45. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km 5.7 km 10 km 12.5 km 15 km 21.097 km 22.8 km 25 km 27.2 km 30 km 32.5 km 38.2 km 40 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K20 K30 K40 K50 K60
MĘŻCZYŹNI M20 M30 M40 M50 M60
42.195 km (11:00:19) - 32.5 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . 22 23 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Foto Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 2760 TEREFE SEIFU Amuma (ETH) 1 M20 (1) 01:43:39 +00:00 01:43:39 12:43:58.16
2 22 NDUVA Boniface Wambua (KEN) 2 M30 (1) 01:43:39 +00:00 01:43:39 12:43:58.24
3 23 METTO David Kiprono (KEN) 3 M20 (2) 01:43:39 +00:00 01:43:39 12:43:58.52
4 43 KIPLAGAT TUEI Hosea (KEN) 4 M30 (2) 01:43:57 +00:18 01:43:57 12:44:16.81
5 2767 KIPCHUMBA ROTICH Mark (KEN) 5 M30 (3) 01:44:13 +00:34 01:44:13 12:44:32.59
6 50 PRAMAU Wladislav (BLR) 6 M30 (4) 01:44:38 +00:59 01:44:38 12:44:57.02
7 2756 ZHAURONAK Henadzi (BLR) 7 M40 (1) 01:56:19 +12:40 01:56:19 12:56:38.06
8 2461 SALA Mateusz Biegnę. Żeby Bartek Mógł Biegać (POL) 8 M30 (5) 01:58:40 +15:01 01:58:39 12:58:59.13
9 41 SOMAVA Iryna (BLR) 1 K20 (1) 02:00:00 +16:21 01:59:59 13:00:19.14
10 1017 WRÓBEL Łukasz Kwp Poznań (POL) P 9 M40 (2) 02:00:59 +17:20 02:00:58 13:01:18.43
11 88 HRYCIUK Łukasz Maraton Dębno (POL) D 10 M30 (6) 02:01:56 +18:17 02:01:55 13:02:15.66
12 1602 KAZIKOWSKI Karol Wybiegać Marzenia/asics Frontrunner Polska (POL) 11 M30 (7) 02:01:57 +18:18 02:01:56 13:02:16.57
13 2765 CHEMISTO MATEBO Ruth (KEN) 2 K30 (1) 02:02:42 +19:03 02:02:42 13:03:01.58
14 2766 JEPKOSGEI KIMUTAI Hellen (KEN) 3 K30 (2) 02:03:51 +20:12 02:03:51 13:04:10.64
15 2261 STUBIŃSKI Leszek Akademia Sportu Pożarniczego (POL) S 12 M40 (3) 02:04:17 +20:38 02:04:16 13:04:36.23
16 2255 JURA Rafał Kraków (POL) P 13 M30 (8) 02:05:23 +21:44 02:05:21 13:05:42.51
17 14 PILARSKA Karolina Wkb Meta Lubliniec (POL) MP 4 K30 (3) 02:05:48 +22:09 02:05:48 13:06:07.42
18 169 PIRÓG Arkadiusz Sztum (POL) N 14 M30 (9) 02:05:58 +22:19 02:05:57 13:06:17.50
19 83 MICHULEC Jacek Policja Kwp Katowice (POL) P 15 M30 (11) 02:06:52 +23:13 02:06:51 13:07:11.28
20 993 KUŁAK Piotr Aktywni Kamieńsk (POL) 16 M20 (3) 02:06:53 +23:14 02:06:51 13:07:12.39
21 1507 KAŹMIERCZAK Piotr Witkowo Biega (POL) 17 M30 (10) 02:06:54 +23:15 02:06:50 13:07:13.41
22 1317 ŁAŃDUCH Mateusz Baster Team (POL) N S 18 M30 (12) 02:07:18 +23:39 02:07:17 13:07:37.77
23 1 MELOCH Arleta Gks Olimpia Grudziądz (POL) MP 5 K30 (4) 02:08:14 +24:35 02:08:14 13:08:33.05
24 1421 ANTOSIAK Tomasz Anton Team (POL) N 19 M30 (14) 02:08:45 +25:06 02:08:38 13:09:04.81
25 200 KULAWIAK Andrzej Opex (POL) S 20 M40 (4) 02:08:54 +25:15 02:08:52 13:09:13.53
26 555 OSOWSKI Paweł Osir Dębno (POL) D 21 M30 (15) 02:09:07 +25:28 02:09:06 13:09:26.94
27 2605 URBAŃCZYK Grzegorz For Run Team / Adrunaline (POL) N 22 M30 (13) 02:09:08 +25:29 02:07:50 13:09:27.32
28 17 WAŚNIEWSKA Karolina Uks Technik Radom (POL) MP 6 K30 (5) 02:09:08 +25:29 02:09:07 13:09:27.58
29 2241 WOLNY Piotr Brzoza Biega (POL) 23 M50 (1) 02:09:08 +25:29 02:09:07 13:09:27.95
30 1702 URBAŃSKI Marek Spinning Reserve (POL) 24 M40 (5) 02:09:09 +25:30 02:09:08 13:09:28.09
31 12 PADUSZYŃSKA Wioletta Biegambolubię Warszawa (POL) MP 7 K30 (6) 02:09:09 +25:30 02:09:08 13:09:28.09
32 1853 JAGIELA Rafał Kubuś Team (POL) 25 M30 (16) 02:09:09 +25:30 02:09:07 13:09:28.19
33 1739 DOMAGAŁA Marcin Jędrzejów (POL) 26 M30 (17) 02:09:09 +25:30 02:09:07 13:09:28.32
34 2163 JÓZWIAK Piotr Kita Team (POL) 27 M30 (18) 02:09:28 +25:49 02:09:26 13:09:47.67
35 1922 JARZĘBOWICZ Paweł Zadyszka Oświęcim (POL) 28 M30 (19) 02:09:47 +26:08 02:09:47 13:10:06.60
36 25 IEVGEN Dzadan Mk Luchesk (UKR) 29 M20 (4) 02:10:28 +26:49 02:10:26 13:10:47.61
37 239 CIEŚLAK Dawid Kwp Poznań (POL) P 30 M30 (21) 02:11:19 +27:40 02:11:16 13:11:38.95
38 2551 SMURZYŃSKI Piotr (POL) 31 M30 (20) 02:11:20 +27:41 02:11:15 13:11:39.42
39 1368 PORĘBSKI Rafał Evil Team (POL) S 32 M40 (6) 02:11:24 +27:45 02:11:21 13:11:43.53
40 58 PODBERESKI Józef Dębno (POL) D 33 M50 (2) 02:11:54 +28:15 02:11:53 13:12:13.45
41 1700 KALIŃSKI Przemysław Warszawa-Ursus (POL) 34 M30 (22) 02:11:54 +28:15 02:11:52 13:12:13.69
42 2191 PISZCZATOWSKI Wojciech Orange (POL) 35 M40 (7) 02:12:06 +28:27 02:12:03 13:12:25.34
43 20 WYWŁOKA Paulina Kks Viktoria Stalowa Wola (POL) MP S 8 K20 (2) 02:12:56 +29:17 02:12:56 13:13:15.06
44 1100 POLNY Daniel Pozytywnie Zabiegani Sanok (POL) 36 M40 (8) 02:13:04 +29:25 02:13:02 13:13:23.12
45 1629 ŁABUZ Marek (POL) 37 M40 (9) 02:13:23 +29:44 02:13:23 13:13:42.79
46 4 DELEWSKA Dalia Mks-Mos Płomień Sosnowiec (POL) MP 9 K30 (7) 02:13:27 +29:48 02:13:27 13:13:46.21
47 2115 BASA Przemysław Krs Tkkf jastrząb Ruda Śląska (POL) 38 M40 (10) 02:13:50 +30:11 02:13:49 13:14:09.83
48 1638 PETKIEWICZ Tomasz Sts Biegaton Mikołów (POL) 39 M30 (23) 02:14:01 +30:22 02:13:57 13:14:20.84
49 1484 DERDA Robert Tt Szczecin (POL) P 40 M40 (11) 02:14:08 +30:29 02:14:03 13:14:27.77
50 1469 GIDEL Witold Fototrio.pl (POL) 41 M50 (3) 02:14:18 +30:39 02:14:13 13:14:37.83
51 615 RYCYK Grzegorz Krasnystaw Biega (POL) N 42 M40 (12) 02:14:20 +30:41 02:14:18 13:14:39.89
52 1285 KAWIAK Marek Lublin (POL) 43 M30 (25) 02:15:02 +31:23 02:14:57 13:15:21.97
53 481 PAWLAK Marek Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków. (POL) 44 M30 (24) 02:15:10 +31:31 02:14:51 13:15:29.90
54 370 PRZYBYŁ Wojciech Szczecin (POL) 45 M30 (26) 02:15:17 +31:38 02:15:08 13:15:36.43
55 40 GÓRNIAK Przemysław (POL) 46 M20 (5) 02:15:18 +31:39 02:15:16 13:15:37.74
56 2647 FUDALI Bartosz Wrd Kmp Poznań (POL) 47 M30 (27) 02:15:19 +31:40 02:15:17 13:15:38.27
57 458 DYDIO Piotr Pid-Mill Team (POL) 48 M50 (4) 02:15:35 +31:56 02:15:32 13:15:54.28
58 244 JAROSIŃSKI Dawid KP PSP Myślibórz (POL) S 49 M40 (13) 02:15:42 +32:03 02:15:36 13:16:01.81
59 1960 MACIEJEWSKI Krzysztof Ks Krotosz Krotoszyn (POL) 50 M30 (28) 02:16:00 +32:21 02:15:56 13:16:19.48
60 66 PAWLISIAK Paweł Terra Phosa (POL) D 51 M30 (30) 02:16:03 +32:24 02:16:01 13:16:22.11
61 2722 DOMAŃSKI Waldemar Rungryf Gryfice (POL) S 52 M30 (29) 02:16:03 +32:24 02:15:59 13:16:22.13
62 19 ZAJĄCZKOWSKA Anna Mks Siechnice (POL) MP 10 K20 (3) 02:16:38 +32:59 02:16:33 13:16:57.50
63 278 BOGUCKI Patryk Drink Team (POL) 53 M20 (7) 02:16:39 +33:00 02:16:35 13:16:58.35
64 1394 SIWIK Dariusz Drużyna Chrobrego (POL) 54 M40 (15) 02:16:39 +33:00 02:16:34 13:16:58.61
65 2228 BIELAWSKI Tomasz Drużyna Biegaczy-Gmina Granowo (POL) S 55 M20 (6) 02:16:39 +33:00 02:16:32 13:16:58.66
66 897 JACHYMEK Bartłomiej Jacekbiega Running Team (POL) 56 M40 (14) 02:16:39 +33:00 02:16:31 13:16:58.76
67 785 WASZKIEWICZ Tomasz Tt Szczecin (POL) 57 M30 (31) 02:16:41 +33:02 02:16:37 13:17:00.67
68 1647 ŁUŻYŃSKI Tomasz Tt Szczecin (POL) 58 M40 (16) 02:16:45 +33:06 02:16:41 13:17:04.42
69 2724 BANDUROWSKI Andrzej Kb Spoceni Nowa Sól (POL) 59 M40 (18) 02:16:56 +33:17 02:16:51 13:17:15.53
70 1090 OLEJNICZAK Karol Ks Krotosz (POL) N 60 M40 (19) 02:16:57 +33:18 02:16:54 13:17:16.85
71 1965 POMORSKI Marcin Kiki Monster (POL) 61 M30 (32) 02:17:00 +33:21 02:16:49 13:17:19.87
72 1874 SZCZOTKA Paweł Warszawa (POL) 62 M40 (17) 02:17:01 +33:22 02:16:51 13:17:20.40
73 2556 OLBRYCH Bartłomiej Nastopy.pl Running Team / Komisariat Policji W Bieczu (POL) P S 63 M30 (33) 02:17:04 +33:25 02:17:01 13:17:23.66
74 1712 SZCZEPAŃSKI Adam Kb Pionier Szczecin (POL) 64 M30 (34) 02:17:09 +33:30 02:17:05 13:17:28.76
75 2297 SZLACHCIKOWSKI Arkadiusz Drużyna Chrobrego / Jw 5430 (POL) 65 M30 (35) 02:17:14 +33:35 02:17:10 13:17:33.21
76 1792 WASIEK Łukasz Kp Psp Grodzisk Wlkp / Drużyna Szpiku (POL) S 66 M30 (36) 02:17:17 +33:38 02:17:10 13:17:36.85
77 2093 BRZOZOWSKA Monika Solidarność Wielkopolska (POL) 11 K30 (8) 02:17:20 +33:41 02:17:18 13:17:39.01
78 2253 KOWALKOWSKI Paweł Kraków (POL) P 67 M30 (37) 02:17:23 +33:44 02:17:11 13:17:42.97
79 2377 ZYGMUNT Marcin Gdańsk (POL) 68 M30 (38) 02:17:24 +33:45 02:17:14 13:17:43.53
80 2341 WELKE Sebastian Żary Runners Team (POL) 69 M20 (8) 02:17:42 +34:03 02:17:35 13:18:01.38
81 1608 BOCHEŃSKI Grzegorz Night Runners Gliwice (POL) 70 M40 (20) 02:17:50 +34:11 02:17:39 13:18:09.23
82 2187 SZYMANSKI Wojciech Gorzów Wielkopolski (POL) 71 M30 (40) 02:17:54 +34:15 02:17:52 13:18:13.39
83 1654 BOREK Jakub Team Borek (POL) 72 M20 (9) 02:18:10 +34:31 02:18:03 13:18:29.12
84 439 MISZTA Karol Dąbrówka Wielkopolska (POL) 73 M30 (41) 02:18:11 +34:32 02:18:08 13:18:30.18
85 2197 BUŁECZKA Paweł Rajsport Active (POL) N 74 M30 (39) 02:18:20 +34:41 02:17:42 13:18:39.66
86 2182 KAŃDUŁA Rajmund Rogoźno (POL) S 75 M30 (42) 02:18:37 +34:58 02:18:29 13:18:56.69
87 2231 BIENKOWSKI Rafal Brak (POL) 76 M40 (21) 02:18:47 +35:08 02:18:43 13:19:06.28
88 2360 RUDNIK Tomasz Pge Kwb Turów (POL) 77 M40 (22) 02:18:48 +35:09 02:18:46 13:19:07.22
89 1015 OLEJNICZAK Justyna Ks Krotosz (POL) 12 K20 (4) 02:18:48 +35:09 02:18:44 13:19:07.46
90 13 PAZDA-POZORSKA Małgorzata Aml Słupsk (POL) MP 13 K30 (9) 02:19:05 +35:26 02:19:01 13:19:24.33
91 1865 MAŚLANY Mariusz Elektrometal Energetyka Sa (POL) 78 M40 (23) 02:19:06 +35:27 02:18:59 13:19:25.97
92 2018 STEFANIAK Łukasz Szczecin (POL) 79 M40 (24) 02:19:11 +35:32 02:19:01 13:19:30.83
93 985 DAMEC Aleksander Ochajorun & Friends (POL) 80 M40 (25) 02:19:19 +35:40 02:19:14 13:19:38.30
94 621 STANISZCZAK Łukasz Staniszczak Team (POL) 81 M20 (10) 02:19:30 +35:51 02:19:25 13:19:49.07
95 2738 BUCZYŃSKI Arkadiusz Osp Bukowno Stare (POL) S 82 M40 (26) 02:19:30 +35:51 02:19:24 13:19:49.22
96 2269 PISKORZ Szymon Kp Psp Gryfice (POL) S 83 M30 (43) 02:19:30 +35:51 02:19:25 13:19:49.43
97 1242 MICHLEWICZ Krzysiek Stare Babice Biegają (POL) 84 M30 (44) 02:19:55 +36:16 02:19:45 13:20:14.26
98 2654 KOTKOWSKI Piotr Drużyna Szpiku / Maratonypolskie Team (POL) 85 M40 (27) 02:20:01 +36:22 02:19:57 13:20:20.93
99 2735 KWIATKOWSKI Jarek Flowers Team (POL) 86 M40 (28) 02:20:03 +36:24 02:19:58 13:20:22.15
100 2580 MIERZYŃSKI Szymon Zbąszyń (POL) 87 M40 (29) 02:20:03 +36:24 02:20:01 13:20:22.43
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2018(0) Generowanie
0.33359408 s