45. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km
5.7 km
10 km
12.5 km
15 km
21.097 km
22.8 km
25 km
27.2 km
30 km
32.5 km
38.2 km
40 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K20
K30
K40
K50
K60
MĘŻCZYŹNI
M20
M30
M40
M50
M60
Kategorie dod.
MP - 38. PZLA Mistrzostwa Polski Kobiet
S - 5. Mistrzostwa Polski Strażaków
P - 16. Mistrzostwa Polski Policjantów
N - 5. Mistrzostwa Polski Nauczycieli
D - Mistrzostwa Miasta i Gminy Dębno
42.195 km (11:00:19)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
21
22
23
24
25
.
27
28
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
2201.
2747
KOŻUSZEK Robert
Szczecin (POL)
M30
2202.
294
IWIŃSKI Mariusz
Szczecin Wołczkowo (POL)
M40
2203.
870
POTKAŃSKI Tomasz
Szczecin Wołczkowo (POL)
M40
2204.
1581
WUJTIUK Piotr
Szczecinek (POL)
N
M40
2205.
1573
CHICIŃSKA Monika
Szczepanów (POL)
K40
2206.
91
WIECZOREK Krystian
Szkoła Policji W Katowcach (POL)
P
M30
2207.
2484
ZIĘTEK Andrzej
Szkoła Policji W Katowicach (POL)
P
M30
2208.
393
KRZYMOWSKI Piotr
Szkoły Syriusz W Wasilkowie (POL)
N
M30
2209.
1906
SZOBLIK Darek
Szoblik Auto Części (POL)
M40
2210.
2315
ZARĘBA Stanisław
Szombierki Dream Team (POL)
M50
2211.
2660
KRAUSE Grzegorz
Sztafeta Nadziei (POL)
M40
2212.
2715
TRZECIAK Bartłomiej
Sztafeta Nadziei (POL)
M30
2213.
169
PIRÓG Arkadiusz
Sztum (POL)
N
M30
2214.
1322
SZMAGAJ Marcin
Szwla (POL)
N
M40
2215.
1518
MOŚCIŃKI Wojciech
Szwla (POL)
M40
2216.
1872
SULEJA Joanna
Szwla (POL)
N
K50
2217.
703
WALCZAK Darek
Szwla Stargard (POL)
M40
2218.
2557
BIDAS Apolonia
Szwla Stargard (POL)
K30
2219.
2558
WÓJCIK Julian
Szwla Stargard (POL)
M60
2220.
1471
BOKŁAK Mariusz
Szybcy I Wściekli (POL)
M40
2221.
2140
KOZIOŁKIEWICZ Krzysztof
Szybki Żółwik (POL)
M50
2222.
825
NIZIOŁEK Teresa
Szybkie Kierpce (POL)
K50
2223.
2481
SKRZYPEK Anna
Szydłowiec (POL)
K50
2224.
1565
SOWA Marcin
Szymanów (POL)
M40
2225.
2099
SADOWSKI Roman
Ślęzak Team (POL)
N
M50
2226.
397
BETCHER Robert
Ślęzakteam (POL)
M50
2227.
1704
KACZMAREK Mirosław
Śrem (POL)
M20
2228.
2572
ZIELIŃSKI Dominik
Śrem (POL)
P
M30
2229.
2599
KOGUTEK Maciej
Środa Śląska (POL)
M40
2230.
275
SOŁGAŁA Tomasz
Świątniki Górne (POL)
M30
2231.
2052
BARANOWSKI Krzysztof
Świdnica (POL)
M30
2232.
388
TYMIŃSKI Adam
Świdnicka Grupa Biegowa (POL)
M20
2233.
2116
BRONIKOWSKI Marcin
Świdnicka Grupa Biegowa (POL)
M30
2234.
2142
KIERCZAK Marek
Świdnicka Grupa Biegowa (POL)
M40
2235.
158
ŚLĘZAK Mariusz
Świdnik (POL)
M40
2236.
753
FRANKOWSKA Dorota
Świdnik (POL)
K40
2237.
2573
BOŻYM Adam
Świdnik (POL)
M20
2238.
2025
SKAŁECKI Robert
Świdwin (POL)
M40
2239.
637
CHODKIEWICZ Wiesław
Świebodzin (POL)
M50
2240.
1645
SIEMIATOWSKA Elżbieta
Świebodzin (POL)
K30
2241.
1751
OLESZEK Norbert
Świebodzin (POL)
M30
2242.
453
PYSZNY Artur
Świerczewo Run (POL)
M30
2243.
130
LAMPKOWSKI Krzysztof
Świeszyno (POL)
M50
2244.
642
OPUCHLIK Roman
Świętochłowice (POL)
M30
2245.
648
GOŁĘBIOWSKI Maciej
Świnoujście (POL)
M20
2246.
1134
MATUSZEWSKI Krystian
Świnoujście (POL)
M30
2247.
1386
ZIENKIEWICZ Jan
Świnoujście (POL)
M40
2248.
1442
RUDZEWICZ Mariusz
Świnoujście (POL)
M30
2249.
1578
SARZYŃSKI Maciej
Świnoujście (POL)
M40
2250.
2206
ROSZAK Zbigniew
T.g Sokół Gniewkowo (POL)
M30
2251.
1042
RYBSKI Marek
T.p.z.o (POL)
N
M60
2252.
2070
UTKAŁA Bogumił
Taekwondo (POL)
M40
2253.
1014
BEKASIAK Mikołaj
Także Tego... (POL)
M20
2254.
290
JAKUBIEC Bartosz
Tankerskraft (POL)
M40
2255.
1085
WALSKI Piotr
Tarnobrzeg (POL)
M40
2256.
1858
SUROWY Piotr
Tarnów (POL)
M30
2257.
2625
SROKA Michał
Tarnów (POL)
M20
2258.
2658
SADY Tomasz
Tarnów (POL)
M40
2259.
2716
PABIAN Adrianna
Tarnów (POL)
K20
2260.
2053
ZGOŁA Przemysław
Tarnowo Podgórne Biega (POL)
M40
2261.
1057
KOZIELSKI Piotr
Tarnowskie Góry (POL)
M40
2262.
1063
KRZEŚNIAK Marek
Tarnowskie Góry (POL)
D
M30
2263.
2410
KOCHAN Rafał
Tc Kochan Rafał (POL)
M40
2264.
2123
RÓŻYCKI Waldemar
Tczew (POL)
M40
2265.
1561
SIEROŃ Kamil
Team Berotu (POL)
M20
2266.
566
ŁUKASIK Ewa
Team Biegowy Szczecinek (POL)
N
K40
2267.
1654
BOREK Jakub
Team Borek (POL)
M20
2268.
122
GÓRSKI Jarosław
Team Castorama (POL)
M40
2269.
204
CIOSEK Artur
Team Castorama (POL)
M40
2270.
217
MIDLOCH Paweł
Team Castorama (POL)
M40
2271.
2264
WIŚNIEWSKI Piotr
Team Castorama (POL)
M30
2272.
2532
NOWACKI Marian
Team Castorama (POL)
M40
2273.
2533
ROĆKO Marcin
Team Castorama (POL)
M30
2274.
2534
JAKŚ Mariusz
Team Castorama (POL)
M30
2275.
2535
KIJEWSKA Anna
Team Castorama (POL)
K30
2276.
2536
KOKOCIŃSKA Sylwia
Team Castorama (POL)
K30
2277.
2537
DUDKA Piotr
Team Castorama (POL)
M40
2278.
47
KOZYRSKI Krzysztof
Team Cukiernia Nova (POL)
M30
2279.
48
IZAK Krzysztof
Team Cukiernia Nova (POL)
M40
2280.
1433
TUROWSKI Tomasz
Team Draczyński (POL)
M40
2281.
1586
TOMASZEWSKI Marek
Team Draczyński (POL)
M40
2282.
1836
WIŚNIEWSKI Łukasz
Team Draczyński (POL)
M30
2283.
131
KUJAWSKI Marcin
Team Fordon Bydgoszcz (POL)
M20
2284.
132
KŁOPOTEK Patryk
Team Fordon Bydgoszcz (POL)
M20
2285.
560
KRUCZEK Monika
Team Papry 20 (POL)
K30
2286.
881
GRZEBNIEWSKA Judyta
Team Papry 20 (POL)
K30
2287.
2094
WICZOK Agata
Team Papry 20 (POL)
K30
2288.
1912
JAMROSZCZYK Przemysław
Team Pleszew (POL)
M30
2289.
2458
KADZISZEWSKI Radosław
Team Poznań (POL)
M20
2290.
95
PARANIAK Barbro
Team Skavsaret (SUI)
K60
2291.
1330
PARANIAK Jan
Team Skavsaret (SUI)
M60
2292.
1126
WOJCIECHOWSKI Jarosław
Team Wojciechowski (POL)
M30
2293.
2178
GŁUSZCZAK Kazimierz
Team Wojciechowski (POL)
M40
2294.
1418
TAJERLE Dariusz
Tektonproperty.pl (POL)
M40
2295.
53
KUCAB Grzegorz
Telemond-Holding (POL)
M30
2296.
79
KWAK Sławomir
Telemond-Holding (POL)
M40
2297.
86
SZCZOTKA Paweł
Telemond-Holding (POL)
M40
2298.
164
WASIELEWSKI Marcin
Telemond-Holding (POL)
M40
2299.
165
KOŁODZIŃSKI Paweł
Telemond-Holding (POL)
M30
2300.
166
SIEMIERNIK Dariusz
Telemond-Holding (POL)
M40