46. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km 5.7 km 10 km 12.5 km 15 km 21.097 km 22.8 km 25 km 27.2 km 30 km 32.5 km 38.2 km 40 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K20 K30 K40 K50 K60
MĘŻCZYŹNI M20 M30 M40 M50 M60
42.195 km (10:01:08) - 1.5 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 23 24 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Foto Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 35 WAMBUA NDUVA Boniface . (KEN) 1 M30 (1) 00:04:45 +00:00 00:04:45 10:05:53.55
2 2842 DADI Fikru Abera Ethopia (ETH) 2 M20 (1) 00:04:46 +00:01 00:04:45 10:05:54.51
3 42 THEURI PAUL Maina . (KEN) 3 M30 (2) 00:04:47 +00:02 00:04:46 10:05:55.19
4 40 KIBIRE MOSES Kipruto . (KEN) 4 M30 (3) 00:04:47 +00:02 00:04:47 10:05:55.24
5 2840 JIMA Mulu Tulu Ethopia (ETH) 5 M20 (2) 00:04:48 +00:03 00:04:48 10:05:56.07
6 2843 BEKELE Tarekegn Zewdu Ethopia (ETH) 6 M30 (4) 00:04:48 +00:03 00:04:48 10:05:56.23
7 41 ROP ABEL Kibet . (KEN) 7 M30 (5) 00:04:48 +00:03 00:04:48 10:05:56.51
8 33 MUSYIMI Dominic Mailu . (KEN) 8 M30 (6) 00:04:48 +00:03 00:04:48 10:05:56.71
9 2742 KAZBAN Artem . (UKR) 9 M20 (3) 00:04:48 +00:03 00:04:48 10:05:56.76
10 2489 OKSENIUK Serhii MK Luchesk (UKR) 10 M30 (7) 00:04:48 +00:03 00:04:48 10:05:56.88
11 45 HRYHORYEU Dzmitry . (BLR) 11 M30 (8) 00:04:51 +00:06 00:04:51 10:05:59.42
12 1622 STUBIŃSKI Leszek KM PSP Biała Podlaska (POL) S 12 M40 (1) 00:05:09 +00:24 00:05:09 10:06:17.20
13 36 STARZYŃSKI Andrej . (UKR) 13 M20 (4) 00:05:19 +00:34 00:05:19 10:06:27.69
14 39 KIMUTAI HELLEN Jepkosgei . (KEN) 1 K30 (1) 00:05:19 +00:34 00:05:18 10:06:27.96
15 2841 BOKU Zefre Worku Ethopia (ETH) 2 K30 (2) 00:05:19 +00:34 00:05:19 10:06:27.98
16 2078 CIEPŁAK Marcin TL ROW Rybnik (POL) 14 M20 (5) 00:05:20 +00:35 00:05:20 10:06:28.32
17 11 BRZEZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń (POL) MP 3 K20 (1) 00:05:20 +00:35 00:05:20 10:06:28.50
18 88 HRYCIUK Łukasz Dębnowskie Człapaki (POL) O D 15 M30 (9) 00:05:20 +00:35 00:05:20 10:06:28.60
19 596 POGOCKI Seweryn KW PSP ŁÓDŹ (POL) S 16 M40 (2) 00:05:21 +00:36 00:05:19 10:06:29.06
20 2244 WRÓBEL Łukasz KMP Leszno (POL) P 17 M40 (3) 00:05:22 +00:37 00:05:22 10:06:30.00
21 34 PAVEŁKO Andrii . (UKR) 18 M30 (10) 00:05:26 +00:41 00:05:25 10:06:34.43
22 1345 FARGANUS Robert Zabiegani z Leśnej (POL) 19 M30 (11) 00:05:41 +00:56 00:05:37 10:06:49.01
23 1511 NOWOSIELSKI Krzysztof MKS RUN TEAM Dąbie (POL) 20 M40 (4) 00:05:41 +00:56 00:05:40 10:06:49.20
24 1973 ŁUŻYŃSKI Tomasz TT Szczecin (POL) 21 M40 (5) 00:05:41 +00:56 00:05:41 10:06:49.22
25 5 ANDRZEJCZAK Monika MKL Szczecin (POL) MP 4 K30 (3) 00:05:41 +00:56 00:05:40 10:06:49.36
26 10 DZIĘGIEL-POŚLADA Andżelika MKL Toruń (POL) MP 5 K30 (4) 00:05:41 +00:56 00:05:40 10:06:49.48
27 415 STACHURA Damian Zagłębie Lubin (POL) 22 M30 (12) 00:05:41 +00:56 00:05:39 10:06:49.68
28 6 PADUSZYŃSKA Wioletta Biegam Bo Lubię Warszawa (POL) MP 6 K30 (5) 00:05:42 +00:57 00:05:42 10:06:50.30
29 2490 OKSENIUK Oksana MK Luchesk (UKR) 7 K30 (6) 00:05:43 +00:58 00:05:42 10:06:51.59
30 1364 INGLOT Filip Inglot (POL) 23 M30 (14) 00:05:43 +00:58 00:05:41 10:06:51.81
31 624 BARTOSIK Sebastian Forma Wodzisław Śląski (POL) 24 M30 (13) 00:05:43 +00:58 00:05:40 10:06:51.88
32 1643 KICZIŃSKI Bartosz Brodnica Biega (POL) 25 M30 (20) 00:05:43 +00:58 00:05:43 10:06:51.89
33 2766 OLEKSANDR Holovnytskyy MK Luchesk (UKR) 26 M40 (7) 00:05:43 +00:58 00:05:42 10:06:51.92
34 555 OSOWSKI Paweł Stowarzyszenie Maraton Dębno (POL) D 27 M30 (15) 00:05:44 +00:59 00:05:43 10:06:52.12
35 1196 PRZYBYŁ Aron PKB KALISZ - WK KWP POZNAN (POL) P O 28 M30 (17) 00:05:44 +00:59 00:05:43 10:06:52.30
36 7 WAŚNIEWSKA Karolina UKS Technik Radom (POL) MP 8 K30 (7) 00:05:44 +00:59 00:05:43 10:06:52.78
37 2186 WOLNY Piotr Brzoza Biega (POL) 29 M50 (1) 00:05:44 +00:59 00:05:43 10:06:52.79
38 2791 KOWALCZYK Marek KWP Bydgoszcz (POL) P 30 M40 (6) 00:05:44 +00:59 00:05:42 10:06:52.84
39 1890 DUTKIEWICZ Maciej Warszawa (POL) 31 M30 (16) 00:05:45 +01:00 00:05:43 10:06:53.27
40 2835 ZAJĄC Łukasz 12 BATALION DOWODZENIA _Ułanów Podolskich w Szczecinie (POL) 32 M40 (9) 00:05:45 +01:00 00:05:45 10:06:53.53
41 953 JURA Rafał KWP Kraków (POL) P 33 M30 (19) 00:05:45 +01:00 00:05:43 10:06:53.57
42 1266 SHANKS Stephen Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC (POL) 34 M40 (8) 00:05:46 +01:01 00:05:44 10:06:54.00
43 741 STACHURA Mateusz INIEMAMOCNI TRI Team (POL) O N 35 M20 (6) 00:05:48 +01:03 00:05:46 10:06:56.06
44 995 WIŚNIEWSKI Marek Warszawa (POL) 36 M30 (21) 00:05:51 +01:06 00:05:48 10:06:59.80
45 1078 SYCHOWICZ Daniel Grazia Running (POL) 37 M40 (10) 00:05:51 +01:06 00:05:48 10:06:59.85
46 373 KOŁOMAŃSKI Michał KWP Kielce (POL) P 38 M30 (22) 00:05:52 +01:07 00:05:50 10:07:00.37
47 2834 BOROWIAK Rafał . (POL) 39 M30 (18) 00:05:52 +01:07 00:05:43 10:07:00.38
48 2552 CHRZAN Marcin M power (POL) 40 M40 (11) 00:05:52 +01:07 00:05:50 10:07:00.80
49 984 BIŁAN Paweł Gubin (POL) 41 M40 (12) 00:05:55 +01:10 00:05:51 10:07:03.57
50 86 OSOWSKI Tomasz Netto Grupa Biegowa 42.195 Dębno (POL) D 42 M30 (26) 00:06:00 +01:15 00:05:59 10:07:08.13
51 89 PAWLISIAK Paweł Wafel Team (POL) D 43 M30 (25) 00:06:00 +01:15 00:05:58 10:07:08.24
52 1818 JÓŹWICKI Jakub CARINII (POL) 44 M40 (14) 00:06:00 +01:15 00:05:56 10:07:08.24
53 44 SKIRUK Yuliya . (BLR) 9 K30 (8) 00:06:02 +01:17 00:06:01 10:07:10.58
54 233 NOWICZ Konrad Żychlin (POL) 45 M30 (24) 00:06:02 +01:17 00:05:54 10:07:10.72
55 663 PODEDWORNY Wiktor Poznań (POL) 46 M30 (23) 00:06:02 +01:17 00:05:53 10:07:10.92
56 2286 RUSAK Sławomir BIEGIEM RADOM! (POL) 47 M40 (16) 00:06:03 +01:18 00:06:00 10:07:11.50
57 549 ZARODKIEWICZ Dawid OSP WĘŻEWO (POL) S 48 M30 (27) 00:06:04 +01:19 00:06:00 10:07:12.02
58 1781 SZYMURA Wojciech Rybnik (POL) 49 M40 (15) 00:06:05 +01:20 00:05:59 10:07:13.49
59 2346 GŁÓW Tomasz Szamotuły (POL) 50 M40 (17) 00:06:06 +01:21 00:06:00 10:07:14.78
60 1510 KAPELA Marcin Szymkowiak Team (POL) 51 M30 (29) 00:06:07 +01:22 00:06:03 10:07:15.58
61 128 NEHRING Karol Sulejówek (POL) 52 M20 (7) 00:06:07 +01:22 00:06:04 10:07:15.58
62 1033 KAŃDUŁA Rajmund PSP Poznań JRG 8 . SZYMKOWIAK team (POL) S 53 M30 (28) 00:06:07 +01:22 00:06:01 10:07:15.69
63 2252 BUCZEK Bartłomiej Chihuahua Team (POL) 54 M30 (31) 00:06:07 +01:22 00:06:05 10:07:15.81
64 614 MUCHAJER Łukasz muszka team (POL) 55 M40 (18) 00:06:07 +01:22 00:06:05 10:07:15.89
65 94 POCHRANOWICZ Barbara Stowarzyszenie Maraton Dębno (POL) MP S D 10 K40 (2) 00:06:08 +01:23 00:06:07 10:07:16.21
66 2621 JAGIELSKI Jerzy JKS SALAMANDRA (POL) 56 M30 (32) 00:06:08 +01:23 00:06:06 10:07:16.48
67 1521 DEHMEL Łukasz 102 BATALION OCHRONY (POL) 57 M30 (30) 00:06:09 +01:24 00:06:04 10:07:17.24
68 1737 TELATYŃSKA Sylwia Aktywne Choszczno (POL) 11 K40 (1) 00:06:09 +01:24 00:06:04 10:07:17.31
69 996 DĄBKOWSKI Roman Olsztyn (POL) 58 M30 (33) 00:06:09 +01:24 00:06:09 10:07:17.38
70 989 KUNZ Mieczysław Toruń (POL) 59 M40 (19) 00:06:10 +01:25 00:06:06 10:07:18.58
71 2682 BONDARUK Adam Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim (POL) P 60 M40 (20) 00:06:16 +01:31 00:06:07 10:07:24.06
72 1276 KORNALSKI Grzegorz Polacy Biegają w UK (POL) 61 M40 (22) 00:06:16 +01:31 00:06:11 10:07:24.17
73 1533 SZCZEŚNIAK Marek Gubin (POL) 62 M40 (13) 00:06:16 +01:31 00:05:52 10:07:24.32
74 1001 CZECH Paweł Kb KROKUS KWIATKOWICE (POL) 63 M30 (37) 00:06:16 +01:31 00:06:13 10:07:24.55
75 1 TATARA Marek ICT Poland (POL) 64 M40 (24) 00:06:16 +01:31 00:06:14 10:07:24.89
76 168 STANISZCZAK Łukasz Szczecin (POL) 65 M20 (10) 00:06:16 +01:31 00:06:13 10:07:24.93
77 470 GARLIŃSKI Łukasz KB KROKUS KWIATKOWICE (POL) 66 M20 (11) 00:06:17 +01:32 00:06:15 10:07:25.03
78 209 SAMSON Damian Szczecin (POL) 67 M30 (35) 00:06:17 +01:32 00:06:12 10:07:25.37
79 118 KĘPOWICZ Marcin Strzyżewice (POL) N 68 M40 (21) 00:06:17 +01:32 00:06:09 10:07:25.41
80 1808 OPALIŃSKI Arkadiusz TEAM LUKS ŻÓRAWINA WROCŁAW / KM PSP WROCŁAW (POL) S 69 M30 (38) 00:06:18 +01:33 00:06:14 10:07:26.51
81 2161 STRUMNIK Sebastian RozbiegaMy Nowy Dwór (POL) 70 M30 (36) 00:06:18 +01:33 00:06:12 10:07:26.62
82 2710 SOBCZYŃSKI Adam Międzychód (POL) 71 M30 (40) 00:06:18 +01:33 00:06:14 10:07:26.97
83 2265 GREGUŁA Wojciech Chojna (POL) S 72 M30 (34) 00:06:19 +01:34 00:06:11 10:07:27.66
84 87 ZAJĄC Krzysztof CS Ironman Szczecin (POL) D 73 M30 (39) 00:06:19 +01:34 00:06:14 10:07:27.83
85 1356 ROĆKO Krzysztof Czapla (POL) 74 M30 (43) 00:06:20 +01:35 00:06:16 10:07:28.76
86 688 ŁUC Grzegorz Otwock (POL) 75 M40 (23) 00:06:21 +01:36 00:06:12 10:07:29.61
87 96 WUJDA Mirosław Erni Rulez (POL) D 76 M40 (31) 00:06:21 +01:36 00:06:19 10:07:29.85
88 1681 GŁĄBIŃSKI Piotr KWP Kraków (POL) P 77 M30 (48) 00:06:22 +01:37 00:06:19 10:07:30.01
89 621 WOŁOWCZYK Kamil Malenin (POL) O 78 M30 (50) 00:06:22 +01:37 00:06:19 10:07:30.31
90 998 RUDZIŃSKI Jacek KW PSP Szczecin (POL) O 79 M50 (2) 00:06:22 +01:37 00:06:17 10:07:30.66
91 2807 ŚLUSARSKI Rafał Nauczyciel (POL) N 80 M40 (30) 00:06:22 +01:37 00:06:19 10:07:30.84
92 835 SZOTOWICZ Sebastian SZWLA Stargard / TT Szczecin (POL) 81 M30 (44) 00:06:22 +01:37 00:06:16 10:07:30.93
93 2304 KOWALKOWSKI Paweł KWP Kraków (POL) P 82 M30 (57) 00:06:22 +01:37 00:06:20 10:07:30.99
94 632 KOWALCZYK Paweł KĘCKIE HARPAGANY (POL) 83 M40 (38) 00:06:23 +01:38 00:06:22 10:07:31.00
95 2159 SZCZEPAŃSKI Andrzej Wild Skunks (POL) 84 M40 (29) 00:06:23 +01:38 00:06:19 10:07:31.06
96 1262 RAJSKI Mirosław 3.10 (POL) 85 M30 (58) 00:06:23 +01:38 00:06:21 10:07:31.16
97 408 MILESZKO Wojciech Ultra Diabły (POL) 86 M30 (49) 00:06:23 +01:38 00:06:19 10:07:31.17
98 2463 OLBRYCH Bartłomiej KWP Kraków (POL) P O 87 M30 (59) 00:06:23 +01:38 00:06:21 10:07:31.22
99 70 PODBERESKI Bogdan Polget Team Dębno (POL) D 88 M50 (3) 00:06:23 +01:38 00:06:20 10:07:31.26
100 2083 DOMAŃSKI Waldek Rungryf Gryfice (POL) O 89 M30 (51) 00:06:23 +01:38 00:06:19 10:07:31.38
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.31061387 s