45. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km
5.7 km
10 km
12.5 km
15 km
21.097 km
22.8 km
25 km
27.2 km
30 km
32.5 km
38.2 km
40 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K20
K30
K40
K50
K60
MĘŻCZYŹNI
M20
M30
M40
M50
M60
Kategorie dod.
MP - 38. PZLA Mistrzostwa Polski Kobiet
S - 5. Mistrzostwa Polski Strażaków
P - 16. Mistrzostwa Polski Policjantów
N - 5. Mistrzostwa Polski Nauczycieli
D - Mistrzostwa Miasta i Gminy Dębno
42.195 km (11:00:19)
Strona
<
1
2
3
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
101.
2290
KURKIEWICZ-PARA Katarzyna
Lesz No Limits Runners (POL)
K30
102.
676
KUSIO Basia
Parkrun Chrzanów (POL)
N
K30
103.
1255
KUSKE Martyna
Night Runners Gniezno (POL)
K30
104.
1265
LABISZAK Elżbieta
Zabiegani Z Leśnej (POL)
K30
105.
2528
ŁAMPIKA Kinga
Night Runners Wrocław (POL)
K30
106.
522
LATOPOLSKA-OLEJNIK Kalina
Żytnia Team (POL)
K30
107.
547
ŁOCHOWSKA-PIOTROWICZ Magdalena
Tychy (POL)
K30
108.
2273
ŁUKOMSKA Mariola
Rychnów (POL)
K30
109.
1674
ŁUŻYŃSKA Katarzyna
Raz Szczecin (POL)
K30
110.
774
MACHNIKOWSKA Paulina
Łowicz (POL)
K30
111.
794
MACKIEWICZ Magdalena
Fizjobiegacze Szczecin (POL)
K30
112.
722
MAŁECKA Malgorzata
Kościan Team (POL)
K30
113.
1759
MANTYK Katarzyna
Oborniki (POL)
K30
114.
523
MARCINIAK Edyta
Pkb Kmp Kalisz (POL)
P
K30
115.
1013
MARCINIEC Marta
Uks Multi 75 Killers Kraków (POL)
K30
116.
1995
MATERA Agnieszka
All4Fit Szczyrk (POL)
K30
117.
1
MELOCH Arleta
Gks Olimpia Grudziądz (POL)
MP
K30
118.
1327
MIETELSKA Ewelina
Nowohucki Kombinat Sportowy (POL)
K30
119.
1164
MIKINKA Magdalena
Sławno (POL)
K30
120.
1297
MILBRANT Katarzyna
Ruda Śląska (POL)
K30
121.
2303
MRÓZ Justyna
Węgrów (POL)
K30
122.
834
NIESPODZIŃSKA Aneta
Opolski Team (POL)
N
K30
123.
1619
NIEWIADOMSKA Daria
Radzionków (POL)
K30
124.
2508
NIEZBORALA Barbara
Debno (POL)
D
K30
125.
1324
NIZIŃSKA Magdalena
Kb Wyszków (POL)
N
K30
126.
2246
NOWAK Karolina
Barlinek (POL)
K30
127.
742
OCHWAT Aleksandra
Ads Masna (POL)
K30
128.
257
ODWAŻNY Magdalena
Dąbrowa (POL)
K30
129.
1007
OLECHOWSKA Monika
Night Runners (POL)
K30
130.
859
ORZOŁ Justyna
Radlin (POL)
K30
131.
2677
OSTAPOWICZ Dorota
Szczecin (POL)
K30
132.
1459
OSTROWSKA-BADURA Anna
Bezrzecze (POL)
K30
133.
1820
OWCZARCZAK Monika
Night Runners (POL)
K30
134.
12
PADUSZYŃSKA Wioletta
Biegambolubię Warszawa (POL)
MP
K30
135.
919
PARADOWSKA Ewelina
Za-Biegane Babeczki. Nowogard (POL)
K30
136.
604
PASEK Paula
Klub Biegowy Jantar Świeszyno (POL)
K30
137.
1899
PASIEKA Magda
Osp Nakło Nad Notecią (POL)
S
K30
138.
2120
PASQUALINI Izabela
Mazi Run Team (POL)
K30
139.
1336
PATRYN Katarzyna
Strzyżów (POL)
K30
140.
13
PAZDA-POZORSKA Małgorzata
Aml Słupsk (POL)
MP
K30
141.
1196
PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka
Evil Team (POL)
K30
142.
1597
PĘKUL Monika
Brańszczyk (POL)
K30
143.
2173
PIETRZAK Agata
Grabina Radziwłłowska (POL)
K30
144.
1088
PILARCZYK Katarzyna
Klub Sportowy Fitness (POL)
K30
145.
14
PILARSKA Karolina
Wkb Meta Lubliniec (POL)
MP
K30
146.
1598
PILCH Anna
Probalans (POL)
K30
147.
2209
PILVINIENE Edita
Maratonas (LTU)
K30
148.
74
PITRACHA-MICHALAK Agata
Rogalinek (POL)
K30
149.
1690
PLATO Katarzyna
Radom (POL)
K30
150.
1047
PODSIADŁO Joanna
Biegnę. Żeby Bartek Mógł Biegać (POL)
P
K30
151.
1170
PODULKA Małgorzata
Kłodzko (POL)
K30
152.
738
POPŁAWSKA Magdalena
Seboradin (POL)
K30
153.
26
POPOVA Olena
Mk Luchesk (UKR)
K30
154.
948
PRENDECKA Sylwia
Kłębowiec (POL)
K30
155.
2296
PUDŁO Kamila
Oborygeni (POL)
K30
156.
1443
PYREK Iwona
Wałcz (POL)
K30
157.
1222
RAFA Asia
Opole (POL)
K30
158.
2745
RYBIŃSKA Dorota
Namyślin (POL)
K30
159.
237
SAMMLER Katarzyna
Kwp Poznań (POL)
P
K30
160.
1155
SATLAWA-JANIEC Alicja
Unatco (POL)
K30
161.
1416
SEJBUK Emilia
Obłuski Running Team (POL)
K30
162.
2431
SERAFIN-GORSZKOWSKA Paulina
Wrocław (POL)
K30
163.
623
SIEDLECKA-MIĘTEK Anna
Złotów (POL)
K30
164.
1645
SIEMIATOWSKA Elżbieta
Świebodzin (POL)
K30
165.
2665
SIKORA Agnieszka
Poznań (POL)
K30
166.
1536
SIUDA Magdalena
Parkrun Chrzanów (POL)
K30
167.
1576
SIUDAK Anna
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
K30
168.
254
SKOTNY Barbara
Wrocław (POL)
K30
169.
2562
SKRZYPEK Sylwia
Kwp Kraków (POL)
K30
170.
1102
SOLAK Iwona
Kraków (POL)
K30
171.
32
SOŁTYS Katarzyna
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków. (POL)
K30
172.
1094
STACHOWSKA Barbara
Biegaj Z Krobią Women (POL)
K30
173.
2426
STANKIEWICZ Anna
Dogoń Grodzisk Mazowiecki (POL)
K30
174.
2652
STANKIEWICZ Ewa
Parkrun Konstancin-Jeziorna (POL)
K30
175.
769
STARZAK Joanna
Siemianowice Śląskie (POL)
K30
176.
2119
STASIAK Małgorzata
Syców (POL)
N
K30
177.
2067
STASZYŃSKA Anna
Pro Run Wrocław (POL)
P
K30
178.
2196
STAWIARSKA Katarzyna
Kowary Biegają (POL)
N
K30
179.
1825
STRASZKO Monika
Wroclaw (POL)
K30
180.
1643
SUWART Monika
Poznań (POL)
K30
181.
883
SWĘDZIOŁ Monika
W Pogoni Za Duchem (POL)
K30
182.
871
SZALA Beata
Sbd Energetyk Rybnik (POL)
K30
183.
1926
SZKAMRUK Ela
Crusaiders Ac (IRL)
K30
184.
2698
SZNEJFUS Beata
Rozbiegany Piastów (POL)
K30
185.
2105
SZUBERT Agnieszka
Kołobrzeg Biega (POL)
K30
186.
1538
SZUDERA Kamila
Wieczorne Bieganie W Szczecinie (POL)
K30
187.
500
TARNOWSKA Małgorzata
Swarzędz (POL)
K30
188.
537
TIEBLER Marlena
Sts Biegaton Mikołów (POL)
K30
189.
322
TUCZYŃSKA Anna
Obłuski Running Team Ort (POL)
N
K30
190.
1168
WANIEK Magdalena
Bytom (POL)
K30
191.
46
WANJIKU NDUNGA Lucy
(KEN)
K30
192.
2498
WĄSOWICZ Jolanta
Kęty (POL)
K30
193.
360
WASZKIEWICZ Joanna
Night Runners (POL)
K30
194.
17
WAŚNIEWSKA Karolina
Uks Technik Radom (POL)
MP
K30
195.
2623
WESOŁOWSKA Anna
Gorzów Wielkopolski (POL)
K30
196.
89
WIATROWSKA Aneta
Dębno (POL)
D
K30
197.
2094
WICZOK Agata
Team Papry 20 (POL)
K30
198.
1570
WISZNIOWSKA Agata
Night Runners Wrocław (POL)
K30
199.
1082
WIŚNIEWSKA Anna
Nessi Team (POL)
K30
200.
1232
WIŚNIEWSKA Dorota
Bbl Zduńska Wola (POL)
K30