46. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km
5.7 km
10 km
12.5 km
15 km
21.097 km
22.8 km
25 km
27.2 km
30 km
32.5 km
38.2 km
40 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K20
K30
K40
K50
K60
MĘŻCZY¬NI
M20
M30
M40
M50
M60
Kategorie dod.
MP - 39. PZLA Mistrzostwa Polski Kobiet
P - 17. Mistrzostwa Polski Policjantów
D - Mistrzostwa Miasta i Gminy Dębno
S - 6. Mistrzostwa Polski Strażaków - PSP
O - 6. Mistrzostwa Polski Strażaków - OSP
N - 6. Mistrzostwa Polski Nauczycieli
ZNP - Zwi±zek Nauczycielstwa Polskiego
42.195 km (10:01:08)
Strona
<
1
2
.
.
.
6
7
8
9
10
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
22
23
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
701.
720
KALINOWSKI Bogdan
kalina Pogorzelica (POL)
M50
702.
886
KALINOWSKI Damian
Teraz Warmia (POL)
M30
703.
891
KALINOWSKI Stanisław
Bydgoszcz (POL)
M40
704.
2590
KALISZEWICZ Piotr
CHWARSZCZANY (POL)
M30
705.
2723
KAŁKOWSKI Łukasz
Pęzino (POL)
M30
706.
1380
KAŁUSKI Jan
Czerwonak Biega (POL)
M30
707.
1441
KAŁUŻNY Paweł
KB WIKON Nowa Sól/Szymanowski Team (POL)
M40
708.
756
KAŁUŻNY Rafał
Retkinia Run (POL)
M30
709.
1400
KALWACZYŃSKI Filip
WWF Polska (POL)
M30
710.
2367
KAMINSKI Jacek
Nike RUN Team Gorzow (POL)
M40
711.
2119
KAMIŃSKI Witold
STOPA SLUPSK (POL)
M40
712.
329
KAMOLA Maciej
Wybiegać Marzenia Team (POL)
M30
713.
2025
KAMYK Dariusz
Sosnowiec (POL)
M30
714.
2455
KANCIAŁA Łukasz
Warszawa (POL)
M30
715.
1033
KAŃDUŁA Rajmund
PSP Poznań JRG 8 . SZYMKOWIAK team (POL)
S
M30
716.
2433
KANIECKI Dariusz
Wkurw_Team (POL)
M30
717.
2089
KANIEWSKI Ireneusz
Pruszków (POL)
M30
718.
2243
KANTOR Marek
Wrocław (POL)
M30
719.
1510
KAPELA Marcin
Szymkowiak Team (POL)
M30
720.
985
KARASIŃSKI Piotr
ŁódĽ (POL)
M50
721.
1663
KARAWACKI Grzegorz
Kęty (POL)
M30
722.
2406
KARCZEWSKI Hubert
Drużyna Szpiku (POL)
M40
723.
2639
KARCZMARZ Damian
Kęty (POL)
M20
724.
1689
KARKUCIŃSKI Piotr
MARUDERZY ANTI RACING TEAM (POL)
P
M40
725.
1942
KARKUT Krzysztof
Luboń (POL)
M40
726.
2323
KAROŃ Piotr
Warszawa (POL)
M30
727.
1436
KARPOWICZ Tomasz
Wysoka (POL)
M30
728.
2453
KARWAN Zbigniew
BBL (POL)
M50
729.
1044
KARWIŃSKI Marcin
Klub Biegacza AZS UEK (POL)
M40
730.
1405
KARWOT Maciej
Decathlon Rybnik @ Przyjaciele (POL)
M40
731.
1479
KARWOWSKI Jarosław
Pzryszowice (POL)
M40
732.
1740
KASICA Adam
Grójec (POL)
M40
733.
1678
KASICA Arkadiusz
Międzyrzecz (POL)
M30
734.
1041
KASPERSKI Tomasz
Gostyń (POL)
M30
735.
619
KASPRZAK Adam
pudliszki (POL)
M20
736.
1240
KASPRZAK Maciej
Krzemieniewo (POL)
M30
737.
2118
KASPRZAK Michał
MIKOŁÓW (POL)
M20
738.
644
KASTELIK Dariusz
Sprintex Team (POL)
M40
739.
346
KASZEWSKI Igor
Night Runners (POL)
M30
740.
937
KASZOWICZ Marek
RCI Bydgoszcz (POL)
M40
741.
1337
KASZUBA Robert
ZaDyszka (POL)
M40
742.
1334
KAWIK Dawid
Feltank (POL)
M30
743.
1202
KAWKA Paweł
Dobroń (POL)
M40
744.
2503
KAZAK Dzmitry
DAR (POL)
M40
745.
2742
KAZBAN Artem
. (UKR)
M20
746.
2625
KAZEK Mateusz
KWP Kraków (POL)
P
M20
747.
854
KA¬MIERCZAK Bartłomiej
PKO Bank Polski (POL)
M40
748.
861
KA¬MIERCZAK Jarosław
Bezrzecze (POL)
M50
749.
2303
KA¬MIERCZAK Paweł
¦więtochłowice (POL)
M30
750.
988
KA¬MIERCZAK Tomasz
Gniezno (POL)
M40
751.
1112
KA¬MIERSKI Krzysztof
KB KROKUS KWIATKOWICE (POL)
M40
752.
1824
KEBLESZ Adam
VOESTALPINE (POL)
M40
753.
656
KĘDRA Rafał
Janów Lubelski (POL)
M40
754.
821
KEDZIA Jaroslaw
Bydgoszcz (POL)
M40
755.
1105
KĘDZIELEWSKI Łukasz
Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL)
M30
756.
2071
KĘDZIORA Kamil
3.brt Sandomierz (POL)
M30
757.
502
KĘDZIORA Tomasz
Pobiedziska Running Team (POL)
M40
758.
576
KEMPA Piotr
Green Zone Team (POL)
M40
759.
376
KEMPIѦKI Arkadiusz
kempes (POL)
M40
760.
831
KĘPKA Waldemar
Santocko (POL)
M60
761.
118
KĘPOWICZ Marcin
Strzyżewice (POL)
N
M40
762.
40
KIBIRE MOSES Kipruto
. (KEN)
M30
763.
1643
KICZIŃSKI Bartosz
Brodnica Biega (POL)
M30
764.
862
KIEŁBASIŃSKI Andrzej
SPOT Pazczyna (POL)
M30
765.
1101
KIEŁCZYŃSKI Rajmund
Lubin (POL)
M40
766.
1727
KIEŁEK Cezary
brak (POL)
M50
767.
885
KILJAN Mariusz
Jaworzno (POL)
M40
768.
2443
KILON Piotr
FUDO&Co.Sport (POL)
M40
769.
2497
KINAL Łukasz
voestalpine (POL)
M30
770.
2125
KINDERIS Gediminas
Kaunas BMK (POL)
M50
771.
462
KINDRYK Tomasz
Zagłębiowski Klub Oyama Karate (POL)
N
M30
772.
46
KIPYEGO Barnabas
. (KEN)
M30
773.
2224
KITA Tomasz
Jadowniki (POL)
M40
774.
1415
KLEBIEKO Piotr
Muszkowo (POL)
M30
775.
2359
KŁECZEK Jacek
Klub biegaczy Prawo do Życia (POL)
M50
776.
1455
KLEIST Tomek
Kłodawa (POL)
M40
777.
275
KŁĘK Stanisław
Bolechowice (POL)
M40
778.
1617
KLENIEWSKI Tomasz
Monar Kraków (POL)
M30
779.
1209
KLESZCZ Szymon
Bukowski Klub Biegacz (POL)
M20
780.
797
KLIM Piotr
CSWL-POZNAŃ (POL)
M40
781.
1294
KLIMASZEWSKI Tomasz Jacek
Helsingborg (POL)
M40
782.
850
KLIMCZAK Jacek
FIZJOTERAPIA..DLA CIEBIE I RODZINY ŻERKÓW (POL)
M20
783.
1672
KLIMCZAK Mariusz
Legnica (POL)
M50
784.
1437
KLIMCZAK Michał
Poznań (POL)
M30
785.
364
KLIMIUK Łukasz
Łosice (POL)
M30
786.
317
KLIMKOWSKI Michał
Warszawa (POL)
M30
787.
2647
KŁODA Dariusz
Czapury (POL)
M40
788.
763
KŁONICKI Augustyn
Chmielnik (POL)
M30
789.
657
KLONOWSKI Marcin
LKS Zantyr Sztum/WRD KMP Gdańsk (POL)
P
M30
790.
1506
KŁOPOTEK Marcin
Extreme Family (POL)
M40
791.
1446
KŁOS Adam
Niepołomice Biegaj± (POL)
M40
792.
1909
KŁOSIŃSKI Szymon
Kobyłka (POL)
M30
793.
1817
KLUCZYŃSKI Zbigniew
7.04.2019 (POL)
M50
794.
2488
KLUF Zdzisław
Bełchatów (POL)
M60
795.
631
KLUZA Stanisław
KB Maraton Turek (POL)
M60
796.
883
KMIECIK Arkadiusz
Warszawa (POL)
M40
797.
216
KMIECIK Łukasz
Wrocław (POL)
M30
798.
2750
KNAPIK Paweł
KWP Poznań (POL)
P
M30
799.
708
KNIE Mariusz
KB Maratończyk Jarocin (POL)
M40
800.
247
KOBIERACKI Marcin
Warszawa (POL)
M20