46. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km 5.7 km 10 km 12.5 km 15 km 21.097 km 22.8 km 25 km 27.2 km 30 km 32.5 km 38.2 km 40 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K20 K30 K40 K50 K60
MĘŻCZYŹNI M20 M30 M40 M50 M60
42.195 km (10:01:08) - meta
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . 22 23 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Foto Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 35 WAMBUA NDUVA Boniface . (KEN) 1 M30 (1) 02:16:47 +00:00 02:16:47 12:17:55.92
2 2843 BEKELE Tarekegn Zewdu Ethopia (ETH) 2 M30 (2) 02:17:05 +00:18 02:17:05 12:18:13.57
3 2842 DADI Fikru Abera Ethopia (ETH) 3 M20 (1) 02:17:27 +00:40 02:17:26 12:18:35.67
4 2840 JIMA Mulu Tulu Ethopia (ETH) 4 M20 (2) 02:18:27 +01:40 02:18:27 12:19:35.46
5 33 MUSYIMI Dominic Mailu . (KEN) 5 M30 (3) 02:20:04 +03:17 02:20:04 12:21:12.78
6 41 ROP ABEL Kibet . (KEN) 6 M30 (4) 02:20:15 +03:28 02:20:15 12:21:23.57
7 2742 KAZBAN Artem . (UKR) 7 M20 (3) 02:20:29 +03:42 02:20:29 12:21:37.65
8 45 HRYHORYEU Dzmitry . (BLR) 8 M30 (5) 02:22:54 +06:07 02:22:54 12:24:02.08
9 2489 OKSENIUK Serhii MK Luchesk (UKR) 9 M30 (6) 02:28:34 +11:47 02:28:34 12:29:42.41
10 42 THEURI PAUL Maina . (KEN) 10 M30 (7) 02:30:34 +13:47 02:30:33 12:31:42.77
11 11 BRZEZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń (POL) MP 1 K20 (1) 02:34:51 +18:04 02:34:51 12:35:59.25
12 88 HRYCIUK Łukasz Dębnowskie Człapaki (POL) O D 11 M30 (8) 02:37:30 +20:43 02:37:30 12:38:38.58
13 5 ANDRZEJCZAK Monika MKL Szczecin (POL) MP 2 K30 (1) 02:38:27 +21:40 02:38:26 12:39:35.99
14 596 POGOCKI Seweryn KW PSP ŁÓDŹ (POL) S 12 M40 (1) 02:38:29 +21:42 02:38:27 12:39:37.10
15 2841 BOKU Zefre Worku Ethopia (ETH) 3 K30 (2) 02:39:49 +23:02 02:39:49 12:40:57.96
16 10 DZIĘGIEL-POŚLADA Andżelika MKL Toruń (POL) MP 4 K30 (3) 02:42:15 +25:28 02:42:14 12:43:23.99
17 1622 STUBIŃSKI Leszek KM PSP Biała Podlaska (POL) S 13 M40 (2) 02:43:02 +26:15 02:43:02 12:44:10.98
18 953 JURA Rafał KWP Kraków (POL) P 14 M30 (9) 02:46:23 +29:36 02:46:21 12:47:31.89
19 34 PAVEŁKO Andrii . (UKR) 15 M30 (10) 02:46:31 +29:44 02:46:30 12:47:39.80
20 1196 PRZYBYŁ Aron PKB KALISZ - WK KWP POZNAN (POL) P O 16 M30 (11) 02:46:43 +29:56 02:46:42 12:47:51.87
21 1643 KICZIŃSKI Bartosz Brodnica Biega (POL) 17 M30 (12) 02:46:49 +30:02 02:46:49 12:47:57.97
22 39 KIMUTAI HELLEN Jepkosgei . (KEN) 5 K30 (4) 02:46:57 +30:10 02:46:56 12:48:05.14
23 2244 WRÓBEL Łukasz KMP Leszno (POL) P 18 M40 (3) 02:47:58 +31:11 02:47:58 12:49:06.31
24 555 OSOWSKI Paweł Stowarzyszenie Maraton Dębno (POL) D 19 M30 (13) 02:48:18 +31:31 02:48:17 12:49:26.33
25 2791 KOWALCZYK Marek KWP Bydgoszcz (POL) P 20 M40 (4) 02:48:29 +31:42 02:48:27 12:49:37.69
26 2835 ZAJĄC Łukasz 12 BATALION DOWODZENIA _Ułanów Podolskich w Szczecinie (POL) 21 M40 (5) 02:48:59 +32:12 02:48:59 12:50:07.74
27 1890 DUTKIEWICZ Maciej Warszawa (POL) 22 M30 (14) 02:49:21 +32:34 02:49:19 12:50:29.03
28 1511 NOWOSIELSKI Krzysztof MKS RUN TEAM Dąbie (POL) 23 M40 (6) 02:50:26 +33:39 02:50:25 12:51:34.53
29 624 BARTOSIK Sebastian Forma Wodzisław Śląski (POL) 24 M30 (15) 02:50:32 +33:45 02:50:29 12:51:40.05
30 1364 INGLOT Filip Inglot (POL) 25 M30 (16) 02:50:37 +33:50 02:50:35 12:51:45.36
31 7 WAŚNIEWSKA Karolina UKS Technik Radom (POL) MP 6 K30 (5) 02:50:51 +34:04 02:50:50 12:51:59.58
32 995 WIŚNIEWSKI Marek Warszawa (POL) 26 M30 (17) 02:51:18 +34:31 02:51:15 12:52:26.32
33 984 BIŁAN Paweł Gubin (POL) 27 M40 (7) 02:53:49 +37:02 02:53:45 12:54:57.10
34 1078 SYCHOWICZ Daniel Grazia Running (POL) 28 M40 (8) 02:54:04 +37:17 02:54:01 12:55:12.83
35 2834 BOROWIAK Rafał . (POL) 29 M30 (18) 02:54:24 +37:37 02:54:15 12:55:32.39
36 663 PODEDWORNY Wiktor Poznań (POL) 30 M30 (19) 02:54:27 +37:40 02:54:18 12:55:35.18
37 2552 CHRZAN Marcin M power (POL) 31 M40 (9) 02:54:40 +37:53 02:54:38 12:55:48.38
38 2186 WOLNY Piotr Brzoza Biega (POL) 32 M50 (1) 02:54:46 +37:59 02:54:45 12:55:54.09
39 6 PADUSZYŃSKA Wioletta Biegam Bo Lubię Warszawa (POL) MP 7 K30 (6) 02:55:09 +38:22 02:55:09 12:56:17.41
40 1345 FARGANUS Robert Zabiegani z Leśnej (POL) 33 M30 (20) 02:55:15 +38:28 02:55:11 12:56:23.54
41 621 WOŁOWCZYK Kamil Malenin (POL) O 34 M30 (21) 02:55:29 +38:42 02:55:26 12:56:37.40
42 2456 NADOLSKI Grzegorz Biegam Bo Lubie Gorzów (POL) 35 M40 (10) 02:55:41 +38:54 02:55:36 12:56:49.68
43 1356 ROĆKO Krzysztof Czapla (POL) 36 M30 (22) 02:56:15 +39:28 02:56:11 12:57:23.98
44 1510 KAPELA Marcin Szymkowiak Team (POL) 37 M30 (23) 02:56:43 +39:56 02:56:39 12:57:51.56
45 998 RUDZIŃSKI Jacek KW PSP Szczecin (POL) O 38 M50 (2) 02:57:03 +40:16 02:56:58 12:58:11.84
46 1 TATARA Marek ICT Poland (POL) 39 M40 (11) 02:57:07 +40:20 02:57:05 12:58:15.51
47 549 ZARODKIEWICZ Dawid OSP WĘŻEWO (POL) S 40 M30 (24) 02:57:41 +40:54 02:57:37 12:58:49.87
48 209 SAMSON Damian Szczecin (POL) 41 M30 (25) 02:57:50 +41:03 02:57:45 12:58:58.51
49 1123 PIKUŁA Ryszard Rycho Team (POL) 42 M30 (26) 02:58:06 +41:19 02:58:00 12:59:14.97
50 2251 KONDELA Paweł Aktywne Choszczno (POL) 43 M40 (12) 02:58:39 +41:52 02:58:33 12:59:47.43
51 2830 SZULOWSKI Tomasz Wanda Panfil Team (POL) 44 M40 (13) 02:58:48 +42:01 02:58:45 12:59:56.83
52 1001 CZECH Paweł Kb KROKUS KWIATKOWICE (POL) 45 M30 (27) 02:58:59 +42:12 02:58:56 13:00:07.46
53 1973 ŁUŻYŃSKI Tomasz TT Szczecin (POL) 46 M40 (14) 02:59:14 +42:27 02:59:14 13:00:22.98
54 1521 DEHMEL Łukasz 102 BATALION OCHRONY (POL) 47 M30 (28) 02:59:23 +42:36 02:59:18 13:00:31.93
55 2346 GŁÓW Tomasz Szamotuły (POL) 48 M40 (15) 02:59:33 +42:46 02:59:27 13:00:41.49
56 1262 RAJSKI Mirosław 3.10 (POL) 49 M30 (29) 02:59:39 +42:52 02:59:37 13:00:47.26
57 415 STACHURA Damian Zagłębie Lubin (POL) 50 M30 (30) 02:59:41 +42:54 02:59:39 13:00:49.90
58 2657 STEFANIAK Łukasz Szczecin (POL) 52 M40 (16) 02:59:58 +43:11 02:59:47 13:01:06.07
59 2828 TERLIKOWSKI Grzegorz Zieleniewo (POL) 51 M30 (31) 02:59:53 +43:06 02:59:48 13:01:01.78
60 1254 NIEDZIAŁKOWSKI Jan Poznań (POL) 53 M30 (32) 03:00:08 +43:21 03:00:04 13:01:16.69
61 2541 BIEŃKOWSKI Rafał KADZIELNO (POL) 54 M40 (17) 03:00:45 +43:58 03:00:40 13:01:53.08
62 1759 NIEDZIÓŁKA Wojciech Centrum Szkolenia Policji w Legionowie (POL) P 55 M30 (33) 03:01:05 +44:18 03:01:02 13:02:13.93
63 1737 TELATYŃSKA Sylwia Aktywne Choszczno (POL) 8 K40 (1) 03:02:02 +45:15 03:01:57 13:03:10.17
64 84 ŚLESICKI Seweryn Dębnowskie Człapaki (POL) D 56 M40 (18) 03:02:05 +45:18 03:01:58 13:03:13.87
65 2621 JAGIELSKI Jerzy JKS SALAMANDRA (POL) 57 M30 (34) 03:02:27 +45:40 03:02:25 13:03:35.87
66 733 CHMIELEWSKI Dominik TT Szczecin (POL) 58 M30 (35) 03:02:35 +45:48 03:02:28 13:03:43.13
67 2463 OLBRYCH Bartłomiej KWP Kraków (POL) P O 59 M30 (36) 03:03:04 +46:17 03:03:02 13:04:12.29
68 2012 FILICIAK Michał CAFFETTIERA (POL) 60 M30 (37) 03:03:23 +46:36 03:03:14 13:04:31.72
69 1781 SZYMURA Wojciech Rybnik (POL) 61 M40 (19) 03:03:35 +46:48 03:03:29 13:04:43.76
70 2741 GAŁAMAGA Radosław LoveLasy Police (POL) 62 M40 (20) 03:03:56 +47:09 03:03:51 13:05:04.35
71 2159 SZCZEPAŃSKI Andrzej Wild Skunks (POL) 63 M40 (21) 03:03:59 +47:12 03:03:55 13:05:07.35
72 168 STANISZCZAK Łukasz Szczecin (POL) 64 M20 (4) 03:04:01 +47:14 03:03:58 13:05:09.30
73 1684 MARYNOWSKI Marcin ENEA Szczecin (POL) 65 M40 (22) 03:04:33 +47:46 03:04:26 13:05:41.11
74 1808 OPALIŃSKI Arkadiusz TEAM LUKS ŻÓRAWINA WROCŁAW / KM PSP WROCŁAW (POL) S 66 M30 (38) 03:04:37 +47:50 03:04:33 13:05:45.53
75 233 NOWICZ Konrad Żychlin (POL) 67 M30 (39) 03:04:44 +47:57 03:04:36 13:05:52.46
76 94 POCHRANOWICZ Barbara Stowarzyszenie Maraton Dębno (POL) MP S D 9 K40 (2) 03:04:38 +47:51 03:04:37 13:05:46.59
77 1555 GOSTKOWSKI Łukasz KB GOCH BYTÓW (POL) N 68 M30 (40) 03:04:57 +48:10 03:04:48 13:06:05.59
78 2748 KUBISZ Mateusz Kołobrzeski Klub Morsów (POL) 69 M30 (41) 03:04:57 +48:10 03:04:51 13:06:05.80
79 201 JAKOWIECKI Ignacy Warszawa (POL) 70 M20 (5) 03:05:22 +48:35 03:05:11 13:06:30.67
80 1033 KAŃDUŁA Rajmund PSP Poznań JRG 8 . SZYMKOWIAK team (POL) S 71 M30 (42) 03:05:27 +48:40 03:05:21 13:06:35.03
81 373 KOŁOMAŃSKI Michał KWP Kielce (POL) P 72 M30 (43) 03:05:39 +48:52 03:05:37 13:06:47.36
82 1138 NOWAK Tomasz Magneti Marelli Poland Sosnowiec (POL) 73 M30 (44) 03:05:58 +49:11 03:05:47 13:07:06.88
83 1526 BUCZYŃSKI Arkadiusz Międzygórze (POL) O 74 M40 (23) 03:05:54 +49:07 03:05:49 13:07:02.50
84 741 STACHURA Mateusz INIEMAMOCNI TRI Team (POL) O N 75 M20 (6) 03:06:07 +49:20 03:06:05 13:07:15.84
85 885 KILJAN Mariusz Jaworzno (POL) 76 M40 (24) 03:06:15 +49:28 03:06:08 13:07:23.47
86 614 MUCHAJER Łukasz muszka team (POL) 77 M40 (25) 03:06:16 +49:29 03:06:14 13:07:24.27
87 44 SKIRUK Yuliya . (BLR) 10 K30 (7) 03:06:24 +49:37 03:06:23 13:07:32.27
88 822 KSIĄŻEK Sebastian Runner Sam po Lesie (POL) P 78 M40 (26) 03:06:41 +49:54 03:06:32 13:07:49.78
89 86 OSOWSKI Tomasz Netto Grupa Biegowa 42.195 Dębno (POL) D 79 M30 (45) 03:06:38 +49:51 03:06:37 13:07:46.52
90 1818 JÓŹWICKI Jakub CARINII (POL) 80 M40 (27) 03:06:44 +49:57 03:06:40 13:07:52.81
91 2807 ŚLUSARSKI Rafał Nauczyciel (POL) N 81 M40 (28) 03:07:06 +50:19 03:07:03 13:08:14.56
92 2286 RUSAK Sławomir BIEGIEM RADOM! (POL) 82 M40 (29) 03:07:08 +50:21 03:07:05 13:08:16.85
93 1234 BYSTRZYCKI Radosław Pszczółkowski Team (POL) 83 M50 (3) 03:07:12 +50:25 03:07:06 13:08:20.07
94 1911 CIEŚNIK Krzysztof MH Automatyka (POL) 84 M30 (46) 03:07:25 +50:38 03:07:13 13:08:33.90
95 263 WIERTEK Henryk WiertkiTeam (POL) S 85 M30 (47) 03:07:19 +50:32 03:07:14 13:08:27.63
96 408 MILESZKO Wojciech Ultra Diabły (POL) 86 M30 (48) 03:07:42 +50:55 03:07:38 13:08:50.01
97 858 SZEIN Piotr Częstochowa (POL) 87 M30 (49) 03:07:59 +51:12 03:07:49 13:09:07.09
98 657 KLONOWSKI Marcin LKS Zantyr Sztum/WRD KMP Gdańsk (POL) P 88 M30 (50) 03:08:00 +51:13 03:07:58 13:09:08.05
99 1533 SZCZEŚNIAK Marek Gubin (POL) 89 M40 (30) 03:08:26 +51:39 03:08:02 13:09:34.47
100 2264 FILIPIAK Przemysław KP PSP WRZEŚNIA/ SZYMKOWIAK TEAM (POL) S 90 M30 (51) 03:08:20 +51:33 03:08:06 13:09:28.31
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.44655395 s