45. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km
5.7 km
10 km
12.5 km
15 km
21.097 km
22.8 km
25 km
27.2 km
30 km
32.5 km
38.2 km
40 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K20
K30
K40
K50
K60
MĘŻCZYŹNI
M20
M30
M40
M50
M60
Kategorie dod.
MP - 38. PZLA Mistrzostwa Polski Kobiet
S - 5. Mistrzostwa Polski Strażaków
P - 16. Mistrzostwa Polski Policjantów
N - 5. Mistrzostwa Polski Nauczycieli
D - Mistrzostwa Miasta i Gminy Dębno
42.195 km (11:00:19)
Strona
1
2
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
1.
2728
KLIMAS Katarzyna
(POL)
K30
DNF
2.
2755
KAMINSKAYA Volha
(BLR)
K30
DNF
3.
2757
STARZHYNSKYI Andrii
(UKR)
M20
DNF
4.
2772
BRAK Danych
(POL)
M40
DNF
5.
617
OSTROWSKI Piotr
23 Blt (POL)
M40
DNF
6.
2145
POPŁAWSKI Jacek
Adidas Runners Warsaw (POL)
M40
DNF
7.
2689
TROCHIMIUK Andrzej
Agb Nygus (POL)
M40
DNF
8.
877
CYTROWSKA Małgorzata
Andrespol (POL)
K40
DNF
9.
803
WITEK Sebastian
Anton Team (POL)
M40
DNF
10.
5
GOLBA Katarzyna
Azs-Awf Katowice (POL)
MP
K20
DNS
11.
2680
JAKIMOWICZ Tomasz
Basingstoke (POL)
M40
DNF
12.
96
BŁAŻYŃSKA Ilona
Biegacza Hart Skoki (POL)
K30
DNF
13.
433
KASPRZAK Marek
Biegamy Razem.pl/Królewna Śnieżka i Szwadron Krasnoludków (POL)
M30
DNF
14.
1999
WOJTUNIAK Rafal
Biegiem Radom! (POL)
M30
DNF
15.
2232
WALIGÓRA Karolina
Brzoza Biega (POL)
K40
DNF
16.
2259
FAŁEK Barbara
Ciepielów (POL)
K50
DNF
17.
2576
MARCINISZYN Patryk
Cychry (POL)
D
M20
DNF
18.
1463
RACINOWSKI Piotr
Dąbrowa Górnicza (POL)
M30
DNF
19.
2559
RAGINIA Eryk
Dargomyśl (POL)
D
M20
DNF
20.
64
KOWALCZYK Mateusz
Dębno (POL)
D
M20
DNF
21.
250
OSOWSKI Tomek
Dębno (POL)
D
M30
DNF
22.
2749
PERKA Grzegorz
Dębno (POL)
D
M30
DNF
23.
542
DROZD Maciej
Dream Run (POL)
M40
DNF
24.
411
TURKOWSKI Tomek
Drużyna Gazety Zielona Góras (POL)
M40
DNF
25.
2736
KOLONKO Zuzanna
Dystans Lubomia (POL)
K30
DNF
26.
891
CZARNOTA Krzysztof
Epidemiasportu.pl (POL)
M40
DNF
27.
558
BIERNACKI Andrzej
Epidemiasportu.pl / Teamochal (POL)
M40
DNF
28.
1196
PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka
Evil Team (POL)
K30
DNF
29.
982
DASZEWSKI Filip
Fireeagles (POL)
M20
DNF
30.
1669
KRUPA Jakub
Foda Tandem Team (POL)
M20
DQ
31.
2489
BORGULAT Piotr
Foda Tandem Team (POL)
M20
DQ
32.
1244
NOWAK Mariusz
Gliwice (POL)
M40
DNF
33.
2681
DELMANOWSKI Jan
Grunwald Team (POL)
M30
DNF
34.
965
MARCINKOWSKI Marek
Hq Mnc Ne (POL)
M40
DNF
35.
2540
RUPIŃSKI Michał
Hq Mnc Ne (POL)
M20
DNF
36.
1352
SOROKA Michał
Inter System Team (POL)
M40
DNF
37.
897
JACHYMEK Bartłomiej
Jacekbiega Running Team (POL)
M40
DNF
38.
18
WŁODARCZYK Patrycja
Jkla Jawor Jaworzno (POL)
MP
K30
DNS
39.
817
RAKOCZY Paweł
Jola & Paweł Biegiem Przez Życie (POL)
M50
DNF
40.
323
CICHY Mateusz
Kailsz (POL)
M20
DNF
41.
799
KOMARNICKI Miłosz
Kluczborska Grupa Biegowa (POL)
M20
DNF
42.
2400
PENDRAK Piotr
Kołobrzeg (POL)
M60
DNF
43.
170
PIECHOTA Marcin
Kp Psp Grodzisk Wielkopolski (POL)
S
M30
DNF
44.
248
GARNCARZ Daniel
KP PSP Myślibórz (POL)
S
M30
DNF
45.
231
BARTOSZUK Adam
Kpp Kołobrzeg (POL)
P
M40
DNF
46.
222
EFFENBERG Michał
Kpp Zgierz (POL)
P
M30
DNF
47.
751
ZEVALLOS-MERBORO Kollita
Kraków (POL)
K20
DNF
48.
1540
PONICKI Marcin
Kraków (POL)
M40
DNF
49.
2090
LEWKO Jacek
Kraków (POL)
M30
DNF
50.
1250
PIŃSKI Piotr
Kreisel Running Team (POL)
M30
DNF
51.
1650
MAREK Artur
Ks Krotosz Krotoszyn (POL)
M40
DNF
52.
2236
WRÓBLEWSKI Jarosław
Kwp Szczecin (POL)
P
M40
DNF
53.
1670
TOMICKI Robert
Łódź (POL)
M40
DNF
54.
2355
DOBACZEWSKA Ewa
Mango Gatki Team (POL)
K40
DNF
55.
1815
TALAGA Michał
Mbut.pl (POL)
M30
DNF
56.
2224
KAWA Joanna
Miraz Race Team (POL)
K40
DNF
57.
26
POPOVA Olena
Mk Luchesk (UKR)
K30
DNF
58.
16
SZURGOCIŃSKA Nikolina
Mks Hermes Gryfino (POL)
MP
K20
DNF
59.
600
JABŁONOWSKI Paweł
Mks Mława (POL)
M20
DNF
60.
409
MAJEWSKI Radosław
Night Runners (POL)
M30
DNF
61.
2686
WAŁĘKA Jarosław
Orange Polska (POL)
M40
DNF
62.
1727
POŁAWSKI Piotr
Otwock (POL)
M40
DNF
63.
2750
BUCZEK Bartłomiej
Panorama Dębno (POL)
M30
DNF
64.
868
KUHN-ZAWADZKA Joanna
Piła (POL)
K30
DNF
65.
783
ŚCIGAJ Dariusz
Pogoria Biega (POL)
M40
DNF
66.
1011
GOCYŁA Piotr
Poznań (POL)
M30
DNF
67.
1668
SUWART Marcin
Poznań (POL)
M40
DNF
68.
1497
BORCUCH Ewelina
Preczów (POL)
K30
DNF
69.
2217
SIOMA Konrad
Rokietnica Biega (POL)
M30
DNF
70.
671
SIERHEJ Jarosław
Run4Idea (POL)
M50
DNF
71.
781
CENTKA Michał
Sam Dla Siebie (POL)
M40
DNF
72.
1718
JABŁOŃSKI Łukasz
Słońsk (POL)
M30
DNF
73.
2364
PENDRAK Kamil
Stargard (POL)
M30
DNF
74.
1134
MATUSZEWSKI Krystian
Świnoujście (POL)
M30
DNF
75.
2178
GŁUSZCZAK Kazimierz
Team Wojciechowski (POL)
M40
DNF
76.
10
KUCHARSKA Ewa
Tl Row Rybnik (POL)
MP
K30
DNF
77.
358
OLAWIŃSKI Karol
Tmteam (POL)
M30
DNF
78.
15
POBŁOCKA Katarzyna
Uks Ekonomik Maratończyk Lębork (POL)
MP
K20
DNF
79.
2077
GRODZICKI Gerard
Ultra Diabły Team Lubrza (POL)
M40
DNF
80.
2466
WANDZIOCH Krzysztof
Wandzioch Team (POL)
M20
DNF
81.
853
POSS Marcin
Warszawa (POL)
M40
DNF
82.
1187
KLECHOWSKI Karol
Warszawa (POL)
M20
DNF
83.
1438
GRANIEWSKI Aleksander
Warszawa (POL)
M40
DNF
84.
1744
DOMAGAŁA Robert
Warszawa (POL)
M40
DNF
85.
1813
KIELISZEK Anna
Wieczorne Bieganie W Szczecinie (POL)
K30
DNF
86.
2226
MAŚLANIK Piotr
Wieczorne Bieganie W Szczecinie (POL)
M40
DNF
87.
401
BRULIŃSKA Marta
Wieliszew Heron Team (POL)
K20
DNF
88.
908
KUNA Paweł
Wieliszew Heron Team (POL)
S
M30
DNF
89.
6
GOŁEK Diana
Wkb Meta Lubliniec (POL)
MP
K30
DNS
90.
7
KASIERSKA Ewa
Wkb Meta Lubliniec (POL)
MP
K60
DNS
91.
493
ZAJĄC Tomasz
Wkz-Team (POL)
M30
DNF
92.
793
SALAMANDRA Jola
Wola (POL)
K50
DNF
93.
824
SALAMANDRA Arek
Wola (POL)
M40
DNF
94.
476
GOŁĘBIOWSKI Aleksander
Wrocław (POL)
M40
DNF
95.
1309
KONIECZNY Andrzej
Wrocław (POL)
M40
DNF
96.
2642
KAŁPOWICZ Tomasz
Wrocław (POL)
M40
DNF
97.
1932
STEFANOWICZ Marcin
Www.pcexpert-Sklep.net (POL)
D
M30
DNF
98.
2495
POLUS Tomasz
Zaparkowani (POL)
M40
DNF
99.
1701
GRYGIEL Grzegorz
Zielona Góra (POL)
M40
DNF
100.
713
BORKOWSKA Ewa
Złotów (POL)
K60
DNF