Panel administracyjny
PL | EN
Biegi dla dzieci w ramach 6. Półmaratonu Bydgoskiego

BYDGOSZCZ, 21.10.2018

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2018-10-19 10:57:54



200 m (2014-2012) | Zgłoszonych: 150 | Limit: 150
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia
1.
ANDRYANCZYK Aleksander Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-14 11:41:58
2.
ANDRZEJEWSKA Natalia Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-10 15:57:44
3.
BARTCZAK Witkor Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-17 13:19:22
4.
BEDNARSKI Krzysztof Bydgoszcz (POL)
2012
2018-10-15 13:13:13
5.
BERNDT Dominik Bydgoszcz (POL)
2013
2018-10-10 02:06:53
6.
BIEGASIEWICZ Lena Przedszkole Bajka w Wilczynie (POL)
2013
2018-10-10 09:03:43
7.
BIELUSZEWSKA Esterka Przedszkole nr 11 Bydgoszcz (POL)
2013
2018-10-09 18:41:47
8.
BINKOWSKA Wera Misiolandia Przedszkole niepubliczne Bydgoszcz (POL)
2013
2018-10-11 23:12:43
9.
BOCIEK Michal Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-14 17:07:46
10.
BOCIEK Urszula Bydgoszcz (POL)
2012
2018-10-14 17:06:30
11.
BOGUNIA Pola Bydgoszcz (POL)
2013
2018-10-11 16:24:47
12.
BORKO Hubert Bydgoszcz (POL)
2013
2018-10-12 23:20:45
13.
BURCZYK Jan Skarszewy (POL)
2013
2018-10-16 19:29:44
14.
BYTNER Kacper Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-17 13:58:33
15.
CHYLICKI Gabriel Bydgoszcz (POL)
2012
2018-10-09 20:21:25
16.
CHABOWSKA Maja Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-11 22:19:52
17.
CHMIELEWSKA Olga Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-11 10:11:32
18.
CHODKIEWICZ Olimpia Bydgoszcz (POL)
2013
2018-10-17 10:16:45
19.
CHOJNACKA Oliwia Bydgoszcz (POL)
2013
2018-10-12 11:06:09
20.
CHOJNACKI Kacper Bydgoszcz (POL)
2012
2018-10-12 11:05:18
21.
CHUCHRA Szymon Torun (POL)
2013
2018-10-15 11:01:25
22.
CHYLICKA Klara Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-10 13:41:13
23.
CIESIELSKA Pola Bydgoszcz (POL)
2013
2018-10-11 09:21:18
24.
CIESIELSKA Julia Bydgoszcz (POL)
2013
2018-10-14 22:24:05
25.
CIESIELSKI Antoni Bydgoszcz (POL)
2013
2018-10-10 19:04:42
26.
CIESIELSKI Franciszek Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-10 19:09:49
27.
CYZEWSKA Emilia Bydgoszcz (POL)
2012
2018-10-16 12:59:04
28.
DACHTERA Lena Bydgoszcz (POL)
2012
2018-10-16 19:51:38
29.
DACHTERA Nadia Bydgoszcz (POL)
2012
2018-10-16 19:53:46
30.
DAMSKI Gabriel GardenFlora MTB Team (POL)
2012
2018-10-09 20:26:15
31.
DAMSKI Kacper GardenFlora MTB Team (POL)
2012
2018-10-09 20:27:23
32.
DEMYDA Franciszek Sicienko (POL)
2014
2018-10-16 21:52:14
33.
FABROWSKA Oliwia Bydgoszcz (POL)
2013
2018-10-11 13:25:14
34.
FIGURSKA Natalia Bydgoszcz (POL)
2013
2018-10-09 17:22:13
35.
FILIPIAK Piotr Bydgoszcz (POL)
2012
2018-10-09 22:59:29
36.
FLIEGE Olivia TORUŃ (POL)
2014
2018-10-14 17:57:35
37.
GIL Oliwier Bydgoszcz (POL)
2012
2018-10-13 21:06:16
38.
GILL Wiktor Wiktor Ronaldo (POL)
2013
2018-10-09 18:22:25
39.
GLOWACKA Aleksandra Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-11 13:48:03
40.
GÓRECKI Michał Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-12 07:06:03
41.
GRABOWSKI Jan Bydgoszcz (POL)
2013
2018-10-16 08:23:17
42.
GRZEBIELUCHA Aleksander Bydgoszcz (POL)
2012
2018-10-12 23:24:00
43.
GRZYBOWSKI Miłosz Fit and Jump Bydgoszcz (POL)
2013
2018-10-09 21:01:09
44.
GRZYWACZ Jaś Gowarzewo (POL)
2013
2018-10-09 21:30:24
45.
GRZYWACZ Krzyś Gowarzewo (POL)
2014
2018-10-10 08:26:56
46.
HOLEC Jakub Bydgoszcz (POL)
2012
2018-10-17 11:47:32
47.
IWANUSEK Wiktor Bydgoszcz (POL)
2015
2018-10-14 13:52:02
48.
JAŻDŻEWSKA Zuzanna Bydgoszcz (POL)
2012
2018-10-17 02:07:41
49.
JEDRAS Emma Essen (POL)
2013
2018-10-17 17:59:14
50.
JERCHEWICZ Tymon Bydgoszcz (POL)
2012
2018-10-09 21:19:09
51.
JEZIERSKI Oliwier Bydgoszcz (POL)
2013
2018-10-10 22:19:24
52.
KACZMAREK Dawid Bydgoszcz (POL)
2013
2018-10-13 20:58:15
53.
KALISZEWSKA Martyna Bydgoszcz (POL)
2013
2018-10-09 18:35:41
54.
KAMIŃSKA Zofia Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-11 09:43:39
55.
KAMIŃSKI Kajetan BYDGOSZCZ (POL)
2013
2018-10-16 18:37:21
56.
KAMIŃSKI Maksymilian Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-09 20:35:13
57.
KAMIŃSKI Mikołaj Qbowicz Rodzinna Mafia Biegowa (POL)
2014
2018-10-09 22:35:44
58.
KANIAK Wojciech Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-10 07:40:41
59.
KARSKA Martyna Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-09 19:15:41
60.
KARSKI Mateusz Bydgoszcz (POL)
2012
2018-10-09 19:13:42
61.
KASPEROWICZ Bartłomiej Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-13 12:00:11
62.
KIEŁBOWICZ Łukasz Bydgoszcz (POL)
2012
2018-10-11 07:32:18
63.
KIEŁBOWICZ Mateusz Bydgoszcz (POL)
2012
2018-10-11 07:34:55
64.
KLAMROWSKA Kornelia Bydgoszcz (POL)
2012
2018-10-15 11:58:26
65.
KOLASIŃSKI Wojciech Fit and Jump Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-13 22:14:39
66.
KOńCZAL Filip Bydgoszcz (POL)
2012
2018-10-14 22:05:19
67.
KONOPIŃSKA Maja Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-09 18:12:16
68.
KONWIŃKI Borys Bydgoszcz (POL)
2013
2018-10-10 08:59:28
69.
KOWALEWSKI Maksymilian Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-13 13:50:45
70.
KOWALKOWSKA Liwia Maksymilianowo (POL)
2014
2018-10-10 12:43:12
71.
KOWALSKA Alicja Oceloty Kruszyn Krajeński (POL)
2013
2018-10-10 23:30:09
72.
KOWALSKA Jagoda Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-17 11:59:42
73.
KOWALSKI Bartłomiej Bydgoszcz (POL)
2013
2018-10-10 16:19:55
74.
KRAJEWSKI Tomasz Bydgoszcz (POL)
2012
2018-10-15 00:52:40
75.
KREJMER Antoni BYDGOSZCZ (POL)
2014
2018-10-16 08:46:49
76.
KRZYWAŃSKI Wojtek ZIELONKA (POL)
2013
2018-10-13 23:55:02
77.
KRZYZANOWSKI Nikodem Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-10 08:38:48
78.
KULAS Franciszek Bydgoszcz (POL)
2012
2018-10-12 08:55:26
79.
LACHOWICZ Karolina Bydgoszcz (POL)
2013
2018-10-09 20:15:35
80.
LADZIŃSKA Hanna Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-15 08:18:10
81.
ŁASSA Oliwia Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-13 15:23:04
82.
LEWANDOWSKA Patrycja Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-10 08:26:44
83.
LEWANDOWSKA Urszula Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-17 09:45:09
84.
LEWANDOWSKI Aleksander Bydgoszcz (POL)
2012
2018-10-10 08:25:02
85.
LEWANDOWSKI Piotr Bydgoszcz (POL)
2013
2018-10-15 19:25:10
86.
ŁOPUSZYŃSKA Iga Przedszkole IGUŚ Bydgoszcz (POL)
2013
2018-10-10 11:55:33
87.
ŁUCZAK Nadia Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-09 21:24:21
88.
MACIEJEWSKA Lena Koronowo (POL)
2012
2018-10-10 13:45:24
89.
MACIEJEWSKI Miłosz Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-11 10:22:19
90.
MAJORKOWSKA Lena Bydgoszcz (POL)
2013
2018-10-09 18:34:03
91.
MALTAŃSKA Liliana Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-09 20:56:30
92.
MARCHESANI Barbara Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-15 10:27:23
93.
MARCHESANI Hanna Bydgoszcz (POL)
2012
2018-10-15 12:09:30
94.
MICHAŁEK Nikodem Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-09 21:34:25
95.
MILCER Zuzanna Bydgoszcz (POL)
2013
2018-10-11 15:31:33
96.
MOROSZCZAK Lea Spójnia Białe Błota (POL)
2013
2018-10-12 22:21:26
97.
MROZOWICZ Julka Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-12 08:46:57
98.
MUSIAŁ Adam Bydgoszcz (POL)
2012
2018-10-10 17:42:11
99.
NALEWALSKA Nina Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-14 23:44:33
100.
NOGOWSKA Liwia Bydgoszcz (POL)
2013
2018-10-09 19:10:11
101.
NOWAK Magdalena Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-09 16:08:42
102.
OCHIMOWSKA Victoria Bydgoszcz (POL)
2013
2018-10-09 16:23:10
103.
PALIGA Anna Bydgoszcz (POL)
2012
2018-10-17 10:55:43
104.
PALUSZKIEWICZ Antoni Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-17 13:50:12
105.
PARTYKA Wojciech Maksymilianowo (POL)
2013
2018-10-11 20:22:28
106.
PAWLACZYK Inka Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-12 08:38:08
107.
PAWLACZYK Mia Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-12 08:38:36
108.
PAWLAK Olaf Osielsko (POL)
2012
2018-10-09 20:32:28
109.
PAWLAK Patryk Osielsko (POL)
2014
2018-10-09 20:33:26
110.
PERZYŃSKA Jagoda Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-10 09:49:31
111.
PESTKA Maksymilian Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-09 21:09:59
112.
PIEKARSKA Karolina Bydgoszcz (POL)
2013
2018-10-09 22:18:05
113.
PIETSCH Lenka Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-17 00:10:47
114.
PIKULIK Gabrysia Bydgoszcz (POL)
2013
2018-10-09 16:37:26
115.
PNIEWSKA Zuzanna Bydgoszcz (POL)
2013
2018-10-17 17:24:58
116.
PRZYBYLSKA Laura Bydgoszcz (POL)
2012
2018-10-10 16:14:04
117.
RASZEWSKA Paulina Koronowo (POL)
2014
2018-10-11 14:45:45
118.
RASZEWSKI Alan Koronowo (POL)
2013
2018-10-11 14:44:55
119.
RYCKA Dominika Przedszkole EKOLAKI (POL)
2013
2018-10-12 22:10:52
120.
RYSZKIEWICZ Bruno Bydgoszcz (POL)
2013
2018-10-13 23:38:42
121.
SIKORSKA Wiktoria Bydgoszcz (POL)
2012
2018-10-17 11:42:44
122.
SIUCHNIŃSKI Sebastian Bydgoszcz (POL)
2012
2018-10-11 10:04:20
123.
SKUCIŃSKI Adrian Bydgoszcz (POL)
2013
2018-10-09 18:28:13
124.
STANDARSKA Magdalena Bydgoszcz (POL)
2013
2018-10-16 21:01:10
125.
STARZYŃSKA Antonina Rodzinny Klub Sportowy Przyjemność (POL)
2014
2018-10-10 00:09:25
126.
SZCZEPANIAK Filip Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-15 10:21:33
127.
SZCZEPAŃSKI Adam Bydgoszcz (POL)
2012
2018-10-12 19:33:06
128.
SZMYTKA Nadia Bydgoszcz (POL)
2012
2018-10-12 21:23:10
129.
SZYCHTA Cezary Bydgoszcz (POL)
2012
2018-10-15 12:38:13
130.
SZYMAńSKI Szymon Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-12 10:01:23
131.
SZYPERSKI Borys Bydgoszcz (POL)
2013
2018-10-10 12:54:07
132.
ŚCIBAK Emilia Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-16 14:07:58
133.
ŚWIEBODA Leon Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-16 00:31:55
134.
ŚWIETLIK Adam Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-10 17:10:02
135.
TRZCIŃSKA Joanna Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-16 11:56:31
136.
WALCZAK Maksymilian Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-16 11:20:06
137.
WARMBIER Karolina Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-09 21:41:37
138.
WARMBIER Martyna Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-09 21:37:31
139.
WIKA Kajetan Bydgoszcz (POL)
2013
2018-10-11 09:34:13
140.
WÓJCIK Mikołaj Bydgoszcz (POL)
2013
2018-10-09 16:28:08
141.
WOJCIŃSKI Jan Inowrocław (POL)
2014
2018-10-15 19:32:44
142.
WOJTAS Pola Bydgoszcz (POL)
2012
2018-10-13 14:01:32
143.
WOLSKA Emilia Bydgoszcz (POL)
2013
2018-10-12 21:50:08
144.
ZABOROWSKI Marek Bydgoszcz (POL)
2012
2018-10-09 17:36:20
145.
ZAPAŁA Oliwia Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-11 13:23:25
146.
ZAROSA Emma Gersy biegaja (POL)
2013
2018-10-09 18:25:33
147.
ZIELIŃSKI Tymon Bydgoszcz (POL)
2013
2018-10-14 16:03:08
148.
ZIEMNIARSKI Leon Osielsko (POL)
2014
2018-10-16 22:46:20
149.
ZYGMUNT Szymon Bydgoszcz (POL)
2014
2018-10-12 00:03:54
150.
ZYZAK Kamil Bydgoszcz (POL)
2012
2018-10-10 12:37:40


400 m (2011-2010) | Zgłoszonych: 72 | Limit: 150
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia
1.
BERDYCH Marika Bydgoszcz (POL)
2011
2018-10-15 20:33:38
2.
BIERNACKI Wojciech Bydgoszcz (POL)
2010
2018-10-09 16:17:31
3.
BOGUS Maja Bydgoszcz (POL)
2011
2018-10-11 11:44:13
4.
BUDZIAK Oskar Bydgoszcz (POL)
2010
2018-10-13 11:50:27
5.
BURCHARDT Helena Bydgoszcz (POL)
2011
2018-10-16 00:28:11
6.
CHUCHRA Mateusz MKL Torun (POL)
2010
2018-10-15 11:00:12
7.
CHYLIŃSKI Staś BYDGOSZCZ (POL)
2010
2018-10-15 08:10:50
8.
CIEMNY Wiktor Bydgoszcz (POL)
2010
2018-10-17 20:10:19
9.
CIŻMOWSKI Mikołaj Bydgoszcz (POL)
2010
2018-10-09 19:00:56
10.
DRABIK Jonathan PARK CLUB (POL)
2010
2018-10-19 00:44:25
11.
DUDA Agnieszka Bydgoszcz (POL)
2010
2018-10-18 23:17:29
12.
DUDZIK Michał Bydgoszcz (POL)
2010
2018-10-17 18:18:12
13.
DZIEDZIŃSKI Maksymilian Bydgoszcz (POL)
2011
2018-10-15 18:05:57
14.
EKSER Elisey Bydgoszcz (POL)
2011
2018-10-16 06:28:26
15.
FLIEGE Natalie TORUŃ (POL)
2011
2018-10-14 18:01:14
16.
GALIKOWSKI Igor Bydgoszcz (POL)
2010
2018-10-09 17:07:56
17.
GARSTECKI Jakub Bydgoszcz (POL)
2010
2018-10-16 21:27:21
18.
GAZDA Antonina Bydgoszcz (POL)
2011
2018-10-12 12:25:22
19.
GŁOGOWSKA Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 1 w Koronowie (POL)
2011
2018-10-15 21:46:09
20.
GRABOWSKA Katarzyna Bydgoszcz (POL)
2011
2018-10-16 14:08:57
21.
HEILER Michalina Bydgoszcz (POL)
2010
2018-10-19 08:52:50
22.
HEJMANOWSKA Natali Bydgoszcz (POL)
2010
2018-10-17 12:02:37
23.
JAGIEŁA Gracjan TKKF Kolejarz Bydgoszcz (POL)
2010
2018-10-09 19:42:37
24.
JANISZAK Dawid Głęboczek (POL)
2010
2018-10-15 08:21:36
25.
KAKASKASPKASPKASPRKASPRZKASPRZKASPRZYKASPRZYKASPRZYK Mateusz Bydgoszcz (POL)
2010
2018-10-16 17:44:22
26.
KALINOWSKI Aleksander Grudziądz (POL)
2011
2018-10-15 20:43:45
27.
KAMIŃSKI Ksawery BYDGOSZCZ (POL)
2010
2018-10-16 18:31:59
28.
KANIEWSKI Marcel Bydgoszcz (POL)
2010
2018-10-12 10:46:59
29.
KANTOWICZ Julia Bydgoszcz (POL)
2010
2018-10-10 13:25:33
30.
KARWACKA Zofia ZIELONKA (POL)
2011
2018-10-14 15:08:07
31.
KARWOWSKA Zuzanna Akademia biegania Grudziądz (POL)
2011
2018-10-17 09:19:20
32.
KASPRZYK Mateusz Bydgoszcz (POL)
2010
2018-10-16 20:28:59
33.
KAWA Emilia Bydgoszcz (POL)
2011
2018-10-10 09:03:59
34.
KOCISZEWSKA Antonina Bydgoszcz (POL)
2011
2018-10-15 11:42:48
35.
KOSOWSKI Kamil Bydgoszcz (POL)
2011
2018-10-16 15:55:11
36.
KOWALSKI Oskar Bydgoszcz (POL)
2010
2018-10-15 21:08:37
37.
KOWALSKI Jakub Bydgoszcz (POL)
2011
2018-10-10 16:13:51
38.
KRZYWAŃSKI Szymon ZIELONKA (POL)
2010
2018-10-13 23:54:12
39.
KULWICKA Alicja Stary Toruń (POL)
2011
2018-10-19 09:56:43
40.
LADZIŃSKI Grzegorz Bydgoszcz (POL)
2011
2018-10-15 08:20:59
41.
LEWANDOWSKA Zofia Bydgoszcz (POL)
2011
2018-10-17 09:47:54
42.
LIPKA Maja Bydgoszcz (POL)
2011
2018-10-12 11:16:40
43.
ŁOPUSZYŃSKI Hubert SP 16 Bydgoszcz (POL)
2010
2018-10-10 11:54:09
44.
MACIEJEWSKA Julia Koronowo (POL)
2010
2018-10-10 13:47:10
45.
MEDZIŃSKI Bartosz Wisełka Bydgoszcz Fordon (POL)
2010
2018-10-10 18:16:34
46.
MROZOWICZ Wiktor Bydgoszcz (POL)
2011
2018-10-12 08:43:33
47.
OSTROWSKA Gabriela Bydgoszcz (POL)
2010
2018-10-09 20:17:41
48.
PALACZ Dawid Bydgoszcz (POL)
2011
2018-10-09 17:50:00
49.
PESTKA Antoni Bydgoszcz (POL)
2010
2018-10-09 21:11:13
50.
PIEKARSKA Wiktoria Bydgoszcz (POL)
2010
2018-10-09 22:12:25
51.
PIEKARSKI Aleksander Bydgoszcz (POL)
2011
2018-10-09 22:14:20
52.
PIETRZAK Aleksandra Bydgoszcz (POL)
2010
2018-10-09 16:47:33
53.
POLACHOWSKA Milena Bydgoszcz (POL)
2011
2018-10-16 19:05:07
54.
PRACA Oskar Maksymilianowo (POL)
2011
2018-10-11 09:16:27
55.
PRZYBYLSKA Julia Bydgoszcz (POL)
2010
2018-10-10 15:58:06
56.
RYBKA Victoria Bydgoszcz (POL)
2011
2018-10-10 09:09:28
57.
SIKORSKA Antonina Bydgoszcz (POL)
2010
2018-10-10 14:31:52
58.
SOSINSKA Julia Bydgoszcz (POL)
2010
2018-10-10 13:14:45
59.
STAFIEJ Filip Bydgoszcz (POL)
2010
2018-10-11 10:45:22
60.
STAŃCZAK Aleksander Bydgoszcz (POL)
2011
2018-10-19 10:00:58
61.
STAŃCZAK Oliwia Bydgoszcz (POL)
2011
2018-10-19 09:58:29
62.
STĘPKOWSKI Szymon Bydgoszcz (POL)
2011
2018-10-09 20:15:09
63.
STęPNIAK Kajetan RUN 4 FUN (POL)
2010
2018-10-12 07:22:49
64.
SZECÓWKA Tymon Bydgoszcz (POL)
2011
2018-10-11 20:24:41
65.
WCISŁO Hubert Inowrocław (POL)
2011
2018-10-10 12:51:00
66.
WISZNIEWSKI Maksymilian Bydgoszcz (POL)
2011
2018-10-09 20:52:10
67.
WIŚNIEWSKI Adam Bydgoszcz (POL)
2011
2018-10-10 10:10:30
68.
WOJCIŃSKI Jerzy Inowrocław (POL)
2011
2018-10-15 19:34:18
69.
WOJTANIA Wiktor Bydgoszcz (POL)
2010
2018-10-15 17:23:32
70.
ZIELAZNY Roch Bydgoszcz (POL)
2011
2018-10-12 13:54:43
71.
ZYGMUNT Kacper Bydgoszcz (POL)
2010
2018-10-12 00:06:50
72.
ŻAL Marcin Bydgoszcz (POL)
2010
2018-10-10 21:47:22


400 m (2009-2008) | Zgłoszonych: 64 | Limit: 150
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia
1.
APPELT Paulina Bydgoszcz (POL)
2008
2018-10-13 16:02:56
2.
BADOWSKI Marcel Pakość (POL)
2008
2018-10-10 20:30:20
3.
BESZCZYŃSKI Błażej Bydgoszcz (POL)
2009
2018-10-10 21:00:22
4.
BETYN Sandra Bydgoszcz (POL)
2008
2018-10-13 10:27:52
5.
BIAŁOWĄS Jakub Bydgoszcz (POL)
2009
2018-10-10 11:27:33
6.
BUDZIAK Mikołaj Bydgoszcz (POL)
2008
2018-10-13 11:49:02
7.
BUKOWSKI Patryk Bydgoszcz (POL)
2009
2018-10-10 07:58:30
8.
CIEPŁOWSKI Wiktor Bydgoszcz (POL)
2009
2018-10-17 16:41:40
9.
CUPA Filip Bydgoszcz (POL)
2008
2018-10-17 07:00:06
10.
CYCKOWSKA Blanka BKS Bydgoszcz (POL)
2008
2018-10-16 23:31:30
11.
CZACZYK Lena Rodzinny Klub Sportowy Przyjemność (POL)
2009
2018-10-16 18:48:09
12.
DULĘBA Igor Bydgoszcz (POL)
2008
2018-10-09 21:19:40
13.
ENGELGARDT Kaja Bydgoszcz (POL)
2009
2018-10-09 17:57:46
14.
FEDOROWSKA Oliwia Bydgoszcz (POL)
2008
2018-10-15 07:38:51
15.
FILIPIAK Weronika Bydgoszcz (POL)
2009
2018-10-09 23:00:44
16.
GACKOWSKA Zuza Bydgoszcz (POL)
2009
2018-10-09 20:44:36
17.
GŁOGOWSKI Filip Szkoła Podstawowa nr 1 w Koronowie (POL)
2009
2018-10-15 21:49:42
18.
GOŁATA Julia Wilcza Wataha (POL)
2008
2018-10-13 15:20:47
19.
GOŁATA Kamil Wilcza Wataha (POL)
2009
2018-10-13 15:11:44
20.
GWIAZDOWSKI Dominik Bydgoszcz (POL)
2008
2018-10-09 16:18:11
21.
IWANUSEK Lena Bydgoszcz (POL)
2008
2018-10-14 13:54:58
22.
JANKOWSKA Olga BOSiR Barcin (POL)
2009
2018-10-16 20:25:57
23.
JERCHEWICZ Jędrzej Bydgoszcz (POL)
2009
2018-10-09 21:16:37
24.
KAMIŃSKI Jakub Qbowicz Rodzinna Mafia Biegowa (POL)
2009
2018-10-09 22:34:21
25.
KAMIŃSKI Krzysztof Bydgoszcz (POL)
2009
2018-10-10 15:31:33
26.
KARNKOWSKA Maria SP 16 Bydgoszcz (POL)
2009
2018-10-12 22:08:02
27.
KARWACKI Jakub ZIELONKA (POL)
2008
2018-10-14 15:06:21
28.
KASPEROWICZ Weronika Bydgoszcz (POL)
2009
2018-10-13 12:03:52
29.
KAWA Liliana Bydgoszcz (POL)
2008
2018-10-10 09:02:43
30.
KAWAŁKOWSKI Marcel ENCE-PENCE RUN TEAM (POL)
2008
2018-10-16 17:56:35
31.
KIEŁBOWICZ Aleksander Bydgoszcz (POL)
2008
2018-10-11 07:39:54
32.
KOWALSKA Natalia Oceloty Kruszyn Krajeński (POL)
2009
2018-10-10 23:33:22
33.
KOZŁOWSKI Filip Bydgoszcz (POL)
2009
2018-10-09 19:06:07
34.
KROPIDŁOWSKA Zuzanna Oceloty Kruszyn Krajeński (POL)
2009
2018-10-15 12:48:32
35.
KUSA Oliwia Bydgoszcz (POL)
2009
2018-10-15 20:35:01
36.
KUSA Wiktoria Bydgoszcz (POL)
2009
2018-10-15 20:36:45
37.
LACHOWICZ Nikola Bydgoszcz (POL)
2008
2018-10-09 20:10:55
38.
LANGE Marta BKS Bydgoszcz (POL)
2008
2018-10-10 14:57:52
39.
LEMAŃCZYK Karol Niemcz (POL)
2009
2018-10-16 09:35:10
40.
LEWANDOWSKA Amelia Bydgoszcz (POL)
2009
2018-10-14 21:54:40
41.
LODINOV Ivan Bydgoszcz (UKR)
2008
2018-10-15 18:29:25
42.
MENDYK Damian Bydgoszcz (POL)
2008
2018-10-14 15:34:09
43.
MICCIO Daniel Bydgoszcz (POL)
2009
2018-10-16 07:09:49
44.
MIELCARSKA Natalia MNM Team (POL)
2008
2018-10-19 10:57:54
45.
NOWAK Marta Bydgoszcz (POL)
2009
2018-10-09 16:07:08
46.
NOWICKA Blanka Klub Sportowy Mikrut Koronowo (POL)
2009
2018-10-10 23:08:10
47.
OBRZANOWSKI Igor Juventus Academy Bydgoszcz (POL)
2009
2018-10-14 13:30:46
48.
PACZKOWSKI Jakub Bydgoszcz (POL)
2008
2018-10-09 18:58:19
49.
ROUBO Kacper Bydgoszcz (POL)
2009
2018-10-14 22:22:11
50.
SIKORSKI Maks Bydgoszcz (POL)
2008
2018-10-09 19:35:16
51.
SKUCIŃSKI Artur Bydgoszcz (POL)
2008
2018-10-09 18:25:05
52.
STęPNIAK Filip RUN 4 FUN (POL)
2008
2018-10-12 07:21:18
53.
ŚWIDER Amelia Vectra Włocławek (POL)
2008
2018-10-09 16:09:35
54.
TOMASZEWSKA Oliwia Bydgoszcz (POL)
2009
2018-10-12 22:57:05
55.
TOPCZEWSKA Leonia Bydgoszcz (POL)
2008
2018-10-16 22:40:41
56.
WACHOWSKA Alicja Bydgoszcz (POL)
2009
2018-10-13 19:12:41
57.
WASZAK Alicja Bydgoszcz Budyń (POL)
2009
2018-10-10 13:42:24
58.
WIKA Liwia Bydgoszcz (POL)
2009
2018-10-11 09:32:21
59.
WÓJCIK Piotr Bydgoszcz (POL)
2008
2018-10-09 16:23:49
60.
WÓJT Malwina Bydgoszcz (POL)
2009
2018-10-17 13:04:17
61.
WÓJT Nikodem Bydgoszcz (POL)
2009
2018-10-17 13:01:21
62.
WOJTAS Lena Bydgoszcz (POL)
2009
2018-10-09 22:10:58
63.
WOLSKA Maja Bydgoszcz (POL)
2009
2018-10-12 21:46:50
64.
ZACHORSKI Antek Bydgoszcz (POL)
2008
2018-10-10 23:27:23
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.056623935699463 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl