45. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km 5.7 km 10 km 12.5 km 15 km 21.097 km 22.8 km 25 km 27.2 km 30 km 32.5 km 38.2 km 40 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K20 K30 K40 K50 K60
MĘŻCZYŹNI M20 M30 M40 M50 M60
42.195 km (11:00:19) - 5.7 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . 21 22 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Foto Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 50 PRAMAU Wladislav (BLR) 1 M30 (1) 00:18:09 +00:00 00:18:09 11:18:28.30
2 2757 STARZHYNSKYI Andrii (UKR) 2 M20 (1) 00:18:09 +00:00 00:18:09 11:18:28.65
3 2767 KIPCHUMBA ROTICH Mark (KEN) 3 M30 (2) 00:18:09 +00:00 00:18:09 11:18:28.70
4 23 METTO David Kiprono (KEN) 4 M20 (2) 00:18:09 +00:00 00:18:09 11:18:28.80
5 22 NDUVA Boniface Wambua (KEN) 5 M30 (3) 00:18:09 +00:00 00:18:09 11:18:28.97
6 43 KIPLAGAT TUEI Hosea (KEN) 6 M30 (4) 00:18:10 +00:01 00:18:10 11:18:29.32
7 2760 TEREFE SEIFU Amuma (ETH) 7 M20 (3) 00:18:10 +00:01 00:18:10 11:18:29.39
8 2754 HRYHORYEU Dzmitry (BLR) 8 M30 (5) 00:19:11 +01:02 00:19:11 11:19:30.59
9 1017 WRÓBEL Łukasz Kwp Poznań (POL) P 9 M40 (1) 00:20:25 +02:16 00:20:24 11:20:44.28
10 2756 ZHAURONAK Henadzi (BLR) 10 M40 (2) 00:20:27 +02:18 00:20:27 11:20:46.30
11 88 HRYCIUK Łukasz Maraton Dębno (POL) D 11 M30 (6) 00:20:29 +02:20 00:20:28 11:20:48.88
12 1602 KAZIKOWSKI Karol Wybiegać Marzenia/asics Frontrunner Polska (POL) 12 M30 (7) 00:20:33 +02:24 00:20:32 11:20:52.84
13 2461 SALA Mateusz Biegnę. Żeby Bartek Mógł Biegać (POL) 13 M30 (8) 00:21:03 +02:54 00:21:02 11:21:22.84
14 2766 JEPKOSGEI KIMUTAI Hellen (KEN) 1 K30 (1) 00:21:07 +02:58 00:21:07 11:21:26.39
15 2765 CHEMISTO MATEBO Ruth (KEN) 2 K30 (2) 00:21:07 +02:58 00:21:07 11:21:26.73
16 41 SOMAVA Iryna (BLR) 3 K20 (1) 00:21:11 +03:02 00:21:10 11:21:30.40
17 26 POPOVA Olena Mk Luchesk (UKR) 4 K30 (3) 00:21:20 +03:11 00:21:18 11:21:39.61
18 2191 PISZCZATOWSKI Wojciech Orange (POL) 14 M40 (3) 00:21:23 +03:14 00:21:20 11:21:42.93
19 1 MELOCH Arleta Gks Olimpia Grudziądz (POL) MP 5 K30 (4) 00:21:25 +03:16 00:21:25 11:21:44.95
20 1317 ŁAŃDUCH Mateusz Baster Team (POL) N S 15 M30 (9) 00:21:27 +03:18 00:21:26 11:21:46.07
21 2163 JÓZWIAK Piotr Kita Team (POL) 16 M30 (10) 00:21:29 +03:20 00:21:27 11:21:48.19
22 200 KULAWIAK Andrzej Opex (POL) S 17 M40 (4) 00:21:37 +03:28 00:21:35 11:21:56.15
23 14 PILARSKA Karolina Wkb Meta Lubliniec (POL) MP 6 K30 (5) 00:21:38 +03:29 00:21:38 11:21:57.80
24 83 MICHULEC Jacek Policja Kwp Katowice (POL) P 18 M30 (11) 00:21:38 +03:29 00:21:37 11:21:57.83
25 169 PIRÓG Arkadiusz Sztum (POL) N 19 M30 (12) 00:21:39 +03:30 00:21:38 11:21:58.09
26 2261 STUBIŃSKI Leszek Akademia Sportu Pożarniczego (POL) S 20 M40 (5) 00:21:52 +03:43 00:21:51 11:22:11.95
27 1507 KAŹMIERCZAK Piotr Witkowo Biega (POL) 21 M30 (13) 00:21:58 +03:49 00:21:54 11:22:17.73
28 2115 BASA Przemysław Krs Tkkf jastrząb Ruda Śląska (POL) 22 M40 (6) 00:22:04 +03:55 00:22:03 11:22:23.97
29 993 KUŁAK Piotr Aktywni Kamieńsk (POL) 23 M20 (4) 00:22:17 +04:08 00:22:15 11:22:36.45
30 12 PADUSZYŃSKA Wioletta Biegambolubię Warszawa (POL) MP 7 K30 (6) 00:22:17 +04:08 00:22:16 11:22:36.78
31 2255 JURA Rafał Kraków (POL) P 24 M30 (16) 00:22:17 +04:08 00:22:15 11:22:36.87
32 1999 WOJTUNIAK Rafal Biegiem Radom! (POL) 25 M30 (17) 00:22:18 +04:09 00:22:16 11:22:37.00
33 555 OSOWSKI Paweł Osir Dębno (POL) D 26 M30 (18) 00:22:18 +04:09 00:22:17 11:22:37.09
34 239 CIEŚLAK Dawid Kwp Poznań (POL) P 27 M30 (14) 00:22:18 +04:09 00:22:15 11:22:37.59
35 17 WAŚNIEWSKA Karolina Uks Technik Radom (POL) MP 8 K30 (7) 00:22:18 +04:09 00:22:17 11:22:37.59
36 2241 WOLNY Piotr Brzoza Biega (POL) 28 M50 (1) 00:22:18 +04:09 00:22:17 11:22:37.82
37 58 PODBERESKI Józef Dębno (POL) D 29 M50 (2) 00:22:18 +04:09 00:22:17 11:22:37.82
38 1702 URBAŃSKI Marek Spinning Reserve (POL) 30 M40 (7) 00:22:19 +04:10 00:22:18 11:22:38.59
39 1712 SZCZEPAŃSKI Adam Kb Pionier Szczecin (POL) 31 M30 (15) 00:22:19 +04:10 00:22:15 11:22:38.72
40 823 PRZYBYŁ Aron Pkb Kmp Kalisz (POL) P 32 M30 (19) 00:22:19 +04:10 00:22:17 11:22:38.85
41 1739 DOMAGAŁA Marcin Jędrzejów (POL) 33 M30 (20) 00:22:24 +04:15 00:22:22 11:22:43.97
42 1853 JAGIELA Rafał Kubuś Team (POL) 34 M30 (21) 00:22:29 +04:20 00:22:27 11:22:48.70
43 1922 JARZĘBOWICZ Paweł Zadyszka Oświęcim (POL) 35 M30 (22) 00:22:38 +04:29 00:22:38 11:22:57.19
44 2755 KAMINSKAYA Volha (BLR) 9 K30 (8) 00:22:39 +04:30 00:22:38 11:22:58.45
45 1647 ŁUŻYŃSKI Tomasz Tt Szczecin (POL) 36 M40 (8) 00:22:54 +04:45 00:22:50 11:23:13.32
46 1629 ŁABUZ Marek (POL) 37 M40 (9) 00:22:54 +04:45 00:22:54 11:23:13.43
47 25 IEVGEN Dzadan Mk Luchesk (UKR) 38 M20 (5) 00:22:55 +04:46 00:22:53 11:23:14.94
48 1700 KALIŃSKI Przemysław Warszawa-Ursus (POL) 39 M30 (23) 00:22:59 +04:50 00:22:57 11:23:18.13
49 20 WYWŁOKA Paulina Kks Viktoria Stalowa Wola (POL) MP S 10 K20 (2) 00:23:02 +04:53 00:23:02 11:23:21.59
50 2551 SMURZYŃSKI Piotr (POL) 40 M30 (24) 00:23:02 +04:53 00:22:57 11:23:21.77
51 250 OSOWSKI Tomek Dębno (POL) D 41 M30 (28) 00:23:13 +05:04 00:23:12 11:23:32.29
52 1421 ANTOSIAK Tomasz Anton Team (POL) N 42 M30 (26) 00:23:13 +05:04 00:23:06 11:23:32.82
53 2377 ZYGMUNT Marcin Gdańsk (POL) 43 M30 (25) 00:23:13 +05:04 00:23:03 11:23:32.86
54 15 POBŁOCKA Katarzyna Uks Ekonomik Maratończyk Lębork (POL) MP 11 K20 (3) 00:23:13 +05:04 00:23:11 11:23:32.91
55 4 DELEWSKA Dalia Mks-Mos Płomień Sosnowiec (POL) MP 12 K30 (10) 00:23:14 +05:05 00:23:14 11:23:33.37
56 10 KUCHARSKA Ewa Tl Row Rybnik (POL) MP 13 K30 (9) 00:23:14 +05:05 00:23:13 11:23:33.61
57 1368 PORĘBSKI Rafał Evil Team (POL) S 44 M40 (11) 00:23:15 +05:06 00:23:12 11:23:34.24
58 1638 PETKIEWICZ Tomasz Sts Biegaton Mikołów (POL) 45 M30 (27) 00:23:15 +05:06 00:23:11 11:23:34.29
59 1100 POLNY Daniel Pozytywnie Zabiegani Sanok (POL) 46 M40 (12) 00:23:15 +05:06 00:23:13 11:23:34.53
60 1484 DERDA Robert Tt Szczecin (POL) P 47 M40 (10) 00:23:15 +05:06 00:23:10 11:23:34.63
61 66 PAWLISIAK Paweł Terra Phosa (POL) D 48 M30 (30) 00:23:22 +05:13 00:23:20 11:23:41.52
62 2516 WUJDA Mirosław Erni Rulez (POL) D 49 M40 (14) 00:23:23 +05:14 00:23:21 11:23:42.16
63 2647 FUDALI Bartosz Wrd Kmp Poznań (POL) 50 M30 (31) 00:23:23 +05:14 00:23:21 11:23:42.27
64 798 KĘDZIORA Rafał Czerwonak Biega (POL) 51 M40 (13) 00:23:23 +05:14 00:23:18 11:23:42.98
65 40 GÓRNIAK Przemysław (POL) 52 M20 (6) 00:23:26 +05:17 00:23:24 11:23:45.24
66 615 RYCYK Grzegorz Krasnystaw Biega (POL) N 53 M40 (15) 00:23:27 +05:18 00:23:25 11:23:46.12
67 2093 BRZOZOWSKA Monika Solidarność Wielkopolska (POL) 14 K30 (11) 00:23:28 +05:19 00:23:26 11:23:47.80
68 1242 MICHLEWICZ Krzysiek Stare Babice Biegają (POL) 54 M30 (29) 00:23:30 +05:21 00:23:20 11:23:49.44
69 1469 GIDEL Witold Fototrio.pl (POL) 55 M50 (3) 00:23:30 +05:21 00:23:25 11:23:49.87
70 244 JAROSIŃSKI Dawid KP PSP Myślibórz (POL) S 56 M40 (16) 00:23:37 +05:28 00:23:31 11:23:56.69
71 2422 KAMIŃSKI Marek Kb Wyszków (POL) S 57 M40 (17) 00:23:41 +05:32 00:23:34 11:24:00.21
72 2556 OLBRYCH Bartłomiej Nastopy.pl Running Team / Komisariat Policji W Bieczu (POL) P S 58 M30 (33) 00:23:43 +05:34 00:23:40 11:24:02.26
73 1285 KAWIAK Marek Lublin (POL) 59 M30 (34) 00:23:45 +05:36 00:23:40 11:24:04.94
74 481 PAWLAK Marek Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków. (POL) 60 M30 (32) 00:23:49 +05:40 00:23:30 11:24:08.48
75 181 NOWINOWSKI Andrzej Kb Maraton Turek (POL) 61 M40 (18) 00:23:49 +05:40 00:23:46 11:24:08.75
76 458 DYDIO Piotr Pid-Mill Team (POL) 62 M50 (4) 00:23:56 +05:47 00:23:53 11:24:15.73
77 2654 KOTKOWSKI Piotr Drużyna Szpiku / Maratonypolskie Team (POL) 63 M40 (20) 00:23:56 +05:47 00:23:52 11:24:15.91
78 13 PAZDA-POZORSKA Małgorzata Aml Słupsk (POL) MP 15 K30 (12) 00:23:58 +05:49 00:23:54 11:24:17.29
79 2699 SIP Tomasz Gorzów Wielkopolski (POL) 64 M30 (36) 00:23:59 +05:50 00:23:56 11:24:18.32
80 2187 SZYMANSKI Wojciech Gorzów Wielkopolski (POL) 65 M30 (38) 00:24:00 +05:51 00:23:58 11:24:19.49
81 1608 BOCHEŃSKI Grzegorz Night Runners Gliwice (POL) 66 M40 (19) 00:24:02 +05:53 00:23:51 11:24:21.03
82 278 BOGUCKI Patryk Drink Team (POL) 67 M20 (9) 00:24:02 +05:53 00:23:58 11:24:21.29
83 2297 SZLACHCIKOWSKI Arkadiusz Drużyna Chrobrego / Jw 5430 (POL) 68 M30 (40) 00:24:03 +05:54 00:23:59 11:24:22.46
84 1090 OLEJNICZAK Karol Ks Krotosz (POL) N 69 M40 (24) 00:24:03 +05:54 00:24:00 11:24:22.71
85 785 WASZKIEWICZ Tomasz Tt Szczecin (POL) 70 M30 (41) 00:24:03 +05:54 00:23:59 11:24:22.85
86 1960 MACIEJEWSKI Krzysztof Ks Krotosz Krotoszyn (POL) 71 M30 (42) 00:24:04 +05:55 00:24:00 11:24:23.10
87 1394 SIWIK Dariusz Drużyna Chrobrego (POL) 72 M40 (23) 00:24:04 +05:55 00:23:59 11:24:23.23
88 1015 OLEJNICZAK Justyna Ks Krotosz (POL) 16 K20 (4) 00:24:04 +05:55 00:24:00 11:24:23.39
89 2341 WELKE Sebastian Żary Runners Team (POL) 73 M20 (8) 00:24:05 +05:56 00:23:58 11:24:24.25
90 8 KOWALCZYK Agnieszka Lks Olymp Błonie (POL) MP 17 K30 (13) 00:24:06 +05:57 00:24:06 11:24:25.02
91 370 PRZYBYŁ Wojciech Szczecin (POL) 74 M30 (37) 00:24:06 +05:57 00:23:57 11:24:25.23
92 1190 MAJEWSKI Patryk Szaflary (POL) 75 M20 (7) 00:24:06 +05:57 00:23:49 11:24:25.29
93 2018 STEFANIAK Łukasz Szczecin (POL) 76 M40 (21) 00:24:06 +05:57 00:23:56 11:24:25.75
94 921 MOSKWA Paweł Kraków (POL) 77 M30 (35) 00:24:07 +05:58 00:23:52 11:24:26.69
95 2360 RUDNIK Tomasz Pge Kwb Turów (POL) 78 M40 (28) 00:24:09 +06:00 00:24:07 11:24:28.02
96 2228 BIELAWSKI Tomasz Drużyna Biegaczy-Gmina Granowo (POL) S 79 M20 (10) 00:24:09 +06:00 00:24:02 11:24:28.41
97 1965 POMORSKI Marcin Kiki Monster (POL) 80 M30 (39) 00:24:09 +06:00 00:23:58 11:24:28.90
98 1118 FORMELA Łukasz Kartuzy (POL) 81 M40 (22) 00:24:10 +06:01 00:23:58 11:24:29.32
99 1641 CHRAPCZYŃSKI Krystian Lubię I Chcę To Biegam (POL) 82 M40 (26) 00:24:10 +06:01 00:24:04 11:24:29.58
100 1792 WASIEK Łukasz Kp Psp Grodzisk Wlkp / Drużyna Szpiku (POL) S 83 M30 (44) 00:24:11 +06:02 00:24:04 11:24:30.59
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2018(0) Generowanie
0.31868911 s