15 12:41:55  
199.
393
SZYMAŃSKI Aleksander Warszawa-Ząbki (POL)
2005
2018-04-14 22:33:22  
200.
1203
SZYMCZAK Maciej Kruszwica (POL)
2005
2018-04-13 17:51:58  
201.
2490
SZYMKOWIAK Jakub Żerków (POL)
2005
2018-04-15 13:08:27  
202.
1435
ALEKSANDRZAK Szymon Mogielnica/Otrębusy (POL)
2005
2018-04-12 00:06:17  
203.
2441
SZÓSTAK Jakub Zduńska Wola/Sieradz (POL)
2005
2018-04-13 09:56:43  
204.
394
TAKAREK Mikołaj Warszawa-Ząbki (POL)
2005
2018-04-14 22:31:53  
205.
635
TARANTA Jakub Białystok (POL)
2005
2018-04-14 20:42:09  
206.
856
TARGAŃSKI Paweł CYPRIANKA (POL)
2005
2018-04-07 20:40:03  
207.
2200
KURDZIEL Robert Trzebinia (POL)
2005
2018-04-15 12:10:53  
208.
1818
TKACZYK Mikołaj PŁOCK (POL)
2005
2018-04-12 19:59:10  
209.
945
TOBOLSKI Konrad GRUDZIĄDZ (POL)
2005
2018-04-14 22:35:08  
210.
1439
WINIARSKI Tomrk Mogielnica/Otrębusy (POL)
2005
2018-04-12 00:03:47  
211.
2303
TRZCIŃSKI Igor Włocławek (POL)
2005
2018-03-31 09:35:13  
212.
712
TUBIELEWICZ Szymon BYDGOSZCZ (POL)
2005
2018-04-18 21:39:39  
213.
2491
JAKUBOWSKI Piotr Żerków (POL)
2005
2018-04-15 13:04:56  
214.
299
UHERA Grzegorz Warszawa-Praga Południe (POL)
2005
2018-04-13 09:57:33  
215.
2492
URBAŃSKI Hubert Żerków (POL)
2005
2018-04-15 13:07:24  
216.
857
WAŁĘKA Miłosz CYPRIANKA (POL)
2005
2018-04-08 16:13:06  
217.
858
WAŁĘZA Mikołaj CYPRIANKA (POL)
2005
2018-04-07 20:38:28  
218.
1000
WARGOCKI Maksymilian Jedlińsk-Warka (POL)
2005
2018-04-06 22:04:31  
219.
395
WASIŁOWSKI Norbert Warszawa-Ząbki (POL)
2005
2018-04-14 22:29:51  
220.
1251
WEDER Paweł Łódź (POL)
2005
2018-04-13 17:45:38  
221.
2201
WĘDZINA Miłosz Trzebinia (POL)
2005
2018-04-15 12:11:39  
222.
1700
WESOŁOWSKI Jakub Pabianice (POL)
2005
2018-04-13 18:43:42  
223.
1119
WIDER Przemysław Kluczbork(Byczyna) (POL)
2005
2018-04-14 23:26:27  
224.
196
WIĘCEK Jan Warszawa-Bielany (POL)
2005
2018-04-09 14:25:34  
225.
2031
WIERZBICKI Mikołaj Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2005
2018-04-05 19:24:44  
226.
1440
WIŚNIEWSKI Antoni Mogielnica/Otrębusy (POL)
2005
2018-04-08 18:49:39  
227.
2442
KAPITUŁA Dawid Zduńska Wola (POL)
2005
2018-04-13 10:01:01  
228.
469
WIŚNIEWSKI Szymon Baruchowo (POL)
2005
2018-04-04 19:39:11  
229.
2304
WOJCIECHOWSKI Łukasz Włocławek (POL)
2005
2018-04-10 09:03:08  
230.
1904
GOŁĘBIOWSKI Mikołaj Radom (POL)
2005
2018-04-15 21:57:10  
231.
2305
WOJCIECHOWSKI Piotr Włocławek (POL)
2005
2018-04-10 09:04:05  
232.
1441
WOŹNIAK Sebastian Mogielnica/Otrębusy (POL)
2005
2018-04-08 18:54:20  
233.
1145
WRÓBEL Miłosz Kraków (POL)
2005
2018-04-15 19:41:10  
234.
1916
WRÓBLEWSKI Paweł Radom (POL)
2005
2018-04-15 21:48:18  
235.
1623
WYSOCKI Adam Orneta (POL)
2005
2018-04-09 22:37:33  
236.
1001
WZIĄTEK Mateusz Jedlińsk-Warka (POL)
2005
2018-04-12 16:42:45  
237.
1146
ZAGÓRSKI Kacper Kraków (POL)
2005
2018-04-15 19:42:11  
238.
1525
ZDANOWSKI Oliwier Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2005
2018-04-09 18:57:28  
239.
197
ZIELIŃSKI Maciej Warszawa-Bielany (POL)
2005
2018-04-14 18:06:20  
240.
1819
ZIÓŁKOWSKI Krystian PŁOCK (POL)
2005
2018-04-12 21:48:57  
241.
946
ŻURAWSKI Wiktor GRUDZIĄDZ (POL)
2005
2018-04-14 21:52:28  


800 m dziewczęta klasy VII | Zgłoszonych: 176 | Limit: 1
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
2073
WÓJCIK KAROLINA Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2004
2018-04-13 23:09:52  
2.
2032
ABKA Aleksandra Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2004
2018-04-12 22:46:52  
3.
887
CICHOCKA Anastazja Częstochowa (POL)
2004
2018-04-12 23:42:50  
4.
2115
ANIOŁ Kamila Stalowa Wola (POL)
2004
2018-04-11 10:16:08  
5.
1526
ANTOSZEWSKA Maja Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2004
2018-04-09 19:18:05  
6.
884
BEKUS Julia Częstochowa (POL)
2004
2018-04-13 19:58:39  
7.
1572
BIELAKOW Katarzyna Olsztyn (POL)
2004
2018-04-08 22:32:34  
8.
2347
BIESZ Julia Września (POL)
2004
2018-04-15 11:07:06  
9.
713
BISKUP Klaudia BYDGOSZCZ (POL)
2004
2018-04-13 16:22:23  
10.
198
BIZIOR Maja Warszawa-Bielany (POL)
2004
2018-04-10 23:48:27  
11.
1036
BODURA Anna Kalisz (POL)
2004
2018-04-15 14:05:30  
12.
2202
BUDNIOK Adrianna Trzebinia (POL)
2004
2018-04-15 14:53:24  
13.
885
CAŁUS Barbara Częstochowa (POL)
2004
2018-04-12 23:41:25  
14.
886
CENDROWSKA Sandra Częstochowa (POL)
2004
2018-04-13 19:57:21  
15.
1973
CHACIŃSKA Katarzyna Siedlce (POL)
2004
2018-04-12 06:44:20  
16.
758
CHOMCZYŃSKA Oliwia CHEŁM (POL)
2004
2018-04-15 13:40:19  
17.
72
CICHOŃ Anita Warszawa-Białołęka (POL)
2004
2018-04-11 16:51:53  
18.
2443
CISZEWSKA Julia Zduńska Wola (POL)
2004
2018-04-13 09:29:19  
19.
2116
CIUPIŃSKA Magdalena Stalowa Wola (POL)
2004
2018-04-11 10:15:32  
20.
1573
CYBULSKA Wiktoria Olsztyn (POL)
2004
2018-04-08 22:18:33  
21.
1336
CZARECKA Julia LUBLIN (POL)
2004
2018-04-15 12:04:28  
22.
1147
ĆWIK Natalia Kraków (POL)
2004
2018-04-15 19:29:29  
23.
2406
DI BRITA Nicola ZAMOŚĆ (POL)
2004
2018-04-15 13:45:10  
24.
888
DROŚ Olga Częstochowa (POL)
2004
2018-04-13 21:48:30  
25.
2348
DUBERT Martyna Września (POL)
2004
2018-04-15 11:09:55  
26.
1701
DUCZYMIŃSKA Natalia Pabianice (POL)
2004
2018-04-13 18:49:21  
27.
1662
DUDA Aleksandra Ostrowiec Świętokrzyski (POL)
2004
2018-04-13 21:33:17  
28.
516
DYBALAK Marita Bełchatów (POL)
2004
2018-04-15 11:03:54  
29.
2033
DZIEDZIC Daria Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2004
2018-04-05 19:26:40  
30.
1148
DZIERWA Martyna Kraków (POL)
2004
2018-04-15 19:27:04  
31.
883
BAOR Estera Częstochowa (POL)
2004
2018-04-13 21:58:05  
32.
889
FILIPEK Natalia Częstochowa (POL)
2004
2018-04-13 22:00:10  
33.
2349
FRĄCKOWIAK Olga Września (POL)
2004
2018-04-15 11:03:03  
34.
759
FRANIA Patrycja CHEŁM (POL)
2004
2018-04-15 13:42:31  
35.
1252
FRĄTCZAK Iga Łódź (POL)
2004
2018-04-13 17:18:50  
36.
597
GĄSECKA Aleksandra BIAŁE BŁOTA (POL)
2004
2018-04-15 11:33:43  
37.
73
GEBLER Barbara Warszawa-Białołęka (POL)
2004
2018-04-11 15:19:12  
38.
2034
GLIŃSKA Natalia Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2004
2018-04-05 19:32:35  
39.
1820
GŁODOWSKA Aleksandra PŁOCK (POL)
2004
2018-04-13 19:39:11  
40.
74
GŁOWACKA Zuzanna Warszawa-Białołęka (POL)
2004
2018-04-12 12:56:52  
41.
2074
GODLEWSKA Kinga Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2004
2018-04-14 15:24:56  
42.
300
GORZĘDOWSKA Maria Warszawa-Praga Południe (POL)
2004
2018-04-15 22:31:45  
43.
1377
GOSCHORSKA Gabriela Mława (POL)
2004
2018-04-14 16:54:11  
44.
301
GRĄDZKA Wiktoria Warszawa-Praga Południe (POL)
2004
2018-04-15 22:37:02  
45.
760
GROMADZKA Oliwia CHEŁM (POL)
2004
2018-04-15 13:41:08  
46.
1149
GRUDZIEŃ Zuzanna Kraków (POL)
2004
2018-04-15 19:32:10  
47.
75
GRUNAS Maja Warszawa-Białołęka (POL)
2004
2018-04-12 12:49:36  
48.
2350
HAMROL Paula Września (POL)
2004
2018-04-15 11:11:42  
49.
1253
HARBICKA Wiktoria Łódź (POL)
2004
2018-04-13 18:11:28  
50.
1254
HETEL Julia Łódź (POL)
2004
2018-04-13 17:13:29  
51.
636
JANUSZKO Julia Białystok (POL)
2004
2018-04-14 20:25:19  
52.
1974
JASTRZĘBSKA Julia Siedlce (POL)
2004
2018-04-12 06:45:21  
53.
1748
JASZCZYK Zuzanna Piaseczno (POL)
2004
2018-04-12 11:11:07  
54.
2203
JAŚKACZEK Julia Trzebinia (POL)
2004
2018-04-15 12:59:09  
55.
1663
JĘDRZEJCZYK Aleksandra Ostrowiec Świętokrzyski (POL)
2004
2018-04-11 18:45:39  
56.
1527
JĘDRZEJEWSKA Kinga Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2004
2018-04-09 19:20:21  
57.
674
JĘDRZEJOWSKA Weronika BuskoZdrój (POL)
2004
2018-04-12 20:28:50  
58.
1442
JUDYCKA Małgorzata Mogielnica/Otrębusy (POL)
2004
2018-04-12 00:09:10  
59.
199
KACZMARCZYK Jolanta Warszawa-Bielany (POL)
2004
2018-04-09 14:28:43  
60.
1337
KAMIŃSKA Iga LUBLIN (POL)
2004
2018-04-15 12:05:04  
61.
1338
PLESZCZUK Maja LUBLIN (POL)
2004
2018-04-15 12:10:55  
62.
598
KINAL Julia BIAŁE BŁOTA (POL)
2004
2018-04-15 12:42:45  
63.
1574
KIRPSZA Oliwia Olsztyn (POL)
2004
2018-04-08 22:12:54  
64.
2306
KŁOS Zofia Włocławek (POL)
2004
2018-03-31 09:58:52  
65.
76
KOBEK Alicja Warszawa-Białołęka (POL)
2004
2018-04-11 15:16:36  
66.
637
KOC Wiktoria Białystok (POL)
2004
2018-04-14 20:06:26  
67.
2307
KONIECZNA Joanna Włocławek (POL)
2004
2018-03-31 09:57:31  
68.
1624
KORZENIEWSKA Julia Orneta (POL)
2004
2018-04-09 22:38:58  
69.
1975
KOSIOREK Ewelina Siedlce (POL)
2004
2018-04-11 15:01:30  
70.
2204
KOWAL Ewa Trzebinia (POL)
2004
2018-04-04 22:22:31  
71.
638
KRASOWSKA Klaudia Białystok (POL)
2004
2018-04-14 20:05:21  
72.
1664
KRAWIEC Kaja Ostrowiec Świętokrzyski (POL)
2004
2018-04-11 18:42:22  
73.
1528
KREZYMON Wiktoria Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2004
2018-04-09 19:07:34  
74.
2308
KRUŻYŃSKA Oliwia Włocławek (POL)
2004
2018-04-07 09:40:10  
75.
1378
KRZYKOWSKA Izabela Mława (POL)
2004
2018-04-14 16:43:08  
76.
1976
KSIĄŻCZAK Weronika Siedlce (POL)
2004
2018-04-12 06:47:58  
77.
302
KUBACKA Julia Warszawa-Praga Południe (POL)
2004
2018-04-13 21:54:44  
78.
2309
KUCIŃSKA Matylda Włocławek (POL)
2004
2018-04-18 20:33:27  
79.
1379
KWIATKOWSKA Nikola Mława (POL)
2004
2018-04-15 12:03:24  
80.
1917
LASOTA Patrycja Radom (POL)
2004
2018-04-11 21:10:39  
81.
1702
LECHAŃSKA Patrycja Pabianice (POL)
2004
2018-04-13 18:52:11  
82.
2075
LEONIEC Julia Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2004
2018-04-13 22:47:29  
83.
517
LESKA Antonina Bełchatów (POL)
2004
2018-04-15 11:04:38  
84.
1575
LIS Aleksandra Olsztyn (POL)
2004
2018-04-08 22:29:03  
85.
77
MACHNACKA Gabriela Warszawa-Białołęka (POL)
2004
2018-04-11 15:14:36  
86.
2117
MAGDOŃ Alicja Stalowa Wola (POL)
2004
2018-04-11 10:10:51  
87.
1821
MAŚLANA Zuzanna PŁOCK (POL)
2004
2018-04-12 22:08:16  
88.
1703
MELNYK Oliwia Pabianice (POL)
2004
2018-04-13 18:30:54  
89.
1977
MIKOŁAJCZUK Aleksandra Siedlce (POL)
2004
2018-04-12 06:47:10  
90.
430
MIŁOWICKA Wiktoria AUGUSTÓW (POL)
2004
2018-04-14 22:37:18  
91.
1749
MULTAN Julianna Piaseczno (POL)
2004
2018-04-12 08:56:31  
92.
1150
NAKIELNA Weronika Kraków (POL)
2004
2018-04-15 19:32:40  
93.
1444
PAWŁOWICZ Natalia Mogielnica/Otrębusy (POL)
2004
2018-04-12 00:00:21  
94.
1339
NIEĆKO Sonia LUBLIN (POL)
2004
2018-04-15 12:06:40  
95.
1037
NIKOŚ Gabriela Kalisz (POL)
2004
2018-04-15 14:04:26  
96.
200
NITA Joanna Warszawa-Bielany (POL)
2004
2018-04-12 07:42:33  
97.
1978
NOWAK Weronika Siedlce (POL)
2004
2018-04-13 10:39:13  
98.
1002
NOWAK Natalia Jedlińsk-Warka (POL)
2004
2018-04-06 21:46:23  
99.
1822
NOWICKA Tamara PŁOCK (POL)
2004
2018-04-13 19:38:13  
100.
1918
OKRZESIK Aneta Radom (POL)
2004
2018-04-11 21:50:23  
101.
549
OLESIEJUK Magda BIAŁA PODLASKA (POL)
2004
2018-04-15 11:48:27  
102.
1750
ORSŁOWSKA Zosia Piaseczno (POL)
2004
2018-04-12 08:50:56  
103.
1003
ORZECHOWSKA Nikola Jedlińsk-Warka (POL)
2004
2018-04-06 21:52:59  
104.
1576
OSTROWSKA Klaudia Olsztyn (POL)
2004
2018-04-08 22:20:10  
105.
1704
PAPIS Wiktoria Pabianice (POL)
2004
2018-04-13 18:48:27  
106.
201
PAWLAK Aleksandra Warszawa-Bielany (POL)
2004
2018-04-09 14:28:25  
107.
431
PIEKARSKA Julita AUGUSTÓW (POL)
2004
2018-04-14 20:03:17  
108.
2118
PIKSA Oliwia Stalowa Wola (POL)
2004
2018-04-11 10:15:50  
109.
664
GINTER Karolina Borzytuchom (POL)
2004
2018-04-11 19:42:20  
110.
639
PLUSZCZEWICZ Kamila Białystok (POL)
2004
2018-04-14 20:26:03  
111.
202
PODSTAWKA Natalia Warszawa-Bielany (POL)
2004
2018-04-09 14:29:05  
112.
2076
PONIATOWSKA Anna Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2004
2018-04-14 14:45:31  
113.
518
POSMYK Wiktoria Bełchatów (POL)
2004
2018-04-15 11:05:27  
114.
890
RAK Paulina Częstochowa (POL)
2004
2018-04-13 19:58:05  
115.
2404
RAROT Roksana ZAMOŚĆ (POL)
2004
2018-04-15 13:47:03  
116.
1529
RUCZYŃSKA Karolina Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2004
2018-04-09 19:23:53  
117.
432
RUKŚCIŃSKA Julia AUGUSTÓW (POL)
2004
2018-04-14 20:02:07  
118.
1340
SADKOWSKA Gabriela LUBLIN (POL)
2004
2018-04-15 11:57:44  
119.
433
SADOWSKA Katarzyna AUGUSTÓW (POL)
2004
2018-04-14 20:05:52  
120.
1577
SADURSKA Lena Olsztyn (POL)
2004
2018-04-08 22:11:57  
121.
675
SALA Izaella BuskoZdrój (POL)
2004
2018-04-12 20:24:05  
122.
434
SAWICKA Julia AUGUSTÓW (POL)
2004
2018-04-14 22:36:33  
123.
303
SĘK Karolina Warszawa-Praga Południe (POL)
2004
2018-04-15 22:32:09  
124.
1919
SIKORA Anna Radom (POL)
2004
2018-04-11 21:16:11  
125.
1151
SKIMINA Emilia Kraków (POL)
2004
2018-04-15 19:31:51  
126.
78
SKOWRONSKA Kaja Warszawa-Białołęka (POL)
2004
2018-04-11 16:50:41  
127.
1979
SKUP Wiktoria Siedlce (POL)
2004
2018-04-11 15:11:25  
128.
435
SOBOLEWSKA Julia AUGUSTÓW (POL)
2004
2018-04-14 20:04:12  
129.
1980
SOSZYŃSKA Martyna Siedlce (POL)
2004
2018-04-11 15:15:07  
130.
1530
STANISŁAWSKA Maja Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2004
2018-04-09 19:04:12  
131.
2205
STAROŃ Emilia Trzebinia (POL)
2004
2018-04-15 13:09:25  
132.
304
STAROŻYK Zuzanna Warszawa-Praga Południe (POL)
2004
2018-04-15 22:30:55  
133.
599
STASIEWICZ Zofia BIAŁE BŁOTA (POL)
2004
2018-04-15 12:50:30  
134.
2206
STASIUK Sylwia Trzebinia (POL)
2004
2018-04-04 22:24:31  
135.
2077
STEPNOWSKA Julia Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2004
2018-04-14 15:26:51  
136.
640
SUPRANOWICZ Patrycja Białystok (POL)
2004
2018-04-14 19:51:58  
137.
1705
SWIERŻEWSKA Paula Pabianice (POL)
2004
2018-04-13 18:47:39  
138.
203
SYGUŁA Zuzanna Warszawa-Bielany (POL)
2004
2018-04-10 20:05:42  
139.
2078
SZCZEPANIK Patrycja Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2004
2018-04-13 23:12:19  
140.
1920
SZCZĘSNA Natalia Radom (POL)
2004
2018-04-11 20:44:34  
141.
2444
SZYMAŃSKA Marta Zduńska Wola (POL)
2004
2018-04-13 09:36:35  
142.
1706
SZYMAŃSKA Milena Pabianice (POL)
2004
2018-04-13 18:31:51  
143.
2119
ŚWIĄTEK Aleksandra Stalowa Wola (POL)
2004
2018-04-11 10:09:24  
144.
1445
TAJCHMAN Alicja Mogielnica/Otrębusy (POL)
2004
2018-04-12 00:13:25  
145.
2310
TEPER Lena Włocławek (POL)
2004
2018-03-31 09:38:02  
146.
436
TUŁAZIŃSKA Karolina AUGUSTÓW (POL)
2004
2018-04-14 20:53:50  
147.
1341
TUSTANOWSKA Martyna LUBLIN (POL)
2004
2018-04-15 11:56:21  
148.
2351
TWARDOWSKA Agata Września (POL)
2004
2018-04-15 11:04:18  
149.
1707
UJAZDOWSKA Kinga Pabianice (POL)
2004
2018-04-13 18:47:04  
150.
1152
ULIDOWSKA Alicja Kraków (POL)
2004
2018-04-15 19:31:30  
151.
1625
WADECKA Maja Orneta (POL)
2004
2018-04-09 22:39:20  
152.
1578
WAL Oliwia Olsztyn (POL)
2004
2018-04-08 22:22:06  
153.
2035
WALASIK Patrycja Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2004
2018-04-05 19:31:06  
154.
1255
WALISZEK Aleksandra Łódź (POL)
2004
2018-04-13 17:34:18  
155.
1038
WALISZEWSKA Klaudia Kalisz (POL)
2004
2018-04-15 14:06:45  
156.
2445
WALUSIŃSKA Kinga Zduńska Wola (POL)
2004
2018-04-13 09:28:56  
157.
1256
WEDER Maria Łódź (POL)
2004
2018-04-13 18:04:55  
158.
1342
WEGIERA Alicja LUBLIN (POL)
2004
2018-04-15 11:55:41  
159.
2311
WICHLIŃSKA Weronika Włocławek (POL)
2004
2018-03-31 09:33:34  
160.
2036
WIĘCKOWSKA Natalia Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2004
2018-04-12 22:45:31  
161.
1751
WIERZCHOWSKA Maja Piaseczno (POL)
2004
2018-04-12 08:54:10  
162.
1443
KOŃCZAK Wiktoria Mogielnica/Otrębusy (POL)
2004
2018-04-12 00:02:12  
163.
79
WIKTOROWICZ Karolina Warszawa-Białołęka (POL)
2004
2018-04-11 15:18:03  
164.
80
WIŚNIEWSKA Julia Warszawa-Białołęka (POL)
2004
2018-04-11 16:49:50  
165.
1665
WÓJCIK Natalia Ostrowiec Świętokrzyski (POL)
2004
2018-04-11 18:44:07  
166.
550
WÓJCIK Weronika BIAŁA PODLASKA (POL)
2004
2018-04-15 11:39:11  
167.
1579
WÓŁKIEWICZ Paulina Olsztyn (POL)
2004
2018-04-08 22:22:49  
168.
204
WOŹNICKA Daria Warszawa-Bielany (POL)
2004
2018-04-15 10:15:34  
169.
1981
WRÓBEL Wiktoria Siedlce (POL)
2004
2018-04-09 19:01:12  
170.
1921
WRZOSEK Ola Radom (POL)
2004
2018-04-15 22:10:39  
171.
1380
WTULICH Anna Mława (POL)
2004
2018-04-15 12:02:45  
172.
2312
ZAKRZEWSKA Natalia Włocławek (POL)
2004
2018-04-07 09:46:54  
173.
2313
ZASADA Marta Włocławek (POL)
2004
2018-04-07 09:42:52  
174.
1257
ZAWADZKA Zuzanna Łódź (POL)
2004
2018-04-13 17:15:28  
175.
1531
ZDROJEWSKA Wiktoria Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2004
2018-04-09 19:08:29  
176.
1580
ZIELIŃSKA Oliwia Olsztyn (POL)
2004
2018-04-08 21:57:32  


800 m chłopcy klasy VII | Zgłoszonych: 133 | Limit: 1
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
519
ADAMCZEWSKI Bartosz Bełchatów (POL)
2004
2018-04-15 11:06:13  
2.
1626
ALBOWICZ Aleksy Orneta (POL)
2004
2018-04-09 22:41:21  
3.
2352
ALBRECHT Krzysztof Września (POL)
2004
2018-04-15 11:36:57  
4.
1708
ANDRUSIEWICZ Jerzy Pabianice (POL)
2004
2018-04-13 18:39:46  
5.
2120
ARTYM Jakub Stalowa Wola (POL)
2004
2018-04-11 10:12:49  
6.
1922
BAJORSKI Adam Radom (POL)
2004
2018-04-17 14:12:14  
7.
2037
BAJURSKI Norbert Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2004
2018-04-05 19:25:45  
8.
1709
BĄKAŁA Michał Pabianice (POL)
2004
2018-04-13 18:41:17  
9.
2079
BARSZCZ Kamil Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2004
2018-04-13 23:10:57  
10.
891
BARTŁOMIEJCZYK Radosław Częstochowa (POL)
2004
2018-04-12 23:36:12  
11.
1381
BEDRA Patryk Mława (POL)
2004
2018-04-14 16:41:29  
12.
600
BŁASZCZYK Norbert BIAŁE BŁOTA (POL)
2004
2018-04-15 10:43:23  
13.
892
CHRUŚCIEL Marek Częstochowa (POL)
2004
2018-04-12 23:24:42  
14.
1710
CIĄCIO Maksymilian Pabianice (POL)
2004
2018-04-13 18:37:31  
15.
1845
CICHALEWSKI Przemysław Płońsk (POL)
2004
2018-04-12 08:25:38  
16.
1153
CIĘŻKOWSKI Piotr Kraków (POL)
2004
2018-04-15 19:42:44  
17.
1446
CUPRYJAK Mateusz Mogielnica/Otrębusy (POL)
2004
2018-04-14 10:47:25  
18.
2405
ĆWIKLIŃSKI Adrian ZAMOŚĆ (POL)
2004
2018-04-15 13:44:28  
19.
437
ĆWIKOWSKI Paweł AUGUSTÓW (POL)
2004
2018-04-14 20:56:44  
20.
520
DĄBRÓWKA Wiktor Bełchatów (POL)
2004
2018-04-15 11:09:22  
21.
1447
DĄBROWSKI Konrad Mogielnica/Otrębusy (POL)
2004
2018-04-10 10:24:26  
22.
1666
CHAMERA Daniel Ostrowiec Świętokrzyski (POL)
2004
2018-04-11 18:39:40  
23.
893
DAWISKIBA Mateusz Częstochowa (POL)
2004
2018-04-13 21:46:54  
24.
1204
DEC Kacper Kruszwica (POL)
2004
2018-04-14 20:51:52  
25.
894
DROŹDZIKOWSKI Piotr Częstochowa (POL)
2004
2018-04-12 23:57:44  
26.
205
DZIADCZYK Antoni Warszawa-Bielany (POL)
2004
2018-04-09 14:29:34  
27.
1581
FLOREK Mikołaj Olsztyn (POL)
2004
2018-04-09 15:26:40  
28.
1154
FORYŚ Maciej Kraków (POL)
2004
2018-04-15 19:43:06  
29.
1667
NOWOCIEŃ Alan Ostrowiec Świętokrzyski (POL)
2004
2018-04-11 18:38:28  
30.
1711
GAJEWSKI Michał Pabianice (POL)
2004
2018-04-13 18:39:13  
31.
1712
GAWROŃSKI Bartosz Pabianice (POL)
2004
2018-04-13 18:42:28  
32.
81
GIBAŁA Bartosz Warszawa-Białołęka (POL)
2004
2018-04-11 15:21:31  
33.
601
GLAZA Mateusz BIAŁE BŁOTA (POL)
2004
2018-04-15 11:13:22  
34.
1582
GÓRCZYŃSKI Bartosz Olsztyn (POL)
2004
2018-04-08 22:11:11  
35.
1823
GÓRCZYŃSKI Kacper PŁOCK (POL)
2004
2018-04-13 19:43:02  
36.
2353
GÓRECKI Bartosz Września (POL)
2004
2018-04-15 11:01:28  
37.
1382
GORLEWSKI Szymon Mława (POL)
2004
2018-04-14 16:42:34  
38.
2080
GRABARSKI Maciej Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2004
2018-04-13 23:08:27  
39.
206
GRABOSZ Piotr Warszawa-Bielany (POL)
2004
2018-04-15 10:20:40  
40.
1383
GRANOSZEWSKI Igor Mława (POL)
2004
2018-04-14 16:53:35  
41.
1448
GRUSZCZYŃSKI Kacper Mogielnica/Otrębusy (POL)
2004
2018-04-12 00:14:51  
42.
438
GULBIERZ Paweł AUGUSTÓW (POL)
2004
2018-04-14 22:33:52  
43.
947
HAWEŁKO Igor GRUDZIĄDZ (POL)
2004
2018-04-14 23:12:25  
44.
82
HERNIK Kajetan Warszawa-Białołęka (POL)
2004
2018-04-08 15:47:39  
45.
551
HULAJKO Maksymilian BIAŁA PODLASKA (POL)
2004
2018-04-15 11:37:44  
46.
207
IRZYKOWSKI Kacper Warszawa-Bielany (POL)
2004
2018-04-15 10:21:32  
47.
641
JABŁONOWSKI Emilian Białystok (POL)
2004
2018-04-14 20:11:21  
48.
1627
JABŁOŃSKI Maciej Orneta (POL)
2004
2018-04-09 22:40:56  
49.
1923
JEDYNAK Kacper Radom (POL)
2004
2018-04-11 21:06:28  
50.
2207
JUSZCZAK Mateusz Trzebinia (POL)
2004
2018-04-15 13:02:35  
51.
2446
KAŁUŻA Kacper Zduńska Wola (POL)
2004
2018-04-13 09:25:37  
52.
602
KARNAS Kacper BIAŁE BŁOTA (POL)
2004
2018-04-15 12:53:44  
53.
603
KAROW Damian BIAŁE BŁOTA (POL)
2004
2018-04-15 11:09:51  
54.
761
KASIETCZUK Adrian CHEŁM (POL)
2004
2018-04-15 13:41:49  
55.
1039
KAUKA Kamil Kalisz (POL)
2004
2018-04-15 14:09:39  
56.
642
KLIMCZUK Jan Białystok (POL)
2004
2018-04-14 20:27:24  
57.
1004
KNOTEK Daniel Jedlińsk-Warka (POL)
2004
2018-04-06 21:48:48  
58.
1343
KOS Jakub LUBLIN (POL)
2004
2018-04-15 11:56:56  
59.
208
KOSIERADZKI Olaf Warszawa-Bielany (POL)
2004
2018-04-12 07:45:17  
60.
1713
KOTYNIA Wiktor Pabianice (POL)
2004
2018-04-13 18:38:35  
61.
439
KOWALCZYK Dominik AUGUSTÓW (POL)
2004
2018-04-14 20:08:56  
62.
552
KOWALIK Mikołaj BIAŁA PODLASKA (POL)
2004
2018-04-15 11:36:35  
63.
553
KRACIUK Bartosz BIAŁA PODLASKA (POL)
2004
2018-04-15 11:27:08  
64.
2081
KRAKOWSKI Dominik Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2004
2018-04-13 22:42:20  
65.
1628
KRZYŻANOWSKI Kamil Orneta (POL)
2004
2018-04-09 22:40:33  
66.
1384
KUCIŃSKI Konrad Mława (POL)
2004
2018-04-14 16:42:02  
67.
1487
KUNICKI Michał Nakło nad Notecią (POL)
2004
2018-04-10 17:54:19  
68.
440
LEŚNIEWSKI Adam AUGUSTÓW (POL)
2004
2018-04-14 22:34:28  
69.
895
LIGOROWSKI Cyprian Częstochowa (POL)
2004
2018-04-12 23:22:09  
70.
2208
LISZKA Nikodem Trzebinia (POL)
2004
2018-04-15 13:04:57  
71.
1344
MAJ Paweł LUBLIN (POL)
2004
2018-04-15 11:58:24  
72.
1205
MAJER Mikołaj Kruszwica (POL)
2004
2018-04-13 17:55:31  
73.
1714
MALCZEWSKI Daniel Pabianice (POL)
2004
2018-04-13 18:38:06  
74.
896
MARCINIAK Adam Częstochowa (POL)
2004
2018-04-12 23:39:59  
75.
1846
MARZĘCKI Piotr Płońsk (POL)
2004
2018-04-12 08:26:37  
76.
83
MIEGOC Maciej Warszawa-Białołęka (POL)
2004
2018-04-11 15:24:09  
77.
1982
MIERZEJESKI Miłosz Siedlce (POL)
2004
2018-04-09 18:58:31  
78.
2082
MIKOŁAJCZUK Jakub Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2004
2018-04-13 22:49:55  
79.
2121
MOLEK Mateusz Stalowa Wola (POL)
2004
2018-04-11 10:10:23  
80.
1924
MRÓZ Kacper Radom (POL)
2004
2018-04-12 22:35:08  
81.
1629
NIECIECKI Jakub Orneta (POL)
2004
2018-04-09 22:39:48  
82.
1715
NIEKRASZEWICZ Kajetan Pabianice (POL)
2004
2018-04-13 18:40:36  
83.
209
NITA Jakub Warszawa-Bielany (POL)
2004
2018-04-12 07:44:27  
84.
84
OLIWKOWSKI Piotr Warszawa-Białołęka (POL)
2004
2018-04-11 16:48:11  
85.
1583
OLSZEWSKI Mateusz Olsztyn (POL)
2004
2018-04-08 22:25:36  
86.
1716
OSIPOWICZ Oskar Pabianice (POL)
2004
2018-04-13 18:41:54  
87.
210
PACIOREK Borys Warszawa-Bielany (POL)
2004
2018-04-15 10:18:48  
88.
714
PACZKOWSKI Kornel BYDGOSZCZ (POL)
2004
2018-04-13 16:19:39  
89.
1847
PALMOWSKI Aleksander Płońsk (POL)
2004
2018-04-12 08:25:53  
90.
715
PARADOWSKI Patryk BYDGOSZCZ (POL)
2004
2018-04-13 16:21:16  
91.
1752
PHAM GRUCHAŁA Marcel Piaseczno (POL)
2004
2018-04-12 08:55:28  
92.
2132
PIASECZNY Borys Września (POL)
2004
2018-04-15 11:38:24  
93.
716
PIECHOWIAK Kamil BYDGOSZCZ (POL)
2004
2018-04-13 16:17:57  
94.
643
POGORZELSKI Olaf Białystok (POL)
2004
2018-04-14 20:10:13  
95.
1848
PRZEDPEŁSKI Rafał Płońsk (POL)
2004
2018-04-12 08:26:13  
96.
1925
PRZEPIÓRKA Paweł Radom (POL)
2004
2018-04-11 21:12:37  
97.
2209
PULNAR Szymon Trzebinia (POL)
2004
2018-04-15 13:07:59  
98.
211
RULSKI Miłosz Warszawa-Bielany (POL)
2004
2018-04-12 07:43:27  
99.
604
SZULC Jakub BIAŁE BŁOTA (POL)
2004
2018-04-15 11:12:01  
100.
1449
SENATOR Mateusz Mogielnica/Otrębusy (POL)
2004
2018-04-10 10:59:09  
101.
1345
SITAREK Wiktor LUBLIN (POL)
2004
2018-04-15 11:54:58  
102.
2314
SKONIECZNY Mateusz Włocławek (POL)
2004
2018-03-31 09:44:58  
103.
2249
SKOPIŃSKI Bartosz Wąbrzeźno (POL)
2004
2018-04-12 21:01:44  
104.
212
SŁAWIŃSKI Wiktor Warszawa-Bielany (POL)
2004
2018-04-15 10:13:29  
105.
2210
SMOŁA Daniel Trzebinia (POL)
2004
2018-04-15 12:09:59  
106.
213
STANKIEWICZ Bartosz Warszawa-Bielany (POL)
2004
2018-04-15 10:21:21  
107.
1450
STĘPNIAK Wojtek Mogielnica/Otrębusy (POL)
2004
2018-04-08 19:02:04  
108.
2447
SZEWCZYK Maciej Zduńska Wola (POL)
2004
2018-04-13 09:19:09  
109.
1532
SZPANELEWSKI Dawid Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2004
2018-04-09 19:25:12  
110.
1584
SZUBZDA Jakub Olsztyn (POL)
2004
2018-04-08 22:30:56  
111.
85
ŚLEPOWROŃSKI Adrian Warszawa-Białołęka (POL)
2004
2018-04-11 15:23:01  
112.
1040
ŚWIĄTEK Fabian Kalisz (POL)
2004
2018-04-15 14:21:53  
113.
86
TARSALEWSKI Kacper Warszawa-Białołęka (POL)
2004
2018-04-11 15:20:19  
114.
2122
TROJNAR Bartosz Stalowa Wola (POL)
2004
2018-04-11 10:11:59  
115.
305
TWARDOWSKI Wojciech Warszawa-Praga Południe (POL)
2004
2018-04-15 22:33:37  
116.
2448
URBAN Norbert Zduńska Wola (POL)
2004
2018-04-13 09:24:55  
117.
87
UŚCIŃSKI Kacper Warszawa-Białołęka (POL)
2004
2018-04-12 13:01:58  
118.
2354
WALCZAK Jakub Września (POL)
2004
2018-04-15 11:00:13  
119.
1488
WANIAK Dominik Nakło nad Notecią (POL)
2004
2018-04-10 17:31:46  
120.
1489
WAWER Jakub Nakło nad Notecią (POL)
2004
2018-04-10 17:55:34  
121.
948
WEGNER Karol GRUDZIĄDZ (POL)
2004
2018-04-14 23:14:41  
122.
2250
WILMA Mateusz Wąbrzeźno (POL)
2004
2018-04-12 20:59:23  
123.
1585
WIŚNIEWSKI Jakub Olsztyn (POL)
2004
2018-04-09 15:27:21  
124.
1533
WOLDAN Marcin Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2004
2018-04-09 19:25:55  
125.
1668
WRÓBEL Paweł Ostrowiec Świętokrzyski (POL)
2004
2018-04-11 18:41:12  
126.
1630
WRZESIŃSKI Mateusz Orneta (POL)
2004
2018-04-09 22:40:11  
127.
1385
ZAKRZEWSKI Jakub Mława (POL)
2004
2018-04-15 12:04:06  
128.
2083
ZALEWSKI Jakub Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2004
2018-04-14 15:05:43  
129.
897
ZIEMBIŃSKI Bartłomiej Częstochowa (POL)
2004
2018-04-13 21:45:14  
130.
441
ZYSKOWSKI Oliwier AUGUSTÓW (POL)
2004
2018-04-14 20:09:47  
131.
1586
ZYŚKOWSKI Damian Olsztyn (POL)
2004
2018-04-08 22:31:42  
132.
1346
ŻUBER Sebastian LUBLIN (POL)
2004
2018-04-15 12:10:12  
133.
442
ŻYNDA Dawid AUGUSTÓW (POL)
2004
2018-04-14 22:33:06  


800 m dziewczęta klasy II Gimnazjum | Zgłoszonych: 131 | Limit: 1
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
717
BALICKA Aleksandra BYDGOSZCZ (POL)
2003
2018-04-13 16:23:29  
2.
214
BARTOSIŃSKA Paulina Warszawa-Bielany (POL)
2003
2018-04-10 23:50:07  
3.
1631
BETLEJEWSKA Oliwia Orneta (POL)
2003
2018-04-09 22:41:58  
4.
1849
BRYLIŃSKA Patrycja Płońsk (POL)
2003
2018-04-04 21:32:59  
5.
1632
BUJALSKA Julia Orneta (POL)
2003
2018-04-09 22:42:18  
6.
88
BURLEWICZ Barbara Warszawa-Białołęka (POL)
2003
2018-04-12 12:52:37  
7.
605
CHEBECKA Martyna BIAŁE BŁOTA (POL)
2003
2018-04-15 11:29:09  
8.
521
CHMIELEWSKA Gabriela Bełchatów (POL)
2003
2018-04-15 11:08:32  
9.
1850
CHOJNACKA Klaudia Płońsk (POL)
2003
2018-04-04 21:39:35  
10.
644
CICHOCKA Anita Białystok (POL)
2003
2018-04-14 20:15:00  
11.
2355
CZWOJDRAK Magdalena Września (POL)
2003
2018-04-15 11:08:26  
12.
1534
ĆWIKLIŃSKA Aleksandra Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2003
2018-04-09 19:11:04  
13.
2356
DAMS Wiktoria Września (POL)
2003
2018-04-15 11:40:41  
14.
215
DZIACHAN Angelika Warszawa-Bielany (POL)
2003
2018-04-10 23:51:53  
15.
2449
ENDLER Julia Zduńska Wola (POL)
2003
2018-04-13 09:27:24  
16.
306
FABISIAK Ida Warszawa-Praga Południe (POL)
2003
2018-04-06 12:09:47  
17.
1535
FAFIŃSKA Emilia Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2003
2018-04-09 19:09:21  
18.
1926
FAŁDROWICZ Dorota Radom (POL)
2003
2018-04-11 21:48:40  
19.
1633
FIGLEWSKA Dominika Orneta (POL)
2003
2018-04-09 22:42:37  
20.
1041
GAŁKA Anna Kalisz (POL)
2003
2018-04-15 14:16:46  
21.
2357
GOMUŁA Natalia Września (POL)
2003
2018-04-15 11:39:22  
22.
216
GÓRNIAK Klaudia Warszawa-Bielany (POL)
2003
2018-04-10 23:55:24  
23.
217
HALICKA Natalia Warszawa-Bielany (POL)
2003
2018-04-13 18:50:44  
24.
662
HINC Karolina Borzytuchom (POL)
2003
2018-04-11 19:40:07  
25.
554
HRYCIUK Aleksandra BIAŁA PODLASKA (POL)
2003
2018-04-15 11:25:07  
26.
1490
IGNASZAK Wiktoria Nakło nad Notecią (POL)
2003
2018-04-10 17:49:47  
27.
2358
JANKOWIAK Wiktoria Września (POL)
2003
2018-04-15 11:12:48  
28.
1042
JANUS Katarzyna Kalisz (POL)
2003
2018-04-15 14:19:06  
29.
1851
JAROSZEWSKA Aleksandra Płońsk (POL)
2003
2018-04-04 22:00:10  
30.
1753
JAWOROWSKA Marianna Piaseczno (POL)
2003
2018-04-12 08:54:44  
31.
2123
JĘDRUSZKO Nikola Stalowa Wola (POL)
2003
2018-04-11 10:08:55  
32.
1451
MAŁEK Julia Mogielnica/Otrębusy (POL)
2003
2018-04-12 00:05:45  
33.
1386
KACZMARCZYK Weronika Mława (POL)
2003
2018-04-14 16:55:30  
34.
2084
KĄKLEWSKA Martyna Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2003
2018-04-13 22:34:16  
35.
555
KAŁUŻYŃSKI-FRĄCZEK Paulina BIAŁA PODLASKA (POL)
2003
2018-04-15 11:25:56  
36.
218
KAMIEŃ Monika Warszawa-Bielany (POL)
2003
2018-04-12 07:46:08  
37.
645
KARPIUK Małgorzata Białystok (POL)
2003
2018-04-14 19:54:25  
38.
1043
PANEK Kamila Kalisz (POL)
2003
2018-04-15 14:12:14  
39.
1347
KIEŁBANIA Kaja LUBLIN (POL)
2003
2018-04-15 12:07:14  
40.
556
KŁADŹ Katarzyna BIAŁA PODLASKA (POL)
2003
2018-04-15 11:42:56  
41.
898
KOPKA Malwina Częstochowa (POL)
2003
2018-04-13 19:55:24  
42.
219
KORDOWSKA Wiktoria Warszawa-Bielany (POL)
2003
2018-04-10 20:07:46  
43.
1536
KORNACKA Karolina Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2003
2018-04-09 19:21:03  
44.
1537
KORNACKA Kinga Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2003
2018-04-09 19:21:35  
45.
220
KOSIŃSKA Oliwia Warszawa-Bielany (POL)
2003
2018-04-10 23:53:59  
46.
606
KOTKOWSKA Monika BIAŁE BŁOTA (POL)
2003
2018-04-15 12:45:46  
47.
899
KOWALCZYK Gabriela Częstochowa (POL)
2003
2018-04-13 19:56:32  
48.
900
KOWALSKA Natalia Częstochowa (POL)
2003
2018-04-12 23:33:28  
49.
607
KOZERA Natalia BIAŁE BŁOTA (POL)
2003
2018-04-15 14:12:23  
50.
1044
KOZŁOWSKA Nikola Kalisz (POL)
2003
2018-04-15 14:14:43  
51.
221
KRAJEWSKA Karolina Warszawa-Bielany (POL)
2003
2018-04-08 15:50:12  
52.
1587
KRAUSHAR Julia Olsztyn (POL)
2003
2018-04-08 22:28:26  
53.
1491
KROPSKA Oliwia Nakło nad Notecią (POL)
2003
2018-04-10 17:52:43  
54.
2450
KUBIS Wiktoria Zduńska Wola (POL)
2003
2018-04-13 16:09:58  
55.
1852
KURNICKA Wiktoria Płońsk (POL)
2003
2018-04-04 21:44:45  
56.
2124
KUŹNIAR Monika Stalowa Wola (POL)
2003
2018-04-11 10:11:29  
57.
1634
LASKIEWICZ Zofia Orneta (POL)
2003
2018-04-09 22:42:56  
58.
2038
LEWANDOWSKA Weronika Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2003
2018-04-12 22:48:05  
59.
2359
LUDWICZAK Jolanta Września (POL)
2003
2018-04-15 11:14:01  
60.
1538
ŁUGIEWICZ Adrianna Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2003
2018-04-09 19:23:07  
61.
1045
ŁUKIANOWSKA Katarzyna Kalisz (POL)
2003
2018-04-15 14:13:30  
62.
89
ŁYK Aleksandra Warszawa-Białołęka (POL)
2003
2018-04-12 13:03:04  
63.
1492
MAJCHRZAK Zuzanna Nakło nad Notecią (POL)
2003
2018-04-10 17:51:16  
64.
222
MAŃKOWSKA Martyna Warszawa-Bielany (POL)
2003
2018-04-12 19:15:28  
65.
949
MANTHEY Julia GRUDZIĄDZ (POL)
2003
2018-04-14 23:02:25  
66.
1588
MASOJĆ Wiktoria Olsztyn (POL)
2003
2018-04-08 21:56:29  
67.
2169
MATUSZEWICZ Anna TORUŃ (POL)
2003
2018-04-13 11:35:18  
68.
223
MC MAHON Olivia Warszawa-Bielany (POL)
2003
2018-04-12 07:47:25  
69.
1853
MICHALSKA Wiktoria Płońsk (POL)
2003
2018-04-04 21:46:41  
70.
443
MIKOŁANIS Karolina AUGUSTÓW (POL)
2003
2018-04-14 19:56:45  
71.
1927
MORAWSKA Julia Radom (POL)
2003
2018-04-11 21:13:26  
72.
901
MUSZYŃSKA Nina Częstochowa (POL)
2003
2018-04-12 23:44:44  
73.
1155
NAJBEREK Weronika Kraków (POL)
2003
2018-04-15 19:33:38  
74.
2315
OLACH Laura Włocławek (POL)
2003
2018-03-31 09:49:32  
75.
950
ORDAŃSKA Laura GRUDZIĄDZ (POL)
2003
2018-04-14 23:04:32  
76.
2039
OSIŃSKA Patrycja Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2003
2018-04-12 22:51:19  
77.
224
PACHUCY Wiktoria Warszawa-Bielany (POL)
2003
2018-04-13 18:51:58  
78.
1854
PAWELSKA Natalia Płońsk (POL)
2003
2018-04-04 21:48:21  
79.
1348
PEŁKA Martyna LUBLIN (POL)
2003
2018-04-15 12:05:52  
80.
2040
PIĄTKOWSKA Klaudia Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2003
2018-04-12 22:50:19  
81.
663
PIECHOWSKA Regina Borzytuchom (POL)
2003
2018-04-11 19:39:22  
82.
225
PIETRASZEWSKA Honorata Warszawa-Bielany (POL)
2003
2018-04-10 20:00:39  
83.
226
PNIEWSKA-PRZYGOCKA Nina Warszawa-Bielany (POL)
2003
2018-04-10 20:09:40  
84.
1156
PUT Maria Kraków (POL)
2003
2018-04-15 19:28:31  
85.
1258
RACIĘCKA Karolina Łódź (POL)
2003
2018-04-13 17:19:33  
86.
1157
ROMAN Oliwia Kraków (POL)
2003
2018-04-15 19:34:02  
87.
1855
ROSA Marlena Płońsk (POL)
2003
2018-04-04 21:49:56  
88.
608
ROZPĘDZIK Marzena BIAŁE BŁOTA (POL)
2003
2018-04-15 11:30:41  
89.
1589
RUMIŃSKA Justyna Olsztyn (POL)
2003
2018-04-08 22:29:36  
90.
2316
RYBKA Paulina Włocławek (POL)
2003
2018-03-31 09:42:47  
91.
1928
RZESZOT Mariola Radom (POL)
2003
2018-04-11 21:15:14  
92.
444
SAK Natalia AUGUSTÓW (POL)
2003
2018-04-14 22:35:47  
93.
557
SĘCZYK Andżelika BIAŁA PODLASKA (POL)
2003
2018-04-15 11:43:32  
94.
1929
SENDEREK Patrycja Radom (POL)
2003
2018-04-12 22:49:14  
95.
227
SIATKOWSKA Ewa Warszawa-Bielany (POL)
2003
2018-04-10 20:03:15  
96.
445
SKOWROŃSKA Kornelia AUGUSTÓW (POL)
2003
2018-04-14 20:00:12  
97.
1349
SOŁOWIEJ Zuzanna LUBLIN (POL)
2003
2018-04-15 11:59:00  
98.
2317
SPRYSZYŃSKA Michalina Włocławek (POL)
2003
2018-04-07 09:41:34  
99.
2125
STAŃKO Oliwia Stalowa Wola (POL)
2003
2018-04-11 10:14:28  
100.
1259
STASIAK Izabela Łódź (POL)
2003
2018-04-13 17:09:12  
101.
1856
STOŁBUNIK Weronika Płońsk (POL)
2003
2018-04-04 21:51:43  
102.
1635
STRUGIŃSKA Oliwia Orneta (POL)
2003
2018-04-09 22:43:18  
103.
902
STUPAŁA Aleksandra Częstochowa (POL)
2003
2018-04-13 19:54:47  
104.
1992
SUWARA Amelia Skarżysko (POL)
2003
2018-04-12 20:40:09  
105.
558
SZPURA Julia BIAŁA PODLASKA (POL)
2003
2018-04-15 11:44:02  
106.
2126
SZUMADA Marta Stalowa Wola (POL)
2003
2018-04-11 10:14:10  
107.
2360
SZYMKOWIAK Zofia Września (POL)
2003
2018-04-15 11:05:43  
108.
1669
ŚMIECH Karina Ostrowiec Świętokrzyski (POL)
2003
2018-04-11 18:47:15  
109.
1857
TOMASZEK Weronika Płońsk (POL)
2003
2018-04-04 21:53:31  
110.
1493
URBANOWICZ Kaja Nakło nad Notecią (POL)
2003
2018-04-10 17:45:51  
111.
2170
WAĆKOWSKA Laura TORUŃ (POL)
2003
2018-04-13 11:18:43  
112.
1494
WAJER Daria Nakło nad Notecią (POL)
2003
2018-04-13 21:07:58  
113.
609
WALDON Natalia BIAŁE BŁOTA (POL)
2003
2018-04-15 11:31:44  
114.
646
WASZKIEWICZ Zuzanna Białystok (POL)
2003
2018-04-14 20:04:35  
115.
2407
WELCZ Aleksandra ZAMOŚĆ (POL)
2003
2018-04-15 13:45:47  
116.
1858
WIĘCŁAW Katarzyna Płońsk (POL)
2003
2018-04-04 21:54:27  
117.
2041
WILCZEK Weronika Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2003
2018-04-12 22:49:02  
118.
1495
WINTROWICZ Zofia Nakło nad Notecią (POL)
2003
2018-04-10 17:56:57  
119.
2171
WIŚNIEWSKA Joanna TORUŃ (POL)
2003
2018-04-13 11:20:48  
120.
2042
WITKOWSKA Oliwia Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2003
2018-04-12 22:52:24  
121.
1930
WÓJCIK Aleksandra Radom (POL)
2003
2018-04-15 22:14:08  
122.
446
WOJEWNIK Izabela AUGUSTÓW (POL)
2003
2018-04-14 20:01:09  
123.
1350
WÓJTOWICZ Emilia LUBLIN (POL)
2003
2018-04-15 11:54:00  
124.
1859
WRONKA Patrycja Płońsk (POL)
2003
2018-04-04 21:55:21  
125.
1539
WROŃSKA Laura Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2003
2018-04-09 19:10:08  
126.
2127
WYWROT Natalia Stalowa Wola (POL)
2003
2018-04-11 10:14:56  
127.
647
ZACZKIEWICZ Oliwia Białystok (POL)
2003
2018-04-14 20:26:52  
128.
1860
ZADROŻNA Wiktoria Płońsk (POL)
2003
2018-04-04 21:56:09  
129.
1931
ZIĘBA Wiktoria Radom (POL)
2003
2018-04-11 21:49:29  
130.
1590
ZIÓŁEK Weronika Olsztyn (POL)
2003
2018-04-08 22:30:19  
131.
1670
ŻYWCZYK Natalia Ostrowiec Świętokrzyski (POL)
2003
2018-04-11 18:48:19  


800 m chłopcy klasy II Gimnazjum | Zgłoszonych: 95 | Limit: 1
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
1540
BALEWSKI Dawid Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2003
2018-04-09 19:18:45  
2.
307
BARTLER Jakub Warszawa-Praga Południe (POL)
2003
2018-04-12 08:51:01  
3.
2128
BEREŹNICKI Piotr Stalowa Wola (POL)
2003
2018-04-11 10:13:20  
4.
648
BIERNAT Kacper Białystok (POL)
2003
2018-04-14 20:09:16  
5.
2318
CYRANKOWSKI Dominik Włocławek (POL)
2003
2018-03-31 10:02:24  
6.
1983
CZAPCZUK Oskar Siedlce (POL)
2003
2018-04-09 19:03:52  
7.
903
DUDA Mikołaj Częstochowa (POL)
2003
2018-04-12 23:56:05  
8.
1158
DURLAK Jakub Kraków (POL)
2003
2018-04-15 19:44:12  
9.
2451
GABRYSIAK Szymon Zduńska Wola (POL)
2003
2018-04-13 09:24:05  
10.
1932
GĘBCZYK Przemysław Radom (POL)
2003
2018-04-11 21:52:14  
11.
1496
GIL Grzegorz Nakło nad Notecią (POL)
2003
2018-04-10 17:33:14  
12.
559
GOŁĘBIOWSKI Krzysztof BIAŁA PODLASKA (POL)
2003
2018-04-15 11:44:33  
13.
1351
GRUDZIŃSKI Szymon LUBLIN (POL)
2003
2018-04-15 12:09:28  
14.
2361
GRZEGOREK Wiktor Września (POL)
2003
2018-04-15 11:44:23  
15.
560
GYTA Jacek BIAŁA PODLASKA (POL)
2003
2018-04-15 11:47:55  
16.
2319
HANKE Szymon Włocławek (POL)
2003
2018-03-31 10:01:04  
17.
1159
JAGIEŁŁO Jacek Kraków (POL)
2003
2018-04-15 19:44:30  
18.
1452
ABRAMOWICZ Jan Mogielnica/Otrębusy (POL)
2003
2018-04-12 00:05:17  
19.
1861
JANKOWSKI Mikołaj Płońsk (POL)
2003
2018-04-04 21:41:44  
20.
1541
JAROSZEWSKI Kacper Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2003
2018-04-09 19:19:32  
21.
308
JASINSKI Michał Warszawa-Praga Południe (POL)
2003
2018-04-13 21:45:11  
22.
1453
JASTRZĘBSKI Patryk Mogielnica/Otrębusy (POL)
2003
2018-04-08 19:11:12  
23.
2129
JAWORSKI Kacper Stalowa Wola (POL)
2003
2018-04-11 10:10:01  
24.
1636
JEŻEWSKI Krzysztof Orneta (POL)
2003
2018-04-09 22:43:46  
25.
2452
KAMIENIAK Filip Zduńska Wola (POL)
2003
2018-04-13 09:33:36  
26.
1352
KAMIŃSKI Mikołaj LUBLIN (POL)
2003
2018-04-15 11:50:24  
27.
649
KAZIMIERUK Kacper Białystok (POL)
2003
2018-04-14 20:12:11  
28.
2362
KLIMCZAK Jakub Września (POL)
2003
2018-04-15 11:48:26  
29.
2408
KLUCZEK Szymon ZAMOŚĆ (POL)
2003
2018-04-15 13:43:17  
30.
1824
KLUSKA Szymon PŁOCK (POL)
2003
2018-04-13 19:40:06  
31.
1862
KOBOS Filip Płońsk (POL)
2003
2018-04-04 21:42:49  
32.
1933
KOLASIŃSKI Hubert Radom (POL)
2003
2018-04-11 21:53:16  
33.
1825
KOŁODZIEJSKI Filip PŁOCK (POL)
2003
2018-04-13 19:41:09  
34.
650
KONDRAK Piotr Białystok (POL)
2003
2018-04-14 20:24:28  
35.
447
KOPICZKO Jakub AUGUSTÓW (POL)
2003
2018-04-14 20:07:01  
36.
1863
KORZENIOWSKI Łukasz Płońsk (POL)
2003
2018-04-04 21:43:47  
37.
1542
KOTEWICZ Dominik Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2003
2018-04-09 19:22:18  
38.
1864
KOWALSKI Jakub Płońsk (POL)
2003
2018-04-04 22:02:01  
39.
610
KRZYWDZIŃSKI Dominik BIAŁE BŁOTA (POL)
2003
2018-04-15 11:35:35  
40.
1671
KUCA Miłosz Ostrowiec Świętokrzyski (POL)
2003
2018-04-11 18:49:32  
41.
1984
KULIK Oliwier Siedlce (POL)
2003
2018-04-09 18:59:57  
42.
1637
KWIATEK Maciej Orneta (POL)
2003
2018-04-09 22:44:02  
43.
2363
KWIATKOWSKI Arkadiusz Września (POL)
2003
2018-04-15 11:45:46  
44.
1865
KWIATKOWSKI Bruno Płońsk (POL)
2003
2018-04-04 21:45:38  
45.
1387
ŁATKA Mikołaj Mława (POL)
2003
2018-04-14 16:44:04  
46.
561
LISIECKI Maciej BIAŁA PODLASKA (POL)
2003
2018-04-15 11:45:30  
47.
562
ŁOBACZ Patryk BIAŁA PODLASKA (POL)
2003
2018-04-15 11:45:02  
48.
1985
LUBELSKI Miłosz Siedlce (POL)
2003
2018-04-09 13:27:37  
49.
448
MAKOWSKI Patryk AUGUSTÓW (POL)
2003
2018-04-14 22:35:14  
50.
1866
MAŁECKI Jakub Płońsk (POL)
2003
2018-04-04 22:01:11  
51.
2364
MARCINIAK Adrian Września (POL)
2003
2018-04-15 11:49:34  
52.
1867
MICHALSKI Paweł Płońsk (POL)
2003
2018-04-04 21:47:29  
53.
718
MOSZCZYŃSKI Wiktor BYDGOSZCZ (POL)
2003
2018-04-13 16:24:20  
54.
2320
NOWAKOWSKI Wojciech Włocławek (POL)
2003
2018-03-31 09:51:09  
55.
1934
ORACZKO Denis Radom (POL)
2003
2018-04-11 21:07:28  
56.
1754
PEC Adrian Piaseczno (POL)
2003
2018-04-11 22:34:47  
57.
904
PIĄTEK Michał Częstochowa (POL)
2003
2018-04-12 23:16:09  
58.
2043
PIETRUSZEWSKI Damian Sochaczew/Teresin/Grodzisk Mazowiecki (POL)
2003
2018-04-05 19:28:00  
59.
449
POMICHTER Jakub AUGUSTÓW (POL)
2003
2018-04-14 20:07:56  
60.
563
POTAPCZUK Marcin BIAŁA PODLASKA (POL)
2003
2018-04-15 11:26:34  
61.
2130
POTOCKI Adrian Stalowa Wola (POL)
2003
2018-04-11 10:13:43  
62.
1826
PROTAS Filip PŁOCK (POL)
2003
2018-04-13 19:40:40  
63.
1868
PRZYBEK Radosław Płońsk (POL)
2003
2018-04-04 21:49:05  
64.
2211
PULNAR Piotr Trzebinia (POL)
2003
2018-04-15 13:07:31  
65.
1638
RUMIŃSKI Dawid Orneta (POL)
2003
2018-04-09 22:44:28  
66.
1543
SAMULEWICZ Jan Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2003
2018-04-09 19:24:31  
67.
1869
SARZALSKI Adam Płońsk (POL)
2003
2018-04-04 21:50:50  
68.
1160
SIKORA Maciej Kraków (POL)
2003
2018-04-15 19:43:23  
69.
1046
SKORUPA Bartosz Kalisz (POL)
2003
2018-04-15 14:15:54  
70.
1206
SOBCZAK Bartłomiej Kruszwica (POL)
2003
2018-04-13 17:54:21  
71.
1591
SOBÓL Damian Olsztyn (POL)
2003
2018-04-08 21:55:47  
72.
1497
SOLETA Kajetan Nakło nad Notecią (POL)
2003
2018-04-10 17:34:42  
73.
1498
SPRENGER Denis Nakło nad Notecią (POL)
2003
2018-04-10 17:30:16  
74.
2409
SWATOWSKI Kacper ZAMOŚĆ (POL)
2003
2018-04-15 13:43:51  
75.
1005
SZAJNER Wojciech Jedlińsk-Warka (POL)
2003
2018-04-06 21:49:47  
76.
1353
SZCZEPAŃSKI Mikołaj LUBLIN (POL)
2003
2018-04-15 12:07:54  
77.
2212
SZCZUREK Patryk Trzebinia (POL)
2003
2018-04-15 13:11:54  
78.
1870
SZYMAŃCZYK Adrian Płońsk (POL)
2003
2018-04-04 21:52:39  
79.
1755
SZYMAŃSKI Dawid Piaseczno (POL)
2003
2018-04-12 08:56:02  
80.
905
SZYMCZAK Jakub Częstochowa (POL)
2003
2018-04-12 23:09:39  
81.
1161
SZYMCZAK Piotr Kraków (POL)
2003
2018-04-15 19:44:46  
82.
1592
ŚMIECHOWSKI Filip Olsztyn (POL)
2003
2018-04-12 22:17:51  
83.
762
WADOWSKI Nikodem CHEŁM (POL)
2003
2018-04-15 13:39:17  
84.
1006
WIĘCKOWSKI Michał Jedlińsk-Warka (POL)
2003
2018-04-06 21:47:41  
85.
1756
WOJCIESZEK Adam Piaseczno (POL)
2003
2018-04-11 22:51:23  
86.
522
WOSKO Kacper Bełchatów (POL)
2003
2018-04-15 11:07:06  
87.
564
WYRODEK Paweł BIAŁA PODLASKA (POL)
2003
2018-04-15 11:46:01  
88.
2085
WYSZOMIRSKI Bartosz Sokołów/Kosów Lacki (POL)
2003
2018-04-13 22:39:14  
89.
1499
ZAMOROWSKI Bartosz Nakło nad Notecią (POL)
2003
2018-04-10 17:26:46  
90.
1544
ZAWACKI Bartłomiej Nowe Miasto Lubawskie (POL)
2003
2018-04-09 19:26:45  
91.
763
ZAZULA Remigiusz CHEŁM (POL)
2003
2018-04-15 13:38:32  
92.
661
ZBLEWSKI Wojciech Borzytuchom (POL)
2003
2018-04-11 19:40:58  
93.
665
ZBLEWSKI Wojciech Borzytuchom (POL)
2003
2018-04-11 19:41:15  
94.
1354
ZUBAJ Artur LUBLIN (POL)
2003
2018-04-15 12:08:36  
95.
565
ZWIRKOWSKI Aleksander BIAŁA PODLASKA (POL)
2003
2018-04-15 11:46:50  
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.27614498138428 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl