45. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km 5.7 km 10 km 12.5 km 15 km 21.097 km 22.8 km 25 km 27.2 km 30 km 32.5 km 38.2 km 40 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K20 K30 K40 K50 K60
MĘŻCZYŹNI M20 M30 M40 M50 M60
42.195 km (11:00:19) - 22.8 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 23 24 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Foto Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 2767 KIPCHUMBA ROTICH Mark (KEN) 1 M30 (1) 01:13:09 +00:00 01:13:09 12:13:28.85
2 23 METTO David Kiprono (KEN) 2 M20 (1) 01:13:09 +00:00 01:13:09 12:13:28.88
3 43 KIPLAGAT TUEI Hosea (KEN) 3 M30 (2) 01:13:10 +00:01 01:13:10 12:13:29.00
4 2760 TEREFE SEIFU Amuma (ETH) 4 M20 (2) 01:13:10 +00:01 01:13:10 12:13:29.08
5 22 NDUVA Boniface Wambua (KEN) 5 M30 (3) 01:13:10 +00:01 01:13:10 12:13:29.17
6 50 PRAMAU Wladislav (BLR) 6 M30 (4) 01:13:12 +00:03 01:13:12 12:13:31.44
7 2754 HRYHORYEU Dzmitry (BLR) 7 M30 (5) 01:18:59 +05:50 01:18:59 12:19:18.24
8 2756 ZHAURONAK Henadzi (BLR) 8 M40 (1) 01:22:34 +09:25 01:22:34 12:22:53.31
9 2461 SALA Mateusz Biegnę. Żeby Bartek Mógł Biegać (POL) 9 M30 (6) 01:24:03 +10:54 01:24:02 12:24:22.84
10 1602 KAZIKOWSKI Karol Wybiegać Marzenia/asics Frontrunner Polska (POL) 10 M30 (7) 01:24:04 +10:55 01:24:03 12:24:23.04
11 1017 WRÓBEL Łukasz Kwp Poznań (POL) P 11 M40 (2) 01:24:06 +10:57 01:24:05 12:24:25.42
12 41 SOMAVA Iryna (BLR) 1 K20 (1) 01:24:14 +11:05 01:24:13 12:24:33.22
13 88 HRYCIUK Łukasz Maraton Dębno (POL) D 12 M30 (8) 01:24:17 +11:08 01:24:16 12:24:36.50
14 2765 CHEMISTO MATEBO Ruth (KEN) 2 K30 (1) 01:24:55 +11:46 01:24:55 12:25:14.33
15 2766 JEPKOSGEI KIMUTAI Hellen (KEN) 3 K30 (2) 01:25:32 +12:23 01:25:32 12:25:51.32
16 2261 STUBIŃSKI Leszek Akademia Sportu Pożarniczego (POL) S 13 M40 (3) 01:27:38 +14:29 01:27:37 12:27:57.92
17 14 PILARSKA Karolina Wkb Meta Lubliniec (POL) MP 4 K30 (3) 01:28:03 +14:54 01:28:03 12:28:22.66
18 169 PIRÓG Arkadiusz Sztum (POL) N 14 M30 (10) 01:28:04 +14:55 01:28:03 12:28:23.52
19 1317 ŁAŃDUCH Mateusz Baster Team (POL) N S 15 M30 (11) 01:28:04 +14:55 01:28:03 12:28:23.95
20 2255 JURA Rafał Kraków (POL) P 16 M30 (12) 01:28:26 +15:17 01:28:24 12:28:45.63
21 83 MICHULEC Jacek Policja Kwp Katowice (POL) P 17 M30 (13) 01:28:27 +15:18 01:28:26 12:28:46.19
22 1507 KAŹMIERCZAK Piotr Witkowo Biega (POL) 18 M30 (14) 01:28:31 +15:22 01:28:27 12:28:50.35
23 993 KUŁAK Piotr Aktywni Kamieńsk (POL) 19 M20 (3) 01:29:09 +16:00 01:29:07 12:29:28.35
24 2605 URBAŃCZYK Grzegorz For Run Team / Adrunaline (POL) N 20 M30 (9) 01:29:09 +16:00 01:27:51 12:29:28.67
25 1 MELOCH Arleta Gks Olimpia Grudziądz (POL) MP 5 K30 (4) 01:29:10 +16:01 01:29:10 12:29:29.38
26 200 KULAWIAK Andrzej Opex (POL) S 21 M40 (4) 01:29:30 +16:21 01:29:28 12:29:49.98
27 2163 JÓZWIAK Piotr Kita Team (POL) 22 M30 (15) 01:29:49 +16:40 01:29:47 12:30:08.85
28 2191 PISZCZATOWSKI Wojciech Orange (POL) 23 M40 (5) 01:30:03 +16:54 01:30:00 12:30:22.53
29 555 OSOWSKI Paweł Osir Dębno (POL) D 24 M30 (16) 01:30:36 +17:27 01:30:35 12:30:55.42
30 17 WAŚNIEWSKA Karolina Uks Technik Radom (POL) MP 6 K30 (5) 01:30:36 +17:27 01:30:35 12:30:55.59
31 2241 WOLNY Piotr Brzoza Biega (POL) 25 M50 (1) 01:30:36 +17:27 01:30:35 12:30:55.67
32 1702 URBAŃSKI Marek Spinning Reserve (POL) 26 M40 (6) 01:30:37 +17:28 01:30:36 12:30:56.07
33 12 PADUSZYŃSKA Wioletta Biegambolubię Warszawa (POL) MP 7 K30 (6) 01:30:37 +17:28 01:30:36 12:30:56.37
34 1853 JAGIELA Rafał Kubuś Team (POL) 27 M30 (17) 01:30:37 +17:28 01:30:35 12:30:56.56
35 1739 DOMAGAŁA Marcin Jędrzejów (POL) 28 M30 (18) 01:30:45 +17:36 01:30:43 12:31:04.24
36 239 CIEŚLAK Dawid Kwp Poznań (POL) P 29 M30 (19) 01:31:01 +17:52 01:30:58 12:31:20.57
37 25 IEVGEN Dzadan Mk Luchesk (UKR) 30 M20 (4) 01:31:15 +18:06 01:31:13 12:31:34.45
38 1922 JARZĘBOWICZ Paweł Zadyszka Oświęcim (POL) 31 M30 (20) 01:31:20 +18:11 01:31:20 12:31:39.46
39 58 PODBERESKI Józef Dębno (POL) D 32 M50 (2) 01:31:24 +18:15 01:31:23 12:31:43.32
40 1421 ANTOSIAK Tomasz Anton Team (POL) N 33 M30 (21) 01:31:57 +18:48 01:31:50 12:32:16.01
41 2551 SMURZYŃSKI Piotr (POL) 34 M30 (22) 01:32:03 +18:54 01:31:58 12:32:22.12
42 1700 KALIŃSKI Przemysław Warszawa-Ursus (POL) 35 M30 (23) 01:32:19 +19:10 01:32:17 12:32:38.02
43 1629 ŁABUZ Marek (POL) 36 M40 (7) 01:32:19 +19:10 01:32:19 12:32:38.89
44 1368 PORĘBSKI Rafał Evil Team (POL) S 37 M40 (8) 01:32:39 +19:30 01:32:36 12:32:58.22
45 1100 POLNY Daniel Pozytywnie Zabiegani Sanok (POL) 38 M40 (9) 01:32:44 +19:35 01:32:42 12:33:03.90
46 4 DELEWSKA Dalia Mks-Mos Płomień Sosnowiec (POL) MP 8 K30 (7) 01:32:45 +19:36 01:32:45 12:33:04.20
47 2115 BASA Przemysław Krs Tkkf jastrząb Ruda Śląska (POL) 39 M40 (10) 01:32:59 +19:50 01:32:58 12:33:18.37
48 20 WYWŁOKA Paulina Kks Viktoria Stalowa Wola (POL) MP S 9 K20 (2) 01:33:15 +20:06 01:33:15 12:33:34.60
49 1484 DERDA Robert Tt Szczecin (POL) P 40 M40 (11) 01:33:17 +20:08 01:33:12 12:33:36.82
50 1712 SZCZEPAŃSKI Adam Kb Pionier Szczecin (POL) 41 M30 (25) 01:33:38 +20:29 01:33:34 12:33:57.69
51 2377 ZYGMUNT Marcin Gdańsk (POL) 42 M30 (24) 01:33:41 +20:32 01:33:31 12:34:00.51
52 1647 ŁUŻYŃSKI Tomasz Tt Szczecin (POL) 43 M40 (12) 01:34:19 +21:10 01:34:15 12:34:38.04
53 40 GÓRNIAK Przemysław (POL) 44 M20 (5) 01:34:43 +21:34 01:34:41 12:35:02.48
54 1469 GIDEL Witold Fototrio.pl (POL) 45 M50 (3) 01:34:43 +21:34 01:34:38 12:35:02.93
55 1638 PETKIEWICZ Tomasz Sts Biegaton Mikołów (POL) 46 M30 (26) 01:34:44 +21:35 01:34:40 12:35:03.94
56 615 RYCYK Grzegorz Krasnystaw Biega (POL) N 47 M40 (13) 01:34:45 +21:36 01:34:43 12:35:04.69
57 244 JAROSIŃSKI Dawid KP PSP Myślibórz (POL) S 48 M40 (14) 01:34:54 +21:45 01:34:48 12:35:13.34
58 2647 FUDALI Bartosz Wrd Kmp Poznań (POL) 49 M30 (28) 01:34:59 +21:50 01:34:57 12:35:18.14
59 2755 KAMINSKAYA Volha (BLR) 10 K30 (8) 01:35:02 +21:53 01:35:01 12:35:21.69
60 823 PRZYBYŁ Aron Pkb Kmp Kalisz (POL) P 50 M30 (29) 01:35:11 +22:02 01:35:09 12:35:30.08
61 481 PAWLAK Marek Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków. (POL) 51 M30 (27) 01:35:14 +22:05 01:34:55 12:35:33.80
62 2654 KOTKOWSKI Piotr Drużyna Szpiku / Maratonypolskie Team (POL) 52 M40 (15) 01:35:22 +22:13 01:35:18 12:35:41.42
63 458 DYDIO Piotr Pid-Mill Team (POL) 53 M50 (4) 01:35:26 +22:17 01:35:23 12:35:45.05
64 1285 KAWIAK Marek Lublin (POL) 54 M30 (30) 01:35:27 +22:18 01:35:22 12:35:46.51
65 785 WASZKIEWICZ Tomasz Tt Szczecin (POL) 55 M30 (32) 01:35:32 +22:23 01:35:28 12:35:51.53
66 370 PRZYBYŁ Wojciech Szczecin (POL) 56 M30 (31) 01:35:34 +22:25 01:35:25 12:35:53.50
67 2556 OLBRYCH Bartłomiej Nastopy.pl Running Team / Komisariat Policji W Bieczu (POL) P S 57 M30 (33) 01:35:39 +22:30 01:35:36 12:35:58.48
68 1608 BOCHEŃSKI Grzegorz Night Runners Gliwice (POL) 58 M40 (16) 01:35:40 +22:31 01:35:29 12:35:59.72
69 2722 DOMAŃSKI Waldemar Rungryf Gryfice (POL) S 59 M30 (34) 01:35:41 +22:32 01:35:37 12:36:00.97
70 798 KĘDZIORA Rafał Czerwonak Biega (POL) 60 M40 (17) 01:35:54 +22:45 01:35:49 12:36:13.71
71 2735 KWIATKOWSKI Jarek Flowers Team (POL) 61 M40 (18) 01:35:56 +22:47 01:35:51 12:36:15.40
72 66 PAWLISIAK Paweł Terra Phosa (POL) D 62 M30 (35) 01:36:23 +23:14 01:36:21 12:36:42.37
73 2253 KOWALKOWSKI Paweł Kraków (POL) P 63 M30 (36) 01:36:43 +23:34 01:36:31 12:37:02.17
74 2093 BRZOZOWSKA Monika Solidarność Wielkopolska (POL) 11 K30 (9) 01:36:44 +23:35 01:36:42 12:37:03.42
75 2018 STEFANIAK Łukasz Szczecin (POL) 64 M40 (19) 01:36:45 +23:36 01:36:35 12:37:04.24
76 278 BOGUCKI Patryk Drink Team (POL) 65 M20 (6) 01:36:52 +23:43 01:36:48 12:37:11.33
77 2724 BANDUROWSKI Andrzej Kb Spoceni Nowa Sól (POL) 66 M40 (21) 01:36:52 +23:43 01:36:47 12:37:11.97
78 2297 SZLACHCIKOWSKI Arkadiusz Drużyna Chrobrego / Jw 5430 (POL) 67 M30 (38) 01:36:53 +23:44 01:36:49 12:37:12.60
79 2228 BIELAWSKI Tomasz Drużyna Biegaczy-Gmina Granowo (POL) S 68 M20 (7) 01:36:55 +23:46 01:36:48 12:37:14.73
80 2341 WELKE Sebastian Żary Runners Team (POL) 69 M20 (8) 01:36:55 +23:46 01:36:48 12:37:14.97
81 1965 POMORSKI Marcin Kiki Monster (POL) 70 M30 (37) 01:36:56 +23:47 01:36:45 12:37:15.38
82 2187 SZYMANSKI Wojciech Gorzów Wielkopolski (POL) 71 M30 (40) 01:36:56 +23:47 01:36:54 12:37:15.43
83 1874 SZCZOTKA Paweł Warszawa (POL) 72 M40 (20) 01:36:56 +23:47 01:36:46 12:37:15.52
84 1090 OLEJNICZAK Karol Ks Krotosz (POL) N 73 M40 (23) 01:36:56 +23:47 01:36:53 12:37:15.67
85 1015 OLEJNICZAK Justyna Ks Krotosz (POL) 12 K20 (3) 01:36:56 +23:47 01:36:52 12:37:15.69
86 1394 SIWIK Dariusz Drużyna Chrobrego (POL) 74 M40 (22) 01:36:56 +23:47 01:36:51 12:37:15.74
87 333 GACZKOWSKI Jacek Wyznawcy Bronka Libiąż (POL) 75 M20 (9) 01:36:58 +23:49 01:36:52 12:37:17.25
88 1792 WASIEK Łukasz Kp Psp Grodzisk Wlkp / Drużyna Szpiku (POL) S 76 M30 (39) 01:37:00 +23:51 01:36:53 12:37:19.47
89 897 JACHYMEK Bartłomiej Jacekbiega Running Team (POL) 77 M40 (24) 01:37:02 +23:53 01:36:54 12:37:21.59
90 2269 PISKORZ Szymon Kp Psp Gryfice (POL) S 78 M30 (41) 01:37:03 +23:54 01:36:58 12:37:22.44
91 1960 MACIEJEWSKI Krzysztof Ks Krotosz Krotoszyn (POL) 79 M30 (43) 01:37:07 +23:58 01:37:03 12:37:26.30
92 2182 KAŃDUŁA Rajmund Rogoźno (POL) S 80 M30 (42) 01:37:08 +23:59 01:37:00 12:37:27.48
93 13 PAZDA-POZORSKA Małgorzata Aml Słupsk (POL) MP 13 K30 (10) 01:37:18 +24:09 01:37:14 12:37:37.61
94 19 ZAJĄCZKOWSKA Anna Mks Siechnice (POL) MP 14 K20 (4) 01:37:23 +24:14 01:37:18 12:37:42.37
95 2238 JARZĄB Piotr Kwp Bydgoszcz (POL) P 81 M30 (45) 01:37:23 +24:14 01:37:18 12:37:42.65
96 1242 MICHLEWICZ Krzysiek Stare Babice Biegają (POL) 82 M30 (44) 01:37:25 +24:16 01:37:15 12:37:44.11
97 621 STANISZCZAK Łukasz Staniszczak Team (POL) 83 M20 (10) 01:37:36 +24:27 01:37:31 12:37:55.22
98 2580 MIERZYŃSKI Szymon Zbąszyń (POL) 84 M40 (25) 01:37:46 +24:37 01:37:44 12:38:05.68
99 439 MISZTA Karol Dąbrówka Wielkopolska (POL) 85 M30 (47) 01:37:47 +24:38 01:37:44 12:38:06.22
100 1911 ŻERDKA Michał Brykająca Grupa Biegowa (POL) 86 M30 (46) 01:37:50 +24:41 01:37:39 12:38:09.05
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2018(0) Generowanie
0.33023286 s