45. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km
5.7 km
10 km
12.5 km
15 km
21.097 km
22.8 km
25 km
27.2 km
30 km
32.5 km
38.2 km
40 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K20
K30
K40
K50
K60
MĘŻCZY¬NI
M20
M30
M40
M50
M60
Kategorie dod.
MP - 38. PZLA Mistrzostwa Polski Kobiet
S - 5. Mistrzostwa Polski Strażaków
P - 16. Mistrzostwa Polski Policjantów
N - 5. Mistrzostwa Polski Nauczycieli
D - Mistrzostwa Miasta i Gminy Dębno
42.195 km (11:00:19)
Strona
<
1
2
3
4
5
6
7
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
27
28
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
401.
997
MASTALSKI Sebastian
Chrzanów (POL)
M20
402.
1655
GAŁA¦ Jarosław
Chrzanów (POL)
M40
403.
1772
CICHY Rafał
Chrzanów (POL)
M30
404.
2664
KO¬BIAŁ Malwina
Chrzanów (POL)
K30
405.
2417
PEŻYŃSKI Piotr
Chuck Attack (POL)
M30
406.
87
DZYGANOWICZ Ewa
Chwarszczany (POL)
K30
407.
121
KALISZEWICZ Piotr
Chwarszczany (POL)
M30
408.
1915
PELCZYK Grzegorz
Cianowice Duże (POL)
M40
409.
1420
KIERYS Renata
Ciche (POL)
N
K30
410.
159
WRĘCZYCKI Mirosław
Cidry Latajom (POL)
M50
411.
1456
GÓRECKA Danuta
Cidry Lotajom (POL)
K30
412.
1658
GÓRECKI Arkadiusz
Cidry Lotajom (POL)
M30
413.
1851
JAKUBOWSKI Karol
Cielimowo (POL)
M40
414.
2259
FAŁEK Barbara
Ciepielów (POL)
K50
415.
1550
BABIŃSKI Szymon
Cisowianka (POL)
M40
416.
2189
SIEMIˇTKOWSKI Tomasz
Cisowianka Team (POL)
M30
417.
928
NOWAK Sebastian
City (POL)
M30
418.
2358
KRY¦ Aleksandra
Cityzen (POL)
K20
419.
584
CHOWAŃSKI Bartosz
Cjs Tłumaczenia My¶libórz (POL)
M30
420.
882
ONUFRIJUK Ruslan
Club Anonymous Runners Caballo Blanco Name (Car) (BLR)
M30
421.
2188
KIEŁKUCKA Alicja
Complexsport/norwood (POL)
K40
422.
611
KRZEMIŃSKI Paweł
Compro Team (POL)
M20
423.
1748
SAMBORSKI Rafał
Consonance Team (POL)
M30
424.
2343
JANKOWSKI Marcin
Cross Straceńców Team (POL)
M30
425.
1926
SZKAMRUK Ela
Crusaiders Ac (IRL)
K30
426.
2240
NIEDZIÓŁKA Wojciech
Csp Legionowo (POL)
P
M30
427.
2669
MICHALIK Bartłomiej
Csr (POL)
M40
428.
276
SZYMAŃSKI Piotr
Cssp (POL)
M40
429.
991
GUMIŃSKI Piotr
Cts (POL)
M30
430.
69
WYDRA Józef
Cychry (POL)
D
M60
431.
152
WESOŁOWSKI Paweł
Cychry (POL)
S
M30
432.
2576
MARCINISZYN Patryk
Cychry (POL)
D
M20
433.
1133
KRANZ Grzegorz
Czapury (POL)
M40
434.
2013
CZARKOWSKI Daniel
Czarkowski.pl (POL)
M40
435.
2216
JURKOWSKI Bartłomiej
Czarnków (POL)
M20
436.
950
PIELACIŃSKI Dariusz
Czerwińsk Nad Wisł± (POL)
M30
437.
798
KĘDZIORA Rafał
Czerwonak Biega (POL)
M40
438.
1353
GORZAŁKA Mateusz
Częstochowa (POL)
M30
439.
1902
JANUSZ Marek
Częstochowa (POL)
M30
440.
2503
SKIBIŃSKI Tomasz
Częstochówka (POL)
M40
441.
2311
SZEWCZYK Krzysztof
Czewarun Tim (POL)
M40
442.
2395
ZUTEREK Anna
Czewarun Tim (POL)
N
K30
443.
2696
BŁASZCZYK Anna
Czewarun Tim (POL)
K40
444.
1040
KONDRATOWICZ Bartłomiej
Czyżew (POL)
M30
445.
1976
BIELECKI Jakub
Ćwiklice (POL)
S
M20
446.
257
ODWAŻNY Magdalena
D±browa (POL)
K30
447.
1717
MEJER Magdalena
D±browa (POL)
K40
448.
2220
KANIEWSKI Kamil
D±browa (POL)
M30
449.
145
POSŁUSZNY Dominik
D±browa Górnicza (POL)
M40
450.
318
BORKOWSKI Łukasz
D±browa Górnicza (POL)
M30
451.
345
KRAWCZYK Michał
D±browa Górnicza (POL)
M40
452.
347
WITAS Marlena
D±browa Górnicza (POL)
K40
453.
804
WYKA Piotr
D±browa Górnicza (POL)
M30
454.
992
MASINA Tomasz
D±browa Górnicza (POL)
P
M40
455.
1463
RACINOWSKI Piotr
D±browa Górnicza (POL)
M30
456.
1993
KASIEWICZ Paweł
D±browa Górnicza (POL)
M40
457.
2237
PIRÓG Konrad
D±browa Górnicza (POL)
M30
458.
2538
GOLKA Sebastian
D±browa Górnicza (POL)
P
M30
459.
439
MISZTA Karol
D±brówka Wielkopolska (POL)
M30
460.
1719
KĘDZIORA Marek
Danceland Wrocław (POL)
M60
461.
1121
BIEROŃSKA Karolina
Dankowice (POL)
K20
462.
70
BˇK Dawid
Dargomy¶l (POL)
D
M20
463.
2287
LENARTOWICZ Krzysztof
Dargomy¶l (POL)
D S
M40
464.
2559
RAGINIA Eryk
Dargomy¶l (POL)
D
M20
465.
123
ROGOWSKI Rafał
Daszewice (POL)
M40
466.
1365
KĘDZIERSKI Rafał
De-Stress (POL)
M40
467.
571
KRZEWSKI Grzegorz
Dębe Wielkie (POL)
M40
468.
627
CABAJ Grzegorz
Dębica (POL)
M40
469.
613
LIS Dariusz
Dębickie Gepardy (POL)
M40
470.
860
MAZUR Ireneusz
Dębickie Gepardy (POL)
M30
471.
45
FRANKÓW Zbigniew
Dębno (POL)
D
M60
472.
55
ZAJˇC Krzysztof
Dębno (POL)
D
M30
473.
58
PODBERESKI Józef
Dębno (POL)
D
M50
474.
59
CHRZˇSZCZ Katarzyna
Dębno (POL)
D
K40
475.
60
WOLTMAN Mariusz
Dębno (POL)
D
M40
476.
61
STELCZYK Zbigniew
Dębno (POL)
D
M40
477.
62
KUCHARSKA Anna
Dębno (POL)
D
K30
478.
63
ANDRZEJCZAK Elżbieta
Dębno (POL)
D
K50
479.
64
KOWALCZYK Mateusz
Dębno (POL)
D
M20
480.
67
HUSZCZA Łukasz
Dębno (POL)
D
M30
481.
68
HUSZCZA Bernardeta
Dębno (POL)
D
K30
482.
71
KIEŁB Grzegorz
Dębno (POL)
D
M30
483.
73
RUTKOWSKI Zbigniew
Dębno (POL)
D
M50
484.
89
WIATROWSKA Aneta
Dębno (POL)
D
K30
485.
90
DROCHOMIRECKI Paweł
Dębno (POL)
D
M30
486.
149
WALCZAK Marek
Dębno (POL)
D P
M40
487.
150
¦LESICKI Seweryn
Dębno (POL)
D
M40
488.
153
MIKIETYN Marek
Dębno (POL)
D
M30
489.
209
SUTRYK Grzegorz
Dębno (POL)
D
M20
490.
210
CICHOŃ Grzegorz
Dębno (POL)
D
M40
491.
228
ŁOKIETEK Dariusz
Dębno (POL)
M40
492.
243
BALCARCZYK Marcin
Dębno (POL)
D
M30
493.
245
WASZAK Benedykt
Dębno (POL)
D
M30
494.
246
POKRYWIECKI Łukasz
Dębno (POL)
D
M30
495.
250
OSOWSKI Tomek
Dębno (POL)
D
M30
496.
252
MARCO Marco
Dębno (POL)
M30
497.
2095
PIOTROWSKI Michał
Dębno (POL)
M20
498.
2274
POCHRANOWICZ Barbara
Dębno (POL)
D MP S
K40
499.
2277
BATÓG Iwona
Dębno (POL)
D
K30
500.
2289
NIPARKO Bartosz
Dębno (POL)
D
M20