46. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km 5.7 km 10 km 12.5 km 15 km 21.097 km 22.8 km 25 km 27.2 km 30 km 32.5 km 38.2 km 40 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K20 K30 K40 K50 K60
MĘŻCZYŹNI M20 M30 M40 M50 M60
42.195 km (10:01:08) - 5.7 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 23 24 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Foto Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 2742 KAZBAN Artem . (UKR) 1 M20 (2) 00:18:51 +00:00 00:18:51 10:19:59.01
2 2840 JIMA Mulu Tulu Ethopia (ETH) 2 M20 (3) 00:18:51 +00:00 00:18:51 10:19:59.23
3 2489 OKSENIUK Serhii MK Luchesk (UKR) 3 M30 (2) 00:18:51 +00:00 00:18:51 10:19:59.59
4 2842 DADI Fikru Abera Ethopia (ETH) 4 M20 (1) 00:18:51 +00:00 00:18:50 10:19:59.80
5 40 KIBIRE MOSES Kipruto . (KEN) 5 M30 (3) 00:18:51 +00:00 00:18:51 10:19:59.92
6 33 MUSYIMI Dominic Mailu . (KEN) 6 M30 (4) 00:18:52 +00:01 00:18:52 10:20:00.06
7 41 ROP ABEL Kibet . (KEN) 7 M30 (5) 00:18:52 +00:01 00:18:52 10:20:00.24
8 42 THEURI PAUL Maina . (KEN) 8 M30 (1) 00:18:52 +00:01 00:18:51 10:20:00.39
9 2843 BEKELE Tarekegn Zewdu Ethopia (ETH) 9 M30 (6) 00:18:52 +00:01 00:18:52 10:20:00.45
10 35 WAMBUA NDUVA Boniface . (KEN) 10 M30 (7) 00:18:52 +00:01 00:18:52 10:20:00.76
11 45 HRYHORYEU Dzmitry . (BLR) 11 M30 (8) 00:18:56 +00:05 00:18:56 10:20:04.39
12 36 STARZYŃSKI Andrej . (UKR) 12 M20 (4) 00:20:53 +02:02 00:20:53 10:22:01.17
13 34 PAVEŁKO Andrii . (UKR) 13 M30 (9) 00:20:53 +02:02 00:20:52 10:22:01.63
14 88 HRYCIUK Łukasz Dębnowskie Człapaki (POL) O D 14 M30 (10) 00:20:53 +02:02 00:20:53 10:22:01.81
15 596 POGOCKI Seweryn KW PSP ŁÓDŹ (POL) S 15 M40 (1) 00:20:53 +02:02 00:20:51 10:22:01.91
16 39 KIMUTAI HELLEN Jepkosgei . (KEN) 1 K30 (1) 00:20:53 +02:02 00:20:52 10:22:01.95
17 2078 CIEPŁAK Marcin TL ROW Rybnik (POL) 16 M20 (5) 00:20:54 +02:03 00:20:54 10:22:02.26
18 2841 BOKU Zefre Worku Ethopia (ETH) 2 K30 (2) 00:20:54 +02:03 00:20:54 10:22:02.27
19 11 BRZEZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń (POL) MP 3 K20 (1) 00:20:54 +02:03 00:20:54 10:22:02.52
20 2244 WRÓBEL Łukasz KMP Leszno (POL) P 17 M40 (2) 00:20:55 +02:04 00:20:55 10:22:03.73
21 1622 STUBIŃSKI Leszek KM PSP Biała Podlaska (POL) S 18 M40 (3) 00:20:57 +02:06 00:20:57 10:22:05.81
22 5 ANDRZEJCZAK Monika MKL Szczecin (POL) MP 4 K30 (3) 00:21:17 +02:26 00:21:16 10:22:25.45
23 10 DZIĘGIEL-POŚLADA Andżelika MKL Toruń (POL) MP 5 K30 (4) 00:21:17 +02:26 00:21:16 10:22:25.55
24 1345 FARGANUS Robert Zabiegani z Leśnej (POL) 19 M30 (11) 00:21:45 +02:54 00:21:41 10:22:53.29
25 2766 OLEKSANDR Holovnytskyy MK Luchesk (UKR) 20 M40 (4) 00:21:50 +02:59 00:21:49 10:22:58.57
26 2490 OKSENIUK Oksana MK Luchesk (UKR) 6 K30 (5) 00:21:51 +03:00 00:21:50 10:22:59.22
27 6 PADUSZYŃSKA Wioletta Biegam Bo Lubię Warszawa (POL) MP 7 K30 (6) 00:21:52 +03:01 00:21:52 10:23:00.70
28 1196 PRZYBYŁ Aron PKB KALISZ - WK KWP POZNAN (POL) P O 21 M30 (12) 00:21:54 +03:03 00:21:53 10:23:02.19
29 1973 ŁUŻYŃSKI Tomasz TT Szczecin (POL) 22 M40 (5) 00:21:56 +03:05 00:21:56 10:23:04.56
30 1511 NOWOSIELSKI Krzysztof MKS RUN TEAM Dąbie (POL) 23 M40 (6) 00:22:05 +03:14 00:22:04 10:23:13.90
31 624 BARTOSIK Sebastian Forma Wodzisław Śląski (POL) 24 M30 (13) 00:22:06 +03:15 00:22:03 10:23:14.17
32 1890 DUTKIEWICZ Maciej Warszawa (POL) 25 M30 (14) 00:22:13 +03:22 00:22:11 10:23:21.42
33 1643 KICZIŃSKI Bartosz Brodnica Biega (POL) 26 M30 (16) 00:22:13 +03:22 00:22:13 10:23:21.92
34 2186 WOLNY Piotr Brzoza Biega (POL) 27 M50 (1) 00:22:14 +03:23 00:22:13 10:23:22.90
35 741 STACHURA Mateusz INIEMAMOCNI TRI Team (POL) O N 28 M20 (6) 00:22:15 +03:24 00:22:13 10:23:23.55
36 555 OSOWSKI Paweł Stowarzyszenie Maraton Dębno (POL) D 29 M30 (18) 00:22:15 +03:24 00:22:14 10:23:23.67
37 2791 KOWALCZYK Marek KWP Bydgoszcz (POL) P 30 M40 (7) 00:22:15 +03:24 00:22:13 10:23:23.69
38 995 WIŚNIEWSKI Marek Warszawa (POL) 31 M30 (15) 00:22:16 +03:25 00:22:13 10:23:24.07
39 415 STACHURA Damian Zagłębie Lubin (POL) 32 M30 (17) 00:22:16 +03:25 00:22:14 10:23:24.13
40 7 WAŚNIEWSKA Karolina UKS Technik Radom (POL) MP 8 K30 (7) 00:22:16 +03:25 00:22:15 10:23:24.13
41 953 JURA Rafał KWP Kraków (POL) P 33 M30 (19) 00:22:17 +03:26 00:22:15 10:23:25.08
42 2835 ZAJĄC Łukasz 12 BATALION DOWODZENIA _Ułanów Podolskich w Szczecinie (POL) 34 M40 (8) 00:22:21 +03:30 00:22:21 10:23:29.77
43 373 KOŁOMAŃSKI Michał KWP Kielce (POL) P 35 M30 (21) 00:22:23 +03:32 00:22:21 10:23:31.45
44 984 BIŁAN Paweł Gubin (POL) 36 M40 (9) 00:22:27 +03:36 00:22:23 10:23:35.69
45 1078 SYCHOWICZ Daniel Grazia Running (POL) 37 M40 (10) 00:22:28 +03:37 00:22:25 10:23:36.05
46 2834 BOROWIAK Rafał . (POL) 38 M30 (20) 00:22:28 +03:37 00:22:19 10:23:36.25
47 663 PODEDWORNY Wiktor Poznań (POL) 39 M30 (22) 00:22:34 +03:43 00:22:25 10:23:42.85
48 1356 ROĆKO Krzysztof Czapla (POL) 40 M30 (23) 00:22:35 +03:44 00:22:31 10:23:43.44
49 1364 INGLOT Filip Inglot (POL) 41 M30 (24) 00:22:42 +03:51 00:22:40 10:23:50.83
50 2552 CHRZAN Marcin M power (POL) 42 M40 (11) 00:22:44 +03:53 00:22:42 10:23:52.61
51 1266 SHANKS Stephen Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC (POL) 43 M40 (12) 00:22:48 +03:57 00:22:46 10:23:56.74
52 2286 RUSAK Sławomir BIEGIEM RADOM! (POL) 44 M40 (13) 00:22:57 +04:06 00:22:54 10:24:05.99
53 549 ZARODKIEWICZ Dawid OSP WĘŻEWO (POL) S 45 M30 (25) 00:22:59 +04:08 00:22:55 10:24:07.53
54 1818 JÓŹWICKI Jakub CARINII (POL) 46 M40 (15) 00:23:13 +04:22 00:23:09 10:24:21.88
55 233 NOWICZ Konrad Żychlin (POL) 47 M30 (26) 00:23:15 +04:24 00:23:07 10:24:23.82
56 44 SKIRUK Yuliya . (BLR) 9 K30 (8) 00:23:19 +04:28 00:23:18 10:24:27.67
57 86 OSOWSKI Tomasz Netto Grupa Biegowa 42.195 Dębno (POL) D 48 M30 (28) 00:23:20 +04:29 00:23:19 10:24:28.61
58 89 PAWLISIAK Paweł Wafel Team (POL) D 49 M30 (27) 00:23:20 +04:29 00:23:18 10:24:28.64
59 1533 SZCZEŚNIAK Marek Gubin (POL) 50 M40 (14) 00:23:21 +04:30 00:22:57 10:24:29.08
60 996 DĄBKOWSKI Roman Olsztyn (POL) 51 M30 (30) 00:23:25 +04:34 00:23:25 10:24:33.10
61 1521 DEHMEL Łukasz 102 BATALION OCHRONY (POL) 52 M30 (29) 00:23:25 +04:34 00:23:20 10:24:33.83
62 2251 KONDELA Paweł Aktywne Choszczno (POL) 53 M40 (17) 00:23:26 +04:35 00:23:20 10:24:34.53
63 2682 BONDARUK Adam Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim (POL) P 54 M40 (16) 00:23:26 +04:35 00:23:17 10:24:34.64
64 2346 GŁÓW Tomasz Szamotuły (POL) 55 M40 (18) 00:23:26 +04:35 00:23:20 10:24:34.68
65 1737 TELATYŃSKA Sylwia Aktywne Choszczno (POL) 10 K40 (1) 00:23:26 +04:35 00:23:21 10:24:34.76
66 128 NEHRING Karol Sulejówek (POL) 56 M20 (7) 00:23:32 +04:41 00:23:29 10:24:40.98
67 1781 SZYMURA Wojciech Rybnik (POL) 57 M40 (19) 00:23:34 +04:43 00:23:28 10:24:42.05
68 1510 KAPELA Marcin Szymkowiak Team (POL) 58 M30 (32) 00:23:35 +04:44 00:23:31 10:24:43.51
69 1033 KAŃDUŁA Rajmund PSP Poznań JRG 8 . SZYMKOWIAK team (POL) S 59 M30 (31) 00:23:35 +04:44 00:23:29 10:24:43.80
70 614 MUCHAJER Łukasz muszka team (POL) 60 M40 (20) 00:23:37 +04:46 00:23:35 10:24:45.05
71 118 KĘPOWICZ Marcin Strzyżewice (POL) N 61 M40 (21) 00:23:45 +04:54 00:23:37 10:24:53.90
72 2252 BUCZEK Bartłomiej Chihuahua Team (POL) 62 M30 (36) 00:23:50 +04:59 00:23:48 10:24:58.99
73 306 MASARCZYK Szymon Gliwice (POL) 63 M20 (8) 00:23:52 +05:01 00:23:39 10:25:00.48
74 2621 JAGIELSKI Jerzy JKS SALAMANDRA (POL) 64 M30 (38) 00:23:52 +05:01 00:23:50 10:25:00.91
75 1001 CZECH Paweł Kb KROKUS KWIATKOWICE (POL) 65 M30 (37) 00:23:53 +05:02 00:23:50 10:25:01.23
76 470 GARLIŃSKI Łukasz KB KROKUS KWIATKOWICE (POL) 66 M20 (9) 00:23:53 +05:02 00:23:51 10:25:01.28
77 87 ZAJĄC Krzysztof CS Ironman Szczecin (POL) D 67 M30 (34) 00:23:53 +05:02 00:23:48 10:25:01.65
78 209 SAMSON Damian Szczecin (POL) 68 M30 (35) 00:23:53 +05:02 00:23:48 10:25:01.91
79 2265 GREGUŁA Wojciech Chojna (POL) S 69 M30 (33) 00:23:54 +05:03 00:23:46 10:25:02.22
80 2710 SOBCZYŃSKI Adam Międzychód (POL) 70 M30 (39) 00:23:56 +05:05 00:23:52 10:25:04.87
81 621 WOŁOWCZYK Kamil Malenin (POL) O 71 M30 (40) 00:24:00 +05:09 00:23:57 10:25:08.29
82 2304 KOWALKOWSKI Paweł KWP Kraków (POL) P 72 M30 (43) 00:24:00 +05:09 00:23:58 10:25:08.76
83 2463 OLBRYCH Bartłomiej KWP Kraków (POL) P O 73 M30 (44) 00:24:00 +05:09 00:23:58 10:25:08.93
84 1681 GŁĄBIŃSKI Piotr KWP Kraków (POL) P 74 M30 (41) 00:24:01 +05:10 00:23:58 10:25:09.05
85 168 STANISZCZAK Łukasz Szczecin (POL) 75 M20 (10) 00:24:01 +05:10 00:23:58 10:25:09.08
86 1262 RAJSKI Mirosław 3.10 (POL) 76 M30 (45) 00:24:01 +05:10 00:23:59 10:25:09.18
87 989 KUNZ Mieczysław Toruń (POL) 77 M40 (23) 00:24:03 +05:12 00:23:59 10:25:11.47
88 1808 OPALIŃSKI Arkadiusz TEAM LUKS ŻÓRAWINA WROCŁAW / KM PSP WROCŁAW (POL) S 78 M30 (48) 00:24:03 +05:12 00:23:59 10:25:11.98
89 2161 STRUMNIK Sebastian RozbiegaMy Nowy Dwór (POL) 79 M30 (47) 00:24:05 +05:14 00:23:59 10:25:13.71
90 2817 JAROSIŃSKI Dawid KP PSP Myślibórz (POL) S 80 M40 (22) 00:24:05 +05:14 00:23:57 10:25:13.78
91 2821 OPUCHLIK Tomasz Aktywna Pszczyna Runners Team (POL) 81 M30 (42) 00:24:06 +05:15 00:23:58 10:25:14.12
92 1254 NIEDZIAŁKOWSKI Jan Poznań (POL) 82 M30 (50) 00:24:08 +05:17 00:24:04 10:25:16.40
93 201 JAKOWIECKI Ignacy Warszawa (POL) 83 M20 (11) 00:24:12 +05:21 00:24:01 10:25:20.15
94 2072 SŁAWINSKI Wiesław Grudziądz (POL) 84 M60 (1) 00:24:12 +05:21 00:24:04 10:25:20.47
95 94 POCHRANOWICZ Barbara Stowarzyszenie Maraton Dębno (POL) MP S D 11 K40 (2) 00:24:12 +05:21 00:24:11 10:25:20.53
96 1 TATARA Marek ICT Poland (POL) 85 M40 (26) 00:24:13 +05:22 00:24:11 10:25:21.15
97 2828 TERLIKOWSKI Grzegorz Zieleniewo (POL) 86 M30 (53) 00:24:13 +05:22 00:24:08 10:25:21.40
98 2159 SZCZEPAŃSKI Andrzej Wild Skunks (POL) 87 M40 (25) 00:24:13 +05:22 00:24:09 10:25:21.52
99 1578 ZYZAK Daniel Siemianowice Śląskie (POL) 88 M30 (46) 00:24:13 +05:22 00:23:59 10:25:21.63
100 835 SZOTOWICZ Sebastian SZWLA Stargard / TT Szczecin (POL) 89 M30 (52) 00:24:13 +05:22 00:24:07 10:25:21.64
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.34954381 s