45. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km 5.7 km 10 km 12.5 km 15 km 21.097 km 22.8 km 25 km 27.2 km 30 km 32.5 km 38.2 km 40 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K20 K30 K40 K50 K60
MĘŻCZYŹNI M20 M30 M40 M50 M60
42.195 km (11:00:19) - 27.2 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . 22 23 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Foto Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 2760 TEREFE SEIFU Amuma (ETH) 1 M20 (1) 01:27:16 +00:00 01:27:16 12:27:35.84
2 23 METTO David Kiprono (KEN) 2 M20 (2) 01:27:17 +00:01 01:27:17 12:27:36.04
3 22 NDUVA Boniface Wambua (KEN) 3 M30 (1) 01:27:17 +00:01 01:27:17 12:27:36.28
4 2767 KIPCHUMBA ROTICH Mark (KEN) 4 M30 (2) 01:27:17 +00:01 01:27:17 12:27:36.42
5 43 KIPLAGAT TUEI Hosea (KEN) 5 M30 (3) 01:27:17 +00:01 01:27:17 12:27:36.49
6 50 PRAMAU Wladislav (BLR) 6 M30 (4) 01:27:33 +00:17 01:27:33 12:27:52.09
7 2754 HRYHORYEU Dzmitry (BLR) 7 M30 (5) 01:34:20 +07:04 01:34:20 12:34:39.58
8 2756 ZHAURONAK Henadzi (BLR) 8 M40 (1) 01:38:16 +11:00 01:38:16 12:38:35.27
9 2461 SALA Mateusz Biegnę. Żeby Bartek Mógł Biegać (POL) 9 M30 (6) 01:40:08 +12:52 01:40:07 12:40:27.19
10 41 SOMAVA Iryna (BLR) 1 K20 (1) 01:40:35 +13:19 01:40:34 12:40:54.18
11 1602 KAZIKOWSKI Karol Wybiegać Marzenia/asics Frontrunner Polska (POL) 10 M30 (7) 01:40:53 +13:37 01:40:52 12:41:12.03
12 1017 WRÓBEL Łukasz Kwp Poznań (POL) P 11 M40 (2) 01:40:58 +13:42 01:40:57 12:41:17.86
13 88 HRYCIUK Łukasz Maraton Dębno (POL) D 12 M30 (8) 01:41:24 +14:08 01:41:23 12:41:43.09
14 2765 CHEMISTO MATEBO Ruth (KEN) 2 K30 (1) 01:42:11 +14:55 01:42:11 12:42:30.30
15 2766 JEPKOSGEI KIMUTAI Hellen (KEN) 3 K30 (2) 01:43:11 +15:55 01:43:11 12:43:30.00
16 2261 STUBIŃSKI Leszek Akademia Sportu Pożarniczego (POL) S 13 M40 (3) 01:44:21 +17:05 01:44:20 12:44:40.97
17 169 PIRÓG Arkadiusz Sztum (POL) N 14 M30 (9) 01:45:30 +18:14 01:45:29 12:45:49.16
18 14 PILARSKA Karolina Wkb Meta Lubliniec (POL) MP 4 K30 (3) 01:45:30 +18:14 01:45:30 12:45:49.74
19 1317 ŁAŃDUCH Mateusz Baster Team (POL) N S 15 M30 (10) 01:45:33 +18:17 01:45:32 12:45:52.95
20 2255 JURA Rafał Kraków (POL) P 16 M30 (11) 01:45:46 +18:30 01:45:44 12:46:05.19
21 83 MICHULEC Jacek Policja Kwp Katowice (POL) P 17 M30 (12) 01:46:05 +18:49 01:46:04 12:46:24.78
22 1507 KAŹMIERCZAK Piotr Witkowo Biega (POL) 18 M30 (13) 01:46:14 +18:58 01:46:10 12:46:33.78
23 993 KUŁAK Piotr Aktywni Kamieńsk (POL) 19 M20 (3) 01:46:30 +19:14 01:46:28 12:46:49.57
24 1 MELOCH Arleta Gks Olimpia Grudziądz (POL) MP 5 K30 (4) 01:47:00 +19:44 01:47:00 12:47:19.98
25 2605 URBAŃCZYK Grzegorz For Run Team / Adrunaline (POL) N 20 M30 (14) 01:47:34 +20:18 01:46:16 12:47:53.61
26 200 KULAWIAK Andrzej Opex (POL) S 21 M40 (4) 01:47:43 +20:27 01:47:41 12:48:02.70
27 2163 JÓZWIAK Piotr Kita Team (POL) 22 M30 (15) 01:48:02 +20:46 01:48:00 12:48:21.98
28 2241 WOLNY Piotr Brzoza Biega (POL) 23 M50 (1) 01:48:22 +21:06 01:48:21 12:48:41.85
29 17 WAŚNIEWSKA Karolina Uks Technik Radom (POL) MP 6 K30 (5) 01:48:23 +21:07 01:48:22 12:48:42.14
30 555 OSOWSKI Paweł Osir Dębno (POL) D 24 M30 (17) 01:48:23 +21:07 01:48:22 12:48:42.16
31 12 PADUSZYŃSKA Wioletta Biegambolubię Warszawa (POL) MP 7 K30 (6) 01:48:23 +21:07 01:48:22 12:48:42.24
32 1739 DOMAGAŁA Marcin Jędrzejów (POL) 25 M30 (16) 01:48:23 +21:07 01:48:21 12:48:42.58
33 1853 JAGIELA Rafał Kubuś Team (POL) 26 M30 (18) 01:48:24 +21:08 01:48:22 12:48:43.32
34 1702 URBAŃSKI Marek Spinning Reserve (POL) 27 M40 (5) 01:48:24 +21:08 01:48:23 12:48:43.43
35 25 IEVGEN Dzadan Mk Luchesk (UKR) 28 M20 (4) 01:49:08 +21:52 01:49:06 12:49:27.92
36 1922 JARZĘBOWICZ Paweł Zadyszka Oświęcim (POL) 29 M30 (20) 01:49:09 +21:53 01:49:09 12:49:28.33
37 1421 ANTOSIAK Tomasz Anton Team (POL) N 30 M30 (19) 01:49:13 +21:57 01:49:06 12:49:32.73
38 2191 PISZCZATOWSKI Wojciech Orange (POL) 31 M40 (6) 01:49:21 +22:05 01:49:18 12:49:40.36
39 239 CIEŚLAK Dawid Kwp Poznań (POL) P 32 M30 (21) 01:49:39 +22:23 01:49:36 12:49:58.96
40 58 PODBERESKI Józef Dębno (POL) D 33 M50 (2) 01:49:52 +22:36 01:49:51 12:50:11.07
41 2551 SMURZYŃSKI Piotr (POL) 34 M30 (22) 01:50:07 +22:51 01:50:02 12:50:26.58
42 1700 KALIŃSKI Przemysław Warszawa-Ursus (POL) 35 M30 (23) 01:50:18 +23:02 01:50:16 12:50:37.11
43 1368 PORĘBSKI Rafał Evil Team (POL) S 36 M40 (7) 01:50:40 +23:24 01:50:37 12:50:59.31
44 1629 ŁABUZ Marek (POL) 37 M40 (8) 01:50:54 +23:38 01:50:54 12:51:13.46
45 1100 POLNY Daniel Pozytywnie Zabiegani Sanok (POL) 38 M40 (9) 01:50:59 +23:43 01:50:57 12:51:18.26
46 4 DELEWSKA Dalia Mks-Mos Płomień Sosnowiec (POL) MP 8 K30 (7) 01:51:05 +23:49 01:51:05 12:51:24.58
47 20 WYWŁOKA Paulina Kks Viktoria Stalowa Wola (POL) MP S 9 K20 (2) 01:51:30 +24:14 01:51:30 12:51:49.32
48 2115 BASA Przemysław Krs Tkkf jastrząb Ruda Śląska (POL) 39 M40 (10) 01:51:36 +24:20 01:51:35 12:51:55.81
49 1484 DERDA Robert Tt Szczecin (POL) P 40 M40 (11) 01:51:58 +24:42 01:51:53 12:52:17.25
50 1638 PETKIEWICZ Tomasz Sts Biegaton Mikołów (POL) 41 M30 (24) 01:52:57 +25:41 01:52:53 12:53:16.24
51 615 RYCYK Grzegorz Krasnystaw Biega (POL) N 42 M40 (12) 01:52:57 +25:41 01:52:55 12:53:16.38
52 1469 GIDEL Witold Fototrio.pl (POL) 43 M50 (3) 01:52:57 +25:41 01:52:52 12:53:16.77
53 40 GÓRNIAK Przemysław (POL) 44 M20 (5) 01:53:19 +26:03 01:53:17 12:53:38.43
54 1712 SZCZEPAŃSKI Adam Kb Pionier Szczecin (POL) 45 M30 (25) 01:53:19 +26:03 01:53:15 12:53:38.85
55 2647 FUDALI Bartosz Wrd Kmp Poznań (POL) 46 M30 (28) 01:53:30 +26:14 01:53:28 12:53:49.32
56 2377 ZYGMUNT Marcin Gdańsk (POL) 47 M30 (27) 01:53:35 +26:19 01:53:25 12:53:54.08
57 481 PAWLAK Marek Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków. (POL) 48 M30 (26) 01:53:35 +26:19 01:53:16 12:53:54.89
58 1285 KAWIAK Marek Lublin (POL) 49 M30 (30) 01:53:56 +26:40 01:53:51 12:54:15.97
59 370 PRZYBYŁ Wojciech Szczecin (POL) 50 M30 (29) 01:53:58 +26:42 01:53:49 12:54:17.29
60 1647 ŁUŻYŃSKI Tomasz Tt Szczecin (POL) 51 M40 (13) 01:54:01 +26:45 01:53:57 12:54:20.41
61 2722 DOMAŃSKI Waldemar Rungryf Gryfice (POL) S 52 M30 (31) 01:54:19 +27:03 01:54:15 12:54:38.14
62 66 PAWLISIAK Paweł Terra Phosa (POL) D 53 M30 (33) 01:54:19 +27:03 01:54:17 12:54:38.81
63 785 WASZKIEWICZ Tomasz Tt Szczecin (POL) 54 M30 (32) 01:54:20 +27:04 01:54:16 12:54:39.47
64 1608 BOCHEŃSKI Grzegorz Night Runners Gliwice (POL) 55 M40 (14) 01:54:43 +27:27 01:54:32 12:55:02.71
65 2654 KOTKOWSKI Piotr Drużyna Szpiku / Maratonypolskie Team (POL) 56 M40 (15) 01:54:48 +27:32 01:54:44 12:55:07.52
66 2556 OLBRYCH Bartłomiej Nastopy.pl Running Team / Komisariat Policji W Bieczu (POL) P S 57 M30 (34) 01:54:49 +27:33 01:54:46 12:55:08.19
67 1960 MACIEJEWSKI Krzysztof Ks Krotosz Krotoszyn (POL) 58 M30 (37) 01:55:22 +28:06 01:55:18 12:55:41.97
68 2297 SZLACHCIKOWSKI Arkadiusz Drużyna Chrobrego / Jw 5430 (POL) 59 M30 (38) 01:55:23 +28:07 01:55:19 12:55:42.62
69 1394 SIWIK Dariusz Drużyna Chrobrego (POL) 60 M40 (18) 01:55:24 +28:08 01:55:19 12:55:43.19
70 2228 BIELAWSKI Tomasz Drużyna Biegaczy-Gmina Granowo (POL) S 61 M20 (6) 01:55:24 +28:08 01:55:17 12:55:43.53
71 278 BOGUCKI Patryk Drink Team (POL) 62 M20 (8) 01:55:24 +28:08 01:55:20 12:55:43.56
72 2724 BANDUROWSKI Andrzej Kb Spoceni Nowa Sól (POL) 63 M40 (19) 01:55:24 +28:08 01:55:19 12:55:43.61
73 2253 KOWALKOWSKI Paweł Kraków (POL) P 64 M30 (35) 01:55:24 +28:08 01:55:12 12:55:43.86
74 1090 OLEJNICZAK Karol Ks Krotosz (POL) N 65 M40 (20) 01:55:25 +28:09 01:55:22 12:55:44.10
75 1965 POMORSKI Marcin Kiki Monster (POL) 66 M30 (36) 01:55:25 +28:09 01:55:14 12:55:44.36
76 2341 WELKE Sebastian Żary Runners Team (POL) 67 M20 (7) 01:55:25 +28:09 01:55:18 12:55:44.60
77 2187 SZYMANSKI Wojciech Gorzów Wielkopolski (POL) 68 M30 (39) 01:55:26 +28:10 01:55:24 12:55:45.07
78 1874 SZCZOTKA Paweł Warszawa (POL) 69 M40 (16) 01:55:26 +28:10 01:55:16 12:55:45.17
79 897 JACHYMEK Bartłomiej Jacekbiega Running Team (POL) 70 M40 (17) 01:55:26 +28:10 01:55:18 12:55:45.39
80 2093 BRZOZOWSKA Monika Solidarność Wielkopolska (POL) 10 K30 (8) 01:55:30 +28:14 01:55:28 12:55:49.62
81 1015 OLEJNICZAK Justyna Ks Krotosz (POL) 11 K20 (3) 01:55:39 +28:23 01:55:35 12:55:58.12
82 2735 KWIATKOWSKI Jarek Flowers Team (POL) 71 M40 (22) 01:55:41 +28:25 01:55:36 12:56:00.03
83 1792 WASIEK Łukasz Kp Psp Grodzisk Wlkp / Drużyna Szpiku (POL) S 72 M30 (40) 01:55:42 +28:26 01:55:35 12:56:01.03
84 2018 STEFANIAK Łukasz Szczecin (POL) 73 M40 (21) 01:55:43 +28:27 01:55:33 12:56:02.80
85 19 ZAJĄCZKOWSKA Anna Mks Siechnice (POL) MP 12 K20 (4) 01:55:50 +28:34 01:55:45 12:56:09.40
86 2269 PISKORZ Szymon Kp Psp Gryfice (POL) S 74 M30 (42) 01:56:01 +28:45 01:55:56 12:56:20.95
87 333 GACZKOWSKI Jacek Wyznawcy Bronka Libiąż (POL) 75 M20 (9) 01:56:01 +28:45 01:55:55 12:56:20.99
88 2182 KAŃDUŁA Rajmund Rogoźno (POL) S 76 M30 (41) 01:56:03 +28:47 01:55:55 12:56:22.00
89 439 MISZTA Karol Dąbrówka Wielkopolska (POL) 77 M30 (44) 01:56:36 +29:20 01:56:33 12:56:55.60
90 1654 BOREK Jakub Team Borek (POL) 78 M20 (10) 01:56:37 +29:21 01:56:30 12:56:56.04
91 798 KĘDZIORA Rafał Czerwonak Biega (POL) 79 M40 (23) 01:56:37 +29:21 01:56:32 12:56:56.36
92 1865 MAŚLANY Mariusz Elektrometal Energetyka Sa (POL) 80 M40 (24) 01:56:39 +29:23 01:56:32 12:56:58.74
93 13 PAZDA-POZORSKA Małgorzata Aml Słupsk (POL) MP 13 K30 (9) 01:56:40 +29:24 01:56:36 12:56:59.50
94 621 STANISZCZAK Łukasz Staniszczak Team (POL) 81 M20 (11) 01:56:41 +29:25 01:56:36 12:57:00.76
95 2580 MIERZYŃSKI Szymon Zbąszyń (POL) 82 M40 (25) 01:56:42 +29:26 01:56:40 12:57:01.22
96 823 PRZYBYŁ Aron Pkb Kmp Kalisz (POL) P 83 M30 (46) 01:56:48 +29:32 01:56:46 12:57:07.23
97 1242 MICHLEWICZ Krzysiek Stare Babice Biegają (POL) 84 M30 (45) 01:56:51 +29:35 01:56:41 12:57:10.83
98 2197 BUŁECZKA Paweł Rajsport Active (POL) N 85 M30 (43) 01:57:00 +29:44 01:56:22 12:57:19.97
99 985 DAMEC Aleksander Ochajorun & Friends (POL) 86 M40 (26) 01:57:01 +29:45 01:56:56 12:57:20.73
100 1911 ŻERDKA Michał Brykająca Grupa Biegowa (POL) 87 M30 (47) 01:57:02 +29:46 01:56:51 12:57:21.77
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2018(0) Generowanie
0.33132601 s