45. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km
5.7 km
10 km
12.5 km
15 km
21.097 km
22.8 km
25 km
27.2 km
30 km
32.5 km
38.2 km
40 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K20
K30
K40
K50
K60
MĘŻCZYŹNI
M20
M30
M40
M50
M60
Kategorie dod.
MP - 38. PZLA Mistrzostwa Polski Kobiet
S - 5. Mistrzostwa Polski Strażaków
P - 16. Mistrzostwa Polski Policjantów
N - 5. Mistrzostwa Polski Nauczycieli
D - Mistrzostwa Miasta i Gminy Dębno
42.195 km (11:00:19)
Strona
<
1
2
3
4
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
22
23
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
101.
2632
BIŃKOWSKI Leon
Biegiem Radom! (POL)
M50
102.
1956
BIZOŃ Andrzej
Dystans Lubomia (POL)
M30
103.
193
BIZUNOWICZ Krystian
Rozbiegany Goleniów (POL)
M40
104.
1917
BŁACHNO Marcin
Aniołki Charliego (POL)
M40
105.
463
BŁASZCZYK Marek
Opel Active Team (POL)
M40
106.
1253
BŁASZCZYK Robert
Kb Geotermia Uniejów (POL)
M40
107.
2085
BLASZKE Waldemar
Night Runners Gliwice (POL)
M50
108.
1575
BŁAŻUTYCZ Paweł
Ks Krotosz Krotoszyn (POL)
M40
109.
182
BŁOŃSKI Piotr
Smolec (POL)
M50
110.
2430
BOBER Jakub
Łajdak Team (POL)
M20
111.
2141
BOBER Rafał
Warszawa (POL)
M30
112.
2700
BOBIN Tomasz
Puszkin Biega (POL)
M40
113.
2610
BOBROWSKI Bogusz
Włocławek (POL)
M20
114.
1608
BOCHEŃSKI Grzegorz
Night Runners Gliwice (POL)
M40
115.
2567
BOCHEŃSKI Łukasz
Ks Olimp Łódź (POL)
M20
116.
2746
BOCHNAK Szymon
Kostrzyn Nad Odrą (POL)
S
M20
117.
2467
BOCIĄGA Paweł
Lodz (POL)
M30
118.
272
BOCIARN Radosław
Największa Armia Świata (POL)
M40
119.
1191
BOCZEK Marcin
Alpar.pl (POL)
M40
120.
363
BOGDZIEWICZ Błażej
Poznań (POL)
M40
121.
278
BOGUCKI Patryk
Drink Team (POL)
M20
122.
524
BOHN Mariusz
Piekary Śląskie (POL)
M50
123.
1267
BOJARCZUK Krzysztof
Biegiemmarsz.pl (POL)
M30
124.
2685
BOJDO Kamil
Wola Dębińska (POL)
M20
125.
1471
BOKŁAK Mariusz
Szybcy I Wściekli (POL)
M40
126.
1949
BONIEWSKI Lech
Gimnazjum Glinojck (POL)
N
M60
127.
1541
BORAWSKI Krzysztof
Zembrzyce (POL)
M20
128.
1558
BORDUNA Łukasz
Fsd Run Drezdenko (POL)
M40
129.
1654
BOREK Jakub
Team Borek (POL)
M20
130.
1785
BOREK Maciej
Kb Maniac Poznań (POL)
M40
131.
2489
BORGULAT Piotr
Foda Tandem Team (POL)
M20
132.
318
BORKOWSKI Łukasz
Dąbrowa Górnicza (POL)
M30
133.
818
BOROWCZAK Filip
Wrzesnia (POL)
M20
134.
568
BOROWIEC Dariusz
Zzppm O/zg Rudna Polkowice (POL)
M40
135.
2003
BOROWSKI Grzegorz
Białystok (POL)
M50
136.
1564
BOROWSKI Jarosław
Zadyszka Oświęcim (POL)
M50
137.
2317
BORULA Bartosz
Herba Life (GER)
M30
138.
2519
BORYSEWICZ Alfred
Dębno (POL)
D N
M50
139.
102
BORYSIUK Arkadiusz
Kamień Pomorski (POL)
M30
140.
1610
BOŚ Przemysław
Kb Mckis Jaworzno (POL)
M30
141.
2621
BOŻEŃSKI Dariusz
Rumia (POL)
M40
142.
2573
BOŻYM Adam
Świdnik (POL)
M20
143.
2772
BRAK Danych
(POL)
M40
144.
1204
BRALEWSKI Tomasz
Kb Wyszków (POL)
M40
145.
2541
BRAUN Tomasz
Strykowo (POL)
M40
146.
734
BRODA Urban
Carefree Chelsea (POL)
M30
147.
2763
BRODOWICZ Jarosław
Luboń (POL)
M40
148.
942
BRODZIŃSKI Michał
Harpagan Zg (POL)
M30
149.
744
BROMBOSZCZ Karol
Truchtacz-Mysłowice (POL)
M60
150.
2702
BRONCEL Piotr
Sts Biegaton Mikołów (POL)
M40
151.
116
BRONIEWSKI Piotr
Słubice (POL)
M30
152.
2116
BRONIKOWSKI Marcin
Świdnicka Grupa Biegowa (POL)
M30
153.
2428
BROSZKIEWICZ Sławek
Kraków (POL)
M50
154.
1296
BROŻEK Aleksander
Electrolux (POL)
M40
155.
2574
BRYCHCY Mateusz
Byle Do Mety (POL)
M40
156.
2329
BRYK Bartłomiej
Kb Wyszków (POL)
M20
157.
1465
BRYKCZYŃSKI Błażej
Fizjobiegacze Szczecin (POL)
M40
158.
2307
BRYŃSKI Artur
Granice (POL)
M40
159.
2712
BRZDĄK Maciej
Slubice (POL)
M40
160.
282
BRZESKI Marcin
M & P (POL)
M30
161.
1475
BRZESKI Mirosław
Biegiem Radom (POL)
M60
162.
1948
BRZEZICKI Michał
Biegam Na Tarchominie (POL)
M30
163.
299
BRZEZIECKI Robert
Kreisel Running Team (POL)
M30
164.
1512
BRZEZIŃSKI Maciej
Podkowa Leśna (POL)
M50
165.
1089
BRZEZIŃSKI Paweł
R2G (POL)
M40
166.
387
BRZÓZKA Sebastian
Sbd Energetyk Rybnik (POL)
M30
167.
1282
BUCHALIK Marian
Pgg Row Rr (POL)
M40
168.
1025
BUCIOR Łukasz
Największa Armia Świata (POL)
M20
169.
2750
BUCZEK Bartłomiej
Panorama Dębno (POL)
M30
170.
1103
BUCZKOWSKI Mariusz
Katowice (POL)
M50
171.
2738
BUCZYŃSKI Arkadiusz
Osp Bukowno Stare (POL)
S
M40
172.
1560
BUDKOWSKI Damian
Gdańsk (POL)
M30
173.
1571
BUGAJSKI Artur
Jabiegam (POL)
M40
174.
2561
BUGDOŁ Andrzej
Kp Psp Raciborz (POL)
S
M30
175.
947
BUJAK Marek
#czeladzbiega (POL)
M40
176.
139
BUKALSKI Józef
Zryw Parzymiechy (POL)
M50
177.
2705
BUKOWSKI Marcin
Spartanie Dzieciom (POL)
M30
178.
795
BULANDA Andrzej
Bieruń (POL)
M40
179.
1130
BULCEWICZ Wojciech
Beat Yesterday (POL)
M40
180.
2197
BUŁECZKA Paweł
Rajsport Active (POL)
N
M30
181.
709
BULUK Grzegorz
Namysłów (POL)
M30
182.
477
BURZYŃSKI Przemysław
Orange Polska (POL)
M40
183.
1286
BUTRYN Wojciech
Kraków (POL)
M40
184.
330
BYCZYK Jarosław
Parkrun Poznań (POL)
M50
185.
627
CABAJ Grzegorz
Dębica (POL)
M40
186.
2631
CALICKI Łukasz
Szczecin (POL)
M40
187.
983
CEDRO Damian
Opole (POL)
M40
188.
879
CEGLAREK Przemysław
Ostrów Wielkopolski (POL)
M30
189.
2338
CELAREK Janusz
Lecymy Wartko (POL)
M50
190.
1269
CEMBRUCH Mariusz
Bbl Głuchołazy (POL)
M40
191.
781
CENTKA Michał
Sam Dla Siebie (POL)
M40
192.
1254
CERANKA Krystian
Ceranka Team (POL)
S
M20
193.
1055
CESARZ Przemysław
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
M30
194.
2372
CHARLEJ Ireneusz
Mierzyn (POL)
M40
195.
955
CHŁOPECKI Jarosław
Izerska Grupa Biegowa (POL)
M20
196.
2616
CHMIELEWSKI Dominik
Tt Szczecin (POL)
M30
197.
1944
CHMIELEWSKI Krzysztof
Ostróda (POL)
M30
198.
412
CHMIELEWSKI Paweł
Wrocław (POL)
M30
199.
1240
CHODANIONEK Ernest
Zgorzelec (POL)
M40
200.
637
CHODKIEWICZ Wiesław
Świebodzin (POL)
M50