45. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km 5.7 km 10 km 12.5 km 15 km 21.097 km 22.8 km 25 km 27.2 km 30 km 32.5 km 38.2 km 40 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K20 K30 K40 K50 K60
MĘŻCZYŹNI M20 M30 M40 M50 M60
42.195 km (11:00:19) - 38.2 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . 22 23 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Foto Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 23 METTO David Kiprono (KEN) 1 M20 (1) 02:02:43 +00:00 02:02:43 13:03:02.80
2 22 NDUVA Boniface Wambua (KEN) 2 M30 (1) 02:03:05 +00:22 02:03:05 13:03:24.43
3 2760 TEREFE SEIFU Amuma (ETH) 3 M20 (2) 02:04:05 +01:22 02:04:05 13:04:24.85
4 50 PRAMAU Wladislav (BLR) 4 M30 (2) 02:04:56 +02:13 02:04:56 13:05:15.16
5 43 KIPLAGAT TUEI Hosea (KEN) 5 M30 (3) 02:05:43 +03:00 02:05:43 13:06:02.08
6 2767 KIPCHUMBA ROTICH Mark (KEN) 6 M30 (4) 02:08:57 +06:14 02:08:57 13:09:16.91
7 2754 HRYHORYEU Dzmitry (BLR) 7 M30 (5) 02:13:58 +11:15 02:13:58 13:14:17.85
8 2756 ZHAURONAK Henadzi (BLR) 8 M40 (1) 02:18:08 +15:25 02:18:08 13:18:27.81
9 2461 SALA Mateusz Biegnę. Żeby Bartek Mógł Biegać (POL) 9 M30 (6) 02:21:04 +18:21 02:21:03 13:21:23.77
10 41 SOMAVA Iryna (BLR) 1 K20 (1) 02:23:32 +20:49 02:23:31 13:23:51.43
11 1017 WRÓBEL Łukasz Kwp Poznań (POL) P 10 M40 (2) 02:25:01 +22:18 02:25:00 13:25:20.79
12 2765 CHEMISTO MATEBO Ruth (KEN) 2 K30 (1) 02:27:42 +24:59 02:27:42 13:28:01.17
13 88 HRYCIUK Łukasz Maraton Dębno (POL) D 11 M30 (7) 02:27:55 +25:12 02:27:54 13:28:14.32
14 2766 JEPKOSGEI KIMUTAI Hellen (KEN) 3 K30 (2) 02:28:34 +25:51 02:28:34 13:28:53.60
15 2255 JURA Rafał Kraków (POL) P 12 M30 (8) 02:29:16 +26:33 02:29:14 13:29:35.47
16 1602 KAZIKOWSKI Karol Wybiegać Marzenia/asics Frontrunner Polska (POL) 13 M30 (9) 02:30:27 +27:44 02:30:26 13:30:46.06
17 2261 STUBIŃSKI Leszek Akademia Sportu Pożarniczego (POL) S 14 M40 (3) 02:30:43 +28:00 02:30:42 13:31:02.03
18 14 PILARSKA Karolina Wkb Meta Lubliniec (POL) MP 4 K30 (3) 02:31:20 +28:37 02:31:20 13:31:39.93
19 83 MICHULEC Jacek Policja Kwp Katowice (POL) P 15 M30 (10) 02:31:22 +28:39 02:31:21 13:31:41.31
20 993 KUŁAK Piotr Aktywni Kamieńsk (POL) 16 M20 (3) 02:31:59 +29:16 02:31:57 13:32:18.23
21 169 PIRÓG Arkadiusz Sztum (POL) N 17 M30 (11) 02:32:03 +29:20 02:32:02 13:32:22.12
22 1421 ANTOSIAK Tomasz Anton Team (POL) N 18 M30 (12) 02:32:29 +29:46 02:32:22 13:32:48.05
23 1507 KAŹMIERCZAK Piotr Witkowo Biega (POL) 19 M30 (13) 02:33:09 +30:26 02:33:05 13:33:28.22
24 1 MELOCH Arleta Gks Olimpia Grudziądz (POL) MP 5 K30 (4) 02:33:26 +30:43 02:33:26 13:33:45.09
25 1999 WOJTUNIAK Rafal Biegiem Radom! (POL) 20 M30 (14) 02:33:57 +31:14 02:33:55 13:34:16.78
26 17 WAŚNIEWSKA Karolina Uks Technik Radom (POL) MP 6 K30 (5) 02:33:57 +31:14 02:33:56 13:34:16.99
27 2241 WOLNY Piotr Brzoza Biega (POL) 21 M50 (1) 02:34:47 +32:04 02:34:46 13:35:06.43
28 1853 JAGIELA Rafał Kubuś Team (POL) 22 M30 (15) 02:34:49 +32:06 02:34:47 13:35:08.33
29 555 OSOWSKI Paweł Osir Dębno (POL) D 23 M30 (16) 02:34:51 +32:08 02:34:50 13:35:10.08
30 12 PADUSZYŃSKA Wioletta Biegambolubię Warszawa (POL) MP 7 K30 (6) 02:34:55 +32:12 02:34:54 13:35:14.15
31 1739 DOMAGAŁA Marcin Jędrzejów (POL) 24 M30 (17) 02:34:55 +32:12 02:34:53 13:35:14.27
32 200 KULAWIAK Andrzej Opex (POL) S 25 M40 (4) 02:35:10 +32:27 02:35:08 13:35:29.43
33 1702 URBAŃSKI Marek Spinning Reserve (POL) 26 M40 (5) 02:35:13 +32:30 02:35:12 13:35:32.67
34 2163 JÓZWIAK Piotr Kita Team (POL) 27 M30 (19) 02:36:00 +33:17 02:35:58 13:36:19.87
35 1317 ŁAŃDUCH Mateusz Baster Team (POL) N S 28 M30 (20) 02:36:19 +33:36 02:36:18 13:36:38.53
36 1368 PORĘBSKI Rafał Evil Team (POL) S 29 M40 (6) 02:36:20 +33:37 02:36:17 13:36:39.89
37 2605 URBAŃCZYK Grzegorz For Run Team / Adrunaline (POL) N 30 M30 (18) 02:36:28 +33:45 02:35:10 13:36:47.17
38 1922 JARZĘBOWICZ Paweł Zadyszka Oświęcim (POL) 31 M30 (21) 02:36:45 +34:02 02:36:45 13:37:04.55
39 25 IEVGEN Dzadan Mk Luchesk (UKR) 32 M20 (4) 02:36:52 +34:09 02:36:50 13:37:11.87
40 239 CIEŚLAK Dawid Kwp Poznań (POL) P 33 M30 (22) 02:37:59 +35:16 02:37:56 13:38:18.66
41 2551 SMURZYŃSKI Piotr (POL) 34 M30 (23) 02:38:23 +35:40 02:38:18 13:38:42.84
42 1638 PETKIEWICZ Tomasz Sts Biegaton Mikołów (POL) 35 M30 (24) 02:39:33 +36:50 02:39:29 13:39:52.72
43 1700 KALIŃSKI Przemysław Warszawa-Ursus (POL) 36 M30 (25) 02:39:44 +37:01 02:39:42 13:40:03.88
44 58 PODBERESKI Józef Dębno (POL) D 37 M50 (2) 02:39:48 +37:05 02:39:47 13:40:07.31
45 20 WYWŁOKA Paulina Kks Viktoria Stalowa Wola (POL) MP S 8 K20 (2) 02:39:53 +37:10 02:39:53 13:40:12.54
46 1285 KAWIAK Marek Lublin (POL) 38 M30 (26) 02:39:58 +37:15 02:39:53 13:40:17.06
47 1469 GIDEL Witold Fototrio.pl (POL) 39 M50 (3) 02:40:01 +37:18 02:39:56 13:40:20.42
48 1100 POLNY Daniel Pozytywnie Zabiegani Sanok (POL) 40 M40 (7) 02:40:26 +37:43 02:40:24 13:40:45.82
49 481 PAWLAK Marek Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków. (POL) 41 M30 (27) 02:41:05 +38:22 02:40:46 13:41:24.63
50 2191 PISZCZATOWSKI Wojciech Orange (POL) 42 M40 (8) 02:41:13 +38:30 02:41:10 13:41:32.26
51 4 DELEWSKA Dalia Mks-Mos Płomień Sosnowiec (POL) MP 9 K30 (7) 02:41:16 +38:33 02:41:16 13:41:35.53
52 1960 MACIEJEWSKI Krzysztof Ks Krotosz Krotoszyn (POL) 43 M30 (28) 02:41:24 +38:41 02:41:20 13:41:43.11
53 19 ZAJĄCZKOWSKA Anna Mks Siechnice (POL) MP 10 K20 (3) 02:41:35 +38:52 02:41:30 13:41:54.12
54 2115 BASA Przemysław Krs Tkkf jastrząb Ruda Śląska (POL) 44 M40 (9) 02:41:38 +38:55 02:41:37 13:41:57.82
55 370 PRZYBYŁ Wojciech Szczecin (POL) 45 M30 (29) 02:41:42 +38:59 02:41:33 13:42:01.59
56 1484 DERDA Robert Tt Szczecin (POL) P 46 M40 (10) 02:41:58 +39:15 02:41:53 13:42:17.81
57 458 DYDIO Piotr Pid-Mill Team (POL) 47 M50 (4) 02:42:12 +39:29 02:42:09 13:42:31.29
58 40 GÓRNIAK Przemysław (POL) 48 M20 (5) 02:42:44 +40:01 02:42:42 13:43:03.12
59 1394 SIWIK Dariusz Drużyna Chrobrego (POL) 49 M40 (11) 02:42:45 +40:02 02:42:40 13:43:04.60
60 1629 ŁABUZ Marek (POL) 50 M40 (12) 02:43:05 +40:22 02:43:05 13:43:24.71
61 2228 BIELAWSKI Tomasz Drużyna Biegaczy-Gmina Granowo (POL) S 51 M20 (6) 02:43:12 +40:29 02:43:05 13:43:31.72
62 2724 BANDUROWSKI Andrzej Kb Spoceni Nowa Sól (POL) 52 M40 (13) 02:43:23 +40:40 02:43:18 13:43:42.51
63 278 BOGUCKI Patryk Drink Team (POL) 53 M20 (7) 02:43:40 +40:57 02:43:36 13:43:59.44
64 1792 WASIEK Łukasz Kp Psp Grodzisk Wlkp / Drużyna Szpiku (POL) S 54 M30 (30) 02:43:42 +40:59 02:43:35 13:44:01.07
65 2722 DOMAŃSKI Waldemar Rungryf Gryfice (POL) S 55 M30 (31) 02:43:43 +41:00 02:43:39 13:44:02.17
66 1090 OLEJNICZAK Karol Ks Krotosz (POL) N 56 M40 (14) 02:43:45 +41:02 02:43:42 13:44:04.90
67 1874 SZCZOTKA Paweł Warszawa (POL) 57 M40 (15) 02:44:01 +41:18 02:43:51 13:44:20.68
68 615 RYCYK Grzegorz Krasnystaw Biega (POL) N 58 M40 (16) 02:44:02 +41:19 02:44:00 13:44:21.25
69 1654 BOREK Jakub Team Borek (POL) 59 M20 (8) 02:44:15 +41:32 02:44:08 13:44:34.48
70 2093 BRZOZOWSKA Monika Solidarność Wielkopolska (POL) 11 K30 (8) 02:44:20 +41:37 02:44:18 13:44:39.09
71 244 JAROSIŃSKI Dawid KP PSP Myślibórz (POL) S 60 M40 (17) 02:44:20 +41:37 02:44:14 13:44:39.87
72 1965 POMORSKI Marcin Kiki Monster (POL) 61 M30 (32) 02:44:24 +41:41 02:44:13 13:44:43.63
73 1647 ŁUŻYŃSKI Tomasz Tt Szczecin (POL) 62 M40 (18) 02:44:58 +42:15 02:44:54 13:45:17.56
74 785 WASZKIEWICZ Tomasz Tt Szczecin (POL) 63 M30 (33) 02:45:02 +42:19 02:44:58 13:45:21.06
75 2231 BIENKOWSKI Rafal Brak (POL) 64 M40 (19) 02:45:11 +42:28 02:45:07 13:45:30.33
76 2360 RUDNIK Tomasz Pge Kwb Turów (POL) 65 M40 (20) 02:45:19 +42:36 02:45:17 13:45:38.37
77 66 PAWLISIAK Paweł Terra Phosa (POL) D 66 M30 (34) 02:45:52 +43:09 02:45:50 13:46:11.64
78 13 PAZDA-POZORSKA Małgorzata Aml Słupsk (POL) MP 12 K30 (9) 02:45:57 +43:14 02:45:53 13:46:16.36
79 2738 BUCZYŃSKI Arkadiusz Osp Bukowno Stare (POL) S 67 M40 (21) 02:45:57 +43:14 02:45:51 13:46:16.76
80 985 DAMEC Aleksander Ochajorun & Friends (POL) 68 M40 (22) 02:46:04 +43:21 02:45:59 13:46:23.20
81 439 MISZTA Karol Dąbrówka Wielkopolska (POL) 69 M30 (35) 02:46:24 +43:41 02:46:21 13:46:43.52
82 2556 OLBRYCH Bartłomiej Nastopy.pl Running Team / Komisariat Policji W Bieczu (POL) P S 70 M30 (36) 02:46:28 +43:45 02:46:25 13:46:47.32
83 2647 FUDALI Bartosz Wrd Kmp Poznań (POL) 71 M30 (37) 02:46:38 +43:55 02:46:36 13:46:57.96
84 1015 OLEJNICZAK Justyna Ks Krotosz (POL) 13 K20 (4) 02:47:17 +44:34 02:47:13 13:47:36.77
85 2182 KAŃDUŁA Rajmund Rogoźno (POL) S 72 M30 (38) 02:47:21 +44:38 02:47:13 13:47:40.95
86 621 STANISZCZAK Łukasz Staniszczak Team (POL) 73 M20 (9) 02:47:22 +44:39 02:47:17 13:47:41.21
87 1608 BOCHEŃSKI Grzegorz Night Runners Gliwice (POL) 74 M40 (23) 02:47:32 +44:49 02:47:21 13:47:51.54
88 1712 SZCZEPAŃSKI Adam Kb Pionier Szczecin (POL) 75 M30 (39) 02:47:45 +45:02 02:47:41 13:48:04.83
89 2297 SZLACHCIKOWSKI Arkadiusz Drużyna Chrobrego / Jw 5430 (POL) 76 M30 (40) 02:47:48 +45:05 02:47:44 13:48:07.74
90 1242 MICHLEWICZ Krzysiek Stare Babice Biegają (POL) 77 M30 (41) 02:48:14 +45:31 02:48:04 13:48:33.27
91 931 JUCHA Przemysław Anton Team (POL) 78 M40 (25) 02:48:45 +46:02 02:48:38 13:49:04.81
92 150 ŚLESICKI Seweryn Dębno (POL) D 79 M40 (24) 02:48:50 +46:07 02:48:36 13:49:09.45
93 692 PYKA Arkadiusz Paniówki (POL) 80 M30 (42) 02:48:55 +46:12 02:48:45 13:49:14.70
94 2269 PISKORZ Szymon Kp Psp Gryfice (POL) S 81 M30 (44) 02:49:01 +46:18 02:48:56 13:49:20.85
95 2018 STEFANIAK Łukasz Szczecin (POL) 82 M40 (26) 02:49:02 +46:19 02:48:52 13:49:21.19
96 900 PIOTROWSKI Konrad Szczecin (POL) 83 M30 (43) 02:49:03 +46:20 02:48:53 13:49:22.97
97 2580 MIERZYŃSKI Szymon Zbąszyń (POL) 84 M40 (27) 02:49:04 +46:21 02:49:02 13:49:23.41
98 2516 WUJDA Mirosław Erni Rulez (POL) D 85 M40 (28) 02:49:22 +46:39 02:49:20 13:49:41.66
99 2274 POCHRANOWICZ Barbara Dębno (POL) D MP S 14 K40 (1) 02:49:23 +46:40 02:49:22 13:49:42.02
100 2735 KWIATKOWSKI Jarek Flowers Team (POL) 86 M40 (29) 02:49:54 +47:11 02:49:49 13:50:13.76
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2018(0) Generowanie
0.31614804 s