45. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km 5.7 km 10 km 12.5 km 15 km 21.097 km 22.8 km 25 km 27.2 km 30 km 32.5 km 38.2 km 40 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K20 K30 K40 K50 K60
MĘŻCZYŹNI M20 M30 M40 M50 M60
42.195 km (11:00:19) - 12.5 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 23 24 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Foto Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 23 METTO David Kiprono (KEN) 1 M20 (1) 00:41:11 +00:00 00:41:11 11:41:30.30
2 2760 TEREFE SEIFU Amuma (ETH) 2 M20 (2) 00:41:11 +00:00 00:41:11 11:41:30.66
3 22 NDUVA Boniface Wambua (KEN) 3 M30 (1) 00:41:11 +00:00 00:41:11 11:41:30.83
4 2767 KIPCHUMBA ROTICH Mark (KEN) 4 M30 (2) 00:41:12 +00:01 00:41:12 11:41:31.07
5 43 KIPLAGAT TUEI Hosea (KEN) 5 M30 (3) 00:41:12 +00:01 00:41:12 11:41:31.49
6 50 PRAMAU Wladislav (BLR) 6 M30 (4) 00:41:12 +00:01 00:41:12 11:41:31.70
7 2754 HRYHORYEU Dzmitry (BLR) 7 M30 (5) 00:43:45 +02:34 00:43:45 11:44:04.18
8 2756 ZHAURONAK Henadzi (BLR) 8 M40 (1) 00:46:30 +05:19 00:46:30 11:46:49.76
9 1602 KAZIKOWSKI Karol Wybiegać Marzenia/asics Frontrunner Polska (POL) 9 M30 (6) 00:46:37 +05:26 00:46:36 11:46:56.59
10 88 HRYCIUK Łukasz Maraton Dębno (POL) D 10 M30 (7) 00:46:38 +05:27 00:46:37 11:46:57.63
11 1017 WRÓBEL Łukasz Kwp Poznań (POL) P 11 M40 (2) 00:46:43 +05:32 00:46:42 11:47:02.27
12 2461 SALA Mateusz Biegnę. Żeby Bartek Mógł Biegać (POL) 12 M30 (8) 00:47:22 +06:11 00:47:21 11:47:41.11
13 41 SOMAVA Iryna (BLR) 1 K20 (1) 00:47:33 +06:22 00:47:32 11:47:52.01
14 2766 JEPKOSGEI KIMUTAI Hellen (KEN) 2 K30 (1) 00:47:33 +06:22 00:47:33 11:47:52.39
15 2765 CHEMISTO MATEBO Ruth (KEN) 3 K30 (2) 00:47:34 +06:23 00:47:34 11:47:53.19
16 1 MELOCH Arleta Gks Olimpia Grudziądz (POL) MP 4 K30 (3) 00:49:23 +08:12 00:49:23 11:49:42.42
17 1317 ŁAŃDUCH Mateusz Baster Team (POL) N S 13 M30 (10) 00:49:23 +08:12 00:49:22 11:49:42.52
18 2191 PISZCZATOWSKI Wojciech Orange (POL) 14 M40 (3) 00:49:25 +08:14 00:49:22 11:49:44.07
19 14 PILARSKA Karolina Wkb Meta Lubliniec (POL) MP 5 K30 (4) 00:49:25 +08:14 00:49:25 11:49:44.15
20 200 KULAWIAK Andrzej Opex (POL) S 15 M40 (4) 00:49:25 +08:14 00:49:23 11:49:44.30
21 2261 STUBIŃSKI Leszek Akademia Sportu Pożarniczego (POL) S 16 M40 (5) 00:49:26 +08:15 00:49:25 11:49:45.66
22 83 MICHULEC Jacek Policja Kwp Katowice (POL) P 17 M30 (11) 00:49:27 +08:16 00:49:26 11:49:46.32
23 1507 KAŹMIERCZAK Piotr Witkowo Biega (POL) 18 M30 (12) 00:49:37 +08:26 00:49:33 11:49:56.65
24 2163 JÓZWIAK Piotr Kita Team (POL) 19 M30 (13) 00:49:39 +08:28 00:49:37 11:49:58.84
25 26 POPOVA Olena Mk Luchesk (UKR) 6 K30 (5) 00:49:45 +08:34 00:49:43 11:50:04.03
26 2255 JURA Rafał Kraków (POL) P 20 M30 (14) 00:50:00 +08:49 00:49:58 11:50:19.78
27 2605 URBAŃCZYK Grzegorz For Run Team / Adrunaline (POL) N 21 M30 (9) 00:50:11 +09:00 00:48:53 11:50:30.76
28 993 KUŁAK Piotr Aktywni Kamieńsk (POL) 22 M20 (3) 00:50:12 +09:01 00:50:10 11:50:31.93
29 2241 WOLNY Piotr Brzoza Biega (POL) 23 M50 (1) 00:50:46 +09:35 00:50:45 11:51:05.90
30 555 OSOWSKI Paweł Osir Dębno (POL) D 24 M30 (18) 00:50:48 +09:37 00:50:47 11:51:07.46
31 1999 WOJTUNIAK Rafal Biegiem Radom! (POL) 25 M30 (15) 00:50:48 +09:37 00:50:46 11:51:07.47
32 17 WAŚNIEWSKA Karolina Uks Technik Radom (POL) MP 7 K30 (6) 00:50:48 +09:37 00:50:47 11:51:07.66
33 1702 URBAŃSKI Marek Spinning Reserve (POL) 26 M40 (6) 00:50:49 +09:38 00:50:48 11:51:08.05
34 823 PRZYBYŁ Aron Pkb Kmp Kalisz (POL) P 27 M30 (17) 00:50:49 +09:38 00:50:47 11:51:08.22
35 12 PADUSZYŃSKA Wioletta Biegambolubię Warszawa (POL) MP 8 K30 (7) 00:50:49 +09:38 00:50:48 11:51:08.29
36 58 PODBERESKI Józef Dębno (POL) D 28 M50 (2) 00:50:49 +09:38 00:50:48 11:51:08.57
37 1853 JAGIELA Rafał Kubuś Team (POL) 29 M30 (19) 00:50:50 +09:39 00:50:48 11:51:09.09
38 239 CIEŚLAK Dawid Kwp Poznań (POL) P 30 M30 (16) 00:50:50 +09:39 00:50:47 11:51:09.14
39 1739 DOMAGAŁA Marcin Jędrzejów (POL) 31 M30 (20) 00:51:03 +09:52 00:51:01 11:51:22.95
40 2115 BASA Przemysław Krs Tkkf jastrząb Ruda Śląska (POL) 32 M40 (7) 00:51:12 +10:01 00:51:11 11:51:31.11
41 1712 SZCZEPAŃSKI Adam Kb Pionier Szczecin (POL) 33 M30 (21) 00:51:20 +10:09 00:51:16 11:51:39.03
42 25 IEVGEN Dzadan Mk Luchesk (UKR) 34 M20 (4) 00:51:34 +10:23 00:51:32 11:51:53.52
43 1922 JARZĘBOWICZ Paweł Zadyszka Oświęcim (POL) 35 M30 (23) 00:51:34 +10:23 00:51:34 11:51:53.82
44 2551 SMURZYŃSKI Piotr (POL) 36 M30 (22) 00:51:39 +10:28 00:51:34 11:51:58.21
45 1629 ŁABUZ Marek (POL) 37 M40 (8) 00:51:46 +10:35 00:51:46 11:52:05.72
46 1647 ŁUŻYŃSKI Tomasz Tt Szczecin (POL) 38 M40 (9) 00:51:57 +10:46 00:51:53 11:52:16.17
47 2755 KAMINSKAYA Volha (BLR) 9 K30 (8) 00:51:57 +10:46 00:51:56 11:52:16.24
48 1421 ANTOSIAK Tomasz Anton Team (POL) N 39 M30 (24) 00:51:57 +10:46 00:51:50 11:52:16.81
49 1700 KALIŃSKI Przemysław Warszawa-Ursus (POL) 40 M30 (25) 00:52:00 +10:49 00:51:58 11:52:19.04
50 1100 POLNY Daniel Pozytywnie Zabiegani Sanok (POL) 41 M40 (10) 00:52:04 +10:53 00:52:02 11:52:23.54
51 2377 ZYGMUNT Marcin Gdańsk (POL) 42 M30 (26) 00:52:09 +10:58 00:51:59 11:52:28.06
52 20 WYWŁOKA Paulina Kks Viktoria Stalowa Wola (POL) MP S 10 K20 (2) 00:52:09 +10:58 00:52:09 11:52:28.99
53 250 OSOWSKI Tomek Dębno (POL) D 43 M30 (27) 00:52:16 +11:05 00:52:15 11:52:35.59
54 1368 PORĘBSKI Rafał Evil Team (POL) S 44 M40 (11) 00:52:16 +11:05 00:52:13 11:52:35.72
55 4 DELEWSKA Dalia Mks-Mos Płomień Sosnowiec (POL) MP 11 K30 (9) 00:52:16 +11:05 00:52:16 11:52:35.90
56 1484 DERDA Robert Tt Szczecin (POL) P 45 M40 (12) 00:52:19 +11:08 00:52:14 11:52:38.06
57 15 POBŁOCKA Katarzyna Uks Ekonomik Maratończyk Lębork (POL) MP 12 K20 (3) 00:52:19 +11:08 00:52:17 11:52:38.60
58 615 RYCYK Grzegorz Krasnystaw Biega (POL) N 46 M40 (13) 00:52:53 +11:42 00:52:51 11:53:12.82
59 1638 PETKIEWICZ Tomasz Sts Biegaton Mikołów (POL) 47 M30 (28) 00:52:58 +11:47 00:52:54 11:53:17.45
60 798 KĘDZIORA Rafał Czerwonak Biega (POL) 48 M40 (14) 00:53:02 +11:51 00:52:57 11:53:21.93
61 40 GÓRNIAK Przemysław (POL) 49 M20 (5) 00:53:03 +11:52 00:53:01 11:53:22.57
62 2647 FUDALI Bartosz Wrd Kmp Poznań (POL) 50 M30 (29) 00:53:15 +12:04 00:53:13 11:53:34.12
63 244 JAROSIŃSKI Dawid KP PSP Myślibórz (POL) S 51 M40 (15) 00:53:21 +12:10 00:53:15 11:53:40.96
64 1469 GIDEL Witold Fototrio.pl (POL) 52 M50 (3) 00:53:22 +12:11 00:53:17 11:53:41.07
65 1608 BOCHEŃSKI Grzegorz Night Runners Gliwice (POL) 53 M40 (16) 00:53:33 +12:22 00:53:22 11:53:52.84
66 1285 KAWIAK Marek Lublin (POL) 54 M30 (31) 00:53:35 +12:24 00:53:30 11:53:54.77
67 2735 KWIATKOWSKI Jarek Flowers Team (POL) 55 M40 (17) 00:53:35 +12:24 00:53:30 11:53:54.93
68 785 WASZKIEWICZ Tomasz Tt Szczecin (POL) 56 M30 (33) 00:53:36 +12:25 00:53:32 11:53:55.87
69 481 PAWLAK Marek Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków. (POL) 57 M30 (30) 00:53:37 +12:26 00:53:18 11:53:56.01
70 2556 OLBRYCH Bartłomiej Nastopy.pl Running Team / Komisariat Policji W Bieczu (POL) P S 58 M30 (34) 00:53:37 +12:26 00:53:34 11:53:56.25
71 1242 MICHLEWICZ Krzysiek Stare Babice Biegają (POL) 59 M30 (32) 00:53:42 +12:31 00:53:32 11:54:01.83
72 2379 JURCZYSZYN Krystian Tomaszów Lubelski (POL) 60 M20 (6) 00:53:42 +12:31 00:53:35 11:54:01.93
73 2093 BRZOZOWSKA Monika Solidarność Wielkopolska (POL) 13 K30 (10) 00:53:46 +12:35 00:53:44 11:54:05.73
74 2654 KOTKOWSKI Piotr Drużyna Szpiku / Maratonypolskie Team (POL) 61 M40 (18) 00:53:56 +12:45 00:53:52 11:54:15.55
75 458 DYDIO Piotr Pid-Mill Team (POL) 62 M50 (4) 00:53:58 +12:47 00:53:55 11:54:17.32
76 2422 KAMIŃSKI Marek Kb Wyszków (POL) S 63 M40 (19) 00:54:00 +12:49 00:53:53 11:54:19.46
77 370 PRZYBYŁ Wojciech Szczecin (POL) 64 M30 (35) 00:54:03 +12:52 00:53:54 11:54:22.02
78 2722 DOMAŃSKI Waldemar Rungryf Gryfice (POL) S 65 M30 (37) 00:54:16 +13:05 00:54:12 11:54:35.31
79 181 NOWINOWSKI Andrzej Kb Maraton Turek (POL) 66 M40 (21) 00:54:18 +13:07 00:54:15 11:54:37.36
80 2018 STEFANIAK Łukasz Szczecin (POL) 67 M40 (20) 00:54:19 +13:08 00:54:09 11:54:38.85
81 2253 KOWALKOWSKI Paweł Kraków (POL) P 68 M30 (36) 00:54:21 +13:10 00:54:09 11:54:40.17
82 278 BOGUCKI Patryk Drink Team (POL) 69 M20 (8) 00:54:28 +13:17 00:54:24 11:54:47.89
83 1190 MAJEWSKI Patryk Szaflary (POL) 70 M20 (7) 00:54:29 +13:18 00:54:12 11:54:48.65
84 1090 OLEJNICZAK Karol Ks Krotosz (POL) N 71 M40 (25) 00:54:31 +13:20 00:54:28 11:54:50.71
85 2297 SZLACHCIKOWSKI Arkadiusz Drużyna Chrobrego / Jw 5430 (POL) 72 M30 (41) 00:54:31 +13:20 00:54:27 11:54:50.71
86 13 PAZDA-POZORSKA Małgorzata Aml Słupsk (POL) MP 14 K30 (11) 00:54:31 +13:20 00:54:27 11:54:50.78
87 1015 OLEJNICZAK Justyna Ks Krotosz (POL) 15 K20 (4) 00:54:31 +13:20 00:54:27 11:54:50.78
88 66 PAWLISIAK Paweł Terra Phosa (POL) D 73 M30 (42) 00:54:31 +13:20 00:54:29 11:54:50.96
89 1965 POMORSKI Marcin Kiki Monster (POL) 74 M30 (38) 00:54:32 +13:21 00:54:21 11:54:51.23
90 2516 WUJDA Mirosław Erni Rulez (POL) D 75 M40 (26) 00:54:32 +13:21 00:54:30 11:54:51.30
91 2228 BIELAWSKI Tomasz Drużyna Biegaczy-Gmina Granowo (POL) S 76 M20 (9) 00:54:32 +13:21 00:54:25 11:54:51.44
92 2724 BANDUROWSKI Andrzej Kb Spoceni Nowa Sól (POL) 77 M40 (23) 00:54:32 +13:21 00:54:27 11:54:51.55
93 1394 SIWIK Dariusz Drużyna Chrobrego (POL) 78 M40 (24) 00:54:32 +13:21 00:54:27 11:54:51.73
94 1792 WASIEK Łukasz Kp Psp Grodzisk Wlkp / Drużyna Szpiku (POL) S 79 M30 (40) 00:54:32 +13:21 00:54:25 11:54:51.78
95 333 GACZKOWSKI Jacek Wyznawcy Bronka Libiąż (POL) 80 M20 (10) 00:54:32 +13:21 00:54:26 11:54:51.93
96 1874 SZCZOTKA Paweł Warszawa (POL) 81 M40 (22) 00:54:33 +13:22 00:54:23 11:54:52.60
97 2187 SZYMANSKI Wojciech Gorzów Wielkopolski (POL) 82 M30 (45) 00:54:33 +13:22 00:54:31 11:54:52.60
98 2341 WELKE Sebastian Żary Runners Team (POL) 83 M20 (11) 00:54:33 +13:22 00:54:26 11:54:52.94
99 1960 MACIEJEWSKI Krzysztof Ks Krotosz Krotoszyn (POL) 84 M30 (44) 00:54:35 +13:24 00:54:31 11:54:54.04
100 2182 KAŃDUŁA Rajmund Rogoźno (POL) S 85 M30 (43) 00:54:38 +13:27 00:54:30 11:54:57.01
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2018(0) Generowanie
0.31428218 s