44. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.4 km
5.8 km
10 km
12.8 km
15 km
21.097 km
22.8 km
25 km
27.1 km
30 km
32.2 km
38.2 km
40 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K20
K30
K40
K50
K60+
MĘŻCZYŹNI
M20
M30
M40
M50
M60+
Kategorie dod.
MP - Mistrzostwa Polski Kobiet
S - Mistrzostwa Polski Strażaków
P - Mistrzostwa Polski Policjantów
N - Mistrzostwa Polski Nauczycieli
D - Mistrzostwa Miasta i Gminy Dębno
42.195 km (10:58:55) - 10 km
Strona
<
1
2
.
.
.
6
7
8
Miej.
open
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto
Klub/Miasto/Kraj
Data
Dod.
K
M
Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata
Czas
netto
Czas
rzeczywisty
2153
313
TISZBIEREK Henryk
BARGŁÓWKA (POL)
1972
P
1786
M40 (701)
01:06:38
+34:08
01:04:24
12:05:33.82
2152
815
PUSTOŁA Adam
Długa Szlachecka (POL)
1975
1785
M40 (702)
01:06:30
+34:00
01:04:42
12:05:25.14
2143
1848
MAŁKIEWICZ Dariusz
PGB Sportowa Paczka (POL)
1974
1778
M40 (703)
01:06:15
+33:45
01:05:08
12:05:10.06
2187
1958
SIKORSKI Miroslaw
Kraków (POL)
1975
1807
M40 (704)
01:07:46
+35:16
01:05:13
12:06:41.83
2176
1620
BORKOWSKI Mariusz
Warszawa (POL)
1976
1802
M40 (705)
01:07:45
+35:15
01:05:15
12:06:40.09
2175
2464
JASTRZEMBSKI Edmund
Bydgoszcz (POL)
1972
1801
M40 (706)
01:07:44
+35:14
01:05:15
12:06:39.93
2174
862
WILSZ Adam
FIS-SST TEAM (POL)
1971
1800
M40 (707)
01:07:44
+35:14
01:05:16
12:06:39.75
2180
2486
WOJTOWICZ Marcin
Gdynia (POL)
1976
1804
M40 (708)
01:07:45
+35:15
01:05:18
12:06:40.89
2196
1631
RYŻY Mariusz
Siechnice (POL)
1976
1812
M40 (709)
01:07:47
+35:17
01:05:24
12:06:42.91
2172
1095
MAZIARKA Miroslaw
Skawina (POL)
1971
1798
M40 (710)
01:07:42
+35:12
01:05:24
12:06:37.94
2205
967
UBYCH Marcin
Łódź (POL)
1977
1817
M40 (711)
01:07:59
+35:29
01:05:30
12:06:54.14
2167
465
LEGOŃ Krzysztof
Zakopane (POL)
1971
1794
M40 (712)
01:07:33
+35:03
01:06:00
12:06:28.49
2207
2220
KMIEC Adam
Grzybowa Biega (POL)
1970
1818
M40 (713)
01:08:06
+35:36
01:06:39
12:07:01.25
2230
111
KAWA Marcin
CUKIER & SERCE (POL)
1975
1828
M40 (714)
01:09:32
+37:02
01:07:02
12:08:27.76
2238
1572
WARDZIŃSKI Paweł
Run and Gun (POL)
1976
1832
M40 (715)
01:10:02
+37:32
01:07:36
12:08:57.91
2217
17
GARDYZA Jacek
KWP BYDGOSZCZ (POL)
1972
P
1823
M40 (716)
01:08:29
+35:59
01:07:37
12:07:24.41
2243
2305
KUMOR Janusz Jacek
Cobol RUN (POL)
1968
1835
M40 (717)
01:11:00
+38:30
01:08:36
12:09:55.02
2237
883
MAJKA Dariusz
Skierniewice (POL)
1972
1831
M40 (718)
01:09:55
+37:25
01:09:27
12:08:50.84
2236
880
WIELGOSZ Mariusz
Skierniewice (POL)
1970
S
1830
M40 (719)
01:09:55
+37:25
01:09:28
12:08:50.76
2249
719
SOŚNIAK Jacek
TOMICE (POL)
1971
1839
M40 (720)
01:12:51
+40:21
01:11:13
12:11:46.54
2253
1315
SULICH Piotr
Kraków (POL)
1973
1842
M40 (721)
01:24:57
+52:27
01:22:24
12:23:52.05