Panel administracyjny
PL | EN
4. Bieg Goal Zero Hero

BYDGOSZCZ, 15.09.2018

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2018-05-23 11:56:51



10 km | Zgłoszonych: 28 | Opłaconych: 13
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
BADZIŃSKI Bogdan Bydgoszcz (POL)
1979
2018-05-05 11:29:50  
2.
BIERNAT Magdalena BBL INOWROCŁAW (POL)
1981
2018-04-20 21:43:30  
3.
CZYZEWSKA Bernadeta Bydgoszcz (POL)
1981
2018-04-24 22:49:20  
4.
DOBROGOWSKI Michał Bydgoszcz (POL)
1977
2018-04-22 15:43:50  
5.
DRWĘCKI Daniel Biegnij z ProService (POL)
1983
2018-05-08 12:37:29 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
6.
GłADYSZ Edyta Gładziorki (POL)
1976
2018-05-10 13:07:14 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
7.
GłADYSZ Krzysztof Gładziorki (POL)
1975
2018-05-10 12:29:47 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
8.
GROBELNA Angelika Bydgoszcz na start (POL)
1975
2018-04-23 12:18:36  
9.
GROSKOP Grzegorz Run Team Sępólno Krajeńskie (POL)
1991
2018-04-20 12:21:01 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
10.
GUŹDZIOŁ Jarek Soleccy Biegacze (POL)
1978
2018-04-21 13:03:09  
11.
GWIAZDOWSKI Krzysztof Bydgoszcz (POL)
1977
2018-04-27 21:08:31 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
12.
KABAT Jakub Sępólno Kr. (POL)
2002
2018-05-10 22:50:03 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
13.
KOCHAŃSKA Wioletta Paterek (POL)
1976
2018-04-19 17:08:41 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
14.
ŁASIŃSKI Sebastian Borówno (POL)
1974
S 2018-04-18 22:24:01  
15.
LOFERSKI Marcin Bydgoszcz (POL)
1975
2018-04-24 15:42:39  
16.
LORENC-KRUSZYŃSKA Sylwia Soleccy Biegacze (POL)
1982
2018-04-20 22:52:49  
17.
MAZUREK Anita Bydgoszcz (POL)
1975
2018-04-23 15:08:00 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
18.
MICHALSKA Agata Bydgoszcz (POL)
1991
2018-04-20 21:21:03  
19.
MIZIKOWSKA Katarzyna Bydgoszcz (POL)
1987
2018-05-09 16:00:10  
20.
NAGORZYSKA Sylwia BiegamWspieramMotywuję (POL)
1982
2018-04-21 11:40:13  
21.
PILAKOWSKA Angelika Eltra w biegu. (POL)
1981
2018-05-01 12:34:45 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
22.
POTRZEBOWSKA Agata DEAF (POL)
1985
2018-04-20 21:22:31 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
23.
SIUDA Sebastian Soleccy Biegacze (POL)
1973
2018-04-20 21:27:45  
24.
SKOPOWSKI Krzysztof Bydgoszcz (POL)
1976
2018-04-23 23:30:14  
25.
SKRĘTA Maciej PIŁA (POL)
1978
S 2018-04-29 13:22:19 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
26.
SZEWCZYKOWSKI Grzegorz Bydgoskie Żółwie (POL)
1981
2018-04-22 20:35:03  
27.
SZULC Andrzej Eltra w biegu. (POL)
1972
2018-05-01 12:44:40 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
28.
ZIMNY Marek Eltra w biegu. (POL)
1960
2018-04-27 09:26:19 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
Klasyfikacje
S Pracownik Shell


5 km | Zgłoszonych: 36 | Opłaconych: 19
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
BANACH Tomasz Tomek Biega Grudziądz (POL)
1985
2018-05-17 14:38:03  
2.
BIEGAŁA Agnieszka Inowrocław (POL)
1982
2018-04-24 12:13:09  
3.
CHMARA Marzenna ŚWIECIE (POL)
1969
2018-04-22 09:54:53  
4.
CHMIELEWSKA Agnieszka Bydgoszcz (POL)
1982
2018-04-21 06:44:47  
5.
DĘBSKI Arkadiusz Bydgoszcz (POL)
1960
2018-04-20 21:19:28  
6.
DURDA Dominika Bydgoszcz (POL)
1996
2018-04-23 19:12:26 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
7.
DUTKIEWICZ Natalia Bydgoszcz (POL)
1990
2018-04-27 22:33:29 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
8.
DZIEŻA Roma Run BYDGOSZCZ (POL)
1971
2018-04-20 21:55:36 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
9.
GADOMSKA Maria Run BYDGOSZCZ (POL)
1952
2018-05-09 19:45:52 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
10.
GRUSZKA Marek Maksymilianowo - niezrzeszony (POL)
1960
2018-05-03 20:20:02 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
11.
GRZYWACZ Karolina Bydgoszcz (POL)
1984
2018-04-20 22:15:21 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
12.
JANUSZKIEWICZ Kornelia Wataha Bydgoszcz (POL)
1981
2018-04-24 07:55:55  
13.
JOPPEK Łukasz Bydgoszcz (POL)
1989
2018-04-20 21:47:16  
14.
KARWOWSKA Angelika Grudziądz akademia biegania (POL)
1984
2018-04-20 21:27:57 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
15.
KOCHAŃSKA Anna Bydgoszcz (POL)
1983
2018-04-20 09:08:43  
16.
KRAJEWSKA Jagoda Bydgoszcz (POL)
1986
2018-04-25 15:04:57  
17.
LEMKA Karolina Soleccy Biegacze (POL)
1982
2018-04-21 12:27:18 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
18.
LEPPERT Agnieszka AgMed Bydgoszcz (POL)
1989
2018-04-22 00:22:05 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
19.
LEŚNIEWSKI Tomasz Bydgoszcz (POL)
1977
2018-04-23 08:20:36  
20.
MELLEM Anna Bydgoszcz (POL)
1991
2018-05-05 13:35:15 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
21.
MIŁKOWSKA Monika Run BYDGOSZCZ (POL)
1978
2018-04-21 13:25:31 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
22.
NAZARUK Natalia Bydgoszcz (POL)
1983
2018-05-04 11:43:18 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
23.
NOWICKA Tatiana ŚWIECIE (POL)
1974
2018-04-22 21:25:56  
24.
NOWICKI Andrzej Świecie (POL)
1973
2018-04-22 21:29:31  
25.
PESTKA ANNA Bydgoszcz (POL)
1983
2018-04-20 10:28:03 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
26.
PIETRASZAK Tomasz Run BYDGOSZCZ (POL)
1971
2018-04-20 22:00:49  
27.
POPOWSKI Zbigniew Run BYDGOSZCZ (POL)
1955
S 2018-04-17 19:53:39  
28.
POTRZEBOWSKI Marek DEAF (POL)
1983
2018-04-20 21:20:13 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
29.
SOBOCZYŃSKA Monika Bydgoszcz (POL)
1978
2018-04-23 18:22:02  
30.
STAWCZYK Dariusz Bydgoszcz (POL)
1977
2018-05-13 08:07:00 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
31.
STERNAL Jagoda Bydgoszcz (POL)
1990
2018-05-08 11:25:28  
32.
SZCZĘSNY Arkadiusz Dynamo Skarpa (POL)
1978
2018-05-23 11:56:51 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
33.
WOBEL Mateusz Fabianki (POL)
1990
2018-04-22 16:37:55 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
34.
WYPYCH-KLUNDER Katarzyna Bydgoszcz (POL)
1982
2018-04-29 15:12:30 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
35.
ZECH Izabela WATAHA BYDGOSZCZ (POL)
1972
2018-04-26 14:57:35  
36.
ZIELIŃSKI Radosław Bydgoszcz (POL)
1986
2018-04-20 22:06:23 Tak ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
Klasyfikacje
S Pracownik Shell


300 m | Zgłoszonych: 15
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
BADZIŃSKI Oskar Bydgoszcz (POL)
2010
2018-05-05 11:33:24  
2.
BARTKOWIAK Dominik Bydgoszcz (POL)
2017
2018-04-21 17:45:48  
3.
BARTKOWIAK Oliwier Bydgoszcz (POL)
2011
2018-04-21 17:36:09  
4.
KARWOWSKA Zuzanna Grudziądz akademia biegania (POL)
2011
2018-04-20 21:30:59  
5.
KLUNDER Artur Bydgoszcz (POL)
2012
2018-04-29 15:17:30  
6.
KLUNDER Robert Bydgoszcz (POL)
2015
2018-04-29 15:19:06  
7.
ŁASIŃSKI Marcel Borówno (POL)
2013
2018-04-18 22:29:31  
8.
LEMKA Michał Solec Kujawski (POL)
2014
2018-04-21 12:33:01  
9.
LEMKA Monika Solec Kujawski (POL)
2010
2018-04-21 12:34:20  
10.
PIETRZAK Aleksandra Bydgoszcz (POL)
2010
2018-04-20 10:32:26  
11.
SKOPOWSKI Filip Bydgoszcz (POL)
2009
2018-04-23 23:33:07  
12.
SKOPOWSKI Michał Bydgoszcz (POL)
2010
2018-04-23 23:35:25  
13.
SKRĘTA Ignacy PIŁA (POL)
2011
2018-04-29 13:10:21  
14.
STAWSKA Nina Bydgoszcz (POL)
2014
2018-04-25 15:06:43  
15.
ZABOROWSKI Marek Przedszkole Radość (POL)
2012
2018-04-28 05:43:57  
Klasyfikacje
S Pracownik Shell


1 km | Zgłoszonych: 11
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
BARTKOWIAK Nadia Bydgoszcz (POL)
2008
2018-04-21 17:41:58  
2.
DRWĘCKI Antoni Bydgoszcz (POL)
2008
2018-05-08 12:55:31  
3.
GWIAZDOWSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (POL)
2008
2018-05-20 18:49:57  
4.
KEMPA Julia Bydgoszcz (POL)
2005
2018-04-24 20:03:27  
5.
ŁASIŃSKI Szymon Borówno (POL)
2004
2018-04-18 22:27:27  
6.
NAGORZYSKI Kacper Bydgoszcz (POL)
2006
2018-04-21 11:49:41  
7.
NAGORZYSKI Mateusz Bydgoszcz (POL)
2008
2018-04-21 11:46:24  
8.
NOWACZYK Natalia Bydgoszcz (POL)
2006
2018-04-20 09:12:28  
9.
RUTKOWSKI Marcin Bydgoszcz (POL)
2006
2018-04-23 15:39:50  
10.
WĘGIERSKI Igor Bydgoszcz (POL)
2007
2018-04-23 15:46:01  
11.
WĘGIERSKI Jakub Bydgoszcz (POL)
2005
2018-04-23 15:41:34  
Klasyfikacje
S Pracownik Shell
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.050524950027466 sekund
ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl