46. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km
5.7 km
10 km
12.5 km
15 km
21.097 km
22.8 km
25 km
27.2 km
30 km
32.5 km
38.2 km
40 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K20
K30
K40
K50
K60
MĘŻCZYŹNI
M20
M30
M40
M50
M60
Kategorie dod.
MP - 39. PZLA Mistrzostwa Polski Kobiet
P - 17. Mistrzostwa Polski Policjantów
D - Mistrzostwa Miasta i Gminy Dębno
S - 6. Mistrzostwa Polski Strażaków - PSP
O - 6. Mistrzostwa Polski Strażaków - OSP
N - 6. Mistrzostwa Polski Nauczycieli
ZNP - Związek Nauczycielstwa Polskiego
42.195 km (10:01:08)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
7
8
9
10
11
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
22
23
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
801.
2284
KOCH Jan
Vege Runners (POL)
M30
802.
693
KOCH Piotr
Gorzów Wielkopolski (POL)
M40
803.
1955
KOCH Przemek
Śrem (POL)
M30
804.
1809
KOCHAŃSKI Adam
Grzędzice (POL)
M40
805.
1607
KOCIŃSKI Przemysław
Toruń (POL)
M30
806.
813
KOCJAN Mariusz
zederman (POL)
M40
807.
2631
KOCUR Aleksander
Gliwice (POL)
M40
808.
1475
KOCZUR Jakub
Nowa Huta Team (POL)
M30
809.
167
KODZIS Piotr
Boksze Stare (POL)
M40
810.
2274
KOHUT Dariusz
Przemyśl (POL)
S
M40
811.
2589
KOKOSZKA Wojciech
Siedlec (POL)
M40
812.
381
KOKOT Leszek
Krotoszyn (POL)
M40
813.
164
KOŁAKOWSKI Przemek
Zamość (POL)
M40
814.
1725
KOLANKO Paweł
Krosno (POL)
M40
815.
814
KOLASIŃSKI Krzysztof
Poznań (POL)
M40
816.
2444
KOŁB Jarosław
OloRunner (POL)
M50
817.
1136
KOLENDO Arkadiusz
Rogoziński klub biegacza (POL)
P
M40
818.
460
KOLIŃSKI Artur
arut (POL)
M40
819.
640
KOLIŃSKI Krzysztof
Lipusz (POL)
M30
820.
241
KOŁODZIEJ Zbigniew
AIDG Pallotyni (POL)
M40
821.
1398
KOŁODZIEJCZYK Krzysztof
Warszawa (POL)
M40
822.
1999
KOŁODZIEJEWSKI Tomasz
Hangar Team (POL)
N
M20
823.
373
KOŁOMAŃSKI Michał
KWP Kielce (POL)
P
M30
824.
2737
KOŁTYSZ Roman
Myszków (POL)
M30
825.
703
KOLWAS Mirosław
KolNet.pl (POL)
M50
826.
127
KOMAN Jacek
Warszawa (POL)
M40
827.
2251
KONDELA Paweł
Aktywne Choszczno (POL)
M40
828.
438
KONECKI Damian
You'll never walk alone (POL)
M20
829.
1218
KONIAK Dariusz
NOWA PLEWNIA (POL)
M40
830.
513
KONIEC Piotr
Kujavia3Team (POL)
M40
831.
1118
KONIECZNY Andrzej
Wrocław (POL)
M40
832.
1038
KONIECZNY Piotr
USB Ustka (POL)
M40
833.
1904
KONIECZNY Szymon
Choszczno (POL)
M30
834.
2784
KONONOWICZ Andrzej
Szczecin (POL)
M30
835.
1763
KONOPKA Jarosław
Jastrzębie Zdrój (POL)
M50
836.
1164
KONRAD Artur
zawiercie (POL)
M40
837.
1430
KONRAD Marcin
Zawiercie (POL)
M30
838.
2486
KONSEK Paweł
Żory - Kleszczówka (POL)
M20
839.
2618
KONSTAŃCZAK Przemysław
Karsko (POL)
M30
840.
868
KOPANIECKI Krzysztof
Dębno (POL)
D
M30
841.
642
KOPANIECKI Mariusz
BBL POLICE (POL)
M30
842.
734
KOPAŃSKI Tomasz
Piotrków Trybunalski (POL)
M30
843.
903
KOPCZAK Grzegorz
JW 4580 Czarne (POL)
M40
844.
1182
KOPEĆ Mirosław
MirMark (POL)
M40
845.
2435
KOPER Adam
Skórka (POL)
M40
846.
2764
KOPEREK Marek
Szczecin (POL)
M30
847.
834
KOPRAS Dominik
Koper Team (POL)
M30
848.
1189
KOPYRA Michal
Wroclaw (POL)
M30
849.
1658
KORALEWSKI Jakub
Poznań (POL)
ZNP
M30
850.
1490
KORCZYKOWSKI Artur
Brwinów (POL)
M50
851.
2644
KORDEK Jan
Szczecin (POL)
M60
852.
538
KORDYLA Szymon
BBL Inowrocław (POL)
M20
853.
2616
KORNACKI Piotr
Wieleń (POL)
M30
854.
1276
KORNALSKI Grzegorz
Polacy Biegają w UK (POL)
M40
855.
1159
KORPACKI Robert
Łódź (POL)
M40
856.
395
KORYCZAN Stefan
Libiąż (POL)
M50
857.
2662
KORZENIEWSKI Dominik
CKB Leszno (POL)
M30
858.
667
KORZENIOWSKI Mateusz
Bielsko-Biała (POL)
M20
859.
1632
KORZYCKI Tadeusz
Amator (POL)
M60
860.
1313
KOS Wojciech
Parkrun Kalisz (POL)
N
M50
861.
131
KOSECKI Krzysztof
SG (POL)
M30
862.
803
KOSEDA Robert
Honey Badger (POL)
M40
863.
1473
KOSIŃSKI Mateusz
Drużyna Szpiku (POL)
M20
864.
371
KOSIOREK Darek
Poznań (POL)
M50
865.
1871
KOSIOROWSKI Adrian Kosiorowski
KOKSIORTEAM (POL)
M20
866.
1198
KOSMAŁA Przemysław
Zagłębiowski Klub Oyama Karate (POL)
M30
867.
1224
KOSTRZEWA Krzysztof
Żaby (POL)
M30
868.
2181
KOSTRZEWA Paweł
Kraków (POL)
M40
869.
2397
KOSTUCH Jan
Homoviator (POL)
M60
870.
957
KOŚCIELNIAK Marek
MUAY RUNNING TEAM (POL)
M40
871.
1829
KOŚCIELNIAK Wojciech
KGB (POL)
P
M30
872.
111
KOŚMIŃSKI Sławomir
Bielany Wrocławskie (POL)
M40
873.
2697
KOTECKI Paweł
Expansja Advertising (POL)
M20
874.
788
KOTERBSKI Radosław
Opatów (POL)
M30
875.
1395
KOTLARSKI Waldemar
Chwalim (POL)
M40
876.
1278
KOTULA Joachim
Ozimek (POL)
M50
877.
2538
KOTUŁA Rafał
Billennium Squad (POL)
S
M40
878.
1178
KOWAL Michał
REC-STAL S.C. (POL)
M40
879.
1039
KOWAL Paweł
PTG Sokół Świat Pracy Tarnów (POL)
M30
880.
691
KOWALCZUK Tomasz
Psp Żary (POL)
S
M40
881.
2786
KOWALCZYK Dariusz
Bielsko-Biała (POL)
M30
882.
2381
KOWALCZYK Krzysztof
Warszawa (POL)
M30
883.
2791
KOWALCZYK Marek
KWP Bydgoszcz (POL)
P
M40
884.
61
KOWALCZYK Mateusz
Netto Grupa Biegowa 42.195 Dębno (POL)
D
M20
885.
632
KOWALCZYK Paweł
KĘCKIE HARPAGANY (POL)
M40
886.
2752
KOWALCZYK Tadeusz
KP Poznań Stare Miasto. (POL)
P
M50
887.
1360
KOWALCZYK Tomasz
Łódź (POL)
M40
888.
251
KOWALEWSKI Maciej
Nowa Sól (POL)
M30
889.
1752
KOWALIK Rafał
TeMMPo Wałbrzych (POL)
M40
890.
2304
KOWALKOWSKI Paweł
KWP Kraków (POL)
P
M30
891.
1073
KOWALSKI Grzegorz
Orange Polska (POL)
M40
892.
900
KOWALSKI Jacek
RUNHOGS Tychy (POL)
M40
893.
1886
KOWALSKI Krzysztof
OCELOTY Kruszyn Krajenski (POL)
M30
894.
78
KOWALSKI Tomasz
Zmęczony Sezonem (POL)
D
M30
895.
528
KOZAK Igor
Św. Jan XXIII (POL)
N
M40
896.
404
KOZAK Krzysztof
Nowa Huta Team (POL)
N
M30
897.
1960
KOZAKIEWICZ Przemysław
TSA Sandomierz (POL)
M30
898.
1958
KOZAKIEWICZ Tomasz
TSA Sandomierz (POL)
M50
899.
934
KOZIEŁ Michał
Wroclaw (POL)
M30
900.
515
KÓZKA Mariusz
rozBBiegane Komorowice (POL)
M20