45. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km
5.7 km
10 km
12.5 km
15 km
21.097 km
22.8 km
25 km
27.2 km
30 km
32.5 km
38.2 km
40 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K20
K30
K40
K50
K60
MĘŻCZY¬NI
M20
M30
M40
M50
M60
Kategorie dod.
MP - 38. PZLA Mistrzostwa Polski Kobiet
S - 5. Mistrzostwa Polski Strażaków
P - 16. Mistrzostwa Polski Policjantów
N - 5. Mistrzostwa Polski Nauczycieli
D - Mistrzostwa Miasta i Gminy Dębno
42.195 km (11:00:19)
Strona
<
1
2
.
.
5
6
7
8
9
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
27
28
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
601.
982
DASZEWSKI Filip
Fireeagles (POL)
M20
602.
1174
MAZUREK Wojciech
Fireeagles (POL)
M20
603.
543
WILSZ Ewa
Fis-Sst Team (POL)
K40
604.
771
PANENKA Małgorzata
Fis-Sst Team (POL)
K40
605.
869
ĆWIOK Barbara
Fis-Sst Team (POL)
K40
606.
1081
WILSZ Adam
Fis-Sst Team (POL)
M40
607.
794
MACKIEWICZ Magdalena
Fizjobiegacze Szczecin (POL)
K30
608.
1465
BRYKCZYŃSKI Błażej
Fizjobiegacze Szczecin (POL)
M40
609.
2770
LANGENDIJK Willibrodus
Flevo Decta Droytem (NED)
M30
610.
2735
KWIATKOWSKI Jarek
Flowers Team (POL)
M40
611.
1669
KRUPA Jakub
Foda Tandem Team (POL)
M20
612.
2489
BORGULAT Piotr
Foda Tandem Team (POL)
M20
613.
2605
URBAŃCZYK Grzegorz
For Run Team / Adrunaline (POL)
N
M30
614.
1699
HELIOSZ Wojciech
Forma Wodzisław ¦l±ski (POL)
M30
615.
598
WESOŁY Bartosz
Formatownia.net (POL)
M30
616.
1469
GIDEL Witold
Fototrio.pl (POL)
M50
617.
1535
GIDEL Halina
Fototrio.pl (POL)
K50
618.
2387
WŁODARSKI Przemysław
Friday Style (POL)
M30
619.
514
MˇDRAWSKI Rafał
Fsd Run Drezdenko (POL)
M40
620.
1276
ZATORSKI Dariusz
Fsd Run Drezdenko (POL)
M40
621.
1558
BORDUNA Łukasz
Fsd Run Drezdenko (POL)
M40
622.
1611
BERLIŃSKI Andrzej
Fsd Run Drezdenko (POL)
M30
623.
2371
MUCHA Robert
Fsd Run Drezdenko (POL)
M40
624.
1000
ULANOWSKI Grzegorz
Fsl Verus Aok Pl. Team (POL)
M40
625.
2294
BABIRECKI Krzysztof
Fu Fu Fu Team (POL)
M30
626.
1901
JASZOWSKI Michał
Full-Frame.pl (POL)
M30
627.
249
GRABOWSKI Grzegorz
Fundacja Aktywne Trzemeszno (POL)
M50
628.
2731
GMURCZYK-PAJˇK Edyta
Fundacja Złotowianka (POL)
K40
629.
2742
PAJAK Zbigniew
Fundacja Złotowianka (POL)
M40
630.
368
KAMIŃSKI Krzysztof
G±bin Biega (POL)
N
M30
631.
2009
STOBNICKI Mateusz
G±bin Biega (POL)
M20
632.
1916
WRZESIŃSKI Piotr
Gappag Team (POL)
M40
633.
2130
KAPICA Dominik
Garbów (POL)
M20
634.
485
ADAMCZYK Agnieszka
G±sawa (POL)
K40
635.
619
MAZUR Maciej
G±sawa Run Team (POL)
N
M40
636.
698
JE¬DZIKOWSKI Marcin
G±sawa Run Team (POL)
N
M40
637.
1789
WĘGLARSKI Arkadiusz
G±ski (POL)
M30
638.
1659
KANIUK Sławomir
Gb Wielkopolscy Biegacze (POL)
M40
639.
575
WI¦NIEWSKA Wiktoria
Gdańsk (POL)
N
K20
640.
1221
SZARLEJ Maksymilian
Gdańsk (POL)
M20
641.
1308
KLOS-VIND Krystyna
Gdańsk (POL)
K40
642.
1333
BRZUSZKIEWICZ Zuzanna
Gdańsk (POL)
K20
643.
1560
BUDKOWSKI Damian
Gdańsk (POL)
M30
644.
1753
KUBERA Paweł
Gdańsk (POL)
M30
645.
1811
WOJCIECHOWSKI Paweł
Gdańsk (POL)
M30
646.
1970
BUDKOWSKA Agnieszka
Gdańsk (POL)
K30
647.
2059
LISIUS Tomasz
Gdańsk (POL)
M50
648.
2377
ZYGMUNT Marcin
Gdańsk (POL)
M30
649.
2381
SZULC Tomasz
Gdańsk (POL)
M50
650.
2473
PEEK Krystian
Gdańsk (POL)
M40
651.
2694
NAROŻNY Grzegorz
Gdańsk (POL)
M40
652.
527
PAWLIK Łukasz
Gdów Proud Runners (POL)
M30
653.
1037
DANIEL Łukasz
Gdów Proud Runners (POL)
M30
654.
81
KUJAWSKA-FREJLICH Joanna
Gdynia (POL)
K30
655.
572
KLAWITTER Leszek
Gdynia (POL)
M40
656.
1041
ZAPARTY Krzysztof
Gdynia (POL)
M40
657.
1064
HEBANOWSKI Łukasz
Gdynia (POL)
M40
658.
1169
PALUSZKIEWICZ Emilian
Gdynia (POL)
M30
659.
2455
¦WIECA Adam
Gdynia (POL)
M30
660.
343
ZIOMEK Marcin
Gdziemaszkasedlamnie (POL)
M20
661.
2571
MIEDZIŃSKI Rafał
Giewartów (POL)
M30
662.
701
WNĘTRZAK Krzysztof
Gilowice (POL)
M40
663.
1949
BONIEWSKI Lech
Gimnazjum Glinojck (POL)
N
M60
664.
265
NIERWIŃSKA Justyna
Giżycko (POL)
K20
665.
2075
NOWOSTAWSKI Mariusz
Gjovik (NOR)
M40
666.
1
MELOCH Arleta
Gks Olimpia Grudzi±dz (POL)
MP
K30
667.
97
KURCZEK Tomasz
Gliwice (POL)
M40
668.
351
TURNIAK Miłosz
Gliwice (POL)
M30
669.
645
WIEKIERA Adam
Gliwice (POL)
M30
670.
1058
NAWRAT Piotr
Gliwice (POL)
N
M30
671.
1075
NAWRAT Joanna
Gliwice (POL)
K40
672.
1244
NOWAK Mariusz
Gliwice (POL)
M40
673.
1259
KOCHUIEVSKYI Oleksandr
Gliwice (POL)
M20
674.
1411
SŁOWIKOWSKI Damian
Gliwice (POL)
M20
675.
2339
KRZYSZKOWSKA Agnieszka
Gliwice (POL)
K30
676.
425
HERKT Piotr
Głogów (POL)
P
M40
677.
2038
TRYKA Sebastian
Głogów (POL)
M30
678.
2331
WIĘDŁOCHA Jan
Głogów (POL)
M40
679.
2367
ZAWADZKI Radomir
Głogów (POL)
M40
680.
2510
RENTES Joao
Glouester (AGO)
M40
681.
2587
SOKÓŁ Michał
Głowno (POL)
M30
682.
1919
GOGAŁA Ryszard
Głubczyce (POL)
M40
683.
2345
WALERIAŃCZYK Roman
Gmina Kołobrzeg (POL)
M50
684.
2026
STEFANIK Wojciech
Gmina Strzelce Opolskie (POL)
M30
685.
1422
NOCOŃ Sławomir
Gnaj Fretka. Gnaj. Szybciej. Szybciej !!! (POL)
M40
686.
1162
NAFTYŃSKI Janusz
Gniezno (POL)
M50
687.
1567
JĘCZKOWIAK Sebastian
Gniezno (POL)
M40
688.
1652
JANUSZ Krzysztof
Gniezno (POL)
M40
689.
1697
GRAJEK Tomasz
Gniezno (POL)
M40
690.
2147
PEC Waldemar
Go Aptiv! (POL)
M40
691.
313
DRO¬DZIK Sławomir
Goczałkowice-Zdrój (POL)
M40
692.
2124
NALEWAJKO Tomasz
Goffice.pl (POL)
M40
693.
1840
IWAN Krzysztof
Golęcino Team (POL)
M40
694.
1904
HARASIMOWICZ Sławek
Goleniów (POL)
M40
695.
2275
ŁEBIŃSKI Wojciech
Goleniów (POL)
M40
696.
1502
WASILEWSKI Piotr
Gorlice (POL)
M40
697.
710
SZYMAŃSKI Dariusz
Gorzów Wielkopolski (POL)
M40
698.
901
HOŁUBOWICZ Grzegorz
Gorzów Wielkopolski (POL)
M30
699.
910
KWA¦NIK Mariusz
Gorzów Wielkopolski (POL)
M40
700.
1506
JONASZ Kasia
Gorzów Wielkopolski (POL)
K20