45. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km 5.7 km 10 km 12.5 km 15 km 21.097 km 22.8 km 25 km 27.2 km 30 km 32.5 km 38.2 km 40 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K20 K30 K40 K50 K60
MĘŻCZYŹNI M20 M30 M40 M50 M60
42.195 km (11:00:19) - 1.5 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 23 24 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Foto Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 2757 STARZHYNSKYI Andrii (UKR) 1 M20 (1) 00:04:34 +00:00 00:04:34 11:04:53.93
2 50 PRAMAU Wladislav (BLR) 2 M30 (1) 00:04:35 +00:01 00:04:35 11:04:54.28
3 23 METTO David Kiprono (KEN) 3 M20 (2) 00:04:35 +00:01 00:04:35 11:04:54.57
4 22 NDUVA Boniface Wambua (KEN) 4 M30 (2) 00:04:35 +00:01 00:04:35 11:04:54.60
5 2767 KIPCHUMBA ROTICH Mark (KEN) 5 M30 (3) 00:04:35 +00:01 00:04:35 11:04:54.99
6 2760 TEREFE SEIFU Amuma (ETH) 6 M20 (3) 00:04:36 +00:02 00:04:36 11:04:55.12
7 43 KIPLAGAT TUEI Hosea (KEN) 7 M30 (4) 00:04:41 +00:07 00:04:41 11:05:00.77
8 2754 HRYHORYEU Dzmitry (BLR) 8 M30 (5) 00:04:50 +00:16 00:04:50 11:05:09.54
9 1017 WRÓBEL Łukasz Kwp Poznań (POL) P 9 M40 (1) 00:05:09 +00:35 00:05:08 11:05:28.96
10 88 HRYCIUK Łukasz Maraton Dębno (POL) D 10 M30 (6) 00:05:10 +00:36 00:05:09 11:05:29.17
11 1 MELOCH Arleta Gks Olimpia Grudziądz (POL) MP 1 K30 (1) 00:05:12 +00:38 00:05:12 11:05:31.89
12 2756 ZHAURONAK Henadzi (BLR) 11 M40 (2) 00:05:13 +00:39 00:05:13 11:05:32.57
13 2461 SALA Mateusz Biegnę. Żeby Bartek Mógł Biegać (POL) 12 M30 (7) 00:05:14 +00:40 00:05:13 11:05:33.86
14 1602 KAZIKOWSKI Karol Wybiegać Marzenia/asics Frontrunner Polska (POL) 13 M30 (8) 00:05:19 +00:45 00:05:18 11:05:38.19
15 2766 JEPKOSGEI KIMUTAI Hellen (KEN) 2 K30 (2) 00:05:20 +00:46 00:05:20 11:05:39.04
16 2765 CHEMISTO MATEBO Ruth (KEN) 3 K30 (3) 00:05:20 +00:46 00:05:20 11:05:39.28
17 14 PILARSKA Karolina Wkb Meta Lubliniec (POL) MP 4 K30 (4) 00:05:25 +00:51 00:05:25 11:05:44.74
18 2191 PISZCZATOWSKI Wojciech Orange (POL) 14 M40 (3) 00:05:26 +00:52 00:05:23 11:05:45.68
19 41 SOMAVA Iryna (BLR) 5 K20 (1) 00:05:27 +00:53 00:05:26 11:05:46.22
20 26 POPOVA Olena Mk Luchesk (UKR) 6 K30 (5) 00:05:28 +00:54 00:05:26 11:05:47.94
21 2115 BASA Przemysław Krs Tkkf jastrząb Ruda Śląska (POL) 15 M40 (5) 00:05:28 +00:54 00:05:27 11:05:47.99
22 200 KULAWIAK Andrzej Opex (POL) S 16 M40 (4) 00:05:29 +00:55 00:05:27 11:05:48.13
23 1317 ŁAŃDUCH Mateusz Baster Team (POL) N S 17 M30 (9) 00:05:29 +00:55 00:05:28 11:05:48.35
24 12 PADUSZYŃSKA Wioletta Biegambolubię Warszawa (POL) MP 7 K30 (6) 00:05:29 +00:55 00:05:28 11:05:48.80
25 555 OSOWSKI Paweł Osir Dębno (POL) D 18 M30 (11) 00:05:31 +00:57 00:05:30 11:05:50.08
26 58 PODBERESKI Józef Dębno (POL) D 19 M50 (1) 00:05:31 +00:57 00:05:30 11:05:50.31
27 83 MICHULEC Jacek Policja Kwp Katowice (POL) P 20 M30 (12) 00:05:31 +00:57 00:05:30 11:05:50.61
28 2163 JÓZWIAK Piotr Kita Team (POL) 21 M30 (10) 00:05:31 +00:57 00:05:29 11:05:50.99
29 169 PIRÓG Arkadiusz Sztum (POL) N 22 M30 (14) 00:05:35 +01:01 00:05:34 11:05:54.10
30 1712 SZCZEPAŃSKI Adam Kb Pionier Szczecin (POL) 23 M30 (13) 00:05:35 +01:01 00:05:31 11:05:54.72
31 17 WAŚNIEWSKA Karolina Uks Technik Radom (POL) MP 8 K30 (7) 00:05:36 +01:02 00:05:35 11:05:55.35
32 1702 URBAŃSKI Marek Spinning Reserve (POL) 24 M40 (6) 00:05:36 +01:02 00:05:35 11:05:55.66
33 2241 WOLNY Piotr Brzoza Biega (POL) 25 M50 (2) 00:05:36 +01:02 00:05:35 11:05:55.84
34 1999 WOJTUNIAK Rafal Biegiem Radom! (POL) 26 M30 (15) 00:05:37 +01:03 00:05:35 11:05:56.01
35 2255 JURA Rafał Kraków (POL) P 27 M30 (17) 00:05:37 +01:03 00:05:35 11:05:56.41
36 2261 STUBIŃSKI Leszek Akademia Sportu Pożarniczego (POL) S 28 M40 (7) 00:05:37 +01:03 00:05:36 11:05:56.50
37 239 CIEŚLAK Dawid Kwp Poznań (POL) P 29 M30 (16) 00:05:38 +01:04 00:05:35 11:05:57.22
38 1739 DOMAGAŁA Marcin Jędrzejów (POL) 30 M30 (19) 00:05:38 +01:04 00:05:36 11:05:57.85
39 1079 ĆWIĘKA Damian Waleczni Niezniszczalni (POL) P 31 M30 (18) 00:05:39 +01:05 00:05:36 11:05:58.64
40 993 KUŁAK Piotr Aktywni Kamieńsk (POL) 32 M20 (4) 00:05:39 +01:05 00:05:37 11:05:58.99
41 2755 KAMINSKAYA Volha (BLR) 9 K30 (8) 00:05:42 +01:08 00:05:41 11:06:01.34
42 1507 KAŹMIERCZAK Piotr Witkowo Biega (POL) 33 M30 (20) 00:05:44 +01:10 00:05:40 11:06:03.46
43 1922 JARZĘBOWICZ Paweł Zadyszka Oświęcim (POL) 34 M30 (22) 00:05:45 +01:11 00:05:45 11:06:04.05
44 1853 JAGIELA Rafał Kubuś Team (POL) 35 M30 (21) 00:05:46 +01:12 00:05:44 11:06:05.10
45 823 PRZYBYŁ Aron Pkb Kmp Kalisz (POL) P 36 M30 (23) 00:05:48 +01:14 00:05:46 11:06:07.69
46 10 KUCHARSKA Ewa Tl Row Rybnik (POL) MP 10 K30 (9) 00:05:50 +01:16 00:05:49 11:06:09.48
47 20 WYWŁOKA Paulina Kks Viktoria Stalowa Wola (POL) MP S 11 K20 (2) 00:05:50 +01:16 00:05:50 11:06:09.63
48 1629 ŁABUZ Marek (POL) 37 M40 (12) 00:05:51 +01:17 00:05:51 11:06:10.17
49 4 DELEWSKA Dalia Mks-Mos Płomień Sosnowiec (POL) MP 12 K30 (10) 00:05:51 +01:17 00:05:51 11:06:10.95
50 2516 WUJDA Mirosław Erni Rulez (POL) D 38 M40 (9) 00:05:52 +01:18 00:05:50 11:06:11.08
51 2254 MAJEWSKI Piotr Brylant Kórnik (POL) 39 M50 (3) 00:05:52 +01:18 00:05:50 11:06:11.22
52 66 PAWLISIAK Paweł Terra Phosa (POL) D 40 M30 (24) 00:05:52 +01:18 00:05:50 11:06:11.31
53 25 IEVGEN Dzadan Mk Luchesk (UKR) 41 M20 (5) 00:05:52 +01:18 00:05:50 11:06:11.65
54 1647 ŁUŻYŃSKI Tomasz Tt Szczecin (POL) 42 M40 (8) 00:05:52 +01:18 00:05:48 11:06:11.69
55 250 OSOWSKI Tomek Dębno (POL) D 43 M30 (25) 00:05:53 +01:19 00:05:52 11:06:12.21
56 2093 BRZOZOWSKA Monika Solidarność Wielkopolska (POL) 13 K30 (11) 00:05:54 +01:20 00:05:52 11:06:13.54
57 1368 PORĘBSKI Rafał Evil Team (POL) S 44 M40 (13) 00:05:54 +01:20 00:05:51 11:06:13.61
58 8 KOWALCZYK Agnieszka Lks Olymp Błonie (POL) MP 14 K30 (12) 00:05:55 +01:21 00:05:55 11:06:14.38
59 798 KĘDZIORA Rafał Czerwonak Biega (POL) 45 M40 (10) 00:05:55 +01:21 00:05:50 11:06:14.41
60 1700 KALIŃSKI Przemysław Warszawa-Ursus (POL) 46 M30 (26) 00:05:55 +01:21 00:05:53 11:06:14.43
61 2647 FUDALI Bartosz Wrd Kmp Poznań (POL) 47 M30 (27) 00:05:55 +01:21 00:05:53 11:06:14.51
62 15 POBŁOCKA Katarzyna Uks Ekonomik Maratończyk Lębork (POL) MP 15 K20 (3) 00:05:55 +01:21 00:05:53 11:06:14.69
63 1484 DERDA Robert Tt Szczecin (POL) P 48 M40 (11) 00:05:56 +01:22 00:05:51 11:06:15.04
64 1638 PETKIEWICZ Tomasz Sts Biegaton Mikołów (POL) 49 M30 (28) 00:05:59 +01:25 00:05:55 11:06:18.86
65 2551 SMURZYŃSKI Piotr (POL) 50 M30 (29) 00:06:02 +01:28 00:05:57 11:06:21.32
66 2291 PODBERESKI Bogdan Polget Team Dębno (POL) D 51 M50 (5) 00:06:02 +01:28 00:06:02 11:06:21.59
67 2187 SZYMANSKI Wojciech Gorzów Wielkopolski (POL) 52 M30 (34) 00:06:03 +01:29 00:06:01 11:06:22.78
68 2178 GŁUSZCZAK Kazimierz Team Wojciechowski (POL) 53 M40 (14) 00:06:04 +01:30 00:05:59 11:06:23.49
69 2699 SIP Tomasz Gorzów Wielkopolski (POL) 54 M30 (33) 00:06:04 +01:30 00:06:01 11:06:23.73
70 1100 POLNY Daniel Pozytywnie Zabiegani Sanok (POL) 55 M40 (17) 00:06:05 +01:31 00:06:03 11:06:24.09
71 40 GÓRNIAK Przemysław (POL) 56 M20 (6) 00:06:05 +01:31 00:06:03 11:06:24.26
72 13 PAZDA-POZORSKA Małgorzata Aml Słupsk (POL) MP 16 K30 (13) 00:06:05 +01:31 00:06:01 11:06:24.49
73 2360 RUDNIK Tomasz Pge Kwb Turów (POL) 57 M40 (18) 00:06:05 +01:31 00:06:03 11:06:24.63
74 181 NOWINOWSKI Andrzej Kb Maraton Turek (POL) 58 M40 (16) 00:06:05 +01:31 00:06:02 11:06:24.98
75 1469 GIDEL Witold Fototrio.pl (POL) 59 M50 (4) 00:06:06 +01:32 00:06:01 11:06:25.26
76 2556 OLBRYCH Bartłomiej Nastopy.pl Running Team / Komisariat Policji W Bieczu (POL) P S 60 M30 (36) 00:06:06 +01:32 00:06:03 11:06:25.91
77 615 RYCYK Grzegorz Krasnystaw Biega (POL) N 61 M40 (22) 00:06:07 +01:33 00:06:05 11:06:26.60
78 2735 KWIATKOWSKI Jarek Flowers Team (POL) 62 M40 (15) 00:06:07 +01:33 00:06:02 11:06:26.83
79 1285 KAWIAK Marek Lublin (POL) 63 M30 (35) 00:06:07 +01:33 00:06:02 11:06:26.85
80 1421 ANTOSIAK Tomasz Anton Team (POL) N 64 M30 (32) 00:06:08 +01:34 00:06:01 11:06:27.12
81 1242 MICHLEWICZ Krzysiek Stare Babice Biegają (POL) 65 M30 (30) 00:06:08 +01:34 00:05:58 11:06:27.13
82 278 BOGUCKI Patryk Drink Team (POL) 66 M20 (9) 00:06:08 +01:34 00:06:04 11:06:27.65
83 458 DYDIO Piotr Pid-Mill Team (POL) 67 M50 (6) 00:06:08 +01:34 00:06:05 11:06:27.76
84 1090 OLEJNICZAK Karol Ks Krotosz (POL) N 68 M40 (24) 00:06:09 +01:35 00:06:06 11:06:28.48
85 1960 MACIEJEWSKI Krzysztof Ks Krotosz Krotoszyn (POL) 69 M30 (38) 00:06:09 +01:35 00:06:05 11:06:28.66
86 1015 OLEJNICZAK Justyna Ks Krotosz (POL) 17 K20 (4) 00:06:09 +01:35 00:06:05 11:06:28.77
87 608 ANDRZEJEWSKI Maciej Drink Team Glut (POL) 70 M20 (10) 00:06:09 +01:35 00:06:07 11:06:28.88
88 2377 ZYGMUNT Marcin Gdańsk (POL) 71 M30 (31) 00:06:10 +01:36 00:06:00 11:06:29.13
89 2341 WELKE Sebastian Żary Runners Team (POL) 72 M20 (7) 00:06:10 +01:36 00:06:03 11:06:29.54
90 2654 KOTKOWSKI Piotr Drużyna Szpiku / Maratonypolskie Team (POL) 73 M40 (26) 00:06:10 +01:36 00:06:06 11:06:29.89
91 244 JAROSIŃSKI Dawid KP PSP Myślibórz (POL) S 74 M40 (20) 00:06:11 +01:37 00:06:05 11:06:30.29
92 1641 CHRAPCZYŃSKI Krystian Lubię I Chcę To Biegam (POL) 75 M40 (21) 00:06:11 +01:37 00:06:05 11:06:30.43
93 11 KUZYK Agnieszka Wkb Meta Lubliniec (POL) MP N 18 K40 (1) 00:06:11 +01:37 00:06:10 11:06:30.67
94 1417 RÓWIŃSKI Artur Bytom (POL) 76 M40 (29) 00:06:12 +01:38 00:06:08 11:06:31.34
95 19 ZAJĄCZKOWSKA Anna Mks Siechnice (POL) MP 19 K20 (5) 00:06:12 +01:38 00:06:07 11:06:31.78
96 1394 SIWIK Dariusz Drużyna Chrobrego (POL) 77 M40 (27) 00:06:13 +01:39 00:06:08 11:06:32.06
97 2297 SZLACHCIKOWSKI Arkadiusz Drużyna Chrobrego / Jw 5430 (POL) 78 M30 (40) 00:06:13 +01:39 00:06:09 11:06:32.19
98 2422 KAMIŃSKI Marek Kb Wyszków (POL) S 79 M40 (23) 00:06:13 +01:39 00:06:06 11:06:32.33
99 785 WASZKIEWICZ Tomasz Tt Szczecin (POL) 80 M30 (43) 00:06:14 +01:40 00:06:10 11:06:33.21
100 2018 STEFANIAK Łukasz Szczecin (POL) 81 M40 (19) 00:06:14 +01:40 00:06:04 11:06:33.79
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2018(0) Generowanie
0.32356119 s