45. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km 5.7 km 10 km 12.5 km 15 km 21.097 km 22.8 km 25 km 27.2 km 30 km 32.5 km 38.2 km 40 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K20 K30 K40 K50 K60
MĘŻCZYŹNI M20 M30 M40 M50 M60
42.195 km (11:00:19) - 30 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . 22 23 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Foto Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 23 METTO David Kiprono (KEN) 1 M20 (1) 01:36:41 +00:00 01:36:41 12:37:00.55
2 2760 TEREFE SEIFU Amuma (ETH) 2 M20 (2) 01:36:42 +00:01 01:36:42 12:37:01.11
3 22 NDUVA Boniface Wambua (KEN) 3 M30 (1) 01:36:42 +00:01 01:36:42 12:37:01.36
4 43 KIPLAGAT TUEI Hosea (KEN) 4 M30 (2) 01:36:42 +00:01 01:36:42 12:37:01.37
5 2767 KIPCHUMBA ROTICH Mark (KEN) 5 M30 (3) 01:36:42 +00:01 01:36:42 12:37:01.40
6 50 PRAMAU Wladislav (BLR) 6 M30 (4) 01:37:06 +00:25 01:37:06 12:37:25.83
7 2756 ZHAURONAK Henadzi (BLR) 7 M40 (1) 01:48:23 +11:42 01:48:23 12:48:42.85
8 2461 SALA Mateusz Biegnę. Żeby Bartek Mógł Biegać (POL) 8 M30 (5) 01:50:36 +13:55 01:50:35 12:50:55.94
9 1602 KAZIKOWSKI Karol Wybiegać Marzenia/asics Frontrunner Polska (POL) 9 M30 (6) 01:52:06 +15:25 01:52:05 12:52:25.14
10 1017 WRÓBEL Łukasz Kwp Poznań (POL) P 10 M40 (2) 01:52:07 +15:26 01:52:06 12:52:26.66
11 88 HRYCIUK Łukasz Maraton Dębno (POL) D 11 M30 (7) 01:52:55 +16:14 01:52:54 12:53:14.37
12 2765 CHEMISTO MATEBO Ruth (KEN) 1 K30 (1) 01:53:37 +16:56 01:53:37 12:53:56.19
13 2766 JEPKOSGEI KIMUTAI Hellen (KEN) 2 K30 (2) 01:54:44 +18:03 01:54:44 12:55:03.96
14 2261 STUBIŃSKI Leszek Akademia Sportu Pożarniczego (POL) S 12 M40 (3) 01:55:20 +18:39 01:55:19 12:55:39.26
15 2255 JURA Rafał Kraków (POL) P 13 M30 (8) 01:56:49 +20:08 01:56:47 12:57:08.17
16 14 PILARSKA Karolina Wkb Meta Lubliniec (POL) MP 3 K30 (3) 01:56:49 +20:08 01:56:49 12:57:08.22
17 169 PIRÓG Arkadiusz Sztum (POL) N 14 M30 (9) 01:56:49 +20:08 01:56:48 12:57:08.63
18 1317 ŁAŃDUCH Mateusz Baster Team (POL) N S 15 M30 (10) 01:57:44 +21:03 01:57:43 12:58:03.55
19 83 MICHULEC Jacek Policja Kwp Katowice (POL) P 16 M30 (11) 01:57:50 +21:09 01:57:49 12:58:09.16
20 993 KUŁAK Piotr Aktywni Kamieńsk (POL) 17 M20 (3) 01:57:56 +21:15 01:57:54 12:58:15.60
21 1507 KAŹMIERCZAK Piotr Witkowo Biega (POL) 18 M30 (12) 01:57:57 +21:16 01:57:53 12:58:16.59
22 1 MELOCH Arleta Gks Olimpia Grudziądz (POL) MP 4 K30 (4) 01:58:56 +22:15 01:58:56 12:59:15.87
23 2605 URBAŃCZYK Grzegorz For Run Team / Adrunaline (POL) N 19 M30 (13) 01:59:31 +22:50 01:58:13 12:59:50.31
24 200 KULAWIAK Andrzej Opex (POL) S 20 M40 (4) 01:59:40 +22:59 01:59:38 12:59:59.19
25 12 PADUSZYŃSKA Wioletta Biegambolubię Warszawa (POL) MP 5 K30 (5) 01:59:59 +23:18 01:59:58 13:00:18.12
26 555 OSOWSKI Paweł Osir Dębno (POL) D 21 M30 (15) 01:59:59 +23:18 01:59:58 13:00:18.42
27 1739 DOMAGAŁA Marcin Jędrzejów (POL) 22 M30 (14) 01:59:59 +23:18 01:59:57 13:00:18.84
28 17 WAŚNIEWSKA Karolina Uks Technik Radom (POL) MP 6 K30 (6) 01:59:59 +23:18 01:59:58 13:00:18.98
29 2241 WOLNY Piotr Brzoza Biega (POL) 23 M50 (1) 02:00:00 +23:19 01:59:59 13:00:19.46
30 1853 JAGIELA Rafał Kubuś Team (POL) 24 M30 (16) 02:00:00 +23:19 01:59:58 13:00:19.49
31 1702 URBAŃSKI Marek Spinning Reserve (POL) 25 M40 (5) 02:00:00 +23:19 01:59:59 13:00:19.53
32 2163 JÓZWIAK Piotr Kita Team (POL) 26 M30 (17) 02:00:02 +23:21 02:00:00 13:00:21.15
33 1421 ANTOSIAK Tomasz Anton Team (POL) N 27 M30 (18) 02:00:16 +23:35 02:00:09 13:00:35.41
34 1922 JARZĘBOWICZ Paweł Zadyszka Oświęcim (POL) 28 M30 (19) 02:00:46 +24:05 02:00:46 13:01:05.87
35 25 IEVGEN Dzadan Mk Luchesk (UKR) 29 M20 (4) 02:01:02 +24:21 02:01:00 13:01:21.56
36 239 CIEŚLAK Dawid Kwp Poznań (POL) P 30 M30 (20) 02:01:46 +25:05 02:01:43 13:02:05.74
37 2551 SMURZYŃSKI Piotr (POL) 31 M30 (21) 02:02:00 +25:19 02:01:55 13:02:19.00
38 58 PODBERESKI Józef Dębno (POL) D 32 M50 (2) 02:02:04 +25:23 02:02:03 13:02:23.93
39 2191 PISZCZATOWSKI Wojciech Orange (POL) 33 M40 (6) 02:02:05 +25:24 02:02:02 13:02:24.67
40 1700 KALIŃSKI Przemysław Warszawa-Ursus (POL) 34 M30 (22) 02:02:14 +25:33 02:02:12 13:02:33.11
41 1368 PORĘBSKI Rafał Evil Team (POL) S 35 M40 (7) 02:02:20 +25:39 02:02:17 13:02:39.15
42 1629 ŁABUZ Marek (POL) 36 M40 (8) 02:03:15 +26:34 02:03:15 13:03:34.54
43 1100 POLNY Daniel Pozytywnie Zabiegani Sanok (POL) 37 M40 (9) 02:03:22 +26:41 02:03:20 13:03:41.41
44 4 DELEWSKA Dalia Mks-Mos Płomień Sosnowiec (POL) MP 7 K30 (7) 02:03:26 +26:45 02:03:26 13:03:45.72
45 20 WYWŁOKA Paulina Kks Viktoria Stalowa Wola (POL) MP S 8 K20 (1) 02:03:32 +26:51 02:03:32 13:03:51.63
46 1484 DERDA Robert Tt Szczecin (POL) P 38 M40 (10) 02:04:12 +27:31 02:04:07 13:04:31.70
47 2115 BASA Przemysław Krs Tkkf jastrząb Ruda Śląska (POL) 39 M40 (11) 02:04:15 +27:34 02:04:14 13:04:34.54
48 1638 PETKIEWICZ Tomasz Sts Biegaton Mikołów (POL) 40 M30 (23) 02:04:54 +28:13 02:04:50 13:05:13.26
49 615 RYCYK Grzegorz Krasnystaw Biega (POL) N 41 M40 (12) 02:04:54 +28:13 02:04:52 13:05:13.99
50 1469 GIDEL Witold Fototrio.pl (POL) 42 M50 (3) 02:04:55 +28:14 02:04:50 13:05:14.26
51 40 GÓRNIAK Przemysław (POL) 43 M20 (5) 02:05:39 +28:58 02:05:37 13:05:58.13
52 2647 FUDALI Bartosz Wrd Kmp Poznań (POL) 44 M30 (24) 02:05:39 +28:58 02:05:37 13:05:58.83
53 1285 KAWIAK Marek Lublin (POL) 45 M30 (26) 02:05:52 +29:11 02:05:47 13:06:11.30
54 370 PRZYBYŁ Wojciech Szczecin (POL) 46 M30 (25) 02:05:55 +29:14 02:05:46 13:06:14.88
55 458 DYDIO Piotr Pid-Mill Team (POL) 47 M50 (4) 02:06:00 +29:19 02:05:57 13:06:19.73
56 66 PAWLISIAK Paweł Terra Phosa (POL) D 48 M30 (29) 02:06:26 +29:45 02:06:24 13:06:45.04
57 2722 DOMAŃSKI Waldemar Rungryf Gryfice (POL) S 49 M30 (27) 02:06:26 +29:45 02:06:22 13:06:45.76
58 1712 SZCZEPAŃSKI Adam Kb Pionier Szczecin (POL) 50 M30 (28) 02:06:27 +29:46 02:06:23 13:06:46.73
59 1647 ŁUŻYŃSKI Tomasz Tt Szczecin (POL) 51 M40 (13) 02:06:46 +30:05 02:06:42 13:07:05.27
60 785 WASZKIEWICZ Tomasz Tt Szczecin (POL) 52 M30 (31) 02:06:46 +30:05 02:06:42 13:07:05.33
61 2377 ZYGMUNT Marcin Gdańsk (POL) 53 M30 (30) 02:06:47 +30:06 02:06:37 13:07:06.02
62 1960 MACIEJEWSKI Krzysztof Ks Krotosz Krotoszyn (POL) 54 M30 (32) 02:06:55 +30:14 02:06:51 13:07:14.50
63 2556 OLBRYCH Bartłomiej Nastopy.pl Running Team / Komisariat Policji W Bieczu (POL) P S 55 M30 (33) 02:07:17 +30:36 02:07:14 13:07:36.67
64 897 JACHYMEK Bartłomiej Jacekbiega Running Team (POL) 56 M40 (14) 02:07:25 +30:44 02:07:17 13:07:44.61
65 2228 BIELAWSKI Tomasz Drużyna Biegaczy-Gmina Granowo (POL) S 57 M20 (6) 02:07:27 +30:46 02:07:20 13:07:46.77
66 19 ZAJĄCZKOWSKA Anna Mks Siechnice (POL) MP 9 K20 (2) 02:07:28 +30:47 02:07:23 13:07:47.21
67 2724 BANDUROWSKI Andrzej Kb Spoceni Nowa Sól (POL) 58 M40 (17) 02:07:28 +30:47 02:07:23 13:07:47.56
68 278 BOGUCKI Patryk Drink Team (POL) 59 M20 (7) 02:07:29 +30:48 02:07:25 13:07:48.28
69 1090 OLEJNICZAK Karol Ks Krotosz (POL) N 60 M40 (19) 02:07:29 +30:48 02:07:26 13:07:48.33
70 1394 SIWIK Dariusz Drużyna Chrobrego (POL) 61 M40 (18) 02:07:29 +30:48 02:07:24 13:07:48.58
71 2297 SZLACHCIKOWSKI Arkadiusz Drużyna Chrobrego / Jw 5430 (POL) 62 M30 (36) 02:07:31 +30:50 02:07:27 13:07:50.40
72 1965 POMORSKI Marcin Kiki Monster (POL) 63 M30 (34) 02:07:31 +30:50 02:07:20 13:07:50.91
73 1874 SZCZOTKA Paweł Warszawa (POL) 64 M40 (15) 02:07:32 +30:51 02:07:22 13:07:51.50
74 1608 BOCHEŃSKI Grzegorz Night Runners Gliwice (POL) 65 M40 (16) 02:07:34 +30:53 02:07:23 13:07:53.10
75 2253 KOWALKOWSKI Paweł Kraków (POL) P 66 M30 (35) 02:07:34 +30:53 02:07:22 13:07:53.60
76 2187 SZYMANSKI Wojciech Gorzów Wielkopolski (POL) 67 M30 (37) 02:07:38 +30:57 02:07:36 13:07:57.33
77 2341 WELKE Sebastian Żary Runners Team (POL) 68 M20 (8) 02:07:39 +30:58 02:07:32 13:07:58.27
78 2093 BRZOZOWSKA Monika Solidarność Wielkopolska (POL) 10 K30 (8) 02:07:47 +31:06 02:07:45 13:08:06.88
79 1792 WASIEK Łukasz Kp Psp Grodzisk Wlkp / Drużyna Szpiku (POL) S 69 M30 (38) 02:07:49 +31:08 02:07:42 13:08:08.77
80 1015 OLEJNICZAK Justyna Ks Krotosz (POL) 11 K20 (3) 02:08:24 +31:43 02:08:20 13:08:43.62
81 2182 KAŃDUŁA Rajmund Rogoźno (POL) S 70 M30 (39) 02:08:27 +31:46 02:08:19 13:08:46.22
82 1654 BOREK Jakub Team Borek (POL) 71 M20 (9) 02:08:43 +32:02 02:08:36 13:09:02.81
83 2018 STEFANIAK Łukasz Szczecin (POL) 72 M40 (20) 02:08:46 +32:05 02:08:36 13:09:05.17
84 2654 KOTKOWSKI Piotr Drużyna Szpiku / Maratonypolskie Team (POL) 73 M40 (21) 02:08:47 +32:06 02:08:43 13:09:06.44
85 2197 BUŁECZKA Paweł Rajsport Active (POL) N 74 M30 (40) 02:08:58 +32:17 02:08:20 13:09:17.80
86 2735 KWIATKOWSKI Jarek Flowers Team (POL) 75 M40 (22) 02:09:04 +32:23 02:08:59 13:09:23.79
87 2269 PISKORZ Szymon Kp Psp Gryfice (POL) S 76 M30 (41) 02:09:06 +32:25 02:09:01 13:09:25.22
88 2360 RUDNIK Tomasz Pge Kwb Turów (POL) 77 M40 (23) 02:09:21 +32:40 02:09:19 13:09:40.89
89 13 PAZDA-POZORSKA Małgorzata Aml Słupsk (POL) MP 12 K30 (9) 02:09:22 +32:41 02:09:18 13:09:41.74
90 2231 BIENKOWSKI Rafal Brak (POL) 78 M40 (24) 02:09:24 +32:43 02:09:20 13:09:43.15
91 621 STANISZCZAK Łukasz Staniszczak Team (POL) 79 M20 (10) 02:09:28 +32:47 02:09:23 13:09:47.50
92 333 GACZKOWSKI Jacek Wyznawcy Bronka Libiąż (POL) 80 M20 (11) 02:09:29 +32:48 02:09:23 13:09:48.64
93 985 DAMEC Aleksander Ochajorun & Friends (POL) 81 M40 (25) 02:09:34 +32:53 02:09:29 13:09:53.05
94 2580 MIERZYŃSKI Szymon Zbąszyń (POL) 82 M40 (26) 02:09:42 +33:01 02:09:40 13:10:01.75
95 1242 MICHLEWICZ Krzysiek Stare Babice Biegają (POL) 83 M30 (42) 02:09:43 +33:02 02:09:33 13:10:02.20
96 2738 BUCZYŃSKI Arkadiusz Osp Bukowno Stare (POL) S 84 M40 (27) 02:09:47 +33:06 02:09:41 13:10:06.04
97 1911 ŻERDKA Michał Brykająca Grupa Biegowa (POL) 85 M30 (43) 02:09:57 +33:16 02:09:46 13:10:16.55
98 692 PYKA Arkadiusz Paniówki (POL) 86 M30 (44) 02:10:40 +33:59 02:10:30 13:10:59.05
99 1202 JAJUGA Arkadiusz Anton Team (POL) 87 M40 (28) 02:10:40 +33:59 02:10:32 13:10:59.96
100 2024 MOROSZCZAK Bogumił Spójnia Białe Błota (POL) 88 M40 (29) 02:10:45 +34:04 02:10:40 13:11:04.05
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2018(0) Generowanie
0.36100602 s