45. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km
5.7 km
10 km
12.5 km
15 km
21.097 km
22.8 km
25 km
27.2 km
30 km
32.5 km
38.2 km
40 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K20
K30
K40
K50
K60
MĘŻCZYŹNI
M20
M30
M40
M50
M60
Kategorie dod.
MP - 38. PZLA Mistrzostwa Polski Kobiet
S - 5. Mistrzostwa Polski Strażaków
P - 16. Mistrzostwa Polski Policjantów
N - 5. Mistrzostwa Polski Nauczycieli
D - Mistrzostwa Miasta i Gminy Dębno
42.195 km (11:00:19)
Strona
<
1
2
.
.
.
6
7
8
9
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
701.
1628
ŚWIĄTKIEWICZ Tomasz
Kraków (POL)
M30
702.
1439
ŚWIDEREK Michał
Night Runners Gliwice (POL)
M30
703.
2455
ŚWIECA Adam
Gdynia (POL)
M30
704.
1815
TALAGA Michał
Mbut.pl (POL)
M30
705.
115
TATYS Łukasz
Wrocław (POL)
M30
706.
1376
TEODOREK Marceli
Orange Polska (POL)
M30
707.
1225
TEREDA Andrzej
Pęgów (POL)
M30
708.
2337
TOMASZEWSKI Artur
Kb Miś Borek Wlkp. (POL)
M30
709.
2211
TROCHIM Paweł
Wołomin (POL)
M30
710.
2038
TRYKA Sebastian
Głogów (POL)
M30
711.
1256
TRZECIAK Andrzej
Legnica (POL)
M30
712.
2715
TRZECIAK Bartłomiej
Sztafeta Nadziei (POL)
M30
713.
351
TURNIAK Miłosz
Gliwice (POL)
M30
714.
472
TYMCZUK Adam
Chocianów (POL)
M30
715.
927
TYRAK Dominik
Krzeszowice (POL)
M30
716.
291
UCHEREK Mateusz
Rybnik (POL)
M30
717.
1338
UŁAŃSKI Bogumił
Pabianice (POL)
M30
718.
1154
ULIKOWSKI Tomasz
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
M30
719.
2605
URBAŃCZYK Grzegorz
For Run Team / Adrunaline (POL)
N
M30
720.
1646
URBAŃCZYK Paweł
Pogorzyce (POL)
M30
721.
1657
URBANIAK Arkadiusz
Konspol (POL)
M30
722.
630
URBANOWICZ Arek
Łódź (POL)
M30
723.
1289
URYGA Jakub
Deutsche Bank Marathon Team (POL)
M30
724.
1313
WAJS Sebastian
12 Bz (POL)
M30
725.
1284
WALAC Jacek
Grodzisk Mazowiecki (POL)
M30
726.
1601
WALCZAK Sławomir
Pałuki Runing Team (POL)
M30
727.
36
WARYSZ Dominik
(POL)
M30
728.
1792
WASIEK Łukasz
Kp Psp Grodzisk Wlkp / Drużyna Szpiku (POL)
S
M30
729.
2359
WASOWICZ Szymon
Nowa Wies (POL)
M30
730.
319
WĄSOWSKI Szymon
Microsoft Running Team (POL)
M30
731.
245
WASZAK Benedykt
Dębno (POL)
D
M30
732.
785
WASZKIEWICZ Tomasz
Tt Szczecin (POL)
M30
733.
1480
WĘGIER Krzysztof
(POL)
M30
734.
1789
WĘGLARSKI Arkadiusz
Gąski (POL)
M30
735.
2655
WĘGROWICZ Wojtek
Wypad Na Miasto (POL)
M30
736.
152
WESOŁOWSKI Paweł
Cychry (POL)
S
M30
737.
598
WESOŁY Bartosz
Formatownia.net (POL)
M30
738.
932
WIADEREK Piotr
Pędzące Żółwie (POL)
M30
739.
2117
WIĘCKOWSKI Dariusz
Akademia Mistrzów Sportu (Ams) (POL)
M30
740.
91
WIECZOREK Krystian
Szkoła Policji W Katowcach (POL)
P
M30
741.
645
WIEKIERA Adam
Gliwice (POL)
M30
742.
517
WIELGOSZ Piotr
Łomianki (POL)
M30
743.
1166
WIELGOSZ Tomasz
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
M30
744.
2597
WIELOWSKI Paweł
Microsoft Running Team (POL)
M30
745.
967
WIKLAK Marcin
Parzniew (POL)
M30
746.
253
WILCZYŃSKI Mariusz
W Pogoni Za Duchem (POL)
M30
747.
406
WILK Sebastian
Wolfgang (POL)
M30
748.
1499
WILMAN Andrzej
Wsl (POL)
M30
749.
1987
WINIARSKI Piotr
Rzęsin (POL)
M30
750.
1836
WIŚNIEWSKI Łukasz
Team Draczyński (POL)
M30
751.
2264
WIŚNIEWSKI Piotr
Team Castorama (POL)
M30
752.
1665
WŁODAREK Jacek
Wkurw_Team (POL)
M30
753.
2387
WŁODARSKI Przemysław
Friday Style (POL)
M30
754.
378
WOJAS Szymon
Rudy 102 (POL)
M30
755.
1126
WOJCIECHOWSKI Jarosław
Team Wojciechowski (POL)
M30
756.
1811
WOJCIECHOWSKI Paweł
Gdańsk (POL)
M30
757.
956
WÓJCIK Krzysztof
Banie (POL)
M30
758.
1790
WOJTAS Paweł
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
M30
759.
1999
WOJTUNIAK Rafal
Biegiem Radom! (POL)
M30
760.
419
WOŁCZEK Przemysław
Strzegomska Dwunastka (POL)
N
M30
761.
2212
WOŁK Paweł
Uherce Mineralne (POL)
P
M30
762.
583
WOLNIEWICZ Grzegorz
Do_Mety (POL)
M30
763.
1731
WOŹNIAK Krzysztof
Sitno (POL)
M30
764.
1073
WRÓBEL Marcin
Zbąszyń (POL)
M30
765.
1078
WRÓBEL Marek
Olsztyn (POL)
M30
766.
2201
WRÓBEL Piotr
Itmbw Kraków (POL)
N
M30
767.
760
WRÓBLEWSKI Michał
Kielce (POL)
M30
768.
1476
WRONISZEWSKI Łukasz
Piotrków Trybunalski (POL)
M30
769.
804
WYKA Piotr
Dąbrowa Górnicza (POL)
M30
770.
49
YUKHYMCHUK Mykola
(UKR)
M30
771.
554
ZABURKO Mateusz
Tomaszów Lubelski (POL)
M30
772.
2737
ZACIERKA Krystian
Przeworno (POL)
P
M30
773.
1590
ZACZYK Andrzej
Paniówki (POL)
N
M30
774.
55
ZAJĄC Krzysztof
Dębno (POL)
D
M30
775.
493
ZAJĄC Tomasz
Wkz-Team (POL)
M30
776.
376
ZAPOLSKI Julian
Szczecin (POL)
M30
777.
326
ZARĘBSKI Konrad
Pko Bank Polski (POL)
M30
778.
770
ZARECKI Piotr
Pałuki Running Team (POL)
M30
779.
1141
ZAWADZKI Łukasz
Benefit Systems Running Team (POL)
M30
780.
661
ZAWISZ Mariusz
Radlinioki W Biegu (POL)
M30
781.
2033
ZBROWSKI Michał
Biegnę. Żeby Bartek Mógł Biegać (POL)
M30
782.
296
ZDANOWSKI Marcin
Ironrun (POL)
M30
783.
2437
ZDROJEWSKI Remigiusz
Ptr Partner (POL)
M30
784.
768
ZEMLIK Mateusz
Szczecin (POL)
M30
785.
1877
ZGOLIŃSKI Marcin
Września (POL)
M30
786.
1839
ZIĘBA Arkadiusz
Runhogs Tychy (POL)
M30
787.
212
ZIELIŃSKI Bartosz
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków (POL)
D
M30
788.
1885
ZIELIŃSKI Bartosz
Wtorkowy Trening (POL)
M30
789.
2572
ZIELIŃSKI Dominik
Śrem (POL)
P
M30
790.
1569
ZIELIŃSKI Karol
Ironrun (POL)
M30
791.
432
ZIELIŃSKI Krzysztof
Night Runners (POL)
M30
792.
1950
ZIELIŃSKI Marcin
Chodzież (POL)
M30
793.
875
ZIELIŃSKI Michał
Wrocław (POL)
M30
794.
1975
ZIELIŃSKI Tomasz
Warszawa (POL)
M30
795.
980
ZIELONKA Leszek
Wrocław (POL)
M30
796.
2484
ZIĘTEK Andrzej
Szkoła Policji W Katowicach (POL)
P
M30
797.
179
ZIMNY Tomasz
Brzeg Dolny (POL)
M30
798.
1369
ZIMOWSKI Krzysztof
Bełchatów (POL)
M30
799.
1264
ZIOMBRA Przemek
Rzepin (POL)
M30
800.
143
ZJEŻDŻAŁKA Artur
Krzekotowice (POL)
M30