45. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km
5.7 km
10 km
12.5 km
15 km
21.097 km
22.8 km
25 km
27.2 km
30 km
32.5 km
38.2 km
40 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K20
K30
K40
K50
K60
MĘŻCZYŹNI
M20
M30
M40
M50
M60
Kategorie dod.
MP - 38. PZLA Mistrzostwa Polski Kobiet
S - 5. Mistrzostwa Polski Strażaków
P - 16. Mistrzostwa Polski Policjantów
N - 5. Mistrzostwa Polski Nauczycieli
D - Mistrzostwa Miasta i Gminy Dębno
42.195 km (11:00:19)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
10
11
12
13
14
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
27
28
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
1101.
1392
KUSEK Marcin
Kraków (POL)
M30
1102.
1393
FABIJANOWSKI Radosław
Kraków (POL)
M30
1103.
1430
GUZDEK Michał
Kraków (POL)
M40
1104.
1431
JAKUBIEC Mariusz
Kraków (POL)
M40
1105.
1436
JASZCZAK Marzena
Kraków (POL)
K30
1106.
1440
WALIGÓRA Zenon
Kraków (POL)
M40
1107.
1450
CHRAPEK Gabriel
Kraków (POL)
M50
1108.
1540
PONICKI Marcin
Kraków (POL)
M40
1109.
1615
LEŚNIAK Paweł
Kraków (POL)
M40
1110.
1628
ŚWIĄTKIEWICZ Tomasz
Kraków (POL)
M30
1111.
1707
GARSTKA Mariusz
Kraków (POL)
M20
1112.
1715
FIK Jakub
Kraków (POL)
M30
1113.
1834
KUREK Stanisław
Kraków (POL)
M40
1114.
1850
LIPKA Adam
Kraków (POL)
M40
1115.
1856
ROGALA Piotr
Kraków (POL)
M50
1116.
1876
KACZÓWKA Dariusz
Kraków (POL)
M40
1117.
1909
KACZÓWKA Teresa
Kraków (POL)
K40
1118.
1910
MATEJSKI Paweł
Kraków (POL)
M30
1119.
2021
WARWAS Marcin
Kraków (POL)
M40
1120.
2090
LEWKO Jacek
Kraków (POL)
M30
1121.
2166
ANTOS Paweł
Kraków (POL)
M20
1122.
2185
MAZUR Łukasz
Kraków (POL)
M30
1123.
2235
GĄSIOROWSKI Krzysztof
Kraków (POL)
P
M40
1124.
2253
KOWALKOWSKI Paweł
Kraków (POL)
P
M30
1125.
2255
JURA Rafał
Kraków (POL)
P
M30
1126.
2335
BOGACKA Anna
Kraków (POL)
K20
1127.
2376
GOŁĄB Rafał
Kraków (POL)
M30
1128.
2385
BIELECKI Krzysiek
Kraków (POL)
M20
1129.
2408
KRZEMYK Dariusz
Krakow (POL)
M40
1130.
2416
SŁOWIK Łukasz
Kraków (POL)
M40
1131.
2428
BROSZKIEWICZ Sławek
Kraków (POL)
M50
1132.
2429
SIEWIOREK Łukasz
Kraków (POL)
M30
1133.
2600
BACHNIAK Daniel
Kraków (POL)
M30
1134.
2676
FARAŚ Henryk
Kraków (POL)
M60
1135.
615
RYCYK Grzegorz
Krasnystaw Biega (POL)
N
M40
1136.
1972
DĄBROWSKA Bożena
Krasnystaw Biega (POL)
K40
1137.
299
BRZEZIECKI Robert
Kreisel Running Team (POL)
M30
1138.
1250
PIŃSKI Piotr
Kreisel Running Team (POL)
M30
1139.
52
SOKÓŁ Mirosław
Król Gór (POL)
D
M40
1140.
2352
STRĄCZEK Michał
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnolódków (POL)
M40
1141.
207
WORYNA Tomasz
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
M40
1142.
211
KLEPACZ Leszek
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
M30
1143.
212
ZIELIŃSKI Bartosz
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
D
M30
1144.
213
STYN Radosław
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
M30
1145.
281
FRANCKOWSKA Marta
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
K20
1146.
307
FIJOŁEK Damian
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
M20
1147.
340
KEMPCZYŃSKI Piotr
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
M40
1148.
354
KĘCKA Adrianna
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
K20
1149.
462
JĘDRASZCZYK Marek
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
M40
1150.
520
OSTOJA-LNISKA Beata
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
K20
1151.
647
KAŃDUŁA Mariusz
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
M40
1152.
674
MIERZEJEWSKI Michał
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
M30
1153.
775
PAGÓRSKI Jakub
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
M20
1154.
986
KOZAK Wojciech
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
M30
1155.
995
SACZUK Magda
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
K20
1156.
1023
ZAJĄCZKOWSKI Alan
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
M20
1157.
1055
CESARZ Przemysław
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
M30
1158.
1113
ŚLIWIŃSKA Katarzyna
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
K40
1159.
1154
ULIKOWSKI Tomasz
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
M30
1160.
1166
WIELGOSZ Tomasz
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
M30
1161.
1175
RUSZCZYŃSKI Łukasz
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
M30
1162.
1177
WĄŻ Mariusz
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
M40
1163.
1211
KURENDA Andrzej
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
M30
1164.
1233
MENDYKA Kacper
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
M20
1165.
1238
OCYSEK Michał
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
M30
1166.
1517
KURENDA Dariusz
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
M30
1167.
1576
SIUDAK Anna
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
K30
1168.
1605
KRYNICKI Bartosz
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
M30
1169.
1770
SKOCZYLAS Jerzy
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
M40
1170.
1790
WOJTAS Paweł
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
M30
1171.
1835
PAŃCZUK-FIGURA Irmina
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
N
K40
1172.
1941
CZAPIEWSKI Andrzej
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
M40
1173.
1954
MARCINIAK Damian
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
M30
1174.
2155
GOSZ Krzysztof
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
M30
1175.
2271
JOPEK Radosław
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
M40
1176.
2312
SIUDAK Dariusz
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
M30
1177.
2460
SOBCZAK Bogusław
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
M40
1178.
2604
SOBCZAK Anna
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
K40
1179.
2739
RĘBISZ Szymon
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
M20
1180.
31
KLOSKOWSKI Dariusz
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków. (POL)
M40
1181.
32
SOŁTYS Katarzyna
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków. (POL)
K30
1182.
33
KITŁOWSKI Marcin
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków. (POL)
M30
1183.
34
POPŁAWSKA Sonia
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków. (POL)
K40
1184.
481
PAWLAK Marek
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków. (POL)
M30
1185.
748
SROKA Rafał
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków. (POL)
M30
1186.
750
KAMIŃSKA Joanna
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków. (POL)
K20
1187.
1223
SZCZUPAKOWSKA Izabela
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków. (POL)
K40
1188.
1235
GAJDZIK Adam
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków. (POL)
M40
1189.
1577
JÓŹWIAK Marcin
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków. (POL)
M30
1190.
1708
DORSZ Beata
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków. (POL)
K40
1191.
2194
SKOWRON Bartłomiej
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków. (POL)
M30
1192.
2299
RONDA-TCHÓRZ Sylwester
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków. (POL)
M30
1193.
105
GAUDYN Hubert
Krosno Odrzańskie (POL)
M40
1194.
1827
RUDNICKI Paweł
Krotoszyn (POL)
N
M40
1195.
1852
RUDNICKA Agnieszka
Krotoszyn (POL)
N
K40
1196.
1559
KARBOWIAK Szymon
Krotowarriors (POL)
M30
1197.
2115
BASA Przemysław
Krs Tkkf jastrząb Ruda Śląska (POL)
M40
1198.
386
ŚWIRSKI Andrzej
Krupnioki I Żymloki (POL)
M20
1199.
2114
RADULSKI Tomasz
Kruszwica (POL)
M50
1200.
1147
GORCZYCA Grzegorz
Kryspinów (POL)
M40