46. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km
5.7 km
10 km
12.5 km
15 km
21.097 km
22.8 km
25 km
27.2 km
30 km
32.5 km
38.2 km
40 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K20
K30
K40
K50
K60
MĘŻCZYŹNI
M20
M30
M40
M50
M60
Kategorie dod.
MP - 39. PZLA Mistrzostwa Polski Kobiet
P - 17. Mistrzostwa Polski Policjantów
D - Mistrzostwa Miasta i Gminy Dębno
S - 6. Mistrzostwa Polski Strażaków - PSP
O - 6. Mistrzostwa Polski Strażaków - OSP
N - 6. Mistrzostwa Polski Nauczycieli
ZNP - Związek Nauczycielstwa Polskiego
42.195 km (10:01:08)
Strona
<
1
2
.
.
5
6
7
8
9
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
22
23
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
601.
1006
JANAS Romuald
Międzychód (POL)
M40
602.
1530
JANCZAK Marek
Gdynia (POL)
M40
603.
1573
JANCZEWSKI Leszek
Kłodawa (POL)
M40
604.
997
JANCZYK Michał
Płock (POL)
M30
605.
320
JANIAK Paweł
Wrocław (POL)
P
M40
606.
1801
JANICA Paweł
Rudzica (POL)
M20
607.
2350
JANIK Paweł
PTG Sokół Świat Pracy Tarnów (POL)
M40
608.
527
JANIK Sergiusz
Zawiercie (POL)
P
M30
609.
196
JANISZEWSKI Marcin
Kamil Kubuś Tata (POL)
M40
610.
1267
JANKOWIAK Łukasz
RunPlanet Team (POL)
M20
611.
279
JANKOWIAK Marcin
aleTEMPO (POL)
M30
612.
623
JANKOWSKI Dawid
Mirosławki (POL)
M30
613.
2290
JANKOWSKI Jakub
Brwinów (POL)
M20
614.
1717
JANKOWSKI Karol
Janky runner (POL)
M20
615.
1464
JANKOWSKI Paweł
KMP WROCŁAW (POL)
P
M40
616.
618
JANKOWSKI Rafał
Predators Wałbrzych (POL)
P
M30
617.
792
JANKOWSKI Sebastian
Powerade (POL)
M30
618.
2332
JANOWSKI Tomasz
Bodycote Polska (POL)
M30
619.
2529
JANUCIK Tadeusz
Biegamy dla Zdrowia (POL)
M60
620.
1127
JANUSZ Tomasz
Wrocław (POL)
M40
621.
2192
JANY Kamil
Tarnowskie Góry (POL)
M50
622.
1204
JAROMIN Błażej
SPOT Pazczyna (POL)
M40
623.
919
JAROS Marcin
Oddział Prewencji Policji w Katowicach (POL)
P
M30
624.
2817
JAROSIŃSKI Dawid
KP PSP Myślibórz (POL)
S
M40
625.
1125
JAROSZ Michał
Nowy Tomyśl (POL)
N
M30
626.
730
JAROSZ Roman
1962 (POL)
M50
627.
484
JAROSZEWICZ Adam
Kruszyn Krajeński (POL)
M40
628.
1263
JAROSZEWICZ Grzegorz
KB PIONIER SZCZECIN (POL)
M40
629.
1208
JAROSZUK Dmitrij
Kraków (POL)
M30
630.
1741
JASIAK Piotr
Chyże Żółwie (POL)
M40
631.
1630
JASINA Leszek
Szczecin (POL)
M40
632.
2056
JASINIAK Bartosz
Słubice (POL)
M30
633.
398
JASIŃSKI Michał
Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL)
M20
634.
1604
JASINSKI Pawel
VICTUS RĘBKÓW (POL)
M50
635.
1810
JASIŃSKI Rafał
OSTRożna Team (POL)
M30
636.
149
JASKÓLSKI Krzysztof
TriBoy (POL)
M30
637.
285
JASKOT Mariusz
59-724 (POL)
M20
638.
2077
JASLOWSKI Michał
Tarnowo Podgórne (POL)
M40
639.
2624
JASTRZEMBSKI Edmund
Bydgoszcz (POL)
M40
640.
523
JASZCZAK Zbigniew
Płock (POL)
M30
641.
2043
JASZKIEWICZ Adrian
Team Bimber Power (POL)
M30
642.
1767
JATKOWSKI Maciej
Jtschipservice (POL)
M40
643.
764
JAWIN Jarosław
Kostrzyn nad Odrą (POL)
M40
644.
1206
JAWOR Maciej
SP 1 Nowy Sącz (POL)
N
M40
645.
1281
JAWORSKI Adam
Gmina i Miasto Stawiszyn (POL)
M50
646.
2101
JAZ Krzysztof
KM TEAM (POL)
N
M40
647.
2106
JEDLIŃSKI Bartosz
Maratończyk Dębica (POL)
M40
648.
1331
JĘDRASZCZYK Marek
Słupsk (POL)
M40
649.
284
JĘDRUSIK Patryk
Radom (POL)
M30
650.
488
JĘDRYCHA Zbigniew
Sosnowiec (POL)
M60
651.
2023
JĘDRZEJCZAK Sławomir
Krzywin (POL)
M40
652.
1456
JĘDRZEJEWSKI Daniel
TRI Starogrd Gdański (POL)
M40
653.
504
JEDYNAK MIchał
ORWL (POL)
M30
654.
546
JĘDZURA Daniel
Night Runners Gliwice (POL)
M30
655.
76
JEMCZURA Rafał
Netto Grupa Biegowa 42.195 Dębno (POL)
D
M20
656.
2047
JERCZYŃSKI Radosław
Łęka Opatowska (POL)
M30
657.
307
JERCZYŃSKI Tomasz
Łęka Opatowska (POL)
S
M40
658.
402
JESKE Dominik
RUNdomsko (POL)
M30
659.
2322
JEZIORSKI Marek
KP PSP Radomsko (POL)
S
M30
660.
2333
JEŻEWSKI Łukasz
- (POL)
M30
661.
2840
JIMA Mulu Tulu
Ethopia (ETH)
M20
662.
1612
JOB Marek
Nysa (POL)
M40
663.
2182
JODKO Adam
Gorzów Wlkp. (POL)
M40
664.
1468
JOPEK Radosław
81-116 (POL)
M40
665.
62
JORDAN Marek
Netto Grupa Biegowa 42.195 Dębno (POL)
D
M30
666.
1386
JÓŹKÓW Wojciech
123Labs (POL)
M40
667.
1792
JÓŹWIAK Marek
KRYSPORT TEAM (POL)
M50
668.
1818
JÓŹWICKI Jakub
CARINII (POL)
M40
669.
953
JURA Rafał
KWP Kraków (POL)
P
M30
670.
1600
JURECZKO Damian
Tychy (POL)
M30
671.
1833
JUREK Mariusz
KWP Kraków (POL)
P
M30
672.
418
JURKIEWICZ Sławomir
Rozbiegany Susz (POL)
M30
673.
1903
JUSIS Wojciech
Nowa Sól (POL)
M50
674.
1248
JUSZCZAK Marcin
RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WLK. (POL)
M30
675.
2789
KACPRZAK Dariusz
felixstowe (POL)
M40
676.
993
KACPRZYK Sylwester
Chorzów (POL)
M40
677.
633
KACPURA Paweł
Pruszków (POL)
M40
678.
1925
KACZMARCZYK Bogdan
KB Gepard Murowana Goślina (POL)
M30
679.
1887
KACZMARCZYK Marek
Jelenia Góra (POL)
M40
680.
2048
KACZMAREK Dominik
Nowy Tomyśl (POL)
M30
681.
907
KACZMAREK Grzegorz
Gmina i Miasto Stawiszyn (POL)
M30
682.
1427
KACZMAREK Grzegorz
KP PSP MIĘDZYRZECZ (POL)
S
M30
683.
427
KACZMAREK Jan
Mieszkowice (POL)
M60
684.
2432
KACZMAREK Krzysztof
Wroniecki Klub Biegacza (POL)
M50
685.
1603
KACZMAREK Łukasz
Dzik Komando (POL)
M30
686.
927
KACZMAREK Marcin
Kościan Team (POL)
M30
687.
2248
KACZMAREK Mariusz
Sulechów (POL)
M60
688.
1508
KACZMAREK Michał
Sworzyce (POL)
M30
689.
2394
KACZMAREK Paweł
Echo Ziemi Kostrzyńskiej (POL)
M40
690.
1840
KACZMAREK Piotr
Kaczmarek Team (POL)
M30
691.
1862
KACZOR Dawid
Gwiezdna Flota Maszewo (POL)
M40
692.
1478
KACZOR Paweł
Choszczno (POL)
M30
693.
98
KACZOROWSKI Jan
Dębnowskie Człapaki (POL)
D
M30
694.
2785
KĄDZIELA Paweł
Dobrzyca (POL)
M30
695.
1084
KĄDZIELAWA Mateusz
LS WORLD RUN (POL)
M20
696.
1045
KAŁAMARZ Krzysztof
Wawrzeńczyce (POL)
M40
697.
456
KAŁAMUCKI Grzegorz
Tychy (POL)
M40
698.
1174
KALBARCZYK Henryk
Kozienice (POL)
M60
699.
1804
KALBARCZYK Jakub
Kraków (POL)
M30
700.
2064
KALETA Tomasz
Kraków (POL)
M30