45. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km
5.7 km
10 km
12.5 km
15 km
21.097 km
22.8 km
25 km
27.2 km
30 km
32.5 km
38.2 km
40 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K20
K30
K40
K50
K60
MĘŻCZYŹNI
M20
M30
M40
M50
M60
Kategorie dod.
MP - 38. PZLA Mistrzostwa Polski Kobiet
S - 5. Mistrzostwa Polski Strażaków
P - 16. Mistrzostwa Polski Policjantów
N - 5. Mistrzostwa Polski Nauczycieli
D - Mistrzostwa Miasta i Gminy Dębno
42.195 km (11:00:19)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
17
18
19
20
21
.
.
.
.
.
27
28
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
1801.
2045
BARTOSIEWICZ Dorota
Poznań (POL)
K30
1802.
2143
PRZYBYLSKI Marcin
Poznań (POL)
M30
1803.
2222
SZCZERBAL Agnieszka
Poznań (POL)
K40
1804.
2292
GWIAŹDZIŃSKI Tomasz
Poznań (POL)
M20
1805.
2373
GWARDA Andrzej
Poznań (POL)
P
M30
1806.
2450
MEDIGER Kamil
Poznań (POL)
M20
1807.
2638
KRZYMIŃSKI Maciej
Poznań (POL)
M40
1808.
2665
SIKORA Agnieszka
Poznań (POL)
K30
1809.
1033
ZAJĄC Grzegorz
Pozytywnie Zabiegani Sanok (POL)
M40
1810.
1100
POLNY Daniel
Pozytywnie Zabiegani Sanok (POL)
M40
1811.
2134
JANIAK Marcin
Prawnik W Biegu (POL)
M30
1812.
1497
BORCUCH Ewelina
Preczów (POL)
K30
1813.
809
SAMOLAK Maciek
Predators Wałbrzych (POL)
M40
1814.
1783
SZCZECINA Sebastian
Pregocafe (POL)
M40
1815.
408
PIĘTAK Jacek
Press Glass Biegamy I Wspieramy (POL)
M40
1816.
930
KUDZIOR Piotr
Pro 366 (POL)
M20
1817.
2067
STASZYŃSKA Anna
Pro Run Wrocław (POL)
P
K30
1818.
1614
SKRZEK Marcin
Pro-Run Wrocław (POL)
M30
1819.
1720
ANTOSZCZUK Arkadiusz
Pro-Run Wrocław (POL)
M40
1820.
1895
STRAUCHOLD Anna
Pro-Run Wrocław (POL)
K40
1821.
2474
WANAT Wacław
Pro-Run Wrocław (POL)
M60
1822.
1598
PILCH Anna
Probalans (POL)
K30
1823.
226
KITA Leszek
Progdar Marathon Team (POL)
M40
1824.
2452
BAŁAMĄCEK Tomasz
Progdar Marathon Team (POL)
M40
1825.
2480
PĘDZIWIATR Paweł
Progdar Marathon Team (POL)
M40
1826.
2496
BĘBEN Artur
Progdar Marathon Team (POL)
M30
1827.
2128
JAWORSKI Łukasz
Promna (POL)
M20
1828.
659
DUBIELA Małgorzata
Pruszcz Biega (POL)
K40
1829.
1782
TUCZYŃSKA Elżbieta
Pruszków (POL)
K50
1830.
2630
MASZCZYŃSKI Krzysztof
Pruszków (POL)
M30
1831.
773
KOZBUR Jakub
Przecław (POL)
M30
1832.
2061
WERESZCZYŃSKI Tomasz
Przecław (POL)
M40
1833.
2073
KARWOWSKI Maciej
Przemyski Klub Biegacza (POL)
N
M40
1834.
714
DUSZCZAK Radosław
Przemyśl (POL)
M40
1835.
2737
ZACIERKA Krystian
Przeworno (POL)
P
M30
1836.
138
KUCHARCZYK Maciej
Przeworska Grupa Biegowa (POL)
M40
1837.
1905
SWIERCZYNSKI Grzegorz
Przybyszewo (POL)
M40
1838.
2720
PRZYWARTY Przemysław
Przywarty Team (POL)
M40
1839.
624
CICHY Dariusz
Psarskie Też Biega (POL)
M20
1840.
1362
RACKOWIAK Kamil
Psarskie Też Biega (POL)
M20
1841.
2229
JĘSIEK-BARABASZ Agnieszka
Pseudobiegaczk (POL)
K40
1842.
341
KOŁKOWSKI Krzysztof
Psg Citron (POL)
M40
1843.
438
KOŁKOWSKA Anna
Psg Citron (POL)
K40
1844.
264
JACKOWSKI Marcin
Pszczółkowski Team (POL)
M30
1845.
696
SITKO Błażej
Pszów (POL)
M30
1846.
2060
HAJDA Marek
Ptakowice (POL)
D
M50
1847.
2609
JANUSZ Ewa
Ptaszkowa (POL)
K30
1848.
2113
STARZYK Łukasz
Ptg Sokół-Świat Pracy (POL)
M30
1849.
2437
ZDROJEWSKI Remigiusz
Ptr Partner (POL)
M30
1850.
2152
AUGUSTYN Sara
Pustków Osiedle (POL)
K20
1851.
405
ŻAK Dominika
Puszczyk Bukowy (POL)
K30
1852.
850
KŁYSZEJKO Paweł
Puszczyk Bukowy (POL)
M40
1853.
2700
BOBIN Tomasz
Puszkin Biega (POL)
M40
1854.
2643
MAGA Tomasz
Pyrzyce (POL)
M30
1855.
700
KLĘKA Bartłomiej
Pyskowice (POL)
M30
1856.
2035
STRZELCZYK Andrzej
Pyskowice (POL)
M60
1857.
1034
PRAŁAT Dawid
Pzu Sport Team (POL)
M40
1858.
1354
MARCINEK Krzysztof
Pzu Sport Team (POL)
M30
1859.
1724
PIASKOWSKI Sławomir
Pzu Sport Team (POL)
M40
1860.
2169
PIASECKI Rafał
Pzu Sport Team (POL)
M40
1861.
2334
GAWĘCKA Paulina
Pzu Sport Team (POL)
K40
1862.
1693
RUDZKI Jan
Quay Poznań (POL)
M40
1863.
457
WOŁOSZ Marcin
Quercus On Tour (POL)
M40
1864.
1089
BRZEZIŃSKI Paweł
R2G (POL)
M40
1865.
1115
FOLWARSKI Grzegorz
Raba Wyżna (POL)
N
M40
1866.
335
GIEROŃ Bartosz
Racibórz (POL)
M20
1867.
385
JEZUSEK Piotr
Racibórz (POL)
P
M30
1868.
1412
SKOWRONEK Krzysztof
Racibórz (POL)
M40
1869.
1793
ROGOWSKI Krzysztof
Racibórz (POL)
M50
1870.
859
ORZOŁ Justyna
Radlin (POL)
K30
1871.
661
ZAWISZ Mariusz
Radlinioki W Biegu (POL)
M30
1872.
1243
KRAUSE Sylwia
Radlinioki W Biegu (POL)
N
K40
1873.
1263
KRAUSE Dariusz
Radlinioki W Biegu (POL)
M40
1874.
1307
HEJNA Artur
Radlinioki W Biegu (POL)
M40
1875.
82
RUDNICKI-MATRACKI Artur
Radom (POL)
M40
1876.
129
JÓŹWIK Marek
Radom (POL)
M40
1877.
550
MATYSIAK Łukasz
Radom (POL)
M30
1878.
1377
PASZKOWSKI Ireneusz
Radom (POL)
M50
1879.
1690
PLATO Katarzyna
Radom (POL)
K30
1880.
2043
SIEMBOR Piotr
Radom (POL)
N
M40
1881.
1619
NIEWIADOMSKA Daria
Radzionków (POL)
K30
1882.
303
MUMOT Dariusz
Radzymin Run Team (POL)
M40
1883.
1863
GEMZA Robert
Rafako S.a. (POL)
M40
1884.
625
ZUWAŁA Robert
Ragnar Team (POL)
P
M40
1885.
1387
OWCZAREK Tomasz
Rajsport Active (POL)
M40
1886.
1818
MODRANKA Damian
Rajsport Active (POL)
S
M20
1887.
1855
PANCYLEJKO Beata
Rajsport Active (POL)
K40
1888.
2164
LISOWSKI Patryk
Rajsport Active (POL)
M20
1889.
2197
BUŁECZKA Paweł
Rajsport Active (POL)
N
M30
1890.
2682
PIETRZAK Romek
Rakownia (POL)
P
M50
1891.
1531
MARCINKIEWICZ Filip
Rakowo (POL)
M30
1892.
1454
LEŚ Wojciech
Randonneurs Polska (POL)
M30
1893.
2423
URBAŃCZYK Darek
Randonneurs Polska (POL)
M40
1894.
355
AUGUSTYNIAK Jakub
Rawicz (POL)
M30
1895.
586
KYCIA Piotr
Rawicz (POL)
M40
1896.
2202
CIEPLIK Dawid
Rawicz (POL)
M20
1897.
2393
WARCZEWSKI Sebastian
Rawicz (POL)
M40
1898.
274
SIWEK Jarek
Raz Szczecin (POL)
M40
1899.
283
AMBROŻY Mariusz
Raz Szczecin (POL)
M40
1900.
878
LASEK Bartosz
Raz Szczecin (POL)
M40