45. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km 5.7 km 10 km 12.5 km 15 km 21.097 km 22.8 km 25 km 27.2 km 30 km 32.5 km 38.2 km 40 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K20 K30 K40 K50 K60
MĘŻCZYŹNI M20 M30 M40 M50 M60
42.195 km (11:00:19) - 21.097 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 23 24 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Foto Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 2767 KIPCHUMBA ROTICH Mark (KEN) 1 M30 (1) 01:07:38 +00:00 01:07:38 12:07:57.88
2 22 NDUVA Boniface Wambua (KEN) 2 M30 (2) 01:07:38 +00:00 01:07:38 12:07:57.97
3 2760 TEREFE SEIFU Amuma (ETH) 3 M20 (1) 01:07:39 +00:01 01:07:39 12:07:58.00
4 50 PRAMAU Wladislav (BLR) 4 M30 (3) 01:07:42 +00:04 01:07:42 12:08:01.63
5 2754 HRYHORYEU Dzmitry (BLR) 5 M30 (4) 01:12:53 +05:15 01:12:53 12:13:12.41
6 2756 ZHAURONAK Henadzi (BLR) 6 M40 (1) 01:16:18 +08:40 01:16:18 12:16:37.78
7 1017 WRÓBEL Łukasz Kwp Poznań (POL) P 7 M40 (2) 01:17:31 +09:53 01:17:30 12:17:50.25
8 1602 KAZIKOWSKI Karol Wybiegać Marzenia/asics Frontrunner Polska (POL) 8 M30 (5) 01:17:34 +09:56 01:17:33 12:17:53.65
9 88 HRYCIUK Łukasz Maraton Dębno (POL) D 9 M30 (6) 01:17:38 +10:00 01:17:37 12:17:57.00
10 2461 SALA Mateusz Biegnę. Żeby Bartek Mógł Biegać (POL) 10 M30 (7) 01:17:45 +10:07 01:17:44 12:18:04.71
11 41 SOMAVA Iryna (BLR) 1 K20 (1) 01:17:50 +10:12 01:17:49 12:18:09.21
12 2765 CHEMISTO MATEBO Ruth (KEN) 2 K30 (1) 01:18:19 +10:41 01:18:19 12:18:38.43
13 2766 JEPKOSGEI KIMUTAI Hellen (KEN) 3 K30 (2) 01:18:43 +11:05 01:18:43 12:19:02.54
14 2261 STUBIŃSKI Leszek Akademia Sportu Pożarniczego (POL) S 11 M40 (3) 01:21:02 +13:24 01:21:01 12:21:21.24
15 14 PILARSKA Karolina Wkb Meta Lubliniec (POL) MP 4 K30 (3) 01:21:17 +13:39 01:21:17 12:21:36.11
16 169 PIRÓG Arkadiusz Sztum (POL) N 12 M30 (9) 01:21:17 +13:39 01:21:16 12:21:36.49
17 1317 ŁAŃDUCH Mateusz Baster Team (POL) N S 13 M30 (10) 01:21:19 +13:41 01:21:18 12:21:38.24
18 83 MICHULEC Jacek Policja Kwp Katowice (POL) P 14 M30 (11) 01:21:41 +14:03 01:21:40 12:22:00.20
19 2255 JURA Rafał Kraków (POL) P 15 M30 (12) 01:21:42 +14:04 01:21:40 12:22:01.50
20 1507 KAŹMIERCZAK Piotr Witkowo Biega (POL) 16 M30 (13) 01:21:44 +14:06 01:21:40 12:22:03.74
21 2605 URBAŃCZYK Grzegorz For Run Team / Adrunaline (POL) N 17 M30 (8) 01:22:11 +14:33 01:20:53 12:22:30.20
22 993 KUŁAK Piotr Aktywni Kamieńsk (POL) 18 M20 (2) 01:22:12 +14:34 01:22:10 12:22:31.56
23 1 MELOCH Arleta Gks Olimpia Grudziądz (POL) MP 5 K30 (4) 01:22:15 +14:37 01:22:15 12:22:34.23
24 200 KULAWIAK Andrzej Opex (POL) S 19 M40 (4) 01:22:34 +14:56 01:22:32 12:22:53.19
25 2191 PISZCZATOWSKI Wojciech Orange (POL) 20 M40 (5) 01:22:39 +15:01 01:22:36 12:22:58.08
26 2163 JÓZWIAK Piotr Kita Team (POL) 21 M30 (14) 01:22:50 +15:12 01:22:48 12:23:09.76
27 2241 WOLNY Piotr Brzoza Biega (POL) 22 M50 (1) 01:23:39 +16:01 01:23:38 12:23:58.07
28 1702 URBAŃSKI Marek Spinning Reserve (POL) 23 M40 (6) 01:23:40 +16:02 01:23:39 12:23:59.85
29 12 PADUSZYŃSKA Wioletta Biegambolubię Warszawa (POL) MP 6 K30 (5) 01:23:40 +16:02 01:23:39 12:23:59.88
30 555 OSOWSKI Paweł Osir Dębno (POL) D 24 M30 (16) 01:23:40 +16:02 01:23:39 12:23:59.96
31 17 WAŚNIEWSKA Karolina Uks Technik Radom (POL) MP 7 K30 (6) 01:23:41 +16:03 01:23:40 12:24:00.25
32 1853 JAGIELA Rafał Kubuś Team (POL) 25 M30 (15) 01:23:41 +16:03 01:23:39 12:24:00.75
33 239 CIEŚLAK Dawid Kwp Poznań (POL) P 26 M30 (17) 01:23:51 +16:13 01:23:48 12:24:10.26
34 1739 DOMAGAŁA Marcin Jędrzejów (POL) 27 M30 (18) 01:23:59 +16:21 01:23:57 12:24:18.11
35 58 PODBERESKI Józef Dębno (POL) D 28 M50 (2) 01:24:12 +16:34 01:24:11 12:24:31.05
36 25 IEVGEN Dzadan Mk Luchesk (UKR) 29 M20 (3) 01:24:24 +16:46 01:24:22 12:24:43.23
37 1922 JARZĘBOWICZ Paweł Zadyszka Oświęcim (POL) 30 M30 (19) 01:24:24 +16:46 01:24:24 12:24:43.74
38 1421 ANTOSIAK Tomasz Anton Team (POL) N 31 M30 (20) 01:25:03 +17:25 01:24:56 12:25:22.97
39 2551 SMURZYŃSKI Piotr (POL) 32 M30 (21) 01:25:05 +17:27 01:25:00 12:25:24.86
40 1629 ŁABUZ Marek (POL) 33 M40 (7) 01:25:09 +17:31 01:25:09 12:25:28.76
41 1700 KALIŃSKI Przemysław Warszawa-Ursus (POL) 34 M30 (22) 01:25:22 +17:44 01:25:20 12:25:41.48
42 1368 PORĘBSKI Rafał Evil Team (POL) S 35 M40 (8) 01:25:38 +18:00 01:25:35 12:25:57.37
43 2115 BASA Przemysław Krs Tkkf jastrząb Ruda Śląska (POL) 36 M40 (9) 01:25:39 +18:01 01:25:38 12:25:58.41
44 1100 POLNY Daniel Pozytywnie Zabiegani Sanok (POL) 37 M40 (10) 01:25:41 +18:03 01:25:39 12:26:00.67
45 4 DELEWSKA Dalia Mks-Mos Płomień Sosnowiec (POL) MP 8 K30 (7) 01:25:42 +18:04 01:25:42 12:26:01.70
46 250 OSOWSKI Tomek Dębno (POL) D 38 M30 (23) 01:26:02 +18:24 01:26:01 12:26:21.11
47 1484 DERDA Robert Tt Szczecin (POL) P 39 M40 (11) 01:26:03 +18:25 01:25:58 12:26:22.23
48 20 WYWŁOKA Paulina Kks Viktoria Stalowa Wola (POL) MP S 9 K20 (2) 01:26:05 +18:27 01:26:05 12:26:24.15
49 1712 SZCZEPAŃSKI Adam Kb Pionier Szczecin (POL) 40 M30 (24) 01:26:10 +18:32 01:26:06 12:26:29.78
50 823 PRZYBYŁ Aron Pkb Kmp Kalisz (POL) P 41 M30 (25) 01:26:21 +18:43 01:26:19 12:26:40.10
51 1647 ŁUŻYŃSKI Tomasz Tt Szczecin (POL) 42 M40 (12) 01:26:49 +19:11 01:26:45 12:27:08.52
52 2755 KAMINSKAYA Volha (BLR) 10 K30 (8) 01:27:22 +19:44 01:27:21 12:27:41.45
53 615 RYCYK Grzegorz Krasnystaw Biega (POL) N 43 M40 (13) 01:27:27 +19:49 01:27:25 12:27:46.09
54 1469 GIDEL Witold Fototrio.pl (POL) 44 M50 (3) 01:27:28 +19:50 01:27:23 12:27:47.65
55 1638 PETKIEWICZ Tomasz Sts Biegaton Mikołów (POL) 45 M30 (26) 01:27:30 +19:52 01:27:26 12:27:49.13
56 40 GÓRNIAK Przemysław (POL) 46 M20 (4) 01:27:31 +19:53 01:27:29 12:27:50.55
57 244 JAROSIŃSKI Dawid KP PSP Myślibórz (POL) S 47 M40 (14) 01:27:43 +20:05 01:27:37 12:28:02.32
58 2647 FUDALI Bartosz Wrd Kmp Poznań (POL) 48 M30 (27) 01:27:45 +20:07 01:27:43 12:28:04.67
59 1999 WOJTUNIAK Rafal Biegiem Radom! (POL) 49 M30 (28) 01:27:50 +20:12 01:27:48 12:28:09.84
60 2654 KOTKOWSKI Piotr Drużyna Szpiku / Maratonypolskie Team (POL) 50 M40 (15) 01:28:04 +20:26 01:28:00 12:28:23.71
61 798 KĘDZIORA Rafał Czerwonak Biega (POL) 51 M40 (16) 01:28:08 +20:30 01:28:03 12:28:27.88
62 458 DYDIO Piotr Pid-Mill Team (POL) 52 M50 (4) 01:28:15 +20:37 01:28:12 12:28:34.85
63 1285 KAWIAK Marek Lublin (POL) 53 M30 (29) 01:28:17 +20:39 01:28:12 12:28:36.09
64 785 WASZKIEWICZ Tomasz Tt Szczecin (POL) 54 M30 (30) 01:28:17 +20:39 01:28:13 12:28:36.33
65 1608 BOCHEŃSKI Grzegorz Night Runners Gliwice (POL) 55 M40 (17) 01:28:20 +20:42 01:28:09 12:28:39.47
66 2556 OLBRYCH Bartłomiej Nastopy.pl Running Team / Komisariat Policji W Bieczu (POL) P S 56 M30 (32) 01:28:22 +20:44 01:28:19 12:28:41.07
67 2735 KWIATKOWSKI Jarek Flowers Team (POL) 57 M40 (18) 01:28:23 +20:45 01:28:18 12:28:42.91
68 370 PRZYBYŁ Wojciech Szczecin (POL) 58 M30 (31) 01:28:26 +20:48 01:28:17 12:28:45.32
69 2722 DOMAŃSKI Waldemar Rungryf Gryfice (POL) S 59 M30 (33) 01:28:31 +20:53 01:28:27 12:28:50.57
70 2093 BRZOZOWSKA Monika Solidarność Wielkopolska (POL) 11 K30 (9) 01:29:19 +21:41 01:29:17 12:29:38.13
71 2018 STEFANIAK Łukasz Szczecin (POL) 60 M40 (19) 01:29:19 +21:41 01:29:09 12:29:38.62
72 66 PAWLISIAK Paweł Terra Phosa (POL) D 61 M30 (35) 01:29:20 +21:42 01:29:18 12:29:39.06
73 2253 KOWALKOWSKI Paweł Kraków (POL) P 62 M30 (34) 01:29:20 +21:42 01:29:08 12:29:39.54
74 2724 BANDUROWSKI Andrzej Kb Spoceni Nowa Sól (POL) 63 M40 (21) 01:29:33 +21:55 01:29:28 12:29:52.07
75 278 BOGUCKI Patryk Drink Team (POL) 64 M20 (6) 01:29:33 +21:55 01:29:29 12:29:52.69
76 2297 SZLACHCIKOWSKI Arkadiusz Drużyna Chrobrego / Jw 5430 (POL) 65 M30 (37) 01:29:35 +21:57 01:29:31 12:29:54.85
77 1015 OLEJNICZAK Justyna Ks Krotosz (POL) 12 K20 (3) 01:29:36 +21:58 01:29:32 12:29:55.06
78 2228 BIELAWSKI Tomasz Drużyna Biegaczy-Gmina Granowo (POL) S 66 M20 (5) 01:29:36 +21:58 01:29:29 12:29:55.57
79 1394 SIWIK Dariusz Drużyna Chrobrego (POL) 67 M40 (22) 01:29:36 +21:58 01:29:31 12:29:55.99
80 1090 OLEJNICZAK Karol Ks Krotosz (POL) N 68 M40 (23) 01:29:37 +21:59 01:29:34 12:29:56.08
81 1965 POMORSKI Marcin Kiki Monster (POL) 69 M30 (36) 01:29:37 +21:59 01:29:26 12:29:56.10
82 1874 SZCZOTKA Paweł Warszawa (POL) 70 M40 (20) 01:29:37 +21:59 01:29:27 12:29:56.36
83 2341 WELKE Sebastian Żary Runners Team (POL) 71 M20 (7) 01:29:37 +21:59 01:29:30 12:29:56.47
84 333 GACZKOWSKI Jacek Wyznawcy Bronka Libiąż (POL) 72 M20 (8) 01:29:37 +21:59 01:29:31 12:29:56.72
85 2187 SZYMANSKI Wojciech Gorzów Wielkopolski (POL) 73 M30 (40) 01:29:37 +21:59 01:29:35 12:29:56.76
86 1792 WASIEK Łukasz Kp Psp Grodzisk Wlkp / Drużyna Szpiku (POL) S 74 M30 (39) 01:29:42 +22:04 01:29:35 12:30:01.51
87 2182 KAŃDUŁA Rajmund Rogoźno (POL) S 75 M30 (41) 01:29:44 +22:06 01:29:36 12:30:03.09
88 1242 MICHLEWICZ Krzysiek Stare Babice Biegają (POL) 76 M30 (38) 01:29:44 +22:06 01:29:34 12:30:03.56
89 2269 PISKORZ Szymon Kp Psp Gryfice (POL) S 77 M30 (42) 01:29:45 +22:07 01:29:40 12:30:04.34
90 13 PAZDA-POZORSKA Małgorzata Aml Słupsk (POL) MP 13 K30 (10) 01:29:45 +22:07 01:29:41 12:30:04.96
91 1960 MACIEJEWSKI Krzysztof Ks Krotosz Krotoszyn (POL) 78 M30 (43) 01:29:52 +22:14 01:29:48 12:30:11.06
92 19 ZAJĄCZKOWSKA Anna Mks Siechnice (POL) MP 14 K20 (4) 01:30:18 +22:40 01:30:13 12:30:37.78
93 2024 MOROSZCZAK Bogumił Spójnia Białe Błota (POL) 79 M40 (25) 01:30:18 +22:40 01:30:13 12:30:37.79
94 1911 ŻERDKA Michał Brykająca Grupa Biegowa (POL) 80 M30 (44) 01:30:19 +22:41 01:30:08 12:30:38.41
95 1202 JAJUGA Arkadiusz Anton Team (POL) 81 M40 (24) 01:30:20 +22:42 01:30:12 12:30:39.12
96 2402 ZAJĄC Tomasz Iron Dragon Triathlon (POL) 82 M40 (26) 01:30:20 +22:42 01:30:15 12:30:39.23
97 439 MISZTA Karol Dąbrówka Wielkopolska (POL) 83 M30 (45) 01:30:24 +22:46 01:30:21 12:30:43.51
98 2580 MIERZYŃSKI Szymon Zbąszyń (POL) 84 M40 (28) 01:30:24 +22:46 01:30:22 12:30:43.87
99 2516 WUJDA Mirosław Erni Rulez (POL) D 85 M40 (29) 01:30:24 +22:46 01:30:22 12:30:43.92
100 621 STANISZCZAK Łukasz Staniszczak Team (POL) 86 M20 (10) 01:30:25 +22:47 01:30:20 12:30:44.66
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2018(0) Generowanie
0.34168386 s