45. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km 5.7 km 10 km 12.5 km 15 km 21.097 km 22.8 km 25 km 27.2 km 30 km 32.5 km 38.2 km 40 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K20 K30 K40 K50 K60
MĘŻCZYŹNI M20 M30 M40 M50 M60
42.195 km (11:00:19) - meta
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . 22 23 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Foto Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 23 METTO David Kiprono (KEN) 1 M20 (1) 02:14:48 +00:00 02:14:48 13:15:07.17
2 22 NDUVA Boniface Wambua (KEN) 2 M30 (1) 02:16:21 +01:33 02:16:21 13:16:40.59
3 50 PRAMAU Wladislav (BLR) 3 M30 (2) 02:17:16 +02:28 02:17:16 13:17:35.57
4 2760 TEREFE SEIFU Amuma (ETH) 4 M20 (2) 02:19:51 +05:03 02:19:51 13:20:10.80
5 43 KIPLAGAT TUEI Hosea (KEN) 5 M30 (3) 02:21:10 +06:22 02:21:10 13:21:29.87
6 2767 KIPCHUMBA ROTICH Mark (KEN) 6 M30 (4) 02:24:49 +10:01 02:24:49 13:25:08.80
7 2754 HRYHORYEU Dzmitry (BLR) 7 M30 (5) 02:27:59 +13:11 02:27:59 13:28:18.05
8 2756 ZHAURONAK Henadzi (BLR) 8 M40 (1) 02:31:49 +17:01 02:31:49 13:32:08.43
9 2461 SALA Mateusz Biegnę. Żeby Bartek Mógł Biegać (POL) 9 M30 (6) 02:35:42 +20:54 02:35:41 13:36:01.52
10 41 SOMAVA Iryna (BLR) 1 K20 (1) 02:39:06 +24:18 02:39:05 13:39:25.76
11 1017 WRÓBEL Łukasz Kwp Poznań (POL) P 10 M40 (2) 02:40:49 +26:01 02:40:48 13:41:08.77
12 2765 CHEMISTO MATEBO Ruth (KEN) 2 K30 (1) 02:44:01 +29:13 02:44:01 13:44:20.67
13 2766 JEPKOSGEI KIMUTAI Hellen (KEN) 3 K30 (2) 02:44:27 +29:39 02:44:27 13:44:46.59
14 2255 JURA Rafał Kraków (POL) P 11 M30 (7) 02:44:50 +30:02 02:44:48 13:45:09.10
15 88 HRYCIUK Łukasz Maraton Dębno (POL) D 12 M30 (8) 02:45:19 +30:31 02:45:18 13:45:38.90
16 83 MICHULEC Jacek Policja Kwp Katowice (POL) P 13 M30 (9) 02:47:06 +32:18 02:47:05 13:47:25.66
17 1421 ANTOSIAK Tomasz Anton Team (POL) N 14 M30 (10) 02:47:55 +33:07 02:47:48 13:48:14.35
18 993 KUŁAK Piotr Aktywni Kamieńsk (POL) 15 M20 (3) 02:48:21 +33:33 02:48:19 13:48:40.00
19 2261 STUBIŃSKI Leszek Akademia Sportu Pożarniczego (POL) S 16 M40 (3) 02:48:54 +34:06 02:48:53 13:49:13.04
20 14 PILARSKA Karolina Wkb Meta Lubliniec (POL) MP 4 K30 (3) 02:49:06 +34:18 02:49:06 13:49:25.45
21 169 PIRÓG Arkadiusz Sztum (POL) N 17 M30 (11) 02:49:21 +34:33 02:49:20 13:49:40.55
22 17 WAŚNIEWSKA Karolina Uks Technik Radom (POL) MP 5 K30 (4) 02:49:34 +34:46 02:49:33 13:49:53.98
23 1 MELOCH Arleta Gks Olimpia Grudziądz (POL) MP 6 K30 (5) 02:49:51 +35:03 02:49:51 13:50:10.52
24 1507 KAŹMIERCZAK Piotr Witkowo Biega (POL) 18 M30 (12) 02:50:27 +35:39 02:50:23 13:50:46.95
25 1853 JAGIELA Rafał Kubuś Team (POL) 19 M30 (13) 02:51:06 +36:18 02:51:04 13:51:25.33
26 2241 WOLNY Piotr Brzoza Biega (POL) 20 M50 (1) 02:51:41 +36:53 02:51:40 13:52:00.65
27 200 KULAWIAK Andrzej Opex (POL) S 21 M40 (4) 02:51:58 +37:10 02:51:56 13:52:17.89
28 555 OSOWSKI Paweł Osir Dębno (POL) D 22 M30 (14) 02:52:06 +37:18 02:52:05 13:52:25.32
29 1368 PORĘBSKI Rafał Evil Team (POL) S 23 M40 (5) 02:52:06 +37:18 02:52:03 13:52:25.72
30 12 PADUSZYŃSKA Wioletta Biegambolubię Warszawa (POL) MP 7 K30 (6) 02:52:23 +37:35 02:52:22 13:52:42.36
31 1739 DOMAGAŁA Marcin Jędrzejów (POL) 24 M30 (15) 02:52:50 +38:02 02:52:48 13:53:09.49
32 1602 KAZIKOWSKI Karol Wybiegać Marzenia/asics Frontrunner Polska (POL) 25 M30 (17) 02:53:28 +38:40 02:53:27 13:53:47.26
33 2163 JÓZWIAK Piotr Kita Team (POL) 26 M30 (18) 02:53:32 +38:44 02:53:30 13:53:51.75
34 1702 URBAŃSKI Marek Spinning Reserve (POL) 27 M40 (6) 02:53:36 +38:48 02:53:35 13:53:55.15
35 1317 ŁAŃDUCH Mateusz Baster Team (POL) N S 28 M30 (19) 02:53:45 +38:57 02:53:44 13:54:04.80
36 2605 URBAŃCZYK Grzegorz For Run Team / Adrunaline (POL) N 29 M30 (16) 02:54:42 +39:54 02:53:24 13:55:01.92
37 25 IEVGEN Dzadan Mk Luchesk (UKR) 30 M20 (4) 02:54:44 +39:56 02:54:42 13:55:03.61
38 239 CIEŚLAK Dawid Kwp Poznań (POL) P 31 M30 (20) 02:54:59 +40:11 02:54:56 13:55:18.55
39 1285 KAWIAK Marek Lublin (POL) 32 M30 (21) 02:55:15 +40:27 02:55:10 13:55:34.78
40 2551 SMURZYŃSKI Piotr (POL) 33 M30 (22) 02:55:51 +41:03 02:55:46 13:56:10.98
41 1922 JARZĘBOWICZ Paweł Zadyszka Oświęcim (POL) 34 M30 (23) 02:55:52 +41:04 02:55:52 13:56:11.36
42 1638 PETKIEWICZ Tomasz Sts Biegaton Mikołów (POL) 35 M30 (24) 02:55:57 +41:09 02:55:53 13:56:16.82
43 1469 GIDEL Witold Fototrio.pl (POL) 36 M50 (2) 02:56:53 +42:05 02:56:48 13:57:12.38
44 19 ZAJĄCZKOWSKA Anna Mks Siechnice (POL) MP 8 K20 (2) 02:56:55 +42:07 02:56:50 13:57:14.72
45 20 WYWŁOKA Paulina Kks Viktoria Stalowa Wola (POL) MP S 9 K20 (3) 02:57:26 +42:38 02:57:26 13:57:45.23
46 58 PODBERESKI Józef Dębno (POL) D 37 M50 (3) 02:57:30 +42:42 02:57:29 13:57:49.00
47 1960 MACIEJEWSKI Krzysztof Ks Krotosz Krotoszyn (POL) 38 M30 (25) 02:57:54 +43:06 02:57:50 13:58:13.91
48 481 PAWLAK Marek Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków. (POL) 39 M30 (26) 02:58:09 +43:21 02:57:50 13:58:28.14
49 1100 POLNY Daniel Pozytywnie Zabiegani Sanok (POL) 40 M40 (7) 02:58:48 +44:00 02:58:46 13:59:07.67
50 370 PRZYBYŁ Wojciech Szczecin (POL) 41 M30 (27) 02:58:59 +44:11 02:58:50 13:59:18.07
51 4 DELEWSKA Dalia Mks-Mos Płomień Sosnowiec (POL) MP 10 K30 (7) 02:59:22 +44:34 02:59:22 13:59:41.77
52 2115 BASA Przemysław Krs Tkkf jastrząb Ruda Śląska (POL) 42 M40 (8) 02:59:29 +44:41 02:59:28 13:59:48.62
53 2197 BUŁECZKA Paweł Rajsport Active (POL) N 43 M30 (28) 03:00:10 +45:22 02:59:32 14:00:29.55
54 458 DYDIO Piotr Pid-Mill Team (POL) 44 M50 (4) 02:59:49 +45:01 02:59:46 14:00:08.43
55 40 GÓRNIAK Przemysław (POL) 45 M20 (5) 02:59:56 +45:08 02:59:54 14:00:15.54
56 2724 BANDUROWSKI Andrzej Kb Spoceni Nowa Sól (POL) 46 M40 (9) 03:00:19 +45:31 03:00:14 14:00:38.41
57 2191 PISZCZATOWSKI Wojciech Orange (POL) 47 M40 (10) 03:00:22 +45:34 03:00:19 14:00:41.77
58 1792 WASIEK Łukasz Kp Psp Grodzisk Wlkp / Drużyna Szpiku (POL) S 48 M30 (29) 03:00:27 +45:39 03:00:20 14:00:46.63
59 1654 BOREK Jakub Team Borek (POL) 49 M20 (6) 03:00:31 +45:43 03:00:24 14:00:50.94
60 1484 DERDA Robert Tt Szczecin (POL) P 50 M40 (11) 03:00:47 +45:59 03:00:42 14:01:06.89
61 2093 BRZOZOWSKA Monika Solidarność Wielkopolska (POL) 11 K30 (8) 03:01:08 +46:20 03:01:06 14:01:27.25
62 278 BOGUCKI Patryk Drink Team (POL) 51 M20 (7) 03:01:12 +46:24 03:01:08 14:01:31.48
63 1090 OLEJNICZAK Karol Ks Krotosz (POL) N 52 M40 (12) 03:01:16 +46:28 03:01:13 14:01:35.73
64 2722 DOMAŃSKI Waldemar Rungryf Gryfice (POL) S 53 M30 (30) 03:02:08 +47:20 03:02:04 14:02:27.29
65 2228 BIELAWSKI Tomasz Drużyna Biegaczy-Gmina Granowo (POL) S 54 M20 (8) 03:02:12 +47:24 03:02:05 14:02:31.79
66 1965 POMORSKI Marcin Kiki Monster (POL) 55 M30 (31) 03:02:29 +47:41 03:02:18 14:02:48.16
67 1874 SZCZOTKA Paweł Warszawa (POL) 56 M40 (13) 03:02:39 +47:51 03:02:29 14:02:58.90
68 2360 RUDNIK Tomasz Pge Kwb Turów (POL) 57 M40 (14) 03:02:35 +47:47 03:02:33 14:02:54.66
69 2738 BUCZYŃSKI Arkadiusz Osp Bukowno Stare (POL) S 58 M40 (15) 03:02:48 +48:00 03:02:42 14:03:07.42
70 13 PAZDA-POZORSKA Małgorzata Aml Słupsk (POL) MP 12 K30 (9) 03:02:55 +48:07 03:02:51 14:03:14.96
71 1629 ŁABUZ Marek (POL) 59 M40 (16) 03:02:53 +48:05 03:02:53 14:03:12.58
72 1647 ŁUŻYŃSKI Tomasz Tt Szczecin (POL) 60 M40 (17) 03:02:59 +48:11 03:02:55 14:03:18.57
73 244 JAROSIŃSKI Dawid KP PSP Myślibórz (POL) S 61 M40 (18) 03:03:17 +48:29 03:03:11 14:03:36.15
74 985 DAMEC Aleksander Ochajorun & Friends (POL) 62 M40 (19) 03:03:25 +48:37 03:03:20 14:03:44.77
75 1394 SIWIK Dariusz Drużyna Chrobrego (POL) 63 M40 (20) 03:03:27 +48:39 03:03:22 14:03:46.24
76 785 WASZKIEWICZ Tomasz Tt Szczecin (POL) 64 M30 (32) 03:03:53 +49:05 03:03:49 14:04:12.86
77 621 STANISZCZAK Łukasz Staniszczak Team (POL) 65 M20 (9) 03:04:27 +49:39 03:04:22 14:04:46.33
78 1700 KALIŃSKI Przemysław Warszawa-Ursus (POL) 66 M30 (33) 03:04:46 +49:58 03:04:44 14:05:05.62
79 439 MISZTA Karol Dąbrówka Wielkopolska (POL) 67 M30 (34) 03:04:48 +50:00 03:04:45 14:05:07.35
80 2231 BIENKOWSKI Rafal Brak (POL) 68 M40 (21) 03:05:01 +50:13 03:04:57 14:05:20.56
81 1242 MICHLEWICZ Krzysiek Stare Babice Biegają (POL) 69 M30 (35) 03:05:17 +50:29 03:05:07 14:05:36.07
82 2556 OLBRYCH Bartłomiej Nastopy.pl Running Team / Komisariat Policji W Bieczu (POL) P S 70 M30 (36) 03:05:32 +50:44 03:05:29 14:05:51.37
83 150 ŚLESICKI Seweryn Dębno (POL) D 71 M40 (22) 03:05:47 +50:59 03:05:33 14:06:06.70
84 1015 OLEJNICZAK Justyna Ks Krotosz (POL) 13 K20 (4) 03:05:43 +50:55 03:05:39 14:06:02.50
85 615 RYCYK Grzegorz Krasnystaw Biega (POL) N 72 M40 (23) 03:06:16 +51:28 03:06:14 14:06:35.72
86 1608 BOCHEŃSKI Grzegorz Night Runners Gliwice (POL) 73 M40 (24) 03:06:53 +52:05 03:06:42 14:07:12.36
87 2516 WUJDA Mirosław Erni Rulez (POL) D 74 M40 (25) 03:07:03 +52:15 03:07:01 14:07:22.30
88 931 JUCHA Przemysław Anton Team (POL) 75 M40 (26) 03:07:08 +52:20 03:07:01 14:07:27.65
89 900 PIOTROWSKI Konrad Szczecin (POL) 76 M30 (37) 03:07:20 +52:32 03:07:10 14:07:39.38
90 2274 POCHRANOWICZ Barbara Dębno (POL) D MP S 14 K40 (1) 03:07:22 +52:34 03:07:21 14:07:41.79
91 2182 KAŃDUŁA Rajmund Rogoźno (POL) S 77 M30 (38) 03:07:30 +52:42 03:07:22 14:07:49.35
92 2269 PISKORZ Szymon Kp Psp Gryfice (POL) S 78 M30 (39) 03:07:34 +52:46 03:07:29 14:07:53.98
93 1712 SZCZEPAŃSKI Adam Kb Pionier Szczecin (POL) 79 M30 (40) 03:07:51 +53:03 03:07:47 14:08:10.17
94 692 PYKA Arkadiusz Paniówki (POL) 80 M30 (41) 03:07:59 +53:11 03:07:49 14:08:18.09
95 2580 MIERZYŃSKI Szymon Zbąszyń (POL) 81 M40 (27) 03:08:01 +53:13 03:07:59 14:08:20.42
96 2018 STEFANIAK Łukasz Szczecin (POL) 82 M40 (28) 03:08:25 +53:37 03:08:15 14:08:44.34
97 1913 CIEPŁUCHA Artur Sieradzbiega.pl (POL) 83 M40 (29) 03:08:40 +53:52 03:08:20 14:08:59.67
98 2616 CHMIELEWSKI Dominik Tt Szczecin (POL) 84 M30 (42) 03:08:34 +53:46 03:08:23 14:08:53.46
99 66 PAWLISIAK Paweł Terra Phosa (POL) D 85 M30 (43) 03:08:38 +53:50 03:08:36 14:08:57.82
100 30 KORZENIEWSKI Jarosław Wierzbicki Running Team (POL) S 86 M40 (30) 03:08:48 +54:00 03:08:42 14:09:07.07
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2018(0) Generowanie
0.34008217 s