46. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km
5.7 km
10 km
12.5 km
15 km
21.097 km
22.8 km
25 km
27.2 km
30 km
32.5 km
38.2 km
40 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K20
K30
K40
K50
K60
MĘŻCZYŹNI
M20
M30
M40
M50
M60
Kategorie dod.
MP - 39. PZLA Mistrzostwa Polski Kobiet
P - 17. Mistrzostwa Polski Policjantów
D - Mistrzostwa Miasta i Gminy Dębno
S - 6. Mistrzostwa Polski Strażaków - PSP
O - 6. Mistrzostwa Polski Strażaków - OSP
N - 6. Mistrzostwa Polski Nauczycieli
ZNP - Związek Nauczycielstwa Polskiego
42.195 km (10:01:08)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
8
9
10
11
12
.
.
.
.
.
.
.
.
.
22
23
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
901.
1606
KOZŁOWSKI Albin
Toruń (POL)
M50
902.
791
KOZŁOWSKI Leszek
Świnoujście (POL)
M60
903.
2768
KOZŁOWSKI Sebastian
Poznań (POL)
M30
904.
223
KOZŁOWSKI Tadeusz
www.e-line.pl (POL)
M40
905.
2522
KOZYRA Marek
BBM/BBL KIELCE (POL)
M60
906.
2283
KOZYRSKI Krzysztof
Team Cukiernia Nova (POL)
M30
907.
1597
KOŹMIC Ryszard
Police (POL)
M60
908.
2539
KOŻUSZEK Robert
12 BZ (POL)
M40
909.
1856
KRACLA Jan
Katowice (POL)
M50
910.
1352
KRAIŃSKI Karol
Fundacja HUTENA (POL)
M30
911.
397
KRAKOWSKI Edwin
Puńsk (POL)
M30
912.
2034
KRANZ Grzegorz
Czapury (POL)
M40
913.
1433
KRASA Sławomir
Szczecin (POL)
M40
914.
1806
KRASNODĘBSKI Konrad
BBL POLICE (POL)
M40
915.
2310
KRAUS Damian
Spartanie Dzieciom (POL)
M20
916.
1548
KRAWCZAK Piotr
PDO Biega (POL)
M30
917.
1669
KRAWCZYK Jacek
SPOT Pazczyna (POL)
M40
918.
185
KRAWCZYK Kamil
Tychy (POL)
M30
919.
1407
KRĄŻYŃSKI Tomasz
Łódź (POL)
M50
920.
2325
KRÓL Krzysztof
Hit The Trail (POL)
M40
921.
1284
KRÓL Maciek
Warszawa (POL)
M30
922.
1135
KRÓL Ryszard
Lublin Biega (POL)
M50
923.
1712
KRÓLIKOWSKI Wojciech
KB TKKF Promyk Ciechanów (POL)
M40
924.
2805
KRUCZYNSKI Wojciech
Super League Triathlon (POL)
M40
925.
1413
KRUKOWSKI Mirosław
Nowa Sól (POL)
M40
926.
232
KRUMPLEWSKI Sławomir
Września (POL)
M40
927.
827
KRUPA Daniel
Stargard. Ja się Nie Ścigam (POL)
M40
928.
2331
KRUPA Maciej
RosolChinczykPioNa (POL)
M40
929.
326
KRUPA Piotr
Glinki Team (POL)
M30
930.
1214
KRUSZYŃSKI Krzysztow
Świecie (POL)
M50
931.
1518
KRYCKI Grzegorz
POLAND (POL) (POL)
M40
932.
107
KRYGIER Tomasz
Eurocash (POL)
M20
933.
1713
KRYNICKI Bartosz
Mega Coffee team (POL)
M30
934.
2242
KRYŃSKI Adam
Warszawa (POL)
P
M40
935.
2637
KRYSIAK Tomasz
Szczecin (POL)
M30
936.
1623
KRYSMALSKI Damian
Wolsztyn (POL)
M30
937.
1514
KRYSMALSKI Maciej
Wolsztyn (POL)
M40
938.
2667
KRYSTIAN Paweł
Radom (POL)
M30
939.
1728
KRYSTKIEWICZ Daniel
Olsztyn (POL)
M30
940.
2701
KRYSTKIEWICZ Łukasz
Minionki Dachsera (POL)
M30
941.
2542
KRZANOWSKI Ireneusz
Rudzica (POL)
M20
942.
2282
KRZEMIEŃ Mateusz
London (GBR)
M40
943.
2408
KRZESZOWSKI Maciej
Poznań (POL)
M40
944.
491
KRZYMOWSKI Piotr
Szkoły SYRIUSZ w Wasilkowie (POL)
N
M30
945.
1373
KRZYSZTOFOWICZ Sławomir
Krzysztofki Team (POL)
M40
946.
1542
KRZYSZTOŃ Tomasz
Jaworznik (POL)
M40
947.
2809
KRZYŻOSTANIAK Piotr
Szczecin (POL)
M50
948.
2630
KRZYŻOWSKI Tomasz
BBL Ozimek (POL)
M50
949.
822
KSIĄŻEK Sebastian
Runner Sam po Lesie (POL)
P
M40
950.
2269
KUBARKO Robert
Stolko (POL)
M50
951.
1369
KUBASIK Tomasz
Kubasik Team (POL)
M40
952.
183
KUBIAK Bartłomiej
MYŚLIWY z ŻELAZA (POL)
M30
953.
1168
KUBIAK Piotr
marysiak (POL)
M40
954.
552
KUBIAK Przemysław
Strzegom (POL)
M40
955.
1569
KUBICA Gerard
Gliwice (POL)
M50
956.
1423
KUBICA Michał
Gliwice (POL)
M20
957.
802
KUBICKI Leszek Leszek
Gdańsk (POL)
M30
958.
1998
KUBIK Krystian
Gryfice (POL)
M20
959.
1895
KUBIS Dominik
Kraków (POL)
M20
960.
2748
KUBISZ Mateusz
Kołobrzeski Klub Morsów (POL)
M30
961.
1308
KUBIT Piotr
Krosno Glass (POL)
M30
962.
2467
KUCAB Grzegorz
Telemond-Holding (POL)
M30
963.
318
KUCH Paweł
Szałsza (POL)
M50
964.
658
KUCHARCZYK Arkadiusz
Warszawa (POL)
M30
965.
2491
KUCHARSKI Grzegorz
Kostrzyn (POL)
M40
966.
139
KUCHARSKI Piotr
Amator - niezrzeszony. czyli wszystko mogę... nic nie muszę...! (POL)
M50
967.
1997
KUCHARSKI Piotr
Janowo (POL)
M40
968.
1660
KUCHCZYŃSKI Krzysztof
Biegająca Kasta Miedziowego Miasta (POL)
M30
969.
316
KUCHTA Kamil
Boleslawiec (POL)
M20
970.
2151
KUCZYŃSKI Daniel
Prężne Vacky (POL)
M40
971.
2390
KUJAWA Maciej
Szczecin (POL)
M40
972.
250
KUKAWKA Maciej
Grudziądz (POL)
M40
973.
338
KULA Sławomir
Poradnia Dietetyczna Świat Odżywiania (POL)
M20
974.
1965
KULAWIAK Andrzej
OSP Zubrzyca Dolna (POL)
S
M50
975.
100
KULBICKI Grzegorz
Dębnowskie Człapaki (POL)
O N D
M40
976.
1816
KULCZYK Marcin
BigYellowFoot Adventure (POL)
M40
977.
895
KULESZA Paweł
Kuleszka (POL)
M40
978.
1287
KULIG Krzysztof
Modlitwa Biegania Gryfino (POL)
M40
979.
2005
KULIKOWSKI Edward
Słubice (POL)
M50
980.
253
KULPA Marek
4QM (POL)
M30
981.
1619
KULPA Marek
OCTOPUS (POL)
M50
982.
1642
KULPIŃSKI Tomasz
Witunia 366 (POL)
M60
983.
1312
KUNOWSKI Łukasz
Dovista Active Team (POL)
M40
984.
2475
KUNYNETS Mykhailo
venezia (UKR)
M40
985.
989
KUNZ Mieczysław
Toruń (POL)
M40
986.
925
KUPCZYK Przemysław
Dzik Komando (POL)
M30
987.
1128
KUPIŃSKI Cezary
MKS Siechnice (POL)
P
M50
988.
67
KUREK Dominik
Netto Grupa Biegowa 42.195 Dębno (POL)
N D
M40
989.
1928
KURKOWSKI Jarek
Nowy Dwór Mazowiecki (POL)
M40
990.
414
KURNATOWSKI Piotr
Siła i Czosnek (POL)
M30
991.
1827
KUROPATWIŃSKI Tomasz
Augustów (POL)
M30
992.
987
KUROWICZ Marcin
niezrzeszony (POL)
M40
993.
2074
KUSIAK Łukasz
Rogoźno (POL)
M30
994.
559
KUSIBAB Jakub
PKO Bank Polski (POL)
M30
995.
1028
KUSTRA Piotr
Rzeszów (POL)
N
M50
996.
1397
KUSZEWSKI Tomasz
ROR (POL)
M40
997.
235
KUSZYŃSKI Robert
pjb (POL)
M40
998.
1330
KUŚMIREK Marcin
Horta.pl (POL)
M40
999.
1876
KUTRZEBA Mikołaj
wieczne młodzieniaszki (POL)
M30
1000.
1814
KWAPISZ Krzysztof
Wodzisław Śląski (POL)
M40