46. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km 5.7 km 10 km 12.5 km 15 km 21.097 km 22.8 km 25 km 27.2 km 30 km 32.5 km 38.2 km 40 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K20 K30 K40 K50 K60
MĘŻCZYŹNI M20 M30 M40 M50 M60
42.195 km (10:01:08) - 40 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . 22 23 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Foto Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 2842 DADI Fikru Abera Ethopia (ETH) 1 M20 (1) 02:09:18 +00:00 02:09:17 12:10:26.96
2 35 WAMBUA NDUVA Boniface . (KEN) 2 M30 (1) 02:09:36 +00:18 02:09:36 12:10:44.07
3 2843 BEKELE Tarekegn Zewdu Ethopia (ETH) 3 M30 (2) 02:10:03 +00:45 02:10:03 12:11:11.86
4 33 MUSYIMI Dominic Mailu . (KEN) 4 M30 (3) 02:12:17 +02:59 02:12:17 12:13:25.24
5 41 ROP ABEL Kibet . (KEN) 5 M30 (4) 02:12:57 +03:39 02:12:57 12:14:05.72
6 2742 KAZBAN Artem . (UKR) 6 M20 (2) 02:13:15 +03:57 02:13:15 12:14:23.72
7 45 HRYHORYEU Dzmitry . (BLR) 7 M30 (5) 02:15:36 +06:18 02:15:36 12:16:44.49
8 2489 OKSENIUK Serhii MK Luchesk (UKR) 8 M30 (6) 02:20:24 +11:06 02:20:24 12:21:32.74
9 42 THEURI PAUL Maina . (KEN) 9 M30 (7) 02:21:46 +12:28 02:21:45 12:22:54.12
10 11 BRZEZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń (POL) MP 1 K20 (1) 02:26:51 +17:33 02:26:51 12:27:59.90
11 88 HRYCIUK Łukasz Dębnowskie Człapaki (POL) O D 10 M30 (8) 02:29:07 +19:49 02:29:07 12:30:15.37
12 596 POGOCKI Seweryn KW PSP ŁÓDŹ (POL) S 11 M40 (1) 02:29:51 +20:33 02:29:49 12:30:59.68
13 5 ANDRZEJCZAK Monika MKL Szczecin (POL) MP 2 K30 (1) 02:29:58 +20:40 02:29:57 12:31:06.33
14 2841 BOKU Zefre Worku Ethopia (ETH) 3 K30 (2) 02:31:14 +21:56 02:31:14 12:32:22.12
15 10 DZIĘGIEL-POŚLADA Andżelika MKL Toruń (POL) MP 4 K30 (3) 02:32:59 +23:41 02:32:58 12:34:07.97
16 1622 STUBIŃSKI Leszek KM PSP Biała Podlaska (POL) S 12 M40 (2) 02:33:59 +24:41 02:33:59 12:35:07.02
17 34 PAVEŁKO Andrii . (UKR) 13 M30 (9) 02:36:46 +27:28 02:36:45 12:37:54.11
18 953 JURA Rafał KWP Kraków (POL) P 14 M30 (10) 02:37:14 +27:56 02:37:12 12:38:22.15
19 1196 PRZYBYŁ Aron PKB KALISZ - WK KWP POZNAN (POL) P O 15 M30 (11) 02:37:58 +28:40 02:37:57 12:39:06.32
20 39 KIMUTAI HELLEN Jepkosgei . (KEN) 5 K30 (4) 02:37:58 +28:40 02:37:57 12:39:06.35
21 1643 KICZIŃSKI Bartosz Brodnica Biega (POL) 16 M30 (12) 02:38:32 +29:14 02:38:32 12:39:40.00
22 2244 WRÓBEL Łukasz KMP Leszno (POL) P 17 M40 (3) 02:38:46 +29:28 02:38:46 12:39:54.30
23 2791 KOWALCZYK Marek KWP Bydgoszcz (POL) P 18 M40 (4) 02:39:23 +30:05 02:39:21 12:40:31.69
24 1890 DUTKIEWICZ Maciej Warszawa (POL) 19 M30 (13) 02:39:38 +30:20 02:39:36 12:40:46.70
25 555 OSOWSKI Paweł Stowarzyszenie Maraton Dębno (POL) D 20 M30 (14) 02:39:39 +30:21 02:39:38 12:40:47.02
26 2835 ZAJĄC Łukasz 12 BATALION DOWODZENIA _Ułanów Podolskich w Szczecinie (POL) 21 M40 (5) 02:39:58 +30:40 02:39:58 12:41:06.02
27 1511 NOWOSIELSKI Krzysztof MKS RUN TEAM Dąbie (POL) 22 M40 (6) 02:41:06 +31:48 02:41:05 12:42:14.10
28 624 BARTOSIK Sebastian Forma Wodzisław Śląski (POL) 23 M30 (15) 02:41:09 +31:51 02:41:06 12:42:17.55
29 1364 INGLOT Filip Inglot (POL) 24 M30 (16) 02:41:45 +32:27 02:41:43 12:42:53.88
30 995 WIŚNIEWSKI Marek Warszawa (POL) 25 M30 (17) 02:41:58 +32:40 02:41:55 12:43:06.04
31 7 WAŚNIEWSKA Karolina UKS Technik Radom (POL) MP 6 K30 (5) 02:42:06 +32:48 02:42:05 12:43:14.95
32 984 BIŁAN Paweł Gubin (POL) 26 M40 (7) 02:43:41 +34:23 02:43:37 12:44:49.07
33 2834 BOROWIAK Rafał . (POL) 27 M30 (18) 02:44:09 +34:51 02:44:00 12:45:17.00
34 1078 SYCHOWICZ Daniel Grazia Running (POL) 28 M40 (8) 02:44:47 +35:29 02:44:44 12:45:55.73
35 2186 WOLNY Piotr Brzoza Biega (POL) 29 M50 (1) 02:44:47 +35:29 02:44:46 12:45:55.76
36 1345 FARGANUS Robert Zabiegani z Leśnej (POL) 30 M30 (19) 02:44:54 +35:36 02:44:50 12:46:02.43
37 663 PODEDWORNY Wiktor Poznań (POL) 31 M30 (20) 02:45:00 +35:42 02:44:51 12:46:08.41
38 6 PADUSZYŃSKA Wioletta Biegam Bo Lubię Warszawa (POL) MP 7 K30 (6) 02:45:07 +35:49 02:45:07 12:46:15.73
39 2552 CHRZAN Marcin M power (POL) 32 M40 (9) 02:45:30 +36:12 02:45:28 12:46:38.28
40 1356 ROĆKO Krzysztof Czapla (POL) 33 M30 (21) 02:46:36 +37:18 02:46:32 12:47:44.04
41 1510 KAPELA Marcin Szymkowiak Team (POL) 34 M30 (22) 02:47:08 +37:50 02:47:04 12:48:16.32
42 621 WOŁOWCZYK Kamil Malenin (POL) O 35 M30 (23) 02:47:18 +38:00 02:47:15 12:48:26.90
43 2456 NADOLSKI Grzegorz Biegam Bo Lubie Gorzów (POL) 36 M40 (10) 02:47:19 +38:01 02:47:14 12:48:27.24
44 209 SAMSON Damian Szczecin (POL) 37 M30 (24) 02:48:08 +38:50 02:48:03 12:49:16.03
45 1 TATARA Marek ICT Poland (POL) 38 M40 (11) 02:48:08 +38:50 02:48:06 12:49:16.73
46 998 RUDZIŃSKI Jacek KW PSP Szczecin (POL) O 39 M50 (2) 02:48:17 +38:59 02:48:12 12:49:25.04
47 549 ZARODKIEWICZ Dawid OSP WĘŻEWO (POL) S 40 M30 (26) 02:48:21 +39:03 02:48:17 12:49:29.23
48 1123 PIKUŁA Ryszard Rycho Team (POL) 41 M30 (25) 02:48:22 +39:04 02:48:16 12:49:30.23
49 2251 KONDELA Paweł Aktywne Choszczno (POL) 42 M40 (12) 02:48:22 +39:04 02:48:16 12:49:30.81
50 1521 DEHMEL Łukasz 102 BATALION OCHRONY (POL) 43 M30 (27) 02:49:03 +39:45 02:48:58 12:50:11.28
51 415 STACHURA Damian Zagłębie Lubin (POL) 44 M30 (28) 02:49:12 +39:54 02:49:10 12:50:20.67
52 1973 ŁUŻYŃSKI Tomasz TT Szczecin (POL) 45 M40 (13) 02:49:40 +40:22 02:49:40 12:50:48.10
53 1001 CZECH Paweł Kb KROKUS KWIATKOWICE (POL) 46 M30 (29) 02:50:01 +40:43 02:49:58 12:51:09.11
54 2830 SZULOWSKI Tomasz Wanda Panfil Team (POL) 47 M40 (14) 02:50:05 +40:47 02:50:02 12:51:13.15
55 2346 GŁÓW Tomasz Szamotuły (POL) 48 M40 (15) 02:50:09 +40:51 02:50:03 12:51:17.34
56 1262 RAJSKI Mirosław 3.10 (POL) 49 M30 (30) 02:50:11 +40:53 02:50:09 12:51:19.30
57 2828 TERLIKOWSKI Grzegorz Zieleniewo (POL) 50 M30 (31) 02:50:39 +41:21 02:50:34 12:51:47.42
58 2657 STEFANIAK Łukasz Szczecin (POL) 51 M40 (16) 02:50:51 +41:33 02:50:40 12:51:59.94
59 1254 NIEDZIAŁKOWSKI Jan Poznań (POL) 52 M30 (32) 02:51:07 +41:49 02:51:03 12:52:15.88
60 2621 JAGIELSKI Jerzy JKS SALAMANDRA (POL) 53 M30 (33) 02:51:38 +42:20 02:51:36 12:52:46.06
61 2541 BIEŃKOWSKI Rafał KADZIELNO (POL) 54 M40 (17) 02:51:45 +42:27 02:51:40 12:52:53.06
62 2159 SZCZEPAŃSKI Andrzej Wild Skunks (POL) 55 M40 (18) 02:51:53 +42:35 02:51:49 12:53:01.79
63 1759 NIEDZIÓŁKA Wojciech Centrum Szkolenia Policji w Legionowie (POL) P 56 M30 (34) 02:52:00 +42:42 02:51:57 12:53:08.01
64 1737 TELATYŃSKA Sylwia Aktywne Choszczno (POL) 8 K40 (1) 02:52:01 +42:43 02:51:56 12:53:09.48
65 84 ŚLESICKI Seweryn Dębnowskie Człapaki (POL) D 57 M40 (19) 02:52:25 +43:07 02:52:18 12:53:33.80
66 373 KOŁOMAŃSKI Michał KWP Kielce (POL) P 58 M30 (36) 02:52:49 +43:31 02:52:47 12:53:57.63
67 733 CHMIELEWSKI Dominik TT Szczecin (POL) 59 M30 (35) 02:52:52 +43:34 02:52:45 12:54:00.14
68 2463 OLBRYCH Bartłomiej KWP Kraków (POL) P O 60 M30 (37) 02:53:04 +43:46 02:53:02 12:54:12.19
69 201 JAKOWIECKI Ignacy Warszawa (POL) 61 M20 (3) 02:53:30 +44:12 02:53:19 12:54:38.50
70 1781 SZYMURA Wojciech Rybnik (POL) 62 M40 (20) 02:53:36 +44:18 02:53:30 12:54:44.68
71 1808 OPALIŃSKI Arkadiusz TEAM LUKS ŻÓRAWINA WROCŁAW / KM PSP WROCŁAW (POL) S 63 M30 (38) 02:54:02 +44:44 02:53:58 12:55:10.31
72 2741 GAŁAMAGA Radosław LoveLasy Police (POL) 64 M40 (21) 02:54:38 +45:20 02:54:33 12:55:46.48
73 168 STANISZCZAK Łukasz Szczecin (POL) 65 M20 (4) 02:54:41 +45:23 02:54:38 12:55:49.95
74 1033 KAŃDUŁA Rajmund PSP Poznań JRG 8 . SZYMKOWIAK team (POL) S 66 M30 (39) 02:54:45 +45:27 02:54:39 12:55:53.61
75 233 NOWICZ Konrad Żychlin (POL) 67 M30 (40) 02:54:47 +45:29 02:54:39 12:55:55.69
76 1684 MARYNOWSKI Marcin ENEA Szczecin (POL) 68 M40 (22) 02:54:54 +45:36 02:54:47 12:56:02.38
77 2012 FILICIAK Michał CAFFETTIERA (POL) 69 M30 (42) 02:54:56 +45:38 02:54:47 12:56:04.16
78 1138 NOWAK Tomasz Magneti Marelli Poland Sosnowiec (POL) 70 M30 (41) 02:54:57 +45:39 02:54:46 12:56:05.29
79 94 POCHRANOWICZ Barbara Stowarzyszenie Maraton Dębno (POL) MP S D 9 K40 (2) 02:55:09 +45:51 02:55:08 12:56:17.58
80 1555 GOSTKOWSKI Łukasz KB GOCH BYTÓW (POL) N 71 M30 (43) 02:55:39 +46:21 02:55:30 12:56:47.62
81 2748 KUBISZ Mateusz Kołobrzeski Klub Morsów (POL) 72 M30 (44) 02:55:40 +46:22 02:55:34 12:56:48.35
82 741 STACHURA Mateusz INIEMAMOCNI TRI Team (POL) O N 73 M20 (5) 02:55:50 +46:32 02:55:48 12:56:58.85
83 1818 JÓŹWICKI Jakub CARINII (POL) 74 M40 (23) 02:55:54 +46:36 02:55:50 12:57:02.15
84 614 MUCHAJER Łukasz muszka team (POL) 75 M40 (25) 02:56:04 +46:46 02:56:02 12:57:12.00
85 2682 BONDARUK Adam Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim (POL) P 76 M40 (24) 02:56:08 +46:50 02:55:59 12:57:16.04
86 86 OSOWSKI Tomasz Netto Grupa Biegowa 42.195 Dębno (POL) D 77 M30 (45) 02:56:12 +46:54 02:56:11 12:57:20.71
87 1526 BUCZYŃSKI Arkadiusz Międzygórze (POL) O 78 M40 (27) 02:56:22 +47:04 02:56:17 12:57:30.34
88 44 SKIRUK Yuliya . (BLR) 10 K30 (7) 02:56:22 +47:04 02:56:21 12:57:30.58
89 885 KILJAN Mariusz Jaworzno (POL) 79 M40 (26) 02:56:23 +47:05 02:56:16 12:57:31.82
90 2286 RUSAK Sławomir BIEGIEM RADOM! (POL) 80 M40 (28) 02:56:25 +47:07 02:56:22 12:57:33.51
91 263 WIERTEK Henryk WiertkiTeam (POL) S 81 M30 (46) 02:56:35 +47:17 02:56:30 12:57:43.66
92 858 SZEIN Piotr Częstochowa (POL) 82 M30 (47) 02:56:57 +47:39 02:56:47 12:58:05.88
93 657 KLONOWSKI Marcin LKS Zantyr Sztum/WRD KMP Gdańsk (POL) P 83 M30 (48) 02:57:01 +47:43 02:56:59 12:58:09.65
94 408 MILESZKO Wojciech Ultra Diabły (POL) 84 M30 (49) 02:57:14 +47:56 02:57:10 12:58:22.12
95 822 KSIĄŻEK Sebastian Runner Sam po Lesie (POL) P 85 M40 (30) 02:57:20 +48:02 02:57:11 12:58:28.49
96 1533 SZCZEŚNIAK Marek Gubin (POL) 86 M40 (29) 02:57:26 +48:08 02:57:02 12:58:34.40
97 128 NEHRING Karol Sulejówek (POL) 87 M20 (6) 02:57:31 +48:13 02:57:28 12:58:39.05
98 2807 ŚLUSARSKI Rafał Nauczyciel (POL) N 88 M40 (32) 02:57:31 +48:13 02:57:28 12:58:39.31
99 2817 JAROSIŃSKI Dawid KP PSP Myślibórz (POL) S 89 M40 (31) 02:57:34 +48:16 02:57:26 12:58:42.88
100 1234 BYSTRZYCKI Radosław Pszczółkowski Team (POL) 90 M50 (3) 02:57:38 +48:20 02:57:32 12:58:46.08
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
1.19919896 s