44. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.4 km
5.8 km
10 km
12.8 km
15 km
21.097 km
22.8 km
25 km
27.1 km
30 km
32.2 km
38.2 km
40 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K20
K30
K40
K50
K60+
MĘŻCZYŹNI
M20
M30
M40
M50
M60+
Kategorie dod.
MP - Mistrzostwa Polski Kobiet
S - Mistrzostwa Polski Strażaków
P - Mistrzostwa Polski Policjantów
N - Mistrzostwa Polski Nauczycieli
D - Mistrzostwa Miasta i Gminy Dębno
42.195 km (10:58:55) - 12.8 km
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
17
18
19
Miej.
open
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto
Klub/Miasto/Kraj
Data
Dod.
K
M
Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata
Czas
netto
Czas
rzeczywisty
2175
2464
JASTRZEMBSKI Edmund
Bydgoszcz (POL)
1972
1801
M40 (705)
01:26:34
+44:53
01:24:05
12:25:29.05
2176
1620
BORKOWSKI Mariusz
Warszawa (POL)
1976
1802
M40 (704)
01:26:34
+44:53
01:24:04
12:25:29.25
2177
1958
SIKORSKI Miroslaw
Kraków (POL)
1975
1803
M40 (703)
01:26:34
+44:53
01:24:01
12:25:29.45
2178
2171
CHARUBIN Mariusz
Mazurska Wataha (POL)
1979
N
1804
M30 (680)
01:26:34
+44:53
01:23:59
12:25:29.63
2182
282
STREMPEL Bogusław
Dankowice (POL)
1966
1805
M50 (185)
01:26:34
+44:53
01:24:02
12:25:29.80
2184
1675
ŻEBRACKI Wojtek
PRUDNIK (POL)
1987
1806
M30 (685)
01:26:35
+44:54
01:24:08
12:25:30.41
2185
809
KUCHARSKI Adam
Warszawa (POL)
1979
1807
M30 (683)
01:26:35
+44:54
01:24:05
12:25:30.64
2187
401
KOMANSKI Rafał
Zarszyn (POL)
1978
1808
M30 (684)
01:26:35
+44:54
01:24:05
12:25:30.87
2188
785
ROKOSZAK Krzysztof
BBL Kraków (POL)
1983
1809
M30 (687)
01:26:36
+44:55
01:24:09
12:25:31.01
2190
1804
KOŁODZIEJCZYK Krzysztof
Nasielsk Baszta Team (POL)
1978
1810
M30 (681)
01:26:36
+44:55
01:24:01
12:25:31.65
2192
1448
SZCZERBA Łukasz
W Pogoni za duchem (POL)
1985
1811
M30 (686)
01:26:36
+44:55
01:24:08
12:25:31.89
2194
862
WILSZ Adam
FIS-SST TEAM (POL)
1971
1812
M40 (707)
01:26:38
+44:57
01:24:10
12:25:33.72
2195
1631
RYŻY Mariusz
Siechnice (POL)
1976
1813
M40 (708)
01:26:38
+44:57
01:24:15
12:25:33.99
2197
1686
LEWANDOWSKI Miroslaw
Goleniów (POL)
1960
1814
M50 (186)
01:26:40
+44:59
01:24:03
12:25:35.37
2201
2220
KMIEC Adam
Grzybowa Biega (POL)
1970
1815
M40 (712)
01:27:06
+45:25
01:25:39
12:26:01.06
2203
1836
SPÓLNIK Stanisław
Lajkonik Kraków (POL)
1951
1816
M60+ (48)
01:27:06
+45:25
01:24:38
12:26:01.97
2204
1755
SZNAJDER Zenon
Św. Antoni (POL)
1959
N
1817
M50 (187)
01:27:06
+45:25
01:24:38
12:26:01.98
2205
967
UBYCH Marcin
Łódź (POL)
1977
1818
M40 (709)
01:27:10
+45:29
01:24:41
12:26:05.38
2210
975
WOJTASZAK Leszek
Altom Gniezno (POL)
1961
1819
M50 (188)
01:27:35
+45:54
01:25:03
12:26:30.37
2212
2147
STRYCHALUK Piotr
Dębno (POL)
1982
D
1820
M30 (689)
01:27:36
+45:55
01:25:38
12:26:31.56
2213
798
BZDĘGA Jan
Częstochowa (POL)
1957
1821
M60+ (49)
01:27:38
+45:57
01:24:56
12:26:33.13
2218
2436
SIDORCZUK Tomasz
RDLP W SZCZECINIE (POL)
1980
1822
M30 (690)
01:28:26
+46:45
01:26:04
12:27:21.76
2219
1116
SZARSZEWSKI Witold
Nakło nad Notecią (POL)
1955
N
1823
M60+ (50)
01:28:28
+46:47
01:26:02
12:27:23.38
2221
17
GARDYZA Jacek
KWP BYDGOSZCZ (POL)
1972
P
1824
M40 (716)
01:28:36
+46:55
01:27:44
12:27:31.23
2224
2305
KUMOR Janusz Jacek
Cobol RUN (POL)
1968
1825
M40 (713)
01:28:57
+47:16
01:26:33
12:27:52.65
2225
409
GIERAGA Jerzy
Łomża (POL)
1950
1826
M60+ (51)
01:29:11
+47:30
01:26:44
12:28:06.35
2226
875
SAMOL Waldemar
Poznań (POL)
1962
1827
M50 (189)
01:29:12
+47:31
01:26:41
12:28:07.82
2231
880
WIELGOSZ Mariusz
Skierniewice (POL)
1970
S
1828
M40 (718)
01:29:33
+47:52
01:29:06
12:28:28.79
2232
883
MAJKA Dariusz
Skierniewice (POL)
1972
1829
M40 (717)
01:29:34
+47:53
01:29:06
12:28:29.27
2234
111
KAWA Marcin
CUKIER & SERCE (POL)
1975
1830
M40 (714)
01:30:01
+48:20
01:27:31
12:28:56.43
2236
1572
WARDZIŃSKI Paweł
Run and Gun (POL)
1976
1831
M40 (715)
01:30:09
+48:28
01:27:43
12:29:04.74
2238
322
CYBULSKI Grzegorz
Police (POL)
1958
1832
M50 (190)
01:30:41
+49:00
01:28:09
12:29:36.80
2239
271
ROSZAK Waldemar
Biegam na Zielonej Białołęce (POL)
1967
1833
M50 (191)
01:31:18
+49:37
01:29:31
12:30:13.94
2240
1968
WOJCIECHOWSKI Tomasz
BBL GORZÓW (POL)
1981
1834
M30 (691)
01:31:21
+49:40
01:28:58
12:30:16.07
2243
2528
ŻUKOWSKI Piotr
Kl. Św. Marta W-wa Dworzec Centralny PKP (POL)
1955
1835
M60+ (53)
01:32:22
+50:41
01:32:01
12:31:17.29
2244
2194
ŚNIEŻKO Eugeniusz
Team Aktywni z Cukrzycą Boehringer Ingelheim (POL)
1982
1836
M30 (692)
01:32:31
+50:50
01:29:54
12:31:26.46
2245
406
CZECHOWSKI Jerzy
mza warszawa (POL)
1949
1837
M60+ (52)
01:33:09
+51:28
01:30:34
12:32:04.29
2246
719
SOŚNIAK Jacek
TOMICE (POL)
1971
1838
M40 (719)
01:34:03
+52:22
01:32:25
12:32:58.70
2250
2531
BUKOWSKI Marcin
Spartanie Dzieciom (POL)
1980
1839
M30 (693)
01:41:21
+59:40
01:40:45
12:40:16.66
2251
2351
FURTACZ Marek
Piła (POL)
1948
1840
M60+ (54)
01:42:54
+01:01:13
01:40:22
12:41:49.02
2252
1315
SULICH Piotr
Kraków (POL)
1973
1841
M40 (720)
01:50:50
+01:09:09
01:48:17
12:49:45.78
2253
1476
RATKOWSKI Wojciech
AWF GDAŃSK (POL)
1954
1842
M60+ (55)
02:18:11
+01:36:30
02:17:49
13:17:06.76
2255
2083
KADUKOWSKI Kamil
Padł Na Ryj Team (POL)
1995
1843
M20 (184)
02:30:29
+01:48:48
02:29:57
13:29:24.38