45. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km 5.7 km 10 km 12.5 km 15 km 21.097 km 22.8 km 25 km 27.2 km 30 km 32.5 km 38.2 km 40 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K20 K30 K40 K50 K60
MĘŻCZYŹNI M20 M30 M40 M50 M60
42.195 km (11:00:19) - 40 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . 22 23 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Foto Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 23 METTO David Kiprono (KEN) 1 M20 (1) 02:08:09 +00:00 02:08:09 13:08:28.00
2 22 NDUVA Boniface Wambua (KEN) 2 M30 (1) 02:08:57 +00:48 02:08:57 13:09:16.09
3 50 PRAMAU Wladislav (BLR) 3 M30 (2) 02:10:27 +02:18 02:10:27 13:10:46.21
4 2760 TEREFE SEIFU Amuma (ETH) 4 M20 (2) 02:10:45 +02:36 02:10:45 13:11:04.60
5 43 KIPLAGAT TUEI Hosea (KEN) 5 M30 (3) 02:12:28 +04:19 02:12:28 13:12:47.61
6 2767 KIPCHUMBA ROTICH Mark (KEN) 6 M30 (4) 02:16:17 +08:08 02:16:17 13:16:36.84
7 2754 HRYHORYEU Dzmitry (BLR) 7 M30 (5) 02:20:15 +12:06 02:20:15 13:20:34.20
8 2756 ZHAURONAK Henadzi (BLR) 8 M40 (1) 02:24:15 +16:06 02:24:15 13:24:34.61
9 2461 SALA Mateusz Biegnę. Żeby Bartek Mógł Biegać (POL) 9 M30 (6) 02:27:32 +19:23 02:27:31 13:27:51.02
10 41 SOMAVA Iryna (BLR) 1 K20 (1) 02:30:28 +22:19 02:30:27 13:30:47.50
11 1017 WRÓBEL Łukasz Kwp Poznań (POL) P 10 M40 (2) 02:32:04 +23:55 02:32:03 13:32:23.23
12 2765 CHEMISTO MATEBO Ruth (KEN) 2 K30 (1) 02:35:06 +26:57 02:35:06 13:35:25.42
13 88 HRYCIUK Łukasz Maraton Dębno (POL) D 11 M30 (7) 02:35:42 +27:33 02:35:41 13:36:01.12
14 2766 JEPKOSGEI KIMUTAI Hellen (KEN) 3 K30 (2) 02:35:42 +27:33 02:35:42 13:36:01.42
15 2255 JURA Rafał Kraków (POL) P 12 M30 (8) 02:36:15 +28:06 02:36:13 13:36:34.52
16 83 MICHULEC Jacek Policja Kwp Katowice (POL) P 13 M30 (9) 02:38:25 +30:16 02:38:24 13:38:44.61
17 2261 STUBIŃSKI Leszek Akademia Sportu Pożarniczego (POL) S 14 M40 (3) 02:38:43 +30:34 02:38:42 13:39:02.48
18 14 PILARSKA Karolina Wkb Meta Lubliniec (POL) MP 4 K30 (3) 02:39:12 +31:03 02:39:12 13:39:31.71
19 993 KUŁAK Piotr Aktywni Kamieńsk (POL) 15 M20 (3) 02:39:15 +31:06 02:39:13 13:39:34.00
20 1421 ANTOSIAK Tomasz Anton Team (POL) N 16 M30 (10) 02:39:17 +31:08 02:39:10 13:39:36.02
21 1602 KAZIKOWSKI Karol Wybiegać Marzenia/asics Frontrunner Polska (POL) 17 M30 (11) 02:39:35 +31:26 02:39:34 13:39:54.80
22 169 PIRÓG Arkadiusz Sztum (POL) N 18 M30 (12) 02:39:56 +31:47 02:39:55 13:40:15.87
23 1 MELOCH Arleta Gks Olimpia Grudziądz (POL) MP 5 K30 (4) 02:40:46 +32:37 02:40:46 13:41:05.55
24 1507 KAŹMIERCZAK Piotr Witkowo Biega (POL) 19 M30 (13) 02:40:52 +32:43 02:40:48 13:41:11.06
25 1999 WOJTUNIAK Rafal Biegiem Radom! (POL) 20 M30 (14) 02:41:00 +32:51 02:40:58 13:41:19.82
26 17 WAŚNIEWSKA Karolina Uks Technik Radom (POL) MP 6 K30 (5) 02:41:01 +32:52 02:41:00 13:41:20.45
27 1853 JAGIELA Rafał Kubuś Team (POL) 21 M30 (15) 02:41:59 +33:50 02:41:57 13:42:18.54
28 2241 WOLNY Piotr Brzoza Biega (POL) 22 M50 (1) 02:42:26 +34:17 02:42:25 13:42:45.87
29 555 OSOWSKI Paweł Osir Dębno (POL) D 23 M30 (16) 02:42:33 +34:24 02:42:32 13:42:52.73
30 200 KULAWIAK Andrzej Opex (POL) S 24 M40 (4) 02:42:44 +34:35 02:42:42 13:43:03.26
31 12 PADUSZYŃSKA Wioletta Biegambolubię Warszawa (POL) MP 7 K30 (6) 02:42:46 +34:37 02:42:45 13:43:05.59
32 1739 DOMAGAŁA Marcin Jędrzejów (POL) 25 M30 (17) 02:42:48 +34:39 02:42:46 13:43:07.80
33 1368 PORĘBSKI Rafał Evil Team (POL) S 26 M40 (5) 02:43:24 +35:15 02:43:21 13:43:43.67
34 1702 URBAŃSKI Marek Spinning Reserve (POL) 27 M40 (6) 02:43:27 +35:18 02:43:26 13:43:46.57
35 2163 JÓZWIAK Piotr Kita Team (POL) 28 M30 (19) 02:43:43 +35:34 02:43:41 13:44:02.68
36 1317 ŁAŃDUCH Mateusz Baster Team (POL) N S 29 M30 (20) 02:44:04 +35:55 02:44:03 13:44:23.56
37 25 IEVGEN Dzadan Mk Luchesk (UKR) 30 M20 (4) 02:44:46 +36:37 02:44:44 13:45:05.10
38 2605 URBAŃCZYK Grzegorz For Run Team / Adrunaline (POL) N 31 M30 (18) 02:44:51 +36:42 02:43:33 13:45:10.62
39 1922 JARZĘBOWICZ Paweł Zadyszka Oświęcim (POL) 32 M30 (21) 02:45:16 +37:07 02:45:16 13:45:35.61
40 239 CIEŚLAK Dawid Kwp Poznań (POL) P 33 M30 (22) 02:45:31 +37:22 02:45:28 13:45:50.47
41 2551 SMURZYŃSKI Piotr (POL) 34 M30 (23) 02:46:11 +38:02 02:46:06 13:46:30.88
42 1285 KAWIAK Marek Lublin (POL) 35 M30 (24) 02:46:49 +38:40 02:46:44 13:47:08.02
43 1638 PETKIEWICZ Tomasz Sts Biegaton Mikołów (POL) 36 M30 (25) 02:46:49 +38:40 02:46:45 13:47:08.72
44 1469 GIDEL Witold Fototrio.pl (POL) 37 M50 (2) 02:47:28 +39:19 02:47:23 13:47:47.17
45 58 PODBERESKI Józef Dębno (POL) D 38 M50 (3) 02:47:46 +39:37 02:47:45 13:48:05.73
46 20 WYWŁOKA Paulina Kks Viktoria Stalowa Wola (POL) MP S 8 K20 (2) 02:47:50 +39:41 02:47:50 13:48:09.48
47 1700 KALIŃSKI Przemysław Warszawa-Ursus (POL) 39 M30 (26) 02:47:52 +39:43 02:47:50 13:48:11.46
48 19 ZAJĄCZKOWSKA Anna Mks Siechnice (POL) MP 9 K20 (3) 02:48:23 +40:14 02:48:18 13:48:42.66
49 1100 POLNY Daniel Pozytywnie Zabiegani Sanok (POL) 40 M40 (7) 02:48:36 +40:27 02:48:34 13:48:55.07
50 481 PAWLAK Marek Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków. (POL) 41 M30 (27) 02:48:36 +40:27 02:48:17 13:48:55.91
51 1960 MACIEJEWSKI Krzysztof Ks Krotosz Krotoszyn (POL) 42 M30 (28) 02:48:42 +40:33 02:48:38 13:49:01.77
52 370 PRZYBYŁ Wojciech Szczecin (POL) 43 M30 (29) 02:49:13 +41:04 02:49:04 13:49:32.80
53 4 DELEWSKA Dalia Mks-Mos Płomień Sosnowiec (POL) MP 10 K30 (7) 02:49:18 +41:09 02:49:18 13:49:37.40
54 2115 BASA Przemysław Krs Tkkf jastrząb Ruda Śląska (POL) 44 M40 (8) 02:49:27 +41:18 02:49:26 13:49:46.04
55 2191 PISZCZATOWSKI Wojciech Orange (POL) 45 M40 (9) 02:49:45 +41:36 02:49:42 13:50:04.58
56 458 DYDIO Piotr Pid-Mill Team (POL) 46 M50 (4) 02:50:05 +41:56 02:50:02 13:50:24.56
57 1484 DERDA Robert Tt Szczecin (POL) P 47 M40 (10) 02:50:10 +42:01 02:50:05 13:50:29.66
58 40 GÓRNIAK Przemysław (POL) 48 M20 (5) 02:50:25 +42:16 02:50:23 13:50:44.23
59 2724 BANDUROWSKI Andrzej Kb Spoceni Nowa Sól (POL) 49 M40 (11) 02:50:54 +42:45 02:50:49 13:51:13.77
60 2197 BUŁECZKA Paweł Rajsport Active (POL) N 50 M30 (30) 02:51:00 +42:51 02:50:22 13:51:19.13
61 1792 WASIEK Łukasz Kp Psp Grodzisk Wlkp / Drużyna Szpiku (POL) S 51 M30 (31) 02:51:10 +43:01 02:51:03 13:51:29.64
62 1394 SIWIK Dariusz Drużyna Chrobrego (POL) 52 M40 (12) 02:51:18 +43:09 02:51:13 13:51:37.92
63 2228 BIELAWSKI Tomasz Drużyna Biegaczy-Gmina Granowo (POL) S 53 M20 (6) 02:51:26 +43:17 02:51:19 13:51:45.49
64 1090 OLEJNICZAK Karol Ks Krotosz (POL) N 54 M40 (13) 02:51:35 +43:26 02:51:32 13:51:54.47
65 1654 BOREK Jakub Team Borek (POL) 55 M20 (7) 02:51:35 +43:26 02:51:28 13:51:54.94
66 278 BOGUCKI Patryk Drink Team (POL) 56 M20 (8) 02:51:36 +43:27 02:51:32 13:51:55.33
67 2722 DOMAŃSKI Waldemar Rungryf Gryfice (POL) S 57 M30 (32) 02:51:47 +43:38 02:51:43 13:52:06.34
68 2093 BRZOZOWSKA Monika Solidarność Wielkopolska (POL) 11 K30 (8) 02:52:02 +43:53 02:52:00 13:52:21.70
69 1629 ŁABUZ Marek (POL) 58 M40 (14) 02:52:03 +43:54 02:52:03 13:52:22.91
70 1874 SZCZOTKA Paweł Warszawa (POL) 59 M40 (15) 02:52:14 +44:05 02:52:04 13:52:33.41
71 1965 POMORSKI Marcin Kiki Monster (POL) 60 M30 (33) 02:52:24 +44:15 02:52:13 13:52:43.70
72 244 JAROSIŃSKI Dawid KP PSP Myślibórz (POL) S 61 M40 (16) 02:52:27 +44:18 02:52:21 13:52:46.96
73 1647 ŁUŻYŃSKI Tomasz Tt Szczecin (POL) 62 M40 (17) 02:53:01 +44:52 02:52:57 13:53:20.00
74 2360 RUDNIK Tomasz Pge Kwb Turów (POL) 63 M40 (18) 02:53:05 +44:56 02:53:03 13:53:24.65
75 2738 BUCZYŃSKI Arkadiusz Osp Bukowno Stare (POL) S 64 M40 (19) 02:53:27 +45:18 02:53:21 13:53:46.52
76 2231 BIENKOWSKI Rafal Brak (POL) 65 M40 (20) 02:53:28 +45:19 02:53:24 13:53:47.48
77 785 WASZKIEWICZ Tomasz Tt Szczecin (POL) 66 M30 (34) 02:53:34 +45:25 02:53:30 13:53:53.64
78 13 PAZDA-POZORSKA Małgorzata Aml Słupsk (POL) MP 12 K30 (9) 02:53:35 +45:26 02:53:31 13:53:54.23
79 985 DAMEC Aleksander Ochajorun & Friends (POL) 67 M40 (21) 02:53:44 +45:35 02:53:39 13:54:03.49
80 615 RYCYK Grzegorz Krasnystaw Biega (POL) N 68 M40 (22) 02:53:48 +45:39 02:53:46 13:54:07.26
81 439 MISZTA Karol Dąbrówka Wielkopolska (POL) 69 M30 (35) 02:54:47 +46:38 02:54:44 13:55:06.63
82 2556 OLBRYCH Bartłomiej Nastopy.pl Running Team / Komisariat Policji W Bieczu (POL) P S 70 M30 (36) 02:54:57 +46:48 02:54:54 13:55:16.62
83 621 STANISZCZAK Łukasz Staniszczak Team (POL) 71 M20 (9) 02:55:08 +46:59 02:55:03 13:55:27.85
84 1015 OLEJNICZAK Justyna Ks Krotosz (POL) 13 K20 (4) 02:55:27 +47:18 02:55:23 13:55:46.50
85 1242 MICHLEWICZ Krzysiek Stare Babice Biegają (POL) 72 M30 (37) 02:55:52 +47:43 02:55:42 13:56:11.57
86 1608 BOCHEŃSKI Grzegorz Night Runners Gliwice (POL) 73 M40 (23) 02:56:14 +48:05 02:56:03 13:56:33.23
87 2182 KAŃDUŁA Rajmund Rogoźno (POL) S 74 M30 (38) 02:56:27 +48:18 02:56:19 13:56:46.23
88 150 ŚLESICKI Seweryn Dębno (POL) D 75 M40 (24) 02:56:27 +48:18 02:56:13 13:56:46.81
89 66 PAWLISIAK Paweł Terra Phosa (POL) D 76 M30 (40) 02:56:36 +48:27 02:56:34 13:56:55.11
90 1712 SZCZEPAŃSKI Adam Kb Pionier Szczecin (POL) 77 M30 (39) 02:56:36 +48:27 02:56:32 13:56:55.30
91 931 JUCHA Przemysław Anton Team (POL) 78 M40 (25) 02:57:00 +48:51 02:56:53 13:57:19.78
92 692 PYKA Arkadiusz Paniówki (POL) 79 M30 (41) 02:57:17 +49:08 02:57:07 13:57:36.78
93 900 PIOTROWSKI Konrad Szczecin (POL) 80 M30 (42) 02:57:22 +49:13 02:57:12 13:57:41.13
94 2274 POCHRANOWICZ Barbara Dębno (POL) D MP S 14 K40 (1) 02:57:22 +49:13 02:57:21 13:57:41.34
95 2516 WUJDA Mirosław Erni Rulez (POL) D 81 M40 (26) 02:57:22 +49:13 02:57:20 13:57:41.88
96 2580 MIERZYŃSKI Szymon Zbąszyń (POL) 82 M40 (27) 02:57:23 +49:14 02:57:21 13:57:42.90
97 2269 PISKORZ Szymon Kp Psp Gryfice (POL) S 83 M30 (43) 02:57:27 +49:18 02:57:22 13:57:46.49
98 2018 STEFANIAK Łukasz Szczecin (POL) 84 M40 (28) 02:57:33 +49:24 02:57:23 13:57:52.25
99 2647 FUDALI Bartosz Wrd Kmp Poznań (POL) 85 M30 (44) 02:57:54 +49:45 02:57:52 13:58:13.31
100 2735 KWIATKOWSKI Jarek Flowers Team (POL) 86 M40 (29) 02:58:17 +50:08 02:58:12 13:58:36.67
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2018(0) Generowanie
0.32371187 s